reklama

Blog użytkownika Warfikus

761VPrezes SecuroServ - Część 1 zadania Vip-a (wersja 0.3) 02.08.2018, 08:18 przez Warfikus
Encyklopedia: GTA Online

Witam, jest to niedokończony stary poradnik mojego autorstwa z innej strony. Zdjęcia są już stare, ale postanowiłem "ratować" materiał.

 
 
Prezes SecuroServ- Część 1 zadania Vip-a

 

Witam w moim poradniku. 
Na pewno dużo osób ma problem z zarabianiem konkretnych pieniędzy w GTA Online, dlatego chciałbym udzielić wszystkim pomocy, w tym jak zarobić dużo w małym czasie i pozwolić sobie na wszystko.
Na początek potrzebujemy PRZYNAJMNIEJ 2 500 000$ na:

 

Najtańsze biuro za 1 000 000$

Biuro kupimy na stronie internetowej DYNASTY8.
 

Najtańszy magazyn za 1 500 000$

Magazyn kupimy w dziale "Pojazdy eksportowe", korzystając z laptopa w naszym biurze po zalogowaniu się.

 

Teraz wszyscy zadają sobie pytanie, skąd taką kwotę zebrać? Początkującym wydaje się duża, ale są to tak naprawdę grosze, jeśli macie znajomych mogą wchodzić w grę napady, jednak szczerze mało co je grałem, i zadowalałem się wszelkimi akcjami za x2 kasy i RP, których jest teraz co chwila.
Polecam też zatrudnienie się u kogoś w roli ochroniarza (w celu robienia misji, które omówię w tej części, robienie prezesowi paczek czy dostarczanie aut to tylko RP i wypłata co 15min, dochodowe dla ochroniarzy są tylko kolekcje, które omówię w części II, oraz zadania).

 

Gdy już zakupicie odpowiedni sprzęt, pora zająć się najważniejszą częścią, czyli odblokowaniu wszystkich zadań Vip-a (pomijamy ochronę antypiracką), czyli misji z udziałem pojazdów specjalnych, bez nich mamy dostęp do kilku zadań, ale przejdźmy do rzeczy...
 

 

Musicie wyeksportować 32 pojazdy, by odblokować wszystkie misje, po których zakupicie te pojazdy po znacznej obniżce, jako że magazyn na kradzione pojazdy pełni również funkcje garażu dla specjalnych, to tam wasze perełki będą przechowywane, niestety egzemplarze zakupione to osłabione wersje tych widzianych w misji, przykładowo Ruiner 2000 podczas swobodnej rozgrywki dysponuje 8 rakietami i wytrzymałością zwykłego auta, zaś gdy włączymy zadanie z poziomu menu interakcji, SecuroServ dostarcza "eksperymentalny" egzemplarz, który ma na składzie nielimitowane rakiety i potężną wyrzymałość.
Co do kupna, na początek na pewno nie zakupimy wszystkich, są dosyć drogie, więc na start potrzeba nam Westlendera za 495 000$, Blazera Aqua za 1 300 000$, Rump Buggy za 2 400 000$, te pojazdy wiążą się z najwygodniejszym dochodem, reszta co prawda nim nie odstaje, ale są to dłuższe zadania, a same pojazdy dość drogie, choćby Ruiner 2000 za 4 200 000$

 

Z uzbieraniem pieniędzy nie powinno być problemu, eksportowanie klas wysokich samemu, i ich sprzedaż to na 1h+ czas dostawy aut do magazynu to ok 320k (czas po sprzedaży 15min do następnej za 1 auto), do tego dochodzą w międzyczasie wszelakie podstawowe zadania, jak łowca głów, czyli ok. 400k na godzinę spokojnie,

 

 

ZADANIA VIPa

czyli jak je robić, gdzie zaczynać i w jakiej kolejności

Menu interakcji > Prezes SecuroServ > Zadania Vip-a

 

Gdzie i kiedy ma znaczenie, robienie tego należycie pozwala pominąć odstęp czasowy po każdym zadaniu, przykładem jest legendarny Łowca głów, czyli najbardziej dochodowe zadanie w całej grze pod względem poświęconego czasu ( o ile robimy je odpowiednio), po jego wykonaniu czas do następnego łowcy głów wynosi 10min, jak to działa? Po wykonaniu tego zadania musimy czekać 5min na kolejne zadanie, więc bierzemy coś co nie zajmie dłużej niż 5min, np. Transporter (omówiony będzie w następnych punktach), i po jego wykonaniu Łowca głów powinien być dostępny od razu, lub za kilkanaście sekund, ponieważ jego czas do powtórzenia tego samego zadania już minął w trakcie przykładowego Transportera, i może zostać natychmiastowo rozpoczęty.

Co do miejsca rozpoczęcia, dla każdego zadania istnieje lokalizacja, w której to rozpoczęcie zadania wiąże się z szybszym jego wykonaniem, tzn. przykładowo Łowca głów uruchomiony w menu interakcji na terenie miasta Los Santos będzie o niebo szybszy, ze względu na możliwe rozmieszczenie ofiar do zabicia, w hrabstwie Blaine warianty są po prostu wredniejsze, i jest za nimi więcej gonienia.

Ważne uwagi:

 
W zespole siła!

Prezes SecuroServ > Zatrudnij partnerów

Prezes powinien mieć ekipę, wykonując jakiekolwiek zadania pasuje mieć maksymalną liczbę partnerów, czyli 3, podstawowym argumentem jest szybsze wykonywania zadań oraz ten sam zarobek z zadań dla wszystkich, przy czym nasze goryle dodatkowo cieszą się wypłatą!
 

Zagrożenie konkurencją

Nikomu nie wolno ufać, a na pewno wszystkim poza naszą organizacją, dużo graczy reaguje jak wykastrowane byki na widok czerwonego symbolu na GPS i ruszy bez zastanowienia w celu zniszczenia rzekomego obiektu, zatem wszelkie misje twojej organizacji są zagrożone!
Korzystaj zatem w miarę z pustych sesji bądź prywatnych, bo tracenie czasu na wariatów w hydrach jest znikome.


Przejdźmy zatem do opisu misji, w każdej wyróżnimy poszczególne kategorie, czyli:


Czas trwania
Czas optymalny
, czyli tyle ile średnio powinno zająć jego wykonanie
Wypłata
Cel
Czas przerwy
Wymagania

Opis wykonania i rady
 
Misja #1 Łowca głów

-Czas trwania 15min
-Czas optymalny ok. 2min
-Wypłata średnio 21k
-Cel zabić 4 cele (2 ruchome, 2 stacjonujące)
-Czas przerwy 10min
-Wymagania brak

Zadanie rozpoczynamy w razie możliwości na terenach miasta, gdyż będzie najłatwiej i najszybciej wyłapać ofiary przy pomocy Buzzarda, więc radzę rozważyć jego zakup, ponieważ otrzymamy możliwość przywoływania go w pojazdach prezesa za darmo, co umożliwi szybką eliminacje celów, tylko pamiętaj! po zabiciu ich otrzymasz poziom pościgu na całą organizację! (nie może być większy niż 3 na czas zadania)
Jeśli nie posiadamy Buzzarda czy innego latającego pojazdu bojowego, zostaje nam atak naziemny, tutaj rekomendowana Kuruma (chyba każdy ją ma, jeśli nie posiadamy to bierzemy cokolwiek co jeździ), w celu uniknięcia obrażeń ze strony obrońców wroga.
Dodatkowo jeśli posiadamy partnerów, niech każdy weźmie inny cel, to pozwoli wykonać zadanie błyskawicznie, ruchome cele niech wezmą ci w latających pojazdach(o ile tacy są), i tu mała rada, jeśli strzelimy 2 celne rakiety w samochód naszego celu to po chwili wyskoczą lub wyjdą z niego ochroniarze z naszą ofiarą, najlepiej od razu kiedy tylko drzwi się otworzą wystrzelić rakietę, co zabije wszystkich przy próbie ucieczki, inaczej wszyscy się rozbiegną, ale nie ma co się martwić gdyż rakiety choćby Buzzarda namierzają wrogie NPC nawet pieszo.

  

                                                                

-Czas trwania  20min
-Czas optymalny mocno zależny od miejsca wylosowanego, średnio od 3 do 5min
-Wypłata średnio 21k
-Cel Przewieźć naczepę za pomocą ciężarówki do punktu docelowego
-Czas przerwy 10min
-Wymagania Przynajmniej 1 osoba na sesji poza naszą organizacją

 

Zanim rozpoczniemy to zadanie polecam zaopatrzyć się w szybki pojazd zdolny podłączyć naczepę, mimo że w trakcie zadania pojawi się w punkcie odbioru pojazd (zwykły Phantom) oraz na mapie pojawią się ewentualne zastępcze tiry zdolne przewieźć ładunek (Tylko Hauler i Phantom wzmocniony na czas misji pancerzem), są one jednak zbyt powolne w porównaniu z tym co mamy z dostępnych możliwych środków (O ile mamy je zakupione):

-Phantom custom, Hauler custom (Obydwa pojazdy możemy odczepić od wezwanego Mobilnego centrum) oraz Phantom Wedge z sekcji pojazdów specjalnych.

Po rozpoczęciu zadania w dowolnym punkcie na mapie (choć zalecam odpalenie misji w terenach miejskich, tam odcinki średnio to 7km), najlepsze punkty do wylosowania to Plac budowy, Stadion Maze Bank a na terenach wiejskich Paleto Bay. Po rozpoczęciu zadania musimy udać się do punktu w którym podczepimy naczepę, jeśli mamy swój własny wspomniany pojazd możemy go użyć, i tu szczególnie zalecam na pełnej publicznej sesji zwłaszcza Phantoma czy Haulera custom z względu na pancerz, pojazdy te przetrwają 23RPG czy ponad 60 rakiet namierzających, oraz mają wzmocnione szyby które zatrzymają pierwsze kluczowe strzały, są też najszybszymi pojazdami w tej klasie zwłaszcza z tuningiem, Phantom Wedge wypada pod względem pancerza bardzo słabo, zwłaszcza po taranowaniu co osłabia go z każdym kolejnym staranowanym pojazdem, nie ma również kuloodpornych opon, choć i tak wypada lepiej od podstawionych na czas misji pojazdów bo mimo wszystko jest o wiele szybszy a to kluczowy aspekt.

Inni gracze mają za cel ukraść naszą naczepę, z czego powinniśmy być szczęśliwi ponieważ nasz przewożony ładunek jest NIEZNISZCZALNY, wszelkie próby jego przewrócenia czy utopienia kończą się zrespieniem go na nowo w pobliżu, a wszelkie wybuchy czy strzały poza wizualnym efektem nie zadają żadnych obrażeń, jedynie trafienia w naszą ciężarówkę są groźne, bo mogą pozbawić nas naczepy która trafi w ręce konkurenta na publicznej sesji, dlatego w tych wypadkach szczególnie zalecam wspomniane ciągniki od MCO ;)

Oczywiście zadanie bez ryzyka można robić na publicznej lub prywatnej z obecnością 1 osoby, musi jednak być poza naszą organizacją.

Ciekawostka: Można stać na naczepie podczas gdy ktoś wiezie ją tirem, pasażerowie jeśli można tak to nazwać nie będą spadać (jedynie w przypadku kolizji z jakimś obiektem) i dobrym sposobem jest obsadzić tam naszych ochroniarzy którzy mogą nas chronić np. za pomocą karabinów snajperskich przed atakującymi z powietrza.

 

                          

-Czas trwania  30min
-Czas optymalny mocno zależny od miejsca wybranego i pozycji na mapie, ale spokojnie do wykonania w ok 2min lub szybciej
-Wypłata średnio 16-17k (Jeśli wykonamy szybko)
-Cel Przejąć paczkę i dostarczyć do punktu docelowego
-Czas przerwy 20min
-Wymagania Brak

 

Zanim rozpoczniemy zadanie polecam dobrze wybrać miejsce w którym chcemy odzyskać paczkę, ponieważ to zadanie daje nam wyjątkowo taką możliwość z powyższych (przełączamy je normalnie w menu interakcji na tym konkretnym zadaniu vip-a):

-Obóz altruistów, Lotnisko (miasto), Baza Merrywather, Fort Zancudo.

Które z nich wybierzemy zależy bardziej od tego do którego jesteśmy akurat najbliżej, zdecydowanie najszybszymi i najlepszymi będą Lotnisko oraz Obóz altruistów, dlaczego? ponieważ paczka którą mamy odebrać jest chroniona przez kilku NPC (w obu przypadkach), występuje również na dość dostępnym terenie.

Pozostałe zadania są bardziej skomplikowane, w Bazie Merrywather (doki) tych botów jest trochę więcej, dodatkowo paczka znajduję się w pomieszczeniu na górze do którego żeby się dostać wymagany będzie prosty proces hakerski oraz uporanie się z szkodnikami w środku, co do wariantu w Zancudo zdecydowanie odradzam, zapłata w wszystkich powyższych jest identyczna i zależna tak samo od czasu, lecz tutaj wymagane jest dostanie się do epicentrum wrogiej sztucznej inteligencji (choć z początku zadziała tutaj normalnie przepustka po zakupie Hangaru, jednak i tak nie obejdzie się bez nabicia pościgu, dodatkowo na nasze nieszczęście "paczką" jest Rhino Tank..., którego musimy zwinąć wojskowym, nie pociesza nas fakt natychmiastowego ognia w naszą stronę po zbliżeniu się do niego oraz chroniące go "zboostowane" boty w postaci gości w mundurach z karabinami (Dodatkowo w każdym innym przypadku tego zadania gracze mają za zadanie ukraść nam paczkę i dostarczyć ją do punktu, tak tutaj mają ten czołg zniszczyć...)

W każdym przypadku po przejęciu ładunku otrzymujemy natychmiastowo poziom pościgu, dla Bazy Merrywather i Lotniska wynosi 3 a dla pozostałych 4, i jest on STAŁY, to znaczy że po śmierci jeśli nie został zgubiony będziemy dalej gonieni, a paczka wypadnie nam z rąk, a każdy kto odważy się ją "zwędzić" sam otrzyma również ten poziom pościgu, jednak jeśli zgubimy chowając się przepadnie, dlatego do tego zadania mega pomocnikiem jest Akula, w trybie ukrywania wytraca poziom pościgu do 2, więc nie straszne nam już śmigłowce policyjne, ale niestety, paczka zostanie widoczna :D

Cdn nastąpi

 

 

 


Oceń notkę:
+ +5 -
r e k l a m a

Komentarze - bądź pierwszy! Skomentuj Obserwuj

Warfikus

Warfikus

Poziom: 41

Ranking: 9

PD: 9609

Platformy

PC (Windows)

Zainteresowania

Sport, praca i GTA Online ;)

Imię i nazwisko: Arkadiusz Sokólski

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 28 lat

Dołączył: 09.03.2017

Miasto: Tarnów

Dałem plusów/minusów: 85/21

Otrzymałem plusów/minusów: 85/20

Napisałem komentarzy: 293

Osiągnięć zdobyłem: 44/142 (31%)

Oceniłem gier: 0

Napisałem blogów: 7

Napisałem recenzji: 0

Założyłem dyskusji: 0

Gram/Mam: 0 tytułów

Ukończyłem: 0 tytułów

X

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.