reklama

Najnowsze informacje

2528VŻegnaj, Jack! News | | 25.09.2008 21:23 przez drake

Dzisiejszego dnia, znany i nie lubiany przez graczy Grand Theft Auto, kontrowersyjny prawnik Jack Thompson, który za wszelką cenę próbował zniszczyć serię GTA, wysyłając m.in. list do matki prezesa Rockstar Games, etc, kończy swoją karierę! Sąd najwyższy stanu Floryda wydał rozporządzenie dotyczące...
Dzisiejszego dnia, znany i nie lubiany przez graczy Grand Theft Auto, kontrowersyjny prawnik Jack Thompson, który za wszelką cenę próbował zniszczyć serię GTA, wysyłając m.in. list do matki prezesa Rockstar Games, etc, kończy swoją karierę! Sąd najwyższy stanu Floryda wydał rozporządzenie dotyczące wyrzucenia Jacka z jego posady. Na dodatek, swojego zawodu nie może już wykonywać do końca swego życia! I jeszcze, nałożono na niego karę w wysokości 43 tysięcy dolarów!. Przykro mi, iż ów prawnik musi pożegnać się z robotą, no ale nie potrzebnie wsadzał nos w nie swoje sprawy. Dzięki NoMoRe za podesłanie niusa!
r e k l a m a

Komentarze (67) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 16
pachol5501 (Poziom: 16) dodano: 25.09.2008, 21:25
a dobrze dziadowi jednemu :D do konca zycia zdazylby jeszcze nękac wszystkich pracownikow rockstara. No to ma za swoje :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 25.09.2008, 21:38
I w ten sposób źli do piekła... a dobrym otworzyła się brama dobroci... To koniec, ma za swoje - GTA 4 LIFE... IS KING!!! Nie zadziera się z Tommym, Carlem i Coudem itd!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mateusz1504 (Poziom: 11) dodano: 25.09.2008, 21:43
I dobrze mu tak :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 55
Majek (Poziom: 55) dodano: 25.09.2008, 21:47
bbuuuuhahahahahahahahahahahhhaha xDDDDD ^^^^ hahahaha ^^
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 55
Majek (Poziom: 55) dodano: 25.09.2008, 21:48
dobrze dziadwi !!!!!!!!! :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
qtyweir (Poziom: 11) dodano: 25.09.2008, 21:52
Nie znam gościa ale mam nadzieje że zmieni się na lepsze.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
P_M_K (Poziom: 11) dodano: 25.09.2008, 22:13
woooohooo nareszcie debil ma za swoje (: tacy ludzie jak on popierają McCaina
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
lyndows (Poziom: 11) dodano: 25.09.2008, 22:41
hahaha :D gód baj Nowy serwer. ;> Zapowiada się ciekawie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
misiekgud (Poziom: 11) dodano: 25.09.2008, 23:01
Czy ja wiem zcy kto kowliek z was chciałby być miec wyrok nie wypełniania swojej pracy do końca swojego życia, np. jesteście pracownikiem Rockstara i bardzo kochacie to co robicie a nagle ktoś was skazuje na taki wyrok. Wątpie czy bylibyście zadowolenie, bylibyście zrozpaczeni i w pogrążeni w depresji. Tak prawda że robił trochę krzyku ale jakby nie patrzyć to prawnik, i niektórzy go popierali, a nie którzy nie. Proste o gustach i zdaniach się nie dyskutuje.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Mosinn (Poziom: 11) dodano: 25.09.2008, 23:14
To było pewne że mu się nie uda. Jeden prawnik przeciwko cały Rockstar,to śmieszne. No chyba żeby R* popełniał przestępstwo, to wtedy mógłby o czym gadać, ale tak to tylko wystawił się na ośmieszenie. Troche szkoda gościa że się w takie bagno wdrapał, ale przynjamniej zaryzykował...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[77.254.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 26.09.2008, 00:02
"Czy ja wiem zcy kto kowliek z was chciałby być miec wyrok nie wypełniania swojej pracy do końca swojego życia, np. jesteście pracownikiem Rockstara i bardzo kochacie to co robicie a nagle ktoś was skazuje na taki wyrok. "- z tego co mi wiadomo to wyrok nie zapadł ot tak sobie bo jakiś sędzia miał kaprys, ten człowiek sam wykopał sobie grób.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Beny (Poziom: 11) dodano: 26.09.2008, 00:33
i [***]iscie dobrze mu tak
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
VC Corleone (Poziom: 16) dodano: 26.09.2008, 00:40
o 19 start... oby tylko przyszło dużo osób ;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
KoKuS (Poziom: 11) dodano: 26.09.2008, 07:12
"Oficjalny start serwera - w piątek o 19:00 !
"
w [***]e se wsadźcie, za miesiąc dwa, reklama _S zniknie i będą samodzielnym serwerem, a _S wykorzystując do tego to imo przesada.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Przembo (Poziom: 16) dodano: 26.09.2008, 07:25
A na tym serwie to można dostać Lidera
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 26.09.2008, 07:40
Kolo se zasłużył, mógł se dać spokój...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Borsuk (Poziom: 11) dodano: 26.09.2008, 09:04
niezle go zalawili
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
DArkon1990 (Poziom: 16) dodano: 26.09.2008, 10:29
Hehe i doigrał się, szkoda że nie doczeka się Grand Praise Auto ^^, pierwszy news na gram.pl ^^, tam miałby radochę nawracać ludzi na chrześcijaństwo XD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kacpes (Poziom: 16) dodano: 26.09.2008, 11:46
nie słyszałem wcześniej ,ale mógł się nie czepiać rockstara w 100%
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
alanek1995 (Poziom: 16) dodano: 26.09.2008, 12:03
dobrze mu tak bo jak by przez niego nie wstrzymali produkcje gta 4 albo by nie wyszlo na pc to nie wiem co ja bym zrobil
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kubaxbx (Poziom: 11) dodano: 26.09.2008, 12:52
Nareszcie unieszkodliwili tego barana.Miejmy nadzieje ze nie znajdzie sie jeszcze jeden taki idiota !!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Tomszak (Poziom: 16) dodano: 26.09.2008, 15:07
Ja się zgadzam z misiekgud. Nie zdziwie się jak za tydzień będzie art. "Samobójstwo Jacka Thompsona".No, może troche przesadzam ale jeżeli coś się kocha robić ( w tym przypadku walka z twórcami grami) i ma się świadomość że nigdy więcej się tego nie zrobi można popaśc depreche, i to głęboką.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Klawisz (Poziom: 11) dodano: 26.09.2008, 15:17
bardzo dobrze jeden wrzód został usunięty i to raz na zawsze teraz R* może odsapnąć od niego
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[62.21.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 26.09.2008, 15:27
haha :'Przykro mi" ahha
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
misiek1307 (Poziom: 16) dodano: 26.09.2008, 16:14
a ile slotów jest na serwie? akcja w los santos, san fierro czy w las venturas?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
polak55 (Poziom: 16) dodano: 26.09.2008, 16:30
przydałby się jeszcze serwer z trybem AAD ;p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
radek123 (Poziom: 16) dodano: 26.09.2008, 17:17
ja tez sie zgadszam z misiekgud w 50 % a w nastepnych 50 % uwazam ze dobrze mu tak :)(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Pyko (Poziom: 11) dodano: 26.09.2008, 17:26
i DobRZe tAk ******* xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[85.14.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 26.09.2008, 18:11
no i dobrze mu tak jak by niewkladam nosa w nie swoje sprawy to by mial to posada
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 26.09.2008, 18:24
Prawie wszyscy zaczynają od słów typu - "I dobrze tak..." XD. Co zrobi to zrobi, ważne, żeby nie robił tego...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
d0nt (Poziom: 16) dodano: 26.09.2008, 23:54
przynajmniej mniej problemów dla r* ..
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 27.09.2008, 11:16
Nom...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Alien (Poziom: 16) dodano: 27.09.2008, 13:59
Facet przesadzał to fakt, jednak GTA nie jest przeznaczone dla ludzi ze słabą psychiką. Dużo się teraz słyszy o morderstwach wzorowanych na GTA. Jednak dla zwykłego gracza GTA nie stanowi zagrożenia więc uważam, że były prawnik był zbyt przewrażliwiony!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
aXimo (Poziom: 11) dodano: 27.09.2008, 14:35
Oglądaliście Zeitgeist?
Pan Jack był dla pewnych ludzi nie wygodny, w USA kartele bankowe dbają o to, żeby amerykańce byli, hmm, po angielsku nazywa się to entertainmed, żeby za dużo nie myśleli, tak łatwiej jest kontrolować społeczeństwo.. Moim zdaniem Jacka usunął z rynku David Rockefeller, albo jemu podobni.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Mrozek[pl] (Poziom: 16) dodano: 27.09.2008, 15:45
Albo mam Deżałi albo się mylę, że panu Jack'owi już dawno odebrano posade ;F
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 27.09.2008, 17:26
Deżałi xDxDxD A morze tesz Rzułf? Być może masz racje z tym deja vu...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[77.254.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 27.09.2008, 18:34
kartele bankowe dbają-hahaha jakie stwierdzenie z kąt gościu takie pomysły?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tielan (Poziom: 11) dodano: 27.09.2008, 20:06
Krytykujecie Jacka i krytukujecie.. ale on przynajmniej umiał pisać w przeciwieństwie do większości tutaj :| "z kąt gościu takie pomysły? " z kątowni.... luuudzie...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
misiek1307 (Poziom: 16) dodano: 27.09.2008, 20:12
Jakoś mi serwer nie dziala
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[77.254.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 27.09.2008, 22:33
Widok zbólwersowanyh obrońcuf naszego wspaniałego ojczystego języka to coś czym mugłbym się ópajać i w co mugłbym się wsłuhiwać godzinami.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tielan (Poziom: 11) dodano: 28.09.2008, 02:34
Widok Twojego e-maila w profilu zielony bakłażanie... bezcenny :D (neostrada.. :D)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 28.09.2008, 09:03
Ale pszećerz Polski to narz ulubjony jezyk, Wedłuk mńje tak. Dajmy se lepjej spokuj s tym caym Jackiem Tomsonem... Ma za swoie...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[77.254.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 28.09.2008, 13:12
Widać mam doczynienia z niezwykle rozgarniętym urzytkownikiem, ktury ocenia ludzi po ich adresah mejlowyh, no cusz morzna, w końcu adres mejlowy muwi tak wiele o człowiekó.
BTW od dość dłógiego czasó mam zaszczyt być órzytkownikiem jakrze wspaniałęj i niekojarzącej się tak jednoznacznie Netii, natomiast mój mejl pozostał z okresu rejstraci za czasuf panowania jakrze dabelskiej i złej neostrady.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
aXimo (Poziom: 11) dodano: 28.09.2008, 15:17
Zielony_Bakłażan
Pierwsze źródło: Zeitgeist, Drugie źródło: EndGame.
Obejrzyj, przestaniesz się śmiać - GWARANTUJĘ CI TO!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tielan (Poziom: 11) dodano: 28.09.2008, 19:30
diabelskiej neostrady, której do teraz jesteś dzieckiem
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 28.09.2008, 20:02
Już przestańmy...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
BraciaB (Poziom: 16) dodano: 28.09.2008, 20:48
Zielony_Bakłażan. Naucz się po polsku pisać bo nie rozumiem co do mnie mówisz. Masz netię, a piszesz jak dziecko neostrady, no wybacz. Ile Ty masz lat? Potem się dziwić, że analfabetyzm w kraju, dysgrafia. Gdyby Ci się chciało, to nawet nad dysgrafią da się pracować. W ten sposób Polak z Polakiem się nie może dogadać.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 28.09.2008, 21:22
Sorry!! Ja to zacząłem(z tą parodią PL) ale chciałem pożartować, bo Mrozek[pl] powiedział Deżałi XD... Nie ma się co obrażać!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pawelosek (Poziom: 16) dodano: 28.09.2008, 22:36
I po cholerę się kłócicie co wam to da???
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[77.254.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 28.09.2008, 23:25
Nie bardzo rozumiem, kiedy powiedziałem że się śmieje z kogoś albo czegoś ?
"Masz Netię, a piszesz jak dziecko neostrady, no wybacz. Ile Ty masz lat? Potem się dziwić, że analfabetyzm w kraju, dysgrafia. Gdyby Ci się chciało, to nawet nad dysgrafią da się pracować. W ten sposób Polak z Polakiem się nie może dogadać."
-Od kąd pierwszy raz dane było mi usłyszeć określenie "dziecko neostrady" miałem problem ze zrozumieniem tego zwrotu i dalej nie potrafię pojąć jak można próbować kogoś oceniać po tym jakiego operatora telekomunikacyjnego jest użytkownikiem . "Masz netię, a piszesz jak dziecko neostrady"- to jest zwyczajna kpina, a nawiązując do takiego sposobu myślenia ośmielę się stwierdzić iż jeśli jesteście użytkownikami jakiego kolwiek innego samochodu niż wspaniały Maybach to jesteście dziećmi z chorymi umysłami i wypranymi mózgami.
A tak nawiasem nie traktuję tego jako kłótni , to najzwyklejsza wymiana zdań , a że komuś przeszkadza moja pisownia to nie jest moje zmartwienie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Mosinn (Poziom: 11) dodano: 29.09.2008, 12:03
Bo poczucie humoru wyłączyli na tej stronie ;D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Klawisz (Poziom: 11) dodano: 29.09.2008, 14:43
jak wy piszecie normalnie zlew miałem puł dnia kiedy czytałem wasze teksty myślałem że spadne z krzesła i sie przekręce normalnie atak stanu na język Polski
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 29.09.2008, 16:03
Ja mam Neostradę, a nikt w życiu nie powiedział do mnie "dziecko neo", a to były żarty(z PL)i jeżeli nie śmieszne to sorry(śmiesznie wygląda PL pisany dosłownie), zresztą mamy offtop ludzie i chyba potrzebny jest nowy temat :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
I love GTA (Poziom: 11) dodano: 29.09.2008, 16:40
Btw, czemu między żegnaj a Jack jest przecinek?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
newyork01 (Poziom: 16) dodano: 29.09.2008, 16:48
R* mógłby wkońcu zapodać wymagania do 4 bo tak krótko do premiery i jeszcze nie podali.
NFS Undercover np.wychodzi 21 lis w europie i 18 w USA tak samo jak 4 i już są wymagania.może ktoś wie o co chodziło z tymi wymaganiami co były chwilę a zaraz potem znikły?czy one mogły być prawdziwe/

+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 29.09.2008, 18:13
Właśnie! Informacje są potrzebne, bo robi się głupio...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Edison (Poziom: 17) dodano: 29.09.2008, 19:55
"Btw, czemu między żegnaj a Jack jest przecinek? "
omg...
A co do tych dzieci neostrady, to bardziej chodzi o dzieci NEO - tego z Matriksa a nie - Neostrada.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
I love GTA (Poziom: 11) dodano: 29.09.2008, 22:23
Edison, omg to ja mogę skwitować Ciebie. Akcentując ten przecinek wychodzi jakbyśmy mówili spokojnie "żegnaj", a po chwili wrzeszczeli imię "Jack!". Dla mnie to bez sensu.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[77.112.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 30.09.2008, 14:20
No i prawidłowo jednego przeciwnika GTA mniej!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kejm3 (Poziom: 16) dodano: 01.10.2008, 08:17
kurde ja to normalnie juz cie znam j love gta ty na prawde masz kopa na tym punkcie [jestes nauczyciel polskiego czy co???]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kejm3 (Poziom: 16) dodano: 01.10.2008, 08:21
przestancie sie w koncu klucic na temat pisowni co za roznica ze nie ,ktorzy nie uzywaja polskich znakow to gta site wypowiadajcie cie na temat a nie to co robicie to normalnie zal zal
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kejm3 (Poziom: 16) dodano: 01.10.2008, 08:23
usmy ,uwdzie niekuc sie to pOLSKA pisownia czyni znas polakuw wypowiadaiacych sie na tematuw wiele
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kejm3 (Poziom: 16) dodano: 01.10.2008, 08:23
hheeee nie moge z was!!!!!!!?!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
I love GTA (Poziom: 11) dodano: 01.10.2008, 10:02
Udowadniasz swój niski poziom? Brawo udaje CI się. Ale nie będę już odpisywał, bo nie chcę dostać bana przez kogoś kto nie potrafi się wypowiedzieć jak człowiek.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Becku (Poziom: 16) dodano: 03.10.2008, 15:11
no i dobrze że go wywalili nie bd przeszkadzał i R* bd więcej utworów wydawał
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wolfsterein (Poziom: 11) dodano: 06.10.2008, 17:16
ej ludzie, ludzie! pomyślcie z dwóch stron - i dobrze ze go wyrzucili bo nie będzie przeszkadzał R* ale z drugiej strony to nie jest dla dzieci (nie muwie o tym aby was obrazić czy coś) ale to jest od 18 lat i trzeba przestrzegać takich zasad !
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[193.238.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 14.10.2008, 17:53
Z mojej strony to dobrze ze go wywalili :P!! bo chciał bym jeszcze pograc w gta 5 :P jak bedzie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]