reklama

Najnowsze informacje

9999VGTA IV na PC - oficjalnie potwierdzone! News | PC PS3 X360 | 06.08.2008 17:33 przez drake
Encyklopedia: Grand Theft Auto IV

Dzisiejszego pięknego dnia, firma Take Two, dystrybutor serii Grand Theft Auto, powiedział naprawde ciekawą wiadomość, mianowicie to, iż Grand Theft Auto IV zostanie wydane na PC! Nie, to nie jest żart! GTA IV na PC zostanie wydane 18 Listopada 2008 roku w Ameryce, a 21 Listopada w Europie! Tak...
Dzisiejszego pięknego dnia, firma Take Two, dystrybutor serii Grand Theft Auto, powiedział naprawde ciekawą wiadomość, mianowicie to, iż Grand Theft Auto IV zostanie wydane na PC! Nie, to nie jest żart! GTA IV na PC zostanie wydane 18 Listopada 2008 roku w Ameryce, a 21 Listopada w Europie! Tak więc, wszystkie "przepowiednie" się potwierdziły, a teraz pozostaje nam tylko czekać... Oto wypowiedź Sama Housera, dyrektora Rockstar Games na ten temat: ,,Jesteśmy bardzo podekscytowani wydaniem Grand Theft Auto IV na PC. Cały zespół został dedykowany do stworzenia jednej z najlepszych gier na PC. Gra wygląda bardzo przepięknie, jest super grywalna i nie możemy doczekać się, aby wszyscy mogli w nią zagrać. Zapraszamy niedługo na stronę GTA IV, aby dowiedzieć się więcej!" P.S. XdtgS, dzięki za napisanie tego newsa razem ze mną! P.S2. Dodam jeszcze, iż newsa o GTA IV na PC nasz serwis napisał DRUGI na ŚWIECIE (!) P.S3. Na stronie R* pojawił się mały napis "Games for Windows LIVE", może to świadczyć o tym, że do gry będzie dołączony Multiplayer :)
Zapraszamy do dyskusji na ten temat na nasze FORUM
r e k l a m a

Komentarze (420) Skomentuj Obserwuj

[80.54.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 06.08.2008, 17:36
no i git. Już widzę komenty niektórych, "ŁAŁ GTA IV NA PC JEEES!" ; o
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS (Poziom: 29) dodano: 06.08.2008, 17:37
Dobra drake niech twój news zostanie mój był pierwszy ale bardziej "uproszczony" ; )
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
LuluKB (Poziom: 16) dodano: 06.08.2008, 17:38
No, fajnie. Chociaż GTA4 i tak pewnie mi na kompie nie pójdzie. Ale od początku myślałam, że jednak wyjdzie na PC'ty ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Majorek07 (Poziom: 16) dodano: 06.08.2008, 17:40
Juhu czekałem na te wiadomość od dawna. Łiiiii
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS (Poziom: 29) dodano: 06.08.2008, 17:41
No teraz tylko czekac na jakieś głebsze info i założe sie że kompy wymagane do gta 4 będa słabsze niż chociażby do assasin creed ;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[213.238.***.***]
Maxsimus (Poziom: ) dodano: 06.08.2008, 17:42
ŁAŁ GTA IV NA PC JESSS!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Bodzio (Poziom: 11) dodano: 06.08.2008, 17:42
21 listopada - pewnie z 5 razy będą przekładać date premiery :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Pucek (Poziom: 17) dodano: 06.08.2008, 17:51
Pozdro dla tych, co kupili konsolę specjalnie dla IV. :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pacw (Poziom: 16) dodano: 06.08.2008, 17:52
Sam byłem sceptyczny co do wydania gta 4 na PC, no ale cóż, skoro zostało oficjalne potwierdzone to pozostaje mi czekać na kolejne info o tej wersji gry, chociaż pewnie i tak nie zakupie jej na PC ; )
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
zbyszek158 (Poziom: 16) dodano: 06.08.2008, 17:52
JJESSSSST NARESZCIE BOZE ILE JA NA TEGO NEWSA CZEKAłEM ;p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Fucio (Poziom: 11) dodano: 06.08.2008, 17:57
Wiedziałem, że w końcu i tak będzie, ale w tym roku? WOW!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
radkinson (Poziom: 17) dodano: 06.08.2008, 18:01
JUPI !! no niech tylko cenega wypuści to już zamawiam pre order
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
szczupak01 (Poziom: 11) dodano: 06.08.2008, 18:06
"Pozdro dla tych, co kupili konsolę specjalnie dla IV."

Pucek i tak taniej mi to wyszło niż dokładać do kompa:) za 750 zł nie znajdziesz teraz takiego kompa który to uciągnie:)
Ps. A później znów R* będzie na piratów narzekać:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS (Poziom: 29) dodano: 06.08.2008, 18:08
"za 750 zł nie znajdziesz teraz takiego kompa który to uciągnie" Tu bym sie kłócił ;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Asmodeus (Poziom: 16) dodano: 06.08.2008, 18:12
Nie kazdy jest takim fanboyem ze w dniu premiery juz musi na padzie w czworke grac, modyfikacje GTA na pc rules, zawsze tak było, jest i będzie, kto lubi kiwac sie na kanapie z padem w reku przy telewizorku to jego sprawa,...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
aquila.A.G. (Poziom: 16) dodano: 06.08.2008, 18:14
Elo. Wiecie czy pójdzie na ATI Radeon 9600/X1050 siries?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS (Poziom: 29) dodano: 06.08.2008, 18:15
Dowiesz sie jak beda podane wymagania mistrzu ; > Btw wątpie bo to prehistoryczna grafa.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
aquila.A.G. (Poziom: 16) dodano: 06.08.2008, 18:17
No wiem .;/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS (Poziom: 29) dodano: 06.08.2008, 18:18
Seria gf 8xx Lub radeon 3 xxx to podstawa do współczesnych gier.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
drake (Poziom: 11) dodano: 06.08.2008, 18:19
no ciekawe, mam nadzieje ze na moim gf 7600 gs zadziała, pozyjemy zobaczymy :f
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Wolf17 (Poziom: 16) dodano: 06.08.2008, 18:21
ŁAŁ GTA IV NA PC JESSS!

;D

Wiedziałem że IV wyjdzie na PC ^^
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
goliatniko (Poziom: 16) dodano: 06.08.2008, 18:24
NO nareszcie jakaś fajna i dobra wiadomość.
szupak01, za 750-800 zł kupisz 2 GB RAM, procesor 4000 GHZ i GeForce 8800 GT, a nawt lepsze.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS (Poziom: 29) dodano: 06.08.2008, 18:25
"procesor 4000 GHZ" owned ; D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Wolf17 (Poziom: 16) dodano: 06.08.2008, 18:29
Ciekawe gdzie można kupić, pewnie na bazarze. xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
ADIX_PL (Poziom: 16) dodano: 06.08.2008, 18:33
!! Czy GTA IV zadziała na karcie NVIDIA GeForce 7600 GS? !!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS (Poziom: 29) dodano: 06.08.2008, 18:34
Ludzie nie ma wymagan a juz pytacie no litosci : | Po za tym to musi być karta z obsługa dx 10..
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kompkm (Poziom: 11) dodano: 06.08.2008, 18:34
To dobra wiadomość! Pozostało tylko czekać. A co do wymagań to myślę że nie będą takie wyśrubowane. Można będzie grac na niższych detalach w ostatecznoiści.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
ADIX_PL (Poziom: 16) dodano: 06.08.2008, 18:36
Czyli trzeba będzie na przerzucić się na zje.. Viste?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Zbyszek223 (Poziom: 16) dodano: 06.08.2008, 18:45
A kto powiedzial ze trzeba bedzie na Viste??
Moze wystarczy XP z DX9, a dla chetnych Vista i DX10.

Poza tym ja do nich wyslalem maila czy GTA wyjdzie na PC i mi wlasnie tak odpowiedzieli :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
ADIX_PL (Poziom: 16) dodano: 06.08.2008, 18:47
Trzeba czekać na oficjalne wymagania. Mój komp nie ma nawet roku, i za słaby na GTA4? Crysis działał mi na fullu bez przycinek ;/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
Ganjalf (Poziom: 13) dodano: 06.08.2008, 18:54
To było do przewidzenia ^^ Na pewno kupię, na pewno wciągnie mnie na długo.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
MaRiUsHeN (Poziom: 16) dodano: 06.08.2008, 18:54
Wiedziałem że wyjdzie...
Ale będzie [***]ioza :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.19.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 06.08.2008, 19:07
jupi !! wiedziałem, że tak sie stanie :) 21 listopada ide na wagary.... 8) pojde do empiku, ale musze pojechać tam pociągiem.... :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
raduga (Poziom: 12) dodano: 06.08.2008, 19:12
Tia... teraz PeCetowcy będą siać zgorszenie wśrud konsolowców! No cóż, ktoś napisał że trzeba będzie mieć Viste... San Andreas potrzebował minimóm systemu Windows 98, a w GTA IV tym minimóm będzie pewnie XP. Jak ktoś chcę mieć Vistę i grać w GTA IV to i 4GB RAMu nie pomoże ;). Ile mineło od premiery GTA IV na PS3? Bo po premierze GTA III na PS2 R* zarobił już tyle że mógł już bez obaw wydać wersję na PC.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
raduga (Poziom: 12) dodano: 06.08.2008, 19:16
Zapomniłem dopisać że mineło 6 miesięcy od premiery GTA3 na PS2. Czy wam też jak piszecie i chcecie dopisać coś przed poprzednim wyrazem to kasuje wam litery?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Othello (Poziom: 11) dodano: 06.08.2008, 19:23
Nie rozumiem tej firmy :( Znając życie i tak jakieś 99% pecetowców będzie piracić, więc zyski spadną :B. I o co ci chodzi z tym zgorszeniem raduga? Nawet jeżeli konsolowcy będą zazdrośni o "czwórkę" na PC, to i tak zawsze mogą się pochwalić, że to oni pierwsi grali w GTA IV :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.174.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 06.08.2008, 19:24
ojjjj ja pierr juz nie moge sie doczekac 21 listopada mój najlepszy dzien w zyciu :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS (Poziom: 29) dodano: 06.08.2008, 19:34
raduga wpierw się ortografi naucz ;c "Jak ktoś chcę mieć Vistę i grać w GTA IV to i 4GB RAMu nie pomoże" Alez co za brednie 2 GB będzie aż nad to...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
Ganjalf (Poziom: 13) dodano: 06.08.2008, 19:35
1.5gb ram pewnie będzie wymagało żeby grać na full. R* słynie z bardzo dobrej optymalizacji gier. GTA SA chodziło pod gf2 a nie powinno ;>
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.238.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 06.08.2008, 19:38
stało się. Niektórzy konsolowcy załamani
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Tomas19 (Poziom: 16) dodano: 06.08.2008, 19:41
żebyście nie zabijali i nie okradali sklepów, ludzi albo co jest w tej grze kryminalnego normalnie grajcie w tą grę a nie jak ukończycie 100% wyjdziecie na ulice i się zacznie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mariuszbareja2 (Poziom: 11) dodano: 06.08.2008, 19:41
a ja kurte sie nie ciesze :( mam za słaby komputer więc nie zagram ani ps3 bo nie mam :( ale mam nadzieje że nie usuniecie ze swoich dysków gta sa bo nie będe mógł grac w gta samp
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Tomas19 (Poziom: 16) dodano: 06.08.2008, 19:44
Teraz to można uwierzyć są dowody oficjalna strona napisała nowinkę (łyso wam konsolowy, którzy nie wierzyli)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
lubin123 (Poziom: 16) dodano: 06.08.2008, 19:46
YEA!! Wiedziałem że nadejcie ten dzień ;) i teraz konsolowcy pewnie sie zawiedli ;o mój komp już sie Jara żeby to właczyć ;)
3GB RAMU
Intel Core 2 duo 2,40GHz
Geforce 7600 256mb Gddr3(musze wymienić)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Peja (Poziom: 16) dodano: 06.08.2008, 19:50
Haha a konsolowcy tak mówili że nie będzie, ciesze sie że zostało to potwierdzone
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
johnjerry (Poziom: 11) dodano: 06.08.2008, 20:09
OMAJGAD! ludzie! jak to przeczytałem pojawił sięmotion blur, serce zaczeło bic szybciej, jakbym wygral w totka! wspaniala wiadomosc! odrazu lepiej sie czuje (jestem chory :D) nie moge sie doczekac... i jedno slowo: i co konsolowcy caly czas gadali ze nie wyjdzie? haha! dobrze ze zatrzymalem kase ktor mialem dac na xbox (ewentualnie) ide swietowac :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
dommanu3 (Poziom: 16) dodano: 06.08.2008, 20:10
hah ja przeszedlem gta 4 i wcale nie jestem zalamny :D jestem szczesliwy ze teraz bede mogl powtorzyc przygode na pc ! :D:D:D szkdoa ze jeszce tyle trzeba czekac ale tam :PP
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
5ebaFree (Poziom: 11) dodano: 06.08.2008, 20:11
teraz tylko czekać na preordera i zamawiać
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
johnjerry (Poziom: 11) dodano: 06.08.2008, 20:13
dajcie odliczanie (tylko proponuje0 do premiery na pc takie jakie bylo w przypadku konsol :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Fasternus (Poziom: 16) dodano: 06.08.2008, 20:16
Taaaaaaakk!!!! W końcu wszystkie moje informacje potwierdziły się! To jest to! Super! Ahhhh teraz tylko czekać a potem tylko zabijać policję! prostytutki i bić się z kim nadejdzie okazja :DDDD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.13.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 06.08.2008, 20:21
Mój brat wczoraj powiedział, że nie będzie GTA IV na PC. Wystarczyło to powiedzieć, a została zapowiedziana premiera GTA IV na PC :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
goliatniko (Poziom: 16) dodano: 06.08.2008, 20:24
Othello właśnie większość nie będzie piracić, bo tylko w oryginałach da się grać w multiplayer, więc będą mieli duże zyski.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Peterek313 (Poziom: 16) dodano: 06.08.2008, 20:25
Ciekawe jak będzie z multi :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
raven1824 (Poziom: 17) dodano: 06.08.2008, 20:26
dlaczego ten news jest tylko na gtasite?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Thompson (Poziom: 11) dodano: 06.08.2008, 20:28
Tak!, już widzę jak dużo ludzi ściągnie pirata. A i wymagania ta gra będzie miała ogromne że niezbędne będzie upgarde kompa.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
teczynianin (Poziom: 16) dodano: 06.08.2008, 20:28
ale fajnie juz nie moge sie doczekać to bedzie mój najlepszy dzień w zyciu.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
pj1993 (Poziom: 11) dodano: 06.08.2008, 20:39
No wreszcie. Dzien przed premiera bede spał pod sklepem xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Xanatos (Poziom: 16) dodano: 06.08.2008, 20:41
A najciekawsze jest to, że jeszcze przed wakacjami, na Wikipedii pisało, że GTA IV na PC wyjdzie w grudniu.
I jestem też bardzo, ale to bardzo [***]ony, bo wszyscy aż wychwalają pod niebiosa R*, za to, że są tak tępi i dali się nabrać na to, że GTA IV tylko na konsole. I morda w kubeł kartofle! GTA będzie na PC, nawet jeśli ten news to "fake".
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
pj1993 (Poziom: 11) dodano: 06.08.2008, 20:47
Na oficjalnej stronie GTA IV jest potwierdzenie tego newsa
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
WarLord (Poziom: 16) dodano: 06.08.2008, 20:48
To nie fake na oficjalnej stronie jest potwierdzenie....
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Alucard (Poziom: 16) dodano: 06.08.2008, 20:48
tak tak tak !!!! szał orgazm masakra kurva !!! na ta chwile wlasnie czekalem tak tak tak orgazm orgazm xDDDD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Godsmack (Poziom: 16) dodano: 06.08.2008, 20:49
Ja kupiłem xboxa i nie żałuję;] nie kupiłem tej konsoli tylko dla GTA, a mój PC nie pociafgna by mario ;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.238.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 06.08.2008, 20:49
Rockstars nie zapomniał o Pcetowcach teraz wystarczy czekać na wymagania... i oby data premiery się nie obsunęła
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
WarLord (Poziom: 16) dodano: 06.08.2008, 20:52
Wszyscy tak płaczecie przecież to GTA nie będzie miało takich kosmicznych wymagan 1-1.5GB ramu wystarczy. SA też miało nawet spore wymagania na tamte czasy a mi na mojim 800MHz procku chodziło:D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
pj1993 (Poziom: 11) dodano: 06.08.2008, 20:52
Ja juz zbieralem na X360. A od dzisiaj zbieram na nowego kompa, pierdzielic konsole i ich wlascicieli.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lukasz15 (Poziom: 16) dodano: 06.08.2008, 20:53
Uff dobrze żę nie kupiłem Xboxa tylko nokie n95 ;D.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
diablotech (Poziom: 11) dodano: 06.08.2008, 20:53
Ciekawe czy multiplayer będzie taki sam jak na konsolach.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lukasz15 (Poziom: 16) dodano: 06.08.2008, 20:55
Extra bedzie jak ekipa mta zajmie się nieoficialnym modem do gta 4 na pc ;D.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Clone (Poziom: 16) dodano: 06.08.2008, 20:55
Tak!!! Miałem już PS3 wiec mogłem zagrać w GTA IV ale na kompie tez warto zagrać :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Xanatos (Poziom: 16) dodano: 06.08.2008, 20:58
Multi na PC ma być delikatnie ulepszone...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mateusz1504 (Poziom: 11) dodano: 06.08.2008, 21:02
No nareszcie czekałem wiele miesięcy na tą ekscytującą wiadomość. A już miałem kupować PS3.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
diablotech (Poziom: 11) dodano: 06.08.2008, 21:05
Dziwne na stronie gta 4 pisze
Games for Windows (live)
:D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
agv (Poziom: 16) dodano: 06.08.2008, 21:08
NIe zaluje wydanej kasy na ps 3 ;-) teraz wychodzi killzone 2 hehehhe xDD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Zbyszek223 (Poziom: 16) dodano: 06.08.2008, 21:09
Napisali tak, bo pewnie trzeba będzie się zarejestrować na gamesforwindows.com, podać jakiś kod, żeby potwierdzić oryginalność twojej kopii i żeby móc grac w IV MP legalnie, takie jest przynajmniej moje zdanie ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
michu. (Poziom: 11) dodano: 06.08.2008, 21:13
YEEEEEEEEEAAAAAAAAAAHHHHHHH BABY!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Hitman_47 (Poziom: 16) dodano: 06.08.2008, 21:15
Ciekaw jestem czy zwiększą limit osób w multiplayerze w stosunku do wersji konsolowych. Oby tak bo 16 to troszkę mało :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Zbyszek223 (Poziom: 16) dodano: 06.08.2008, 21:17
Co do ceny IV, porównałem ceny z citydisc.ch GTA IV na XBOX'a i PS3 tam a w Polsce i są one porównywalne (ok 20-30 zł różnicy). Kierując się tym tokiem myślenia, przełożyłem cenę GTA IV na citydisc'u z franków na złote i wyszło mi, że wersja PC będzie kosztować ok. 160 zł.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Zenix (Poziom: 16) dodano: 06.08.2008, 21:22
TO FAKE!!! Dzwoniłem teraz do Rockstar i powiedzieli ze w [***]a was zrobili!!
a tak btw, to nie patrzcie czy to bedzie 1 czy 2gb ramu.. bo zmniejszy sie rozdzialke itd. i zadziala a nawet jak nie, to idziesz do sklepu i kupujesz, duzą role odgrywac bedzie grafika...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
Ganjalf (Poziom: 13) dodano: 06.08.2008, 21:28
Tak Zenix, a ja jestem babcią księdza ;x
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
pawlow1 (Poziom: 11) dodano: 06.08.2008, 21:28
przecież to było oczywiste od samego początku ze GTA będzie na PC,przecież to kolejne miliony ze sprzedanych gier dla Rockstar.A to ze to było tajemnicą to wynika tylko z tego żeby wywołać reklame na konsole,bo one pierwsze zawarłe umowe na tą gre.Ne cierpliwi gracze już teraz kupili konsole żeby pograć w GTA.Tak że nie widze nie potrzebnego szumu bo to jest oczywista oczywistość :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mateusz1504 (Poziom: 11) dodano: 06.08.2008, 21:29
Zenix

Co ty za farmazony pieprzysz !!!!!
I skąd niby masz numer do Rockstar ???
Kolejny konsolowiec który niemoże pogodzić się z faktem.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Zenix (Poziom: 16) dodano: 06.08.2008, 21:40
babcia księdza mi dała tele do Sama Housera ;/
poczekaj, bo dzwoni własnie..
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mateusz1504 (Poziom: 11) dodano: 06.08.2008, 21:51
no i co tam gadał ?? GTA V jutro będzie na Pegazusa ??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Zbyszek223 (Poziom: 16) dodano: 06.08.2008, 21:53
Taa i co jeszcze, w kościele ksiądz w ambonie będzie trzymał paczkę gandzi?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
d0nt (Poziom: 16) dodano: 06.08.2008, 21:56
No i [***]icho . Kiedy GTASIte stawia IV'owy serwer multiplayer :D ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
d0nt (Poziom: 16) dodano: 06.08.2008, 21:57
Yeah . Czekamy na serwerek GTASitu w PCowym Multi :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[213.25.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 06.08.2008, 21:58
No dobra nie jestem pewny czy wyjdzie na pc ale poczekajmy do tego Listopada. Poza tym nawet jak wyjdzie to i tak mi pewnie nie wejdzie...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
d0nt (Poziom: 16) dodano: 06.08.2008, 22:09
''Nie jestes pewien'' ? Zartujesz sobie ? TO oficjalna informacja wydana przez rockstar polecam gta4.com , a nie nastepna plotka !
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
johnjerry (Poziom: 11) dodano: 06.08.2008, 22:12
Nie chcę być opryskliwy, ale denerwują mnie texty typu "gta 4 nie wejdzie" trzeba "czołgu aby to udzwigło" ludzie! nie przesadzajcie! gry maja teraz wymagania 1 gb ramu, 128 karta grafiki (ew 256) i 3 ghZ procka! a nie jak co niektórzy piszą 4 gb ramu itp... nie przesadzajcie, przeciez to nie mozliwe., gra musi rowniez byc maxymalnie zoptymalizowana pod wzgledem wymagan, w przeciwnym razie grywalnosc spadnie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
d0nt (Poziom: 16) dodano: 06.08.2008, 22:14
To nie FPS, Crysisa napewno nie przejdzie .
Ta gra potrzebuje wiele, ale nie najwiecej !
FPSy to graficzne kosmosy, a nie takie typu gry :|
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tielan (Poziom: 11) dodano: 06.08.2008, 22:16
No to mam problem... :p Mój komp (3,2ghz, gf6600,512 ram) pewnie nie obsłuży... Najpierw chyba zainwestuje w ram, potem kupię oryginalną IV...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Mateuszz1 (Poziom: 16) dodano: 06.08.2008, 22:20
musi wyjść szkoda że w wakacje nie wyjdzie bedzie nudniej sie grało gdy pomyśli sie jutro znowu do szkoły
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mateusz1504 (Poziom: 11) dodano: 06.08.2008, 22:29
Wymaganie nie będą moim zdaniem takie straszne.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tielan (Poziom: 11) dodano: 06.08.2008, 22:31
Mateusz, w sumie masz racje..
Grafiką nie powala na pewno jak Assasins Creed.. Ale mam nadzieję, że na najniższych odpali mi :p Zwłaszcza, że na kompach zazwyczaj niższy poziom grafika ma...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Mrozek[pl] (Poziom: 16) dodano: 06.08.2008, 22:34
YOOOHOO !! A co dowymagan nie bedzie wieksze niz kane i lynch ... no moze trzosze!!! YOHOOO!!!!! KUPIE TA GRE NA 1000000%
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
raven1824 (Poziom: 17) dodano: 06.08.2008, 22:36
gdzie wy widzicie jakas wzmianke o gta 4 na pc na oficjalnej stronie gry ??? :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
WarLord (Poziom: 16) dodano: 06.08.2008, 22:41
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mateusz1504 (Poziom: 11) dodano: 06.08.2008, 22:43
No i mamy już 100 post.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Mateuszz1 (Poziom: 16) dodano: 06.08.2008, 22:45
jak wyjdzie na pc to bedzie szkoła a jak szkoła bedzie to bedzie sie nudno grało z myślą jutro znowu do szkoły
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Stig (Poziom: 11) dodano: 06.08.2008, 22:45
No i super, to że wyjdzie na pcty było prawie pewne, ale i tak ulżyło ;d
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
raven1824 (Poziom: 17) dodano: 06.08.2008, 22:49
[***]a ! tam nic o tym nie pisze
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Barte_Q (Poziom: 16) dodano: 06.08.2008, 22:50
TAK TAK TAK !!!!!!! na to czekalem i codziennie patzrylem na stronke GTA4 POKLONY dla panow z T2G i R*
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
WarLord (Poziom: 16) dodano: 06.08.2008, 22:50
Wymagania nie będą straszne nie będzie trzeba podpinac kompa do traktora.http://www.rockstargames.com/IV/#?page=news jeszcze raz link dla niedowiarkow
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
patrykkora (Poziom: 16) dodano: 06.08.2008, 22:51
Niewiem jak wy ale sie aż popłakałem ze szczęścia i zmówiłem paciorek :D Kupie GTA IV napewno!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mateusz1504 (Poziom: 11) dodano: 06.08.2008, 22:53
patrykkora Ja to mało z okna nie wyskoczyłem jak przeczytałem ten news. :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Rdzewek_RdK (Poziom: 11) dodano: 06.08.2008, 22:54
Mam nadzieje że w moim empiku gra będzie na czas
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mateusz1504 (Poziom: 11) dodano: 06.08.2008, 22:57
Ja już czekam na pre-order.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Pepe99 (Poziom: 11) dodano: 06.08.2008, 22:59
Świetna wiadomość :) Już nie mogę się doczekać premiery.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
drake (Poziom: 11) dodano: 06.08.2008, 23:04
chyba rekordowa liczba komentarzy ;o
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Godsmack (Poziom: 16) dodano: 06.08.2008, 23:09
Multi na PC będzie pewnie do bani, znowu tyle cheaterów że sie grać nie da, GTa IV na konsole i tak będzie lepsze niż na PC, pod względem, płynności i GRYWALNOŚCI.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
patrykkora (Poziom: 16) dodano: 06.08.2008, 23:10
mateusz1504 wkońcu przyszedł ten dzień na który czekaliśmy tyle miesięcy :D jupi
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
slacker7 (Poziom: 11) dodano: 06.08.2008, 23:13
Super. Już się doczekać nie mogę. Już kasę odkładam. Mam nadzieję, że nie będzie tak drogo jak GTA: SA, które kosztowało 260 zeta :/ Wracając do samego newsa. O mało z krzesła nie spadłem jak się o tym dowiedziałem. Szczerze już wątpiłem w GTA IV na pieca, ale słońce wyszło znów :) Drake ma chyba racje. Nie dawno patrzyłem i było ponad 50 postów, a teraz :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
matidm (Poziom: 11) dodano: 06.08.2008, 23:14
Zarąbiście ze bedzie GTA IV na PC. Az sie poplakalem ze szczescia!!! JUPI!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Livebox (Poziom: 11) dodano: 06.08.2008, 23:14
Wreeszcie nadszedl ten dzien hurrrrrraaaa
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
patrykkora (Poziom: 16) dodano: 06.08.2008, 23:17
No to dzisiaj niebędziemy mogli spać ze szczęścia hehe :D Bo ja napewno niezasne tylko będe myslał o GTA IV :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
matidm (Poziom: 11) dodano: 06.08.2008, 23:18
Tylko czekac z niecierpliwoscia. szkoda ze wyjdzie w czasie szkoly, ale trudno. Tak sie pewnie zerwie kilka nocek. :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 56
Majek (Poziom: 56) dodano: 06.08.2008, 23:20
SUUUPPPEEER !!! :D :D :D tak jak matidm się normalnie popłakałem xD kase już zaczynam bierać !!! :D :D [***]iście !! chyba nie usne dzisiaj xD ale fajnie !!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[217.75.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 06.08.2008, 23:27
Bardzo fajnie że wyjdzie na pc tylko ciekawe jakie wymagania będzie mieć?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
patrykkora (Poziom: 16) dodano: 06.08.2008, 23:29
Pewnie jeszcze troche czasu minie kiedy R* poda oficjalne wymagania IV :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
danielson95 (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 00:17
Super. Ciekawe jakie wymagania bedzie miało GTA 4 na PC. Pewnie bede musiał składać na nowego kompa.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[87.96.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 07.08.2008, 00:30
Ja p********* tyle R* mowilo ze GTA IV na PC nie bedzie ale prosze. Ale i tak grafa bedzie gorsza niz na konsole, beda cheaterzy w multiplayerach i trudniejsze sterowanie niz na padzie ale co tam.. wazne ze jest(znaczy bedzie) :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
szymon21krakow (Poziom: 16) dodano: 07.08.2008, 00:46
do little_jacob: jaka gorsza grafa niz na konsole? przeciez ta gra spokojnie moze mioec jeszcze lepsza grafe a do tego bedzie antyaliasing (wygladzanie krawedzi) ktorego konsola by nie przetyrawila bo jest slabsza od dobregop kompa, wymagania beda podobne raczej jak w assassins creed badz call of duty 4, to nie jest przeciez crysis, wiem co mowie bo gralem
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
xXxNIK0xXx (Poziom: 16) dodano: 07.08.2008, 01:14
Mam pytanie ile by kosztowalo GTA 4 Orginal Wersion?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Napster (Poziom: 16) dodano: 07.08.2008, 01:44
NO no teraz już nie kupie X-boxa 360 tylko zaczekam na GTA VI az wyjdzie na PC :) a już chciałem w weakend jechać do media po X'boxa z GTA 4 :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
xXxNIK0xXx (Poziom: 16) dodano: 07.08.2008, 01:50
ILE BY KOSZTOWALA ORGINALNA WERSJA GTA IN NA PECETA?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
odonek15171 (Poziom: 16) dodano: 07.08.2008, 02:35
Hhehehe a ja kupilem konsole ps3 4 dni temu razem z gta 4 i tak jak przeczytalem te wiadomosc to troche gupio jak juz teraz przejde gta 4 a wszyscy zaczn grac na PC dopiero w listopadzie a ja juz niebende miec co robic ;PPP
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
wysocki (Poziom: 16) dodano: 07.08.2008, 02:36
Tylko czekałem na taki news!!!

Sądząc po fali piratów w czasie premiery GTA SA, cena wzrosła do ponad 160zł. W takim razie GTA IV będzie kosztowało coś około 200zł.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tielan (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 07:46
I jak to ktoś powiedział.. Pozdro dla tych co kupili konsole specjalnie dla IV xDDDDDDDDDDD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Fucio (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 07:47
A ja myślę, że jakieś 140zł :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Fucio (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 07:51
Zapomniałem dopisać. W dniu premiery na pewno będzie wysoka cena - tak jak pisał wysocki - ale potem spadnie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Adam4x2 (Poziom: 16) dodano: 07.08.2008, 07:56
taaaa :D ciekawia mnie tylko wymagania
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Adam4x2 (Poziom: 16) dodano: 07.08.2008, 07:59
moj pc procesor intel core 2 quad 3,5 ghz, karta grafiki GeForce GTX 280 1gb pamieci, ram 8 gb, dysk twardy 1 terabajt-jak myslicie wejdzie mi ??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Devan (Poziom: 16) dodano: 07.08.2008, 08:23
No i teraz jest się z kogo śmiać xDD
no to czekamy na premiere i lecim do sklepu ^^
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
radkinson (Poziom: 17) dodano: 07.08.2008, 08:30
ludzie co wy z tymi wymaganiami pewnie R* jeszcze pracuje nad tą grą
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Mikus9393 (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 09:23
Wiedziałem to od momentu kiedy były debaty na temat IV na pc. R* to są ludzie z mózgiem i wiadomo było ze współpracują głównie z konsolami. Dlatego specjalnie dal x360 wypuszczają dodatek aby sprzedaż tych konsol jeszcze bardziej wzrosła. GRATULUJE wytrwałym PC-towcom, ze nie dali sie podpalić i wyczekali jakos... ja takze :p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Turkeyguy (Poziom: 16) dodano: 07.08.2008, 09:23
Ja wołałem do brata GTA IV na PC 21 listopada Oficjalnie potwierdzone przez Rockstar Games. Aha zwróccie uwage na wyraz listoPADA.Tam jest Pad to pewnie dlatego wyjdzie 21 podobnie jak na konsole.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
drake (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 09:31
p.s, chcialem jeszcze dodac, iz news o gta iv na pc napisalismy jako DRUGI serwis o GTA na świecie!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Mikus9393 (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 09:35
NAJFAJNIEJSZE to jest to ZE R* dał nam drugą szanse na ponowne wyczekiwanie premiery.................................:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
drake (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 09:37
ale poruszenie na scenie sie stalo : d
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Pepe99 (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 09:39
Mi się wydaje, że gra może kosztować gdzieś z 250 zł będzie podobnie jak z GTA SA może być edycja kolekcjonerska.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Crusher (Poziom: 16) dodano: 07.08.2008, 09:40
widzicie ludzie mówiłem że GTA IV na PC będzie tylko poczekajta na to a ja mam 85% GTA IV na swoją PS3 więc może będe miał 100% jak już wy będzieci mieli swoje GTA na PC
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
barti2012 (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 09:56
Niech żyje R* & Take Two!!!
PS. wiedziałem że tak będzie. :)
Pozostaje tylko czekać. :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
MatiSk8 (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 10:05
Specialnie piszę komenta na tą okazję (ostatni mój komentarz dodyczyl drugiego trailera IV). Do rzeczy. Wiedziałem, że R* nie mogło nas (PC'towców) pozbawić przyjemności zagrania w IV. Co do wymagań to na pewno nie będą większe od tych z Assasin Creeda.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS (Poziom: 29) dodano: 07.08.2008, 10:05
"Autor: Godsmack IP, data: 06/08/2008 23:09:45
Multi na PC będzie pewnie do bani, znowu tyle cheaterów że sie grać nie da, GTa IV na konsole i tak będzie lepsze niż na PC, pod względem, płynności i GRYWALNOŚCI." No pozdro przecież autoaim na padzie miażdży celowanie myszką... -,-
Artur 4x2 i po co tak szpanujesz tym swoim kompem zadając idiotyczne pytanie "pójdzie mi?" o ile masz takiego kompa.. Co do wymagań jak będzie info na pewno o tym napiszemy ; >
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
drake (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 10:11
iks nie wymadrzaj sie ; d
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.19.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 07.08.2008, 10:19
wow ! na prawdę drugi na świecie !? nic dziwnego _S to najlepszy polski serwis o GTA :)))))
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Thompson (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 10:37
XdtgS ma rację. W Sa było od ch**a cheaterów że się nie dało grać. GTA IV niestety czeka ten sam los. Wg mnie jeśli ktoś naprawdę chce w spokoju pograć bez cheaterów to lepiej pograć w to na konsoli niż na PC bo płynności nawet przy super kompie możecie nie mieć.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
dawidox12 (Poziom: 16) dodano: 07.08.2008, 10:44
Cytat z pewnego forum: "To jest jedna z tych gier, których nie powinno się ściągać. Rockstar zasłużył na to żeby kupił ją każdy kto chce w nią grać. Do listopada jeszcze trochę czasu, każdy może te 150 zł skombinować."
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Łapa882 (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 10:45
Wiedziałem że musi wyjść na PC:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Mrozek[pl] (Poziom: 16) dodano: 07.08.2008, 10:51
[b][color=yellow]GTA IV DO POBRANIA PC xD (taki mały jołk)

Autor: MatiSk8 IP, data: 07/08/2008 10:05:15
Specialnie piszę komenta na tą okazję (ostatni mój komentarz dodyczyl drugiego trailera IV). Do rzeczy. Wiedziałem, że R* nie mogło nas (PC'towców) pozbawić przyjemności zagrania w IV. Co do wymagań to na pewno nie będą większe od tych z Assasin Creeda.

Ygadyam sie wzmagania nie powinnz bzc wieksye od AC
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
radkinson (Poziom: 17) dodano: 07.08.2008, 10:58
drudzy na świecie no to brawo dla drake i XdtgS tak trzymać
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS (Poziom: 29) dodano: 07.08.2008, 11:22
omg.. ludzie nie znacie się na pc a piszecie brednie jakie znowu 16 GB RAM co on serwerownie w domu robi?O_O Jak masz 4 GB ram to masz spokój na lata, nawet 2 wystarczają w zupełności co do oc samo "2 rdzeniowe" to troche za mało info.. e8400 3.GHz to owszem bardzo dobrze się kręci tylko po co go kręcić? Ale te walenie 8 i 16 GB ram to mnie rozśmieszyło do łez co do sli gtx 280 nie opłaca sie. Sporo taniej mamy w cf radeony 4870 x2..
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS (Poziom: 29) dodano: 07.08.2008, 11:23
Dlatego ludzie błagam jak się nie znacie i macie niestworzone rzeczy pisać i to jeszcze capsem to nie piszcie nic ; c
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
larry92 (Poziom: 16) dodano: 07.08.2008, 11:47
A ja i tak kupię X360. Do listopada jeszcze sporo czasu, a na tę konsolę jest wiele innych, ciekawych gier. Rozsądny upgrade kompa i tak mnie czeka (pewnie skończy się na C2D E7200/2GB RAM/ASUS P5K/Radeon HD 4850 - GTA powinno pójść w niezłych ustawieniach). Wersję na PC kupię na pewno, bo podejrzewam, że będzie po polsku, co pozwoli mi lepiej zrozumieć fabułę (w angielskiej wersji pewnie nie skapuję jakichś niuansów czy innych szczegółów).
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Unife (Poziom: 16) dodano: 07.08.2008, 11:48
Haha konsolowcy nie było sie z czego śmiać i zaprzeczać ze nie będzie na pc ;] Ja czułem tak od początku. Wersje na pc tez pogram, na ps3 mam kolo 50% ;]

Ps: WOW 2 na swiecie BRAWO !!! a kto 1 ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.174.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 07.08.2008, 11:49
kotaku??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
johnjerry (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 11:50
zalosne... 16 gb? nie ma jeszcvze czegos takiego !!! sa max 4 wejscia na kosci pamieci po 2 gb (tak mi sie wydaje) lepiej zamknijcie sie na temat wymagan tej gry bo gowno sie znacie! 16 gb.. buhehhe... na 1 gb bedzie smigac!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
johnjerry (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 11:50
unife 1 to pewnie r* -.-
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.174.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 07.08.2008, 11:57
oni sie nie licza jak kazdy tak myslal to zawsz byli by oni pierwsi :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.25.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 07.08.2008, 12:13
wrescie jakies dobre postepy robia
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Pips (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 12:14
Unife mam konsole i nigdy nie zaprzeczałem że tego nie będzie.

P.S2. Dodam jeszcze, iż newsa o GTA IV na PC nasz serwis napisał DRUGI na ŚWIECIE (!)

!!!!!!!11!!~
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
szczupak01 (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 12:20
16gb? hahahahahahhahahaha johnjerry może nie na 1gb ale na 2 już pójdzie. Raczej...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
razor-1 (Poziom: 16) dodano: 07.08.2008, 12:25
Mam niezłego kompa więc se pogram
P.S. Ciekawe czy będzie coś w stylu IV-MP
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
zuczek (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 12:30
Zajebiście
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Byku700 (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 12:32
Nie rozumiem tych wszystkich pocieszaczy... Przecież GTA4 to gra, która powala grafiką, więc wymagania będą na pewno spore, a granie na minimalnych lub średnich detalach nie będzie grą w prawdziwe GTA4, bo na tym polega ta gra, na wspaniałej grafice!
GTA4 kupię na 100%, ale brakuje tej grze sporo banalnych (ale fajnych) rzeczy typu: rowery, nurkowanie, przeróżne samoloty, siłownia, fryzury i tatuaże, zmiana ubrania (lecz każdej części osobno), nabierania skilli w strzelaniu i jeżdżeniu... Gra ma sporo nowych innowacji, typu jeżdżenie w taxi jako pasażer(od dawna na to czekałem), chowanie się za przeszkodami, sposób ucieczki przed policją(kółeczko na radarze) itp. - ale jak już wspomniałem, ta gra powala grafiką a nie nowościami...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
WarLord (Poziom: 16) dodano: 07.08.2008, 12:46
Ciekaw czy będzie można swoje mp3 do radia władowac:P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
lubin123 (Poziom: 16) dodano: 07.08.2008, 12:46
Byku700 z tobą się nie zgodzę powala grafika? Co to Crysis? Assassin Creed? TO GTA do tej gry potrzeba procesor i ramu dużo..A kartę graficzna wystarczy mieć GDDR3 256mb ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
Ganjalf (Poziom: 13) dodano: 07.08.2008, 13:15
Hmm... Drudzy na świecie? A Kotaku? ^^
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
djwoj (Poziom: 16) dodano: 07.08.2008, 13:21
niektórych to mi zal
Ciesze sie ze GTA4 wyjdzie na PC bo juz mialem kupowac Xboxa . Co do wymagan to beda troche duze karta graficzna z 512 albo 1Gb , co do ramu to 2 GB wystarczy spokojnie . Teraz tylko sie modlic zeby premiery nie przesuneli :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
djwoj (Poziom: 16) dodano: 07.08.2008, 13:23
a co 8Gb to bez przesady . I jak nie wierzycie ze tyle jest to wejdzcie na Allegro i zobaczycie jakie tam sa kompy tylko bez sensu miec 8Gb , Quada i karte GF 8500 GT !! haha
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
djwoj (Poziom: 16) dodano: 07.08.2008, 13:24
Takze w dniu premiery trzeba bedzie smigac do Empiku albo do Media :) ja mam blisko
Czekalem na ta gre juz chyba 2 lata od momentu kiedy napisano ze bedzie nowa GTA :d
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Skee (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 13:34
To było pewne że będzie na komputerach też i tylko data była nie pewna. Nie mówcie, że wymagania będą słaba bo jestem pewien, że będą wy[***] a poza tym można sie tego domyśleć po dacie wydania bo pewnie do 21 listopada wyjdą jakieś nowe procki czy karty graficzne które pozwolą cieszyć sie z [***]istej grafiki IV.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.19.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 07.08.2008, 13:37
MP3 na pewno będzie ;) ale w IV nie ma takich fajnych radiostacji co w SA 8)
21 listopada :))
"Oto jest dzień, oto jest dzień, który dał nam R*" xD jupi powiem to t jednej komendzie(sa-mp) /dance 3
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
szyziom (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 13:42
ja powiem tak(napisze) no i dobrze bo można se pograć i żeby było w wersji polskiej z dubbingiem bo była by ciekawsza moim zdaniem a poza tym wreszcie zdejmą ten napis ,,gta 4 już w sprzedaży w wersji na xboxa 360 i PS3".
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Mr.Alien (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 13:59
Ja wiedziałem na 100%, że Gta 4 wyjdzie na PC. Każda ważna część tj. III, VC, SA, wyszły na PC, wbrew wcześniejszym przewidywaniom jakoby miały być tylko na konsole. Jeżeli chodzi o "pomniejsze" części, takie jak "Liberty City Stories" czy "Vice City Stories", wyszły one jako rekompensata dla użytkowników konsoli przenośnych, to samo tyczy się przyszłego "Chinatown Wars". R* nie mogłoby zrezygnować z wydania na PC tak ważnej części jak Gta IV.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Przembo (Poziom: 16) dodano: 07.08.2008, 14:31
Ciekawe jakie będzie miało wymagania może mi pójdzie Karta graficzna Nivida GeForce 7800 GT --2,50 GB RAM--Dysk twardy 320 GB--Procesor Intel[R] Pentium[R] 4 CPU 2,80 GHz 2,81 GHz
i po co kupować konsole tylko trzeba było poczekać.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Konrad131 (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 14:33
Pewnie Graliście w Crysisa.Crysis potrzebuje 512 na karcie.Gdzie jest lepsza grafika? W IV czy CRYSIS? Gta IV będzie miało małe wymagania.I ja w to wierzę.Bo bardzo chce tą gre mieć.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
szycha123 (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 14:33
chmiel90 zgadzam się z tobą ;], a do tego moim zdaniem na PC będzie lepsze sterowanie i nie będą mogli nas zbanować tak jak to bywa w xboxie 360 w Multi
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[82.160.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 07.08.2008, 14:34
Teraz będą ubolewać nad wymaganiami !! ile razy tak było że gra miała mieć kosmiczne wymagania a tak nie było. A gta to nie crysis wiadomo katra z serii 7 to podstawa bo gta wykorzystuje nowe shadery. A pozatym jest cos takiego jak graphics settings wiec każdy znajdzie cos dla siebie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
szycha123 (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 14:42
coś mi się zdaje ze będzie wymagana vista bo narazie tylko ona obsługuje DX 10
choć morzę będzie można pykać także na dX 9
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
xXxNIK0xXx (Poziom: 16) dodano: 07.08.2008, 15:00
I tak cena gta IV bedzie tansza w polsce poniewaz w ameryce maja swoja wersie jezykowa a w polsce nie ma polskiej o to wymagania: Procesor: Pentium 4 3.0 GHz lub podobny AMD
- Karta graficzna: GF 7800 GT 128 MB lub lepsza
- RAM: 1024 MB ddr2
- HDD: 10 GB wolnego miejsca

JA UDZWIDNE A WY?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
WarLord (Poziom: 16) dodano: 07.08.2008, 15:11
Z jakiego źródła masz te wymagania?:P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Mrozek[pl] (Poziom: 16) dodano: 07.08.2008, 15:30
Taaak karta graf 126.. to juz san andreas miało 256... te wymagania to chyba z jego głowy ;p. Niby taka karta graf a jaki proc xD ja mam niestety 2.8GHZ
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Krisek (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 15:42
no ja tak samo tez wiedzialem ze bd GTA IV na PC nareszcie juz sie nie moge doczekac az wyjdzie :)) tylko jestem ciekawy wymagan...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS (Poziom: 29) dodano: 07.08.2008, 15:50
"o to wymagania: Procesor: Pentium 4 3.0 GHz lub podobny AMD - Karta graficzna: GF 7800 GT 128 MB lub lepsza - RAM: 1024 MB ddr2 - HDD: 10 GB wolnego miejsca JA UDZWIDNE A WY? " Może dla ciebie pisanie takich bredni jest zabawne ale dla nas nie bardzo.. Po 1 takie wymagania to mógł mieć BF2 a nie gta 4, po 2 rozumiem że pracujesz w rockstar skoro już wiesz jakie mają być wymagania. Ludzie po co ciągle piszecie swoje konfigi jak i tak nie znamy wymagań? Tak bardzo chcecie zaszpanować w komentach? ; c
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
użytkownik (Poziom: 16) dodano: 07.08.2008, 15:50
nareście ustalili termin na PC
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
DMC_Dante (Poziom: 16) dodano: 07.08.2008, 15:54
Zajebiście, wreszcie się doczekałem. Jestem tylko ciekaw jakie będzie sterowanie. Mam nadzieje że nie będzie podobne do Resident'a Evil'a 4.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mikim (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 15:58
No...to sie zacznie ;) w kocu wszyscy zobaczą jaka jest to "Super Gra" A co z wymaganiami to cóż ... nie kłóćmy sie ;) pożyjemy zobaczymy ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
matrud (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 16:14
:) Komp gotowy wiec pozostaje czekanieee dlugie czekanie:P Ale sie ciesze:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
SuperSnajper (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 16:29
co wy tam mówicie ... Procek Intel 3.5 GHz albo AMD podobny, RAM 2 Gb DDR albo 1 Gb DDR2, grafika 128 DDR3 lub 256 DDR2 starczy. i penwie będzie hcodizło nie na minimalnych a na śrendich detalach. przypominam, że GTA SA miało minimalne wymagania 1 GHz i 256 RAM, więc teraz będzie około 3 razy wiecej. pozdro
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
patrykkora (Poziom: 16) dodano: 07.08.2008, 16:31
Ludzie co wy stale o tych wymaganiach nawijacie!!! Te wymagania które chodzą po sieci to nie są oficjalne wymagania IV!!! R* dopiero poda oficjalne wymagania IV :P Przecież Sam Houser powiedział: "Zapraszamy niedługo na stronę GTA IV, aby dowiedzieć się więcej!" i pewnie wymagania niedługo sam poda :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
xXxNIK0xXx (Poziom: 16) dodano: 07.08.2008, 16:31
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
patrykkora (Poziom: 16) dodano: 07.08.2008, 16:36
xXxNIK0xXx Te wymagania napewno nie są prawdziwe!!! A do tego jeszcze rekomendowane xD Śmiech na sali :D Na oficjalne wymagania musimy jeszcze troche poczekać :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
gromke (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 16:46
zgadzam się z patrykkora oficjalne wymagania będą na http://www.rockstargames.com/IV najpierw a nie gdzieś indziej
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
patrykkora (Poziom: 16) dodano: 07.08.2008, 16:52
Wiecie co mnie martwi najbardziej? Czy IV będzie na DVD-9 czy wydadzą ją prosto na BLU-ray :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mateusz1504 (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 16:53
Na 100 % na DVD.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
przemo240 (Poziom: 16) dodano: 07.08.2008, 16:55
gratuluje szybkości;]
no nie mogę się teraz doczekać :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
panCHUDY (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 16:55
mówiłem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
gromke (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 17:00
mam nadzieje że na DVD bo inaczej
GTA-ok.250zł
Czytnik BLU-ray-300zł
Przyjemność grania w gre- Bezcenna ;):):)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Pips (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 17:11
No na DVD, BD ma PS3 widzieliście jakąś grę na PC na BD?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Vandeleranti (Poziom: 16) dodano: 07.08.2008, 17:30
JEEEEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSTTTTTTT :) :) ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kaka378 (Poziom: 16) dodano: 07.08.2008, 18:16
super ze wyszlo spox bo kupuje radeona 3850
ale czy pojdzie na procesorze 2,4 ? ale zeby dzieci neo nie piratowaly bo znuw bede jaja ale super ja kupie orginala
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
bartek579 (Poziom: 16) dodano: 07.08.2008, 18:19
kaka jeszcze nie wyszlo
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
karol508 (Poziom: 16) dodano: 07.08.2008, 18:28
W końcu jakieś radosne informacje, myślałem, że już nie zagram na PC.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Krz_her (Poziom: 16) dodano: 07.08.2008, 18:57
hah zapewnie znowu jakis rekord piractwa padnie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.174.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 07.08.2008, 19:06
Czytnik BLU-ray-300zł Przyjemność grania w gre- Bezcenna hahahah 300 zł mało się nie posikałem ze śmiechu ....jakieś 3 meichy temu najtanszy jaki widzialem chodzil po 1000 zl :D a nie 300 to daltego malo osob ma blu ray a po za tym gta 4 nie bedzie na blu ray bo nikt by w to nie pogral bo ile soob ma ten czytnik ...ja wolalem kupic lepszy psrzet niz glubi odtwarzacz blueray moze kiedys takie cuś bedzie miall sens ale jak narazien ie ma zadnego:p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Byku700 (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 19:13
Nie rozumiem tych wszystkich pocieszaczy... Przecież GTA4 to gra, która powala grafiką, więc wymagania będą na pewno spore, a granie na minimalnych lub średnich detalach nie będzie grą w prawdziwe GTA4, bo na tym polega ta gra, na wspaniałej grafice! GTA4 kupię na 100%, ale brakuje tej grze sporo banalnych (ale fajnych) rzeczy typu: rowery, nurkowanie, przeróżne samoloty, siłownia, fryzury i tatuaże, zmiana ubrania (lecz każdej części osobno), nabierania skilli w strzelaniu i jeżdżeniu... Gra ma sporo nowych innowacji, typu jeżdżenie w taxi jako pasażer(od dawna na to czekałem), chowanie się za przeszkodami, sposób ucieczki przed policją(kółeczko na radarze) itp. - ale jak już wspomniałem, ta gra powala grafiką a nie nowościami...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Fucio (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 19:17
Jest już od jakiegoś czasu okładka gry. Odsyłam was na gry-online.
PS. "Czytnik blu-ray 300zł" hahaha
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
lostfanlp (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 19:18
Yyeeah!!! Nareszcie!!! Ze szczęścia prawie pocałowałem monitor xD
A co do wymagań... mam 2 GB RAM, GeForce 8600 karte i dużo wolnego miejsca na dysku, także mi na pewno pójdzie :P
PS. Do posiadaczy konsol... walcie się!!! :D
Na PC gra się znacznie lepiej!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Fucio (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 19:20
Byku700: rozbawiłeś mnie, a w Crysisie nie liczy się grafika tylko bronie, przeciwnicy, specjalnie umiejętności prawda? :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
gromke (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 19:23
Gdzie patrzyłeś 3 miechy temu masz link czytnik blu-ray w cenie 357 http://allegro.pl/item414660006_dvd_rom_blu_ray_liteon_dh_4o1s_sata_czarny_sreb_bo.html

+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
gromke (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 19:23
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
gromke (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 19:24
linka nie moge wstawić poszukaj se na allegro
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kazik (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 19:33
niezłe zaskoczenie, a wydawało się, że ta wiadomość nigdy się nie pojawi. no, i brawo dla redakcji za szybkie reagowanie. (osobiście wolę wersję na konsole).
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
vincent50200 (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 19:36
prawdopodobnie wyjdzie jak turok. Na dwóch DVD9. Na Blu-Ray nie będzie im się opłacać. Na PS3 zostało wydane na Blu-Ray z powodu, że sprzęt im na to pozwalał.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Godsmack (Poziom: 16) dodano: 07.08.2008, 19:40
lostfan, popis inteligencji??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
sew810i (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 20:03
LOSTFANLP walic to mozesz sie ty wiesniaku. Masz slaba grafe i zycze ci zeby ta gra nie poszla na tym twoim zlomowatym kompie!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Somsiad (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 20:06
Pojebało cie ? gf8600 słaby ? hahaha
głupi konsolowiec
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
50Groszy (Poziom: 16) dodano: 07.08.2008, 20:12
GeForce 8600 jest słaby, wiem bo mam 8800GTS 320mb i też nie jestem w pełni zadowolony bo mi Crysis czasami haczy :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
50Groszy (Poziom: 16) dodano: 07.08.2008, 20:15
przepraszam za double-koment, jestem też grafikiem więc wiem co mówię, sprubuj zrobić coś na tej karce w programie blender z dużą ilością wierzchołków......
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
Ganjalf (Poziom: 13) dodano: 07.08.2008, 20:17
Czyli żadna karta ci nie będzie odpowiadać, gdyż nawet na 9800gx2 potrafi na fullu przyhaczyć ;) A po co 88gts brać to ja nie wiem. GT jest tańszy i można go wykręcić na gts ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
50Groszy (Poziom: 16) dodano: 07.08.2008, 20:22
Brałem GTS jak jeszcze GT nie było :( a 9800 jest dużo lepszy, ale żeby nie było nie mówie że jest 8800 złe bo jestem zadowolony z niego ale...zawsze są jakieś ale ,może też przycinać przez procka bo mam Intel Core2Duo 2GHz nie podkręcony.....a co do kart to szczytem mażeń jest GeForce 280 przewyższa mocą procesor Intel Core 2 Extreme 16x :o
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
sew810i (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 20:26
Somsiad ty pewnie masz GF8600 nie? To dltego uazwasz ze jest dobra ;/. A glupi to ty jestes.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
dr_evil (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 20:28
DO XdtgS
a po co niby na plytach glownych mozna walnac 16gb ramu?tak dla zabawy?a jak ja kupowalem kompa 1 gb ramu to bylo ful wypas a teraz to kupa wiec te 16 gb ramu tez za 3 lata sie zestarzeje a do gier lepsze sa dwurdzeniowe nawet te wolniejsze od 4rdzeniowych bo one sa do wymagajacych programow.To ty sie nie znasz na kompach
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
dr_evil (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 20:38
do wszystkich ćwokow co myslą że te 16gb co ja napisalem to wymagania gta to sie prezćwioczyli bo ja pisalem ze na takiej konfiguracji to nawet crysis by chodzil na maksa w 60 fps
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
50Groszy (Poziom: 16) dodano: 07.08.2008, 20:49
ale co z tego że 16 GB jak Winda obsłuży max 8 i to nie wiem czy nie 64bitowa
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Godsmack (Poziom: 16) dodano: 07.08.2008, 20:53
Myślę że gta IV nie będzie miało [***]iście dużych wymagań, 1 GB ramu powinno wystarczyć dla Windows XP, ciewawe czy gta będzie w Direct X 10
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
gromke (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 20:59
Ja mam pc Geforce8800GT Gainward procek Intel core 2 duo 2.4 Ram 2GB DDR2(mam zamiar dokupić 2GB) I wiem że mi VI pujdzie tylko nie wiem na jakich detalach:):):):):):)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
50Groszy (Poziom: 16) dodano: 07.08.2008, 21:04
Nie ma obawy co do wymagań GTA IV będzie miało wymagania przewiduje że procesor 3GHz, 1GB ram i GeForce 7900 (minimalne),grałem w Media Markcie ale na słabym telewizorze :( to grafika nie powalała słabe tekstury modele też nie wybitne....była ....no ładna i tylko tyle, jedynie wymagania może powiększać engine fizyczny
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
50Groszy (Poziom: 16) dodano: 07.08.2008, 21:05
Gromke na takim kompie to powinno iść na full wież mi :P :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wolfsterein (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 21:19
Super że wyszło na kompa! ale ja i tak gram na konsoli ps3 ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wolfsterein (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 21:21
ale zapewniam że w GTA4 multi będą chiterzy :( oh man jak zawsze...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mateusz1504 (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 21:22
Pujdzie na takiej karcie graficznej ??
8800 gt
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
50Groszy (Poziom: 16) dodano: 07.08.2008, 21:28
oczywiście i to bardzo ładnie :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Hermes17 (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 21:34
dr_evil gościu z YOUTUBE miał w Crysic 159 FPS http://pl.youtube.com/watch?v=Xh1U9mFX_Ig na wysokich detalach
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
50Groszy (Poziom: 16) dodano: 07.08.2008, 21:36
cheatował XD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mateusz1504 (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 21:37
Sorki że się rozpisuję, miałem kupić PS3 ale jak się dowiedziałem że będzie GTA IV na PC to zaczełem dobierać do kompa nowy sprzęt i za bardzo się na sprzęcie nie znam. Czy takie parametery udźwigną Gta IV ??

AMD Athlon™ X2 Dual-Core
NVIDIA GeForce 8800 GT 512 mb
2 GB RAM
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Hermes17 (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 21:37
cheatował, udało ci się!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
WarLord (Poziom: 16) dodano: 07.08.2008, 21:38
Tak bo patrzył w niebo...zaczeła by sie strzelanina to by mu do 40 spadło:P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
50Groszy (Poziom: 16) dodano: 07.08.2008, 21:40
powinno spokojnie iść na wysokich detalach :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mateusz1504 (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 21:41
aha dzieki :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Hermes17 (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 21:42
WarLord obejrzyj do końca potem patrzy na miasto i też ma dużo
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
WarLord (Poziom: 16) dodano: 07.08.2008, 21:44
Między patrzeniem a strzelaniem jest duża różnica, pozatym jak już zaczął iśc to mu spadło do 75
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
50Groszy (Poziom: 16) dodano: 07.08.2008, 21:47
mateusz1504 nie zaóważyłem twojego nicku też jestem mateusz XP, a co do Cryssisa to najgorzej jest przy obracaniu wiem z doświadczenia........:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mrozio_18 (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 22:09
ciekawe jakie wymagania ;|||
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mrozio_18 (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 22:10
wytestuje i ocenie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kaka378 (Poziom: 16) dodano: 07.08.2008, 22:28
bartek579 przeciez wiem ale muwie zeby dzieci neo nie pobierali z torrentow
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Selo (Poziom: 16) dodano: 07.08.2008, 22:37
hehe weszlem na strone gta IV i dla jaj wpisalem wiek ponizej 18 chcialem zobaczyc czy wpuszcza a tera ni ma jak wejsc bo ciagle pisze ze nie mam odpowiedniego wieku ip zmienialem i dalej to samo :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Niko_N (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 22:47
Heh ja mam zamiar kupić nowego kompa jest [***]isty.
Czterordzeniowy procek 3 GB RAM (ja jeszcze dołoże swoje 2 GB w sumie będzie 5)
No i takie tam bajery ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mateusz1504 (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 22:48
selo spróbuj historie oczyścić.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[82.160.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 07.08.2008, 23:18
wchodzisz na oficjalna strone gta IV wpisujesz date urodzin np 1980r i po odpaleniu stronki dajesz zaklade news i jest czarno na białym gta Iv coming on pc po zatym na dole oprocz loga ps3 i xbox360 live jest rowniez games for windows live sam sprawdzalem i jest to 100% prawda juz jest przesadzone i tyle wystarczy czekać a zapewniam was ze sie opłaci
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Somsiad (Poziom: 11) dodano: 07.08.2008, 23:37
To będzie miało takie same wymagania jak starsze GTA na swoje czasy. Bez obaw nie trzeba będzie miec jakiegos pr0 kompa :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Fucio (Poziom: 11) dodano: 08.08.2008, 08:25
Selo też tak miałem, ale po ok tygodniu będziesz chyba mógł wejść.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
OG IB (Poziom: 16) dodano: 08.08.2008, 08:58
To będzie super gra na PC... lecz lepsza i tak na konsole zawsze tak jest... najgorzej z wymaganiami pewnie będzie se będe musiał kupić nowego kompa... mam nadzieje że nie będzie to wsyzstko kosztowało wiecej niz 3 koła.. (czyli nowy komp za 2.5 i gta IV kosztowało na konsole 240 z groszami a na pc zwykle gry są tańsze) sorry za takie długie komentarze :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
ZiZi (Poziom: 16) dodano: 08.08.2008, 09:32
Wiedziałem, wiedziałem że R* o nas nie zapomni. Było tylko kwestią czasu potwierdzenie przypuszczeń.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
ZiZi (Poziom: 16) dodano: 08.08.2008, 09:34
Z okazji takiego święta zaczynam zbierać już kasiorkę :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
gromke (Poziom: 11) dodano: 08.08.2008, 10:20
R* nazbierał kasy na konsolach gdy żródełko wyschło postanowił zarobić na PC, a przy okazji wymagań to strasznie wielkich nie może mieć stawiam że będą niższe niż crysisa;););)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
WojteCK (Poziom: 16) dodano: 08.08.2008, 11:04
Niko_N


Hmm ile ty masz slotów na Ram ?? 3gb RAM będziesz miał i dołożysz 2 i będzie 5? haha xD
Rozumiem ze masz 3-5 slotów ? Fajnie :P też tak chce ;/ szkoda że robią tylko 2 ^^
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
WojteCK (Poziom: 16) dodano: 08.08.2008, 11:05
a co do Newsa ;)

Ten News mnie bardzoooo ucieszył :)

Czekałem na takie coś od dawnaa :P

Pozdrawiam ;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
dr_evil (Poziom: 11) dodano: 08.08.2008, 11:17
Hermes17 ale mi chodzilo o te 60fps podczas rozpierduchy z jakims bossem i całą armią
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
SADEK (Poziom: 11) dodano: 08.08.2008, 11:18
Gta IV na bank nie będzie miało wymagań większych niż w crysisie będzie miało wymagania pewnie na gf 7 bo ta grafa wygląda mi na podobną do tej z Lost planet
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
dany182 (Poziom: 16) dodano: 08.08.2008, 11:35
hehe no to Torrenty pójdą w ruch :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Somsiad (Poziom: 11) dodano: 08.08.2008, 11:46
Jak można porównywać crysisa a GTA IV xd ?
wymagania na pewno będą O WIELE mniejsze.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.19.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 08.08.2008, 12:44
nie zastanawia mnie jakie będą wymagania sprzętowe, tylko czy sterowanie będzie podobne do SA :P przyzwyczaiłem sie do tego, i będzie mi się trudno zmienić... :|
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
KUBAx (Poziom: 16) dodano: 08.08.2008, 12:59
Sterowanie będzie tylko za pomocą pada ;] Ciekawe kiedy w polskich sklepach będą dostepne preorder'y i jaka będzie cena ;] Oraz na ilu DVD powstanie a może na niebieskim ryju będzie :]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
uplup (Poziom: 11) dodano: 08.08.2008, 13:00
no i się doczekałem :)teraz tylko czekać do 21 listopada. ciekawe czy mi pójdzie jak mam procka 4.4 ,2gb ram i GeForce 8600 gt 512mb???
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
KUBAx (Poziom: 16) dodano: 08.08.2008, 13:03
Ciekawe co na tą wiadomość zareagowały osoby które nie wierzyły że wyjdzie na PC i kupiły konsole ;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.174.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 08.08.2008, 13:13
http://img176.imageshack.us/img176/4468/baddq2.jpg ocobiega bo nie czaje w pewnej chwili na stornie takie cos mi wyskoczylo...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Konrad131 (Poziom: 11) dodano: 08.08.2008, 13:28
do spain93. To jest zrzut ekranu musiałeś nacisnąć Print Screen SysRq
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.174.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 08.08.2008, 13:32
nie to samo tak wyskoczylo :P print mam na samej gorze wiec watpie :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Konrad131 (Poziom: 11) dodano: 08.08.2008, 13:39
No ale to jest zrzut ekranu
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Krys (Poziom: 16) dodano: 08.08.2008, 13:42
JA JEBIE ALE ZAJEBISCIE xDDDD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
bielu00 (Poziom: 16) dodano: 08.08.2008, 13:54
ja mam kompa: Athlon 64 X2 5000+,2GB RAM, GF8600 GT Super,WinXp SP2, jak myślicie pójdzie?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Konrad131 (Poziom: 11) dodano: 08.08.2008, 14:02
Gta IV pójdzie nawet na 256 tyle że z serii 7
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
bielu00 (Poziom: 16) dodano: 08.08.2008, 14:05
czyli mi pójdzie, teraz pozostaje tylko czekać ale jest na co:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lejton (Poziom: 16) dodano: 08.08.2008, 14:38
o fajnie, ciekawe czy mi pojdzie, chociaz pewnie w listopadzie bede mial innego kompa ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
WarLord (Poziom: 16) dodano: 08.08.2008, 14:56
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Mrozek[pl] (Poziom: 16) dodano: 08.08.2008, 15:05
xD skad masz ta fotke xD Dobry pomysl PS to chyba najbardziej komentowany post ;p (napewno sie myle wiem)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
sew810i (Poziom: 11) dodano: 08.08.2008, 15:15
WarLord zazdroszcisz? I masz czego.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
WarLord (Poziom: 16) dodano: 08.08.2008, 15:19
Sam mam kosole i powiem ci że nie zazdroszcze,ale wole PC
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11