reklama

Najnowsze informacje

2016VSA-MP hacked! Multiplayer | PC PS3 PS2 iOS Android Xbox X360 Mac WP Amazon | 03.06.2008 16:55 przez adamale
Encyklopedia: Grand Theft Auto: San Andreas

Tyle bałaganu, tyle zamieszania z SA-MP, aż wreszcie stało się najgorsze - kod tego multiplayera został skradziony i opublikowany w internecie! Takie info możemy znaleźć na oficjalnej stronie modu. Z oświadczenia na SA-MP.com możemy jeszcze wyczytać, że za tą akcję odpowiedzialna jest grupa o...
Tyle bałaganu, tyle zamieszania z SA-MP, aż wreszcie stało się najgorsze - kod tego multiplayera został skradziony i opublikowany w internecie! Takie info możemy znaleźć na oficjalnej stronie modu. Z oświadczenia na SA-MP.com możemy jeszcze wyczytać, że za tą akcję odpowiedzialna jest grupa o nazwie ZYRONIX, której liderem został były programista, a także słynny cheater - Jacob. Umieszczał on linki na oficjalnym forum San Andreas Multiplayer, do pliku torrent, który zawierał źródło. Co prawda nie został udostępniony calutki kod, ale i tak jest to spora część (ta, do której dostęp miał Jacob). Wygląda na to, że sytuacja się nieco uspokoiła, gdyż strona w/w grupy nie jest obecnie dostępna, no i na szczęście źródło póki co nie jest nigdzie dostępne. Wygląda na to, że SA-MP zostało kompletnie zniszczone... teraz, cheaterzy będą mieli jeszcze łatwiejszy na sposób na obejście zabezpieczeń. Czekajmy na dalsze informacje. Nie sądzę jednak, aby były one optymistyczne. Edit #1 Powróciła normalna strona SA-MP, informacja została usunięta. Edit #2 Info wciąż jest dostępne tutaj.
r e k l a m a

Komentarze (40) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 16
Lukasz15 (Poziom: 16) dodano: 03.06.2008, 17:07
Hmm nieciekawie :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lester019 (Poziom: 16) dodano: 03.06.2008, 17:23
A to ciule glupie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
michu. (Poziom: 11) dodano: 03.06.2008, 17:24
Żałośni są tacy ludzie...
Naszczęście i tak nie gram w sa-mp, ale dużo grałem i fajna rzecz to jest..., naprawdę szkoda. Pozostaje MTA RACE i DM :P.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
LuluKB (Poziom: 16) dodano: 03.06.2008, 17:41
Ja nie mogę, SA-MP ma ostatnio pechowy okres, mam nadzieję że jednak wyjdzie na prostą, bo szkoda takiego świetnego multiplayera...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
winkler1993 (Poziom: 11) dodano: 03.06.2008, 18:11
Piep... cheaterzy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
D@V!D (Poziom: 16) dodano: 03.06.2008, 19:08
po[***] [***] co nie mają co robić to się włamują, a zostawili by im żeby tamci robili to dalej i niech się wykażą że program edytować umią te wszystko pliki .dll i takie tam że umią z san andreas gta 4 np. zrobić a nie tak się włamywac co każdy umie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
mati19 (Poziom: 16) dodano: 03.06.2008, 19:14
żal, żal i jeszcze raz żal :D
Cóż, są ludzie i parapety :P

Ale team SA-MP i tak zachowuje się jak debile.
Ciekawe co jakiś [***] n00bek zrobimy z tym kodem jak i tak pewnie nic nie rozumie.

Pozdro dla durni z SA-MP.com
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kubaxbx (Poziom: 11) dodano: 03.06.2008, 19:26
co wy sie wkur******, ktos ukradl Kod do SA-MP. A na pewno polowa tych ktorzy sie najwiecej wkurzaja ukradla cos innego, GTA SA. Sciagniete albo przegrane. Wiec nie wkurzajcie sie o ukradziony kod do SA-MP! :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.19.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 03.06.2008, 20:13
eh szkoda, naprawdę był to światowy multi... nie rozumiem jak można być cheaterem :[
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tielan (Poziom: 11) dodano: 03.06.2008, 20:26
rozpierdalają mnie tacy ludzie. hackowanie dla zabawy i ułatwiania innym nie uczciwie grającym.
Ostatnio to już w ogóle się wkur.... jak shackowali rozkład jazdy autobusów w Rybniku :R
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tielan (Poziom: 11) dodano: 03.06.2008, 20:29
a co do wypowiedzi wooziego, to wiem coś o tym, dzieci mające 10 lat nie umieją grać w takie gry i nie wiedzą po co uczciwie grać, więc czitują ;P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
agv (Poziom: 16) dodano: 03.06.2008, 20:35
Czitowac to tylko na singlu no wiadomo :D
ale na multi ;( ludzie dajcie spokoj ;/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
eDameXxX (Poziom: 16) dodano: 03.06.2008, 21:00
Ojojoj. Szkoda!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
KUBAx (Poziom: 16) dodano: 03.06.2008, 22:13
Bardzo dobrze nauczą się że takich rzeczy nie trzyma sie na kompie z dostępem do neta. Widać nie jest to aż takie ważne skoro sie nie zabezpieczyli ;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
rtc (Poziom: 16) dodano: 03.06.2008, 22:36
ale po jaka cholere oni to robia, pooc zniszczyli sa-mp?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 56
Majek (Poziom: 56) dodano: 03.06.2008, 22:53
s[***]syny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ciekawe czy ten Jackob i ten drugi by tak jape cieszył gdyby on coś takiego zrobił i bym mu to rozpierdzielił
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
lyndows (Poziom: 11) dodano: 03.06.2008, 23:19
Tylko sie powiesić. To teraz będzie co drugie dziecko neo cziterem na SAMP. kubaxbx nie każdy ma nieoryginalne np.GTA SA. Niektórzy są uczciwi. Tylko siąść i sie powiesić. A ekipa z SAMP to jest też nie poważna żeby taki ważny kod trzymać na kompie z internetem. Dali plamy na całej linii. :( Tylko płakać. Idę grać w SAMP póki jeszcze da sie tam grać. :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Marfi (Poziom: 16) dodano: 04.06.2008, 07:08
Widac czyms podpadli temu Jakubowi. :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mrozio_18 (Poziom: 11) dodano: 04.06.2008, 14:22
hah żałosne :P jedni drugim robią sobie na złość :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Kylow (Poziom: 11) dodano: 04.06.2008, 14:54
Szkoda... No ale przynajmniej będą już teraz wiedzieli, żeby takich rzeczy nie trzymac na kompie z netem. Teraz tak jak ktoś wcześniej napisał cały sa-mp będzie się roic od neo-cziterów.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.19.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 04.06.2008, 15:21
krzysiek po co sie wieszać :S wszystkich cziterów powiesić :/ Ja nie rozumiem jak można grać na czitach? eh.. :[
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Zenix (Poziom: 16) dodano: 04.06.2008, 15:53
i tak sa-mp to dno ( bynajmniej od 2006 );] szczególnie te publiczne TDM..
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
roolf (Poziom: 16) dodano: 04.06.2008, 17:03
i dobrze i tak cały samp już był opanowany przez noobów i cheaterów i przez to z tym skończyłem jakiś czas temu.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
KUBAx (Poziom: 16) dodano: 04.06.2008, 17:40
Teraz jest sa-mp w gta 4 ;] Czy jest jakaś ochrona na konsolach w gta 4 która podczas gry przez neta uniemożliwia zastosowanie kodów lub trainerów coś w stylu punkbustera jak w serii BF ??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
lyndows (Poziom: 11) dodano: 04.06.2008, 18:38
KUBAx A po co Ci to wiedzieć. Jesteś czterem czy co. Z resztą na konsolach nie hackują. Wątpię żeby mieli jakieś zabezpieczenia.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
KUBAx (Poziom: 16) dodano: 04.06.2008, 18:42
Tak się zastanawiam bo jak wyjdzie na Pc to będzie to samo co teraz na sa-mp ;/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
lyndows (Poziom: 11) dodano: 04.06.2008, 18:56
KUBAx Straciłem trochę nadzieje ze wyjdzie GTA 4 na PC. 1.Będą robić dodatki do GTA 4 więc nie maja czasu żeby zrobić na PC. 2.Ostatnie GTA które wyszło na PC pochodzi z 2004 roku. 3.R* chyba zaczęli olewać PC-towców. 4.Jeżeli GTA 4 (jakimś cudem) wyjdzie na PC wydaje mi się że będzie okrojone o wersje MP. 5.Nie będą robić MP na PC, bo właśnie będzie za dużo cziterów i nie zdołają zrobić tylu serwerów. Nie zrobią tyle serwerów przez piratów. po prostu im sie to nie opłaca bo większość ściągnie grę. 6.Można zacząć się załamywać. :( :( :( Jest jeszcze trochę powodów dlaczego tak będzie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.19.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 04.06.2008, 19:11
krzysiek, w 50% masz rację... ale mam nadzieję, że jednak wyjdzie ^^ ale znów będzie piractwo... ;/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Kylow (Poziom: 11) dodano: 04.06.2008, 19:19
Nawet jak GTA4 wyjdzie na PCety to i tak wiekszośc osób nie będzie grało, bo przeciez jaki to trzeba będzie miec sprzęt.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 56
Majek (Poziom: 56) dodano: 04.06.2008, 19:20
a ja mam nadzieje że powstanie jakis multiplayer który za użycie czita będzie banował na zawsze !!!! bo GTA IV raczej na PC niewyjdzie.... ja u kumpla gram i już mam 37% :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
lyndows (Poziom: 11) dodano: 04.06.2008, 19:33
Wu_Zi_Mu Też mam nadzieje, że wyjdzie, lecz coraz bardziej zastanawiam się nad kupnem konsoli. Kylow Zanim wyjdzie (o ile wyjdzie), to już będą wystarczające sprzęty, w ogólnie dostępnych cenach. majek Trochę głupio tak u kumpla grać (ja tak uważam). Fajnie że przejdziesz GTA 4 ale i tak nie będziesz miał możliwości później pogrania w GTA 4, np. żeby pozwiedzać miasto, lub pojeździć bez celu.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
zabij_mnie (Poziom: 11) dodano: 04.06.2008, 19:35
majek a jak myślisz po co w MTA:DM się rejestrowało na mtabeta.com? Dostawało się seriala żeby jak czitujesz ban był na serial nie jak w samp na IP. A to że czitujesz i ci konto usuwa to masz w CS. Jak VAC wykryje czita to konto jest banowane i kasa w du**!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
KUBAx (Poziom: 16) dodano: 04.06.2008, 21:29
I tak powinno być jak w CS ale to troche za ostre reguły. Niech zrobią punkbustera jak w BF w razie kodów zablokują cię na jakimś serwerze a nie na całym koncie ;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
Ganjalf (Poziom: 13) dodano: 05.06.2008, 11:57
Wystarczy wprowadzić MP TYLKO w oryginalnych kopiach gry.. Ściągną i co? Nuda jak przejdą, a tak ludzie w oryginałach będą grali przez następne kilka lat. SA też dzięki SAMPowi długo żyje. Ale coż.. Nic nie mówili o wersji na PC.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
użytkownik (Poziom: 16) dodano: 05.06.2008, 16:55
Kurwy meneckie cheaterzy za[***] BANOWAĆ NA WSZYSTKCIH SERWERACH JAK TYLKO SIE DA.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS (Poziom: 29) dodano: 05.06.2008, 17:51
Noo świetnie nic tylko pogratulować. Przez tych skur*** możemy się już pożegnać z resztką szans na stworzenie samp 0.2.5 i przywitamy fale zasranych cheaterów panoszących się z nowymi cheatami... Gratz. Takich odłamów społecznych to naprawdę kastrować i zarżnąć żywcem na oczach ludzi...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS (Poziom: 29) dodano: 05.06.2008, 17:54
Btw News jest o hacku sampa a Wy dalej jedno i to samo wałkujecie o gta 4 na pc i rozmyślaniach, serio nie możecie chociaż raz o tym nie pisać gdzie się da? ; c
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
KoCuRTomCaT (Poziom: 16) dodano: 08.06.2008, 09:17
NIENAWIDZE CHEATERÓW NAWET WCZORAJ CHYBA DO MNIE WALIŁ JEDEN Z MINIGUNA I MYŚLAŁ ŻE JEST KIMŚ, JA NIGDY NIE UŻYŁEM ŻADNEGO CHEATA W SAM-MP

SKUR******* PRZEZ NICH NIE MA SA-MP !!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.27.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 12.07.2008, 07:32
cheaterzy sa du DUPY...ostatnio gostek mnie latajacym autem rozechal...wyszedl z auta a auto bylo na mnie....na szczescie jakis inny koles wzial je...i popchnol wwiec ozylem
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11