reklama

Najnowsze informacje

2010VPorcja informacji o GTA 4 News | PC PS3 X360 | 18.08.2007 17:13 przez Luten
Encyklopedia: Grand Theft Auto IV

Przyszła kolej na porcje informacji o GTA IV. Na samym początku poruszę temat GTAForums, bo to na nim użytkownik o nicku AndySerb stworzył temat w którym znajdziemy świeże nowinki o IV z kilku najlepszych magazynów. Ciekawych i rządnych info o GTA IV zapraszam tutaj. Teraz zacznijmy co...
Przyszła kolej na porcje informacji o GTA IV. Na samym początku poruszę temat GTAForums, bo to na nim użytkownik o nicku AndySerb stworzył temat w którym znajdziemy świeże nowinki o IV z kilku najlepszych magazynów. Ciekawych i rządnych info o GTA IV zapraszam tutaj. Teraz zacznijmy co nowego przedstawiły nam magazyny o naszej GTA. Na pierwszy strzał pójdzie PSM3 UK. - Jak na razie GTA IV ma kilka małych błędów. Jednym z nich jest, że po wejściu na motor na głownie Nikolaja pojawia się z nikąd kask, - Strony internetowe, które będziemy mogli przeglądać w komputerach będą wyświetlane na całym ekranie, - Do Liberty City powrócą stare znane checkpointy dzięki, którym możemy podjąć zadanie czy misje. Ujrzymy je w kolorze pomarańczowym, - Krążą informacje, że w grze mały by się pojawić policyjne psy, lecz jak wiadomo R* woli trzymać się z daleka od zwierząt i dzieci umieszczanych w swojej produkcji. Z magazynu Games Master UK jedynie wiemy, że do gry powrócą oddziały SWAT oraz będziemy mogli wykonywać drive-by pistoletem oraz karabinem maszynowym. Natomiast z 360 GamerUK dowiadujemy się, że tytuł Small Fish in Big Pond to nazwa drugiego dema GTA IV. Ponad to Niko będzie umiał otwierać normalnie rękoma drzwi. Gameplay Balkan donosi nam o nowej ciekawej umiejętności głównego bohatera – chowania się w bagażniku pojazdu. Wszystko ładnie się przedstawia, ale na ile te informacje są prawdzie. Czas pokaże.
r e k l a m a

Komentarze (47) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 13
Ganjalf (Poziom: 13) dodano: 18.08.2007, 17:17
No nieźle :D Chowanie do bagażnika... Pewnie będzie potrzebne to do misji jakiejś :D Tak jak w SA większość nowości było użyte w misjach...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
I love GTA (Poziom: 11) dodano: 18.08.2007, 17:19
Ja jak będę uciekał przed glinami to się schowam do bagażnika wozu policyjnego xD Mogliby dać jakiś sklep sportowy gdzie można kupić ten kask i zrobić animację jak Niko zakłada kask na głowę ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
roolf (Poziom: 16) dodano: 18.08.2007, 17:40
Chowanie się do bagażnika.. o lol haha to będzie za mocne :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
Ganjalf (Poziom: 13) dodano: 18.08.2007, 17:44
Kask pewnie będzie na motorze albo trzeba będzie
zdjąć go dawnemu posiadaczowi motora :D Fajnie by było...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Hiszpan (Poziom: 11) dodano: 18.08.2007, 17:47
no całkiem ,całkiem:)chowanie się do bagażnika to będzie dopiero cos już nie moge się doczekac wersji na kompa :):)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
szczupak01 (Poziom: 11) dodano: 18.08.2007, 17:47
po co kask? nie lepiej za***lac bez kasku z wiatrem we wlosach jak w poprzednich czesciach?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Konrad17 (Poziom: 11) dodano: 18.08.2007, 18:08
szczupak jak chces mieć wiatr we włosach to zalozysz kask i otworzysz rozporek niko bo to przeciez nowe gta tam bedzie wszystko heh a tak na powaznie to zeczywiśćie po ch... ten kask Sprawa z bagaznikiem tez bardzo ciekawa jak by dało się tak maniurke ws
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Konrad17 (Poziom: 11) dodano: 18.08.2007, 18:09
dok. wsadzić do bagaznika a potem wywieść za miasto a tam stuk puk sprzątać po sobie trupy do bagaznika i zakopać do lasu heh fajnie by bylo
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Konrad17 (Poziom: 11) dodano: 18.08.2007, 18:10
alez ja mam bujną wyoobraznie ale zjebiś... by bylo jak by byla funkcje wadzania do bagaznika trupa i zakopania w lesie Mozna by było zrobić sobie wlasny cmentarz z trupami
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
Ganjalf (Poziom: 13) dodano: 18.08.2007, 18:22
I od razu zaciągać trupy jak w hitmanie -.-
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Brilcu (Poziom: 11) dodano: 18.08.2007, 18:57
No ładnie się zapowiada. Z tym kaskiem to jeśli już ma być, to mógłby go wyciągać z jakiegoś schowka.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Brilcu (Poziom: 11) dodano: 18.08.2007, 18:59
Mnie jednak bardziej ucieszyłaby informacja o czwórce na PC...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Konrad17 (Poziom: 11) dodano: 18.08.2007, 19:34
Brilcu ja tez czekam na taką wiadomość dobrą wiadomość ale jesli juz wyjdzie na PC to bedziemy musieli troszke jeszcze poczekać wyjdzie na konsole poczekamy jakies 2-3 miechy i dopiero bedziemy mysleć o PC przynajmniej tak mi się wydaje !!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[82.160.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 18.08.2007, 21:21
Jak dzadza tam psy do schowam sie do bagaznika i bede bezpieczny :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
I love GTA (Poziom: 11) dodano: 18.08.2007, 22:09
Psy są przecież od węszenia, więc bagażnik nic ci nie da ;) Ja bym się obawiał o gliniarzy, ponieważ teraz mają mieć ponoć więcej niż 0,5 pkt. IQ ^^
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Kubol (Poziom: 11) dodano: 18.08.2007, 22:52
No no... Oby tak dalej :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kanon7 (Poziom: 11) dodano: 19.08.2007, 08:48
"Konrad" ty myślisz że wyjdzie po 2-3 miesiącach
Haha, dobre!!! Jak byś zauważył każda część (3,vc i sa)po premierze konsolowej wyszła dokładnie po 9 miesiącach na PC, możesz sobie sprawdzić.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Reayuk (Poziom: 11) dodano: 19.08.2007, 09:34
0,5 IQ :E hahaha :) ciekawi mnie ten bagażnik ;>
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Pips (Poziom: 11) dodano: 19.08.2007, 10:38
I znowu gadanie oby IV była na kompa jakie to ciekawe >.>
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
vazio (Poziom: 16) dodano: 19.08.2007, 10:46
"R* woli trzymać się z daleka od zwierząt" no a czego paly nie mogly byc z psem np. policjant ophal sie pączkami i nie moze dogonic nika a pies by gnal i by niko dorwal
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
vazio (Poziom: 16) dodano: 19.08.2007, 10:50
szczupak01 a w san andreas tez mozna se zalozyc kask
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Reayuk (Poziom: 11) dodano: 19.08.2007, 11:25
ale sie go kupuje w SA ! a w IVjest tak, że jak wsiadasz to od razu masz kask na głowie (błąd)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mikim (Poziom: 11) dodano: 19.08.2007, 12:10
yyyh...psy lepiej nie bo jeszcze jakies firmy ( ochrona zwierząt ) dobiara sie do R* i będzie ze ta gra przestawia beztroskie mordowanie zwierząt i ze dzieci biorą z tego przykład oh
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
KubaKX (Poziom: 11) dodano: 19.08.2007, 13:01
Jesli wyjdzie na Xboxa 360 to sobie moze zagram w GTA4 bo moj kuzyn zamierza sobie kupic X'a 360 :)
tez chcialbym zeby wyszlo na PC bo zamierzam sobie dokupic 1 GB ramu i bym mial 1,5 i moze by ruszylo na minimalnych ustawieniach :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
-=adam=- (Poziom: 16) dodano: 19.08.2007, 13:10
napewno pies bedzie raz w misji i koniec ale fajnie by bylo gdyby sie dalo kupic psa i byl by pomocnikiem naprzyklad niko by obrabial bank a piesek by sczekał gdyby ktos szedl i by bylo fajnie albo niko kogos zabije a pies zrobi kupke na jego twarz^^ a z
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
-=adam=- (Poziom: 16) dodano: 19.08.2007, 13:11
bagaznikiem to fajnie by bylo.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
-=adam=- (Poziom: 16) dodano: 19.08.2007, 13:12
oczywiscie pies bylby niesmiertelny i krew by nie lecialqa albo cos co nie ? ;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Ostry007 (Poziom: 16) dodano: 19.08.2007, 13:24
pewnie te info są prawdziwe
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.20.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 19.08.2007, 13:24
No fajnie zwierzęta w grze i liczę ze będę dzieci małe i młode + jakieś nastolatki .
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Pips (Poziom: 11) dodano: 19.08.2007, 14:14
"oczywiscie pies bylby niesmiertelny i krew by nie lecialqa albo cos co nie ? " ta to poco te psy >.>? zresztą do wielkiego miasta nie potrzeba psów D:
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Pips (Poziom: 11) dodano: 19.08.2007, 14:16
""R* woli trzymać się z daleka od zwierząt" no a czego paly nie mogly byc z psem np. policjant ophal sie pączkami i nie moze dogonic nika a pies by gnal i by niko dorwal" strzała w lapę, albo w głowe i po sprawie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Konrad17 (Poziom: 11) dodano: 19.08.2007, 14:23
Kanon7 jak bys chlopie umiał czytać to napisałem 2-3 miechy i beda mysleć nad pc a nie ze wyjdzie !!! przydała by ci sie nauka czytania ze zrozumieniem hahahahaha
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Krzycho_ (Poziom: 16) dodano: 19.08.2007, 16:38
Ciekawe informacje... Ale po co te psy. Obędzie się bez nich.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
polak55 (Poziom: 16) dodano: 19.08.2007, 17:59
czemu by nie z tymi psami w medal of honor tez kiedys psy byly i sie mordowalo to czemu by teraz nie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Pips (Poziom: 11) dodano: 19.08.2007, 19:09
No w Sof'ie też były :P lepiej bez psów ;x
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
P_M_K (Poziom: 11) dodano: 19.08.2007, 21:36
Psy i dzieci to nie temat do GTA
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Reayuk (Poziom: 11) dodano: 19.08.2007, 22:05
popieram P_M_K !! tym bardziej dzieci !!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
P_M_K (Poziom: 11) dodano: 20.08.2007, 10:32
Chociaż dzieci neo... czemu nie :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Reayuk (Poziom: 11) dodano: 20.08.2007, 11:04
dzieci neo mogli by dać ^^ :D najbardziej ten z krakowa :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.18.***.***]
Polska (Poziom: ) dodano: 20.08.2007, 11:35
Hmm te psy to głupi pomysł :|
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Reayuk (Poziom: 11) dodano: 22.08.2007, 09:19
oczywiście, że głupi !! a jak już by były to niech będą nie zniszczalne xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.21.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 22.08.2007, 09:48
A po co te psy? i tak napewno będzie się zabijało jednym strzałem te psy.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kuba1212 (Poziom: 16) dodano: 23.08.2007, 17:46
1 co to jestdrive-by
2dzieci tak psy nie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Wisiu (Poziom: 11) dodano: 23.08.2007, 20:49
informacje dobreale ja chce ich wiecej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lance_Vance (Poziom: 16) dodano: 24.08.2007, 09:24
"Pomarańczowe checkpointy" łał, ;p ten pomysł z psami policyjnymi mi się spodobał, ale kask? Łee...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Ekoludek (Poziom: 11) dodano: 24.08.2007, 09:58
Kask na motor, moze by zmienili że jeśli przy motorze jest kask, to jest opcja założenia go lub nie. A jeśli go nie ma to od razu jadziem.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
dameklol1 (Poziom: 11) dodano: 05.01.2008, 11:20
GTA IV zapowiada się świetne, ale tylko szkoda, że jeszcze nie usuneli błędów.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]