reklama

Najnowsze informacje

2868VBETA MTA:SA Deathmatch WYDANA !!! Multiplayer | PC PS3 PS2 iOS Android Xbox X360 Mac WP Amazon | 02.01.2008 23:55 przez XdtgS
Encyklopedia: Grand Theft Auto: San Andreas

I w końcu nastał ten dzień na który wszyscy dłuuugo oczekiwali, wraz z nowym rokiem developerzy z teamu MTA uraczyli nas najlepszym noworocznym prezentem jaki mogli nam dać, a mowa o ukończeniu prac i wydaniu świetnie zapowiadającego się multiplayera do Grand theft Auto San Andreas jakim jest...
I w końcu nastał ten dzień na który wszyscy dłuuugo oczekiwali, wraz z nowym rokiem developerzy z teamu MTA uraczyli nas najlepszym noworocznym prezentem jaki mogli nam dać, a mowa o ukończeniu prac i wydaniu świetnie zapowiadającego się multiplayera do Grand theft Auto San Andreas jakim jest MTA:SA Deathmatch. Póki co jest to na razie beta. Linki z których można pobrać MTA:SA Deathmatch: Client: CLIENT MTA:SA DEATHMATCH (mirror GTASite.pl - Pobierz) Serwer: Microsoft Windows 2000/XP/2003 and Vista (x86) Gentoo Linux 2007.0 (Linux 2.6, glibc 2.7, x86) openSUSE 10.3 (Linux 2.6, glibc 2.7, x86) Debian Etch 4.1 (Linux 2.6, glibc 2.6, x86) Generic Linux (Linux 2.4, statically linked, x86) Zapraszamy na nasz serwer: gtasite.pl:22003 lub 87.230.56.82:22003 Zapraszam także do dyskusji oraz wyrażania swoich opini o MTA:SA Deathmatch w specjalnym temacie który znajduję się TUTAJ Sposób w jaki należy uruchomić klienta znajduje się TUTAJ
r e k l a m a

Komentarze (53) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 11
bania7326 (Poziom: 11) dodano: 03.01.2008, 00:08
Teraz tylko zainstalować i samp pójdzie w zapomnienie(chyba) :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
BlackTiger (Poziom: 16) dodano: 03.01.2008, 01:11
A co z klientem dla linuxa? be .. :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Bialkowy aka CHMS*71 (Poziom: 16) dodano: 03.01.2008, 02:12
kapa to .. wiecej napisalem o tym na forum ;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Timonek1990 (Poziom: 11) dodano: 03.01.2008, 06:16
Pograłem jakieś 15 minut i strasznie mi się to podoba... Ale wolę poczekać na lepszą wersje...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
I love GTA (Poziom: 11) dodano: 03.01.2008, 14:27
Kurde!! Nareszcie!! Lecę instalować ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
NikoPL (Poziom: 11) dodano: 03.01.2008, 14:40
Cholera na wersje GTA San Andreas V.2.0 Nie wchodzi i wyskakuje mi komunikat "Only V1.0 version" :( :( :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
SeriouS (Poziom: 11) dodano: 03.01.2008, 14:47
http://arnifox2.webpark.pl/error....jpg
Yy, co tym razem nie tak ;S
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
Ganjalf (Poziom: 13) dodano: 03.01.2008, 15:45
Dokładnie to samo mam jak chcę połączyć się do jakiegoś serva ;x
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
Jerry_Cornelius (Poziom: 31) dodano: 03.01.2008, 15:49
Jesus wieksze Bugi niz w sa-mp... strzelanie i zabijanie to juz dno.... i mi te mtasa dm chodzi tak szybko i plynnie ze mam laga z spowodu speeda o.O a mam full wypas komp i neta
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Kamil91 (Poziom: 11) dodano: 03.01.2008, 16:19
Podzielam zdanie Corneliusa. Masa bugów, Lagi przy strzelaniu i tnie się jak cholera. Nie tego się spodziewałem po 2 latach pracy. Ogólnie niepodoba mi się ten mod. Wolę SA-MP - jest bardziej rozbudowane (sklepy, banki, posiadlosci gangi itp).
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
SeriouS (Poziom: 11) dodano: 03.01.2008, 16:30
LoL to jest beta ...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
JEDD (Poziom: 16) dodano: 03.01.2008, 16:39
Co wy gadacie może macie jakieś problemy z kompami albo z SA (zgaduje że piracka wersja), u mnie śmiga aż miło gram od rana i tylko raz miałem crasha. Ogólnie mod jest w pytkę i z niecierpliwością czekam na final version.

PS. SA-MP nie patrzy i sie ucz
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
daw007 (Poziom: 11) dodano: 03.01.2008, 17:32
skoro tak mowicie pozostaje zdecydowanie przy SA-MP chociasz jak nie bede mial co robic to moze sie pobawie z tym multiplayerem
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Kamil91 (Poziom: 11) dodano: 03.01.2008, 17:40
A tak wogole to mi się GTA już znudziło :D Ale może z tym MTA-SA się pobawie przy wielkiej nudzie :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Alucard (Poziom: 16) dodano: 03.01.2008, 17:46
LUDZIE CO WY ? GRAM OD 4 GODZ I NIE MIALEM ANI JEDNEGO CRASHA ZADNYCH LAGOW NIC ...
MTA RLZ!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
Jerry_Cornelius (Poziom: 31) dodano: 03.01.2008, 18:13
Vegeta NIe pogra own3d :) zarejstruj sie na mtasa :), Kamil91 sklepy banki posiadlosci gangi? Mówisz o gamemode, mnie rodzaje gier w MTA SA DM urzekło spodobało mi sie ten jeden gdzie sie tuningowało bryke (elegy - minigun bazuka i armor do wozu :D )
Nie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
Jerry_Cornelius (Poziom: 31) dodano: 03.01.2008, 18:14
Niewiem co z strzelaniem, za długo nie grałem ale jest co odkrywac.
BTW. Rok sie [***]iście zapowiada skoro juz betka jest to niedługo fulll wersjon.
A czekalismy [***] 3 lata. xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
larry92 (Poziom: 16) dodano: 03.01.2008, 18:19
Z każdą próbą połączenia z srerwerem jestem raczony komunikatem "Connectio timed out". Co robić?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[85.11.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 03.01.2008, 18:21
gdie to zaintalowac ?? bo mi pisze invalid serial number. Please reinstall mta sa
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
suja_roo (Poziom: 11) dodano: 03.01.2008, 19:03
tez mam "connection timed out" wie ktos co zrobic?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Alucard (Poziom: 16) dodano: 03.01.2008, 19:17
invalid serial number. Please reinstall mta sa
angielski sie klania, zrob reinstalke mta a jak to nie pomoze to zaloz konto podczas instalacji jest taki moment ... a timeout'y ? hmm nie wiem moze macie neta kiepskiego (neo) wylaczcie all programy typu e
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Alucard (Poziom: 16) dodano: 03.01.2008, 19:18
programy typu emule kaza azureus firewalle antywiry itp
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
suja_roo (Poziom: 11) dodano: 03.01.2008, 20:31
jush ok ale nie moge sie podlaczyc do tego quick connetion czy jakos tak tylko musze wybierac serwer z listy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[78.8.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 03.01.2008, 21:13
MTA RULEZ!!!!!!!!!!!!!!!! normalnie jest zajedwabisty SAMP to gówno juz
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
I love GTA (Poziom: 11) dodano: 03.01.2008, 23:54
To multi wymiata!! Ani trochę nie żałuję, że na nie tyle czasu czekałem!! Żadnych crashy, ani lagów!! Po prostu cudo :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS (Poziom: 29) dodano: 04.01.2008, 01:43
Ehe pograjcie dłużej to zmienicie zdanie niestety...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
JEDD (Poziom: 16) dodano: 04.01.2008, 08:19
Jak już wczesniej wspomniałem to grałem cały wczorajszy dzien i mialem tylko one crash. Poza tym wypasiona jest mapka gdzie walczymy w supermarkecie.

PS. MTA nieco upodabnia sie do CS-a (oczywiście tylko w niektórych przypadkach ;p)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Wu (Poziom: 16) dodano: 04.01.2008, 10:57
Porównując MTA do SAMP pamiętajcie, że to jest PIERWSZA BETA !! Tak, pierwsza wersja i BETA !!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.189.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 04.01.2008, 11:08
Elo, mi się tak bardzo nie podoba szczerze wole sa:mp, ale to też nie jest takie złe...
o i jeszcze jedno...
Jak przy uruchamianiu pisze Invalid serial number to proszę zarejestrować się na stronie mta.. i potem podać dane takie jak ma się na stronie...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
NikoPL (Poziom: 11) dodano: 04.01.2008, 16:34
A mi nie działa...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
L4nce (Poziom: 16) dodano: 04.01.2008, 18:01
Ja nie rozumiem...
Gdy wchodzę tam gdzie jest 'Quick connect' i wpisuje IP serva to spoko pisze connection the server elegancko i nagle : Connection: Time Out...
Albo gdy wchodze na listę serverów to każdy ma taką samą naswę coś na 'u' a liczba ludzi to
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
L4nce (Poziom: 16) dodano: 04.01.2008, 18:02
sorry... a liczba ludzi to 0/0... PoOoOomocy!!! PLZ!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.189.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 04.01.2008, 20:47
L4nce to poczekaj......
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Krys (Poziom: 16) dodano: 04.01.2008, 21:27
no spoko pozdro dla stworzycieliu MtA grelem kiedys ale sie przezucilem na MP :D no ale to co :P pozdro
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
met (Poziom: 16) dodano: 04.01.2008, 21:31
Moim zdaniem SA-MP jest lepszy. No ale to jest dopiero beta test MTA. Hmm...zaczekam na finałową wersję i się zobaczy.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
I love GTA (Poziom: 11) dodano: 05.01.2008, 01:23
Stwierdzam jedno. Nie gram na deathmatchach itp. gdyż synchro broni jest beznadziejne. Lufa od strzelby przy skroni, a temu nic. Mam nadzieję, że to dopracują. No i cheaterzy :/ Często niestety Polacy i jest mi aż wstyd :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mikim (Poziom: 11) dodano: 05.01.2008, 01:32
Powiem jedno...Mi sie nie podoba te MTA.Poprostu mi nie pasuje i tyle :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.168.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 05.01.2008, 09:57
Mta ogólnie jest super leprzego multi nie ma ale istety musze powiedziec z ten multi ma najwiekszą wade i nie da sie tego chyba naprawic chodzi o CZITÓW!!!!!!!! na kazdym serwie gdzie jestem spotkam tatającego z minigunem lub innym czyms to jest nidoznies
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.168.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 05.01.2008, 09:58
To jest idozniesienia Cheaterzy to lamusy którzy pochodza od mały a ich rodzice to popier. niedorozoje kturzy juz dawno wygineli. CHeaty jestescie POPIERDOLENI!!!!!!!!!!!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.168.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 05.01.2008, 10:00
jesli jest na tym forum jakis cheat to niech to nich przeczyta ten post i go zrozumie poniewaz jestes [***]m s[***]synskim [***]cem, rodziców masz bezmózgich pies cie dyma przez nozdrza!!!!!!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Przemek95 (Poziom: 11) dodano: 05.01.2008, 10:05
Jakie to głupie... NIGDY NIE POGRAM W MTA!!!
;( Mam bardzo dużo podmienionych aut(85%)

A tyle czekałem kurde
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
dameklol1 (Poziom: 11) dodano: 05.01.2008, 10:48
Wow!! Bardzo fajne to multi. Oby tak dalej;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Porshe911 (Poziom: 11) dodano: 05.01.2008, 11:05
Powiem krótko cheatery jesteście największym gównem w tym Multi
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
JEDD (Poziom: 16) dodano: 05.01.2008, 14:10
Hej nie znizajcie sie do ich poziomu, poprostu klniecie tu i wogóle, ciekawe czy wasza mama wie o tym. Pierwszego dnia było OK zadnego czita nie spotkalem ale juz wczoraj bylo ich troche z bazukami i minigunami ;/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
larry92 (Poziom: 16) dodano: 05.01.2008, 15:59
Ten multi w ogóle jeszcze działa? Za każdym połączeniem z servem mam tylko czarny ekran.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS (Poziom: 29) dodano: 05.01.2008, 17:36
Ehh cheaty działają ponieważ w becie jest wyłączony antycheat.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.22.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 05.01.2008, 23:04
gra sie dosyc fajnie :) chociaz z synchro pojazdow jest chyba najgorzej
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
I love GTA (Poziom: 11) dodano: 06.01.2008, 02:01
A wie ktoś jak tam się lata?? ;) Znam wszystkie klawisze oprócz dziób w górę i dół. Niby zmieniam ustawienia, a dalej mam tak samo. Komendy też mi nie działają :/ Najgorszy je bug z falami. Nagle fala spada, a ty jakby tej wody nie było uderzasz śmierteln
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
I love GTA (Poziom: 11) dodano: 06.01.2008, 02:09
śmiertelnie w dno.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
użytkownik (Poziom: 16) dodano: 06.01.2008, 11:13
Ciekawe czy ten multipalyer jest lepszy od sa.mp
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
met (Poziom: 16) dodano: 06.01.2008, 19:48
Heh, jeśli miałbym porównać SA-MP 0.2.2 z MTA:SA Deathmatch BETA to SA-MP 0.2.2 wygrywa. Tak samo moim zdaniem nawet SA-MP 0.1b by było lepsze od tej Bety nowego MTA SA
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.168.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 06.01.2008, 20:43
nie wiem czemu wy tak oceniacie na minus MTA deatchmatch ale ja oceniam je na najleprzy multi do SA powiewaz jesli chodzi o mozliwosci to jst ich najwiecej a w SA-MP praktycznie to połowy co jest w MTA to nie ma w SAMP zobaczymy jaka bedzie finałowa wersj
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
eDameXxX (Poziom: 16) dodano: 14.06.2008, 09:41
Ciekawe co w niej zmieniono?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]