reklama

Najnowsze informacje

2971VWywiad z animatorem GTA IV + 10 screenów News | PC PS3 PS2 iOS Android Xbox Mac | 23.04.2008 14:52 przez Bodzio
Encyklopedia: Grand Theft Auto: Vice City

Gamespot miał okazję porozmawiać o animacji w GTA IV z człowiekiem z Rockstar North, Mondo Ghulam'em. Artykuł, który zawiera wywiad przynosi nam porcję 10 nowych screenów. Link do wywiadu Z artykułu możemy wyczytać, że animacja będzie bardzo dobrze widoczna, przerywniki są wykonane z jak...
Gamespot miał okazję porozmawiać o animacji w GTA IV z człowiekiem z Rockstar North, Mondo Ghulam'em. Artykuł, który zawiera wywiad przynosi nam porcję 10 nowych screenów. Link do wywiadu Z artykułu możemy wyczytać, że animacja będzie bardzo dobrze widoczna, przerywniki są wykonane z jak największą dokładnością i przynoszą więcej satysfakcji. Ilość ludzi tworzących animację musiała być podwojona w stosunku do pracujących przy San Andreas i czas produkcji był o 40% dłuższy. Wspomniane screeny:
Dziękuję serdecznie użytkownikowi Bania za podesłanie newsa!
r e k l a m a

Komentarze (71) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 11
Tiquill (Poziom: 11) dodano: 23.04.2008, 15:13
No super te screy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
SADEK (Poziom: 11) dodano: 23.04.2008, 15:13
Ja już gamepleya zdążyłem zobaczyć zanim Take2 wkroczył do akcji,filmik był niezły
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tiquill (Poziom: 11) dodano: 23.04.2008, 15:14
*screeny
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
matt99r (Poziom: 11) dodano: 23.04.2008, 15:44
I screen wyglada nie za fajnie,jakies jasne te tekstury cale.ale na 4 i ostatnim widzimy fajna walke
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lester019 (Poziom: 16) dodano: 23.04.2008, 15:52
Kurde szkoda ze te drzewa takie kijowe...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kwozny (Poziom: 16) dodano: 23.04.2008, 16:00
SADEK jak to, to był już jakiś filmik z gameplay-u? :O
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
KubaKX (Poziom: 11) dodano: 23.04.2008, 16:05
Tak, link był news niżej :) Do tematu: fajne screeny ;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kazik (Poziom: 11) dodano: 23.04.2008, 16:16
screeny są zarąbiste;]!!. a w tym 3 od końca widać każdy szczegół bohatera. Rockstar odwalił kupę dobrej roboty. szacuneczek dla R*...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kwozny (Poziom: 16) dodano: 23.04.2008, 16:17
A jak myślicie, może ktoś sobie to ściągnął i gdzieś po rapidzie lata co? ;d
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kwozny (Poziom: 16) dodano: 23.04.2008, 16:21
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
makaays (Poziom: 16) dodano: 23.04.2008, 16:56
Jakby co to mam ten film na dysku ;) i jeszcze jakiś inny z gameplay'em ;) jak ktoś chce to wysłac mi maila. film nr. 1 ma 18 mb, a film nr. 2 ma 4 mb ;) a co do screenów to nie są niestety dobrej jakości :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lester019 (Poziom: 16) dodano: 23.04.2008, 17:45
Ooo ja bym cie bardzo prosil o wyslanie bo nie zdazylem zobaczyc moj mail:lester19@pino.pl
Z gory dziekuje
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
d0nt (Poziom: 16) dodano: 23.04.2008, 17:46
kwozny przeciez dobrze napisał
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
mastah4 (Poziom: 16) dodano: 23.04.2008, 17:55
W intrze jak wysiadali ze statku to tam ktos po polsku mowil ''patrz idzie'' cos takiego x P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.76.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 23.04.2008, 18:06
no fajne screeny jeszcze tylko 6 dni XD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Mrozek[pl] (Poziom: 16) dodano: 23.04.2008, 18:21
GAMEPLAY!!!!
http://youtube.com/watch?v=p0B1tzH1-XM


śpieszcie się bo usuną (prawa autorskie)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
mastah4 (Poziom: 16) dodano: 23.04.2008, 18:39
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
d0nt (Poziom: 16) dodano: 23.04.2008, 19:05
Pełno gameplayów krąży po sieci , czemu tu tak cicho ? :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 56
Majek (Poziom: 56) dodano: 23.04.2008, 19:11
d0nt bo żadne nie jest prawdziwyb :P a co do newsa to screeny fajne :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.23.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 23.04.2008, 19:11
GTA IV jest super normalnie mowie wam zarbiste jutro zrobie dla was gameplaya :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
SADEK (Poziom: 11) dodano: 23.04.2008, 19:19
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lester019 (Poziom: 16) dodano: 23.04.2008, 19:41
Nom wyrabisty :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Godsmack (Poziom: 16) dodano: 23.04.2008, 19:42
Zajebisty gameplay!!!!!!!!!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
SADEK (Poziom: 11) dodano: 23.04.2008, 20:08
http://pl.youtube.com/watch?v=z-MMe_fwIiE tu mam jeszcze jednego ale nie wiem czy będzie działał
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Godsmack (Poziom: 16) dodano: 23.04.2008, 20:10
Działa!!!!!:D:D::D:D W maju kupuje konsole, i gta IV:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
d0nt (Poziom: 16) dodano: 23.04.2008, 20:28
LoL ? Są prawdziwe , przynajmniej niektóre .
Ahh Ci sprzedawcy ^^
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
misiekgud (Poziom: 11) dodano: 23.04.2008, 21:06
Fajnie że fizyka dopracowana ale co z screen'ami?? Nie ma bo u mnie nie. Apropo tych Gameplay'ów to spoko są!!! :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wampiros1992 (Poziom: 11) dodano: 23.04.2008, 21:07
eghm... new game play LINK! a szperajac dalej po necie zauwazylem do sciagniecia wersje na xboxa 360 xD lecz nie bede tego robil bo kupuje orginal
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Bodzio (Poziom: 11) dodano: 23.04.2008, 21:13
Padło wiele pytań "dlaczego nie ma newsa o gameplayu?". Otóż, owe gameplay'e naruszają prawa autorskie firmy R*, aby nie mieć problemów nie piszemy nic o nich na naszej stronie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
maciejowski (Poziom: 11) dodano: 23.04.2008, 21:13
ehh... patrze na toreenty a tu juz gta sie roznosi jak swieze buleczki... gdyby to gta bylo na koma to juz bym sobie pykał... eh... sie rozmarzylem... :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
maciejowski (Poziom: 11) dodano: 23.04.2008, 21:13
sorka mialo byc na kompa*
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.11.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 23.04.2008, 21:23
maciejowski widać, że [***] pirat z ciebie. Sorry za brzydkie słowo ale przez takich gta iv nie chca na pc wydać
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
K_POLAND (Poziom: 16) dodano: 23.04.2008, 21:26
screeny fajne, gameplay tez :P teraz tylko do MM po konsolę! :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
d0nt (Poziom: 16) dodano: 23.04.2008, 21:35
Nie chodziło mi o zamieszczenie gameplayów , ale można by było wspomnieć, że krążyły po sieci itd .
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
baczel310 (Poziom: 16) dodano: 23.04.2008, 21:36
wrzuci ktos link do gameplaya ??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
SADEK (Poziom: 11) dodano: 23.04.2008, 21:49
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
SADEK (Poziom: 11) dodano: 23.04.2008, 21:51
http://pl.youtube.com/watch?v=CXriAVJ92GU tu mam już ostatni na dziś
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
misiekgud (Poziom: 11) dodano: 23.04.2008, 21:53
Baczel 310 znajdziesz linki poniżej i jest tam jeden który działa. A screen'y spoko. Oby grafa i fizyka było ostro przyciągająca i zadziwiająca.(Pozytywnie oczywiście :D).
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Mrozek[pl] (Poziom: 16) dodano: 23.04.2008, 21:56
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Leonar:do (Poziom: 11) dodano: 23.04.2008, 22:30
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.11.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 23.04.2008, 23:15
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
n-e-o (Poziom: 11) dodano: 24.04.2008, 09:33
Oglądając gameplay`e zaczynam się zastanawiać za co te oceny 10/10, 9/10. Jazda samochodem to jakaś porażka. Fizyka jazdy w GTA SA była o wiele lepsza. Narazie do tego się moge przyczepić. Animacja Nico też nie jest najlepsza (potwierdzam kupe w majtach).
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Zylecista (Poziom: 11) dodano: 24.04.2008, 17:19
dokładnie !! po to sie tyle R* i spółka meczą 4 lata aby gre [***]ista zrobić a wy poprostu ich perfidnie okradacie chwalac się tym !!! jak ja bym sie cieszył gdyby was tak wszystkich wyłapali !!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
SADEK (Poziom: 11) dodano: 24.04.2008, 17:45
Mówicie że, GTA4 jest przereklamowane bo zobaczyliście jedynie kilka beznadziejnych gamepleyów w których tak naprawdę nic nie ma bo nie widać jak np: korzysta z komórki, bankomatu czy też gra w kręgle lub bilard.Chodzenie jest realistyczne spodobało mi sie także schodzenie po schodach które jest bardzo dopracowane jedyna rzecz jakiej mogę się uczepić to beznadziejne bieganie sprintem.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
matt99r (Poziom: 11) dodano: 24.04.2008, 18:35
kurde ja juz nic nie czytam bo za duzo gadacie o gta :) moze niedlugo bede mial, tak bardzo chce
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
użytkownik (Poziom: 16) dodano: 24.04.2008, 18:48
Ale fotki są fajne jak zwykle
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
misiekgud (Poziom: 11) dodano: 24.04.2008, 20:09
Nie wiem jak wy ale ja mam niedosyt informacji. Czemu Rockstar nie robi
UPDATE'ów?? Albo jakieś gazety nie napiszą nowych, ciekawych info?? Proszę niech nadejdzie znak i da nam trochę świeżych informacji tuż przed premierą a premiera 29.04.2008 czyli za 5 dni!! :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Garbacz (Poziom: 16) dodano: 24.04.2008, 20:23
Powiem wam, że się troszke zawiodłem na grze...
Nie chodzi mi tu o grafike,fabułe tylko model jazdy jest poprostu chałowy, poza tym gierka spoko...Bardzo dopracowana np.gdy spożywamy Hamburhera człowiek nam go przygotuje i da Niko podziękuje i odejdzie, gdy znowu go weźmiemy poprosi dosłownie ''Jeszcze jeden prosze''
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
dorkiz (Poziom: 11) dodano: 24.04.2008, 20:27
niezauwazylem roznicy miedzy gta vice city a gta 4. Bardzo slaba gra, zaluje ze kupilem plyte za 6,99. Dla mnie to jest syf, brud itd. Wszystkie szczegoly sa wziete z poprzednich czesci, dzwiek poslizgu samochodu jest identyczny jak w SA i VC, dzwiek samochodow zywcem z mafii. Ogolnie czym sie tu jarac? Pewnie dostane bana bo prawde napisalem. Wszyscy pewnie mi odpowiedza ze co TY GADASZ to przeciez GRA BOGÓW!!!! i kazdy powie ze fajna grafa bo widzieli na tanich screenach z innych gier.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Fulcrum (Poziom: 11) dodano: 24.04.2008, 20:39
@Dorkiz: Oj, oj chyba sie szykuje wizyta u okulisty skoro nie widzisz różnic...

http://www.youtube.com/watch?v=brmvezNKons


Fajna analiza trailerów ^
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Garbacz (Poziom: 16) dodano: 24.04.2008, 20:40
Masz racje nie potrzebnie traciłem 5,99zł na płytke, szkoda lasera...Zobaczycie jak sami zagracie chociaż misje są niczego sobie:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
misiekgud (Poziom: 11) dodano: 24.04.2008, 20:43
Co masz na myśli pisząc 6,99. Kupowałeś Double Layer?? Ściągałeś może tą wersję z Torrent'ów??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
xxGTAxx (Poziom: 11) dodano: 24.04.2008, 20:44
[***] ludzie dlaczego zawsze jak fizyka jazdy samochodem jest bardziej realistyczna ze np. trzeba sie troche pomęczyć z zakrętem to wam zawsze nie pasuje w pro streecie tesz było bardziej ralaistyczne prowadzenie to wam oczywiscie nie pasi ludzie czy zawsze musi byc tak ze ciągniecie drifty po 300 metrów? troche realistyki;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Norby_xD (Poziom: 11) dodano: 24.04.2008, 20:46
fakt tak atmosfere podsysali jednak aż takiego przełomu (gta 2 / gta 3) jak zapowiadali nie było. Po prostu dopracowali gre bez wiekszych inowacji ale to może być tylko kiepski gameplay
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
misiekgud (Poziom: 11) dodano: 24.04.2008, 20:51
Popieram xxGTAxx. Ja też tego nie rozumiem. Przecież to chyba lepiej że rockstar wprowadziło wreście takie zmiany który przybliżają realistyke prawdziwego świata. Przecież Jazda w poprzednich częściach GTA była jak jazda tekturowym pudłem. Niewiem jak wygląda jazda w GTa IV bo nie grałem ani z tego co widać na tych GamePlay'ach to nie za dużo widać bo w końcu samemu sie nie steruje. Lepiej że wprowadzają zmiany bo gdyby tylko zostawiali taki sam HUD itp. to by GTA było nudne i bezsennsowne. Sorki że długi koment ale potrzebny.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Zylecista (Poziom: 11) dodano: 24.04.2008, 20:54
mam nadzieje ze to była ironia
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
moro. (Poziom: 15) dodano: 24.04.2008, 20:56
@dorkiz, @Garbacz - [***]iście się ciesze z waszych opinii, teraz to na pewno nie kupię GTA IV, bo jest shit'em...(to taka ironia).
Zauważyłem że jesteście dumni z tego że już graliście, że IV się okazała klonem MAfii, i strasznym syfem...i zmarnowaliście 6,99zł czy tez 5,99zł...Złodzieje
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mikim (Poziom: 11) dodano: 24.04.2008, 20:59
kurde ludzie :/ i wy sie dziwicie ze nie bedzie na pc...wszedzie sami piraci i do tego sie jeszcze chwala :/ a co do gta IV to nie gadajcie ze jest do bani.Z tego co widzialem na "gameplayach" to bedzie ZAJE***TA gra ;) Fizyka jazdy wcale nie jest taka zla ( pewienie jezdzic nie umiecie i narzekacie ;)) Jeszcze widzialem filmik jak niko klad sie spac i ogladal telewizje xD ( To dopiero jest cos nowego ;) ) Jeszcze tylko 5 dni...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
misiekgud (Poziom: 11) dodano: 24.04.2008, 21:11
To jest chore. Przecież wiadomo że gra ma być ZAJE***** to czemu piracicie?? Nie wiem jak wy ale ja odnoszę większą satysfakcję niż gdybym ją ściągał. A po za tym, ściągając GTA IV nie możecie grać w Multi (bo dostaniecie bana od Xbox Live). A muti też ma swój urok. Zaczekajmy te pare dni i będzie grać w Multi do dopiero będzie frajda!!! Ściągając gry masz zaledwie 20% z grania w nią a kupując masz aż czasami 100% satysfakcji bo wiesz że dałeś te 240zł zasłużenie. Z większościami gier tak jest. Sorki za długiego Komenta. :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
moro. (Poziom: 15) dodano: 24.04.2008, 21:17
Nie ma co przepraszać za dobre pisanie, prawdopodobnie gry można będzie dostać wcześniej niż 29, krąży po necie list od T2, do sprzedawców na całym świecie, żeby zaczęli sprzedawać RIGHT NOW! : ))

Ooo, jest http://i27.tinypic.com/27ywepc.jpg : ))
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
dorkiz (Poziom: 11) dodano: 24.04.2008, 21:34
xxGTAxx tesz pisze sie tez a nie tesz. Pozatym gra miala powstac juz kilka miechow temu i co dodali nowy samochod? w kazdym GTA chodzi o jedno i to samo zbierasz jakies tanie paczki, robisz misje dla lepszych od Ciebie itd.

"Autor: misiekgud IP, data: 24/04/2008 20:51:30
Popieram xxGTAxx. Ja też tego nie rozumiem. Przecież to chyba lepiej że rockstar wprowadziło wreście takie zmiany który przybliżają realistyke prawdziwego świata. Przecież Jazda w poprzednich częściach GTA była jak jazda tekturowym pudłem. Niewiem jak wygląda jazda w GTa IV bo nie grałem"
Nie grales to nie mow jak jest. Screeny i trailery sa zawsze inne ja mam podlaczonego xa do monitora gdzie jest najlepsza grafika a z tego co widac grafika jest lepsze na telewizorze na gta 1 na PS1 :S
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
xxGTAxx (Poziom: 11) dodano: 24.04.2008, 21:56
juz gra dla was sie hujowa wydaje bo niko dziwnie biega i nie umiecie zapanować nad samochodem pff... ludzie dajcie spokuj..
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
xxGTAxx (Poziom: 11) dodano: 24.04.2008, 22:01
Norby_xD przełomu nie było bo do premiery jeszcze 5 dni;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
dorkiz (Poziom: 11) dodano: 24.04.2008, 22:02
a kim Ty jestes?? jakim no liferem grasz tylko w GTA po 15 godzin dziennie i wielki kierowca rajdowy z Colina. Gra jest nudna i denna. Szkoda kasy lepiej isc i nagrac z ta kase inna gre Typu PES 2008 albo Burnout Paradize. mialo podobno sie ciezko samochody krasc? jakos ide do pierwszego lepszego samochodu na miescie otwieram i co? juz jade tym autem po ulicy. xxGTAxx daj sobie spokoj sam dobrze wiesz ze ta gra jest beznadziejna tylko ze nie napiszesz bo 90% osob pisze tutaj ze to super gra to i Ty napiszesz
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
misiekgud (Poziom: 11) dodano: 24.04.2008, 22:12
Dorkiz to przyznaj że nie przesadzasz z Ręką na sercu. Gra jeszcze nie wyszła a wy jednyne co potraficie to tylko narzekać że: " Biega jakby miał Kupe w Majtach" itp. Przecież zagraliście raptem ile 3 godziny?? I co na tej podstawie twierdzicie że gra jest to bani i odrazu ją PRZEKREŚLACIE?? Dajcie spokuj!! Założe się że nawet nie przeszliście 5 misji bo stwierdziliście że są dla was za trudne lub głupio się steruje i rzucilście płytke w kont pokoju. Ludzie wiele bym dał żeby być na waszym miejscu i móc zagrać w GTA IV. Chodź by nawet sterowanie było tak trudne jak to opisujecie. Z czasem mogę sobie dac rękę obciąć że ponad 90% graczy się przyzwyczaji. Żebym tak miał konsole i miał dobrej rozdzielczości telewizor. Oj wiele bym dał. Sorki za tak długiego komenta. :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
xxGTAxx (Poziom: 11) dodano: 24.04.2008, 22:50
PES 2008 o żall.. piłka nożna jest dla debili...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
xxGTAxx (Poziom: 11) dodano: 24.04.2008, 22:57
a zresztą wale waszą opinie wazne ze mi sie podoba..
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
dorkiz (Poziom: 11) dodano: 25.04.2008, 08:20
po pierwsze czemu sadzisz ze pilka nozna jest dla debili? i niech Cie to wali bo Ty bys zaraz [***] chcial symulator zycia zmieszczony na 7 gb . Pozatym grafa jest z[***] taka jak w SA albo VC bardzo male zmiany pograjcie a zobaczycie, xxGTAxx ile masz lat? czym tak serio sie rozni gra SA od GTA 4 ? to ze nie grasz murzynem, masz inne miasto, nowe misje, dodali dwa samochody i macie swietna gre za ktora rockstar zarobi kilkanascie miliardow dolarow.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.230.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 25.04.2008, 12:02
Super screeny , więc oczywiście gra będzie jeszcze lepsza!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
gizmo.pl (Poziom: 11) dodano: 25.04.2008, 14:31
dorkiz my wszyscy na ciebie sramy wazne ze dla nas sie podoba.
chcem powiedziec dla ciebe jedna zecz jestes

d
u
p
a i tyle
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
misiekgud (Poziom: 11) dodano: 26.04.2008, 10:20
Dorkiz zastanów się 3 razy(albo i więcej) kiedy coś napiszesz, OK?? Potrafisz tylko narzekać. Na grę czekano bardzo długo, robiono też bardzo długo i dlatego wszyscy są tak zniecierpliwieni i nikt niechciałby słuchać twojich gderań i ciągłych narzekań: "Niko biega, jakby miał kupe w majtach". Wielu z nas tu pośród chciałoby zagrać i to niezewzględu na grafę czy lepszą fizykę od "Crysis'a". Chodzi o fabułę które potrafi wprowadzić gracza do zachwytu. OK?? Więc zastanów się jak następnym razem będziesz pisał coś głupiego. :D Sorki za długiego komenta.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]