reklama

Najnowsze informacje

1142VR* na Steamie, mapka Liberty, czwarty trailer News | | 05.01.2008 14:12 przez Kuchcik

Wczoraj firmy Rockstar Games i Valve "wpadły na pewien pomysł"...Mamy teraz możliwość zakupienia prosto z serwisu SteamGames.com różnych produktów, które wyszły z pod ręki Rockstar Games. Jednak to nie wszystko, R* udzieli nam rabatu na zakupione gry w wysokości 10%: - Grand Theft Auto: San...
Wczoraj firmy Rockstar Games i Valve "wpadły na pewien pomysł"...Mamy teraz możliwość zakupienia prosto z serwisu SteamGames.com różnych produktów, które wyszły z pod ręki Rockstar Games. Jednak to nie wszystko, R* udzieli nam rabatu na zakupione gry w wysokości 10%: - Grand Theft Auto: San Andreas - $17.95 - Grand Theft Auto: Vice City - $8.95 - Grand Theft Auto III - $8.95 - Midnight Club II - $8.95 - Max Payne 2: The Fall of Max Payne - $8.95 - Max Payne - $8.95 - Manhunt - $8.95 Oprócz tego, jeżeli zakupisz grę do 11 stycznia będziesz mógł/mogła skorzystać ze specjalnej promocji, w której za darmo jako Rockstar Collection otrzymasz Grand Theft Auto, Grand Theft Auto 2 oraz Wild Metal. Mamy także do dyspozycji drugą składankę zatytułowaną Grand Theft Auto Collection, w której znajdziemy wszystkie gry z serii GTA, które wyszły na PC. Cena tego pakietu to $26.95.
Dla zainteresowanych, pełny katalog możecie przejrzeć tutaj. //News opracowany przez Joł.
Druga część newsa dotyczy mapki, którą rzekomo odkrył ktoś na pokładzie policyjnej motorówki(news niżej). Użytkownik Gtagaming postanowił odtworzyć jej wygląd w nieco lepszej wersji. Tak wygląda efekt jego pracy(kliknij, aby powiększyć):
Warto dodać, że wzorował się on także na prawdziwej mapce Nowego Jorku, którą możecie znaleźć np. tutaj. Oczywiście pamiętajcie, że są to czyste spekulacje, a nie potwierdzona mapa!
Ostatnia część newsa dotyczy nowego trailera GTA IV. Jeśli ktoś myślał, że Rockstar poprzestanie na trzecim trailerze, to się pomylił. Otóż w serwisie cynamite.de pojawiła się informacja prosto od R*, że ma zostać wydany kolejny trailer, którego nazwy i daty premiery jeszcze nie znamy. Będzie on w podobnym stylu co poprzednie, czyli efekty kinowe bez ukazywania gameplay'a(który ma zostać przedstawiony krótko po wydaniu czwartego trailera). Informacja nt. nowego trailera została dzisiaj usunięta, prawdopodobnie redakcja wyżej wymienionego serwisu wymyśliła sobie czwarty trailer...jednak jak na razie są to tylko domysły, prawdopodobnie w najbliższym czasie poznamy przyczynę usunięcia tejże informacji.
r e k l a m a

Komentarze (23) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 11
dameklol1 (Poziom: 11) dodano: 05.01.2008, 15:41
Fajna mapka. Ciekawe czy taka będzie??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
I love GTA (Poziom: 11) dodano: 05.01.2008, 16:12
Gratulacje za bystre oko ;) Jeżeli mapa jest podobna do oryginału to R* lekką gafę popełnił :P A co do pierwszej części artykułu. Po ostatnim spadku $ to jest taniutko ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
Kuchcik (Poziom: 21) dodano: 05.01.2008, 16:40
Racja, a co do cen to trzeba oczywiście dodać VAT :P Nie wiem jak z kosztami przesyłki, ale dla kogoś kto mieszka w Stanach to przyjemne udogodnienie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.230.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 05.01.2008, 17:15
No niskie te ceny...fajna mapka ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
andromada (Poziom: 16) dodano: 05.01.2008, 18:29
Jeśli jest to przynajmniej podobna mapka do prawdziwej, to moge zaryzykować stwierdzenie, że jest ona większa od tej z SA. Chociaż może R* specjalnie ją dodał
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Rafiraf (Poziom: 16) dodano: 05.01.2008, 23:51
LOL nikt jeszce nie zauwazyl ze taka wlasnie jest mapa w lodzi policyjnej z trailera. takze wiemy juz, jaka mapa bedzie w gta 4. bedzie co zwiedzac. :]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
I love GTA (Poziom: 11) dodano: 06.01.2008, 01:55
Andromada, a skąd wiesz w jakiej skali jest ta mapa ;) Rafraf o co ci biega?? :P To, że z łodzi to news poniżej bystrzaku :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
roolf (Poziom: 16) dodano: 06.01.2008, 02:15
Rafiraf zadziwiasz mnie a po drugie to spekulacje.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
andromada (Poziom: 16) dodano: 06.01.2008, 04:05
I love GTA - tak sobie gdybam, ale pisało, że mapka jest bardzo podobna do NYC, a NYC jest raczej większe od SA, więc mapka też może być większa. No chyba że ją okroją, ale R* mówił że chce bardzo podobne miasto
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kanon7 (Poziom: 11) dodano: 06.01.2008, 10:18
Ja sie mogę założyć że to NA PEWNO nie jest mapa z GTA IV, ponieważ R* mówił że będzie to jedna duża metropolia (wyspa duża) dla tego nie będzie samolotów.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
użytkownik (Poziom: 16) dodano: 06.01.2008, 11:12
te ceny są niezłe jak na ten czas
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
roolf (Poziom: 16) dodano: 06.01.2008, 13:52
kanon7 jeżeli jedna wyspa to po co są mosty, które można zobaczyć chociażby na trailerze :p raczej jedno wielkie miasto a jak przystało na NYC złożone z więcej jak jednego lądu.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
karl (Poziom: 11) dodano: 06.01.2008, 15:23
Ceny gites. Czasem naprawdę żałuje że nie mieszkam w USA ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
Kuchcik (Poziom: 21) dodano: 06.01.2008, 18:08
kanon7, chodziło im o to, że nie będzie tak jak w SA, że mamy STAN i kilka różnych miast, czy np. pustynię, tylko jedno miasto(na podstawie NYC), które składa się z wysp i lądu.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Pablo (Poziom: 11) dodano: 06.01.2008, 21:40
Hmm ciekawe co ukażą w następnym trailerze.Szkoda że nie będzie gameplaya ale dzięki temu jest takie jakby napięcie...xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mikim (Poziom: 11) dodano: 07.01.2008, 20:41
No...ceny sa faktycznie niskie ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Stefcio (Poziom: 11) dodano: 07.01.2008, 21:33
Mnie bardziej od trailera interesuje gameplay. Kto wie: moze w trailerach byly pokazywane tylko urywki cutscenek?? a przeciez te sa w wiekszej rozdzielczosci... a moze sie myle? jesli tak to popraw mnie...ktos.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
I love GTA (Poziom: 11) dodano: 07.01.2008, 23:35
Jakiś serwis się nudził?? ;) Szkoda, że to jednak nie jest prawda :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
andromada (Poziom: 16) dodano: 08.01.2008, 00:23
Coś się kręci. Może R* stwierdził że za wcześnie jest na info o następnym trailerze i kazał to usunąć... Nie wiemy tego, ale najprawdopodobniej już za niedługo dowiemy się czy 3 trailer był ostatnim...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Stefcio (Poziom: 11) dodano: 08.01.2008, 10:53
3 trailer raczej nie byl ostatni... to tylko przypuszczenie moje i moich kumpli
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
NikoPL (Poziom: 11) dodano: 14.01.2008, 02:18
Ceny gites,ale szkoda,że nie będzie trailera.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
eDameXxX (Poziom: 16) dodano: 14.06.2008, 09:41
Mapka jest niezła.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
lyndows (Poziom: 11) dodano: 16.06.2008, 23:31
A jednaj wyszedł 4 trailer. :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]