reklama

Najnowsze informacje

4187VGTA: Chinatown Wars na Nintendo DS! News | PC PS3 X360 | 15.07.2008 20:50 przez PedriuX
Encyklopedia: Grand Theft Auto IV

To nie żart, na Targach E3 Nintendo ogłosiło wydanie najnowszej gry z serii GTA. Po raz kolejny akcja rozgrywać się będzie w Liberty City, tym razem skupiając się na chińskiej dzielnicy. Prawdopodobnie gra zostanie wydana zimą. Oficjalne stanowisko Rockstar: "Ta gra dostarczy całkiem...
To nie żart, na Targach E3 Nintendo ogłosiło wydanie najnowszej gry z serii GTA. Po raz kolejny akcja rozgrywać się będzie w Liberty City, tym razem skupiając się na chińskiej dzielnicy. Prawdopodobnie gra zostanie wydana zimą. Oficjalne stanowisko Rockstar: "Ta gra dostarczy całkiem nowych i intensywniejszych doznań na przenośną konsolę Nintendo DS - mówi Sam Houser, dyrektor Rockstar Games - Rockstar Leeds wraz z Rockstar North stworzyła grę równie interaktywną i wciągającą, co jej poprzednie odsłony." Link do oficjalnej strony znajdziesz tutaj
Nie wiesz czym jest konsola Nintendo DS albo nie wiesz, gdzie będziesz mógł ją kupić? Wpadnij tutaj
r e k l a m a

Komentarze (88) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 16
rodak69 (Poziom: 16) dodano: 15.07.2008, 21:22
WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOT???!!! OH MY GOOOOOOOD!! HOLLY CRAP!! NIE WIEM CO POWIEDZIEĆ! JAK GRA BĘDZIE W 3D TO CHYBA BĘDZIE TRZEBA KUPIĆ DS'A! :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Ryba15 (Poziom: 11) dodano: 15.07.2008, 21:40
Eee to pewnie coś żeby zapchać lukę zanim wyjdzie np. GTA V tak samo było z seriom Stories żeby GTA nie ucichło.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
barti2012 (Poziom: 11) dodano: 15.07.2008, 21:43
Bleee mogliby dać GTA IV na PC to by się ludzie bardziej ucieszyli.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
radkinson (Poziom: 17) dodano: 15.07.2008, 22:00
no tego się nie spodziewałem
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
rodak69 (Poziom: 16) dodano: 15.07.2008, 22:13
Ale z Was buraki! Chcecie GTA IV czego nie kupicie X360? OMG... Specjalnie dla tej gry kupiłem konsole i się nie zawiodłem. Specjalnie dla LCS i VCS kupowałem PSP. Jeśli CW nie będzie wyglądało jak GTA Advance to raczej i to samo będzie z DSem.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Tracha (Poziom: 16) dodano: 15.07.2008, 22:25
Szybko teraz te GTA wychodzą :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.19.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 15.07.2008, 22:43
Nie będę kupować konsoli dla jednej gry... :D Mam nadzieję, że nie jest to coś w stylu GTA:GBA :| Moim zdaniem panowie z R* mogli by się jeszcze wstrzymać z tą informacją, powinni się skupić na promocji GTA IV :E
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
danio7411 (Poziom: 11) dodano: 16.07.2008, 01:11
Jak wyjdzie taka gra to pomylście jakie wymagania będzie miała na komputerze a na konsoli to wogóle beznadziejnie ponieważ większość osób na świecie ma właśnie kompóter, a dla jakieś gry nikt kasy w błoto nie będzie żucał bo by sie nie opłacało i tak by sie kiedyś znudziła nie?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
danio7411 (Poziom: 11) dodano: 16.07.2008, 01:13
tak samo jak gta london myślałem że ta gra wyprzedza gta sa a to jakaś beznadziej na gra gorsza od gta 1 taka sama strategia
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
rado335 (Poziom: 11) dodano: 16.07.2008, 01:32
Danio, zdziwiłbyś się, ilu ludzi ma konsolę. W Polsce nieduża część graczy ma i konsolę i kompa, ale to nie znaczy, że tak musi być na całym świecie. W wyżej rozwiniętych krajach to 70% graczy ma komputer, a do tego jakąś konsolę. Więc liczba graczy, którzy mają NDS'a i komputer jest naprawdę duża. Opłaca się robić GTA na tą konsolę tym bardziej, że GTA jest bardzo popularne i na pewno wiele osób kupi NDS i nowe GTA, bo są po prostu fanami. A posiadacze NDS na pewno kupią GTA, bo większość z nich grała w GTA na komputerach lub innych konsolach. Słowem, bardzo się opłaca i nie jest to beznadziejne. Zyski zapewne będą większe od kosztów produkcji, więc i Take Two (jako wydawca Rockstara) się nie zawiedzie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
danio7411 (Poziom: 11) dodano: 16.07.2008, 01:40
Z jednej strony masz rację ale kto wie może kiedyś zrobią te gta na kompóter dlatego ja bym wolał poczekać niż kupywać konsolę bo zawsze lepiej gra na kompóterze niż na konsoli, ale to zależy dla kogo bo gta rośnie coraz więcej jest tych gier dlatego napewno komuś się znudzi
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Heninger (Poziom: 11) dodano: 16.07.2008, 02:19
LoL mówicie a nie znacie sie na prawdę to jest tak na całym świecie ludzie grają na Konsolach a PC mają tylko do spraw biórowych i surfowania tylko w polce do gier (na razie popularniejsze są PC) ale to już mijafirmy rezygnują z wydawania gier na Kompy itdd
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Fucio (Poziom: 11) dodano: 16.07.2008, 08:51
Ja specjalnie kupiłem Xboxa dla GTA IV, i nie wiem jak można powiedzieć, że to wyrzucenie pieniędzy w błoto. Nawet gdyby się znudziła to są inne gry.

PS:Danio, nie pisze się "kompóter" tylko "komputer"
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
rado335 (Poziom: 11) dodano: 16.07.2008, 09:19
Heninger, wiesz... Nie wiem jak Ty, ale ja jestem programistą. Czyli piszę gry zawodowo. Więc jeśli ktoś się tu nie zna, to raczej nie ja. Nie, to nie jest tak, że wszyscy grają tylko na konsolach. Moim zdaniem grają tak po równo, na konsolach i kompie. Bo są fajne gry, które wyszły tylko na PC oraz fajne gry, które wyszły jedynie na konsole. A poza tym, dużo osób (nie tylko w Polsce) woli czekać aż gra wyjdzie na kompa, bo niektórym się lepiej gra, bo inni mogą mieć lepszą grafę itp.

A studia rezygnują z komputerów, nie dlatego że ludzie wolą konsole, ale dlatego że szerzy się piractwo. Może byś wiedział, gdybyś trochę czytał newsy.

Nigdy nie grałem na NDS-ie, ale to chyba nie jest taka dobra konsola jak PS3? Chyba nie mogłaby poradzić grafiki z GTA IV? Jeśli tak, to będą musieli dać gorszą grafę, więc to już trochę odrzuca możliwość wydania gry na komputery (w końcu nie będzie im się chciało poprawiać grafiki, może nawet robić ją od nowa). A jeśli nie, to szansa i tak jest mała. Jeśli Rockstar mówi, że to będzie gra tylko na NDS'a, to będzie tylko na tą konsolę. Bo tak samo było z GTA: GBA. To po prostu coś, co ucieszy właścicieli NDS-ów.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Ski9ll (Poziom: 16) dodano: 16.07.2008, 09:42
Nie będę kupować konsoli dla jednej gry...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Yuko (Poziom: 16) dodano: 16.07.2008, 10:15
Rofl aż nie wytrzymałem ze śmiechu i musze coś napisac... GTA Chinatown Wars wyjdzie tylko na NDS poniewaz to jest uzupełnienie dla tej konsoli... Tam grafika jest na poziomie wyzszym od Amigi ale nie dorasta nawet do gry z wymaganiami GTA III... wiec NDS nie dostało ani GTA III ani VS ani SA a co dopiero IV...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Yuko (Poziom: 16) dodano: 16.07.2008, 10:17
Ciąg dalszy... Wiec R* w geście ze nie zapomina o posiadaczach NDSa wydaje Exclusiva Chinatown zeby oni nie płakali ze nie maja gta IV i zeby im coś wcisnąc w łapy... A co do stwierdzenia ze nie kupie konsoli dla jednej gry... to nie ma sprawy nikt cie nie zmusza. Ja np kupilem PS3 dla GTA IV ale to normalne ze bede kupywal tez inne gry w ktore nie moge pograc na kompie (chocby Metal Gear Solid 4) więc konsola nie jest dla 1 gry...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Fucio (Poziom: 11) dodano: 16.07.2008, 10:30
Ski9ll. Kto powiedział, że na konsole jest tylko jedna gra. Jest dużo świetnych tytułów w które naprawdę warto zagrać, a nie ma ich na PC.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
raduga (Poziom: 12) dodano: 16.07.2008, 11:08
Ha! Ale jaja! Co do tej gry to racja, powinno być jeszcze gta na DS. To jest genialne, gra będzie miała pewnie okrojoną grafikę ale... DS ma przecierz 2 ekraniki, u góry zwykły, a u dołu dotykowy(!), więc można pewnie będzie używać rysika. Ale to będzie rozbudowane! Czekam na rozbudowanie przynajmniej do poziomu 3(w trójce można było zmienić kamerę na tą z góry tak jak w GTA, GTA2, london i Advance. A Co to tych co poniżej pisali że nikt nie ma DS i takie tam... w Japoni DS jest sprzedawany lepiej od PSP, wychodzi na niego miesięcznie setki gier(tylko w Japoni), a po za tym do wszystkich PC`towców i konsolowców powiązanych wyłącznie z Sony Play Station bądź X`em Microsoft`u: DS odtwarza gry z GBA Advance bez przeróbki. Będzie się działo!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
zuczek (Poziom: 11) dodano: 16.07.2008, 11:23
Do [***] że wyjdzie na DS mogli by wkońcu zrobić gre na PC bo znowu sobie w to nie pogram!!!!!!!!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
danio7411 (Poziom: 11) dodano: 16.07.2008, 11:28
Najlepjej zrobić grę na PC później na konsolę i tak dalej... A gta chinatowns wars to narazie historia...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
KAZUYAH (Poziom: 16) dodano: 16.07.2008, 12:27
może jeszczee na N64??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
drake (Poziom: 11) dodano: 16.07.2008, 12:55
Bardzo sie ciesze, iz wreszcie r* wydaje swoje nowe dziecko na przenosna konsole nintendo ds. wreszcie bede mogl w cos zagrac na nim, a nie w jakies gowna. Moze bedzie dalo sie wykorzystac mikrofon/rysik? coz, kto wie ;x ps. az mi sie rzygac chce jak widze wojny konsola vs pc, sam mam psp i pare innych + pecet i nie narzekam. prosze, w komentarzach pisze o tym czego dotyczy news, a nie o [***] maryny -_-
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
danio7411 (Poziom: 11) dodano: 16.07.2008, 12:58
Mi się tam konsole nie podobają i bardziej lubie PC...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
bartas225 (Poziom: 16) dodano: 16.07.2008, 13:53
Zamiast zrobić san andreas stories na PSP to oni sie takimi pomyjami zajmują ;(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
danio7419 (Poziom: 11) dodano: 16.07.2008, 14:59
większość osób w polsce ma PC niż konsolę więc po co oni robią grę na konsolę..?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kolarz105 (Poziom: 16) dodano: 16.07.2008, 15:08
Jezu żal mi się robi panów z R*, przeglądałem różne, różniste strony o GTA(zagraniczne i polskie) i na więkoszośći były ankiety czy posiadasz PC/X360/PS3 itp. i na każdym wynika że 70% ludzi ma PC a oni na siłę wydają gry na wszystko tylko nie na PC :( a potem strzelają focha że ludzie przestają lubić GTA i całe R*...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Mef (Poziom: 16) dodano: 16.07.2008, 15:19
skupiliby sie na GTA IV na blaszaka a nie Nintendo DS ;(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
bartas225 (Poziom: 16) dodano: 16.07.2008, 15:27
danio7419 a czy R* to Polska firma? Nie. Sądzę że Polska ich nie za bardzo obchodzi :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
drake (Poziom: 11) dodano: 16.07.2008, 15:52
wy nie umiecie zrozumiec? konsole sa bardziej przyjazne niz zasrane pc'ty, ktorymi mozna sobie [***]e podetrzec przy robieniu gry. na pc jest wielkie piractwo, to ze w polsce sa dzieci ktore maja tylko pc i piraca to ich gowno obchodzi...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.7.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 16.07.2008, 15:54
Czy wy kiedykolwiek przestaniecie płakać nad tym czy GTA IV wyjdzie na PC czy nie?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kazik (Poziom: 11) dodano: 16.07.2008, 16:02
Wielkiego entuzjazmu nie odczuwam z powodu wyjścia tej gry. Rockstar "martwi się" o właścicieli Nintendo DS? Śmieszne. Wcale nie byłoby dziwne, gdyby żadna z następnych części GTA nie wyszła na PC (w końcu piractwo).
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
danio7411 (Poziom: 11) dodano: 16.07.2008, 16:10
A nawet jak by gta 4 wyszła na pc to wyobraźcie sobie jakie musiała by mieć wymagania jak gta sa nie wszystkim chodzi na max wymaganiach. Z jednej strony niech robio te wersje gta na konsolach a później najlepsze gta na PC to wszyscy odłożyli bu konsolę :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
danio7411 (Poziom: 11) dodano: 16.07.2008, 16:50
jeszcze gta 4 nie powstala na pc a oni już robią chinatown
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Fear (Poziom: 11) dodano: 16.07.2008, 16:51
Możecie przestać [***] nie na temat? Konsola be, a grałeś [***]? I huj, że w Polsce jest więcej PC? W USA i innych zakątkach świata więcej osób ma konsole! BTW, ktoś jeszcze [***] o piractwie... A Wersje X_Box'owa GTA IV krążyła w sieci ponad tydzień przed premierą! Z czego kilkadziesiąt milionów ludzi korzystało, więc zamknijcie [***] mordy!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
danio7411 (Poziom: 11) dodano: 16.07.2008, 16:56
To ty sie kurwo nie odzywasz ty pewnie [***]sz w gta 1 na konsoli? na kodach i pewnie sobie wgrywasz mody i samochody i cie to [***] podnieca
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
danio7411 (Poziom: 11) dodano: 16.07.2008, 17:16
widzisz zasmrodziłeś atmosferę
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
drake (Poziom: 11) dodano: 16.07.2008, 17:36
dobra, jeszcze 1 komentarz z wyzwiskami/gta4napc etc i bede kasowal.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.4.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 16.07.2008, 17:41
Co za ludzie..... brak słów...wysłać na resocjalizacje -.-'
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
danio7411 (Poziom: 11) dodano: 16.07.2008, 17:48
widzicie jeden się odezwie i wielka afera się robi :P on chyba tylko gta 1 zna że się tak wymądrza :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
drake (Poziom: 11) dodano: 16.07.2008, 17:52
czy mowilem zebyscie komentowali tamtych? nie, prosze abyscie zaczeli wreszcie mowic o cw, a nie pier.... farmazony.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
danio7411 (Poziom: 11) dodano: 16.07.2008, 17:55
niewiem czy mówiłeś :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
KAZUYAH (Poziom: 16) dodano: 16.07.2008, 17:59
uuu rockstar myli liberty city z nowym jorkiem. Brucie do mnie zadzwonił żeby popływać łódką i powiedział żeby płynąć do statuy WOLNOŚCI
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
danio7411 (Poziom: 11) dodano: 16.07.2008, 18:07
a statuła wolności nie znajduję sie w liberty city
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Ryba15 (Poziom: 11) dodano: 16.07.2008, 18:43
Tak to jest jak pisząc teksty nie patrzy się na klawiature tylko na STATUE WOLNŚCI
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Fucio (Poziom: 11) dodano: 16.07.2008, 18:49
Danio, sam tą aferę nakręciłeś.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tielan (Poziom: 11) dodano: 16.07.2008, 19:31
Oj, ciekawe ile on ma lat.. rozśmieszają mnie takie kłótnie ala "Nakarm trolla"
A co do R* to jakby wydali IV na PC to i tak sprzedaż wzrosłaby i to w sumie dzięki multiplayerowi w dużej mierze, rozwinęłaby się wielka sieć, klany, masa graczy posiadających oryginał.. tak jak to w CoD4 na przykład ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Fucio (Poziom: 11) dodano: 16.07.2008, 19:35
Tielan: Z ust mi to wyjąłeś!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
KAZUYAH (Poziom: 16) dodano: 16.07.2008, 19:38
powiedział do WOLNOŚCI
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
KAZUYAH (Poziom: 16) dodano: 16.07.2008, 19:40
statue of freedom a nie happiness
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mrozio_18 (Poziom: 11) dodano: 16.07.2008, 19:48
łooo fes zapowiada sie ciekawe :D ale nie kupie Nitendo specjalnie dla tego GTA
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
rado335 (Poziom: 11) dodano: 16.07.2008, 20:45
Przecież nikt nie zmusza, żebyś kupił... Właściwie myślę, że Rockstar chce po prostu "poszerzyć horyzonty". Zobaczyć jak pójdzie sprzedaż na NDS'a. No i czy Rockstar ma jakiś obowiązek robienia IV na PC, że ktoś mówi "jeszcze IV na PC nie zrobili, a już nową grę robią"?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kazik (Poziom: 11) dodano: 16.07.2008, 20:53
Statue of Liberty, a nie Freedom, KAZUYAH.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
raduga (Poziom: 12) dodano: 16.07.2008, 21:21
Kurde, komentarze typu "dlaczego nie zrobią GTA IV na PC" mogły by się już dawno skończyć. Po pierwsze od czasu premiery GTA IV na konsole PS3 oraz X360 nie mineło jeszcze nawed 3 miesięcy, a w 6 miesięcy GTA III od premiery zostało skonwertowane z PS2 na PC. PC`towcy, mam małą prośbę... moglibyście pisać komentarze o GTA IV na PC dopiero za te 6 miesięcy od premiery? Po drugie dlaczego Microsoft nie stara się GTA IV na PC? Jak do tej pory załatwił tylko jakieś dodatki do GTA IV na Xboxa 360, ale ani słowa o wersji na kompy, może dlatego że Microsoft chce żeby sszedł cały nakład X360, albo dlatego że nowe Windows Vista zabierają tyle mocy obliczeniowej(2 GB ramu!) że na IV by chyba nic niestarczyło. Fakt że wychodzą nowe lepsze kompy, ale jeszcze komputery mają zbyt wielką cenę a zbyt małą moc. Przez to nowy windows został by łatwo wyparty przez starszego XP. A po zatym nowe części GTA zawsze miło witane. Koniec przekazu.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
raduga (Poziom: 12) dodano: 16.07.2008, 23:13
Kurcze... teraz zaczołem trzeźwo myśleć o tym tytule, gdyby gra była w pełnym 3D tak jak w GTA3 to miała by poziom nie samowity. Po pierwsze była by przez dotykowy panel bardzo rozbudowana, może DS nie ma aż takich osiągów jak PSP(około 40-60 % mniej mocy od PSP), ale GTA od czasów GTA3 przez Vice City aż do San Andreas było określane brzydkie ale ogromne(LCS, VCS i IV to skończyły), po drugie zacznijcie myśleć... nowe GTA nosi nazwe "CHINATOWN WARS", przez co można spekulować że w nowym GTA będziemy sterować... chińczykiem! To by było bardzo fajne rozwiązanie, bo w SA i VCS sterowaliśmy murzynami, a w reszcie części GTA tylko rasą białą. Ale to niebyłby głupi pomysł, wręcz przeciwnie! Techniki cichego zabijania znacznie bardziej rozbudowane od tych znanych z San Andreas, możliwość wymachu nogą podobnie jak Bruce Lee... skakanie po budynkach(będzie "NOWE" i przystosowane do tego miasto), i wiele innych. Ale to tylko spekulacje, więc niech nikt nie bierze ich na poważnie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
raduga (Poziom: 12) dodano: 16.07.2008, 23:20
Wcześniej ktoś pisał o San Andreas Stories na PSP i GTA IV na PC. Ja tam bym wolał by powstalło nowe San Andreas, na PS3. Zobaczcie na Liberty City, porównajcie jak urosło stare LC po przejściu z PS2 na PS3, urosło z 5-6 razy. Teraz chcę nowe San Andreas które by też urosło z 5-6 razy po przejściu z PS2 na PS3. Wiem że to tylko marzenie, ale fajne marzenie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tielan (Poziom: 11) dodano: 17.07.2008, 08:54
A tu ciekawy temat się może rozwinąć ;)
Przyznam, że chciałbym, aby w GTA pojawił się motyw podobny jak w True Crime: Streets of LA, czyli kung-fu, walki w klatkach za pieniądze czy coś podobnego :)
I żeby zredukowali ilość pieniędzy do minimum.. :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.19.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 17.07.2008, 10:23
raduga zgadzam się z Tobą, ale tylko w połowie ;) Masz rację, powinno wyjść nowe SA na PS3, na pewno było by większe niż teraz jest. Ale gry GTA stories, mają coś w sobie (przynajmniej ja tak uważam) i chciałbym, abym mógł kiedyś zagrać w GTA San Andreas Stories ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
KAZUYAH (Poziom: 16) dodano: 17.07.2008, 10:38
powiedział freedom
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.18.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 17.07.2008, 13:13
nawet nawet
ciekawe czy będzie na pc??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
dany182 (Poziom: 16) dodano: 17.07.2008, 18:28
jeśli ktoś sądzi, że to wyjdzie na Pc to jest głupi. To jest gra na przenośną konsolke ludzie, nawet szans nie ma. Czy Wy w ogole pamietacie Liberty City Stories i VCS? Wyszły na psp i ps2. Na stronce Chinatown Wars widnieje napis: 'Ekskluzywnie da Nintendo DS.' Jesli nadal nie rozumiesz o co chodzi, to wyjasniem. Nintendo troche sie spienilo ze nie ma dla nich GTA IV wiec zabulili R* zeby Ci zrobili GTA tylko na DS'a. Takze nie macie co liczyc na wersje Pc. MOZE ta gra wyjdzie na Nintendo Wii, ale to wszystko.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
raduga (Poziom: 12) dodano: 17.07.2008, 19:25
Dobra, SA na PSP by nie weszło, minimalna instalacja na PC to 3600MB a nowe SAS raczej się nie zmieści na UMD bo to 900MB, przy DVD które ma 4700MB dało by rade. Jedyną opcja dla SAS była by wtedy wersja na PS2 albo nawed PS3. Co do wielgachnego SA to PS3 ma dyski BD które wchłaniają 25000MB i dało by się tam upchnąć obszar 5 razy więkrzy od zwykłego SA. Wiem że ciągle piszę "PS3" "PS3", ale zaraz po premierze GTA IV R* powiedziało że napewno wyda przeszłe GTA na PS3, a X360 to taka niewiadoma, bo w X360 nie ma BD, jest tylko DVD, a niekażdy X360 ma dysk twardy na który można zainstalować przyszłe GTA. I jeszcze jedno gdyby powstało nowe Stories to było by tylko i wyłącznie na Play Station, i nic więcej bo Sony podpisał z R* umowe na wyłączność na serię stories. A GTA CHINATOWN WARS też może posiadać taką umowę, tylko że tu zamiast Sony jest Nintendo.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Fucio (Poziom: 11) dodano: 17.07.2008, 20:03
Dyski BD na PS3 mają pojemność 50GB. A co do wersji GTA V na Xbox'a 360 to możliwe, że dostanie on w końcu napęd Blu-Ray. A jeśli nie to i tak mogliby wydać te GTA V na X'a w wersji instalacyjnej bo i tak dużo osób ma twardziela na pokładzie, a fani pewnie by dokupili :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
DoMiNo1547 (Poziom: 11) dodano: 18.07.2008, 02:34
Niestety nie mam DS'a, więc pewnie przegapię tą część... ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
militarysta (Poziom: 16) dodano: 18.07.2008, 13:29
Raduga wiesz co ty piszesz Hinczykiem? przecierz w newsie pisze ,że bedziesz Tommy Vercetty ,a co do tych ciosów Duzo pracy by było ale jakby sie udało to nieźle by wyszło fajne było by tez chowanie sie za scianą itd... W szczegulnosci brakuje w GTA chodzenia po drabinach :( Miejmy nadzieje ,że w nowym GTA bedzie można chodzic po drabinach ;D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pacins (Poziom: 16) dodano: 18.07.2008, 15:01
Człowieku czy ty wiesz co piszesz? Po pierwsze nie Hinczyk tylko Chińczyk (Chiny...) po drugie gdzie pisze że główny bohater to Tommy Vercetty, a dla autora newsa : Nie prawdopodobnie zimą ^^ tylko premiera jest w Grudniu tego roku ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.19.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 18.07.2008, 15:50
gdzie jest napisane, że w GTA:CHW będziemy chodzić Tommym ? Nigdzie tego nie wiedzę...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
dany182 (Poziom: 16) dodano: 18.07.2008, 18:12
nie rozumiecie? koleś po prostu pomylił newsy, spojrzał na news o tym artworku Brown'a. Tam jest napisane 'głownym bohaterem tym razem jest Tommy Vercetti' i jemu się pomyliło z Chinatown Wars.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Pips (Poziom: 11) dodano: 18.07.2008, 23:25
raduga ty chyba jesteś... UMD na 1,8GB pojemności a nie 900MB... Fucio - Xbox nie dostanie nigdy BD :>
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Fucio (Poziom: 11) dodano: 19.07.2008, 14:02
Pips jemu chodziło o jednowarstwową płytkę UMD ale masz rację.
Co do napędu BD to myślę, że X w końcu go dostanie, chyba, że jego następca nie wyjdzie za wcześnie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
raduga (Poziom: 12) dodano: 20.07.2008, 12:55
Fucio, jednowarstwowe dyski BD z PS3 mają 25GB. Pips, UMD jednowarstwowe ma 900MB. Sony opracowało kiedyś napęd CD i dlatego PSX był taki wypaśny w swoim czasie, DVD nie jest dziełem Sony to też i xbox`y go mają, a BD jest stworzony przez Sony to też PS3 ma na niego wyłączność na dobre kilka lat. Albo x360 będzie miał dysk twardy albo z nowego GTA na x360 nici.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Fucio (Poziom: 11) dodano: 20.07.2008, 13:36
No 25GB, ale PS3 używa też dysków dwuwarstwowych, tak samo jak PSP. Dobra skończmy kłótnię. Szlak mnie trafia gdy nie robią gier na X'a bo nie zmieści się to na jednej płycie, a ja mam dysk 120GB :/
No cóż, trzeba też myśleć o innych.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
danio7411 (Poziom: 11) dodano: 23.07.2008, 12:09
Po co robią gta o chinczykach?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Fucio (Poziom: 11) dodano: 23.07.2008, 18:10
Kto powiedział, że o chińczykach? A nawet jeśli, to co w tym złego?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
danio7411 (Poziom: 11) dodano: 23.07.2008, 19:07
Nazwa mówi sama za siebię... A wogóle chciał byś chodzić skośno okim s[***]lem??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Brix (Poziom: 16) dodano: 24.07.2008, 12:00
zal ... jesli ma byc na DS to mozemy liczyc na grafe 1D albo 2D ... omg ... wole juz SA :P i VC :P pozdro Mister :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.15.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 24.07.2008, 12:17
Eee... wiesz co danio 7411? Jakoś każdy wie że w San Andreas CJ to murzyn, a każdy gra w SA. Jakbędziemy chińczykiem a gra będzie rozbódowana tak jak Vice City Stories to więkrzość(przynajmniej posiadaczy DS`a) będzie chciała ją mieć. Ciekaw jestem tylko czy nowe Liberty City będzie jedną wyspą(inne niedostępne jak wiocha w GTA III), a jeśli już trzema to czy będzie wzięte np. z III? Czy wie ktoś może czy w IV jest chińska dzielnica? A jeżeli chodzi o grafe, to mój kolega jak zagrał w VCS na moim PSP to powiedział że grafika jest wspaniała i wogóle, a gdy podłączyłem do TV to się spytał: "Czemu wszystko jest takie "kwadratowe"". Na małym ekraniku DS grafika będzie mogła być na poziomie GTA III, a będzie wyglądała jak ta z SA. Dzięki temu miasto będzie mogło mieć trochę więkrze rozbódowanie. Ciekawe tylko czy będą samoloty i chelikoptery?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Fucio (Poziom: 11) dodano: 24.07.2008, 20:13
Czemu nie. Czy mi się zdaje, czy jesteś rasistą?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
lukascv (Poziom: 12) dodano: 25.07.2008, 11:47
:( i znowu na jakąś konsole a nie na PC
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mariuszbareja2 (Poziom: 11) dodano: 25.07.2008, 13:35
cześć wszystkim jestem tu nowy a ja myślałem że już bedzie jakeś gta na pc :( to ja bym chcial żeby wyszlo na ps2 a nie na jakąś inną konsole ale gta 4 napewno będzie lepsze od tego gta co ma wyjść zimą
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
CJ_PL (Poziom: 16) dodano: 26.07.2008, 17:10
OMG gta w świecie chińczyków...nie mówie że jestem rasistą ale taki klimat raczej nie pasuje do gta :/ Myśle że ta część to będzie wielki niewypał...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
CJ_PL (Poziom: 16) dodano: 26.07.2008, 17:11
heh zapomniałem dodać ale zobaczymy jak zrobią screeny z postępów...już mnie ciekawi jaka będzie grafika...przeniesienie do czasów GTA 1 i GTA 2 xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lance_Vance (Poziom: 16) dodano: 29.07.2008, 19:58
No tak... a co Ty myślałeś? Przecież to jest DS, a on nie ma za wielkiej mocy obliczeniowej. Grafika będzie na poziomie GTA Classic ;P. Nie wiedziałem że tak szybko R* będzie zapowiadało kolejną odsłonę GTA...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.230.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 30.07.2008, 13:43
Siema. Dawno mnie tu nie było...xD...Też tak myślę słaba grafika , więc chyba na wielki ,,HIT'' nie będziemy oczekiwać , przynajmniej ja xD..PZDR
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
drifter034 (Poziom: 16) dodano: 31.07.2008, 20:26
Ja się zastanawiam, jak można być takim idiotą i pisać, że gra będzie miała grafikę 1D. Wiecie wy w ogóle co oznaczają te wymiary? 1D=Szerokość, 2D=Szerokość i wysokość, 3D= Szerokość, wysokość i głębia. Więc jakim cudem gra może być jednowymiarowa? Ludzie, myślcie trochę!

Gdybym miał DSa to bym zagrał, a tak to jak już pisałem w jednym temacie- odpalę na chwilę na emulatorze :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Fucio (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 20:37
drifter: oni po prostu mają po 8 lat :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16