reklama

9999V SA - Ciekawostki Kody i ciekawostki | PC PS2 PS3 iOS Android Xbox X360 Mac WP Amazon 30.04.2006 przez Kuchcik
Encyklopedia: GTA SA

SA - Ciekawostki

Twórcy San Andreas - firma Rockstar Games dodała do gry kilka bardzo interesujących rzeczy, niektóre z nich nie zostały dodane umyślnie, a są po prostu błędami w grze. W tym artykule postanowiłem przybliżyć wam niektóre z ciekawostek które można spotkać w San Andreas.

Tajemnicze Back O Beyond
Back O Beyond jest jednym z bardziej tajemniczych miejsc w grze, jeden z użytkowników forum (Napalm) zajął się zbadaniem tego terenu i udostępnił nam ciekawą relację.
W nocy, kiedy niebo było zachmurzone można zauważyć tajemniczo oświetlony kamień na obrzeżach jeziora w Back O Beyond (BOB)
Z tego oświetlonego kamienia widać kolejne miejsce oświetlone przez światło znikąd.

Na skałach w BOB można zauważyć pozostałości wymarłej cywilizacji, która zapewne zamieszkiwała te treny w odległej przeszłości (a może i to ślady pozostawione przez inne niezidentyfikowane obiekty).
Najwięcej tego typu skał można znaleźć w okolicach gdzie znajdują się porozrzucane rozbite samochody.

Szybcy taksówkarze
Po przewiezieniu 50 pasażerów taksówką, wszystkie te pojazdy dostają nitro, Wywal z jednej z taksówek jej kierowcę, włącz nitro (klawisz strzału), i poczekaj aż dobiegnie do Ciebie i wywali cię z wozu, po chwili zobaczysz jak taksówkarz odjeżdża z włączonym nitro.

Architectonal Espionage
Jeżeli dotarłeś do tej misji, w której masz za zadanie wykraść ładunki wybuchowe z kopalni odkrywkowej, i nie mieścisz się w czasie - nie załamuj się, mamy dla Ciebie radę, po dojechaniu na sam dół kopalni zabij kolesia stojącego na betonowym tarasie przy budynku na środku dna kopalni, od tego momentu nie musisz się obawiać o czas, gdyż zniszczyłeś faceta, który miał zdetonować ładunek.

Chilliad Challenge
Jeżeli nie możesz przejść dość trudnych wyścigów na rowerach górskich z góry chilliad nie przejmuj się tym. Zaopatrz się w snajperkę. Wystarczy że dojedziesz do mety za wszystkimi, i nie przekroczysz jej, zsiądź z roweru przed linią mety, weź snajperkę, i zabij wszystkich uczestników wyścigu czekających na Ciebie, wraz z zabiciem każdego z uczestników będziesz uzyskiwał coraz to lepsze pozycje, aż będziesz w końcu pierwszy, wtedy spokojnie wsiądź na rower i przekrocz linię mety. UWAGA: Nie możesz przyjechać ze zbyt dużą stratą, staraj się dojechać na dół mając w zasięgu wzroku czołówkę, inaczej uczestnicy odjadą nie czekając na ciebie.

There are no easter eggs. Go away
Taki napis znajduje się na jednej z części utrzymujących most łączący Las Venturas z San Fierro.

Odczepianie naczepy
Jadąc tirem z przyczepą nie ma przycisku, który odpowiada za jej odczepienie. Są na to jednak dwa sposoby. Jeden - zrobić jak najostrzejszy zakręt, a przyczepa sama się odczepi, lub bardzie fantazyjny: Wyjdź z tira, i zrób mu zdjęcie, jeżeli wrócisz do normalnego widoku zobaczysz odczepioną naczepę.

Brak samochodów na ulicach
W misji dla OG Loca, gdzie musisz ukraść sprzęt grający, po podejściu do DJ'ki raz odpowiedz pozytywnie, jednak kiedy zapyta się "Lets Dance?" oddal się od imprezy, po ulicach Los Santos nie będzie jeździł ani jeden samochód.

Nieskończona ilość zdjęć
Jeżeli chcesz sfotografować jakieś ciekawe rzeczy, i nie tracić filmu bez użycia kodów skorzystaj z tego tricku. Trzymając aparat w ręku zapisz grę. Po czym idź robić zdjęcia, jeżeli skończy Ci się klisza wczytaj zapisaną grę, a będziesz miał tyle zdjęć ile na początku, a zdjęcia które wykonałeś zostaną zapisane w galerii.

Wybuchający rower
Rower jak wiadomo w realnym świecie sam nie eksploduje (no chyba ze z małą pomocą ładunków wybuchowych ;)), jednak nie w San Andreas. Spróbuj przewrócić rower do góry kołami, a po pewnym czasie zapali się i eksploduje jak zwykły samochód. To samo dzieje się z ruchomymi schodami które znajdują się na lotnisku.

Łatwa kasa
Idź do klubu Pig Pen, gdzie na podestach tańczą striptizerki, wskocz na takie podwyższenie, a pieniądze które ludzie rzucają tancerce trafią do twojej skarbonki.

Darmowa amunicja
Udaj się do ammu-nations, i rozpocznij misje Shooting Range. Wyjdź z misji a dostaniesz maksymalną ilość naboi do każdej z broni którą posiadasz.

Zwiększenie Bike Skill
Jeżeli nie chce Ci się długo jeździć rowerem aby zwiększyć sobie umiejętności jazdy na rowerze wystarczy ze udasz się na stację kolejową. Poczekaj aż nadjedzie jakiś pociąg, wtedy wjedź na niego, i poczekaj. Kiedy pociąg ruszy zaczniesz posuwać się do tyłu, więc zacznij *****ować. Rower zacznie się w jednym miejscu unosić nad pociągiem, a koła będą się kręcić jakbyś jechał z prędkością pociągu. CJ wraz z rowerem mogą stać się podczas tej szaleńczej "jazdy" niewidzialni, ale kiedy zeskoczysz z pociągu wszystko wróci do normy, a Bike Skill Ci urośnie.

Pożyczka
Jeżeli masz dość wysoki Gambling Skill (poziom umiejętności hazardowych) udaj się do Caligula's Palace, gdzie strać wszystkie swoje pieniądze, po utracie wszystkich twoich pieniędzy stan konta zacznie spadać na minus. Po pewnym czasie zadzwoni gangster, który powie Ci że musisz mu oddać sporo kasy, nie przejmuj się tym i graj dalej po dłuższym okresie czasu zadzwoni ponownie informując Cię że wysłał do ciebie swoich ludzi, którzy będą ciebie chcieli zabić, i rzeczywiście po chwili zjawią się kolesie chcący ciebie zamordować.

Pozbywanie się długów
Jeżeli chcesz się pozbyć pożyczki zaciągniętej w kasynie weź jakiś motor, i znajdź unikalny skok którego jeszcze nie zaliczyłeś, i wykonaj go, po tym stan twojego konta będzie wynosił $0.

At-400
W zapowiedziach gry była mowa o wielkim samolocie pasażerskim. Do pewnego czasu nasze poszukiwania na lotniskach nie przynosiły żadnego celu, uznaliśmy że to kolejna z plotek o grze. Jednak ten wielki samolot pasażerski naprawdę istnieje w grze, udaj się na lotnisko w Las Venturas udaj się w stronę wielkiego hangaru na południu lotniska, podejdź pod same drzwi do hangaru aż zaczną się otwierać (z góry w dół), poczekaj aż zsuną się całkiem na dół, i wejdź na betonowe podwyższenie bez którego nie wsiądziesz do tego giganta, wsiądź do samolotu i polataj sobie :).

Odzyskaj swój wóz
Jeżeli jechałeś jakimś bardzo dobrym samochodzie z wyższej półki, i załapała Cię policja, to po wyjściu z posterunku udaj się na parking policyjny, tam będzie stał twój wóz. Co ciekawe trick działa również kiedy np. złapią Cię z helikoptera, to ten także znajdzie się na parkingu (ciekawe jak nim tam wlecieli).

Rozwalanie wozów
Wejdź do Huntera (śmigłowca bojowego). Teraz jeżeli rozwalisz zwykł samochód za pomocą działka maszynowego policja się tym nie zainteresuje, jednak nie działa to oczywiście na pojazdy policji, oraz przechodniów, których w mieście działkiem maszynowym trudno ominąć.

Wspomnienie GTA2
W GTA 2 grę zapisywało się w budynkach z napisem Jesus Save. W San Andreas taki napis widnieje na jednej ze ścian w Los Santos.

Ukryta paczka #101 z VC?
Chciałoby się powiedzieć że znaleźliśmy ukrytą paczkę nr #101 z Vice City ;). jednak jest ona znacznie większa i wmurowana w ścianę jednego ze sklepów niedaleko domu CJ'a, jest to wspomnienie ukrytych paczek z GTA Vice City.

Tablice rejestracyjne
Spora ilość wozów importowanych w dokach w San Fierro posiada zabawne tablice rejestracyjne. Może się zdarzyć wóz z rejestracją "EA sucks" (EA ssie), czym zespół Electronic Arts zasłużył sobie na to?

Walka twórców
Rockstar Games lubi naśmiewać się ze swoich konkurentów. W misji gdzie musimy ukraść rymy Madd Dogg'a dla OG Loca jeden z goryli Madd Dogg'a grając na konsoli krytykuje zespół Reflections tworzący Driv3er'a. Czyżby rewanż za umieszczenie w Driv3erze postaci Timmego V. (powiązanie z Tommym Vercettim - bohaterem gry Vice City) który w driv3erze nosił dmuchane rękawki do pływania?

True Grime Street Cleaners
Twórcy gry True Crime - Activision też mają swoją "reklamę" w San Andreas. Nad tunelem przy Unity Station znajdziemy billboard promujący firmę czyszczącą ulice "True Grime Street Cleaners"

Manipulacja księżycem
Trick znany z wcześniej części GTA. W bezchmurną noc, kiedy widać księżyc weź snajperkę, i strzel z niej w księżyc tym sposobem możesz regulować wielkość naszego naturalnego satelity.

Winyle za darmo
Jeżeli masz mało kasy, a chcesz odbajerować swój wóz to udaj się do salonu tuningu, gdzie możesz pomalować swój wóz w różne wzory, wybierz ten który Ci się podoba, i wciśnij jednocześnie przycisk odpowiadający za akceptację, i anulowanie. (spacja i enter). Wóz zostanie pomalowany, a ty nie zapłacisz za to ani grosza.

Strzelająca komórka
Przed tym trickiem zaopatrz się w broń Tec9. Poczekaj aż ktoś do Ciebie zadzwoni, po zakończeniu rozmowy jak najszybciej przełącz broń na Tec9, kiedy to zrobisz będziesz strzelał z komórki.

Bezużyteczne gogle
Załóż gogle termowizyjne, i włącz grę video. Kiedy wyjdziesz z gry będziesz widział normalnie, lecz CJ nadal będzie je miał nałożone.

Stabilny rower
Trick znany z poprzednich części GTA. Jedź na górę Mount Chilliad, weź spadochron tam lezący, i udaj się na rower górski zaczynający wyścigi z góry. Po rozpoczęciu wyścigu udaj się w lewo i wyskocz z rampy tam stojącej. w czasie lotu zeskocz z roweru, i otwórz spadochron. Po chwili CJ będzie nadal siedział na rowerze, kiedy wylądujesz możesz wykonywać przeróżne ewolucje nie obawiając się o to że CJ spadnie z roweru.

Wszystkie sklepy
Zaraz na początku gry zanim wsiądziesz na rower wpisz kod na jetpacka (ROCKETMAN), po chwili pojawi się ekran Wasted (niewiadomo dlaczego). Po wyjściu ze szpitala będziesz mógł ubierać się we wszystkich dostępnych sklepach.

Rockstar*
Kiedy wejdziecie na górę Chilliad, i spojrzycie w niebo zobaczycie gwiazdy w kształcie Litery R (Rockstar).

Liberty City
Z San Andreas można dostać się do znanego wszystkim miasta z GTA 1 Liberty City. Jak to zrobić?
Ściągamy sobie programik o nazwie "San Andreas Place Manager" ( Jest w dziale Download )
Włączamy go, i klikamy "add place". I wpisujemy współrzędne:

X: 1416,217 Y: -1,337326 Z: 1000,926

W rubryce "Place Name" wpisujemy sobie dowolną nazwę ( Np. Liberty 1/2 )
Gdy wpiszemy klikamy na "add place"
Jeszcze raz dajemy na "add place" żeby dodać nowe współrzędne.
Tym razem to są takie:

X: -736,41 Y: 502,3898 Z: 1371,977

W rubryce "Place Name" wpisujemy sobie dowolną nazwę ( Np. Liberty 2/2 )
Zatwierdzamy "add place"

Włączamy sobie GTA: San Andreas i jedziemy pod siłownię w Los Santos.
Następnie wchodzimy do niej.
Grę zrzucamy na pasek ( Alt + Tab )
I w "San Andreas Place Manager" zaznaczamy "Liberty 1/2" i klikamy na "teleport !"
Wchodzimy do gry (zrzuconej na pasek) i CJ zostanie automatycznie przeniesiony w dziwne miejsce.
Jeszcze raz grę zrzucamy na pasek, zaznaczamy "Liberty 2/2" i klikamy na "teleport !"
Gdy włączymy grę (zrzuconą na pasku) to CJ będzie już w Liberty City.

Niestety Liberty to tylko kawałek po którym można chodzić.
Podam jeszcze inne miejsca w Liberty:

X: -780,806 Y: 595,717 Z: 1376,195
X: -868,6132 Y: 506,7768 Z: 1349,724
X: -759,3149 Y: 569,1756 Z: 1367,159

Niestety w LC nie znajdziemy żadnych pojazdów ani ludzi.

A jednak jest jeden sposób żeby w GTA San Andreas w LC znalazło się kilka policjantów, jak jeszcze się nie steleportowaliście do LC to nałapcie sobie glin, jak nałapiecie to się steleportujcie i będą się w LC znajdować i pojawiać policjanci.

r e k l a m a

Komentarze (641) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 11
robcio (Poziom: 11) dodano: 09.10.2006, 09:29
eee mogli byście pokazać foto bo ja ee niewiem czy to prawda
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
robcio (Poziom: 11) dodano: 09.10.2006, 09:30
eee mogli byście pokazać foto bo ja ee niewiem czy to prawda
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
gr56 (Poziom: 11) dodano: 11.10.2006, 18:03
jak niwiesz czy to prawda to sobie sprawdź ja wiem że to prawda
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
szczupak01 (Poziom: 11) dodano: 11.10.2006, 19:48
haha ale jaja gralem sobie wczoraj w sa wchodze po at 400 a tu no co no ANDROMAda a przypominam ze to bylo na lotnisku tym publicznym lol czy to jakis blad gry?? czy co
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
hydrant (Poziom: 16) dodano: 13.10.2006, 14:12
andromada? przewidzialo ci sie. albo se moda wgrałeś :D
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Domino (Poziom: 11) dodano: 14.10.2006, 18:00
A ja mialem taki przypal ze jak chcialem odbic teren ballasow to wywolalem wojne gangów a tu nagle Vagos strzela do mnie i to jeszcze walczylem o moj wczesnie zdobyty teren.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
I like GTA (Poziom: 11) dodano: 29.10.2006, 00:10
u mnie nie działa ten trik z nieskończoną amunicją :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
szczupak01 (Poziom: 11) dodano: 29.10.2006, 20:24
czlowieku moda nie mam bo mam ps2 czyste a to byla andromada bo wsiadalem bez podwyzszenia miala czarny dziub i byla cala biala moze to wynika z tego ze na plycie bylo cos zmieniane no ale nie wiem w kazdym badz razie to byla andromada na 100% bo jak sia
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
MMW (Poziom: 11) dodano: 10.11.2006, 14:33
Coś ubogo z tymi ciekawostkami. A gdzie np. mapa z zaznaczonymi ladowaniami ufo ???
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Charlie93 (Poziom: 11) dodano: 17.11.2006, 16:38
Jaka mapa z miejscami lądowania UFO..?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
sd_warrior (Poziom: 11) dodano: 17.11.2006, 20:12
a tam napracował się ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Rafał (Poziom: 11) dodano: 19.11.2006, 17:57
jaki z niego lol wpisuje nawet kiedy jestem na rowerze no i nic
, a może to trzeba trainerem??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tomisław (Poziom: 11) dodano: 23.11.2006, 17:49
AT 400 jest ogromne.Latam nim beznajdziejnie.Nie potrafie nawet nim wylecieć szkoda :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tomisław (Poziom: 11) dodano: 23.11.2006, 18:16
A czemu nie dali mapy z miejscami z dziwnymi zwierzętami ? np. yeti
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tomisław (Poziom: 11) dodano: 23.11.2006, 19:31
Wiecie że na jednym z mostów kolejowych po ukończemu 60 procent gry jest minigun ???
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tomisław (Poziom: 11) dodano: 23.11.2006, 20:10
Kody do GTA SA HESOYAM-życie na maksa + kamizelka + 250.000$
BAGUVIX-nieskończone życie
NCSGDAG-osiągasz najwyszą biegłość w wszystkich broniach
AEDUWNV-wyłancza koniecznośc odrzywiania się
CVWKXAM-możesz nurkować bez ograniczeń
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tomisław (Poziom: 11) dodano: 07.12.2006, 17:27
:D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
anias100 (Poziom: 16) dodano: 08.12.2006, 13:58
Grałam w Vice City i uzbieralam wszystkie paczki a wy napisaliscie że ukryta paczka #101 z VC znajduje sie w SA jednak jest ona znacznie większa i wmurowana w ścianę jednego ze sklepów niedaleko domu CJ''a, jest to wspomnienie ukrytych paczek z GTA Vice C
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
anias100 (Poziom: 16) dodano: 08.12.2006, 13:59
dalsza część tamtego komentarza
Vice City - tak tylko w jaki ze sklepów przeszukałam te wszystkie i nic ! Proszę o kontakt odpowiedzi zostawiajcie tu i na gg 9796091
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
anias100 (Poziom: 16) dodano: 08.12.2006, 14:00
wy macie chyba jakiejś zwidy czy co pisać 9796091 gdzie jest ta paczka
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tomisław (Poziom: 11) dodano: 08.12.2006, 16:14
Szkoda że w GTA San Andreas niema edytora ;(:(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
MMW (Poziom: 11) dodano: 10.12.2006, 09:32
Przy Bone County pod mostem znalazlem tunel prowadzący przez góre
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
MMW (Poziom: 11) dodano: 10.12.2006, 09:39
A co do mapy z ufo jest w barze przy drodze prowadzacej od Bone County do tej bazy wojskowej tylko jak ona miala strefa 64 ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
krzysiu97 (Poziom: 11) dodano: 20.12.2006, 16:40
czemu nie dziala tele port do lc
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mkopl (Poziom: 11) dodano: 24.12.2006, 11:12
W tym dziale podroz do LC jest najlepsza (czyli kody na teleportajcje):P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
b0nus0 (Poziom: 16) dodano: 25.12.2006, 19:55
jak dolecieć do lc
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
lorak_5 (Poziom: 11) dodano: 28.12.2006, 16:34
Podobno na jakimś wzgórzu jedzie codziennie o czwartej nad ranem widmowy samochód, tylko niewiem gdzie to jest.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
VTrT (Poziom: 16) dodano: 30.12.2006, 21:18
Podjeżdzam do wielkiego hangaru otwirającego sie z góry na dół dech zapiera mi w piersiach [...] aż tu nagle po otwarciu okazuje się że jest pusty :P dlaczego ;_;
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Shady (Poziom: 11) dodano: 30.12.2006, 22:08
Powim tak: IDĘ SPAĆ :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kenio97 (Poziom: 11) dodano: 01.01.2007, 13:00
troche mało tych ciekawostek ale zawsze cos
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
BOB_PL (Poziom: 16) dodano: 01.01.2007, 23:29
mało tego :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
XanTyp (Poziom: 11) dodano: 09.01.2007, 16:29
Jeśli chcecie zrobić zdjęcie swojej zmodowanej wersji jakiejś bryczki - przytrzymajcie któryś z klawiszy z przy NumLocku, ustawcie podniesienie lub opuszczenie autka i wysiądźcie z auta, nie puszczając ich.
Pojazd pozostanie w takiej właśnie pozycji i mo
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Xeon (Poziom: 11) dodano: 10.01.2007, 07:07
Dwa tematy w tym art. mi nie działają np. To że auto jest po złapaniu ciebie na parkingu policyjnym i Darmowa amunicja w ammu nation że jak zaczniesz i wyjdziesz z misji to mam full ammo do broni które posiadam!! Ale i tak art jest cool :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.27.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 14.01.2007, 02:44
znalazlem ufo i zamierzam je opublikowac!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Niuniek (Poziom: 11) dodano: 14.01.2007, 18:44
Miejsce które jest nazwane tajemniczym (BOB) wcale nie jest tajemnicze poza tym że widziałem tam lecący traktor to nic sie tam takiego nie działo. Mam fotke tego zjawiska to moje gg 3272145. prześle każdemu.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.14.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 18.01.2007, 11:40
szkoda że jest ich tak mało
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.27.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 20.01.2007, 15:11
W misji dla triady (tę co mamy wysadzić fabryke cracku) mamy auto z bombą które ma numer rejestracji"TIME BOMB".Pozatym widziałem np:skimmera w garażu glin w sf,samochód w samochodzie.A i jak jedziecie motorem lub rowerem wpiście se kod na jetp
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
szafra (Poziom: 11) dodano: 23.01.2007, 12:26
Siemanko. wie ktoś może jak nakręcić jakiś film jak się gra w San Andraes ?? - bo mi to jest bardzo potrzebne... :(
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Marcex35 (Poziom: 16) dodano: 26.01.2007, 17:58
Mało piszecie tych komentarzy. Napiszcie coś o UFO. Nawet lipa by mnie teraz zadowoliła.:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
voussoir (Poziom: 11) dodano: 28.01.2007, 01:53
szafra...sa programy do nagrywania filmikow np. fraps (max 30 sekund):D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
lektor12 (Poziom: 11) dodano: 31.01.2007, 17:48
Ten trick z łatwą kasą (striptizerki) to lipa
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
lektor12 (Poziom: 11) dodano: 31.01.2007, 17:49
Jak tylko dotkniesz striptizerki od razu strzela ochrona
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
lektor12 (Poziom: 11) dodano: 31.01.2007, 17:50
UFO jest widoczne chyba w Bazie Wojskowej w LV ( pustynia)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kudeslawny (Poziom: 11) dodano: 02.02.2007, 14:36
gdzie jest ten bar z msapa
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
braian (Poziom: 11) dodano: 03.02.2007, 17:22
nie ma tam napisanego o ghost-car a on jedzie caly czas jak tam idziemy nie tylko o 4:00
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
zemefangta (Poziom: 16) dodano: 05.02.2007, 17:26
Gta zajefajna giera.Krece film przez frapsa o gta bedzie go można zobaczyć na google video.Zająłem 3 razy 1 miejsce na gta san andreas multiplayer na serwerze: party serwer.
pozdro!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
bartek2811 (Poziom: 11) dodano: 05.02.2007, 18:52
sciagnijcie se mod z downloadu to będzie i UFO :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
DaBuL (Poziom: 16) dodano: 13.02.2007, 16:45
jakie sa jeszcze programy do nagrywania filmow w gta oprucz frapsa
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Szymon00 (Poziom: 16) dodano: 17.02.2007, 10:13
no no no ...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
marcinxp (Poziom: 11) dodano: 18.02.2007, 14:37
Ja znalazłem taki kamień co wygłądał jak jeti.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
sccotti-4fun (Poziom: 11) dodano: 18.02.2007, 15:33
żeby taxówkarze byli , to wystarczy wpisać kod na nitro w taxówkach i strzelić w powietrze kidy widzisz taxówke
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
sccotti-4fun (Poziom: 11) dodano: 18.02.2007, 15:33
żeby taxówkarze byli , to wystarczy wpisać kod na nitro w taxówkach i strzelić w powietrze kidy widzisz taxówke
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
I love GTA (Poziom: 11) dodano: 22.02.2007, 17:45
ten trik z nieskończoną amunicją działa mi tylko na Tec9 micro SMG i SMG tyle że musiałem wlazić i wyłazić pare razy bo amunicja sie podwajała
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wyrzy18 (Poziom: 11) dodano: 23.02.2007, 22:14
Trick to ma sie dopiero jak sie ma dobrego kompa ok 1GB ramu,ja mam tyle i moje Gta:SA na PC jest nie do poznania,wszystkie bryki zmienione itp:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
okumulista (Poziom: 16) dodano: 28.02.2007, 12:53
nareszcie znalazłem mapkę zlądowaniami UFO.Jest ona na tyłach baru w Bone County.Szkoda że to lipa :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
micrus (Poziom: 11) dodano: 28.02.2007, 14:30
nie ma żadnego ufo i yeti i baby jagi i świńskich ryjów i tak dalej r* to oświadczył
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
rafayo13 (Poziom: 16) dodano: 08.03.2007, 18:58
ja sprawdzalem to z tym ze jak sie na poczatku gry wpisze kod ROCKETMAN to sie ginie i sie ma odblokowane sklepy. mi sie tak niedzieje
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
rafayo13 (Poziom: 16) dodano: 09.03.2007, 14:07
TO Z TYM LIBERTY CITY TO ZEBY BYLI LUDZIE NAZBIERAC GWIAZDEK I TAM BEDA GLINY?? JESZCZE TEGO MI BRAKOWALO!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
szynszyl (Poziom: 11) dodano: 16.03.2007, 15:55
sprawdzałem to z rowerem .Wybuchł!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Pazdzioch (Poziom: 11) dodano: 16.03.2007, 17:41
Tak samo z misji House Party. Jak mamy bronić Grove Street przed Ballasami to jak oni do siebie strzelają a my ich olejemy i se gdzieś pójdziemy to też nikogo nie ma na ulicach. PUSTO
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
[B&B]KUBA (Poziom: 11) dodano: 17.03.2007, 21:39
e tam wszystko prawie wiedzialem
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Pazdzioch (Poziom: 11) dodano: 20.03.2007, 15:32
Znacie ten trick z pociągiem. Jedzcie na stacje, poczekajcie na pociąg(musi być towarowy nie pasarzerski), wejdzcie na wagon i strzelcie w lokowotywe w strone maszynisty wystarczy jeden strzał żeby go zabić, a zauważcie ze tam nie ma szyby jak w zwykłym s
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Kowal (Poziom: 11) dodano: 20.03.2007, 16:16
mało rocstar sie wysilił na te ciekawostki...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
tofik (Poziom: 11) dodano: 21.03.2007, 15:48
w sa znalazłem figurki z gta vice city są w sklepie z zabawkami rc
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Kalik (Poziom: 11) dodano: 29.03.2007, 11:55
ja z nam takie jesli wrogi gang za atakuje nasz teren a z jakies przyczyny nie będziemy go odbijac, w trakcie wystarczy sie zabic,UWAGA nie moze nas zabic ktos z jakiegos gangu
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Raff (Poziom: 11) dodano: 01.04.2007, 15:41
Co to jest Ghost-Car?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[213.192.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 02.04.2007, 16:49
mi niedziała z tym rocketmanem! Zaraz po włączeniu nowej gry pisze ROCKETMAN i nie gine ani nic żadne sklepy niepootwierane!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
dawid66101 (Poziom: 16) dodano: 06.04.2007, 15:14
ej gdzie można znależć sklep z zabawkami rc proszę o odpowiedż ponieważ chciałbym kupić samolot rc tylko nie wiem gdzie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
vazio (Poziom: 16) dodano: 07.04.2007, 18:06
wie ktoś czy w sa są TOP FUN`y
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
filippiet (Poziom: 16) dodano: 08.04.2007, 15:46
ja wiem ze jak atakują twoje terytorium to np wpisz kod na czołg (AIWPRTON) i włżącz i wyłącz misje policjanta terytorium pozostaje twoje :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Krystian970 (Poziom: 16) dodano: 09.04.2007, 00:02
top funy to takie auta w których masz misje np. wyścigi małych aut lub misje z samolocikiem
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
marcinxp (Poziom: 11) dodano: 11.04.2007, 20:58
jets jeszcze jedna ciekawostka UFO w bazie area
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
cocoboy1pl (Poziom: 11) dodano: 19.04.2007, 14:50
ej gdzie jest sklep z zabawkami jak ktos cos cos wie to niech zaklika na gg 241840
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Höhlenbär (Poziom: 11) dodano: 19.04.2007, 20:54
ja znalazlem w bone county taka dziure niedaleko bazy wojeskowej tam bylo zaparkowane auto (bobcat) w dziurze z 7 workuow prawdopodobnie sa tam ludzie w srodku a bobcatem przewieziono je tam.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
DzodzoPL (Poziom: 16) dodano: 20.04.2007, 17:21
Ghost-Car jest w Back O Beyond wystarczy tylko pochodzic i znajdziecie np. wejdzie do samochodu i wpiszcie hesoyam to sie samochodz i tak nie naprawi
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
DzodzoPL (Poziom: 16) dodano: 20.04.2007, 17:22
dlaczego jak sciagnalem gta san andreas place manager to nie chce mnie teleportowac?? dajcie odp GG 2037476
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mails3 (Poziom: 11) dodano: 21.04.2007, 19:15
gowniany programik mi nie działa
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
jakjub (Poziom: 11) dodano: 22.04.2007, 11:09 + 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
jakjub (Poziom: 11) dodano: 22.04.2007, 11:11
jak wejsc do tego samolotu giganta? bo mi sie dzwi nie otwieraja.dajcie odpowiec na gg 10053418.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.18.***.***]
Polska (Poziom: ) dodano: 22.04.2007, 21:55
A w Dziale ciekawostki dalej tyle komentarzy xD :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Krzysiek12 (Poziom: 16) dodano: 26.04.2007, 20:05
Fajne to Liberty City...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.10.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 28.04.2007, 14:10
http://www.youtube.com/watch?v=f4FmRE4BBvI zobaczcie ten klip... zrubcie to samo... i jesteście w srodku... pytania do mnie!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.10.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 28.04.2007, 14:11
czyli jak dostać się do środka bazy wojskowej! ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Killer997 (Poziom: 16) dodano: 29.04.2007, 15:18
jeżeli gość wejdzie do samochodu i wpiszecie Hesoyam a samochód jest zdewastowany to naprawi sie automatycznie bez użycia Pay'n spray ale pamiętajcie samochó musi być zdezelowany żeby to weszło :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
FurtekGTA (Poziom: 11) dodano: 01.05.2007, 21:23
wiecie co ja robie cały czas ten trik z tymi sklepami co niby po wpisaniu rocketman'a będzie ekran wasted i że wszystkie sklepy są otwarte. To bzdura cały czas to robie i lipa!!!!!.A może mi ktoś powiedzieć o co chodzi z tym yeti??? nr gg:9577500. moge by
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
FurtekGTA (Poziom: 11) dodano: 02.05.2007, 21:31
i jeszcze jedno z tą pożyczką Caligula's Palace to nie żadna pożyczka tylko, więcej kłopotów. Przesto nic se nie można kupić i [***]:(:(:(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
San Francisco (Poziom: 11) dodano: 03.05.2007, 14:00
Ja kiedyś zobaczyłem na skale w BOB narysowanego lwa. Znam kilka miejsc oświetlonych przez światło znikąd.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
San Francisco (Poziom: 11) dodano: 03.05.2007, 14:42
Wiem jak wejść do bazy wojskowej, ale jak z niej wyjść ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
marcinm34 (Poziom: 11) dodano: 03.05.2007, 15:29
ale jak ma nalapac glin
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
marcinm34 (Poziom: 11) dodano: 03.05.2007, 15:32
jak nazbierac glin dajcie odpowiedz gg:10374484
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
marcinm34 (Poziom: 11) dodano: 03.05.2007, 15:46
napiszcie sobie kod "IAVENJQ" zajdzcie jakiegos czlowieka od tylu z norzem najpierw przytrzymajcie celownik a potem strzal cj bedzie wbijal noz w powietrze
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
marcinm34 (Poziom: 11) dodano: 03.05.2007, 15:49
napiszcie sobie "BEKKNQV" prostytutki beda za toba latac i beda robic to co ty
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.10.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 04.05.2007, 09:58
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
vazio (Poziom: 16) dodano: 14.05.2007, 14:49
ZNOWU TY!? %$@#^%#^ a tak na temat to jak sobie chodziłem koło mojego domu i miałem aparat dałem kolesiowi z mojego gangu i zrobił mi zdjęcie i mi go zabrał :D jak go zabiłem to go nie było :-O
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
San Francisco (Poziom: 11) dodano: 26.05.2007, 12:52
Manipulacja księżycem, manipulacja słońcem

Da się zwiększać i zmniejszać słońce tak jak księżyc
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
San Francisco (Poziom: 11) dodano: 26.05.2007, 12:52
Manipulacja księżycem, manipulacja słońcem

Da się zwiększać i zmniejszać słońce tak jak księżyc
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
San Francisco (Poziom: 11) dodano: 26.05.2007, 12:55
znajdżcie wzgórze Northstar west. pokombinujcie z sylabami to będziecie wiedzioeć o co chodzi.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
San Francisco (Poziom: 11) dodano: 26.05.2007, 12:55
znajdżcie wzgórze Northstar west. pokombinujcie z sylabami to będziecie wiedzioeć o co chodzi.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
San Francisco (Poziom: 11) dodano: 26.05.2007, 12:55
sorry. nie west tylko rock. więc northstar rock
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
San Francisco (Poziom: 11) dodano: 26.05.2007, 12:57
na cmentarzu między godziną 21:00 a 6:00 na ogrodzeniu znajdują się tagi. Myślę że duch matki CJ-a narysował je.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
San Francisco (Poziom: 11) dodano: 26.05.2007, 13:01
wyjście z bazy wojskowej. jeżeli zaparkowałeś motor koło prawego krótkiego boku to znajdż szyb którym uciekałeś w misji z JETPACKIEM. rozwal siatkę na szybie i wciśnij ENTER. przez metal CJ przejdzie i wsiądzie na motor
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nilan47 (Poziom: 11) dodano: 26.05.2007, 16:16
co do tych tagow to gdzie jest ten cmentarz? a tak wogole to postanowilem dokladnie przyjzec sie Back o Beyond i i zastanawiam sie po co sa te quady i to tak duzo... Ja mysle ze trzeba je jakos wykorzystac a jest ich tak duzo bo trzeba bedzie je kolejno p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nilan47 (Poziom: 11) dodano: 26.05.2007, 16:16
co do tych tagow to gdzie jest ten cmentarz? a tak wogole to postanowilem dokladnie przyjzec sie Back o Beyond i i zastanawiam sie po co sa te quady i to tak duzo... Ja mysle ze trzeba je jakos wykorzystac a jest ich tak duzo bo trzeba bedzie je kolejno p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nilan47 (Poziom: 11) dodano: 26.05.2007, 17:06
Aha i mam jeszcze pare pytan: 1. Gdzie jest ten cmentarz z tagami? 2. Gdzie mozna spotkac Ghost-Car? 3. Gdzie jest ta dziura na Bone County gdzie sa te worki w bobcacie?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
A$$ (Poziom: 11) dodano: 27.05.2007, 14:27
Żeby przestali atakować Twój teren, a on pozostał Twój wystarczy zapisać grę, wejść do samochodu policyjnego/ strażackiego/ taxówki albo każdego innego auta którym możesz wykonywać misje i włączyć ją i wyłączyć. Można też się zabić. To wszystko bez kodów
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
A$$ (Poziom: 11) dodano: 27.05.2007, 14:29
W poprzednim komentarzu:
wystarczy zapisać grę ALBO wejść do samochodu
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
A$$ (Poziom: 11) dodano: 27.05.2007, 14:31
Podajcie dokładnie gdzie pojawia się ten Ghost-Car, wiem że w BOB ale dokładniej, ok??!! Prosze zależy mi na tym...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
A$$ (Poziom: 11) dodano: 29.05.2007, 19:42
Mapa z lądowaniami UFO, chyba, bo nie jest napisane tam, ale w okół jest pełno zdjęć UFO, z resztą sami zobaczcie. Ta mapa znajduje się na zapleczu baru w Bone Country. Jak byś chciał jechać do bazy wojskowej, to po drodze mijasz bar z kręcącą się figurką
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
A$$ (Poziom: 11) dodano: 29.05.2007, 19:44
Ufo, to właśnie ten bar. I tam na zapleczu znajduje sie ta mapka, nie uderzaj kasjerki bo w okół często chodzi glina ;P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
A$$ (Poziom: 11) dodano: 29.05.2007, 19:48
Tych tagów nie widziałam ale to chyba chodzi o ten pustynny cmentarz?? Czy może w LS, albo w SF bo z tego co pamiętam tam też są cmentarze. pS: jak ktoś chce mapke z lądowaniami UFO pisać na nr: 9228114
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
A$$ (Poziom: 11) dodano: 29.05.2007, 19:48
Tych tagów nie widziałam ale to chyba chodzi o ten pustynny cmentarz?? Czy może w LS, albo w SF bo z tego co pamiętam tam też są cmentarze. pS: jak ktoś chce mapke z lądowaniami UFO pisać na nr gg 9228114
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
A$$ (Poziom: 11) dodano: 31.05.2007, 16:22
Jest jeszcze jedna ciekawostka. Płynąc pontonem przełączcie stację radiową. I co? CJ nie odrywa rąk od kierownicy tylko przełącza te stacje nogami ;D Bk nie??:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
FurtekGTAloaz (Poziom: 11) dodano: 07.06.2007, 11:59
LOL!!!! nieistnieje tam żadne ufo sama sprawdzałam, bzdura nic ciekawego nie ma nie wieżycie to pisać na gg 9577500
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
hydrant (Poziom: 16) dodano: 13.06.2007, 21:50
nie zaglądałem tu od paru miesięcy, a tu nadal to samo. LUDZIE! użyjcie narządu zwanego mózgiem! gra jest gangsterska, nikt nie ma na nic dowodu (czytelnego), R* zaprzeczył plotkom... wlasnie - plotkom. bo to są plotki.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
hydrant (Poziom: 16) dodano: 13.06.2007, 21:53
o lol. przejrzalem starsze komenty i są jeszcze bardziej żalosne. lmao
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
gangster1993 (Poziom: 11) dodano: 16.06.2007, 15:02
spoko artykuł
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
KrY1997 (Poziom: 16) dodano: 20.06.2007, 19:47
Super! Juhuhu!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
dacg (Poziom: 11) dodano: 21.06.2007, 14:29
dobry artykuł
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Dżungst (Poziom: 11) dodano: 23.06.2007, 22:58
Dokładnie przyjrzałem się Back O Beyond i zauważyłem wiele ciekawych rzeczy.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Dżungst (Poziom: 11) dodano: 23.06.2007, 23:00
Np. to zwierzę widoczne jest doskonale od południowego wjazdu na farmę The Trutha. W okolicy jest też wiele innych rzeczy. Jak ktoś chce fotki to kontakt na gg:3709813
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Clive (Poziom: 16) dodano: 24.06.2007, 19:55
Ja tam w to nie wierze!! UFO?? od pół roku gram w SA i jakoś nigdy go nie zauważyłem!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
szukacz (Poziom: 11) dodano: 25.06.2007, 15:05
Mam dowód że UFO istnieje a wszystko tutaj nikogo nie oszukuje.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
szukacz (Poziom: 11) dodano: 25.06.2007, 15:06
A czy ktoś wie o co chodzi z tym jetpackiem i sklepami ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Pitbull1992 (Poziom: 16) dodano: 25.06.2007, 17:22
Ja kiedy wpisuje ROCKETMAN na początku to nic sie nie dzieje :|
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
andrewlazar (Poziom: 11) dodano: 27.06.2007, 13:01
dzisiaj na stronie youtobe zobaczyłem filmik z odnowionym starym lotniskiem w las venturas oto strona http://pl.youtube.com/watch?v=ceErdA9T5rg&mode=related&search= czy jest taki mod aby to zrobić pomóżcie!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
andrewlazar (Poziom: 11) dodano: 27.06.2007, 14:02
Zapewne niektórzy z was wiedzą jak wejść do podziemi bazy wojskowej tam gdzie jest ta klatka wkopana w ziemie trzeba na styk dotknąć się z frewayem (harley)i wysiąść z niego wtedy dostaniemy się do podziemi bazy wojskowej. jest to dobre dla rozpoczynający
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
Ganjalf (Poziom: 13) dodano: 28.06.2007, 20:24
UFO nie istnieje dzieci neo :) To był podmnieniony model za helikopter albo hydre
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
albertm (Poziom: 11) dodano: 29.06.2007, 12:11
Faktycznie... wziolem, ekchem pozyczke z casin'a i jej nie spalcilem, po jakims czasie, po nastraszeniu szedlem sobie na ulicy, a tu z granatowego Interfusja (czy jakos tak) wysiadl jakis maczo z AK-47 i mnie zabil:(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
albertm (Poziom: 11) dodano: 29.06.2007, 12:14
Nie kluccie sie, UFO mozna podmienic za jakis samolot.
Nawet 2 rodzaje sa w dziale download
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Judas (Poziom: 11) dodano: 29.06.2007, 16:21
Na cmentarzu, w Los Santos o godzinie 23.00 północny mur cmentarza zostaje podświetlony na jasno zielony. W dodatku nie ma źródła tego światła. Kto ciekawy niech obejrzy. Ja w grze aparatu nie mam, więc niech ktoś (jeśli chce) porobi zdjęcia.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Judas (Poziom: 11) dodano: 29.06.2007, 16:33
O 01.00 Jeden z grobów jest rozkopany- niestety w środku jest pusto. Znajduje się on tuż przy murze, obok tego malzoleum.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Judas (Poziom: 11) dodano: 29.06.2007, 16:39
Ech to ostatnie to mi się wydawało że nie było a było.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Judas (Poziom: 11) dodano: 29.06.2007, 16:41
Ech to ostatnie to mi się wydawało że nie było a było.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Judas (Poziom: 11) dodano: 29.06.2007, 16:49
To "tajemnicze grafitti" na cmentarzu istnieje naprawdę. Są to chyba podpisy Ballasów. Także są na północnym murze.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
andrewlazar (Poziom: 11) dodano: 29.06.2007, 17:01
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
baton (Poziom: 16) dodano: 03.07.2007, 13:49
jak wpiszecie obie kod na zamieszki na licach to niektorzy ludzie nosza na rekach telewizory a jak zaczna sie z kims bic to telewizor znika
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Ass (Poziom: 11) dodano: 06.07.2007, 22:01
mam problem z grą gta sa mam multi playera włanczam dołancza mi do gry i nie moge sie ruszac mam tylko pole z obraze moge pisac kody i nikogo nie widac i sie nie moge ruszac jesli ktos wie jak to rozwiązac niech mi pomoże na ten numer Gadu-gadu : 543770
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.21.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 10.07.2007, 22:28
w ciekawostce There are no easter eggs. Go away przetłumaczony na PL to nie ma żadnych wielkanocnych jajek. Udają się daleko
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
San Francisco (Poziom: 11) dodano: 11.07.2007, 17:08
Trick ze wszystkimi sklepami: Gdy nie masz odblokowanych sklepów wpisz ROCKETMAN i wleć na zablokowaną wyspę. pojawi się 4+ Wanted i sklepy są odblokowane!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
San Francisco (Poziom: 11) dodano: 11.07.2007, 17:14
Nilan47 ten cmentarz jest w Los Santos gdzie wykonywałeś misję ``Los Sepulcros''
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
San Francisco (Poziom: 11) dodano: 11.07.2007, 19:39
GTA San Andreas istnieje jaskinia. oto dowód: http://pl.youtube.com/watch?v=cRurohufXtA
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
San Francisco (Poziom: 11) dodano: 11.07.2007, 19:40
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
San Francisco (Poziom: 11) dodano: 11.07.2007, 19:44
to o jaskini bo te linki nie działają wejdż do youtube i wpisz Gta san andreas-Easter Eggs jeżeli się znajdzie kliknijcie w to pierwsze i oglądajcie!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
San Francisco (Poziom: 11) dodano: 11.07.2007, 19:44
to o jaskini bo te linki nie działają wejdż do youtube i wpisz Gta san andreas-Easter Eggs jeżeli się znajdzie kliknijcie w to pierwsze i oglądajcie!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.8.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 13.07.2007, 10:03
ej San Francisco mam pytanie gdzie jest zablokowana wyspa?? i o co chodzi z 4+Wanted??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.8.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 14.07.2007, 13:27
odpowiadać starzy zasrani guwniaże
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.8.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 14.07.2007, 18:17
[***]!!!!!!!!!!!! gdzie jest ta wyspa?? i o co [***] chodzi z tym 4+Wanted!!!!!!!!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.8.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 14.07.2007, 18:18
[***]!!!!!!!!!!!! gdzie jest ta wyspa?? i o co [***] chodzi z tym 4+Wanted!!!!!!!!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.8.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 14.07.2007, 18:19
[***]!!!!!!!!!!!! gdzie jest ta wyspa?? i o co [***] chodzi z tym 4+Wanted!!!!!!!!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.8.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 15.07.2007, 06:26
co???????????????????????
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.8.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 19.07.2007, 06:16
gadać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Maxkas (Poziom: 16) dodano: 21.07.2007, 11:47
spoko te "tp"
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.8.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 22.07.2007, 07:55
ej ludzie mam pytanie gdzie jest zablokowana wyspa i o co chodzi z 4+Wanted???????
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.8.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 22.07.2007, 07:55
gadać mi ale to jak najszypciej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[217.98.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 24.07.2007, 17:30
to SA istnieje to ufo czy nie :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
maku (Poziom: 11) dodano: 25.07.2007, 00:52
Wie ktoś gdzie jest ta wyspa??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
gangster (Poziom: 11) dodano: 25.07.2007, 10:06
probowałem odblokować sklepy za pomocą kodu rocketman i nic sie nie dzieje , normalnie mam plecak odzutowy :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
gangster (Poziom: 11) dodano: 25.07.2007, 10:23
aha i próbowałem przewrócić rowr żeby sie zapalił udało mi się go wywrocic a on nie wybuchł!!!!!!!!!! f**k
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
bingo009 (Poziom: 16) dodano: 25.07.2007, 11:23
blagam was powiedzcie jaksie dostac do LC stale jak sie przenosze todo jakiegos budynku a potemdo mora jak to zrobic blagam piszcie na g 8395448 czekam na odp
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Wujek Sam (Poziom: 11) dodano: 25.07.2007, 11:29
rower może wybuchnąć ale z wyrzutnią rakiet, ROCKETMAN to na plecak odrzutowy.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Wujek Sam (Poziom: 11) dodano: 25.07.2007, 11:31
ja sam coś znalazłem: Osoby ze wsi w Los Santos. Weszłem do komisariatu w Dillimore wpisałem ROCKETMAYHEM, AEZAKMI i WORSHIPME i zwerbowałem wszystkich policjantów, zasadziłem drugą cele ładunkami wybuchowymi i odeszłem szybko do końca celi do rogu i wys
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Wujek Sam (Poziom: 11) dodano: 25.07.2007, 11:34
wysadziłem cele z glinami (zginąłem a miałem kamizelke) i znalazłem się przed szpitalem w Los Santos rozglądam się a po ulicach (pieszo bo pojazdy są normalne) chodzą ludzie jak z wsi.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Remo (Poziom: 11) dodano: 26.07.2007, 12:20
Trick ze wszystkimi sklepami mi się nie udał.Nawet kiedy wlatuję na zablokowaną wyspę!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
General (Poziom: 11) dodano: 26.07.2007, 19:20
Boże, jak patrzę na wasz angielski to aż mi się płakać chce... Po 1. Panie Draco112 "There's no easter Eggs. Go Away" znaczy "Tu nie ma wielkanocnych jaj. IDŹ SOBIE", a nie jakieś posrane "Odchodzą daleko" kto cię anglika ucz
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
General (Poziom: 11) dodano: 26.07.2007, 19:22
Po 2. "Jesus Saves" znaczy "Jezus Zbawia" i nie ma to nic wspólnego z GTA2, bo w miejscu gdzie jest to napisane, jest religijne malowidło
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
General (Poziom: 11) dodano: 26.07.2007, 19:23
Po3. EA sucks, znaczy EA jest do [***], bo suck ma kilka znaczeń, na drugi raz się ogarnijcie i nauczcie angielskiego zanim napiszecie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
maniek0168 (Poziom: 11) dodano: 28.07.2007, 19:47
Sam ostatnio znalazlem dosc dziwna rzec w SA i moglaby ona zostac dodana do ciekawostek wiec prosze o kontakt na maila
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
dawid (Poziom: 11) dodano: 28.07.2007, 21:25
ma ktos cracka do gta sa
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
dawid (Poziom: 11) dodano: 28.07.2007, 21:26
bardzo prosze dajcie
pppplllllllliiiiiiiiiiiisssssss!!!!!!!!!!!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
sonasan (Poziom: 16) dodano: 29.07.2007, 09:40
jak się dodaje artykuł?
Na przykład o GTA 4 - samochody.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
sonasan (Poziom: 16) dodano: 29.07.2007, 09:41
Proszę o odpowiedź
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
sonasan (Poziom: 16) dodano: 29.07.2007, 09:57
proszę wejść na tę stronę
http://
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.4.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 29.07.2007, 15:18
Zobaczcie to koniecznie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.4.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 29.07.2007, 15:18
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lance_Vance (Poziom: 16) dodano: 30.07.2007, 12:35
A ten trick z pociągiem, to nie jest na Bike Skill, tylko na Cycle Skill ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lance_Vance (Poziom: 16) dodano: 30.07.2007, 12:36
Hm..pierwsze widzę z tym napisem w Los santos: "Jesus Saves" ;) powinniście dać screena do tego ;p chciałbym zobaczyć ten napis ;p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.21.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 30.07.2007, 15:27
Ja mam cracka do SA
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
CJMen (Poziom: 11) dodano: 30.07.2007, 20:19
A ten trik z Liberty City mi nie działa :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
CJMen (Poziom: 11) dodano: 30.07.2007, 20:19
A ten trik z Liberty City mi nie działa :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[213.192.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 31.07.2007, 21:40
a mi działa:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[213.192.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 31.07.2007, 21:44
ALE JAJA!!! Znalazłem Jasknie! Ona istnieje!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[213.192.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 31.07.2007, 21:45
skontaktujcie się przez moje gg: 10958272. yo pokaże wam zdjęcia i gdzie to jest. Ciągle nie moge uwierzyc...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
m@rcin32 (Poziom: 16) dodano: 01.08.2007, 17:13
pomyliliscie sie. misja w ktorej kradnie sie materialy wybuchowe z kopalni to Explosive Situation.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
I love GTA (Poziom: 11) dodano: 01.08.2007, 17:35
U mnie nie działa trick z naczepą :/ W GTA SA jest wiele takich świetlistych miejsc :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
julek m (Poziom: 11) dodano: 02.08.2007, 19:21
cz jesttaki trik że można coś tam wpisac i można byc w liber city ale nie na pc tlka na playstation2
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
julek m (Poziom: 11) dodano: 02.08.2007, 19:22
cz jesttaki trik że można coś tam wpisac i można byc w liber city ale nie na pc tlka na playstation2
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
julek m (Poziom: 11) dodano: 02.08.2007, 19:24
cz jesttaki trik że można coś tam wpisac i można byc w liber city ale nie na pc tlka na playstation2
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
wojtek852 (Poziom: 16) dodano: 04.08.2007, 15:38
super ten AT-400
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.22.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 05.08.2007, 20:20
Ten art jest Zaje...:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Marcex35 (Poziom: 16) dodano: 09.08.2007, 12:07
Ciekawostka!Musisz mieć aparat lub spray.
Zabij kogos laską lub bejsbolem. gdy będzie lezal uderz go jeszcze raz. w chwili gdy cj bedzie walić zmień broń cj przywali mu aparatem lub sprayem!!!!!!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
GTAIVziomek (Poziom: 11) dodano: 09.08.2007, 13:29
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
andrewlazar (Poziom: 11) dodano: 11.08.2007, 17:01
co chwile dajecie link na tą gównianą strone oszukując że to cos z gta
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Songohan31 (Poziom: 16) dodano: 12.08.2007, 12:42
sa inne sposoby moza to zrobic recznie jest tez garaz w san fierro gdzie sie zapisuje gre na pocztaku mozna do niego wejsc calego!!!trzeba wejsc do silowni i poleciec rocketmanem w kierunku wsi i bedzie po drodze kawaleczek san fierro:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
polonez12 (Poziom: 11) dodano: 14.08.2007, 14:40 + 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
polonez12 (Poziom: 11) dodano: 14.08.2007, 14:45
kurde powiedzcie mi jak sie wpisuje kody do teleportacji
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
polonez12 (Poziom: 11) dodano: 14.08.2007, 14:59
czy moze ktos widzial tego yeti na pustyni bo cos slyszalem, jesli cos zobaczycie to piszcie do mnie ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
San Francisco (Poziom: 11) dodano: 14.08.2007, 19:04
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
San Francisco (Poziom: 11) dodano: 14.08.2007, 19:16
kamux1 To są wyspy z San Fierro i Las Venturas (bez dostępu). a 4+ Wanted to 4 stopień poszukiwań (4 Gwiazdki).
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
San Francisco (Poziom: 11) dodano: 14.08.2007, 19:21
Znalazłem tor eXtreme(malny?)
Mount Bike na mountain chiliad
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kajzerka (Poziom: 11) dodano: 14.08.2007, 20:50
Ciekawostka!wejdz do siłowni w los santos koło sklepu Binco,zabij w niej wszystkich i wpisz kod "rocketman" by uaktywnić plecak rakietowy.nadnies sie i podnieć w rogu siłowni koło worków treningowych,znajdziesz w sie w czarnym pomieszczeniu i
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Reayuk (Poziom: 11) dodano: 15.08.2007, 21:50
Trick znany z poprzednich części GTA. Jedź na górę Mount Chilliad... (dalej pisze o rowerze) ale w poprzednich częściach GTA nie było roweru ?) ^^
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lippi (Poziom: 16) dodano: 16.08.2007, 04:36
oj dużo ciekawostek jest w sa dużo :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kajzerka (Poziom: 11) dodano: 16.08.2007, 08:27
cikawostka!sekretne drzwi gta sa,miedzy tymi dzrzwiami które opowiadałem w mojej poprzedniej ciekawostce kryją sie tez dzwi do domu sweeta rydera B [***] OG loca :D a także miasto Liberty City,nie żartóje ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
andrewlazar (Poziom: 11) dodano: 16.08.2007, 12:00
nie bardzo cie zrozumiałem kajzerka gdzie sa te dzrzwi???
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
polonez12 (Poziom: 11) dodano: 16.08.2007, 13:09
mój kolega eryk widział w sa na ps2 na pustyni w hunter quarry UFO mówił że jest białe ale nie wiem czy mu wierzyć bo to jeszcze 7 letni gnojek to nie wiem...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kajzerka (Poziom: 11) dodano: 16.08.2007, 13:31
wchoidz isz do silowni w los santos wpisuujesz rocketman nadnosisz sie i jestes w czarnym pomieszczeniu rozejrzyj sie aż wkońcu znajdziesz znacznik drzwi
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kajzerka (Poziom: 11) dodano: 16.08.2007, 13:33
chcesz mieć telefon w ręce? podczas rozmowy CJ-a wskakuj np na garaż i zniego spadnij telefon ci zostanie w rece
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kajzerka (Poziom: 11) dodano: 16.08.2007, 13:35
ufo lata w okolicach lotniska san fierro (w nocy)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
lukasik919 (Poziom: 11) dodano: 16.08.2007, 17:15
ja widzialem na jednej z misji ze cj lecial samolotem z las ventaras do miejsca gdzie byl snieg polecial za mapke powiedccie mi teraz czy tylko na tej misji mozna tam poleciec
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kajzerka (Poziom: 11) dodano: 16.08.2007, 19:11
to miasto to liberty city ja tam umiem doleciec przez sekretne dzrzwi ^^
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
andrewlazar (Poziom: 11) dodano: 19.08.2007, 17:27
to nie snieg rockstar dodał liberty city do gta sa tylko wygląda jak snieg mozna tam dojsc sciaając program na tej stronie współrz ędne masz w ciekawostkach
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
andrewlazar (Poziom: 11) dodano: 19.08.2007, 17:34
zobaczcie koniecznie tą strone
http://gtasite.pl/5475,ref.html]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
maszdownapsie (Poziom: 11) dodano: 20.08.2007, 14:29
W Back o beyond bardzo szybko traci się mięśnie a poza tym można tam znaleźć kawałki pustyni!!! Tu Więcej na ten temat można znaleźć Tutaj
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
maszdownapsie (Poziom: 11) dodano: 20.08.2007, 14:33 + 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
maszdownapsie (Poziom: 11) dodano: 20.08.2007, 14:34 + 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
polonez12 (Poziom: 11) dodano: 20.08.2007, 15:20
prosze powiedzcie mi czy opcja z tymi drzwiami w siłowni w LS działa na ps2 please odpowiedzcie jak najszybciej
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
polonez12 (Poziom: 11) dodano: 20.08.2007, 15:22
czy na ps2 jest coś co by mi udostepniło dojscie do liberty city jak znacie jakis trik to piszcie o nim
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
polonez12 (Poziom: 11) dodano: 21.08.2007, 14:29
wiem jak mozna wejsc do podziemnej BAZY WOJSKOWEJ !!! '')
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
KD44KD (Poziom: 11) dodano: 21.08.2007, 17:13
koło siłowni w Las Venturas jest gararz (tuż przy niej).
Jest nad nim szyld spawanie i śluby. Po wjechaniu do niego drzwi zamykają się a w samochodzie zostaje założona bomba. Najlepsze jest to że to miejsce nie jest zaznaczone na żadnej z map dostępnych
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Huba12 (Poziom: 11) dodano: 23.08.2007, 22:29
kajzerka powiedz jak tam sie dostać! bo np. w takiej misji trzeba tam leciec żeby rozwalic kilku ziutków
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kajzerka (Poziom: 11) dodano: 24.08.2007, 15:32
gdzie sie dostać?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kajzerka (Poziom: 11) dodano: 24.08.2007, 15:32
do liberty city ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Wisiu (Poziom: 11) dodano: 25.08.2007, 20:35
LC w SA nigdy o czyms takim nie slyszlem moze jeszcze bedzie Downtown
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Perwers (Poziom: 11) dodano: 26.08.2007, 19:32
a ja umiem CJ'em podrzynać ludziom gardło :D zaiteresowani gg: 3951608
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
NikoPL (Poziom: 11) dodano: 29.08.2007, 14:29
wg.mnie bardzo przydatny art.;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kajzerka (Poziom: 11) dodano: 02.09.2007, 10:24

perwers,każdy wie jak sie podrzyna gardło CJ-ejem

+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[213.192.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 05.09.2007, 16:15
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.20.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 09.09.2007, 06:57
Carl w tym to nic ciekawego wiec rozumiał fajny tajny projekt lub inne amerykańskie fakty takie jak budowa bomby atomowa w sa powiedzmy niby .
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
sta-sta (Poziom: 11) dodano: 16.09.2007, 14:13
nie ma zadnego ufo ani inny tych wszystkich bajerow a te filmiki na youtubie z ufo to sciema mog wgrywasz i zamiast hydry masz ufo...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
sta-sta (Poziom: 11) dodano: 16.09.2007, 14:31
jedyna zagadka ktora mnie zastanawia to te opuszczone lotnisko nic o nim nie wspomina sie a chyba nikt by tak se bez przyczyny takiego lotniska opuszczal moze to ma jakis zwiazek z tym ufo
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
skate-ziom (Poziom: 11) dodano: 25.09.2007, 21:27
może trzeba jakoś połączyć te wszystkie samochody na mapie w BoB i coś się ułoży.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
_slodka_ (Poziom: 16) dodano: 26.09.2007, 12:58
u mnie kiedy jestem w BOB jest tak ... że w nocy zawsze jest zachmurzone niebo ... i te samochody pobite same jeżdżą ! zazwyczaj podjeżdżają do mnie... bez nikogo w środku... hm... dziwne :] ale mi sie podoba :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
_slodka_ (Poziom: 16) dodano: 26.09.2007, 13:12
Myślę że w BOB lecialo coś i sie rozbilo bo... po
1 jest nawet dlugie wgłębienie w ziemi
2 są połamane drzewa
3 są rysy na skałach i na ziemi (z górki w strone dołu dół tak jakby sie coś staczało)
4 puste i rozbite samochodzy staja w tym miejscu i p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
_slodka_ (Poziom: 16) dodano: 26.09.2007, 13:13
... i przyjeżdżaja w to miejsce (puste) :| co wy na to?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
skate-ziom (Poziom: 11) dodano: 26.09.2007, 15:55
Jedyne UFO jakie jest w GTA San Andreas lata na kiju przy barze w Lil probe Inn dla kierowców ciężarówek:)!!!!!!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
polonez12 (Poziom: 11) dodano: 04.10.2007, 14:55
moze to nikogo nie zainteresuje, ale napisze o tym. moi koledzy mowili mi o jakims samolocie widmo, wiec poszedlem do jednego z nich i pokazali mi to. Zeby to zobaczyc trzeba jechac, leciec na szczyt mount chiliad, isc w kierunku tego balkony, parkingu ta
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kamo22 (Poziom: 16) dodano: 09.10.2007, 10:27
a ja poniszczone auta widzialem na wsiach daleko od drug!!:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
adzi66 (Poziom: 16) dodano: 09.10.2007, 20:04
fajne to w LC zrobilem to ale klamaliscie o tej policji
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
madd tagg (Poziom: 11) dodano: 14.10.2007, 11:21
sta-sta z tym lotniskiem to pewnie było tak że wojskowi wygonili poprzednich właścicieli,
bo przecież obok jest AREA 69 czyli naprawdę AREA 51 gdzie niby naprawdę robiło sie ufo
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
madd tagg (Poziom: 11) dodano: 14.10.2007, 15:03
wspomnienie z GTA VC pewnie wiecie ale napisze w angel pine koło cluckin' bell'a w koszach są
mapy Vice City
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Blackdower (Poziom: 16) dodano: 18.10.2007, 08:56
Jest też fajna rzecz o której nie wszyscy wiedzą autorzy. Swiatło w helikopterze wystarczy znalezc police maverik i gdzies w okolicach północy nacisnąc klawisz trąbka (domyślnie h)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Blackdower (Poziom: 16) dodano: 18.10.2007, 08:57
upss te "autorzy" nie chcacy napisałem jak myślałem jak to sformułować i nie skasowałem
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.230.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 18.10.2007, 13:01
thx :):):)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
skate-ziom (Poziom: 11) dodano: 19.10.2007, 22:15
Madd Tagg ma racje.;)też fajna ciekawostka.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Alek123 (Poziom: 11) dodano: 03.11.2007, 13:05
wiem jak zdobyć nową broń o której nikt niewie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Alek123 (Poziom: 11) dodano: 03.11.2007, 13:07
tą broń można zdobyć w dillimore na postarunku
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
endzio (Poziom: 11) dodano: 05.11.2007, 21:48
mam jeszcze 1 ciekawostke:P

aby miec duzo pojazdow ile chcesz (dopuki zmiesci sie w garazu) znajdz samochod i podjedz im pod garaz najwiecej miejsc w grazu jest 3 czy tam 4 a mozna nawed 15 jak sie zmiesci to wiec podjedz pod graz wysiadz z wozu i zrob
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
endzio (Poziom: 11) dodano: 05.11.2007, 21:50
podsun go do garazu (bez wchodzenia do samochodu) i nie bedzie sie pokazywac ze nie masz miejsca THE END:P:P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
LuluKB (Poziom: 16) dodano: 13.11.2007, 19:08
Mi ta sztuczka z motorem jak wejsc bo bazy wojskowej nie dziala bo CJ zawsze mi zsiada z drugiej strony:(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
LuluKB (Poziom: 16) dodano: 14.11.2007, 09:01
Wreszcie jednak udalo mi sie wejsc do srodka:) Mozna sie tam niezle pogubic
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
casar (Poziom: 16) dodano: 18.11.2007, 19:51
CIEKAWOSTKA!!!kiedy po raz 1 zadzwoni do nas casar z wiadomością "gotówka wyjeżdża z ls" i będziemy gonić kuriera. ale za 2 razem kiedy cv zadzwoni do nas z tą samą wiadomością kliknij y i goń kuriera. tym razaem jest trudniej bo drugi cłonek ga
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Souler (Poziom: 11) dodano: 20.11.2007, 23:16
Ja mam jeden trik na szybki czołg. Wystarczy strzelać do tyłu (w Vice City tak się czołgiem latało). Miałem jeszcze jakąś ciekawostkę, ale jej nie pamiętam. No i w Los Santos są dwa budynki z napisem Jesus Saves. Poza tym, znam cztery sposoby dostania się
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Souler (Poziom: 11) dodano: 20.11.2007, 23:17
na dach domu Sweeta :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Souler (Poziom: 11) dodano: 21.11.2007, 15:20
No, pamiętam tą ciekawostkę, jak są drzwi do miejsca z kodem DNA, to sprawdżcie na jednym filarze nazwę organizacji, która posiada budynek :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Czesioo (Poziom: 16) dodano: 22.11.2007, 15:41
wie ktos jak można wejść do tej klimkowej bazy aera69
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Mati22 (Poziom: 16) dodano: 23.11.2007, 21:24
Mam dość fajny sposób na duzy wybuch o szczegółach gg 10327325
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
LuluKB (Poziom: 16) dodano: 24.11.2007, 14:33
Nalprostszy sposób aby wejść do Area 69 (ale mi zadziałał za 2 razem): http://pl.youtube.com/watch?v=f4FmRE4BBvI
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Souler (Poziom: 11) dodano: 25.11.2007, 12:41
Lol, jak robiłem misję "Lure" dla Woozie'go, To leciałem [kod Ripazha] nad Back o' Beyond, i wyłączyłem, to auto utknęło. Ale kiedy znowu wpisałem, pojechało... Dziwne, nie?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
arek16 (Poziom: 11) dodano: 26.11.2007, 17:14
Znacie kod na zmniejszenie grawitacji ????????????????

+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
arek16 (Poziom: 11) dodano: 26.11.2007, 17:19
Znam różne ciekawostki !!!!!!!!!
Np. Jadąc rozwalonym samochodem możemy go odnowić bezpłatnie wpisując(oczywiście będąc w samochodzie)kod na życie i 250 000 000 $ HESOYAM!!
Jeśli chcecie wiedzieć o innych ciekawostkach, których nie ma na tej stronie pis
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
arek16 (Poziom: 11) dodano: 26.11.2007, 17:21
Jeśli chcecie wiedzieć o innych ciekawostkach, których nie ma na tej stronie piszcie emaile na adres
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
conrad_owl (Poziom: 11) dodano: 06.12.2007, 10:06
Niezłe te ciekawostki, szkoda że w komentarzach taki bałagan:P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Recon (Poziom: 11) dodano: 06.12.2007, 14:00
niezłe te ciekawoski
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.18.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 13.12.2007, 13:05
JA wiem jak na początku zwiększyć życie : Trzeba zjeść jakiś posiłek i ciągle go kupować .
Jak zwymiotujesz to nic będziesz miał tyle samo
Ale musisz mieć pełne życie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
LuluKB (Poziom: 16) dodano: 14.12.2007, 21:34
Jaki jest mod żeby w grze był Yeti(Wielka Stopa)??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
casar (Poziom: 16) dodano: 17.12.2007, 10:54
w BOB rozbiło się chyba jakieś ufo błagam niach ktoś się zajmie tym ufo
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
LuluKB (Poziom: 16) dodano: 18.12.2007, 14:37
A gdzie niby jest to UFO?? Jak ci zależy to sam się tym zajmij przecież każdy mądry wie że w GTA SA nie ma UFO, no chyba że masz mody
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
soseno (Poziom: 11) dodano: 21.12.2007, 21:02
ja jakos nic niewidzialem zadnego ufo ani jezdzacych samochodow bez ludzi
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Grolak (Poziom: 11) dodano: 23.12.2007, 22:07
co do tych oświetlonych miejsc w BoB to czysta prawda, sprawdzałem. A mój kolega potwierdził darmowy tuning wciskając równ. spację i enter. Nie kłamią ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
seba852 (Poziom: 11) dodano: 26.12.2007, 15:54
Niewiarygodne co kryje GTA: San Andreas...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
seba852 (Poziom: 11) dodano: 26.12.2007, 15:55
Niewiarygodne co kryje GTA: San Andreas...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Wormsiarz (Poziom: 11) dodano: 29.12.2007, 14:25
teraz moja ciekawostka: musisz być na Mount chillad , wpisz kod na 6 gwiazdek i wsiądź na rower , pojedź po górce i jak czołg jak inny pojazd wboje się w CJ'a to cj wciąż będzie siedział i naciśnij enter a CJ wpadnie we wnętrze góry , poleci kilka i zjawi
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Wormsiarz (Poziom: 11) dodano: 29.12.2007, 14:26
się ponownie na szczycie MC
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Ziomal oo7 (Poziom: 16) dodano: 29.12.2007, 22:51
hej czy wiecie zkąd wziąc andromade???
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Ziomal oo7 (Poziom: 16) dodano: 30.12.2007, 11:26
dam wam jedną radę zjedżdżajcie ze szlaków mozna znaleźc wiele interesujących miejsc pozdro ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Bagir (Poziom: 11) dodano: 30.12.2007, 20:49
To moze cos takiego... Kojarzycie
ten wielki radar na pustyni no nie ;]. Pare krokow na poludniowy-wschod stoji antenka (taka wysoka antenka) a obok niej domek. Niby nic dziwnego, ale przejdzcie miedzy domkiem a antena a pojawicie sie na jej gorze. Le
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Bagir (Poziom: 11) dodano: 30.12.2007, 20:51
Lerzy tam spadochron a jedyna droga prowadzi... w dol ;]. Milego odkrywania. Pozdro...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Gangster1 (Poziom: 11) dodano: 31.12.2007, 19:06
czy ktos wie jak sie dostać do podziemi bazy wojskowej po misji
"black project"(tł.czarny projekt)??????
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Gangster1 (Poziom: 11) dodano: 01.01.2008, 19:31
w BOB jest dziwna okrągła górka.jest prawdopodobieństwo,że gdy UFO tam spadło to wywołało lawine która je zasypała
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
LuluKB (Poziom: 16) dodano: 03.01.2008, 14:32
Ja wiem jak sie dostac do podziemi bazy wojskowej. Zaraz wam podam link
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
LuluKB (Poziom: 16) dodano: 03.01.2008, 14:40
http://pl.youtube.com/watch?v=f4FmRE4BBvI tylko jak nie chcecie miec gwiazdek wpiszcie AEZAKMI i musicie miec motor FREEWAY
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
las venturas (Poziom: 11) dodano: 05.01.2008, 16:50
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
las venturas (Poziom: 11) dodano: 05.01.2008, 16:51
a i z tym że ma się na początku wszystkie sklepy jakoś mi się nie udaje:(
+ 0 - [Cytuj]