reklama

Najnowsze informacje

2894VKolejne info, tym razem z kikizo. News | PC PS3 X360 | 26.07.2007 12:17 przez XdtgS
Encyklopedia: Grand Theft Auto IV

W serwisie "Kikizo" ukazało sie 10 stron tekstu na temat GTA IV, i trochę nowych informacji. - Gra została specjalnie przygotowana do wersji demo. To tylko 15% tego, co zobaczymy w pełnej wersji. - Ciągle jednak kuleje utrzymanie stałego FrameRate. Również kamera nie zachowuje się...
W serwisie "Kikizo" ukazało sie 10 stron tekstu na temat GTA IV, i trochę nowych informacji. - Gra została specjalnie przygotowana do wersji demo. To tylko 15% tego, co zobaczymy w pełnej wersji. - Ciągle jednak kuleje utrzymanie stałego FrameRate. Również kamera nie zachowuje się idealnie. Bywały momenty, że po prostu nie nadążała za graczem. - Do prac nad IV zatrudniono wiele nowych umysłów. Jak twierdzi Rockstar, "jest to grupka niesamowicie utalentowanych ludzi, mogąca nam pomóc w czymś naprawdę szczególnym". - Odwzorowanie rzeczywistego terenu stoi na wysokim poziomie. - Nawiązując do ścieżki dźwiękowej - R* wciąż trzyma utwory w tajemnicy. Tym razem będzie można usłyszeć te znane (i te mniej również) kawałki. Rockstar Games twierdzi, że soundtrack będzie obfitował w znacznie więcej utworów z różnych gatunków i dekad. - Demo rozpoczyna się październikowego poranka o godzinie 5 rano w dzielnicy Star Junction (Times Square). Jeszcze panująca ciemność pozwala zobaczyć refleksy i światła neonów. - Przechodząc do wątku fabularnego - to właśnie skorumpowany gliniarz Francis McReary zleca Nikolaiowi (pełne imię Bellica) zabicie Toma Goldberga, znanego w mieście prawnika. Również ma dla niego kilka innych przysług do wykonania, by zapomnieć o ciemnej przeszłości głównego bohatera. Owa misja rozpoczyna się telefonem do Jakuba, co sprawia, że zadania przestały być liniowe. W tej części dosłownie jeden "głupi" telefon może zmienić wszystko. - Nie będzie już sklepów z bronią "AmmuNation". Broń znaleźć można po ciemnych uliczkach, w różnych bazach, schowkach i bagażnikach samochodowych, czy po prostu zamówić u Kuby. Za 9MM, SMG i MicroSMG przyjdzie nam zapłacić po sto dolarów za sztukę. Oprócz tego, Jakub służy pomocą, gdy braknie nam amunicji. Tylko chodzenie po mieście z widoczną bronią nie jest już takie bezpieczne, jak kiedyś. - Wracając do miasta - każda uliczka ma swoją nazwę i tabliczkę z nią przy wjeździe, tak więc łatwo się nie zgubisz. - Korzystając z taryfy możesz wybrać jedną z wielu dostępnych kamer: z perspektywy gracza, kierowcy, z przedniego zderzaka, z dachu, z maski, przy przednim kole, czy z tyłu samochodu, co wygląda lepiej niż w niektórych grach wyścigowych. Możesz również wybrać starą cimematic camera, która pokaże ci uroki miasta, które jest naprawdę niesamowite. Redaktor poczuł się tak, jakby to on właśnie krążył ulicami Nowego Jorku. Siedząc w taryfie możesz również porozmawiać z kierowcą, a także poprosić o zmianę stacji radiowej, które nadawać będą muzykę przeplecioną Rockstarowskimi reklamami. - Oprócz zabawnych reklam, R* wprowadza do gry równie zaskakujące elementy, takie jak "pizza za rozsądną cenę 99 centów", czy "bar koktajlowy Bahama Mamas". - Podobnie jak w rzeczywistości, również i w grze nie ma nic za darmo. Za pobyt w kafejce również przyjdzie nam zapłacić. Czym? Kartą kredytową, która stała się niezbędnym przedmiotem. Potem siadamy przy stanowisku komputerowym, naciskając LB i mamy już widok na monitor. Jest również kursor, który przesuwamy gałką analogową na pasek adresu, wybieramy stronę i przeglądamy. I tutaj również zaobserwujemy humor R*, bowiem będą różne śmieszne witryny. - Siedząc w kafejce, wciąż słychać miejskie odgłosy dobiegające z zewnątrz budynku. Podobnie jak wchodzenie do budynków odbywa się bez żadnego dodatkowego wczytywania gry. - Jak wiadomo, Niko podsyła swoje CV do firmy prawniczej. Wynika z niego, że jest dobry w kierowaniu ludźmi, zdolny atletycznie (cokolwiek by to znaczyło), umie strzelać, boksować, biegać, oraz pływać w zaawansowanym stopniu. - Skoro Niko Bellic to człowiek czasów współczesnych, posiadający kartę kredytową, musi mieć również funkcję "odrzucania połączenia" w telefonie. Takowa jest, lecz gdy zostanie niewłaściwie użyta, może mieć duży wpływ na dalszą rozgrywkę. - Samochody posiadają nawigację GPS i rekomendowane ulice pojawiają się na żółto na radarze w lewym dolnym rogu ekranu. - Możesz korzystać z systemu automatycznego celowania, oraz z celowania manualnego. Możesz również kryć się za wszystkim co możliwe. Ale uważaj - prawo nie śpi. Policja też to potrafi. Tekst by "mr.chaos" Link do całego artykułu (w języku angielskim)
r e k l a m a

Komentarze (122) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 16
Lance_Vance (Poziom: 16) dodano: 26.07.2007, 12:29
Jednym słowem: Zajebiście ;p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
P_M_K (Poziom: 11) dodano: 26.07.2007, 12:32
SUPER!!!!!!!!!!!!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.229.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 26.07.2007, 12:41
Fajnie wyglada ta szyba przynajmniej beda realistyczne wgniecenia a nie ze dotykam drzwi Auta i caly przód kasowany :( tak jak to bylo w GTASA sprawdzcie sobie dotknijcieautem innego auta w bok to zobaczycie ze sie przód wgniecie :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.229.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 26.07.2007, 12:47
z perspektywy gracza, kierowcy, z przedniego zderzaka, z dachu, z maski, przy przednim kole, czy z tyłu samochodu, co wygląda lepiej niż w niektórych grach wyścigowych. - czy bedzie taka kamera jak bym jezdzil w GTA SA pociągiem?? bo ona byla fajna ale tr
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Alucard (Poziom: 16) dodano: 26.07.2007, 12:51
VVV :(
V
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.229.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 26.07.2007, 12:51
ona byla fajna ale troche glupia i chyba jej tu niebedzie mam nadzieje bo nawet myszka nie mozna bylo ruszyc nie widzialem gdzie jest zakret a tak to czemu w pociagu w GTA SA nie bylo normalnej kamery jak w aucie tylko taka co trzeba naciskac
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.229.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 26.07.2007, 12:55
(cd;/) co trzeba naciskac "4" (u was chyba jest inaczej, nie wiem zobaczcie u siebie)zeby zmieniac kamere i widok. AA z resztą, zobaczy sie później :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Alucard (Poziom: 16) dodano: 26.07.2007, 13:02
..::Infiniti::.. beznadziejne komentarze piszesz
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lance_Vance (Poziom: 16) dodano: 26.07.2007, 13:03
Infiniti, ta kamera, o której piszesz to cinematic camera...-,-' pisze w newsie, że poznamy uroki Liberty...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
P_M_K (Poziom: 11) dodano: 26.07.2007, 13:09
Infiniti... Naucz się czytać
...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
ziemowit_12 (Poziom: 16) dodano: 26.07.2007, 13:13
EJ WIDZICE TEN SCREN Z PĘKNIĘTĄ SZYBĄ? W PRAWYM DOLNYM ROGU WIDAĆ FACETA SCHYLONEGO WYGLĄDA JAKBY JECHAŁ NA ROLKACH I PRZYPOMINA TEGO Z GTA SA.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Nisher (Poziom: 16) dodano: 26.07.2007, 13:16
heheh Jakub,Roman no no jakie polskie i ruskie imiona chyba ja mam na imie Jakub
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Kubol (Poziom: 11) dodano: 26.07.2007, 13:18
Hm, to kto zamawia bronie? U mnie, to ja ja jestem Kuba. :) Wam mogę trochę taniej sprzedać.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lance_Vance (Poziom: 16) dodano: 26.07.2007, 13:19
Apropo ruskich, to na 2 screenie z tyłu Nika widać ruski napis: "APTEKA" ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
Ganjalf (Poziom: 13) dodano: 26.07.2007, 13:22
Heh... U mnie najtaniej :P Też Jakub jestem :P Na tych screenach widać niedoskonałości :P Ale... Woda znakomicie wygląda.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
maciejowski (Poziom: 11) dodano: 26.07.2007, 13:22
Wreszcie jakiś większy "nius" :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.229.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 26.07.2007, 13:22
aha to fajnie ale mam nadzieje ze jak sie wejdzie do pociagu/tramwaju to nie edzie tej kamery, tylko ze mozna sobie wybrac, to fajnie :) sam piszesz beznadziejne ekomentarze i offtopujesz pmk :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
maciejowski (Poziom: 11) dodano: 26.07.2007, 13:23
Najlepsze z tym wchodzeniem do budynków bez wczytywania:) Ciekawe jak to bedzie wyglądać:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.229.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 26.07.2007, 13:26
haha oby wiecej takich "wiekszych" niusów zapomnialbym tez jestem jakub, zobaczcie ile mamy tu jakubów ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lance_Vance (Poziom: 16) dodano: 26.07.2007, 13:27
To będzie wyglądać tak samo, jak wchodzenie do niektórych pomieszczeń w domach w San Andreas, tylko, że otwieranie drzwi będzie za..waliste:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.229.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 26.07.2007, 13:49
aa eee tam to truche glupio myslalem ze bedzie widok na caly N.Y :)le i tak bedzie fajnie chociaz wreszcie w N.Y a nie jakies tam Los sants czy inna podróba, nie wiecie wreszcie czy statuła wolnosci bedzie? jak juz mowilem poczekamy zobaczymy :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
moro. (Poziom: 15) dodano: 26.07.2007, 13:49
hehehe rodzice nie mieli pomysłu na inne imie :P...no fajnie sie zapowiada ^^,najbardziej mi sie podoba 1scr. :))
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[87.206.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 26.07.2007, 14:02
Bardzo super info :D Czuć klimat miasta, "Nikali'u podaj mi tę o to beretę dziewięć milimetrów"xd
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Reayuk (Poziom: 11) dodano: 26.07.2007, 14:10
po przeczytaniu od razu wiem, że to będzie GRA ROKU :):E
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Ekoludek (Poziom: 11) dodano: 26.07.2007, 14:11
Hmmm, Jakub, to brzmi słowiańsko, Ja mam tak na imię, Wiem jedno, bedą fajne dodatki do GTA IV, od fanów, i fajne filmy z GTA IV.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
P_M_K (Poziom: 11) dodano: 26.07.2007, 14:12
Ciekawe, czy się będzie dało potargowac z kubą...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Roger1992 (Poziom: 16) dodano: 26.07.2007, 14:39
wiecie co ja juz sie nie moge doczekac tyle rzeczy do zrobienia bedzie mozna ze szooook zjedwabiste :P:P::P:P::P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.229.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 26.07.2007, 14:56
Z kim chcesz sie targowac pmk a ciekawe r* zrobi zabezpieczenia zeby pewnie nikt nie gral z kodami i zeby nie bylo modow itp. bo pewnie uznaja ze to jest ralistyczana gra i nie jest potrzebne dodawanie modow zeby gra byla jeszcze bardziej realistyczna :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Peja (Poziom: 16) dodano: 26.07.2007, 15:12
A zobaczcie na tym 3 screenie jak Nico jest ubrany ^^
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
I love GTA (Poziom: 11) dodano: 26.07.2007, 15:17
Zauważyłem, że niektórzy poczuli się jak admini :/ Nie jesteście tu od opisywania czyichś komentarzy!! I wcale nie bronię tu nikogo, ale za dużo chyba sobie pozwalacie. Na innych stronkach już byście mieli warna. Co do newsa: GTA IV = GRA ROKU !!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.229.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 26.07.2007, 15:17
nie nico tylko NiKo ale mniejsza o to :) wlasnie ciekawe czy bedziew mozna ubrania sobie samamu robic albo "idz do szewca zamow ubranie i juz" :) albo przeciez Niko musialbedzie prac swoje ubrania, co nie?! albo naprawiac swoje buty itp. fajne t
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.229.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 26.07.2007, 15:18
fajne te nowe simsy ;) :D:D :P:P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS (Poziom: 29) dodano: 26.07.2007, 15:24
Infiniti a ty znów spamujesz co 2 komentarz ;] Te nowe GTA IV coraz bardziej mi się podoba zwłaszcza po tym newsie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.229.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 26.07.2007, 15:33
Bo Sam go napisales :P ja nie spamuje, czy podalem jakiś link?! nie , niepodalem wiec czego ode mnie chcesz xD ja tam mysle zebys powinien czesciej teakie newsy pisac :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
I love GTA (Poziom: 11) dodano: 26.07.2007, 15:33
Mogliby dać screen z widokiem na miasto w nocy ;) Oczywiście w taxi będzie kamerka od pasażera ^^ I fajna opcja z bronią. Po jak się wygrało trochę w kasynie w SA to wszystko można było kupić. Tak się trzeba nachodzić :D Fajnie jak w śmietniku będzie wyrz
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
I love GTA (Poziom: 11) dodano: 26.07.2007, 15:34
wyrzutnia rakiet, a w bagażniku granaty ^^
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[217.113.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 26.07.2007, 16:24
Chce mieć październik oo.... tak :D.
Dobra do rzeczy a mówiąc o ciuchach widać że na 3 screen-ie Niko jest inaczej ubrany chyba w garnitur.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lance_Vance (Poziom: 16) dodano: 26.07.2007, 16:54
Spójrzcie na tą wode na 1 screenie.. jak w realu!! Gra będzie boska^^. Czekam z niecierpliwością na kolejne newsy i screeny z gry roku 2007 ;p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mikim (Poziom: 11) dodano: 26.07.2007, 17:32
aah...ale tu pachnie piekna grafika na tym lewym screenie ;) a co do info to niezle sie zapowiada : GPS , kafejka , no i ten kuba który bedzie nam gnaty sprzedawal ;)fajne imie...Kuba , podoba mi sie ;):)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Konrad17 (Poziom: 11) dodano: 26.07.2007, 17:49
Zajebisty news Duzo ciekawych rzeczy i dogłębnie!!! Super normalnie gta 4 górą
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tripel (Poziom: 11) dodano: 26.07.2007, 18:12
zgadzam sie gta4 is the best :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tripel (Poziom: 11) dodano: 26.07.2007, 18:13
kocham gta4 ^^
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Zalew (Poziom: 16) dodano: 26.07.2007, 18:24
"kocham gta4 " lol, ta gra nawet jeszcze nie wyszła :P Pozatym tak się podniecacie grafiką, pamiętajcie ,że to gra na next-geny ! :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Alien (Poziom: 16) dodano: 26.07.2007, 18:29
Auta w GTA IV wyglądają jak te które w GTA SA można bylo jedynie wgrać! Ale i tak mam za słabego PC-eta. Dlatego kupuję nowe PSP we wrześniu... może wyjdzie GTA SAS...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Reayuk (Poziom: 11) dodano: 26.07.2007, 18:35
zgadzam się z I LOVE GTA - powinnie dodać screen
z widokiem na miasto w nicy :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
dier25 (Poziom: 16) dodano: 26.07.2007, 18:48
Mnie ciekawi jedna rzecz.Jak będzie wyglądał ten "wirtualny internet".Ciekawe czy będzie można zasysac z torrentów :).
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Ekoludek (Poziom: 11) dodano: 26.07.2007, 19:03
Diler, na pewno, pewnie będzie w w necie w GTA (w grze) takie coś żeby ściągnąć np. Simsy, że piracą EA itd.
A niewiecie kiedy wyjdzie demo, tylko na PC, albo chociaż nowe screeny, żeby dali?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Ekoludek (Poziom: 11) dodano: 26.07.2007, 19:04
Sorry, że dubluje, ale muszę coś dopisać, Na bank będzie masa Ester Eggów. i innych dow[***]ów, a ja je uwielbiam./
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
krzychu098 (Poziom: 11) dodano: 26.07.2007, 19:31
A mi się nie podoba że splówy będą leżeć w zakamarkach miasta.Chyba R* znalazło dobry sposób na pokazanie uroków miasta:P
Żeby wyszło na PC bo ja już odkładam kasę na nową maszynę.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Lisek CNS (Poziom: 11) dodano: 26.07.2007, 20:30
Hmmm... Ciekawe, ciekawe jednak nadal brak informacji na temat MULTIPLAYER'a który mnie interesuje najbardziej bo nie ma to jak gra przez sieć xD No i fajnie by było jak by Sony zrobiło coś z tymi dodatkowymi Epizodami do "czwórki" na PS3
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
xsas7 (Poziom: 16) dodano: 26.07.2007, 20:43
No no, robi się coraz ciekawiej :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Reayuk (Poziom: 11) dodano: 26.07.2007, 21:17
czym bliżej premiery, tym coraz ciekawiej :E
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
krzychu7 (Poziom: 11) dodano: 26.07.2007, 21:34
zaczyna sie robić gorąco
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
_3Ld_ (Poziom: 11) dodano: 26.07.2007, 21:35
Rozaczaruje Cie krzychu bo oficjalnie jest potwierdzone że GTA IV nie wyjdzie na PC w 95% ! Więc zamiast odkładać na nowy sprzęt to lepiej zacznij odkładać na PS3 albo X360 jeżeli chcesz pograć w GTA IV. A co do "niusa" to całkiem fajny czekam n
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Maciucha (Poziom: 16) dodano: 26.07.2007, 21:36
kto by pomyslal no prosze
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Maciucha (Poziom: 16) dodano: 26.07.2007, 21:36
rockstar w tym roku poszlo na calosc
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Maciucha (Poziom: 16) dodano: 26.07.2007, 21:38
ciekawe co jeszcze wymysla
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
SonGoku SSJ4 (Poziom: 16) dodano: 26.07.2007, 22:26
_3Ld_ skąd masz te oficjalnie potwierdzone informacje ze nie wyjdzie na PC. Tak na prawde to nie wiadmo czy wyjdzie czy nie, są to tylko domysły. a co do niusa to bardzo fajny zeby takich wiecej i cześciej :) :P :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
P_M_K (Poziom: 11) dodano: 26.07.2007, 22:43
JA chcę więcej info!!! :P :E
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.229.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 26.07.2007, 23:15
Musi byc troche wirtualnosci bo to w koncu gra ale musi byc wiecej realizmu i nie np. ze bron lezy w powietrzu dawajcie piszcie tutaj rozne propozycje ktore MUSZĄ uledz zmianie i niech beda to rzeczy które byly w poprzednich czesciach, i nowosci tez jakie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
xsas7 (Poziom: 16) dodano: 26.07.2007, 23:17
Troche " zbocze " z tematu, wiadomo coś nt. gry R* pt. L.A. Noire ?

P.S. skończcie z tym "być, albo nie być" na PC... bądźcie cierpliwi... :[
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS (Poziom: 29) dodano: 26.07.2007, 23:17
Infiniti od takich rozmów jest forum...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
xsas7 (Poziom: 16) dodano: 26.07.2007, 23:19
Infiniti - niedorozwoju... tu się pisze komentarze do w/w newsa, a nie propozycje zmian :[ od tego jest forum jełopie...
i weź się dziecko nie ośmieszaj, ok?
P.S. sory, jestem cierpliwy na głupote ludzką, ale moja cierpliwość ma swoje granice... :P sory
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
moro. (Poziom: 15) dodano: 26.07.2007, 23:40
cyt. ..::Infiniti::..
"Bo Sam go napisales ja nie spamuje, czy podalem jakiś link?! nie , niepodalem wiec czego ode mnie chcesz xD"...chyba nie rozumiesz co to spam...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
_3Ld_ (Poziom: 11) dodano: 26.07.2007, 23:45
SonGoku jeżeli znasz kamikaze on to mi powiedział... zapytam sie go dokładnie skąd ma takie info i jak mi powie to Ci wyśle PW
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
I love GTA (Poziom: 11) dodano: 27.07.2007, 01:15
Garniturek, jak w Mafii ;) Taki będę nosił, bo przynajmniej nie będę wyglądał jak slums w dresach ;) Woda jest real do potęgi, a myślałem, że tej z Just Cause nic nie przebije :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Ekoludek (Poziom: 11) dodano: 27.07.2007, 09:37
Na 2 screenie widać apteke, i to prawie po polsku, oprócz 1 znakku.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lance_Vance (Poziom: 16) dodano: 27.07.2007, 09:56
Ten napis "APTEKA" jest po rosyjsku...ale patrzcie na te wozy, ahh:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
SonGoku SSJ4 (Poziom: 16) dodano: 27.07.2007, 10:27
_3Ld_ niezman tego gostka,R* powie czy wyjdzie czy nie a póki co wasze zdania na ten temat mnie nie interesuja :P :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
348rooney348 (Poziom: 11) dodano: 27.07.2007, 10:51
jedna strona mózgu mówi mi mi żeby tego nie kupywać, a druga żebym kupił bo to będzie świetne, chyba wybiorę to drugie, a co do newsa, to jest tak ciekawy ze czytałem go 2 razy :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
dameklol1 (Poziom: 11) dodano: 27.07.2007, 12:01
Super news. Najbardziej jednak ciekawi mnie przeglądanie stron internetowych, jak to będzie przebiegało?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
vazio (Poziom: 16) dodano: 27.07.2007, 12:24
ciekawe czy będzie się dało pływać tak jak w sa
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.229.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 27.07.2007, 12:31
SPAM i offtopowanie to nie to samo :P i co pozatym bedziecie ciagle to samo pisac nt newsa? wyobraz sobie newsa z 200 komentów i o tym samym i jak ktos chce to moze Vazio, bylo powiedziane ze na 100% bedzie mozna :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.229.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 27.07.2007, 12:36
aha i ciekawe czy bedzie mozna wchodzic do PRAWIE albo i NIE PRAWIE wszystkich budynków :) fajnie by bylo wchodzisz sobie a tu gosciu gra na kompie(w swoim mieszkaniu) i od tylu GO i mozna by bylo se pograc na kompie :) poco kumu automaty do gier skoro be
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.229.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 27.07.2007, 12:36
skoro bedzie mozna grac na gry.pl w GTA4 :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kisiu_pl (Poziom: 11) dodano: 27.07.2007, 12:46
[***]ista będzie ta nawigacja w samochodzie:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Dasiek (Poziom: 16) dodano: 27.07.2007, 14:35
Noo nawigacja samochodowa bedzie D.B.S.T !!!!!!!!

PS.Logowac sie super giera !!!http://s7.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=147876
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
P_M_K (Poziom: 11) dodano: 27.07.2007, 14:49
..::Infiniti::.. PRZESTAŃ NABIJAĆ SOBIE PUNKTY I SPAMOWAĆ, bo co chwilę widzę, że jakiś nowy spam napisałeś! A co do mojego komenta, to nie mogę się doczekać nowego newsa:E
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lance_Vance (Poziom: 16) dodano: 27.07.2007, 15:00
Infiniti..tak patrząc na Twoje komentarze to żal mi się Ciebie robi..:/ tyle tylko napisze..A co do newsa, to ciekawe o czym będzie można rozmawiać z tym taksówkarzem ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
ziemowit_12 (Poziom: 16) dodano: 27.07.2007, 15:16
Pewnie o pogodzie. A jestem ciekaw czy jak w poprzednich częsciach będą prostytutki.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Reayuk (Poziom: 11) dodano: 27.07.2007, 15:19
..::Infiniti::.. mówiłeś na mnie że ja pisze komcie dla punktów, a sam tak robisz !! zgadzam się z p_m_k , też czekam na kolejny news 8)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Ekoludek (Poziom: 11) dodano: 27.07.2007, 15:21
Ten internet bedzie pewnie służył np. do kupiowania ciuchów w sklepach internetowych, dobrze że będzie karta kredytowa, nie to co w SA że tyle kasy miał przy sobie, Ciekawe jak zrobią z tym żeby kasę brać zabitym ludziom/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Nisher (Poziom: 16) dodano: 27.07.2007, 17:05
Nie no Infiniti stary ja widze że co drugi komentaż jest twój OMG koleś uspokuj sie mówisz na innych ze nabijają aja sądze że ty nabijasz jestes jak dziecko neo stary a co do newsa to ciesze sie ze będą te rużne gatunki
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
macieq (Poziom: 11) dodano: 27.07.2007, 17:37
troche dziwnie niko wygląda w tym garniaku... w tym dresie to jeszzce jakos jak caly wsiur ^^ a tutaj ma jape jak u malpy a garnitur nak u jakiegos businessmana(tak to sie chyba pisze...)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Sebgol (Poziom: 11) dodano: 27.07.2007, 17:45
dla tej giery kupie nawet PS3 a ja tak konsol nie lubie :( zwłaszcza tego celowania :C
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
PatryQQQQ (Poziom: 16) dodano: 27.07.2007, 18:07
Natrafilem w Wikipedii na to http://pl.wikipedia.org/wiki/Niko_Bellic niewiem czy otym juz ktos wspomnial jesli tak to sorka, a co do GTA IV to zapowiada sie [***]iscie:D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
PatryQQQQ (Poziom: 16) dodano: 27.07.2007, 20:02
kurna ousuneli to co chcialem wam pokazac na wikipedii
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Ekoludek (Poziom: 11) dodano: 27.07.2007, 21:00
Aleś odkrył, kedy my to wiedzieliśmy, przypomni ktoś. A co do Infiniti to skonczcie ten temat, niech sobie pisze buzga itd. nie zwracajcie uwagi.

Pozdro.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.229.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 27.07.2007, 21:43
JA spamuje?? chyba ty pmk i spam to na Poczcie moze byc a offtopowanie, to... to co robisz :P i nie nabijam bo nawet nie pamietam jaki mam profil ostatnio bylem to mialem ok 100 punktow wiec niewiem;/ mowcie propozycje do nowego gta 4!! zeby moze R weszlo
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.229.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 27.07.2007, 21:47
weszlo na ta stronke i przeczytali i moze bylo by to w grze :) co do neta to moze by mozna bylo przez GG ze swoimi kumplami grac!! i zeby niko mial Notebook'a :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
xsas7 (Poziom: 16) dodano: 27.07.2007, 21:52
Infiniti - dziecko drogie, dowiedz się co to jest offtopic a spam(i zapewniam cie,że spam nie tylko jest na poczcie) ale skąd ty to mozesz wiedzieć, przecież jesteś jeszcze dzieckiem :P (zaprzeczysz ?)
Pozatym, grać przez GG ? :| ok, koniec offtopa :P S
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Reayuk (Poziom: 11) dodano: 27.07.2007, 21:56
mnie najbardziej ciekawi internet,,,
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Nisher (Poziom: 16) dodano: 27.07.2007, 22:07
Infiniti boze co za dziecko hahahaha tylko na poczcie hahaha naprawde dziwny jestes i ty nie nabijasz no sory hahahahaha szkoda gadać i tak zaniedługo dostaniesz bana nie martw sie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.229.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 27.07.2007, 23:16
Nie grac tylko Gadac dziecko, po 2 niewiem czy 15 lat to juz dziecko, czy.. mlodziez?! 3 masz problemy 4 poco kou jakies tam punkty wlasciwie bo nie wiem 5 spam - niepotrzebne Ulotki i lisciki reklamy itp. wejdz na wikipedie i zaufaj mi :P :P :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
xsas7 (Poziom: 16) dodano: 28.07.2007, 00:49
Infiniti - spójrz najpierw co napisałeś poprzednio, i ty masz 15 lat ? ja bym ci dał conajmniej 7lat, chodź i tak w tym wieku są mądrzejsze dzieci... pozatym, jestem conajmniej o 5 lat starszy od ciebie (o ile masz te 15lat), wiec z tym dzieckiem to se da
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Reayuk (Poziom: 11) dodano: 28.07.2007, 08:52
a ty wierz wikipedii !HA HA HA !! teraz już wiem skąd masz taką wiedzę... ;] :P
dla mnie 1 screen jest najlepszy :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
PatryQQQQ (Poziom: 16) dodano: 28.07.2007, 09:22
Ja w to niewieze patrzylem tylko co tam jest o GTA i i kliknelem na "Niko Bellic" chcialem zobaczyc co tam napisali onim. Wiedzialem ze to nieprawda, chcialem wam to pokazac bo myslalem ze niewidzialiscie tego ;p;p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Reayuk (Poziom: 11) dodano: 28.07.2007, 09:43
spoko, ale ja mówiłem to do ..::Infiniti::..
bo on pisze, że przeczytał na wiki !!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lance_Vance (Poziom: 16) dodano: 28.07.2007, 10:10
Spoko, że w GTA4 taki szczegół jak odrzucenie połączenia w telefonie może wpłynąć na dalszą rozgrywkę :) a więc grę możemy przejść na kilka sposobów ;p i za każdym razem w inny ;p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
xsas7 (Poziom: 16) dodano: 28.07.2007, 10:20
No własnie, zapewnie będą różne zakończenia (coś jak S.T.A.L.K.E.R ?) było by fajnie, przechodziło by sie gre kilka razy, żeby zobaczyć wszystkie zakończenia :P :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Nisher (Poziom: 16) dodano: 28.07.2007, 11:23
Infiniti ja już nadwno bym sie załamał wszycy cie gnoją jak psa masakra i ty masz 15 lat buhahaha nie wyjeżdżaj mi tu z takimi słowami
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
_3Ld_ (Poziom: 11) dodano: 28.07.2007, 12:38
Infiniti propozycje jakie chcecie w GTA zamieszcza sie na forum a nie k**wa w komentarzach !
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS (Poziom: 29) dodano: 28.07.2007, 13:08
Enjoi tak to sobie do matki mów... Rada: idź się lecz ułomie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.229.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 28.07.2007, 13:09
Na wiki przeczytalem artykul i wiem co mowie i na 100% nie mam 7 lat :P moze ty?
poza tym, nawet nie wiesz "enjoi" gdzei mieszkam wiec daj se na WSTRZYMANIE w wogole wszyyscy przestancie to maja byc komenty do news'a a nie do mnie co do newsa t
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.229.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 28.07.2007, 13:15
co do newsa to niezle bedzie z tyym Multi ze bedzie od razu :) fajnie ciekawe czy bedzie mozna wsiadac do tylu auta albo miec zone :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Alucard (Poziom: 16) dodano: 28.07.2007, 16:58
..::Infiniti::.. po twoich wypowiedziach uważam że masz z 10, 11 lat no może 12. A propozycje pisz na forum a nie w komentarzach.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.229.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 28.07.2007, 23:18
A ja uwazam ze spamujesz w tej chwili bo nie widze zeby w newsie bylo cos napisane o forum, czy o wieku :P zamykam ten temat!!!!!! i news niezly, czxytalem jeszcze raz bo niemoge sie doczekac GTA 4 :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
xsas7 (Poziom: 16) dodano: 29.07.2007, 10:28
LOL Infiniti, nie umiesz myśleć czy jak ?
jak myślisz po co jest forum ? :| a zamknąć to możesz se drzwi w pokoju...o ile je masz :P i skończmy już wypowiadać sie na ten temat ok. ? i nie odpisuj... bo news już jest " stary " :D ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.229.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 29.07.2007, 13:13
musze ci odpisac bo to JA powiedzialem ze zamkne ten TEMAT a nie drzwi News stary ale lubie go sobie czasem poczytac, do poki nie bedzie nowego ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Reayuk (Poziom: 11) dodano: 29.07.2007, 17:21
ja o tym wiem (pozdro dla nich) ale inifirity się za nich uważa !!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS (Poziom: 29) dodano: 29.07.2007, 17:55
Znów musiałem usuwać wiele zbędnych komentarzy....
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lance_Vance (Poziom: 16) dodano: 30.07.2007, 14:09
Policja też będzie się mogła kryć za "wszystkim co możliwe" ^^. Fajnie, tylko, jak będziemy mieć np 5 gwiazdek( o ile one będą;)) to żeby nie wybiegało z niewiadomo skąd 10-15 policjantów..tego to już chyba nie będzie ;p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
KubaKX (Poziom: 11) dodano: 30.07.2007, 14:58
Na Youtube widzialem jak w GTA4 policjant spisuje mandat (chociaz to nie musialo byc GTA4 ale bylo tak podpisane bez zadnego FAKE)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Ekoludek (Poziom: 11) dodano: 30.07.2007, 18:26
Daj linka jak możesz... chociaż to raczej fake ale zobaczyłbym.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
KubaKX (Poziom: 11) dodano: 30.07.2007, 19:22
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Reayuk (Poziom: 11) dodano: 30.07.2007, 20:43
pare zdjęć jest z IV ale tak to to są z innych gier !!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS (Poziom: 29) dodano: 31.07.2007, 07:54
Wiele screenow i min. ten z policjantem jest z gry "2 days 2 vegas"....
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Ekoludek (Poziom: 11) dodano: 01.08.2007, 12:18
np 15 sekunda. Też z innej gry, zapowiedź tej gry mam w CDA
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
pustelnikkoko16 (Poziom: 11) dodano: 01.08.2007, 16:01
jeżeli gra będzie choć w połowie taka jak obiecują to będzie gra roku 2008 i wydam na nią tyle kasy ile trzeba byle by grac!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lance_Vance (Poziom: 16) dodano: 04.08.2007, 16:45
Hehe ;) Może i będzie grą roku 2008 .;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Robertinho (Poziom: 11) dodano: 10.08.2007, 14:02
Wyjebicho ta woda na screenie wogole grafa jest spoko!!Zaczyna mi sie podobać ta gra ;D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
dameklol1 (Poziom: 11) dodano: 05.01.2008, 11:01
Piękny news aż mi ślinka cieknie.
Fajne jest to zdjęcie z potuczoną szybą
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]