reklama

Najnowsze informacje

2422VSA-Madness? Cóż to takiego...? News | PC PS3 PS2 iOS Android Xbox X360 Mac WP Amazon | 02.08.2007 16:09 przez Redakcja GTA Site
Encyklopedia: Grand Theft Auto: San Andreas

Znowu fake? Miejmy nadzieję, że nie. SA-Madness, to tytuł nowego multiplayer'a do GTA San Andreas. Na oficjalnej stronie projektu, jeden z autorów nowego moda zapewnia nas, że nie jest to żaden żart...Radar nie pojawia się, ze względu na jego bezużyteczność. Jak to niektórzy mówią - Pożyjemy,...
Znowu fake? Miejmy nadzieję, że nie. SA-Madness, to tytuł nowego multiplayer'a do GTA San Andreas. Na oficjalnej stronie projektu, jeden z autorów nowego moda zapewnia nas, że nie jest to żaden żart...Radar nie pojawia się, ze względu na jego bezużyteczność. Jak to niektórzy mówią - Pożyjemy, zobaczymy. Trwajmy w nadzieji, że to co zobaczymy będzie miłe. Na poniższym filmiku możemy zobaczyć opcję owego moda. Jak na razie dodane zostały : - Animacja Chodzenia - Synchronizacja Pojazdów - Synchronizacja wsiadania na pojazd (Również pasażera) - Synchronizacja Pasażera Edit X(tekst by Smugller)// Tak, to prawda, trzeba to w końcu wyjasnić i skończyć tą całą bajkę na temat Pierwszego Polskiego Multiplayera. Przedstawię wam 10 powodów dlaczego SAMadnes to fake: 1. Cytat z ich strony: My również znamy wybryki z fake-multiplayers. Nasz multiplayer to prawdziwy multi. Wcześniej tworzyliśmy multiplayer do gry Mafii ale nie udało nam się go skończyć z przyczyn jednego wścibskiego hakera. Włamał się do mojego komputera i usunął wszystkie pliki source od tego multi. Postanowiliśmy zająć się San Andreas. Mamy nadzieje że wydamy multiplayer bez żadnych przeszkód. Nie wiem jaki hacker może wykraść czyjeś dane z kompa a szczególnie kod źródłowy multiplayer'a do mafii po co mu to. 2. Podziwiamy trud jaki Hacker i WayerX włożyli w ten super Fake multiplayer. Ale nieźle robią w Photoshopie i znają obsługę Unlead Video lub Sony Vegas. Chat jest podróbką, a tagi z MTA: Race Mod'u. Dowód: Gość gra na małej rozdzielczośći i obraz jest strasznie pixelowaty, ale tagi graczy i chat pozostają idealne. 3. Cytat ze strony: Jak pojazdy będą w 100 % skończone zajmę się obiektami. A co to jest? Chyba się samo zrobiło: 4. W chacie pisze: Say zamiast po polsku: Pisz i są kolory typu: ~/r~ czyli red zamiast np. ~/cz~ czyli czerwony. Aha i widzimy tam jeszcze obiekt który jest zsynchronizowany. Dowód: Patrz punkt trzeci - screen. 5. Patrzcie patrzcie... radar się zsynchronizował i są aż 94 klatki na sekundę w grze! Niesamowite. Dowód: A mówili że narazie radaru nie zsynchronizowali bo nic na nim nie było... dziwne nieprawdaż ? 6. Cytat ze strony: A ja zajmuje się polepszaniem synchra pojazdów. Dowód: Synchro chyba jest jeśli WayerX tak szaleje tym monsterem, zresztą zobaczcie też na filmik, synchro było i jest. Koniec kropka. 7. Rozmowa z Hackerem na IRC'u i jego głupota: Smugller: To daj jakiś kod źródłowy Hacker: If Mid(ChatMessage, 1, 3) = "/ja" Then Hacker: If Mid(ChatMessage, 4) = "" Then Exit Sub Hacker: SendData True, False, "MEC" & Chr(10) & "**" & LocalPlayerData.Nickname & Mid(ChatMessage, 4) Hacker: Exit Sub Hacker: End If Hacker: czy fotke chcesz Smugller: hmmm... Smugller: To jest C++ ? Hacker: tak Smugller: End kojarzy mi się z VB Hacker: C++ Smugller: ok spox Hacker: cos ci jeszcze zazuce Hacker: czekaj Smugller: ok Smugller: daj screena Hacker: ok Hacker: imageshacka uruchamiam Hacker: cos skursywyn nie dziala Smugller: foteka.pl Hacker: o czekaj Hacker: dziala Smugller: link :PP Hacker: LINK! Smugller: ok :] Smugller: Zaczynam wierzyć że to prawdziwy multiplayer Hacker: no bo prawdziwy xD Hacker: Jutro powinien pojawić się na gtasite wywiad ze mna 0_o Hacker: to sie wszystkiego dowiesz Smugller: oks Kod który dał to komenda /me prosto wzięta z RPG:Andreas. Dowód: Plik: LINK! Linia z tą komendą: 463 8. Wróćmy do punktu 7, gdzie Haker pisał że to jest C++ Niestety ale to Visual Basic, ponieważ w C++ stosuje się klamry zamykające takie: } A nie End 9. Znowu wróćmy do punktu 7 gdzie to Haker dał mi linka do screena kodu źródłowego. Każdy ślepy by rozpoznał język Visual Basic. Zobacz sam: 10. Aha i zapomniałem. Pytając się w czym pisze, powiedział że w Borland C++ 6 Personal Jest to program tylko i wyłącznie do języka C++, zresztą bardziej wykorzystuje się go do pisania aplikacji Windowsowych a niżeli czegoś co bierze wszystko z procesu GTA:SA To by było na tyle i podsumujmy to: SAMadness czyli RPG:Adnreas mówimy Nie ! P.S. Może pomyliłem się z tym że te tagi to fake, ponieważ możliwe że udało im się uruchomić RPG:Andreas co nawet mi sie nie udało. No ale jakoś wsiadł na motor więc nie jestem pewien. Haker i WayerX: to chociaż napiszcie tutorial jak uruchomić RPG:Andreas, będzie dodatkowy artykuł ^^ Aha i jeśli jest się pewnien że robi prawdziwy multiplayer to strony nie robi się na yoyo.pl tylko kupuje domene i serwer.
r e k l a m a

Komentarze (32) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 16
Pecet (Poziom: 16) dodano: 02.08.2007, 16:29
Nic wielkiego, zanim dorówna MTA albo SA:MP... Bez sensu. Ale życzę autorom powodzenia, napewno zyskają kolejne doświadczenia z programowaniem, czyli wychodzi na plus :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
EvenemE (Poziom: 16) dodano: 02.08.2007, 16:33
Piepszysz...Jeśli to prawda, to ze strony polaków, to wielkie osiągnięcie ; ))
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kisiu_pl (Poziom: 11) dodano: 02.08.2007, 16:39
fajne nawet
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
IW@N (Poziom: 16) dodano: 02.08.2007, 16:51
Poczekamy Zobaczymy:D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
tomson007 (Poziom: 21) dodano: 02.08.2007, 17:04
polak potrafi xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Krzycho_ (Poziom: 16) dodano: 02.08.2007, 17:10
Mam nadzieję że coś z tego wyjdzie. I fajnie, że robią to Polacy.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Alucard (Poziom: 16) dodano: 02.08.2007, 17:51
n/c
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Art (Poziom: 11) dodano: 02.08.2007, 19:02
Tia pewnie podrypali kod źródłowy jakiegoś SA Party czy jak to tam się nazywało. A co do tego że polak potrafi, to każdy po przeczytaniu 10 stronnicowego kursu by napisał Multi na miarę SA:MP.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Inside (Poziom: 11) dodano: 02.08.2007, 20:17
Dajcie tytuł muzy lecącej w tle! Plz.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Pirooz (Poziom: 11) dodano: 02.08.2007, 20:28
Muzyka świetna... a gra... zapowiada sie całkiem... choć i tak bardziej czekam na Multi GTA 3 :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
RaFFi (Poziom: 11) dodano: 02.08.2007, 20:31
Autor tego multi shakował http://www.gtaforum.pl 0_o Zapraszając na oficjalną strone projektu i na GTAM. :| Żal...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
EvenemE (Poziom: 16) dodano: 02.08.2007, 21:36
No i co, że zhackował ?
W końcu to hacker xDD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
348rooney348 (Poziom: 11) dodano: 02.08.2007, 22:07
ej a jak na radaze nic nie widac to dlaczego na oficjalnej stronce w galerii juz widac?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
DonZizi (Poziom: 16) dodano: 02.08.2007, 22:37
może coś z tego będzie... przynajmniej będzie coś polskiego w GTA SA :) :) :) poczekajmy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Art (Poziom: 11) dodano: 02.08.2007, 22:48
Super, nic nie wiadomo o tym a już pierdzielą że będzie polskie multi, LOL. Kody źródłowe RPG:A i
SA Party krążą po necie, na 90 % to nie ich multi.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Vroo (Poziom: 11) dodano: 02.08.2007, 23:20
To po zawodach.. Tyle komentarza chyba wystarczy.. -_-
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
M@atiasPL (Poziom: 13) dodano: 03.08.2007, 02:48
ziomy nie przejsmucjcie sie!! SAMadness pfffffffff sama nazwa wskazuje jaki to multi :PP takich to odrazu wypieprzysc i tyle
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pinardi (Poziom: 16) dodano: 03.08.2007, 08:30
rzeczywiscie fajne :P rozbilo mnie 'prawdziwy polski multi player' xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lance_Vance (Poziom: 16) dodano: 03.08.2007, 09:04
Eee..nie zrobią tego Multi ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
GTAGAMER (Poziom: 16) dodano: 03.08.2007, 09:15
Zapowiada sie ciekawie.... hiehie.... o_O
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
GTAGAMER (Poziom: 16) dodano: 03.08.2007, 09:20
Troche głupawy ten Hacker....:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Ekoludek (Poziom: 11) dodano: 03.08.2007, 09:28
Jak smuggler chce coś znaleźć to znajdzie. I ich zbeształ, wymieszał z błotem, ośmieszył, wymazał z listy "poważanych"
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
EvenemE (Poziom: 16) dodano: 03.08.2007, 11:03
Po tym Co Smugller napisał...Faktycznie, można mieć spore obawy przed fake.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Robzombie (Poziom: 16) dodano: 03.08.2007, 11:44
napisałem im żeby sprawdzićczy to jest fake żeby mi bete wysłali :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
BartekPtaszkowa (Poziom: 16) dodano: 03.08.2007, 11:48
jesli bedzie prawdziwe to niech umieszca w downloadzie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
dameklol1 (Poziom: 11) dodano: 03.08.2007, 11:51
Niezły i trochę długi news. Ogólnie to Multi będzie to spoko!! ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
vazio (Poziom: 16) dodano: 03.08.2007, 12:27
przeciez to było wiadome że to fake każdy jakis polski multi to fake
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lance_Vance (Poziom: 16) dodano: 04.08.2007, 10:02
Fake?? Oby nie ;) Pożyjemy, zobaczymy ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Bright Shadow (Poziom: 16) dodano: 06.08.2007, 10:44
oczywiscie ze to nie fake... przeczucie mam ;D jezeli cos tu jest fake to te dowody... :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
piVek_pl (Poziom: 16) dodano: 09.08.2007, 19:55
za duże okno chatu ;/ ale oprócz tego kto wie zobaczymy :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Hiszpan (Poziom: 11) dodano: 12.08.2007, 17:32
mam nadzieje że to nie fake :):(::::::D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Tracha (Poziom: 16) dodano: 04.08.2009, 22:19
Heh ten może nie wypalił ale GTA 3 Online tak ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]