reklama

Najnowsze informacje

9395VHidden Package #5 News | PC PS3 X360 | 29.04.2008 09:52 przez Kuchcik
Encyklopedia: Grand Theft Auto IV

Witam was w dniu premiery gry Grand Theft Auto IV na konsole Xbox 360 i PlayStation 3! Zapewne część z Was czeka teraz w ogromnych kolejkach przed sklepami po grę ze swojej ulubionej serii :) Ja też miałem zamiar rano wyruszyć, lecz zanim sam wstałem, otrzymałem darmową pobudkę przez kuriera UPS....
Witam was w dniu premiery gry Grand Theft Auto IV na konsole Xbox 360 i PlayStation 3! Zapewne część z Was czeka teraz w ogromnych kolejkach przed sklepami po grę ze swojej ulubionej serii :) Ja też miałem zamiar rano wyruszyć, lecz zanim sam wstałem, otrzymałem darmową pobudkę przez kuriera UPS. Już wiedziałem co się kroi... Poniżej możecie zobaczyć co otrzymałem w swojej kolejnej paczce(taką samą dostał Neil z GTAGaming):
PS. Ten granat nie jest z plastiku.. Co prawda jest pusty, lecz z ciężkiego metalu ;) Reszta zawartości to koszulka z logiem LCPD i 10 naklejek. PS2. Ja już mam swoje GTA IV :D Cenega ma mały bajzel, bo R* przysłało im większość wersji kolekcjonerskich w pudełkach od PS3, nawet te które powinny mieć w środku GTA na Xboksa.. W związku z tym, dostałem GTA 4 na Xbox360 w pudełku od PS3, a w ramach rekompensaty, koszulkę z logiem IV :))
r e k l a m a

Komentarze (185) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 11
czesio (Poziom: 11) dodano: 29.04.2008, 10:10
o LoL fajna paczka xD nie ma co :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Driffter (Poziom: 11) dodano: 29.04.2008, 10:46
Mój kumepl ma juz gta 4 od 3 dni gralem u niego najlepsze jest jak sie strzela realistycznie dziury po pociskach zostaja dzwoni sie po policje itp. Ale mnie denerwuje to ze wciaz nie ma czegos takiego jak sie jedzie jakims pojazdem np. policja, straz itp to nie da sie jechac bez syreny wlaczonej tylko zeby swiatla mrugaly nie pomysleli o tym? pzdr
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ZdzIeBo (Poziom: 11) dodano: 29.04.2008, 11:56
Fajny ten granat :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Tjenare (Poziom: 16) dodano: 29.04.2008, 12:38
Driffter grales 3 dni wczesniej bo twoj kolega ma pirata z gieldy ;)
Ja sie tylko denerwuje ze o 9 bylem juz po GTA IV a wszedzie mowie ze dostawy nie dostali...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
Kuchcik (Poziom: 21) dodano: 29.04.2008, 12:57
Hyhy, idę rozgrzewać telewizor :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[80.244.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 29.04.2008, 12:58
Fajnie ja ta jeszcze muszę dłuuugo poczekać na to
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Tjenare (Poziom: 16) dodano: 29.04.2008, 13:05
No koledzy juz jest w emipku wlasnie jade po GTA IV :D!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
mati19 (Poziom: 16) dodano: 29.04.2008, 13:23
Kuchcik, masz możliwość załatwić jeszcze jedną taką paczkę ? :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS (Poziom: 29) dodano: 29.04.2008, 13:27
Szpaner ;s Jedziemy z gremem do Ciebie lufta szykuj konsole ;>
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
slowik12 (Poziom: 11) dodano: 29.04.2008, 13:27
czy ktos ma ten sam problem??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
mati19 (Poziom: 16) dodano: 29.04.2008, 13:30
XdtgS, jade z wami :D moge załatwić transport :<
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
maatrix (Poziom: 11) dodano: 29.04.2008, 13:33
Też mi jeszcze nie doszło.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.230.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 29.04.2008, 13:39
Ja grałem , ale u kuzyna :) ;(...( Kuchcik , ale szczęście ;) )
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
bartek579 (Poziom: 16) dodano: 29.04.2008, 13:55
kuchcik fajnie masz ze juz se pograsz :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
P_M_K (Poziom: 11) dodano: 29.04.2008, 13:55
Dostał już ktoś z pre - orderu cenegi?? bo zamówiłem i czekam...;p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Bodzio (Poziom: 11) dodano: 29.04.2008, 14:00
Iks, ja też jade. A teraz słówko do Kuchcika: -____-
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS (Poziom: 29) dodano: 29.04.2008, 14:20
Bogdan, ale wiesz Kucht jedzie na starym radzieckim lampowym tv więc hd to on raczej nie ujrzy ^^
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
madd tagg (Poziom: 11) dodano: 29.04.2008, 14:20
Kuchcik-dobry admin to i prezenty dostaje :) a teraz Panowie i Panie stawiam wszystkim!!... Barman kolejke dla wszystkich :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
zimbul (Poziom: 16) dodano: 29.04.2008, 14:39
Kuchta, prześlij mi jedną naklejke xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
xxGTAxx (Poziom: 11) dodano: 29.04.2008, 14:42
mi nie przysłali jeszcze ;(;( a status zamowienia jest "zrealizowane" napewno te [***] z poczty coś odjebały.. zaraz sie w[***] i pojede se w empiku kupić...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.19.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 29.04.2008, 14:44
no no... Kuchcik, pogratulować ^^ super ten brelok :) w kształcie loga R* :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
slowik12 (Poziom: 11) dodano: 29.04.2008, 14:45
zgadzam sie z xxGTAxx!
ale oni sa po******
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
slowik12 (Poziom: 11) dodano: 29.04.2008, 14:45
ci z poczty oczywiscie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lance_Vance (Poziom: 16) dodano: 29.04.2008, 14:45
Wyczekiwana przez miliony graczy
Nareszcie jest.Niestety ja jeszcze muszę poczekać trochę :< tylko zazdrościć :p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Zylecista (Poziom: 11) dodano: 29.04.2008, 14:54
ja juz tez mam i stweirdzam ze przynajmniej u mnie ta gra nie ma anti aliasingu
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
xxGTAxx (Poziom: 11) dodano: 29.04.2008, 15:02
slowik12 a tobie tez jeszcze nie przysłali?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Bodzio (Poziom: 11) dodano: 29.04.2008, 15:03
Iks, czarno-biały 10" TV z pilotem, ktory ma kabeeeel : D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
matt99r (Poziom: 11) dodano: 29.04.2008, 15:07
ciekawe gdzie se takie naklejki przykleji.mi by bylo szkoda ;) moze do mnie przyjdzie jutro rano package #6 :D jeszcze ze 300zl i zagram w GTA :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
cysioskp (Poziom: 16) dodano: 29.04.2008, 15:08
ja nie zamiawialem od cenegi tylko dzis rano przed szkola wybralem sie do media i kupilem gta4 na 360 i zaraz bede sie cieszyl gra
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
mrowa111 (Poziom: 16) dodano: 29.04.2008, 15:09
http://www.youtube.com/watch?v=pCBr7tEadbs

w 43 sek się przysłuchajcie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Krys (Poziom: 16) dodano: 29.04.2008, 15:14
kurde wiecie co?? zal mi was (niektorych) po jakiego sie chwalicie ze macie ?? zal.pl robicie to spycjalnie zeby kazdy wam zazdrościl? grr... kazdy by chcial miec ta gre ale jA nic nie mowie bo i tak mnie nie stac na xboxa ani ps3 .... co dopiero sprzedalem ps2 .... GTA 4 PEWNIE JEST FAJNE ALE DOPUKI SE NIE ZAGRAM W NIA TO JA OCENIAM 0/10 .... bo nawet niewiem czy jest fajna ....
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
K_POLAND (Poziom: 16) dodano: 29.04.2008, 15:17
Krys: mi PS3 kupuje siostra w Anglii, bo tam taniej ;p
Kuchcik: fajna poczka ;D dlaczego ja nie założyłem servisu o GTA? hmmmm oto jest pytanie ;p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
slowik12 (Poziom: 11) dodano: 29.04.2008, 15:17
nie nie przyslali xxGTAxx a co??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
slowik12 (Poziom: 11) dodano: 29.04.2008, 15:19
tobie xxGTAxx przyslali??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
xxGTAxx (Poziom: 11) dodano: 29.04.2008, 15:23
wlasnie mi tez nie przysłali;/;/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
xxGTAxx (Poziom: 11) dodano: 29.04.2008, 15:24
[***] a podobno mieli przed premierą przysyłać!! dzisiaj jest premiera i jakos nie mam;/;/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Tomszak (Poziom: 16) dodano: 29.04.2008, 15:24
Wreszcie premiera :)[Autor: mrowa111 IP, data: 29/04/2008 15:09:13
LINK! w 43 sek się przysłuchajcie] To jest na prawde czy jakaś zwała ??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Melon (Poziom: 16) dodano: 29.04.2008, 15:26
Nono, gz :D Ehh.. ja musze czekac na Ps3 i GTA do Czerwca.. nie wytrzymam!! :( A wracając do paczki... to wszystko to nadruk na koszulce, czy jakieś nalepki?? A co do granatu - fajny, chyba go jeszcze specjalnie postarzali xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
mati19 (Poziom: 16) dodano: 29.04.2008, 15:26
Panowie, włączamy GTA SA i już :D
Olać xD

Ja na razie muszę obejść się smakiem :(

Kuchcik, mieszkasz w Warszawie ? :P bo ja też.. podaj adres.. :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
slowik12 (Poziom: 11) dodano: 29.04.2008, 15:27
lacze sie z toba w bolu xxGTAxx ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
marti21 (Poziom: 16) dodano: 29.04.2008, 15:28
tez bym tak chcial szkoda ze niemam konsolki:(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
tołba (Poziom: 11) dodano: 29.04.2008, 15:28
fajna ta koszulka
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Melon (Poziom: 16) dodano: 29.04.2008, 15:28
@diter96
to jest prawdziwe... nie pierwszy raz slysze, ze ten tekst jest rzekomo w GTa IV, a ten filmik to tylko potwierdzenie, ze tak :d
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 56
Majek (Poziom: 56) dodano: 29.04.2008, 15:31
fajny granat i naklejki :) a co do GTA IV to będą niedługo filmiki :) więc można sobie poglądać :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
cysioskp (Poziom: 16) dodano: 29.04.2008, 15:33
majek youtube usuwa wszystkie filmy z gry to niewiadomo czy se poogladasz
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Fulcrum (Poziom: 11) dodano: 29.04.2008, 15:34
O DŻIZAS! Dzisiaj o 8:00 pm bede juz pykal gta iv, co za emocje XD, a tym którym nie przysłali jeszcze gta iv głeboko wspolczuje, podejrzewam, ze to zasluga Wspanialej Zajebiscie Szybkiej Poczcie Polskiej... brawa...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
cysioskp (Poziom: 16) dodano: 29.04.2008, 15:35
dlatego se kupilem gta4 dzis w media
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.19.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 29.04.2008, 15:41
cysioskp - co ty opowiadasz ! YouTube nie usuwa filmów, po prostu było to przed premierą i Take2 zażądał usunięcia ponieważ łamano prawa autorskie czy coś w tym stylu ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.18.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 29.04.2008, 15:42
ja poczekam na wersje PC
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ElDiablo (Poziom: 11) dodano: 29.04.2008, 15:47
Ja też sobie szybko nie zagram ;( Hcyba że kupie
konsole...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
DK. (Poziom: 11) dodano: 29.04.2008, 15:50
jak ktoś się dodzwoni do Cenegi i będzie czekał na telefonie mniej niż godzine jest masterem... czekam juz 1,5 godziny. Nawet sobie nie wyobrażacie jak długo Ci idioci gadają z tym konsultantem przez telefon!!! LOL poprostu jestem trzecim i 2 ludzi gada pobad 1,5 godziny... co za łajzy...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Tomszak (Poziom: 16) dodano: 29.04.2008, 15:50

Melon, fajnie że przynajmniej jakiś polski akcetnt będzie w grze:) (pierwszy raz o tym słyszałem)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.25.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 29.04.2008, 15:50
widzialem ze 29 kwietnia to bedzie wielki dzien.
Czuje sie jak by to był wybór na nowego papieża albo coś xD(bez urazy tez jestem chrzescijaninem ale to takie porónanie)w sklepach ludzie wydzierają sobie GTA z ręki, jeden to nawet w morde dostał....Na pólkach brakuje gry w wersji na Xboxa a na PS3 jest ich mnóstwo.
Pozostaje nam tylko czekać na premiery gry na PC, a to juz niebawem 30 Listopad bieżącego roku :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
zgredek (Poziom: 11) dodano: 29.04.2008, 15:55
a ja se dzis ide po x360 i gta IV a tu huja nie ma gta IV...;/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
DameXxX (Poziom: 16) dodano: 29.04.2008, 15:57
w niektórych sklepach jest mnóstwo GTA IV na PS3 bo R* przysłał także wesje na X360 ale w pudełkach na PS3. A wracając do premiery, to aż dzisiaj chodzę zakręcony z tego powodu!
;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.25.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 29.04.2008, 15:59
Ja Myslalem Ze Niebede odczuwał tej premiery. Ale wielkie halo w moim miescie było na temat tej gry.(Rzeszów)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.25.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 29.04.2008, 16:03
sory z oftopa
(Do Damexxa)
Wiem słyszałem o tym ze pomyłka z płytą Xboxa w pudełku PS3 była...Kolesie którzy zakupili gre na PS3 pewnie ładnie byli wkur...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.18.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 29.04.2008, 16:06
chyba kupie X360
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
MeisterFafik (Poziom: 16) dodano: 29.04.2008, 16:08
A mi k**** przysłali kolekcjonerską na PS3 i co?! Było wszystko oprócz gry! NORMALNIE ZAŁAMKA! MAM OCHOTĘ IM ŁBY ROZJEBAĆ! sorry że się tak uniosłem ale co tu dużo gadać...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Leonar:do (Poziom: 11) dodano: 29.04.2008, 16:10
Do mnie w końcu dotarła paczuszka z grą za niedługo zaczynam :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.25.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 29.04.2008, 16:11
Meister Fafik - Spokojnie, człowiek ze zyje GTA 4 ale rozumiem Cie. Pozatym musimy zrozumiec ze Take 2 musiało szybko robic kopie gry i pomyliło im sie....
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Melon (Poziom: 16) dodano: 29.04.2008, 16:11
@diter96 Będzie tez jedna polska piosenka na stacji jazzowej w GTA IV :D Czytalem o tym na wiki/soundtrack GTa IV. Nazywa sie chyba "pokusa", ale jak to bywa w Jazzie, pewnie slow nie bedzie...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
snajper457 (Poziom: 11) dodano: 29.04.2008, 16:11
masakra czekam w tej cenedze kurde z 1 godz i jestem szósty lol nie wiecie czy czekanie w cenega jest platne ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pax (Poziom: 16) dodano: 29.04.2008, 16:21
ile kosztuje gta4 na xbox360 w media ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
cysioskp (Poziom: 16) dodano: 29.04.2008, 16:28
na pc gta4 nie wyjdzie!!! zrozumcie to i pogodzcie sie z tym
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Zylecista (Poziom: 11) dodano: 29.04.2008, 16:30
ja będac drugi czekałem w cenega 40 minut i wresczie odebrali...miałem problem bo w wersji kolekcjonerskiej nie było smyczki i sie okazało ze rockstar ja wycofał..ale bede mial to zrekompensowane.. jesli nie macie smyczki to dzwoncie to zgłosic bo warto !!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
gamer (Poziom: 16) dodano: 29.04.2008, 16:37
ludzie wezcie sie ogarnijcie chwalicie sie ze macie to gta 4 tylko po to zeby innym zal [***]e sciskal [***] masz to graj i sie ciesz a nie piszesz i sie [***] podniecasz jakbys mial zaraz orgazmu dostac ja nie mam konsoli ale moze wkrotce dostane i gta 4 tez ale nie bede pisal jak to fanie miec [***] (sory za slowa ale mnie ponioslo)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
gnieciciel (Poziom: 11) dodano: 29.04.2008, 16:41
ja zamówilem w cenedze i jeszcze nie przysłali :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.27.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 29.04.2008, 16:41
Dostał już ktoś IV z cenegi? Bo ja mieszkam w Katowicach i nie dostałem jeszcze...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
xxGTAxx (Poziom: 11) dodano: 29.04.2008, 16:45
a ja mieszkam w Zgierzu i tez nie dostałem;(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
xxGTAxx (Poziom: 11) dodano: 29.04.2008, 16:47
a wam tez cenega na maile nie odpowiada??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.27.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 29.04.2008, 16:48
Nie wiem bo nie wysyłałem jeszcze...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
xxGTAxx (Poziom: 11) dodano: 29.04.2008, 16:52
no ja wysłałem juz chyba z 10 maili bo sie chciałem zapytac czemu mi nie przysyłają to nie odpisuja mi...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
gnieciciel (Poziom: 11) dodano: 29.04.2008, 16:56
ja dzwonie do cenegi juz czwarty raz i za kazdym razem mowia mi ze nie moze polaczyc i zebym sie rozlaczyl
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.189.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 29.04.2008, 16:58
Teraz 10% Polaków bedzie grac w GTA4 bo z 10% Polaków ma Konsole zal normalnie . Zamiast dac Premiere na PC to dali na Konsole :/
Niezle kasy straca jak nie wyjdzie na PC zreszta im to bedzie zwisac bo teraz tyle kasy beda miec ze Hej . Trzeba czekac az Rockstar Games potwierdzi ze gra zostanie wydania na PC
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
WarLord (Poziom: 16) dodano: 29.04.2008, 17:00
10%pff chyba z 2% max!,co do PC tez bym chcial zeby wyszlo no ale jezeli nie, to płakał nie bede i uzbieram na konsole:D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lester019 (Poziom: 16) dodano: 29.04.2008, 17:05
Kurde ludzie przeciez juz trabia o GTA 4 na PC, nie wiem czy to fake, chcialem to dac jako newsa ale nie wiem czemu administratorzy tego nie przyjmuja :/, a tu macie linka http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=40740
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lester019 (Poziom: 16) dodano: 29.04.2008, 17:08
A tu dosc fajny filmik http://www.gry-online.pl/s014.asp?ID=112 :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lester019 (Poziom: 16) dodano: 29.04.2008, 17:11
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.189.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 29.04.2008, 17:20
Zagrałbym sobie juz w GTA4 :/ Jak bym mial kase to bym kupil konsole z GTA4 , starzy maja ale nie dali by mi na konsole :/ a kase wydalem na nowego kompa i chyba załuje :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
xxGTAxx (Poziom: 11) dodano: 29.04.2008, 17:27
jebać tą cenege!! jade do empiku!...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.27.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 29.04.2008, 17:30
I bedziesz 2 razy płacił? Ja poczekam do jutra jak nie przyślą to zrobie to co xxGTAxx
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
cysioskp (Poziom: 16) dodano: 29.04.2008, 17:31
wiedzialem ze cenega tak zrobi wiec sobie nie zamawialem tylko dzis pojechalem do media tylko ze rano bo teraz juz chyba nie ma na 360 i sie ciesze juz 4
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Fulcrum (Poziom: 11) dodano: 29.04.2008, 17:31
djwoj rynek konsol w Poslce sie dopiero rozwija, ale w takim USA to gry na konsole sprzedaja sie kilkakrotnie szybciej i sa 2 razy drozsze niz na pc, wiec kase to oni dopiero straca jak zrobia na PC, bo ludziom musza zaplacic za robote, a piractwa nie powstrzymaja. W ich ocza GTA IV + PC = strata kasy. Przykra prawda :((
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
gamer (Poziom: 16) dodano: 29.04.2008, 17:32
tja w tej cenedze to musza teraz miec urwanie glowy wspolczoje ;p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
xxGTAxx (Poziom: 11) dodano: 29.04.2008, 17:32
a po co mam 2 razy płacic? przeceiz kasy nie wysłałem tylko wziąłem zapłate przy odbiorze.. a jak mi przywiozą w co wątpie to powiem ze odmawiam przyjecia paczki bo tak mozna...mieli przysłac a nie przysłali to sram na nich..
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Zylecista (Poziom: 11) dodano: 29.04.2008, 17:33
co do tych polskich tekstów to prawda jest !! sam u mnie słyszałem "co sie dzieje !!"
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.27.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 29.04.2008, 17:43
Wy to macie szczęście... :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Tjenare (Poziom: 16) dodano: 29.04.2008, 17:46
ja slyszalem
"o [***]"
i w radio Krystyne z Polski :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
rodak69 (Poziom: 16) dodano: 29.04.2008, 17:50
Zazdroszczę... Ja póki co VCSa na PSP męczę.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
P_M_K (Poziom: 11) dodano: 29.04.2008, 17:50
ech...:/ następnym razem kupię w empiku... niby w cenedze już wysłali, ale jeszcze nie mam :(( może jutro...:/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
domol97 (Poziom: 11) dodano: 29.04.2008, 17:51
ja to też poczekam na gta 4 w wersji na pc
Wierze że rockstar zrobi wersje na pc. Tak samo było na przykładzie Gta San Andreas
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
marcinizdebski (Poziom: 16) dodano: 29.04.2008, 17:52
Elo ziomki ja zamówiłem edycje kolekcjonerską gta 4 w styczniu a dziś wstaje a koleś z pocztexu wręcz mmi paczke daje mu kase i jest ok otwieram i wszystko jest ok teraz gram i jest [***]ioza :):):)):):) (współczuje wam) ale cenega !! ma teraz tyśące paczek do rozesłania wiec nie dziwcie sie ziomki !!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
domol97 (Poziom: 11) dodano: 29.04.2008, 17:56
ty sie [***] nie przechwalaj kto wie gta 4 wyjdzie na pc to może też bedziesz zazdroscil innym Może gra na ps3 czy xbox 360 ci się znudzi
ja tylko powiem ze jeżeli gta 4 wyjdzie na pc
30 listopada to wtedy kupuje kompa i gta 4
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
michu. (Poziom: 11) dodano: 29.04.2008, 17:56
Idżź graj a nie spamuj debilu :/.
Fajno Kuchta masz, a ten granat... nah xD.
CO DO wersji na PC - Nie srajcie już tak... będziecie tak pierd***** bez końca, R* musi się obłowić na konsolki wtedy będzie na PC. Proste.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
domol97 (Poziom: 11) dodano: 29.04.2008, 17:59
no właśnie ale ciekawe jaki sprzęcik bedzie potrzebny by sobie pośmigać Bellic`iem po ulicy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pax (Poziom: 16) dodano: 29.04.2008, 18:02
le kosztuje gta4 na xbox360 w mm ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
xxGTAxx (Poziom: 11) dodano: 29.04.2008, 18:04
ja jebe cenege zaraz do empiku jade ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Radziu (Poziom: 16) dodano: 29.04.2008, 18:06
LoL w radiu przed chwilą była "reklama" GTA ze sprzeda sie w USA w 1 tygodniu i zarobia 400 mln $$, i tam bla bla i powiedzieli ze na razie PCtowcy muszą otrzeć łzy, ale planowana premiera na PC bedzie w listopadzie - no wiedzie - radio to chyba nie fake :P wiec...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
domol97 (Poziom: 11) dodano: 29.04.2008, 18:16
mój kolega zamówił na gram.pl i mu przysłali w dzień premiery
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
użytkownik (Poziom: 16) dodano: 29.04.2008, 18:35
tym razem pokazali na bluzce awtorki z gry GTAIV
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
dany182 (Poziom: 16) dodano: 29.04.2008, 18:40
hehe byłem o 12 w nocy na premierze w ultimie i gram od rana powiem wa ze gra ryje beret. tylko poczatek trzeba przebolec bo misje nudnawe i w nieciekawej dzielnicy ale rozkreca sie niesamowicie ^^
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Fulcrum (Poziom: 11) dodano: 29.04.2008, 18:59
Radziu a w polskim radiu? Bo jak w polskim to jest to tak prawdziwe jak obietnice wyborcze?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Niko777 (Poziom: 16) dodano: 29.04.2008, 18:59
Ale lipa nie dostałem a zanuwiłen 3 mies. temu
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
Kuchcik (Poziom: 21) dodano: 29.04.2008, 19:09
Nie ma żadnego dema GTA 4, więc nie spamujcie :|
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.189.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 29.04.2008, 19:17
chcialem sie upewnic ale raczej nie ma :P
a co Hidden Package #5 to super koszulka i fajne naklejki :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ElDiablo (Poziom: 11) dodano: 29.04.2008, 19:19
Fulcrum może pora się pogodzić z tym że 4-ki na razie nie będzie na Pc
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.189.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 29.04.2008, 19:24
Mogli by napisac z Rockstara ze bedzie na GTA4 NA PC i byłby spokój a nie teraz kazdy pisze "bedzie gta 4 na pc ?" "Napewno gta bedzie na pc " itp :P Dali by date Premiery i byłby swiety spokój a tak to kazdy pisze o premierze na PC
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
maatrix (Poziom: 11) dodano: 29.04.2008, 19:25
Po co te wszystkie pre-ordery jeśli nie dotrzymują terminów?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Radziu (Poziom: 16) dodano: 29.04.2008, 19:28
Fulcrum - tak w polskim :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
lyndows (Poziom: 11) dodano: 29.04.2008, 19:33
Fajny prezent, ale ja bym wolał dostać grę w odpowiednim opakowaniu. Coś Cenega nie może się zorganizować. Fajny Hidden Package #5
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.19.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 29.04.2008, 19:35
Po co zamawiać na stronie Cenegi ? Jeżeli macie w pobliżu Empik, to moglibyście tam kupić :) Ja bym tak na waszym miejscu zrobił, a nie tak jak mój były ^^ "kolega" zamówił w Cenedze i nie ma :P zal....
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
xxGTAxx (Poziom: 11) dodano: 29.04.2008, 19:42
ja juz se w empiku kupiłem.. wale cenege..
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
snajper457 (Poziom: 11) dodano: 29.04.2008, 19:54
po co zamawiac w cenega? zeby miec edycje kolekcjonerska myslisz zebym niekupil u siebie jeszcze bym 15 zl wywalal na przesylke? czekam do jutra a ktos dodzwonil sie do cenegi wkoncu? wiadomo czemu nie ma gta?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pax (Poziom: 16) dodano: 29.04.2008, 20:00
poczta polska przygotowuje się do strajku
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.22.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 29.04.2008, 20:05
mi zmienił sie status na zrealizowane wczoraj rano ale dzisiaj nic nie dostałem ( kurier za pobraniem) zamawialem na sklep.cenega.pl
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
tomen (Poziom: 11) dodano: 29.04.2008, 20:30
Jak sądzicie na jakiej konsoli IV prezentuje się najlepiej?? Bo moim zdaniem na PS3.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
misiekgud (Poziom: 11) dodano: 29.04.2008, 20:31
Ciekawe ten HiddenPackage. Ciekawe kiedy wreście pojawi się coś nowego o GTA IV??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.23.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 29.04.2008, 20:44
tomen jak bys byl na bieząco i czytal to wtedy bys wiedzial ktora wersja prezentuje sie lepiej mowiono ze wersja na ps3 jest lepsza dla oka ale bardzo wielkich zmian nie ma jest poprostu lepszy AA
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Krys (Poziom: 16) dodano: 29.04.2008, 20:56
kurcze chcialbym takie hideny dostawać xDD i jeszcze gre to juz jest cos szkoda ze konsolki nie mam :(( ale jak keidys bede mial kase i wyjdzie to zagram w ta gre jako jedna z piewszych osob w kraju ;D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
DK. (Poziom: 11) dodano: 29.04.2008, 21:46
Witam,
Zwracam się z uprzejmą prośbą o pomoc. Każdy jak patrzy na kolekcjonerską wersję GTA IV to pewnie łezka mu się w oku kręci. Wiecie co czuje. Nie mam konsoli a GTA IV tak kusi i już nigdy więcej nie będzie tej gry w wersji limitowanej. Więc kupilibyście tą grę nie majać konsoli i patrząć tylko na gadżety? Pomóżcie mi co mam robić bo nie wiem ;/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lazlo (Poziom: 16) dodano: 29.04.2008, 21:46
ciekawe ile kuchcik dostanie tych hiddenow xD moze 100 jak to zazwyczaj były ukryte paczki w serii GTA, hehe.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lazlo (Poziom: 16) dodano: 29.04.2008, 21:48
Jabym DK kupil i sprzedal gre a dodatki zostawil :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
DK. (Poziom: 11) dodano: 29.04.2008, 21:50
O [***] co za geniusz z Ciebie!!! to jest genialna myśl!!! Dzieki za pomoc Lazlo :D Fuck jednak warto było się poradzić :D Grę można zawsze dokupić z gadżety moje :D:D:D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
GTA4ever (Poziom: 16) dodano: 29.04.2008, 21:51
no na chwile odszedlem od xboxa i gta iv zeby wam powiedziec jak to wszystko tam suuuuuuper wyglada. najlepsza gra w jaka gralem. lece dalej cieszyc oczy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
eddy (Poziom: 16) dodano: 29.04.2008, 21:55
Gtafever ja tez gralem super jest ale jak wsiadam do pociagu to pociag nie jedzie otwiera dzwi i zamyka ciagle :(

Ps jaki jest nr kom na taksowke??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lazlo (Poziom: 16) dodano: 29.04.2008, 21:58
Niema sprawy DK, ilo mi ze mglem pomoc i dokladnie o to mi chodzi wkoncu gra ta sama a dodatki masz :) stracisz na tym niewiele a szczescie bedzie. Do reszty rowniez wracam do gry : D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.23.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 29.04.2008, 22:10
nr komy chyba na taxi nie znam ale jak chcecie taxi to zadzwoncie do romana to wam przysle taxi a tak przy okazji nie wtajemniczonym 911 to centrala 1-polica 2-karetka 3-straz na te guziki wybieramy gdzie chcemy zadzwonic

PS. Internet rzadzi w gta !!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
DK. (Poziom: 11) dodano: 29.04.2008, 22:13
KTO KUPIł GTA IV WERSJĘ KOLEKCJONERSKĄ PROSZĘ O KONTAKT NA NUMER GG: 1710351 . MAM TYLKO JEDNO PYTANIE. PILNE!!!!!!!!!!!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
DK. (Poziom: 11) dodano: 29.04.2008, 22:14
KTO Ją KUPIL NA CENEGA.PL!!!???
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
matt99r (Poziom: 11) dodano: 29.04.2008, 22:27
kuchcik pewnie gra w najlepsze i newsow nie daje he he :) nie dziwie sie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
eddy (Poziom: 16) dodano: 29.04.2008, 22:29
dajta kody na ps3 i solucje!!!!!!!!!!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Rafiraf (Poziom: 16) dodano: 29.04.2008, 22:40
Zagrałem już parę misji. Geniusz, cudo, miód. W nocy albo jutro z rana dam filmik z początka i gameplej. :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Rafiraf (Poziom: 16) dodano: 29.04.2008, 22:42
P.S. Kupiłem ją w Empiku
zdjęcie z komy :P http://img253.imageshack.us/img253/2462/dsc00346ei9.jpg
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.23.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 29.04.2008, 22:56
eddy gra ma zaledwie pare godzin a ty juz chcesz solucje sam pomysl gra nie jest az tak trudna zeby sie nie dalo przejsc
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Pompey (Poziom: 16) dodano: 29.04.2008, 23:00
Rafiraf Ty grasz na montorze czy normalnym telewizorem bo nie moge z tego zdjecia skapować
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
revil (Poziom: 11) dodano: 29.04.2008, 23:14
eh jak ja zazdroszcze tym ktorzy maja konsole, gta iv i jeszcze czas do tego:(. ja nie mam nic z tego, mam za to pisac jakas prace o Kosowie;/. ale odpalam zaraz vice city i zawsze to bedzie jakas rekompensata:D. moze kiedys pogram w iv, poki co zostaje ogladac filmiki i cieszyc sie szczesciem innych:P. milego grania;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Zylecista (Poziom: 11) dodano: 30.04.2008, 00:00
Mam do was pytanie. Jak u was jest z wygładzaniem krawędzi ?? Mi sie wydaje ze przynajmniej u mnie jest z tym kiepsko :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lazlo (Poziom: 16) dodano: 30.04.2008, 00:33
nie mysl o tym tylko graj...lol niedlugo ludzie zamiast grac beda sie zaartwiali tym ze podczas grania im sie plyta z gra porysuje, i beda tylko sprawdzac i czyscic. : P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
mati19 (Poziom: 16) dodano: 30.04.2008, 00:34
Haha! :D A mi się udało pograć 2 h :D
Kolega dziś był w Empiku i kupił, był tak dobry, że dał 2 h poszpilać :P

Gierka zarąbista, ale cóż, ja osobiście ani Xbox'a, ani PS3, a tymbardziej GTA IV nie mam..

Ale cóż, zapuszcze se SA i nie będę się smucił :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
adi20061 (Poziom: 11) dodano: 30.04.2008, 07:20
ale masz [***]iście szkoda że nie wyszło na pc
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.18.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 30.04.2008, 07:48
byłem u kolegi i grałem w 4 jest zarąbista
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.189.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 30.04.2008, 07:52
U mnie nikt z kolegów nie ma Konsoli i GTA4 :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
bartq95 (Poziom: 11) dodano: 30.04.2008, 08:56
Na Xshita klatkuje ale na PS3 miodzio :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
P_M_K (Poziom: 11) dodano: 30.04.2008, 09:50
już o 11 będę miał moje GTA IV od cenegi :))
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
slowik12 (Poziom: 11) dodano: 30.04.2008, 09:52
P_M_K skąd wiesz ze bedziesz mial o 11 od cenegi gta VI??
podziel sie swoja wiedza
;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.22.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 30.04.2008, 10:21
a ja czekam i czekam i nic. nie ma kuriera ;/ (od cenegi zamawiałem)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
slowik12 (Poziom: 11) dodano: 30.04.2008, 10:23
dodzwonilem sie do cenegi (nareszcie!!)
i facet powiedzial mi ze ci co mieszkaja w Warszawie maja dostac w najblizszych dniach bo przekazali innemu kurierowi nie GLS(kurier Delta).
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
P_M_K (Poziom: 11) dodano: 30.04.2008, 10:27
bo dzwonił do mnie kurier ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
P_M_K (Poziom: 11) dodano: 30.04.2008, 10:28
mieszkam w okolicach częstochowy - do innych może dotrzeć później
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.22.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 30.04.2008, 10:30
dzisiaj dostaniesz ??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
P_M_K (Poziom: 11) dodano: 30.04.2008, 10:33
tak:)) już po prostu nie mogę się doczekać :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.22.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 30.04.2008, 10:36
fajnie masz . ja jeszcze musze czekać. Moze dzisiaj przyjedzie kurier :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
moro. (Poziom: 15) dodano: 30.04.2008, 10:53
Autor: bartq95 IP, data: 30/04/2008 08:56:30
Na Xshita klatkuje ale na PS3 miodzio

Ta a na waszych KOMBAJNACH aka PS3, Freezuje klatki ...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
krv (Poziom: 11) dodano: 30.04.2008, 11:06
Autor: moro. IP, data: 30/04/2008 10:53:15
Autor: bartq95 IP, data: 30/04/2008 08:56:30 Na Xshita klatkuje ale na PS3 miodzio Ta a na waszych KOMBAJNACH aka PS3, Freezuje klatki ...

Hahaha dokładnie... Jedynke klatkowanie jakiie miałem na x to było prz 10 radiowozach jadacych za mną :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
moro. (Poziom: 15) dodano: 30.04.2008, 11:08
Dla niedowiarków: http://xboxm.pl/viewtopic.php?t=2515

przestańcie już tak swojego kochanego Kombajna wywyższać, bo wychodzi na to że on dostaje po [***]ce :).
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
slowik12 (Poziom: 11) dodano: 30.04.2008, 11:16
a ty moro. przestan wywyzszac to swoje "xpudelko" bo wcale nie jest lepsze
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.22.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 30.04.2008, 11:17
przed chwila dostalem GTA IV i ide grac
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
slowik12 (Poziom: 11) dodano: 30.04.2008, 11:30
farciarz z ciebie ziomek1993
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
moro. (Poziom: 15) dodano: 30.04.2008, 11:51
slowik12 - niestety jestem neutralny, wnioskując - nie mam jeszcze żadnej :)...? :)
Możesz mi ugotować kiełbaskę w chlebaku :>..lol, ale macie ciśnienie i agresor. :))
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[80.52.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 30.04.2008, 12:27
erj ta koszulka jest piękna :D...Zazdroszcze temu kto ją ma ;P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
gamer (Poziom: 16) dodano: 30.04.2008, 12:47
slowik tak najlepiej idz na ulice i gadaj do ludzi ze srejsrejszyn 3 jest lepsze od xboxa 360
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.19.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 30.04.2008, 12:58
P_M_K - dostałeś już GTA IV ??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
snajper457 (Poziom: 11) dodano: 30.04.2008, 13:06
ja dostalem swoje kolekcjonerke tylko cos ta grafa na x360 1366 x 780 iles u was tez tak slabo? ja kilka dni pogram i full hd kupuje bo cos rozmywa sie grafa strasznie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
cezary170 (Poziom: 16) dodano: 30.04.2008, 13:28
moro nie wiem co ci się nie podoba w PS3 przeciez to na Xbox360 musieli pogarszać GTA4 zeby hodziło bo Xbox ma DVD a PS3 ma Blue Ray i sie mieśći bez problemu
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ElDiablo (Poziom: 11) dodano: 30.04.2008, 13:34
cezary170 --> właśnie ;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
mati19 (Poziom: 16) dodano: 30.04.2008, 13:34
Yeah! :D
PS3 & GTA IV zamówione :))
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
slowik12 (Poziom: 11) dodano: 30.04.2008, 13:34
dzieki cezary ze jestes po mojej stronie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
przeo_91 (Poziom: 16) dodano: 30.04.2008, 14:07
X360 żądzi, a grafika jest ta sama mam X360 ale kumpel ma PS3 i rużnic w grafice nie widze żadnych! A tu jeszcze dodatki do wersji na X360 :P a PS3 goło[***]ce mogą sobie max pałe ssać a nie dostać dodatki :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
krv (Poziom: 11) dodano: 30.04.2008, 14:21
Autor: cezary170 IP, data: 30/04/2008 13:28:04
moro nie wiem co ci się nie podoba w PS3 przeciez to na Xbox360 musieli pogarszać GTA4 zeby hodziło bo Xbox ma DVD a PS3 ma Blue Ray i sie mieśći bez problemu

Hahaha przecież to przez PS3 premiera była opóźniona... i nie słyszałem nigdy żeby pogarszali gta żeby 'hodziło' na x...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Tomszak (Poziom: 16) dodano: 30.04.2008, 14:21
Kurcze, czemu nie mam konsoli ?? :(
Autor: przeo_91 IP, data: 30/04/2008 14:07:45
... a PS3 goło[***]ce mogą sobie max pałe ssać a nie dostać dodatki. Moderatorzy gdzie jesteście ??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ElDiablo (Poziom: 11) dodano: 30.04.2008, 14:23
Może gta nie pogarszali na xboxa ale chodziło o napęd. I nie ma co dyskutować z fanboy`ami oni mają zawsze swoje zdanie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
slowik12 (Poziom: 11) dodano: 30.04.2008, 14:25
ech przeo_91 jakbys popatrzyl w sieci to bys zobaczyl ze dodatki maja byc tez na PS3 wiec sory to ty se mozesz possac :]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Radziu (Poziom: 16) dodano: 30.04.2008, 14:38
Ja pier.. czy wy nie potraficie sie zamknąć chociaż na moment ? ciągle widze wojne Xbox vs. PS3. Ludzie, opanujdzie się! Każdy ma swoje zdanie na temat poszczególnej konsoli, ale nie musicie od razu śmiecić komentarzy (i nie tylko) wojną między nimi, zachowajcie swoje poglądy dla siebie, a nie robicie tutaj burdel :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lazlo (Poziom: 16) dodano: 30.04.2008, 15:18
Niewiem czy zauwazyliscie to samo co ja ale zawsze te durnowate klotnie zaczynaja osoby majace ps3, czuja sie oni bogatsi itp. Zazwyczaj zaczyna sie na zasadzie "Dobrze ze mam ps3 bo na xbox360 bym sobie nie pogral tak klatkuje.". Ciagle gadaja o klatkowaniu ktorego ja jeszcze nie doswiadczylem ; Pozdro i zyjcie dalej w glupocie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
siedemzero (Poziom: 11) dodano: 30.04.2008, 15:34
@Lazlo
Tego nie zauwazylem, ale widze, ze pieprzysz niezle farmazony, kolego. Zal tylek sciska, bo widac, ze tworcy site'a wlozyli kupe roboty, zeby go stworzyc i prowadzic, a jakies 70% odwiedzajacych to dzieci neo, ktore prowadza konsolowe wojenki... A co by nie offtopowac, to powiem, ze hidden package'a cholernie zazdroszcze i czekam, az w koncu sam bede mogl zagrac w GTA ; )
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Rafiraf (Poziom: 16) dodano: 30.04.2008, 16:12
Pompey>>> To oficjalnie jest raczej monitor, ale z tunerem TV i HDMI (full hd madafakers :P). :>
Już upuje filmik z gry, zaraz dam linka ^^
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
P_M_K (Poziom: 11) dodano: 30.04.2008, 18:37
Grałem 6h :D własnie zrobiłem sobie przerwę. Gra jest po prostu super!!! :E :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.18.***.***]
Polska (Poziom: ) dodano: 30.04.2008, 19:39
Daj mi podkoszulek xDD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
moro. (Poziom: 15) dodano: 30.04.2008, 19:44
Znalazła się banda PS3 FREEDOM... Slowik12 będą dodatki, lecz nie tak obszerne jak na xbox'a 360...czyli autko, muzyka..nic więcej, cezary170 pisze się BLU-RAY nie BLUE-RAY, masz konsole a praktycznie gówno wiesz co jak się zwie... Z góry twierdzę, że nie jestem dzieckiem NEO..BA nawet już nie jestem dzieckiem :(, z jednej strony źle robie, że się wdaje w kłótnie z 11-13latkami którzy wiedzą WSZYSTKO, z drugiej strony, nie lubie jak ktoś wjeżdza bezpodstawnie na COŚ, w tym przypadku X360..Tyle, :* lululanka, NO OFFENSE
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
rabit7 (Poziom: 11) dodano: 01.05.2008, 03:16
Witam, ciągle widzę kłutnie między PS3 a Xbox 360. Ja osobiście jestem za PS3 z tego względu, że czadowo wygląda i chodzi na tej konsoli GTA 4 ^^, ale jakby się zagłebić w parametry techniczne stwierdziłbym co innego, narazie jednak patrze na powierzchowność i GTA4 ; ]
A Kuchcikowi gratuluje koszuli, będzie miał w czym chodzić w wakacje ^^
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
misiekgud (Poziom: 11) dodano: 01.05.2008, 07:18
Ja nie mam konsoli ale raczej wolałbym PS3. Ale juz koniec kłótni wole poczekać na wersje PC.. Czas leczy rany.... :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Plustek15 (Poziom: 11) dodano: 04.05.2008, 16:58
Fajowy prezent od R* [***]iaszczy granat i naklejki





















Pozdro
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tiquill (Poziom: 11) dodano: 05.05.2008, 15:04
Super paczka, daj granat Przemek xDD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
mafia_fan (Poziom: 16) dodano: 29.01.2009, 21:12
Kuchcik ty to masz szczęście.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]