reklama

9999V GTA 4 - Internet Fabuła i świat gry | PC PS3 X360 26.01.2009 przez Redakcja GTA Site
Encyklopedia: GTA IV

GTA 4 - Internet

Jedną z wielu nowości w GTA IV jest możliwość korzystania z internetu. Dostęp do niego dostaniemy po ukończeniu misji Out of the Closet z wątku głównego, dla Bruciego. Aby dostać się na konkretną stronę nie trzeba jej mozolnie szukać poprzez kolejne odnośniki. Można to zrobić tradycyjnie klikając na pasek adresu i wpisać adres www interesującej nas witryny.

Dostęp do internetu najłatwiej uzyskać poprzez odwiedzenie jednej z kafejek internetowych znajdujących się w Liberty City, lecz komputery można znaleźć czasami w innych lokacjach, np. hotelach, lub niektórych kryjówkach.
 

Lokalizacja kawiarenek

Na początek opiszę lokalizację kawiarenek internetowych. Wbrew pozorom nie jest ich dużo, tylko jedna w każdej większej dzielnicy miasta.
 


Internet Cafe w Broker

Widok z zewnątrz:Lokalizacja na mapie:

Opis:
Jest to pierwsza kawiarenka internetowa z jakiej będziemy korzystać w GTA IV. To do niej udamy się aby wykonać jedną z misji wątku głównego. Znajduje się tuż obok parku miejskiego.
 

Internet Cafe w Algoquin

Widok z zewnątrz:Lokalizacja na mapie:

Opis:
Jest to druga kawiarnia internetowa do której otrzymamy dostęp. Znajduje się ona w północnej części wyspy Algoquin, niedaleko stacji metra i posiadłości Playboya X.
 

Internet Cafe w Alderney

Widok z zewnątrz:Lokalizacja na mapie:

Opis:
Jest to trzecia i ostatnia kawiarenka. Znajduje się na trzeciej wyspie - Alderney i jest moim zdaniem mało przydatna ze względu na jej odległą lokalizację. Lecz jeżeli akurat znajdujesz się w tamtych okolicach, to jest jak znalazł.
 

Internet

Znasz już lokalizację miejsc, w których można podłączyć się do Internetu. Teraz najwyższy czas, aby przejść do rzeczy. Oto baza stron dostępnych w grze, stworzona przez Rockstar Games.

 

Pulpit

Jak już dostaniemy się do PC`ta, to pojawi się nam niniejszy ekran główny:
 

Strona główna

Adres www:
www.eyefind.info
Gdy klikniemy na ikonę Web na pulpicie komputera pojawi się nam główna strona, z której możemy przejść na inne. Jest osiem głównych kategorii:

1. Autos
2. Eating Out
3. Money
4. News
5. Ring tones
6. Sharing
7. Shopping
8. Travel

Każdą z powyższych kategorii omówię.

Autos

Strona www:
www.autoeroticar.com
Strona dilera samochodowego. Znajdziemy tutaj opisy i zdjęcia różnych aut, adresy placówek oraz różne informacje o firmie.

 

Food

Strona www:
www.eyefind.com/food.html

Food - czyli katalog stron różnych sieci restauracyjnych. Od Burger Shota do Bean Machine.

 

BurgerShot

Strona www:
www.burgershot.net.html
Strona najpopularniejszej restauracji typu fast-food w Liberty City. Jak można zauważyć cały BurgerShot jest wzorowany na prawdziwym Burger Kingu. Na ich stronie znajdziemy między innymi lokalizator restauracji, menu czy też możliwość kariery....

 

Fly High Pizza Pie

Strona www:
www.flyhighpizzapie.com
Strona sieci restauracji, oferujących pizzę. Na stronie można poczytać co nieco o jej historii, menu etc.

 

Rusty Browns Ring Donuts

Strona www:
www.rustybrownsringdonuts.com
Strona piekarni - cukierni, znanej już wcześniej z San Andreas. Oferuje ciasteczka, pączki itp. Nie zabrakło również humoru Rockstara - na ich stronie znajdziemy informacje o specjalnej ofercie, dla policjantów...

 

Bean Machine Coffe

Strona www:
www.beanmachinecoffe.com
Strona kawiarni Bean Machine. Znajdziemy na tej stronie zalety picia kawy, ceny tego gorącego napoju i inne ciekawe informacje.

 

Money

Strona www:
www.thebankofliberty.com
W kategorii: "Money" znajduje się tylko jedna strona internetowa - The Bank of Liberty. Na ich sieciowej witrynie poczytamy między innymi o ponad 25 letniej historii banku, możliwościach zaczerpnięcia kredytów, ofercie dla najmłodszych...

 

News


Strona www:
www.eyefind.info/news.html
Moim zdaniem najciekawsza lista portali. Znajdziemy tu różne strony informacyjne - od poważnych - Liberty Tree Online po plotkarskie - Our Own Reality. Mimo wszystko sądzę, że na każdy z nich warto zajrzeć.

 

Weazel News

Strona www:
www.weazelnews.com
Strona internetowa znanej informacyjnej stacji telewizyjnej, wzorowanej najprawdopodobniej na CNN. Można poczytać tam o najświeższych wydarzeniach z Liberty City, lub sprawdzić prognozę pogody.

 

Liberty Tree Online

Strona www:
www.libertytreeonline.com

Portal internetowy znanego dziennika w formie papierowej. Jest on wzorowany prawdopodobnie na prawdziwej gazecie: "New York Times". Jak zwykle na ich stronie sprawdzimy aktualne wydarzenia, jeżeli jesteśmy w trakcie zaliczania fabuły głównej, to poczytamy sobie o swoich wyczynach... Warto zaglądać aby zobaczyć jak z perspektywy mediów wyglądał np. napad na bank.

 

PLO: Public Liberty Online

Strona www:
www.publiclibertyonline.com
Kolejny wortal dla chcących być na bieżąco. Ciekawa strona, często aktualizowana na której również można poczytać trochę ciekawych newsów w tym o swojej przestępczej działalności w mieście.

 

Our Own Realitye

Strona www:
www.our-own-reality.com
To już nie jest tyle strona informacyjna, co plotkarska. Jeżeli kojarzysz polskiego "pudelka", to ta strona jest do niego niezwykle podobna. Można poczytać o zdradach, wyciekach sex - kaset i innych mało ważnych rzeczach ze świata show biznesu...

 

Ringtones

Strona www:
www.vipluxuryringtones.com
Strona z której możemy ściągnąć różne gadżety dla naszego (wirtualnego, oczywiście) telefonu komórkowego. Znajdziemy tu między innymi dzwonki, tapety, empetrójki i inne... Warto zajrzeć, to jest pewne.

 

Sharing

Strona www:
www.eyefind.com/sharing.html
W tej kategorii znajdziemy różne serwisy społecznościowe, a raczej ich parodie... Kojarzysz polskiego epulsa/fotkę/naszą klasę? Nie przepadasz za nimi? W takim razie te strony są dla Ciebie. Będziesz miał co poczytać...

 

A thousand words

Strona www:
www.a-thousand-words.com
Strona na której, co tu dużo mówić... Ludzie dają swoje fotki. Czyli nic nadzwyczajnego, aczkolwiek warte zajrzenia.

 

Electric Tit

Strona www:
www.electric.tit.com
Ta strona jest swojego rodzaju parodią międzynarodowego YouTuba. Umieszczane są tutaj różne filmiki wykonane przez prywatne osoby, jednak... żadnego z nich nie da się obejrzeć... Czyżby kolejny raz R* poszedł na łatwiznę... Hm...

 

My Room Online

Strona www:
www.myroomonline.net
Kolejna społecznościowa witryna internetowa. Jest to swojego rodzaju miejsce, gdzie anonimowo "każdy jest każdego przyjacielem". Jest tak świetna, że będziesz nerwowo klikać przycisk odświeżania ekranu w oczekiwaniu na odpowiedź od przyjaciela, nawet kosztem braku snu i jedzenia. Hm... Portal dla: "no life".

 

Friends Whithout Faces

Strona www:
www.friendswithoutfaces.com
Strona dla osób chcących być bardzo anonimowi w sieci. Czyli takie stowarzyszenie/grono ludzi bez twarzy, którzy nie chcą ujawniać swojego prawdziwego wizerunku w internecie.

 

Horny High School Reunions

Strona www:
www.hornyhighschoolreunions.com
Jest to strona dla osób, którzy chcą powrócić do dawnych, jakże pięknych szkolnych lat. Powspominać swoich starych znajomych, dawnych przyjaciół, dziewczyny. Coś jak polska nasza-klasa.

 

Blogsnoobs

Strona www:
www.blogsnobs.org
Serwis w którym mieszkańcy Liberty City mogą założyć i prowadzić swojego bloga. Strona dość ciekawa. Czym jest owy blog zapewne każdy wie - internetowy, publiczny aczkolwiek anonimowy pamiętnik.

 

Love Meet

Strona www:
www.love-meet.com
Strona w której znajdziesz swoją drugą połówkę, swego rodzaju portal randkowy. Warto dodać iż owej strony użyjesz w kilku misjach wątku głównego.

 

Shopping

Strona www:
www.eyefind.info/shopping.html
Katalog stron sklepowych. Od meblowych, poprzez spożywcze i odzieżowe. Dość ciekawa kategoria. Zachęcam do zajrzenia na przedstawione niżej witryny.

 

Point Click Ship A Bitch

Strona www:
www.pointclickshipabitch.com
Ta strona internetowa oferuje operacje plastyczne zmiany wyglądy twarzy. Wg informacji na niej zawartych wystarczą 24 godziny aby całkowicie zmienić Twój image.

 

I love to blow

Strona www:
www.ilovetoblow.org
Proszę... bez skojarzeń. To nie sex-shop, to jest... Strona, a raczej sklep internetowy, który oferuje specyficzne instrumenty. Głównym towarem jest bowiem tajemniczy Didgeridoo... Ma on dość długą i skomplikowaną historię o czym warto przeczytać zanim zdecydujesz się go zakupić.

 

Lipurgex

Strona www:
www.lipurgex.com/about.html
Strona Lipurgexa oferuje fantastyczne nowoczesne i niezwykle skuteczne sposoby odchudzania się. Strona jak znalazł, szczególnie dla mieszkańców Liberty City, którzy lubią sobie dobrze podjeść w Burger Shocie...

 

Outdated Tastes

Strona www:
www.outdatedtastes.com
Sklep odzieżowy z dość ciekawą i bogatą historią. Oferuje on... "old crap" w nowych cenach. Możesz zapłacić setki dolców aby pachnieć jak Twoja babcia. No cóż, może będą jacyś chętni na sweter wyciągnięty z kubła na śmieci w okazyjnej cenie 400$.

 

Krapea

Strona www:
www.Krapea.com
Tu już chyba na pierwszy rzut oka widać, na jakiej prawdziwej sieci sklepów wzorował się Rockstar tworząc tą stronę...
Sklep meblowy wielkości uniwersyteckiego kampusu oferujący świetnej jakości, szwedzkie meble. Brzmi znajomo?

 

Designer Slave

Strona www:
www.designerslave.com
Sklep internetowy oferujący świetne, markowe ubrania. Jeżeli jesteś zmęczony kupowaniem produktów kiepskiej jakości, to koniecznie musisz zajrzeć na tą stronę. Można na niej zakupić świetne markowe ciuchy. Oczywiście, jeżeli Twój portfel nie ma nic przeciwko drobnej diecie odchudzającej...

 

Babies Overnight

Strona www:
www.babiesovernight.com
W tym sklepie internetowym zakupisz... dziecko. No wiem, brzmi dziwnie, ale nie wińcie mnie za to, bowiem to wymysł Rockstara, nie mój. Tak więc możesz zakupić dziecko, jeżeli nie chcesz marnować czasu i odczuwać stresu związanego z ciążą. Koniec z dziewięcioma miesiącami bez zbliżenia, alkoholu i narkotyków. Teraz możesz zamówić dziecko na jakie masz ochotę - wybierzesz dokładnie jakie chcesz - do wyboru masz m.in kolor skóry czy też cechy charakteru. Yhm... może któraś z pań się skusi...?

 

El Chamuco Roboto

Strona www:
www.elchamucoroboto.com
Jeżeli grałeś w Grand Theft Auto: Vice City Stories, to z pewnością pamiętasz Domestobota - robota domowego, którego zadaniem jest pilnowanie porządku, sporządzanie posiłków itd. Na tej stronie możesz poczytać o jego nowszej wersji, nazwanej El Chamuco Roboto.

 

Travel

Strona www:
www.eyefind.info/travel.html
Życie mieszkańców Liberty City, to także podróżowanie. Zatem zachęcam do przejrzenia stron internetowych traktujących o tej formie wypoczynku.

 

American Travel Guide

Strona www:
www.americantravelguide.net
Strona ta, to swego rodzaju, internetowy przewodnik po Ameryce. Możemy przeczytać tu o rożnych ciekawostkach związanych ze stanami zjednoczonymi, dowiedzieć się trochę o jadłospisie czy też językach. Bardzo przyjemny wortal.

 

Leftover-Vacations

Strona www:
www.leftover-vacations.com
Strona na której zarezerwujesz wakacje w słynnych ofertach: "Last Minute". Są one świetnym wyborem, jeżeli powiedzmy... zdecydowałbyś się zabić swoją dziewczynę. Nie ma sensu ukrywanie się w mieście. Lepiej kupić ofertę Last Minute (oczywiście za kasę dziewczyny) i udać się w podróż ciesząc się życiem... Swoim życiem.

 

Peep That Shit

Strona www:
www.peepthatshits.com
Owa strona jest świetnym przewodnikiem po Liberty City. Możesz dowiedzieć się z niej wielu interesujących rzeczy. Jest przeznaczona raczej dla "świeżaków" w metropolii, jednak jeżeli jesteś starym bywalcem tego miasta, to też z przyjemnością przejrzysz owy wortal.

 

Skrzynka Pocztowa

Strona www:
mail.eyefind.info
Czyli chyba najważniejsza strona. Swojej skrzynki mailowej będziesz musiał używać nie tylko aby ukończyć fabułę główną, lecz również podczas przechodzenia gry na 100% w statystykach. Poza tym Twoi znajomi będą od czasu do czasu przysyłać maile do Ciebie.

 

by Boduczek & Kalu

r e k l a m a

Komentarze (67) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 11
Hubi.CTRL (Poziom: 11) dodano: 26.01.2009, 14:45
zarabiscie, ale znam jeszcze jedna strone... ze wszystkimi sekretami na temat GTA IV! www-whattheydonotwantyoutoknow-com
(zamiast "-" ".") zajrzycie
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.12.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 26.01.2009, 20:54
Gratuluję artykułu. Oby było jak najwięcej takich artykułów.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
graziroma (Poziom: 11) dodano: 26.01.2009, 21:25
OK artykòl
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
rakol1 (Poziom: 16) dodano: 27.01.2009, 08:20
fajny artykul pomogl mi znalesc strone z dzwonkami
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
chymciu (Poziom: 16) dodano: 27.01.2009, 09:29
GIGANT Z REDMONT? WTF? a ja zawsze myślałem że to microsoft...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
BOY (Poziom: 16) dodano: 27.01.2009, 11:13
Fajnie art ... a na stronie z pączkami ;p pisze cena "50cent":) R* zrobiło to specjalnie?:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
gta4life (Poziom: 11) dodano: 27.01.2009, 20:44
wypas
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
gta4life (Poziom: 11) dodano: 27.01.2009, 22:21
ale bajer
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kamilos9304 (Poziom: 11) dodano: 29.01.2009, 11:59
KRAPEA - poczucie humoru R*
Bardzo przydatny artykuł.
Gratulacje
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
WOLAK023 (Poziom: 16) dodano: 29.01.2009, 14:15
potwierdzam ta stronka "whattheydonotwantyoutoknow.com" jest super sa tam golebie, stunt jumpy bronie kamizelki, po prostu wszystkie sekrety z gry
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.145.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 31.01.2009, 10:06
whattheydonotwantyoutoknow.com
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[79.163.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 01.02.2009, 11:47
Podoba mi sie w tej grze to ze wszystko jest takie realnie odtworzone :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.25.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 01.02.2009, 20:17
fajne moze jeszcze wikipedie by zrobili i google :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
jnagorek (Poziom: 16) dodano: 03.02.2009, 20:24
czemu niedadza poprostu normalnego dostempu do sieci
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
gubalson (Poziom: 11) dodano: 04.02.2009, 17:33
Fajnie zrobili z tym internetem i fajne jest to że morzna mieć dziewczyny przez internet
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
rapanui (Poziom: 11) dodano: 04.02.2009, 19:57
szkoda trochę mało jak na tak fajną rzecz.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
zimnyxp (Poziom: 11) dodano: 09.02.2009, 12:32
spoko ten net
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.94.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 16.02.2009, 14:30
Parodia YouTuba:) ale fimików nie można odtwarzać:(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
szymon (Poziom: 16) dodano: 21.02.2009, 20:15
dziecko głupota
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
rakol1 (Poziom: 16) dodano: 22.02.2009, 10:58
czekamy na kolejny artykuł ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Nightmare (Poziom: 16) dodano: 23.02.2009, 15:15
Niezła robota! Nie wiedziałem że aż tyle tego jest ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
UrLeParkour (Poziom: 11) dodano: 26.02.2009, 17:00
HEH net jest super ale szkoda ze nie da sie w nim wejsc w http://www.gta.net.pl xD i ze nie mozna miec gg xD lub skype ale tak pozatym to jest super xD pozdro aaaa...Jak ktos bendzie wiedzial skond pobrac Chinatown Wars to niech do mnie pm napisz ok?? ... POZDR
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
BOY (Poziom: 16) dodano: 27.02.2009, 22:12
ej pujdzie mi gta 4 na takim sprzęcie

Procesor Intel core 2 Quad Q6600 2,40Ghz/1066Mhz 8MB LGA BOX
Karta graficzna Gigabyte GeForce 8600GT 256MB 128bit TV/DVI
2gb ram

pujdzie?? jak pujdzie to na jakich detalach bedzie mozna grac xD??? Z gory dzi
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Othello (Poziom: 11) dodano: 01.03.2009, 08:27
Nie najgorszy artykuł. ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Piotrziomek (Poziom: 16) dodano: 09.03.2009, 15:31
Powiem tyle gra wymiata POLECAM JĄ KAŻDEMU !!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
MichuGTAFAN (Poziom: 11) dodano: 17.03.2009, 13:08
Fajny ten internet:) Bardzo dużo stron do wyboru:D.Pozdro :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Maciek01 (Poziom: 16) dodano: 27.03.2009, 16:59
a można na necie ubrania kupowac?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
BOY (Poziom: 16) dodano: 02.04.2009, 17:43
NIE..... czemu mnie to zawsze spotyka:( mam juz gta4 ale nie umę go zainstalowac:( nie......... niech ktos mi pomoze ja tak bardzo chce w to zagrac a musze patrzec na jakies głupie pudełko gry!!:( !!! HELP
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Conrado112 (Poziom: 16) dodano: 09.04.2009, 21:50
Strasznie dużo jest tych stron internetowych aż za dużo, a mogłyby być jakieś proste gierki zamaist tych głupich automatów, poza tym to jest za mało kafejek internetowych:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
matix475 (Poziom: 16) dodano: 12.04.2009, 15:46
super że jest ten internet
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
alexander142 (Poziom: 11) dodano: 19.04.2009, 00:21
jest jeszcze strona area53 (powaznie)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
BOY (Poziom: 16) dodano: 19.04.2009, 16:18
fajne sa misje gdZie trzeba uzywac neta :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Rykoszet (Poziom: 28) dodano: 08.05.2009, 17:14
alexander142 Mówisz o tym ? :D
" http://www.whattheydonotwantyoutoknow.com " ;] na tej stronie macie wszystkie gołębie miejsca gdzie są bronie samochody itp.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Rykoszet (Poziom: 28) dodano: 08.05.2009, 17:15
lol zamieniło się w link -.- tu macie z odstępami http://www. WhatTheyDoNotWantYouToKnow. com
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
agree (Poziom: 11) dodano: 09.05.2009, 16:06
Fajna rzecz... Szkoda że nie da się filmików oglądać ...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
marlamcd (Poziom: 11) dodano: 15.06.2009, 13:58
fajny internet jak wy robice te buski?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
klaudi- fanka gta... (Poziom: 16) dodano: 13.07.2009, 12:43
Niezłe stronki
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
carlpl (Poziom: 11) dodano: 16.08.2009, 20:32
wajne stronki ogólnie gta IV oferuje nam różne nowości takie jak:nowe samochody,internet,nowe miasto,bochater,sklepy i wiele,wiele nowych rzeczy jakże miejsc.:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Rydersa (Poziom: 11) dodano: 05.10.2009, 21:33
ooooooooooooooOOOOOOOoooo zarombiste...........XD

+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Rydersa (Poziom: 11) dodano: 08.10.2009, 12:42
szkoda ze NK nie ma...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Rydersa (Poziom: 11) dodano: 08.10.2009, 12:42
I GTASite
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
#MiecioxDPL (Poziom: 11) dodano: 15.10.2009, 18:52
carlpl, ja polecam nie łazić po GTASite.pl, ale kupić słownik ort :)Poza tym napisałeś taki post dla posta - oczywiste rzeczy :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Wrona_128 (Poziom: 11) dodano: 28.10.2009, 12:26
fajna ta nazwa: horny high school reunions xD
bo po polsku to oznacza napalone szkolne połączenia :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Kameleon8888 (Poziom: 17) dodano: 21.12.2009, 23:19
Fajnie by było, gdybe dałoby się kupować te samochody z Internetu
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
darqunes_0401 (Poziom: 11) dodano: 31.12.2009, 21:23
ta fajnie by bylo, a zna ktos moze nazwe strony na ktorom jak wejdziemy to dostaniemy 5 gwiazdek???
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Kameleon8888 (Poziom: 17) dodano: 20.01.2010, 12:56
Ta, RED TUBE!! xDxDxD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[77.253.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 20.01.2010, 22:01
szkoda włśnie że nie da się kupować samochodów i umawiać się z kim chcesz
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
baton3316 (Poziom: 16) dodano: 27.01.2010, 14:04
BOY pod względem procesora pójdzie ci. Karte graficzną masz za słabą i żeby się nie cięło potrzeba 4 Gb RAM. Ja mam Intel Core 2 Duo E7400 2,80 Ghz 3 Mb Cache L2, 2,5 Gb RAM 800 Mhz i GeForce 9800 GT 512 Mb. Trochę się tnie bo mam za mało RAM a co do usta
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
baton3316 (Poziom: 16) dodano: 27.01.2010, 14:07
(ciąg dalszy bo mi ucięło komentarz :P) ..wień to mam tak 1680x 1050 jakość tekstur medium i odległość rysowania ~30.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tojfel (Poziom: 11) dodano: 03.02.2010, 14:45
Rydersa NK ta jeszcze YouTube google yahoo i inne stronki co nie :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tojfel (Poziom: 11) dodano: 03.02.2010, 14:45
a tak wgl to fajnie jak by można było w niektórych stronach wybrać język
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mireknycz (Poziom: 11) dodano: 06.02.2010, 18:00
szkoda że nie ma więcej stron ale dobrze że wogóle jest internet :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Kameleon8888 (Poziom: 17) dodano: 12.02.2010, 16:49
Ej, a ta strona Goldberga, która była nam potrzebna do misji Final Interview??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Kameleon8888 (Poziom: 17) dodano: 12.02.2010, 20:13
Dzięki Internetowi można zmienić sobie w komórce temat, dzwonek, SFX itp!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Kameleon8888 (Poziom: 17) dodano: 20.02.2010, 20:20
darqunes_0401- jest taka strona!! Chcecie adres?? 5 zł!! xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Kameleon8888 (Poziom: 17) dodano: 20.02.2010, 20:22
Nie no żart. Adres tej strony to: http://www.littlelacysurprisepageant.com Jak tam wejdziecie, to macie 5 gwiazdek!! xDxDxD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[87.239.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 20.02.2010, 20:47
Jest również strona o adresie http://www.whattheydonotwantyoutoknow.com i są tam informacje pomagające uzyskać 100%!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Kameleon8888 (Poziom: 17) dodano: 20.02.2010, 20:50
Ej w moim komentarzu pojawiły się jakieś linki zamiast adresów, ale jak ktoś jest zainteresowany tymi stronami, to proszę napisać w komentarzach, odpowiem.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Kameleon8888 (Poziom: 17) dodano: 21.02.2010, 21:19
A area53site.com?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Kameleon8888 (Poziom: 17) dodano: 21.02.2010, 21:23
littlelacysurpriepageant.com- jest to strona LCPD, przez wejście na nią dostajemy 5 gwiazdek. whattheydonotwantyoutoknow.com- na tej z kolei stronie są informacje przydatne do ukończenia 100% gry. Tylko piszcie na początku www i bez żadnych przerw (spacji
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
PatrykR (Poziom: 11) dodano: 22.09.2010, 21:58
Mi sie raz udalo wlamac na policyjna strone i dostalem 5 gwiazdek i od razu przyszli do kawiarenki i mnie zabili
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
PatrykR (Poziom: 11) dodano: 22.09.2010, 22:14
BOY nie pójdzie ci musisz mieć lepszą grafikę - GeForce 9600 RAM 3.25 GB mi na tych idzie na średnich ustawieniach gry.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
maxxx0202 (Poziom: 11) dodano: 17.10.2010, 18:43
http://www.littlelacysurprisepageant.com Jak tam wejdzecie to macie pięć gwiazdek jak w banku xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
thatzmyname (Poziom: 16) dodano: 14.06.2011, 01:01
Wchodziłem na pocztę,na craplist,autoeroticar,myroom,lcpd,liberty tree,lovemeet,ringtones,blogsnobs na profil LiberatedWoman i EddieLow i na stronke Bruciego :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 20
Marseo (Poziom: 20) dodano: 02.04.2014, 20:29
ciekawe te strony są
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Mixhau (Poziom: 11) dodano: 04.07.2013, 20:53
strona littlelacysurprisepageant.com jest stroną konkursu piękności dla dzieci. Z uwagi na pedofilię LCPD zablokowała tą stronę, po wejściu na nią i wylogowaniu dostaniemy 5 gwiazdek poszukiwania
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Domidos do Mixhau (Poziom: 17) dodano: 21.04.2014, 18:19
Hahha poczciwe R* ^^
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]

Komentarze (67 opinii) Skomentuj

SHOUT

Regulamin shoutboxa | Archiwum

Znaków: 0 z 300

Wszystkich wpisóws: 45866

GTA

Zobacz więcej   

quizy ?

Lp Nick Quizy Odp Pkt
1.  rekinowy 31 417/465 89,51
2.  EagleOfL... 27 385/405 88,13
3.  RAFkin 36 412/539 87,24
4.  adi55500... 36 401/554 85,96
5.  Wookie1 31 389/465 85,89
6.  KyloHims... 34 389/525 84,76
7.  EngineV8 33 379/494 83,96
8.  Brus 34 377/509 83,52
9.  Cityzen3... 33 355/494 81,04
10.  Wichu 29 341/435 80,43
Zobacz pełen ranking

quizy ?

Lp Nick Dod Odp Pkt
1.  hoger 141 441 2310
2.  Majek 28 439 1513
3.  Wookie1 16 424 1384
4.  Mr_White... 6 436 1350
5.  Zembu 8 431 1349
6.  Mazi150 4 438 1342
7.  Kettger 4 436 1336
8.  Majkela 2 436 1322
9.  xNomad 0 439 1317
10.  Siatkarz... 0 439 1317
Zobacz pełen ranking

GTA

Zobacz więcej   

Znajdź nas w sieciX

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.