reklama

Najnowsze informacje

3478VDla fanów GTA3 News | PC PS3 PS2 iOS Android Xbox Mac | 28.07.2007 10:32 przez Pucek
Encyklopedia: Grand Theft Auto III

Jak to dobrze, że na tym świecie są jeszcze ludzie, którzy myślą o fanach kultowej "trójeczki". Jedną z tych osób, jest dobrze nam znany VRocker, człowiek pracujący nad takimi multiplayerami, jak RPG:Andreas czy MTA:RPG. Ale przejdźmy do sedna sprawy. Otóż, jak informuje serwis GTAMultiplayers,...
Jak to dobrze, że na tym świecie są jeszcze ludzie, którzy myślą o fanach kultowej "trójeczki". Jedną z tych osób, jest dobrze nam znany VRocker, człowiek pracujący nad takimi multiplayerami, jak RPG:Andreas czy MTA:RPG. Ale przejdźmy do sedna sprawy. Otóż, jak informuje serwis GTAMultiplayers, VRocker właśnie rozpoczął prace nad multiplayerowym modem do GTA3. Liberty Unleashed, bo tak się nazywa, ukończony jest dopiero w 6 procentach, jednak już teraz można zobaczyć postępy pracy, albowiem autor zamieścił na stronie głównej projektu kilka screenów.

Strona Główna projektu || Oficjalne Forum || Blog || IRC
//Edit Bambus
Jeden z naszych użytkowników, podesłał mi świetną mapę Liberty City, a oto ona:
Aby powiększyć proszę kliknąć na obrazek, oczywiście wielkie dzięki za podesłanie tej mapy. Edit X// Na You Tube ukazał się filmik pokazujący synchro broni. Zapraszam do oglądania.
r e k l a m a

Komentarze (101) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 11
P_M_K (Poziom: 11) dodano: 28.07.2007, 10:36
Trójka była super :)) Ciesze się, nie mogę się doczekać ukończenia projektu!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
Ganjalf (Poziom: 13) dodano: 28.07.2007, 10:46
enjoi uspokój się... Myślę że naprawią ten napis
Kill i Death na czcionke z GTA III :D Ale w końcu to dopiero 6% :D Zobaczymy co z tego wyjdzie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
dier25 (Poziom: 16) dodano: 28.07.2007, 10:47
Chyba niektórym słońce za mocno przygrzało [enjoi]. Ale fajnie że ktoś jeszcze pamięta o Gta III.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Konrad17 (Poziom: 11) dodano: 28.07.2007, 10:47
No to ja jestem trzeci !!! W gta 3 obecnie nie gram ale fajnie ze są jeszcze tacy ludzie jak ten chlop co to robi!!! Brawa dla tego faceta który wzioł się za gta 3 !!! XD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Konrad17 (Poziom: 11) dodano: 28.07.2007, 10:47
Kurwa sprostowanie 5
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
PatryQQQQ (Poziom: 16) dodano: 28.07.2007, 10:53
Zajwebiscie juz zacieram rece do grania, ale kiedy on wyjdzie tylko oby sie nie rozsypal jak inne multi
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Vroo (Poziom: 11) dodano: 28.07.2007, 11:13
Wszystko fajnie, ale na 2 screenach widać błąd ;) Powinno być "Players Received" i "Vehicles Received", a nie Recieved.. Ot taka mała literówka.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lance_Vance (Poziom: 16) dodano: 28.07.2007, 11:26
Zawaliście!! Wkońcu mogę popykać w multiplayera w Liberty City ;) nie moge się doczekać! Żeby zrobił go jak najszybciej ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
PatryQQQQ (Poziom: 16) dodano: 28.07.2007, 12:35
..::Infiniti:::.. wez sie czlowieku lecz na sraczke bo na łeb za późno sorka za offtop;p
a tak pozatym to jest mod w ktorym mozna grac w liberty city na VC-MP jest tylko trzeba miec zainstalowane GTA Liberty City Mod tylko niewiem ktora wersje:(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS (Poziom: 29) dodano: 28.07.2007, 13:19
Noo i bardzo dobrze. 2 dni temu właśnie chciałem pograć ze znajomymi w GTA 3 na multi ale nie było jak... Czekam na ten modzik.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.229.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 28.07.2007, 13:25
Sorki spójzcie na ten komentarz co pisal (niby ja) to na koncu jest 8 kropek a ja mam tylko 6 i ip jest inne :) co do newsa to niezbyt lubilem "trójeczkę" ale moze nawet by bylo fajnie sobie teraz pogac, na dodatek na multi :):)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
PatryQQQQ (Poziom: 16) dodano: 28.07.2007, 13:29
a kogo to obchodzi ile ty masz kropek na koncu
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
P_M_K (Poziom: 11) dodano: 28.07.2007, 13:39
Nieważne, ile kropek, na jedno wychodzi :D
MTA w GTA3 mi coś nie działa, a więc czekam na tego multi :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mikim (Poziom: 11) dodano: 28.07.2007, 16:04
Noo...super :) ja nadal jestem fanem gta III. ( stare ale jare ;) )Liberty city jest najlepsze!! To takie ponure , szare , tajemnicze miasto a nie tam jakieś las venturas czy los santos ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Reayuk (Poziom: 11) dodano: 28.07.2007, 17:55
właśnie LC jest takie szare, smutne, te miasto nie żyje ! ale własnie to daje mu klimat :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kisiu_pl (Poziom: 11) dodano: 28.07.2007, 18:57
nareszcie multiplajer to takiej fajne gry
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.21.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 28.07.2007, 19:31
Dobrze że sobie kupiłem trylogie GTA bo bym nie miał GTA III a tak sobie pogram :]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Reayuk (Poziom: 11) dodano: 28.07.2007, 19:55
P_M_K >><< A TY TYLKO O KROPKACH xD :[ hrum..hrum..:[ - ja już się nie mogę doczekać tego multiplayera :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
macieq (Poziom: 11) dodano: 28.07.2007, 22:54
noooo to supcio bedzie w co grac... gta3 to dla mnie najlepsza czesc ze wszystkich gta.Chodz tu o klipat a nie o silnik graficzny itp. bo wiadomo ze w kazdym kolejnym gta cos sie zmienia na lepsze zle w gta3 zawsze bedzie klimat the best.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.229.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 28.07.2007, 23:11
Nie chodzi o kropki tylko o to ze to nieja pisalem :P i pozatym to raczej nielubilem GTA3 bo garafa byla troche do kitu, ale miasto bylo szare itp ;/ ja tam wole SF a zauwazyliscie ze powinno byc tak zeby osiagac coraz lepsza grafe, a co do LC to chyba r
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.229.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 28.07.2007, 23:13
to chyba R* zrobilo gorasza grafe niz w GTA sa czyli zniza sie co do grafiki, gra wyszla poo GTA SA ale ma gorsza grafe bo to w koncu przemienione GTA 3 a ja sie nie czepiam co do Grafy tylko pisze wlasne znanie :) a w np. VCS sie nic nie zmienilo, tylko
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.229.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 28.07.2007, 23:14
tylko postacie , troche rzeczy niektore budynki co byly w VC nieskonczone na pewno sa juz zbudowane :) (kurcze znowu za malo miejsca :(:(:( )
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
Ganjalf (Poziom: 13) dodano: 28.07.2007, 23:46
Infiniti... Nie rozumie cię :D Jak się zniża grafiką? :D VCS dzieje sie przed VC.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pinardi (Poziom: 16) dodano: 28.07.2007, 23:51
przepraszam ale z zalu na uzytkownikiem infiniti postanowilem zrobic sobie konoto tutaj...robisz z siebie posmiewisko w kazdym newsie wypowiadasz sie zeby nabic punkty a sam sobie przeczysz...mowisz o jakims znizaniu sie grafiki i wydaje mi sie ze jestes
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pinardi (Poziom: 16) dodano: 28.07.2007, 23:53
..ze jestes neo...mowisz rzeczy nie z tej ziemi o VCS i VS mimo ze news dotyczy MP do GTA 3 -.- szkoda uzytkownika ktory tak sie kompromituje i o tym niewie... ||| chcialbym MP GTA3 bo ciagle w nie grywam i mi sie podoba :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Reayuk (Poziom: 11) dodano: 29.07.2007, 09:08
gra wyszla poo GTA SA ale ma gorsza grafe bo to w koncu przemienione GTA 3 <--- tak napisałeś inifirity (czy jakoś tak :P ) ale jak dobrze zrozumiałem, chodzi ci o to że SA wyszło wcześniej od trójki ;| przecież III wyszła, ale p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Reayuk (Poziom: 11) dodano: 29.07.2007, 09:10
CD --> ale premier III wyszła w listopadzie 2001 r. !! a SA w październiku 2004 r. !! (jak tak zrozumiałem twoje "komentarze" ;) )
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Pirooz (Poziom: 11) dodano: 29.07.2007, 09:10
Pinardi-Infiniti w każdym newsie sobie nabija i sie ośmiesza...ogólnie zabawny z niego dzieciak.A jego tłumaczenie,że w GTA 3 grafa była do kitu...przecież to było PIERWSZE GTA w 3D!:/a co do mnie,ciesze sie,że ktoś zabrał sie za tą część GTA :)Uwielbiam
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Pirooz (Poziom: 11) dodano: 29.07.2007, 09:13
...Uwielbiam ją za klimat,i za to,że jest "przodkiem" wszystkich pozostałych :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.21.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 29.07.2007, 10:18
A kiedy będzie ten multiplayer GTA III??????
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
dameklol1 (Poziom: 11) dodano: 29.07.2007, 10:21
Już nie mogę się doczekać tego Multi bo będzie napewno super. GTA III to też wspaniała gra ;););)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.18.***.***]
Polska (Poziom: ) dodano: 29.07.2007, 10:32
Trzeba będzie zainstalować starą dobrą Trójkę :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.21.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 29.07.2007, 12:46
A jak ktoś nie ma GTA III to ma pecha
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
348rooney348 (Poziom: 11) dodano: 29.07.2007, 13:00
Chyba se zainstaluje III, ale pierw poczekam na końcowy efekt :), a jak to dopiero 6% ... :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.229.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 29.07.2007, 13:05
Zniża Grafiką zobcz jak wygladalo GTA SA jaka mialo grafika, czysta i no moze niedokonca dopracowana ale LCS wyszlo po GTA SA czyli powinno miec lepsza grafe,R* zamiast ulepszac grafike to ja pogarsza bo mnie sie wydaje ze w LCS jest gorsza niz w SA :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.229.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 29.07.2007, 13:09
CD ale jezeli mowicie ze GTA 3 to przodek i wogole to powiem ze zrobie wyjatek ale np VC nie ma tez dobrej grafiki ale ma za to klimat wiec w kazdej grze jest albo klimat albo grafa, nie moze byc jednoczesnie to i to :):)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS (Poziom: 29) dodano: 29.07.2007, 13:17
Człowieku co ty pier**lisz o_O To jest multiplayer do GTA III a nie jakieś vc, lcs czy vcs więc po cholere tu piszesz pierdoły dot.grafiki tych części GTA?! I znów zaczynasz nabijalnie durnymi i niezrozumiałymi komentarzami.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Reayuk (Poziom: 11) dodano: 29.07.2007, 13:17
mnie się podoba grafika w VCS :) jeszcze 84 % ;) ;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Reayuk (Poziom: 11) dodano: 29.07.2007, 13:18
sorki :/ (literówka [w tym to raczej cyfrówka ;)] ) 94 % :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Pirooz (Poziom: 11) dodano: 29.07.2007, 13:30
Infiniti,to chyba zrozumiałe że VC miało gorszą grafike od SA skoro było wcześniej od niego,nie?Człowieku,zastanów sie zanim napiszesz...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.229.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 29.07.2007, 13:43
Tak dobrze zrozumiales, pirooz :) mialo gorsza grafe od SA mowia ze im nowsza gra tym lepsza, co do GTA SA i LCS to sie nie zgodze ze im lepsza gra tym lepsza raczej im starsza tym lepsza :))
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.229.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 29.07.2007, 13:45
Mi chodzi o grywalność XdtgS bo np ja nie gralem duuzo w GTA 3 bo mi sie nie podobalo za bardzo i wole GTA SA PS dajcie jakies nowe servy do MTA SA :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pinardi (Poziom: 16) dodano: 29.07.2007, 14:35
Infiniti wyjasnie ci to...wiesz co oznacza slowo 'stories'? prawdobodobnie niewiesz...to ze VCS i LCS wyszlo po GTA:Sa nie oznacza ze musi miec lepsza grafe...jest to historia do czesci GTA3 i GTA VC wiec grafika jest taka sama lecz zmienione postacie i m
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
Ganjalf (Poziom: 13) dodano: 29.07.2007, 14:35
Infiniti spammerze :D LCS ma gorszą grafe od SA ponieważ jak wyszło SA to już były prace nad GTA IV. Co do newsa: Nareszcie ktoś się wziął za GTA III :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pinardi (Poziom: 16) dodano: 29.07.2007, 14:36
postacie i misje :/ niesa to gry robione od podstaw. Gta 4 jest robione od 0 i tam bedzie lepsza grafa niz w SA ... mowilem jak najprosciej moge
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tripel (Poziom: 11) dodano: 29.07.2007, 14:42
nice :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pinardi (Poziom: 16) dodano: 29.07.2007, 14:43
aha jeszcze jedno do INFINITI...predzej ty sie cofasz w rozwoju niz R* z grafika
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[195.246.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 29.07.2007, 15:53
FAJNIE !! 87 % ;-P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
EvenemE (Poziom: 16) dodano: 29.07.2007, 16:42
Fajnie, Fajnie ; ))
Będzie w co pykać.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
Ganjalf (Poziom: 13) dodano: 29.07.2007, 17:01
Na http://gtam.info/ jest pokazane synchro broni.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Somsiad (Poziom: 11) dodano: 29.07.2007, 17:57
wypas
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS (Poziom: 29) dodano: 29.07.2007, 17:57
Brilcu ostrzegam.... jeśli zamierzasz z siebie chodząca reklame robić to długo tu nie pobędziesz....
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.21.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 29.07.2007, 20:18
Fajna mapka
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
xsas7 (Poziom: 16) dodano: 29.07.2007, 21:53
nawet nie wiedziałem, że LC tak "wygląda"
grałem w nie troche...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
KubaKX (Poziom: 11) dodano: 29.07.2007, 21:58
Fajnie z tym multi, a co do Infiniti... klucicie sie klucicie i nic... czytam te komentarze ale widac wyraźnie ze Infiniti zchodzi z tematu... temat newsa to Multiplayer a on mowi o grafice
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS (Poziom: 29) dodano: 29.07.2007, 22:45
Ta... jak zawsze ty infiniti zaczynasz durne komentarze przez co reszta zaczyna bluzgać na ciebie i ja mam przez to robote -_- Jeszcze trochę i już nie będzie rozmów o infiniti bo zniknie; ]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pacw (Poziom: 16) dodano: 29.07.2007, 23:27
No extra, zę będzie można zagrać przez neta w tą świetną gre. Ej co jest ciekawego w tej mapie, już dawno temu ją widziałem :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Sucre (Poziom: 16) dodano: 30.07.2007, 07:07
Ta mapa była sprzedawana razem z grą GTA III :) Chyba jeszcze ją gdzieś mam :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
johnjerry (Poziom: 11) dodano: 30.07.2007, 08:24
rozumiem ze R* pozniej wydalo je na ps2 ale to sprzet jest leciwy wiec nie ma co gadać ze rockstar pogarsza grafike (w stosunku do sa-lcs-vcs) omg wqkoncu skonczy sie na tym ze ci konto zablokuja jak nie umiesz trzymac jezyka za zebami
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
johnjerry (Poziom: 11) dodano: 30.07.2007, 08:25
co do mapki. Mam taką sama. kiedys kupilem orginalne gta 3 w tkim bialym pudelku, duzym kartonowym. i ona tam byla nawet po polsku
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
johnjerry (Poziom: 11) dodano: 30.07.2007, 08:29
a kiedy ukonczą ten mp do gta 3?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Reayuk (Poziom: 11) dodano: 30.07.2007, 09:02
przecież pisze w neewsie że MP jest na razie ukończone w 6 %
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lance_Vance (Poziom: 16) dodano: 30.07.2007, 09:25
Eee, ja też mam taką mapę, i na kompie, i na kartce ;), bo mam oryginalne GTA3...nic szczególnego..
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS (Poziom: 29) dodano: 30.07.2007, 09:46
PatryQQQ czy widzisz tu gdzieś napis "Zostałeś zbanowany na serwerze to napisz tutaj" ? Nie ? To po cholere tutaj to piszesz -_-' Co do multi jak będzie jakieś info na temat projektu to damy znać.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kisiu_pl (Poziom: 11) dodano: 30.07.2007, 10:45
[***]iste
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.21.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 30.07.2007, 11:00
Ja ten fimik widziałem wczoraj.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Pirooz (Poziom: 11) dodano: 30.07.2007, 11:03
ciekawy gameplay z synchro... zaczyna sie robić ciekawie i może nawet ten MP stanie sie bardziej popularny od SA :) bo bardziej unikalny i KULTOWY :) SA-MP powoli chyba zaczyna sie nudzić,a to bedzie coś nowego :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.229.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 30.07.2007, 12:42
Ten gosciu co gra w Gameplay to on nie umie wcale grac xD ten se stoi i wala w niego ile wlezie 2 sek. i juz po nim!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
Ganjalf (Poziom: 13) dodano: 30.07.2007, 13:06
Walą w niego bo testują synchro broni lolu -.-
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.229.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 30.07.2007, 13:47
Ale to wyglada jak by byl jakis anty cheater :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lance_Vance (Poziom: 16) dodano: 30.07.2007, 13:56
Infiniti..bo on chciał pokazać tylko synchro broni, a nie swoją grę..ehh..czekam na kolejny newsik o tym MP^^.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
348rooney348 (Poziom: 11) dodano: 30.07.2007, 14:00
..::Infiniti::.. ty chyba nigdy nie zrozumiesz ludzi...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
P_M_K (Poziom: 11) dodano: 30.07.2007, 14:12
He he... Czas Infiniti się już kończy...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Pirooz (Poziom: 11) dodano: 30.07.2007, 14:25
Boże! widzisz a nie grzmisz! (tyczy sie Infiniti). Ale do tematu...kiedy VRocker rozpoczął prace?Bo jest napisane "właśnie rozpoczął" a później że jest już 6%...można by oszacować ile jeszcze czasu poczekamy na tego Multi...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pinardi (Poziom: 16) dodano: 30.07.2007, 14:53
wstyd i chanba...zwracam sie z prosba do jakiegos moda zeby wywalil infinitego...albo zrobmy dostep do komentowania majac powyzej 1 IQ...naprawde infiniti nie komentuj bo to jest smiech na sali
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pinardi (Poziom: 16) dodano: 30.07.2007, 14:54
i niemow ze gosciu nie umie grac bo to byla prezentacja tylko...a pewnie by cie z noza pojechal :]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
KubaKX (Poziom: 11) dodano: 30.07.2007, 14:56
Haha, ze testuja schronizacje to nie znaczy ze musza pokazywac swoje umiejetnosci... to nie jest jakies tego no... cos tam, pokaz swoich umiejetnosci, zapomnialem jak to napisac :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.21.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 30.07.2007, 14:56
Infiniti ma 300 pare punktów a jeszcze nie dawno miał sto.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Reayuk (Poziom: 11) dodano: 30.07.2007, 15:08
JA POWIEM JEDNĄ RZECZ !! PRZEZ CIEBIE, INIFIRITY
WSZYSCY SIĘ "DENERWUJĄ" ITP. PROSZĘ CIĘ NIE PISZ ŻADNYCH KOMENTARZY BO PO PROSTU JEST ŚMIECH NA SALI Z TWOJEJ GŁUPOTY ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
xsas7 (Poziom: 16) dodano: 30.07.2007, 15:09
KubaKX - moze chodziło ci o skill ? :> :D
A filmik ok. Fajna pod koniec "walka" na Bazooki :) No i MP inny niż wszystkie ;) (co do Infinity - jak już ktoś napisał, nie zwracajcie uwagi na niego...)
Pozdro...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Reayuk (Poziom: 11) dodano: 30.07.2007, 15:13
ale on pisze takie komentarze, że szok :o :O :S
a co do MP popieram będzie inny niż wszystkie :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
xsas7 (Poziom: 16) dodano: 30.07.2007, 15:23
Rozumiem,ale robi sie syf bo więcej bluzgamy-jak powiedział XdtgS, a co do niego:"Tylko 2 rzeczy są nieskończone: głupota ludzka i wszechświat, ale co do tego drugiego nie jestem całkowicie pewien"
A. Einstein BTW. te dźwięki broni są "or
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
xsas7 (Poziom: 16) dodano: 30.07.2007, 15:27
te dźwięki broni są orginalne ? ( bo jakoś tak dziwnie brzmią...) mało grałem w GTAIII
( przygode z 3D GTA zaczynałem z VC ) Ogólnie, jak MP w końcu już wyjdzie, to może być najlepszy z dotychczasowych...( bo w końcu jakaś odmiana,chodź mniej możliwości
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
KubaKX (Poziom: 11) dodano: 30.07.2007, 15:48
No cos takiego :P
ps. Infiniti zaniedlugo pewnie napisze jakis komentarz, chyba ze zrozumie jaki popelnia blad , zreszta szkoda gadac na jego temat.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
xsas7 (Poziom: 16) dodano: 30.07.2007, 16:08
...a co do niego:"Tylko 2 rzeczy są nieskończone: głupota ludzka i wszechświat, ale co do tego drugiego nie jestem całkowicie pewien" A. Einstein ( oczywiście to sie tyczy Infiniti, a nie XdtgS ) bo dziwnie to wszyło w poprzednim komentarzu.I mo
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lance_Vance (Poziom: 16) dodano: 30.07.2007, 16:12
Natym filmiku widać, jak mniej więcej będą wyglądały solówki na poszczególne bronie^^.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pinardi (Poziom: 16) dodano: 30.07.2007, 16:29
gdyby sie wywalilo Infinitiego to by bylo o jakies 50 komentarzy mniej no bo z 20 to jego a reszta to ludzie ktorzy musza powiedziec swoje zdanie na jego temat :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Reayuk (Poziom: 11) dodano: 30.07.2007, 18:30
popieram, a ja co dzień bardziej sie niecierpliwię o te MP :E
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Maxkas (Poziom: 16) dodano: 30.07.2007, 18:36
spox art podoba mi sie miotacz
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
deviljin (Poziom: 11) dodano: 30.07.2007, 19:52
Super że w końcu robią multiplayer go GTA III! :) Jak tylko bedzie gotow-pobieram ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
vazio (Poziom: 16) dodano: 30.07.2007, 20:01
ej a da się grać na 2 w gta vcs na ps2 odpowiedzcie bo to mi jest bardzo potrzebne
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.229.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 30.07.2007, 20:19
Pirandi a ciebie tez powinno sie wywalic bo nie piszesz na temat i powiem szczerze ze to co piszesz tyczy sie ciagle tylki MNIE a nie newsa, co do newsa to jednak chetnie bym sobie zagral w gta 3 MP :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.229.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 30.07.2007, 20:24
Dobrze przestane "spamowac" (lol?) ale wy przestancie pisac na moj temat
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lance_Vance (Poziom: 16) dodano: 30.07.2007, 20:59
Sorry, że offtopuje, ale musze to napisać: Infiniti..weź się zamknij, bo z kolejnym swoim głupim komentarzem coraz bardziej się ośmieszasz.. w ogóle przestań pisać komentarze, bo są żenujące..bardzo Cię prosze..;X a co do newsa to fajnie będzie pobiegać z
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lance_Vance (Poziom: 16) dodano: 30.07.2007, 21:00
Shotgunem po Liberty z innymi ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Pirooz (Poziom: 11) dodano: 30.07.2007, 21:14
...albo konkurs w Multi - kto dalej zaleci Dodo ^^
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.229.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 30.07.2007, 21:35
nie bede juz tu pisal, wy tez nie offtopujcie tu pousuwajcie te komentarze moje i innych spamiarzy np pinardi ok? niech bedzie bez klotni
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.168.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 30.07.2007, 23:10
Hehe,ale ta mapa to stara jak swiat :P Nic nowego:).
No Multi do GTA III-Co z tego wyjdzie,zobaczymy:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
CJMen (Poziom: 11) dodano: 31.07.2007, 19:09
Ej, tą mapka to se ten gość wziął z plików gry!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
pustelnikkoko16 (Poziom: 11) dodano: 01.08.2007, 16:00
dobrze ze koniec z infinitif!a co do artykułu to ekstra będzie gta3mp
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11