reklama

Najnowsze informacje

3504VInfo z TeamXbox News | PC PS3 X360 | 30.07.2007 20:28 przez Pucek
Encyklopedia: Grand Theft Auto IV

Serwis TeamXbox.com zdradza nam kolejne informacje dot GTA IV. Zapraszam do zapoznania się z nowymi wiadomościami na temat gry. · Internet umożliwia nam przeglądanie stron o takich tematykach jak serwisy randkowe, poczta, sklepy, katalogi podróży, · Pay`n Spray, znany z poprzednich części GTA,...
Serwis TeamXbox.com zdradza nam kolejne informacje dot GTA IV. Zapraszam do zapoznania się z nowymi wiadomościami na temat gry. · Internet umożliwia nam przeglądanie stron o takich tematykach jak serwisy randkowe, poczta, sklepy, katalogi podróży, · Pay`n Spray, znany z poprzednich części GTA, będzie dostępny także w GTA IV, · Wskaźnik, pokazujący ilość życia, która została naszym przeciwnikom, również pojawi się w grze, · McReary został wkręcony w nagrywanie czegoś nieprzyzwoitego. Newsik trochę krótki, trzeba by więc go jakoś zapełnić. Serwis gameware.at zamieścił na swojej stronie informację, jakoby GTA IV w wersji pecetowej miałaby trafić na półki sklepowe 15 marca 2008 roku. Cena gry nie jest jeszcze znana. Pomyłka? A może panowie z GameWare wiedzą więcej niż inni? :)
r e k l a m a

Komentarze (107) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 11
krzychu7 (Poziom: 11) dodano: 30.07.2007, 20:34
niewiele ale zawsze coś:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
PatryQQQQ (Poziom: 16) dodano: 30.07.2007, 20:36
Oby to o GTA IV na PC było prawdą:D:D:D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Reayuk (Poziom: 11) dodano: 30.07.2007, 20:39
lepsze trochę informacji niż w ogóle :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Reayuk (Poziom: 11) dodano: 30.07.2007, 20:40
(sorki za 2 komentarze) ale ciekawe o tej wersji na PC :]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lance_Vance (Poziom: 16) dodano: 30.07.2007, 20:52
Żeby to była prawda z tym GTA4 na PC ;) ja myślę, że to tylko plotka ;) Już nie mogę się doczekać kolejnego newsa o tej wspaniałej grze ;p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Krz_her (Poziom: 16) dodano: 30.07.2007, 20:59
IMO 15 Marca to troche nierealna, zbyt wczesna data, ale kto wie, ja bardziej obstawiał bym coś koło października.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.21.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 30.07.2007, 21:02
A jednak jest nadzieja
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
xsas7 (Poziom: 16) dodano: 30.07.2007, 21:03
R* zapewnie, ani nie zdementuje tej plotki, ani jej nie potwierdzi - wniosek będzie więc jeden, że wyjdzie na PC (no chyba że R* zaprzeczy jakoby GTAIV miało pojawić się na PC) R* będzie trzymało ludzi w niepewności aż do wydania GTAIV na next-geny a pote
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
xsas7 (Poziom: 16) dodano: 30.07.2007, 21:05
Pozatym, jeżeli w GTAIV ma być celowanie, manualne (dotąd było automatyczne ?) na konsole, to może dowodzić tego, ze konwersja GTAIV na PC może pójść szybciej...
Ale, pożyjemy, zobaczymy... :P :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.21.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 30.07.2007, 21:07
Mi to i tak obojętniebo mam x360 ale wolał bym żeby było na PC. Lepiej się gra na pc łatwiej się steruje itp.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.229.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 30.07.2007, 21:16
musze przyznac ze cos dzisiaj malo newsow nt. gta 4 ale i tak jest good ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Reayuk (Poziom: 11) dodano: 30.07.2007, 21:24
ale nie wiadomo gdzie i kiedy wyjdą nowe informacje na temat IV :) wreszcie apisali co będzie w internecie :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.21.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 30.07.2007, 21:27
A ja napisałem newsa :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Plastex (Poziom: 16) dodano: 30.07.2007, 21:33
Tajner wlasnie widze.. "Autor: Pucek, źródło: gtg " Infiniti cos sie nie popisal komentarzem...hyh xD a co do newsa to zapewne plotka... ludzie na poczekaniu wymysla wszystko :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Brilcu (Poziom: 11) dodano: 30.07.2007, 21:56
moim zdaniem Infiniti komentuje tylko po to, żeby se nabić punkty na konto... Nieładnie nieładnie!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
KubaKX (Poziom: 11) dodano: 30.07.2007, 21:59
GTA4 PC ? spoko :)
mam nadzieje ze bedzie miec takie wymagania jak nieoficjalne NFS: Pro Street... wystarczy chyba, a data - dlaczego sadzisz ze zawczesna? przeciez wystarczy ze przerobia sterowanie itp. i moze troche pogorsza grafike choc napewno bedzie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
KubaKX (Poziom: 11) dodano: 30.07.2007, 21:59
opcja zmiany grafy na 640 x 480 :P:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lance_Vance (Poziom: 16) dodano: 30.07.2007, 22:07
Grafiki nie będą pogarszać, żeby nie stracić jakości ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Pirooz (Poziom: 11) dodano: 30.07.2007, 22:11
w GTA 4 bedzie można kupić coś na Allegro ^^ albo podróż Last Minute ^^
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Ekoludek (Poziom: 11) dodano: 30.07.2007, 22:16
Czyli tak jak myślałem, zakupy przez net. A z niekórymi wiadomościami to pałę przeginają, takie oczywiste rzeczy jak wskaźnik życia przeciwników,
czy pay' n spray.
Jedna nowa rzecz: SERWISY RANDKOWE, czy Niko będzie umawiał się z [***]*mi przez net???
H
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lance_Vance (Poziom: 16) dodano: 30.07.2007, 22:37
Ekoludek: No na to wygląda ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Ostry007 (Poziom: 16) dodano: 30.07.2007, 22:43
a ja wiem o gta IV więcej niz wy wszyscy tutaj zgromadzeni
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Ekoludek (Poziom: 11) dodano: 30.07.2007, 22:49
Nie pisz bzetów, jak chcesz się pochwalić, to powiedz to co wiesz, moze niektórzy uwierzą. A jak masz sobie tak pisać "a ja wiem więcek"
TO nie pisz w ogóle.
A WIECIE!!! JA MAM W DOMU (nie uwierzycie) Pełną WERSJĘ GTA IV!!!!! Tylko wam nie mów
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mikim (Poziom: 11) dodano: 30.07.2007, 23:00
a ja mam pełną wersje gta VI tylko nikomu nie mówcie ;) No a powracając do tematu to coś mi tu nie pasuje...15 Marca ?! to baardzo dziwna data.Rozumiem kwiecień albo sierpień ale marzec ? R* nigdy nie wydal gry w tym miesiącu a po drugie to za wcześnie.T
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mikim (Poziom: 11) dodano: 30.07.2007, 23:02
...To plotka wyssana z palca.Niemcy potrafią różne głupoty wymyślić oh heh...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
ziemowit_12 (Poziom: 16) dodano: 30.07.2007, 23:07
WKOŃCU COŚ O WERSJI NA PC
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.229.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 31.07.2007, 00:24
a nie mówiłem?! bedzie na PC :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
I love GTA (Poziom: 11) dodano: 31.07.2007, 01:11
Jak R* to potwierdzi to dopiero uwierzę ;) Takich pogłosek w necie pełno, a wystarczyła jedna na GTA Site, żeby niektórzy już sie podjarali :/ Będzie, czy nie będzie, to kto sobie w to pogra na kompie?? NASA??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
vazio (Poziom: 16) dodano: 31.07.2007, 02:18
ech gdzie się nie obeżysz tam infiniti to infiniti tamto infiniti siamnto ech :-| a ciekawe jakie będa stroje?........ (a ja mam gta san andreas stories na pegazusa ^^ :D)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS (Poziom: 29) dodano: 31.07.2007, 07:28
Przecie GTA IV znów nie jest takie niewiarygodne z grafiką, więc nie wiem dlaczego ludzie myślą że pójdzie tylko na kompach z NASA tak jak w poscie niżej ;o
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lukison (Poziom: 16) dodano: 31.07.2007, 08:28
Tylko żeby to była prawda. Fajnie by było pograć na PC. A co do wymagań niech przestaną chrzanić, bo przy dobrym sprzęcie napewno IV pójdzie tak jak na tych kwadratowych pudełkach z napisem PS 3 :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[193.93.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 31.07.2007, 08:37
OMG!!! ciekawe ile trzeba bedzie w pc zainwestowac zeby mi gta 4 simgalo... Boze daj nam gta4 na pc!! PLEASE
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lukison (Poziom: 16) dodano: 31.07.2007, 09:08
GangstaBros nie przesadzaj, chyba że masz grata (dziada w kombajnie).
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
Ganjalf (Poziom: 13) dodano: 31.07.2007, 09:14
No no... Grafika w ostatnich screenach nie jest rewelacyjna... Z taką grafą jak na ostatnich screenach jest pokazana to raczej by poszło na PC... Mnie ciekawi internet :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
krzychu098 (Poziom: 11) dodano: 31.07.2007, 09:17
Jeżeli to prawda to bardzo się cieszę bo kompa mam zamiar kupić 3 miesiące po premieże,:)
Ale intuicja mi mówi, że to bzdura..... Szkoda...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lance_Vance (Poziom: 16) dodano: 31.07.2007, 09:19
Dlatego taka grafika, bo GTA IV przecież nie jest jeszcze skończone ;p Ci goście z tego GameWare powinni dorzucić jeszcze jakiegoś screena do tych info.;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pinardi (Poziom: 16) dodano: 31.07.2007, 09:22
infiniti niepodniecaj tak sie bo nawet jak wyjdzie-w co watpie to i tak pewnie ci nie pojdzie...ja wole kupic xboxa i miec pewne granie jeszcze w tym roku :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.21.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 31.07.2007, 09:31
Nie tego newsa Plastex innego i chyba go nie wstawią
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[87.206.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 31.07.2007, 09:41
ładnie ładnie, a może to tylko chłyt materkingowy? no, nie wiem, co do GTA IV, cryss ma lepszą grafikę a wcma aż tak kosmicznych wymagań
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ringus (Poziom: 11) dodano: 31.07.2007, 09:45
wiecie co wedlug mnie lepiej by bylo jakby wyszlo na kompa bo by chociaz zatkali [***] posiadaczom konsol. Mam konsole i kompa ale poprostu nie moge sluchac jak mi koles pieprzy ze haha bedzie tylko na kosole jestem lepszy bo mam konsole. Wedlug mnie jest
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kisiu_pl (Poziom: 11) dodano: 31.07.2007, 10:18
[***]iste:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Alko16 (Poziom: 11) dodano: 31.07.2007, 10:23
czy procesor 2,5 2gb ramu i karta gf 7600 gs z 256mb pamięci starczy na ewentualną czwórkę. czy zamiast wzmacniac kompa lepiej kupic x360 albo ps3
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Texior (Poziom: 11) dodano: 31.07.2007, 10:52
Kurwa teraz pozostaje nam tylko czekac na 15 marca chłopaki
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Texior (Poziom: 11) dodano: 31.07.2007, 10:54
według mnie xbox360 to najlepsze rozwiązanie ja juz kupilem przed wakacjami na allegro juz tylko pozsotaje mi czkeac na recenzje
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
KubaKX (Poziom: 11) dodano: 31.07.2007, 11:03
Ja mam Asusa X1600 128 MB, Celerona 2.68 , 512 Ramu i mysle ze by mi ruszylo GTA4 na wspomnianym 640 x 480 ;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
KomariusZ (Poziom: 11) dodano: 31.07.2007, 11:10
A ja myśle, że gta jak wyjdzie na pc to nie będzie miało aż tak wysokich wymagań szczerze to widziałem gry z lepszą grafiką lub taką samą wiem tylko, że będzie potrzeba bardzo dużooo ramuuu 1,5-2gb ramu minimalnie jak ma być miasto zatłoczone ludzmi
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Konrad17 (Poziom: 11) dodano: 31.07.2007, 11:20
Moim Zdaniem wymagania nie będą takie straszne ale ostatnio planowana niby premiera na pc miala byc 8 marca teraz 15 moze cos w tym jest a to by bylo super bo 20 marca mam urodzinkidodatkowo +18 heh !!! Fajnie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Konrad17 (Poziom: 11) dodano: 31.07.2007, 11:31
KomariusZ mysle ze troche przesadziłeś z tymi ramami 1,5 - 2 gb ! A tak na boku JEDyny nick który kojaży mi sie z tą stroną to ..::infiniti::..
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
dameklol1 (Poziom: 11) dodano: 31.07.2007, 11:31
Wreszcie info że GTA IV może wyjdzie na PC. Ciekawe czy w tym internecie w grze będzie coś w stylu Youtuba ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Ekoludek (Poziom: 11) dodano: 31.07.2007, 12:05
Nie, wy uwierzyloście że wyjdzie 15 marca??? Was pogięło, nawet jak taka będzie oficjalna data wydania, to:
1. Przełożą, na bank.
2. W Polsce będzie później!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Reayuk (Poziom: 11) dodano: 31.07.2007, 12:46
ale można kupić na stronach internetowych np. w USA ;P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.229.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 31.07.2007, 13:35
XboX ma mnóstwo blędów wiec nie radze ci kupowac, poza tym Wyskoa cena juz lepiej PS2 kupic 400 zeta i tyle ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Vroo (Poziom: 11) dodano: 31.07.2007, 13:45
No na PS2 to w GTA IV na pewno pograsz. Bez żadnych błędów, tanio, wygodnie.. Miłego grania!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pinardi (Poziom: 16) dodano: 31.07.2007, 13:54
mi tak samo ta strona kojarzy mi sie z infinitim...po co matole ps2 ? przeciez GTA 4 to xbox i play station 3...skoro Xbox ma tyle bledow to jakim cudem wlasnie ta konsole bedzie GTA -.- poza tym juz kupilem i jestem zadowolony...prosze zbanujcie debila :
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Zalew (Poziom: 16) dodano: 31.07.2007, 13:54
Sobie poczekacie na tego pc'ta :P Nie lepiej już sobie kupić PS3 albo X'a ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.229.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 31.07.2007, 14:01
Nie, ja poczekam do marca 2008 i jak nie wyjdzie to kupie ps2 i poza tym x napewno nie kupie bo podobno rysuje plyty i niektore egzeplaze maja zwalony uklad chlodzenia co do ps3 to ma mniej pamieci niz moj komputer, wiec tylko ps2!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
P_M_K (Poziom: 11) dodano: 31.07.2007, 14:20
Infiniti debilu gta4 nie wyjdzie na ps2! A to TYLKO PLOTKA a mnóstwo dzieci neo bierze ją na serio!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
P_M_K (Poziom: 11) dodano: 31.07.2007, 14:23
Sprostowanie: Owe "TO" oznacza wyjście na PC gta4
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Plastex (Poziom: 16) dodano: 31.07.2007, 14:23
zwalony to ty jestes a nie X... ;/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
xsas7 (Poziom: 16) dodano: 31.07.2007, 14:24
Infiniti - GTAIV wychodzi tylko na PS3, X360 i (ew.) PC... na PS2 możesz se pograć jedynie w GTA:SA... Pozatym nie każdego stać na PS3+TV ( X360 nie ma blue-ray albo HD-DVD a to może odgrywać kluczowe znaczenie w przyszłości...)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Plastex (Poziom: 16) dodano: 31.07.2007, 14:27
Prosze zbajnujcie go ludzielitosci chyba kazdemy zaczyna obrzydzac strone ten debil ! (sry za offtop ale gdyby mial juz bana to by nikt nie naijal postow) kto za banem dla infinitiego ?!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
KubaKX (Poziom: 11) dodano: 31.07.2007, 14:28
Infiniti kupisz PS2 i GTA4 i sie bedziesz wkurzal ze ci nie dziala :)
wez sobie kup Xboxa lub PS3 jak chcesz pograc w GTA4 i nie wal ze X rysuje plyty, bo podobno to zmienili, a plyty na PC tez ci sie przeciez rysuja co nie ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS (Poziom: 29) dodano: 31.07.2007, 14:28
Wy tu gadacie na temat XboX-a czy XboX-a 360? BO to są 2 odrębne konsole ; ] A co do infiniti... no kup sobie PS 2 ale jeśli liczysz że pograsz sobie na nim w np. GTA IV to chyba powinieneś się udać do specjalisty...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
KubaKX (Poziom: 11) dodano: 31.07.2007, 14:29
Za banem to chyba wszyscy, pozatym lud zaniedlugo bedzie mowil ,,ciekawe co tam Infiniti wymyslil" itd. :P:P:P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Konrad17 (Poziom: 11) dodano: 31.07.2007, 14:30
Infiutini jesteś prze chu... o[***]iałeś człowieku po co ci ps2 downie [***] zbanujcie tego dzieciaka bo mnie juz [***] bez kitu !!! Jestli byla by mozliwość pomocy ..::infiniti::.. to bym pomugl bo z głową ma cos napewno ale dziecią z rodzi patologiczny
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Konrad17 (Poziom: 11) dodano: 31.07.2007, 14:32
nie pomagam heh on w gta4 bedzie gral na pegazusie bo on ma emulgatory i sobie przerobi heh pokłon dla tego downa !!! Sorry za słownictwo nie nabijam sobie punktów bo po cholere mi ale musiałem to napisać !!! A na pc musi wyjść bo jakos tak dziwnie jak
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Konrad17 (Poziom: 11) dodano: 31.07.2007, 14:32
nie wyjdzie na potęgę swiata pc górą !!! a i sorry za blędy !!! pozdro dla was !!! ANTY ..::INFINITI::.. ale sie napisałem łuf
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.229.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 31.07.2007, 14:34
Ale nie w kompie sorki ja nie offtopuje i x360 ma zly uklad chlodzenia bo kiedys czytalem ze cena spada x360 bo ma tyle bledow ze nikt nie chcial kupowac, uwierzcie mi bo to czytałem moze bedzie na ps2 predzej niz na PC
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS (Poziom: 29) dodano: 31.07.2007, 14:48
Dobra dosyć rozmów o infinitim!!! Kolo ma bana....
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Konrad17 (Poziom: 11) dodano: 31.07.2007, 14:48
najlepiej to napiszmy petycje do jakiegos medatora czy jak sie ta ranga nazywa o ban dla ..;;infiniti::.. bo on tylko prowokuje do glupich rozmów na jego temat !!! Chyba mu sie to podoba jak mu ciśniemy co daje do zrozumienia ze to jakiś down !!!! Wyjeba
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
xsas7 (Poziom: 16) dodano: 31.07.2007, 14:52
XdtgS - i Bóg zapłać ;)
Amen...
a wracając do tematu, na PC na pewno powinno wyjść GTAIV - wymagania ? (luzz... Crysis ma ogromne+DX10 a wychodzi w tym roku)więc będzie dobrze... :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Reayuk (Poziom: 11) dodano: 31.07.2007, 15:11
dzięki ci o wielki XdtgS :D ale czy wyjdzie czy nie, to poczekajmy na wypowiedzenie się R*
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
I love GTA (Poziom: 11) dodano: 31.07.2007, 15:31
Nareszcie!! Ludzie przez tego Infinitiego na GTA Site praktycznie nie właziłem. Nawet jeśli GTA IV wyjdzie na pieca, to trochę głupio grać na takich opcjach (czyt. słabych). Mi na pewno bardziej opłaca się kupić X 360, niż w kompa walić ;) Infiniti papa..
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pinardi (Poziom: 16) dodano: 31.07.2007, 15:47
brawo brawo brawo! wkoncu :D no nareszcie zrobi sie normalniej :D xdtgs brawa!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lukison (Poziom: 16) dodano: 31.07.2007, 16:14
Nie ważne już jaka grafa byle by wyszła na kombajny.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
KubaKX (Poziom: 11) dodano: 31.07.2007, 17:03
Żegnaj Infiniti, życzymy dobrego zakupu PS 2 i milich nerwow przy probie zagrania w GTA4 :):)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
P_M_K (Poziom: 11) dodano: 31.07.2007, 17:14
KOCHAM CIĘ XdtgS !!! A do newsa to najbardziej mnie ciekawi internet
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pinardi (Poziom: 16) dodano: 31.07.2007, 17:34
na 200 komentarzach ^^ zakonczyla sie jego kariera...jego komentarze mnie dobijaly :/ poza tym wystarczy zobaczec na jego opis...koles uposledzony...niby kolo ale napisal ze IMIE-OLA...zly dotyk boli przez cale zycie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
KubaKX (Poziom: 11) dodano: 31.07.2007, 17:40
PRAWIE jak kobieta :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Konrad17 (Poziom: 11) dodano: 31.07.2007, 17:41
Bóg zapłać
XdtgS nareszcie gtasite wolne od tego łba heh
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Reayuk (Poziom: 11) dodano: 31.07.2007, 17:50
Autor: KubaKX IP, data: 31/07/2007 17:40:55
PRAWIE jak kobieta
PRAWIE ROBI WIELKA RÓŻNICE :) a to mnie rozbawiło: " ZŁY DOTYK BOLI PRZEZ CAŁE ŻYCIE " :E
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
KubaKX (Poziom: 11) dodano: 31.07.2007, 17:53
Popatrzcie jaki mialem blad w VC jak plynalem sobie w morze (tam gdzie blokada poza mapa) http://img46.imageshack.us/img46/2913/bladle0.png
(Tommy :) )
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Reayuk (Poziom: 11) dodano: 31.07.2007, 17:56
PRZECZYTAJCIE SHOUTBOX NA INIFIRITY STRONIE:
Infiniti
31/07/2007 14:54
Nie wchodzcie na gtasite to sa same dziwki i suki xD

OJ NIE LADNIE :[
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mikim (Poziom: 11) dodano: 31.07.2007, 17:58
Noo...widzie ze mądry człowiek podjął mądra decyzje ;) zbanowal tego chorego człowieka :) XdtgS...powiem ci tylko ze na tej stronie jesteś bohaterem ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Ekoludek (Poziom: 11) dodano: 31.07.2007, 18:27
Wreszcie się uciszy, może by mu zablokować mozliwość komentowania. Na PC wyjdzie na bank, mogę się założyć, Ciekawe czy będzie tuning.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.21.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 31.07.2007, 19:24
Reyuk daj link na tą strone
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
PatryQQQQ (Poziom: 16) dodano: 31.07.2007, 19:30
http://gtainside.dbv.pl/ strona Infinitiego
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.21.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 31.07.2007, 19:34
Dobra wiem że to jest nie na temat czy gta 4 wejdzie na 2 G-ramu Procesor Intel Core 2 Duo Processor T7200 (2.0-GHz, 667-MHz FSB, 4-MB L2 cache) karta Graficzna ATI MOBILITY RADEON X1600 256 MB
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.21.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 31.07.2007, 19:36
Infinity Adminem na tej stronie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS (Poziom: 29) dodano: 31.07.2007, 21:03
Ludzie, infiniti już nie ma a Wy dalej piszecie na jego temat ;< Tajner jeśli CUDEM gta iv wyjdzie na pc to możliwe że Ci pójdzie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.21.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 31.07.2007, 21:29
Wysłałem newsa o dodatkowych epizodach dla gta 4 a to jest http://www.gram.pl/news_9g3hHu0_Nowa_seria_Rockstara_wylacznie_na_PS3.html dla zainteresowanych bo ci w administracji go nie dadzą na strone.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.21.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 31.07.2007, 21:43
http://www.gram.pl/wyszukiwarka.asp?stext=gta+4 to i pierwszy news "Nowa seria Rockstara wyłącznie na PS3"
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Ekoludek (Poziom: 11) dodano: 31.07.2007, 22:23
Teraz każdy pewnie będzie tam z nim dyskutował.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mikim (Poziom: 11) dodano: 31.07.2007, 22:54
No proszę... Nowa seria Rockstara wyłącznie na PS3...Ci z Microsoftu sie nieźle wkur**a jak to zobaczą ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Jack Carver (Poziom: 11) dodano: 01.08.2007, 08:21
Hi,hi, to mój pierwszy koment ale jak zobaczylem że nie ma Infinity to od razu mi sie humor poprawił :> Co do newsa to nie wierze, że nie bedzie na pieca.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Pips (Poziom: 11) dodano: 01.08.2007, 09:27
I tak wam na kompa nie pójdzie będziecie musieli w 2008 roku kupić jakiś super komputer a lepiej wydać te 1,4k na x'a niż na nowego kompa ;x
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pinardi (Poziom: 16) dodano: 01.08.2007, 09:36
o lol...nowa seria? eh to lepiej chyba jednak kupic PS 3 :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Ekoludek (Poziom: 11) dodano: 01.08.2007, 12:06
Pips, ty *** do 2008 roku, to tak sprzęt stanieje że.... A tamtego newsa usunęli jak się skapnęli że taki już był.
Kurde coś mi klawisze nie chcą
wskakiwać, i literki się czasami nie pojawiają.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lance_Vance (Poziom: 16) dodano: 01.08.2007, 12:21
Tylko na PS3? ;( A miałem kupywać Xbox'a :( no cóż..szkoda ;p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Reayuk (Poziom: 11) dodano: 01.08.2007, 14:55
IV wyjdzie na XBOXA 360 !!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
pustelnikkoko16 (Poziom: 11) dodano: 01.08.2007, 15:59
czytałem na kilku stronach ze niby gta:4 będzie na kompa i będzie mieć większe wymagania niż gta:sa! no i ze wyjdzie na początku 2008r!wiec jak to wreszcie będzie?chyba sami nie wiedzą!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Plastex (Poziom: 16) dodano: 01.08.2007, 18:40
Plotki plotkami my wiemy swoje !
Zrzeszenie fanow klocka (x360)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
adi0210 (Poziom: 11) dodano: 02.08.2007, 12:28
tu pisze ze gta4 moze wyjśc na pc ja mam taką nadzieje:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS (Poziom: 29) dodano: 02.08.2007, 12:41
Zbanowałem go, ponieważ kolo nie reagował na ostrzeżenia i cały czas pisał tak niewiarygodne głupoty że się to w głowie nie mieściło. Przez to bodżegał ludzi do dyskusji na jego temat...Ten ban to nie tylko moja decyzja...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
GTAGAMER (Poziom: 16) dodano: 03.08.2007, 14:44
Mam nadzieje że wyjedzie na PC.. Krótko po wersji na X360 i PS3... Bo znowu czekać na gre pół roku to bezsens...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Robertinho (Poziom: 11) dodano: 10.08.2007, 13:59
Ciekawi mnie ten internet ;] ja tam chyba kupię x360 albo ps3 ;d
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
dameklol1 (Poziom: 11) dodano: 05.01.2008, 10:58
Wow to wszystko jest super.

"Internet umożliwia nam przeglądanie stron o takich tematykach jak serwisy randkowe, poczta, sklepy, katalogi podróży" <-- to mi się podoba
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]