reklama

Najnowsze informacje

4477VRockstar Games i ich miliony News | PC PS3 X360 | 23.08.2008 13:35 przez Gremlin
Encyklopedia: Grand Theft Auto IV

Według raportu z grupy NPD, wynika, że najnowsza część GTA jest najlepiej sprzedającą się grą roku. Grand Theft Auto 4 rozeszło się w liczbie 6 293 000 egzemplarzy, z czego amerykanie wykupili 4 711 000 kopi, natomiast ich przyjaciele zza oceanu posiadają tylko 1,582,000 sztuk gry w swoich...
Według raportu z grupy NPD, wynika, że najnowsza część GTA jest najlepiej sprzedającą się grą roku. Grand Theft Auto 4 rozeszło się w liczbie 6 293 000 egzemplarzy, z czego amerykanie wykupili 4 711 000 kopi, natomiast ich przyjaciele zza oceanu posiadają tylko 1,582,000 sztuk gry w swoich domach. Link do oficjalnej strony z rankingiem znajdziesz tutaj Pierwsza zapowiedź GTA IV na PC w Polsce. Redakcja serwisu GryOnline dostała zaproszenie na prezentacje Grand Theft Auto IV w wydaniu na pecety na targach Games Convention 2008. W obecnym stanie gra przypomina swoje konsolowe odpowiedniki, a pracownicy R* aktualnie zajmują się problemem płynności. Całe szczęście, że do listopada pozostało jeszcze trochę czasu. Link do zapowiedzi by Gry-online Nowe dzieło twórców GTA IV Programiści firmy Image Metrics pracujący przy Grand Theft Auto IV pokazali światu swoje nowe dziecko. Jest ono animacją, która nazywa się Emily. Robi wrażenie :)
r e k l a m a

Komentarze (129) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 16
Barte_Q (Poziom: 16) dodano: 23.08.2008, 14:20
Szczerze ??
NIC NOWEGO :/ poza tą "Emily"
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
radkinson (Poziom: 17) dodano: 23.08.2008, 14:27
dopiero pod koniec filmu się skapnąłem że to animacja. Emily jak żywa
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
ASGFanPL (Poziom: 16) dodano: 23.08.2008, 14:31
looool nieźle myślałem że to żywa osoba :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Rodneyyy (Poziom: 11) dodano: 23.08.2008, 14:32
ta Emily to naprawdę... zastanawiałem się czy to napewno ta animacja :O
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Rafiraf (Poziom: 16) dodano: 23.08.2008, 14:33
Fajna [***]. :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
domek593 (Poziom: 16) dodano: 23.08.2008, 14:55
looooool!!! to na pewno jest animacja Oo !!!!
ja jak to ogladalem to myslalem ze ta babka najpierw cos wyjasnia, z pozniej pokazą ta animacje :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
krosfajer (Poziom: 16) dodano: 23.08.2008, 15:38
Wszystko się cały czas rozwija, nie możemy sobie nawet wyobrazić co zobaczymy za kilka lat na ekranach.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Mati100 (Poziom: 16) dodano: 23.08.2008, 16:03
Nono. Z początku myślałem że to real Pani. Wszystko zależy od modelu.Taką animację prawdopodobnie przy koszach 500-1000zł zrobił by każdy z nas.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Gremlin (Poziom: 11) dodano: 23.08.2008, 16:14
Za 1000 zl to byś nawet nie kupił programu do robienia takich animacji.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Mati100 (Poziom: 16) dodano: 23.08.2008, 16:17
No to się chyba słabo znasz na animacjach ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
JP-ek (Poziom: 11) dodano: 23.08.2008, 16:20
NO myślałem że babka real jest hehe.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
zbyszek158 (Poziom: 16) dodano: 23.08.2008, 16:49
Jaaaaa masakra normalnie OMG myslalem ze pokaza ta animacje pozniej a nie ze ta typiara jest animacją :) ale sie zdziwilem
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Mrozek[pl] (Poziom: 16) dodano: 23.08.2008, 16:58
" Całe szczęście, że do listopada pozostało jeszcze trochę czasu."
Co nie znaczy ze te zwolnienia zostana napewno poprawione w oficjalnej wersji...
A ta emliy to mysle ze to wielka sciema, a to ze zmieniaja jej wyglad twarzy - miałem kiedys taki program ;S
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Mati100 (Poziom: 16) dodano: 23.08.2008, 17:22
Możliwe Mrozek... Bardzo możliwe i czy by taka firma montowała Animacje w WMM?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.174.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 23.08.2008, 17:39
Wielka ściema xD co za pustak xD...miałem taki program xD ...pewnie sam go robiłeś xD ...żal
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
SAGE (Poziom: 11) dodano: 23.08.2008, 18:36
Mati100
Trzeba przyznać, że jesteś świetny... w pier d oleniu głupot. A z animacją miałeś kontakt pewnie w Corelu jak robiłeś pierwszego gifa.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
SAGE (Poziom: 11) dodano: 23.08.2008, 18:37
Ten gif był złożony z dwóch klatek. Jedna cała biała, druga cała czarna. Chociaż i tak wątpię, że byś sobie z tym poradził. :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
SAGE (Poziom: 11) dodano: 23.08.2008, 18:39
Co do zwolnień, to raczej nie wypuszczą gry, która ciągnie 20 fps'ów a momentami mniej (przykładowo). Najwyżej czeka nas zmiana terminu wydania. :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pawelosek (Poziom: 16) dodano: 23.08.2008, 18:49
No nawet bardzo dobra animacja :D. No ale to nie jest takie info ważne bo ważniejsze są wymagania więc czekajmy aż r* się obudzi i nam poda wymagania :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Mrozek[pl] (Poziom: 16) dodano: 23.08.2008, 19:03
Taaak sam zrobilem ten program n/c -.- co za debi l nie musicie mi wierzyc... to tylko moje przypuszczenia a ten program mialem na serio a bo ja wiem jak on sie nazywał ;|
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
SAGE (Poziom: 11) dodano: 23.08.2008, 19:07
Nawet rzęsy byś jej nie wymodelował, a o animacji [***]sz... Daj spokój. ;[
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
moro. (Poziom: 15) dodano: 23.08.2008, 19:14
Animowana jest tylko twarz, reszta jest prawdziwa. Za 1000zł program do animacji który potrafi wyrenderować taką Emily ? ROTFL, jakby tak było, to bym już dawno siedział w jacuzzi 20m2 z Cubańskim cygarem....Ogólnie, zaraz szkoła, jak miło : )...Co nie chłopcy ? hihihi..
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Mrozek[pl] (Poziom: 16) dodano: 23.08.2008, 19:16
To wy dajcie spokoj ja mowie tylko ze mialem taki program a nie ze jestem jakims pro animator. Poprostu przypomialo mi ten program. BTW nie krytykuj ludzi skoro nie znasz tej osoby.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
gregor08 (Poziom: 11) dodano: 23.08.2008, 20:06
kurde a ja myslałem ze to prawdziwa baba i czekałem na animacje
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
misiekgud (Poziom: 11) dodano: 23.08.2008, 20:13
Dzieciarnia czy co?! A propo news'a to recenzja już dwa dni temu była i dość fajnie napisana, a ranking to nie ma się co dziwić, że w Ameryce prawie 5 milionów sprzedanych egzemplarzy. Co tu dużo mówić Rockstar czepie niezłą kase. :D SAGE- dziwne bo ty masz na imię Michał a tak nazywała się kobieta z prowadząca z "RADIO X" z San Andreas. Czy podszywasz się pod kobieta czy lubisz czasami wkładać sukienke?? Nie pytam serio bo są tranwestyci występują na tym świecie...??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
look997 (Poziom: 16) dodano: 23.08.2008, 20:19
Nie wiem czy wiecie ale tylko twarz jest animacją, a na końcu nawet pokazują jej prawdziwą twarz, trochę się różni.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
SAGE (Poziom: 11) dodano: 23.08.2008, 20:32
misiekgud nie wiem czy to jest pocisk w moją stronę... nie chcę wnikać. Jeżeli chodzi o mój nick, to nie ma on nic wspólnego z tą babką. Swoją drogą pierwsze słyszę, że jest ktoś taki w SA.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
SAGE (Poziom: 11) dodano: 23.08.2008, 20:33
Tak Ci podpowiem, jest to angielskie określenie nie tylko 4 girls.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mlody132 (Poziom: 11) dodano: 23.08.2008, 21:25
no, nieżle się sprzedaje !!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.174.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 23.08.2008, 21:42
LOL Mrożek to po co pierd..... takie głupoty ??I pewnie miałeś jego orginalna wersije ^^ xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
uplup (Poziom: 11) dodano: 23.08.2008, 21:45
no jak ta gra została wydana dopiero na konsole to co bedzie jak dojdzie listopad i wyjdzie w koncu na pc!! :O
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Rodneyyy (Poziom: 11) dodano: 23.08.2008, 23:14
uplup wiesz co będzie? rekordy piractwa! ja osobiście kupię tą grę ale wiele osób uzna że poco kasę marnować ściągną sobie i będzie cacy. W gta4 na pc zagra wiele osób, ale mało kupi, wątpię żeby wszyscy pecetowcy chociaż raz kupili legalnie grę.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
moro. (Poziom: 15) dodano: 24.08.2008, 00:40
Też wciągnę '' Ołygynała '', szczerze, to by mi się nawet nie chciało ściągać. Lepiej pójść/kupić/przyjść/wsadzić (bez skojarzeń poniżej 18r. życia)/zainstalować/odpalić/pograć. Większa satysfakcja!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ernie95 (Poziom: 11) dodano: 24.08.2008, 01:14
Ja tez jezeli to, kupuje orginala wieksza satysfakcja po za tym Płace R* za niesamowita gre ale i tak pewnie nie kupie bo Konsolki niemam a kompa mam takiego ze Sa mi ledwo chodzi ;/ wiec bede tylko ogladal ;(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Mosinn (Poziom: 11) dodano: 24.08.2008, 03:06
A tak poza tym, to jak się ma swoje, kupione za własną mamonę, to się bardziej szanuje, a taki sobię piracik powie "błee... przeszłem tą grę. Znudziła mi się" i wywali ją w kąt.W oryginały to możesz grać ile wlezie i mieć satysfakcje że to kupiłeś a nie ściągnąłeś. :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Alien (Poziom: 16) dodano: 24.08.2008, 04:42
Ja uważam, że ta może jest animacją, ale jeszcze nie widziałem aby ktoś mógł stworzyć tak dobrze odwzorowaną postać. Myślę, że zrobili tak jak robią efekty specjalne do filmu ubrali pani w czarny strój z białymi kropeczkami mieli więc już wszystkie jej ruchy w kompie teraz tylko obić w skórę, włosy, pomalować paznokcie poza tym spójrzcie jak jej włosy odbijają światło TO MOCNO PODEJRZANE
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Alien (Poziom: 16) dodano: 24.08.2008, 04:46
Znam z widzenia fajną laskę dałbym gościom z R* je fotkę to by mi zrobili jakiś przyjemną animacje z jej udziałem :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
DArkon1990 (Poziom: 16) dodano: 24.08.2008, 09:48
Łooohooo, to naprawdę animacja?? Mi się wydaje że te białe, czarne kolory na jej twarzy właśnie jej dodali, a całość to pic.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[193.138.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 24.08.2008, 10:34
od 1:10 na filmiku mozna zauwazyc ze jest to animacja. :) Tak nienaturalnie troszke to wyszło akurat w tym momęcie. Mogli jednak zrobic aby textury znikły i pojawiła sie siatka wtedy kazdy by juz uwierzył. Piękna gra świateł i wogole ahh..
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
xsas7 (Poziom: 16) dodano: 24.08.2008, 11:12
Ja z swojej strony radziłbym wam poczytać o tej animacji, bo animowana (renderowana) jest tylko twarz! reszta jest jak najbardziej prawdziwa (można poczytać w zagranicznych serwisach, a nawet niektórych polskich -> google się kłania) tak więc owszem animacja niezła, można by powiedzieć przełomowa, ale trudno wyrenderować człowieka, aby wyglądał jak prawdziwy (różne "odcienie" skóry, włosów, płynność ruchów itd.) więc jeszcze długo pozostanie nam poczekać...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Mrozek[pl] (Poziom: 16) dodano: 24.08.2008, 11:25
Wy nawet nie zrozumielsicie co mialem na mysli -.- ja nie mowilem o programie co rbi takie animacje tylko dodaje np czerwona twarz itd... czytajcie ze zrozumieniem. A taka ciekawostka: GTA IV Na pc nie zostało ogłoszone najlepszą grą na GC ;P
"Najlepsza gra na PC:
Spore - EA "
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
DArkon1990 (Poziom: 16) dodano: 24.08.2008, 12:08
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
DArkon1990 (Poziom: 16) dodano: 24.08.2008, 12:09
To plotka, aha link ucieło jest na gram.pl
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Tomszak (Poziom: 16) dodano: 24.08.2008, 15:47
Ja mam pytanko do adminów: gdzie można sprawdzić wyniki poprzedniej sondy ??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
agv (Poziom: 16) dodano: 24.08.2008, 20:29
Nie zle maja te dzielo ;) Ps, ach te reklamu ;((
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
KubaKX (Poziom: 11) dodano: 24.08.2008, 20:52
Fajna animacja, taka realistyczna ^^ Tak w ogóle mam pytanie doczyczące GTA4 a właściwie posiadaczy Xboxa 360... którym przyciskiem gwiżdze sie po taksówke? Wciskam wszystko i nic ;/ prosze o odpowiedźa nie o bana albo coś :P :* xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Mosinn (Poziom: 11) dodano: 25.08.2008, 19:01
Gwiżdże się przyciskiem LB, ale dopiero będziesz mógł ją wołać po jakieś z tych pierwszych misji u Romka. Nie wiem czy to nie ta misja gdzie Vlad w intrze mówi do Niko by "przyniósł mu tą pieprzoną kawę!".
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
gaclaw94 (Poziom: 11) dodano: 25.08.2008, 19:03
znalazłe wyagania do gta 4 ;]- Procesor: Pentium 4 3.0 GHz lub podobny AMD
- Karta graficzna: GF 7800 GT 128 MB lub lepsza
- RAM: 1024 MB ddr2
- HDD: 10 GB wolnego miejsca
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[87.105.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 25.08.2008, 19:13
idiota ;|
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.25.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 25.08.2008, 19:15
Właśnie idiota nie ma jeszcze oficjalnych wymagań !!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
gaclaw94 (Poziom: 11) dodano: 25.08.2008, 19:41
jak na tej stronie nie ma wyagan to znaczy ze ich wogule nie ma;/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
gaclaw94 (Poziom: 11) dodano: 25.08.2008, 19:41
tylko idiota tak sadzi
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.25.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 25.08.2008, 19:55
Słuchaj kurde nie ma wymagań [oficjalnych] do GTa IV
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Mosinn (Poziom: 11) dodano: 25.08.2008, 19:57
Mi na 100% pójdzie. procek Intel Core 2 Quad q9300 2.5Ghz ,gf8800GTX 768MB, 4GB RAM z których 3.25 jest korzystane DDR2 800mhz Patriot. Jak wy się tak lubicie chwalić to macie. A wymagań jeszcze nie ma, więc...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Rodneyyy (Poziom: 11) dodano: 25.08.2008, 20:04
gaclaw94 po pierwsze primo oficjalnych wymagań nie ma ale to pisali juz inni
po drugie primo te co podałeś i tak są chyba za małęe
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.25.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 25.08.2008, 20:08
Mosinn my nie lubimy sie chwalić tylko jacyś głupcy o swoich wymaganiach piszą
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.174.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 25.08.2008, 21:09
"głupcy o swoich wymaganiach piszą " ..hahaha wymaganiach hahahaha ale [***]eś teraz xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[87.105.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 25.08.2008, 21:49
mosinn a ja mam 10-cio rdzeniowy procek zrobiony przez nasa, 10 gb ramu, geforce 12900 GTFX super pro i mi nie pojdzie ;|
gaclaw - jezeli 94 to koncowka twojego roku urodzenia to radze ci isc pobawic sie z koleszkami z podworka w zawladniecie swiata a nie siedziec na stronie o gta, bo czytajac twoje posty nie dorosles do tej gry
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
michu. (Poziom: 11) dodano: 25.08.2008, 22:11
Wchodzę na GTASite, czytam newsa. I już mam kliknąć w komentarze. Ale tak stanąlem na chwilę i pomyślałem, ''pewnie wejdę w komenty i będzie coś o wymaganiach GTA4''. Wchodzę, i się nie myliłem. W kółko o tym samym pieprzycie, PALNIJCIE SIĘ K.U.R.W.A w łeb. A mi pójdzie , A mi ''PUJDZIE''

a ja mam to a ja sramto, [***] nie ma wymagań to nie pieprzcie bez sensu!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
gaclaw94 (Poziom: 11) dodano: 26.08.2008, 00:03
Nie koncowka oznaccza geforca 9400
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Mosinn (Poziom: 11) dodano: 26.08.2008, 02:42
To po co czytasz komentarze? A co do mojego kompa, to napisałem tak ponieważ widzę jak sie inni chwalą i jakiś 10-latek mówi"tak! Mi wejdzie na mojego kompa z prockiem 200mhz hahahaha!" i jak widzę niektóre komentarze w innych newsach to żygać się chcę co niektórzy wypisują. Wiem, wiem, zachowałem się jak taki właśnie 10-latek i bardzo żałuje, boże bądź miłościw mnie grzesznemu, boże bądź... ;)

ps: nawet widzę że nawet w solucjach pc'towcy o niczym innym nie gadają i się wszyscy w tą dyskusję włączają, przez co powstaje jeden wielki offtop.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Othello (Poziom: 11) dodano: 26.08.2008, 08:06
Żal, ludzie! Jeżeli chcecie podyskutować o wymaganiach to zapraszamy na forum, a nie robicie tu jeden wielki OT. TU prowadzimy rozmowy o newsie powyżej i się niewyzywamy. I powinni dawać za to bany, bo gdziekolwiek wejdę w komentarze, to widzę jeden wielki OT o wymaganiach. Skoro jeszcze nie są podane, to czemu pytacie się "a mi pójdzie?", "pewnie wymagania będą wysokie :/", "raczej będą średnie" etc. OMG - ten koment uświadomił mi, że niektórzy ludzie są bezmózgu: "Mi na 100% pójdzie. procek Intel Core 2 Quad q9300 2.5Ghz ,gf8800GTX 768MB, 4GB RAM z których 3.25" - skąd ty ku*wa wiesz, jak jeszcze nie ma IV na PC?! Jeszcze raz powtarzam - OD TEGO JEST FORUM. Jeżeli jednak komuś trzeba dwa razy powtarzać to widocznie jest jakimś analfabetą. FORUM, a tutaj komentujecie newsy! Jak będzie jakiś news z podanymi wymaganiami, to będziecie sobie gadać tutaj do woli. A niektórzy ciągle szukają sobie miejsca, żeby po offtopować o wymaganiach. Dżisas...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[78.88.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 26.08.2008, 10:05
Nie wiem do końca o co chodzi w tym filmiku ;e
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tielan (Poziom: 11) dodano: 26.08.2008, 10:45
Co najlepsze, większość piszących tutaj o swoich [***]istych kompach ma po 12-14 lat... A przecież IV zostało oznaczone na +18 :] Więc czemu drogie dzieci gracie w tak brutalne gry? Lepiej idźcie sobie w simsy pograć -.-
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
misiekgud (Poziom: 11) dodano: 26.08.2008, 11:48
Zapewne większość już grała, ale się znudziły kiedy wyzabiljali całą rodzinkę to teraz pogadają o wymaganiach GTA IV na PC żeby tatuś i mamusia sypneli kasą na nowego kompusia. Po co pisać: "Ja mam Quada 2.2 Ghz", a drugi odpowie: "a mój stary jeździ rowerem" i tak się wszystko zaczyna.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
I love GTA (Poziom: 11) dodano: 26.08.2008, 12:20
Brawo Tielan, udowodniłeś swój poziom wspominając o ograniczeniu wiekowym. Ale żeby kompletnego OT nie robić...
Animacja naprawdę jest świetna. W życiu bym się nie domyślił, że twarz jest wygenerowana przez komputer. Ciekawe jakie obrazy będziemy mogli ujrzeć na naszych monitorach za 2-3 lata. :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Othello (Poziom: 11) dodano: 26.08.2008, 17:11
OMG jestem z wami, bo również nie robię OT o wymaganiach :>
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mariuszbareja2 (Poziom: 11) dodano: 26.08.2008, 20:11
a mi się wydaje że wymagania bedą takie :
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mariuszbareja2 (Poziom: 11) dodano: 26.08.2008, 20:15
win xp vista procesor 5GB karta graficzna 256 ram 768 i z 10GB wolnego miejsca na dysku
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
Ganjalf (Poziom: 13) dodano: 26.08.2008, 20:19
"procesor 5GB" "karta graficzna 256" mhm... Widzę bardzo na hardware się znasz ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
misiekgud (Poziom: 11) dodano: 26.08.2008, 22:45
Ludzie dajcie już spokój... :S
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.174.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 26.08.2008, 23:02
Nie polemizuj z idiotą najpierw sciągnie cię do swojego poziomu a później pobije doswiadczeniem ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Mosinn (Poziom: 11) dodano: 27.08.2008, 02:23
Dobra, witam wszystkich ponownie. Oczywiście wczoraj się zbłaźniłem swoim tekstem o tych wymaganiach i zachowałem się tak samo jak Ci których sam źle oceniam, mam nadzieję że po tym jednym tekście nie będziecie o mnie myśleć jak o niektórych jakże "mądrych i dorosłych" userów. Nie wiem co mi wczoraj odbiło. A tak do tematu. Jeśli po zaledwie 8 latach silnik i animacje rozwijają się tak szybko to ja się boje pomyśleć co będzie za następne 8 lat :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Mosinn (Poziom: 11) dodano: 27.08.2008, 02:26
@up: a co do tych wymagań sprzętowych, to ludzie je zamieszczają nie dlatego że są ciekawi czy im, tylko żeby się pochwalić jakiego mocnego pieca mają. Gdy się okażą OFICJALNE wymagania, wtedy sami sie przekonacie :) .
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
I love GTA (Poziom: 11) dodano: 27.08.2008, 03:32
Tak, kupcie sobie 4x HD 4870, 16 GB RAM'u, 2x Core2Quad Q9300 i też się chwalcie... Bo co to nie wy... To mi wygląda na "Patrzcie jakiego starzy mi kompa kupili!!!!11111oneoneone".
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
moonek56 (Poziom: 11) dodano: 27.08.2008, 13:33
K>U>R>W>A Ludzie dajcie se siana, a ja znam wymagania, gówno znasz a nie wymagania. A ja mam komputer na którym mi pójdzie GTA 4. Wasze wypowiedzi,niektórych oczywiście to śmiech na sali. A ja mam od Busha cynk o Wymaganiach. Nie ma oficjalnych wymagani jeszcze podanych, ale znalazł się inteligent, który podał. A potem chodzi taki 10-latek po forach i pisze bo jest pod jarany. (Chce prosić ekipę gtasite o niezbanowanie konta za wulgaryzmy, ale to co niektórzy tu wypisują to można krwią się zalać)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
MarcedOne (Poziom: 16) dodano: 27.08.2008, 15:10
moonek56 czy jak ci tam...:) Zachowujesz się jak byś był nie z tego świata. Nie dość że dostajesz padary, że ludzie piszą takie bzdury to jeszcze obrażasz 10-cio latków, z których pewnie połowa przewyższa cię intelektem. Aha i gratuluje stworzenia nowej formy zdania...("Chce prosić ekipę gtasite o niezbanowanie konta...") Geniusz, nie mogę zrozumieć co ma debil do 10-cio latka czy tam dziecko neo. To znaczy że mój 50 letni wujek też jest Dzieckiem Neo bo ma neostrade? Ludzie zawsze będą pisać głupoty jak będą czymś podekscytowani. A ty chcesz zbawiać świat monologiem :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
MarcedOne (Poziom: 16) dodano: 27.08.2008, 15:12
Sorry za Komentarz pod Komentarzem ale Proponuje dodać nowego newsa po się tu robi niezły syyyfff :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Mosinn (Poziom: 11) dodano: 27.08.2008, 15:37
Moonek56, czy jak tam chcesz. Ile ty masz lat? Tak szczerze powiedz. Ponieważ nie widzę u Ciebię wyższego potencjału inteligencji niż 6 latek. I może przynajmniej kulture byś zachował. Sam powtarzasz po innych (co jest oczywiście prawdą co niektórzy piszą) i udajesz że jesteś mądrzejszy od innych, rozjemca się znalazł. Wiesz co? Żal mi takich dzieci jak ty. Do zobaczenia w krainie bajek...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Kamils2 (Poziom: 16) dodano: 27.08.2008, 22:39
http://ipulawy.pl/comment.php?what=news&id=3304

Może ktoś się skusi żeby napisać newsa jednak bo już tyle maili do was poszlo i zero reakcji
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Kamils2 (Poziom: 16) dodano: 27.08.2008, 22:40
Pomyłka nie ten link sory ;]
http://www.ipulawy.pl/news.php?id=3304
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
JEDD (Poziom: 16) dodano: 28.08.2008, 07:27
Widać że komentarze obsługi gtasite.pl mało co obchodzą. Gdyby moderatorzy itp tu zajrzeli to pewnie połowa kont przeszłaby w zapomnienie, ale cóz...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
DArkon1990 (Poziom: 16) dodano: 28.08.2008, 09:34
Hehe zawsze tak uwas jest??, że są wojny PC vs Konsole?? jak wchodze to za każdym razem ktoś coś tu się kłóci o byle co ^^ że zawsze tu poprawiam sobie humor bo jest się z czego pośmiac :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
drake (Poziom: 11) dodano: 28.08.2008, 10:37
No to wpadłem i zajrzałem, dzieki za przypomnienie Jedo. Proszę nie pisać wymagań, wojny konsola vs pc, obrazac nikogo, a komentowac news! Jesli zobacze kolejne wpisy z w/w powodami - ban na 24godziny lub usunięcie wszystkich komentarzy.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Mosinn (Poziom: 11) dodano: 28.08.2008, 17:10
Niedawno czytałem że gta4 jest najlepiej sprzedającą się grą wszechczasów. Zobaczymy ile utrzyma się ten poziom, a jak jeszcze wyjdzie na PC to rywali zostawi daleko z tyłu :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
moro. (Poziom: 15) dodano: 28.08.2008, 21:46
" wszechczasów ", raczej nie, najlepiej sprzedającą się grą 2008r.? raczej TAK. W sumie jeszcze trochę i GTA IV będzie bez kitu, najbardziej sprzedającą się grą wszech czasów.. : P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Klawisz (Poziom: 11) dodano: 29.08.2008, 19:44
technologia idzie na przud tak jak świat zaniedługo gry będą wyglądały jak real i niebędzie się dało odróżnić żadnego detaliku
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
miki48 (Poziom: 11) dodano: 29.08.2008, 21:16
no Klawisz ma racje :D może za kilka, kilkanaście lat ze zdjęć satelitarnych zrobią grę Real Life :P a za kilkadziesiąt może i my będziemy w grach xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
I love GTA (Poziom: 11) dodano: 30.08.2008, 00:04
Miki, to będą Simsy 143.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
misiekgud (Poziom: 11) dodano: 30.08.2008, 00:15
Wątpie żebyś my to "my byli w grach". Technologia aż tak szybkim krokiem nie idzie. Zmierza ku takim rozwiązaniom ale nie aż tak szybko jak wam się może wydawać. Jak narazie będą poszerzać technolgie w stylu Nintendo Wii. Wii Pilot jest tym czymś zawansowanym z wszystkich konsol. Następnie czyli 8 generacja konsol będą dąrzyli aby zamiast padów "używać ruchów". Dopiero w okolicach 2020 roku naukowcy i informatycy planują wprowadzić coś w stylu grania za pomocą łączenia się z komputerem i przenoszeniem się wyobraźnią do gry. Wiem że dla większości może to brzmieć jak czarna magia, ale tak może już być za 12 lat. Założe się że zajmie im to trochę więcej ale w okolicach 2025 powinni ukończyć i wprowadzić konsole/ komputer takiej generacji umorzliwiający taką rozgrywkę jak na jawie. Gry pewnie też będą wychodzić mniej więcej po wydaniu takiego urządzenia. :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Klawisz (Poziom: 11) dodano: 30.08.2008, 09:30
Misiek ma racje ale pomyślcie jakie kwoty będą wkładane w gry ;P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
newyork01 (Poziom: 16) dodano: 30.08.2008, 15:40
coś cicho ostatnio o gta 4.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Klawisz (Poziom: 11) dodano: 30.08.2008, 16:36
chcesz żeby było głośno to znajdź coś nowego
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
I love GTA (Poziom: 11) dodano: 30.08.2008, 19:24
E, tam. Niedługo fotorealizm, a jak to się osiągnie to będzie mały zastój.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
newyork01 (Poziom: 16) dodano: 30.08.2008, 20:25
klawisz mi nie chodzi że na gta site cicho.chodzi mi o to że R* nie dodaje żadnych newsów nt. czwórki
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Klawisz (Poziom: 11) dodano: 30.08.2008, 21:16
ta to jest dziwne bo zadługo nic się nie dzieje
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
KubaKX (Poziom: 11) dodano: 30.08.2008, 22:15
Bo co sie ma dziać? Konwertują GTA4 z Xboxa360 na PC i co mają pisać? O tym że jest coraz lepiej z kierowaniem myszką? xD Przecież nie będzie żadnych nowości no to czego sie spodziewacie?... ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Klawisz (Poziom: 11) dodano: 31.08.2008, 01:39
no mogli by dać jaki kolwiek znak życia
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
JEDD (Poziom: 16) dodano: 31.08.2008, 08:37
To cisza przed podaniem oficjalnych wymagan GTA IV xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
moro. (Poziom: 15) dodano: 31.08.2008, 09:33
Pakować się do szkoły chłopcy : D : D....
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
misiekgud (Poziom: 11) dodano: 31.08.2008, 09:40
Cisza przed burzą, po Games Convetion każdy robi co do niego należy i jest spokój :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
przemo240 (Poziom: 16) dodano: 31.08.2008, 19:33
no, jaka lipa jak nie ma żadnych newsów ;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
ZiZi (Poziom: 16) dodano: 31.08.2008, 20:10
Niezła ściema. Niby Emily zrobili tak ładnie, a efekty na twarz nałożone jak za pomocą domyślnego oprogramowania kamerki internetowej. Niezły FAKE.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 31.08.2008, 20:26
No wiesz, to może być prawda, a raczej pewniak.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
I love GTA (Poziom: 11) dodano: 31.08.2008, 23:46
Tak, ZiZi, wystawiają się na ośmieszenie, żeby FAKE'i pokazywać. Dżinius.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
newyork01 (Poziom: 16) dodano: 01.09.2008, 05:42
WITAJ SZKOŁO! :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 01.09.2008, 07:42
Stary, ty mi nie przypominaj(ooo, moje serce...) :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
ASGFanPL (Poziom: 16) dodano: 01.09.2008, 07:46
aha szkoła no fajnie to ja się już idę powiesić papa :P JA NIE CHCE TAM WRACAĆ HEEEEELP !!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
moro. (Poziom: 15) dodano: 01.09.2008, 10:33
ZiZi, sam jesteś FAKE. SZKOŁA nadchodzi, dużo wody wam do głów powchodzi : D...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Pyko (Poziom: 11) dodano: 01.09.2008, 14:00
nawt mi nie mowcie o szkole ;/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 01.09.2008, 14:07
Szkoła to więzienie, nawet kasy za to nie dostajesz, a ci co pracują to nawet nie muszą się uczyć >:(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Klawisz (Poziom: 11) dodano: 01.09.2008, 15:34
nic nieprzebije mundurków
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
JEDD (Poziom: 16) dodano: 01.09.2008, 18:49
Nie wiedziałem że R* wydało nową gre. GTA Polska Szkoła, ciekawe jakie bedzie mieć wymagania, pewnie mi pójdzie itd. LUDZIE TO STRONA O SERII GTA A NIE O SZKOLE NIE OBNIŻAJCIE POZIOMU gtasite.pl (ten Caps Lock użyty został umyślnie)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 01.09.2008, 19:35
Dobra, podajmy sobie gg, bo nie ma o czym tu gadać :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Klawisz (Poziom: 11) dodano: 01.09.2008, 19:44
ja mam tylko nadzieje że panowie z R* wydadzą gre w terminie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Mrozek[pl] (Poziom: 16) dodano: 01.09.2008, 20:04
Ja piernicze jaki offtop robicie, byle nabic punkty -.- a zeby nie robic offtopa: Oby poprawili te "spowolnienie "w wersji oficjalnej
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Klawisz (Poziom: 11) dodano: 02.09.2008, 18:05
teraz zostało nam czekać na gta4
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 02.09.2008, 18:15
Nawet jak człowiek czeka, to czas leci, leci wtedy kiedy o nim myśliwy i leci też wtedy, kiedy leci, dlatego tak szybko zasuwa...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.174.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 02.09.2008, 21:32
Ciekawe kiedy bedzie mozna pre ordery zamawiac :>
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
Oreu (Poziom: 24) dodano: 02.09.2008, 23:28
Kto by pomyślał, że to animacja komputerowa? Nabrałem się :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 03.09.2008, 18:37
Ja też się nabrałem. OK, czekamy na nowy temat i nic nie piszemy. Poprzyjcie mnie, może coś to da :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Mosinn (Poziom: 11) dodano: 04.09.2008, 17:10
Dzisiaj przeczytałem ciekawą rzecz tyczącą się dodatków do x'a. Ma być nowy bohater, jakiś "tajemniczy motocyklista":? ...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Rafiraf (Poziom: 16) dodano: 04.09.2008, 19:05
No to koniec, strona upadła. Powinniście chociaż domenę usunąć.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Klawisz (Poziom: 11) dodano: 04.09.2008, 20:41
ja wiem co morze być nowym newsem to że nic się niedzieje już od duższego czasu ale tak naserio mogli by już tu coś zrobić bo już troche syf się zrobił
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
DArkon1990 (Poziom: 16) dodano: 05.09.2008, 17:39
Nowym newsem może być to http://www.gram.pl/news_8gzeJO,3_GTA_uratowalo_zycie_amerykanskiej_rodzinie.html
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
DArkon1990 (Poziom: 16) dodano: 05.09.2008, 17:40
Coś uwas linki ucina urlhttp://www.gram.(...)nie.html
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 05.09.2008, 22:00
Radze zostawić ten temat. Stary. Ostatnia ocena: Emily jest spoko. Nara
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
lyndows (Poziom: 11) dodano: 07.09.2008, 14:51
Ja od początku nie widziałem o co chodzi dopiero pod koniec zauważyłem. ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Soldier (Poziom: 16) dodano: 14.09.2008, 15:51
ale mnie ona denerwuje, nie wiem dlaczego :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]