reklama

Najnowsze informacje

911VUparciuch Thompson | GTA: Online News | | 04.11.2007 12:04 przez Tanvage

Tak, oczy was nie mylą. Jack Thompson ponownie zabłysnął w świecie gier wideo. Wszystko za sprawą jego debaty w Philadelphii, na której, jak zwykle, został skompromitowany. A mierzył się z Oddworld's Lorne Lanning (ktoś kto zna się dobrze na grach). Nie mogło zabraknąć wzmianki o serii GTA. Oto...
Tak, oczy was nie mylą. Jack Thompson ponownie zabłysnął w świecie gier wideo. Wszystko za sprawą jego debaty w Philadelphii, na której, jak zwykle, został skompromitowany. A mierzył się z Oddworld's Lorne Lanning (ktoś kto zna się dobrze na grach). Nie mogło zabraknąć wzmianki o serii GTA. Oto fragment z tej "imprezy": N'gai (prowadzący debatę) poprosił o podniesienie ręki na sali graczy GTA. Następnie, by w górze zostały ręce tych, którzy myślą, że celem tej gry jest zabijanie jak największej liczby policjantów. Została tylko ręka Thompsona. Zadał pytanie: a co w sprawie prostytutek?. Nadal został sam z ręką w górze. Jak już napisałem, Jack Thompson skompromitował się i odniósł porażkę. I po co mu była ta debata? By przeczytać całą debatę, zapraszam TUTAJ. //Edit: Na scenie pojawił się nowy ciekawie zapowiadający się multiplayer do GTA San Andreas a nosi on nazwę GTA: Online. Głównym edytorem i administratorem tego projektu jest niejaki Pixels^, ale oprócz niego w grupie developerów znajdziemy Craze'go i Towlies'a Drift'a. Projekt ten ma już nawet własny edytor o nazwie GTA: Online VB Editor. Zainteresowanych po szczegóły zapraszam na oficjalną stronę nowego multi.
r e k l a m a

Komentarze (15) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 31
Jerry_Cornelius (Poziom: 31) dodano: 04.11.2007, 12:34
Co za frajer, mysli jak te n00bki które uprawiaja DM na policji na serwerze n7 ze aż żal sciska. Prostytutki? to Temat tabu own3d za pierwszym zamachem z gta dostał :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pacw (Poziom: 16) dodano: 04.11.2007, 12:44
Lol, żal mi gościa xD
Kolejne "nieco większe" dziecko neo xD co by tylko bez sensu zabijało.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.20.***.***]
Tanvage (Poziom: ) dodano: 04.11.2007, 12:52
tacy już się rodzą ;p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
mateusz17 (Poziom: 16) dodano: 04.11.2007, 16:03
jemu albo przystawić pistolet do głowy albo pierdyknąc bombką w jego dom albo auto
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
I love GTA (Poziom: 11) dodano: 04.11.2007, 16:52
Haha dobry jest. Może on w to gra i tak robi? ^^
Skąd ten (nie wiem co, bo raczej nie człowiek) sie w ogóle urwał?? ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Piteros15 (Poziom: 16) dodano: 04.11.2007, 17:30
"I po co mu była ta debata?" - chciał udowodnić, że jest tym kim jest ;-]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Rutran (Poziom: 17) dodano: 04.11.2007, 18:54
Hehe... J.T ponownie się ośmieszył. Tanv co do newsa to fragment "świecie gier komputerowych" mogłoby być napisane "świecie gier wideo". W końcu gry nie istnieją tylko na PC'tach...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Mendez (Poziom: 16) dodano: 04.11.2007, 20:10
Ciekawe jak ten koleś zareagował by na noweego combosa: z-miniguna-ci-w-ryj. he he he. A tak serio, to uważam że takich kolesi powiini zamykać w psychiatryku na obsesje maniakalną.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pacw (Poziom: 16) dodano: 04.11.2007, 22:27
Hmm, ten nowy multi nawet całkiem nieźle się zapowiada ^^ Mam nadzieje, że utrzyma się do końca i wreszczie jakieś nowe multi wyjdzie.
Chociaż i tak moim zdaniem trudno mu będzie przebić samp czy mta: dm.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mikim (Poziom: 11) dodano: 05.11.2007, 17:44
heh :/ szkoda slow na tego thompsona :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Krys (Poziom: 16) dodano: 05.11.2007, 21:09
Ludzie sa dziwni :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
I love GTA (Poziom: 11) dodano: 05.11.2007, 21:29
Dwie rzeczy są nieskończone. Wszechświat i głupota Thompsona :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Kenji_Mitsuma (Poziom: 16) dodano: 06.11.2007, 23:30
Przegapiliście fakt, że został wydany mod zamieniający San Andreas na Liberty City i Vice City. Zdążyłem go przetestować i jak na bete jest świetny. No, do roboty :>
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kratos16 (Poziom: 11) dodano: 07.11.2007, 14:59
Koleś rosmiesza do łez:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
larry92 (Poziom: 16) dodano: 07.11.2007, 20:29
Facet jest zwyczajnie żałosny i tyle.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]