reklama

Najnowsze informacje

1991VMasa nowych informacji i screenów News | PC PS3 X360 | 24.01.2008 12:16 przez Pucek
Encyklopedia: Grand Theft Auto IV

Wczoraj o 18.30 (naszego czasu) wszystkie największe serwisy taktujące o grach przedstawiły nam masę zapowiedzi dotyczących GTA4. Nowych informacji jest naprawdę sporo, więc bez zbędnego przedłużania zapraszam do lektury. * Panowie z Rockstar nie pominęli również Easter Eggów, * Godzina w grze...
Wczoraj o 18.30 (naszego czasu) wszystkie największe serwisy taktujące o grach przedstawiły nam masę zapowiedzi dotyczących GTA4. Nowych informacji jest naprawdę sporo, więc bez zbędnego przedłużania zapraszam do lektury. * Panowie z Rockstar nie pominęli również Easter Eggów, * Godzina w grze odpowiada 2 minutom w rzeczywistości, * HUD został wzbogacony o kilka nowych funkcji, * Liberty City posiada także własną stację metra, * Po nieudanej misji możemy z powrotem przenieść się do jej miejsca docelowego, * Wprowadzono wiele nowych animacji, * Niko korzysta z usług operatora Badger, * Ulubionej muzyki można słuchać także w wbudowanym odtwarzaczu w telefonie komórkowym, * Nowe znajomości pomagają Niko utrzymać się w mieście. Można np. zadzwonić do znajomego z propozycja wypadu do baru, * Niko potrafi pływać i może dzięki temu kraść łodzie, * W GTA4 to gra w realiach typowo gangsterskich jednak pojawi sie tam wiele wątków komediowych, * Chcąc "wyczyścić" drogę z ruchu samochodowego, najprościej jest włączyć syrenę w karetce pogotowia, radiowozie bądź w wozie straży pożarnej, * Chcesz znaleźć przyjaciół? Wpadnij do kręgielni lub po prostu do baru na bilard lub rzutki. Alkohol w dużych ilościach dozwolony, * Tak jak w poprzednich częściach, samochody po zapaleniu wybuchają, jednak proces ten będzie trwał dłużej, * Będąc poszukiwanym przez policje nie wystarczy schować sie w ciemny kąt i przeczekać najgorsze. Jeśli chcesz uciec policji musisz opuścić dana strefę zaznaczona na minimapie, * Celowanie w systemie drive-by jest udoskonalone, podczas jazdy można wybić szybę łokciem by łatwiej celować, * Postacie, które wystąpiły w wersji demonstracyjnej: Niko Bellic, Roman, Brucie, Playboy X, Lile Rivas i Bell. * Najistotniejszym faktem jest zapowiedzenie premiery gry na późny kwiecień. Dokładniej daty nie podano, * GTA4 jest już praktycznie skończone, jednak kilka drobnych elementów wciąż jest poprawianych.



r e k l a m a

Komentarze (29) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 16
dominika-d (Poziom: 16) dodano: 24.01.2008, 12:31
Ta gierka to będzie hit 2008 :P już się nie mogę doczekać aż wyjdzie:PP
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
LOLEK11 (Poziom: 11) dodano: 24.01.2008, 12:35
takoa treme mam bo czekam na wyjscie tej super gierki
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.230.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 24.01.2008, 12:46
Kurde mam nadzieje , że dostane na urodziny Xbox' a 360.I pogram w GTA4.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Brilcu (Poziom: 11) dodano: 24.01.2008, 12:50
"* Nowe znajomości pomagają Niko utrzymać się w mieście. Można np. zadzwonić do znajomego z propozycja wypadu do baru," SIMS...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
JacoB (Poziom: 16) dodano: 24.01.2008, 13:03
A ja mam nadzieję, że GTA4 wyjdzie na PC...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
CYPEKM (Poziom: 11) dodano: 24.01.2008, 14:26
MUSI WYJŚĆ NA PC :) :) :) BO JAK NIE WYJDZIE TO DO DUPY:( :(
:(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
dameklol1 (Poziom: 11) dodano: 24.01.2008, 14:43
Jestem zachwycony newsem!! Już nie moge się doczekać kiedy wyjdzie GTA IV, chociaż nie mam konsoli ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
B_Rabbit (Poziom: 16) dodano: 24.01.2008, 14:51
Panowie z Rockstar nic nie piszą o wyjściu GTA4 na PC ??????
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
sebek451 (Poziom: 11) dodano: 24.01.2008, 16:08
Raczej niewyjdzie na PC :(!!!
Ja mam Xbox360 więc zagram:)
Każdy kto niema dużo forsy może też zainwestować w X360 tylko w wersje Core (ok 750zł)!:)
Ja GTA IV już zamówiłem w ULTIMA!:)
Pozdrawiam!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pacw (Poziom: 16) dodano: 24.01.2008, 16:11
Super, nareszcie jakieś nowe obszerne info o gta 4, fajnie, że nie zapomnieli o easter eggach :>
Co do tych co piszą o wydaniu GTA 4 na PC, to skończcie już ten temat, rockstar napisało, ze nie ma jak na razie w planach wydać 4 na PC, a jak wyda to
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Niki321 (Poziom: 16) dodano: 24.01.2008, 16:21
Nie ma szans żeby yszło na pc ale należy wieryć!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
mastah4 (Poziom: 16) dodano: 24.01.2008, 17:02
Napisali jeszcze ze Niko moze przezyc wybuch samochodu bedac w nim
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Tomas19 (Poziom: 16) dodano: 24.01.2008, 17:27
Gadacie głupoty na pewno wyjdzie GTA IV na nasze balszaki jak to było z każda wersją najsam pierw. na te konsole a po dwóch miesiącach na PC. Poczytajcie Se na innych oficjalny stronach daty premier to zrobicie oczy.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
przeo_91 (Poziom: 16) dodano: 24.01.2008, 18:16
Hahaha ja sie zwas tu śmieje z waszych komentarzy:P PEWNIE TERAZ BŁAGACIE BOGA I PEWNIE JESZCZE PUJDZIECIE NA KOLANACH DO CZENSTOCHOWY BYLE BY NA PC WYSZŁO:P CZY WY NIE ROZUMIECIE ŻE R* TO FIRMA KONSOLOWA A NIE PC-OWA!!! CZY WY JESTEŚCIE BEZMUZGIE DZIECI!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Niki321 (Poziom: 16) dodano: 24.01.2008, 20:21
nie słuchajcie przeo_92 pewnie ma ps lub xboxa i sie moądży wyjdzie na pc ale dopiero w październiku lub w listopadzie!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Pips (Poziom: 11) dodano: 24.01.2008, 20:48
przeo_91 na PC IV wyjdzie ale po 6-12-24 miechach, ja tam tyle nie mogę czekać a ze jestem fanem GTA to PS3 już sobie sprawiłem (na raty, nie macie kasy top najlepsza rzecz.)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
Ganjalf (Poziom: 13) dodano: 24.01.2008, 21:08
Tomas19 żal. Widzisz gdzieś VCS lub LCS na PC? Co do newsa, ehh... Trzeba zbierać na xboxa ;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
przeo_91 (Poziom: 16) dodano: 24.01.2008, 21:10
A ŻEBYŚ CIE WIEDZIELI ŻE MAM KONSOLE NIE MĄDZRE SIE JESZCZE W LISTOPADZIE BYŁEM PC-OWCEM WNERWIŁEM SIE I KUPIŁEM SOBIE X360!!! I PO PŁACZU!!!!! OD SAMEGO POCZĄTKU WIADOMO BYŁE ZE NA pc NIE WYJDZIE!!!!!! A WY JAKIEŚ NADZIEJE SOBIE ROBICIE
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
przeo_91 (Poziom: 16) dodano: 24.01.2008, 21:17
Ganjalf MASZ 100% RACJI GDZIE JEST VCS I LCS PO PROSTU R* SKOŃCZYŁ Z PC-AMI I JUŻ WSTĄPIŁ NA NOWĄ DROGE KONSOL I TYLE NIE MA CO SIE OSZUKIWAĆ!!!!!! GDY BY MIELI WYDAC NA PC TO BY JUŻ COŚ WSPOMNIELI O TYM A TU CISZA A PODOBNO JEDEN Z PRACOWNIKÓW T2 ZAPRZEC
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
d12 (Poziom: 16) dodano: 25.01.2008, 09:55
Dodam tak jak w komentarzu przy nowym newsie, nie zapomnijcie iż LCS i VCS NIE MIAŁO wyjść na PS2, lecz pozostać TYLKO na PSP. I powiedzcie mi teraz, czy to podstawy do stwierdzeń iż R* stawia TYLKO na PSP?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Ice T (Poziom: 11) dodano: 25.01.2008, 10:07
Co z tego ze poprawili pare rzeczy w grze np.grafike skoro niewiadomo czy w GTA 4 pojawia sie postacie z poprzednich czesci:/
Chyba zgodzicie sie ze mna ze dobrze by bylo porobic interesy z CJ'em lub Tommym Verceti'm
W poprzednich czesciach pojawialy s
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Niki321 (Poziom: 16) dodano: 25.01.2008, 15:33
ej przeo to debil gta iv wyjdzie na pc ale w pazdziernku lub w listopadzie!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
użytkownik (Poziom: 16) dodano: 26.01.2008, 16:32
Napewno będą fajne miejsca do zabawienia z policją i no fajne bedą tereny i wiele innych rzeczy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Marcin35050 (Poziom: 11) dodano: 04.03.2008, 21:02
Niewiem czy wyjdzie na PC chociaż chciałbym żeby wyszło bo za szybko konsoli nie kupie.Niedawno kupiłem kompa i neta z laptopem i wątpie czy będe mógł jeszcze tak szybko konsole
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Marcin35050 (Poziom: 11) dodano: 04.03.2008, 21:04
sorry kupić konsole
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tiquill (Poziom: 11) dodano: 23.04.2008, 14:58
Cóż, pozostaje nam czekać ^^
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tiquill (Poziom: 11) dodano: 23.04.2008, 14:59
Już niedługo premiera... Co za emocje xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
eDameXxX (Poziom: 16) dodano: 14.06.2008, 09:38
Wyje**ne to info.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
bartq95 (Poziom: 11) dodano: 04.07.2008, 13:20
ta mapa jest nie prawdziwa
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]