reklama

Najnowsze informacje

1966VKonkurs GTA IV! News | PC PS3 X360 | 19.09.2008 13:37 przez drake
Encyklopedia: Grand Theft Auto IV

Rockstar Games organizuje konkurs dla posiadaczy Grand Theft Auto IV na XBoxa 360! Osoby, które zalogują się do Social Clubu zostaną na ów konkurs zaproszone. Na czym to polega? 29 Września, osoby które się dostały, wchodzą na serwer multiplayer Rockstaru, i grają. Osoba, która wygra konkurs (nie...
Rockstar Games organizuje konkurs dla posiadaczy Grand Theft Auto IV na XBoxa 360! Osoby, które zalogują się do Social Clubu zostaną na ów konkurs zaproszone. Na czym to polega? 29 Września, osoby które się dostały, wchodzą na serwer multiplayer Rockstaru, i grają. Osoba, która wygra konkurs (nie wiadomo jeszcze, na jakich mapach będzie toczyć się gra) wygrywa zestaw multimedialny wart 6.000 dolarów i specjalną konsolę Xbox 360 Elite z logiem GTA IV! Niestety, osoba która wygra konkurs musi być rezydentem USA lub Kanady, a my możemy tylko sobie pograć... Tutaj znajdziemy pełny regulamin konkursu i inne detale
r e k l a m a

Komentarze (36) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 13
Ganjalf (Poziom: 13) dodano: 19.09.2008, 14:05
Nieźle ;] Btw. http://www.gram.pl/news_8gzqG,q1_GTA_na_DS_a_pierwsze_szczegoly.html
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 19.09.2008, 14:50
Rezydentem, rezydentem... a może ku... prezydentem?! I tak nie mam konsoli, ale to było chamskie!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
misiekgud (Poziom: 11) dodano: 19.09.2008, 14:56
Fajnie mam nadzieję że sam wezmę udział w przyszłości kiedy będę miał Xbox'a 720 i Playstation (no i możliwe konsole) no i oczywiście w Ameryce.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
d0nt (Poziom: 16) dodano: 19.09.2008, 15:03
kij im w oko, gtasite robi nam smaczki :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pacw (Poziom: 16) dodano: 19.09.2008, 15:55
O, będę grał, ale zapewne nic nie wygram :P
A jeżeli bym wygrał to nie wiem, jestem zarejestrowany na ambasade w USA to by im ładny prezent przyszedł xd

+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.19.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 19.09.2008, 16:26
dlaczego gtasite !? :| oni tylko podają nam informacje na temat GTA :| to nie gtasite robi tak, że mieszkający w Kanadzie lub USA mogę wygrać :| ja bym tam nie grał chociażby nie wiem co, za dużo ludu by było ^^
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Technisub (Poziom: 11) dodano: 19.09.2008, 16:44
Jak zwykle wszystko dla tych spasłych amerykańców ;/ A tak w ogóle masz jedną konsole to dostaniesz drugą... Jaki w tym sens?
Mogliby ten konkurs dać jak GTA wyjdzie już na PC i wtedy a nie takie sranie w banie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 19.09.2008, 18:16
Niech coś mówią o postępach gta iv pc - a nie "sranie w banie" o debilnych konkursach(nawet gdybym był amerykanem z konsolą to bym nie wziął udziału).
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
misiekgud (Poziom: 11) dodano: 19.09.2008, 18:21
Technisub po pierwszy uważaj co mówisz a po drugie co ty masz do obywateli innego państwa w tym przypadku Amerykanów. Nie dość że jesteś Green Horn to jeszcze wypowiadasz się na temat o którym wogóle nie masz pojęcia. Więc jeśli masz pisać takie pierodły to lepiej nic nie pisz i się nie loguj. Za używanie pod tekstów: typu: "sranie w banie" może się skończyć to dla ciebie Banem :BAN!!:
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
rtc (Poziom: 16) dodano: 19.09.2008, 18:43
jatam nie mam nic do ludzi z innych krajow,ale to naprawde jest chamstwo ze tylko usa i kanada, dlaczego ine caly sciwt? bo co? pewni zaduzo za przesylke zaplaca :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 19.09.2008, 18:59
No cóż - Amerykanie może nie są spoko, ale mają chyba najlepszy kraj na świecie i najlepiej rozwinięty. Ich styl życia pozwolił im się dorobić i także przypodobać. Takie przeciwieństwo naszego rządu :D. Ten konkurs jest głupi.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
lyndows (Poziom: 11) dodano: 19.09.2008, 19:11
Bez sensu ten konkurs. Posiadacze tych Xbox-ów dostaną tylko konsole która maja. Jedyny plus że będą mieli GTA 4 na Xbox-ie i ewentualnie więcej miejsca na dysku. Znając ich gospodarkę to tylko najbiedniejsi ludzie (mały odsetek) maja np.arcade, czyli tą uboższa wersję. Wszystkich tam stać na Xbox 360 Elite.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
rtc (Poziom: 16) dodano: 19.09.2008, 20:25
no xboxa to maja najlepszego ale ten sprzet za 6000?Przyznajcie ze jest niezly :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lukasz15 (Poziom: 16) dodano: 20.09.2008, 00:47
"MająNajlepszyKrajNaŚwiecieINajlepiejRozwinięty /RozwiniętąGospodarkę."TeżSieZTymZgodze;)."Ich StylŻyciaPozwoliłImSięDorobićITakżePrzypodobać.
"CoDoTegoToMamWątpliwościMyWTvZnamyTylkoIch Elity/NajbogatszychLudzi/Najsławniejszych. MajaDużaEliteBoStanySąBardzoDuże.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lukasz15 (Poziom: 16) dodano: 20.09.2008, 00:56
WStanachŁatwo/SzybkoProsperujaMłodeFirmy. LatwiejJestSieDorobicNiżWPolsceToPrawda.Ale
WiększośćLudziWUsaŻyjeNaKredytach (ZycieNaKredytSzaloneAleWUsaPrawdziwe XD )
MająDomyZGipsKartonów/ZTektorkiBoWydajniejsze/ SzybszeITańsze;P.WStanachZycieJestTansze. Same GrubasyFast-Fudy(M'C,KFS,BurgerKing)Itp.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lukasz15 (Poziom: 16) dodano: 20.09.2008, 01:05
PocieszmySieTymZe POLAK PotrafiSobieZe WszystkimPoradzić:).PolacySaPożądaniNaCalym
Świecie :)(Zwłaszcza Programiści). Dlaczego PolskaJestTyleDoTyluKomunizm;/IRozbiory. JakByśmy NieByliPodWladzaRoskowKiedyś. ToKtoWieCzyWPolsceNieByloByCzegosTakiegoJak "PierwszySystemOperacyjny:)". StanyZawsze MartwiaSieTylkoOSwojaDup*.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lukasz15 (Poziom: 16) dodano: 20.09.2008, 01:14
ZawszeSąBezpieczniBoSaNaInnymKontynecie. A Jak KtośZaDużoWieOInteresachKrajuToPrzychodzaDo
NiegoPanowieZ Fbi Itp.IZamykajaTakąOsobeW SpitaluPsychiatrycznymAlboUsowajaSwiada/ków. TakJakKenediego.WStananJestNieTylkoRządAleI
Podziemie(Wojsko,Itp.). PocoWojnaWIraq? Poto ZebyBogaciLudziZUsaByliJeszczeBogatsiIDlaGlownie DlaRopyNaftowej.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lukasz15 (Poziom: 16) dodano: 20.09.2008, 01:21
TerazZabespieczajaSwojaDup*RakietamiWPolsce. I PolskiTaTarczaNieBedzieChronila.TylkoSame Stany. CoDo F-16 DaliPolakaJakiZlom. PamientamZePelnoUsterekZTymSitemBylo. Zato ZebyPolaskieWojsko'PilnowaloPokoju'.ATak NaprawdeStanySobieWiercąSzybyNaftoweWIraq'u.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lukasz15 (Poziom: 16) dodano: 20.09.2008, 01:27
Tak Ogólnie To Lubie Stany Zjednoczone ;).
Nienawidzę Rosji Ale O Tym Sie Nie Wypowiem :P.
Co Do Konkursu To Wbrew Konstytucji :P Tyle Że Nas Tak Konstytucja Nie obejmuje. Tylko Mieszkańców Stanów Zjednoczonych.
Każdy Człowiek Jest Równy Czy To Usa Z Polski.
Jestem Polakiem I Jestem Z Tego Dumny!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lukasz15 (Poziom: 16) dodano: 20.09.2008, 01:36
Czemu ten szit dawał jakieś dziwne "-cut-". Ludzie Nie Poznaja Prawdy Jakie To Stany Są Piekne :P. Polacy Są Najbardziej Przetsiębiorczym Krajem Ja Świecie :). Mamy Najlepszych Speców/ Specjalistów W Każdej Dziedzinie. Tylko Rząd Mamy Do Dup* I Zarobki. Wszyscy Najlepsi Spece/Specjalistki Jada Za Granice Za Kasą. A Polska Zostaje Na Lodzie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lukasz15 (Poziom: 16) dodano: 20.09.2008, 01:39
Stany Działają Na Prostych Zasadach. Kto Pierwszy Te Lepszy. Wygra Tylko Najsilniejszy. Umiesz Liczyć Licz Na Siebie Lub Wykorzystaj Inny Kraj :P.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Othello (Poziom: 11) dodano: 20.09.2008, 07:27
Ale szkoda , że konkurs jest tylko dla obywateli tych dwóch państw :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
slacker7 (Poziom: 11) dodano: 20.09.2008, 10:10
Ano szkoda, szkoda :/ Mój wujek jest w Stanach i będzie brał udział w konkursie. Trzymam za niego kciuki ;] Ehh sam bym spróbował, ale są dwa powody 1 nagrody tylko dla obywateli USA i Kanady ;/ a 2 nie mam XBX 360 ;P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 20.09.2008, 10:31
Wiecie co? Chyba źle zrobiłem zaczynając ten temat. Jednak jak o nim gadacie to chce powiedzieć, że rząd kojarzy się z rządzeniem. Ktoś jest ważniejszy, jego życie ważniejsze, on decyduje. Tak jakby kraj nie był dla ludzi tylko dla nich. A rząd to bogatsi. USA wie jak przeżyć - na chamstwie i pierwszeństwu bogatych.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 20.09.2008, 10:34
Jeszcze powiem, że dopóki bogaci mają chrapkę na bogacenie i niesprawiedliwość - to demokracja będzie do [***]. Taka zasada - Chcesz kraj utrzymać? Wypie...l wszystkich a lud miej w [***].
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 20.09.2008, 10:37
"This is a System" - The Truth.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
Oreu (Poziom: 24) dodano: 20.09.2008, 15:50
Z jednej strony zazdroszczę konsolowcom :>. Xbox z logiem gta... ehhh, ale można przynajmniej pomarzyć ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 54
Majek (Poziom: 54) dodano: 20.09.2008, 16:25
ja jak Łukasz x/D nie nawidze rosji i kocham USA xD a pozatym to raczej logiczne że only kanada i USA :P 1. trensport będzie kosztować ;) 2. nie wiadomo czy nie gwiźdznie Ci sprzętu Hińczyk-listonosz xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[77.114.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 20.09.2008, 22:11
Szkoda że tylko dla USA i Kanady ale to oczywiste dalczego !! Napewno konkursi będzie wypasiona mapa :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Klawisz (Poziom: 11) dodano: 21.09.2008, 10:08
jaki żal
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 21.09.2008, 10:13
Dajmy spokój... Chcemy info na temat planów dotyczących GTAIV i innych gier z serii fabuły GTAIV! Może coś planują?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Mateuszz1 (Poziom: 16) dodano: 21.09.2008, 15:25
szkoda że konkurs tylko dla Kanady i ameryki :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
misiekgud (Poziom: 11) dodano: 22.09.2008, 19:18
Po pierwsze Łukasz15 nie spamuj ja tego nie łapie jak można pisać 8 komentarzy pod rząd to się nazywa SPAM! A po drugie zbyt dużo ludzi offtopuje. Ludzie z temat konkursu GTA IV na Xbox'a 360 schodzicie na temat rządu i różnych krajów. "Ja nie lubie USA bo ja jestem rusek barbażyńca" "Ja jestem Polak dumny po pijany". Nie długo to się skończy komentami typu: "Mój wujek Chińczyk a ja Anglik bo matka z RPA". Dajcie spokój. A tak Apropos ja jestem z USA o dziwo umiem dość dobrze posługiwać się polskim i na odwrót a nie besztam Polaków tak jak wy Amerykanów. Każdy liczy na swój tyłek. To że USA załatwia interesy swojego państwa to znaczy że interesuje ich coś a nie tylko zawody typu "kto więcej wyłudzi" albo "kto weźmie największą łapówkę". Give us a break!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 22.09.2008, 20:05
Ja mówię, że to dobry rodzaj rządzenia, ale dla kraju!!! Demokracja jest też u nas, ale jak dotąd nie było lepszego rodzaju rządzenia... OFFTOP - Na miejscu sorry...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
alanek1995 (Poziom: 16) dodano: 23.09.2008, 20:37
ciekawe kto wygra. jak ja bym wygral to nie wiem co bym zrobil. bardz i to bardzo bym sie cieszyl. Lubie bardzo to gre ale niestety nie moge w nią♦ grac bo nie mam ps3 ani Xbox-a 360 jak by ktos znalazl jakiegos taniego Xboxa to prosze pisac w PW. Z góry dziekuje . A i kolega z gta site nieznam go prosil mnie zebym podal wam link jego strony . ale lepiej nie bo ekipa gtasite.net mnie zablokuje . tak jak tego kolesia nikobeliciv wiedz nie podaje tej strony bo i tak wszystko jest zciągniete z tej strony z boskiej gtasite.net.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wolfsterein (Poziom: 11) dodano: 06.10.2008, 17:26
gdyby to coś by było w sklepach to wy polacy byście tego nie kupili (może to zabrzmiało zarozumiale ale to prawda bo polska jest bardzo droga) i tak wogóle wymądżam się bo mieszkam w angli więc...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]