reklama

Najnowsze informacje

3510VNiemiecka zapowiedź GTA IV News | PC PS3 X360 | 29.09.2008 20:36 przez Gremlin
Encyklopedia: Grand Theft Auto IV

W najnowszym niemieckim wydaniu magazynu Gamestar pojawiła się zapowiedź GTA IV w wydaniu komputerowym. Niestety, nie zobaczymy tam żadnych screenów, za to możemy się dowiedzieć, że gra prezentuje się o wiele lepiej od swoich konsolowych rówieśników. Wydaje się że sterowanie myszką jest...
W najnowszym niemieckim wydaniu magazynu Gamestar pojawiła się zapowiedź GTA IV w wydaniu komputerowym. Niestety, nie zobaczymy tam żadnych screenów, za to możemy się dowiedzieć, że gra prezentuje się o wiele lepiej od swoich konsolowych rówieśników. Wydaje się że sterowanie myszką jest wygodniejsze od pada, lecz na początku możemy mieć trudności z opanowaniem Niko. Redaktorzy magazynu potwierdzają, że nie musimy posiadać maszyny z kosmosu, aby GTA IV chodziło płynnie na naszym komputerze. Dodatkowo ujawniono szczegółowe wymagania najnowszego GTA na PC: - Procesor: wystarczy Intel Core 2 Duo lub AMD Athlon 64 X2 (5000+), ale najlepiej wyposażyć się w Intel Core Quad lub Phenom X4 9550. - Grafika: Co najmniej 512MB, NVIDIA GeForce 8800GT lub ATI HD 3870, jednak nawet po obniżeniu detali GTA IV jest bardzo grywalne. - RAM: 1GB pod XP i 2GB markowych pamięci pod Vistę, chociaż lepiej mieć dwa razy więcej ze wzgledu na procesy działające w tle. Gra nie będzie obsługiwała zintegrowanych kart graficznych. Za poprawki w newsie dziękuje KoKuS'owi
r e k l a m a

Komentarze (99) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 11
KoKuS (Poziom: 11) dodano: 29.09.2008, 20:45
Drogie dzieci. Nie piszcie teraz komentarzy typu: "czy pujdzie mi na dźifors 6600 512pamienciram itp"
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
19WaLdEk20 (Poziom: 16) dodano: 29.09.2008, 20:49
JA mam PRocKa 5200 i OBaWiam SIe TrosZKę aLE cóż tAkIE JEsT żyCie mam nAdzieje zE POWeRZszE wyMaGanie byłY ZalecanE tyLKO o proCka sIE OBaWiaM i o KarTE MAM nADZiEJE Ze beDzIE dOBRZe POzdro :) gTa 4 jUz tuz tuZ )
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
johnjerry (Poziom: 11) dodano: 29.09.2008, 20:49
wcale nie kosmiczne -.-

+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.18.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 29.09.2008, 20:58
Nie pozostało nam nic tylko czekać :D. Wkońcu już tylko 52 dni :]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Pyko (Poziom: 11) dodano: 29.09.2008, 21:06
zal jak to nie jest kosmiczne to dzieki ;/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Pyko (Poziom: 11) dodano: 29.09.2008, 21:09
ja tam czekam na wymagania rockstar games xD przeciez ta gre nikt by nie kupil z takimi wymaganiami ;/chyba ze to nie sa minimalne wymagania ??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
madd tagg (Poziom: 11) dodano: 29.09.2008, 21:17
Pyko: zazwyczaj nie podają wymagań minimalnych, tylko "zalecane" i myślę że tak jest i w tym przypadku. ej nie wiem już w końcu co z tym sterowaniem w tamtym newsie było że padem lepiej a w tym że myszką już nie wiem co i jak.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
larry92 (Poziom: 16) dodano: 29.09.2008, 21:32
Wyglądają raczej na zalecane. Nieco przyduże jak na grę o takiej grafice (nie oszukujmy się - tak wyglądały najładniejsze gry, ale w 2006 roku - IMO do dziś są ładne, ale znajdą się tacy, co będą wybrzydzać).
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
Oreu (Poziom: 24) dodano: 29.09.2008, 21:35
Czy te wymagania są OFICJALNE? Ale jeśli redaktorzy grali u R*, to spoko, można uznać je za oficjalne. I nie są takie kosmiczne, rzeczywiście. Jeśli dobrze, pójdzie, powinno mi płynnie chodzić na średnio-maksymalnych detalach :>
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kejm3 (Poziom: 16) dodano: 29.09.2008, 21:43
ja się nie martwie będzie mi śmigać na max detalach mam procek 4 rdzenie gforce8800 gt na max myalnych detalach spokojnie[nie przezyl bym gdybym mial mojego stargo blaszaka ktorym gta sa nie chodzilo na max]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kejm3 (Poziom: 16) dodano: 29.09.2008, 21:43
te wymagania z gforce 8800 to są zalecane więc sie nie martwcie spoks
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
szczupak01 (Poziom: 11) dodano: 29.09.2008, 21:44
"ale najlepiej wyposażyć się w Intel Core Quad"
Nie są kosmiczne? Najlepszym wymaganiem jest... konsola. Poza tym zaprzeczacie sami sobie. Jedni piszą, że lepiej gra się na padzie, jedni zaś, że na klawie+myszce. O co kaman?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
victorex123 (Poziom: 11) dodano: 29.09.2008, 22:11
pojdzie mi GTA IV na minimalnych wymaganiach bez zacinania? sorki ale nie zajmuje sie takimi rzeczami i nie wiem, moj komp:

Intel(R) Pentium(R) D CPU 2.80GHz, 1,00GB RAM Pamiec graficzna 512MB DirectX 9.0c system windows XP

moze mi ktos odpowiedziec? :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
I love GTA (Poziom: 11) dodano: 29.09.2008, 22:15
Procek idealny, RAM idealny, karta jedynie ciut słabsza. Ale ogólnie to sobie pogram jak człowiek. :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
19WaLdEk20 (Poziom: 16) dodano: 29.09.2008, 22:18
No nieWIELE osóB Ma QUAda I Tez oN NiEZLe kOsZtUje WieC JAkBYśMY cHcIELi poGRAC NA fUlL DEtaLACh to nAJlEPSZa JeSt koNsLola XbOXa JuZ kUPimy Od 1000ZŁ NowY nIESMiGANy a ZA KOmpa co BY udzwigł cIERZar wymaGANi gTa 4 WyDAmY z 2600ŻŁ
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
larry92 (Poziom: 16) dodano: 29.09.2008, 22:26
1500 za kompa i nawet 600 za nowiutkiego Xboxa. I proszę Cię, nie pisz jak pokemon...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
victorex123 (Poziom: 11) dodano: 29.09.2008, 22:27
odpowie mi ktos? :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
I love GTA (Poziom: 11) dodano: 29.09.2008, 22:28
Jak pokemon może nie pisać jak pokemon? Przecież poprawna polszczyzna to dla nich niezrozumiałe pojęcie... Tak w ogóle nie przeczytałem ani jednej jego wypowiedzi przez tę "falę", szkoda oczu.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Beny (Poziom: 11) dodano: 29.09.2008, 22:44
jak by co to moge sobie kupic ramy i procek za pół ceny bo stary prowadzi sklep z czesciami do kompów i itp
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
19WaLdEk20 (Poziom: 16) dodano: 29.09.2008, 23:02
PISZE tAK PRZesTO zE SwIECAMI DioDY NuM LOCK CaPs LOCK sCroLL lOcK w RyTM mUzYkI i niE JeSteM jAkiS Kur.. pokemon Ok!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
19WaLdEk20 (Poziom: 16) dodano: 29.09.2008, 23:04
larry92 za te 1500 zł cudÓW NIE kUPIsZ I WsZystKo Z BADzEWNEJ firMy i nie mów mi co KUpiSZA CO NIE KUPiSZ SIEDze w TYM oD Kąd pAMiETAm
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
19WaLdEk20 (Poziom: 16) dodano: 29.09.2008, 23:12
http://proline.pl/sklep.php?shop=AC+FREEZER+7+PRO&ilosc=1 masz zoBACZ soBiE NA SZYBkO sKŁADAŁEM Wyszło 2200 z groszami i wybierałem wszystkow miarę TANie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
victorex123 (Poziom: 11) dodano: 29.09.2008, 23:24
pojdzie mi GTA IV na minimalnych wymaganiach bez zacinania? sorki ale nie zajmuje sie takimi rzeczami i nie wiem, moj komp: Intel(R) Pentium(R) D CPU 2.80GHz, 1,00GB RAM Pamiec graficzna 512MB DirectX 9.0c system windows XP moze mi ktos odpowiedziec?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
I love GTA (Poziom: 11) dodano: 30.09.2008, 01:32
Ależ oczywiście, że nie jesteś pokemonem... Nie no... A ten Twój kompa za 2200 to nie wiem jak żeś składał. Bo za te 1500 i tak miód kupisz.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
I love GTA (Poziom: 11) dodano: 30.09.2008, 01:36
victorex123, a czy my wyglądamy jak jakieś wróżki? Myślisz, że wszyscy mają już GTA 4 i wiedzą? Poza tym nie pisze się pamięci karty, ale jej nazwę. Pamięć to tyle mówi o karcie, co...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kejm3 (Poziom: 16) dodano: 30.09.2008, 07:11
co wy macie nooby z tym xboxem na max detalach w poruwnaniu z ga 4 na pc to xbox ma śednie albo i słabiej dajcie spokuj ok powinniście wiedzieć za gry na pc maja lepsza grafe i wyzsza rozdzielczosc
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kejm3 (Poziom: 16) dodano: 30.09.2008, 07:13
J love GTA wez sie gon z tąt to rozmowa o wymaganiach a nie o poprawnej pisowni [jezu ze tacy ludzie sa jak ty]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kejm3 (Poziom: 16) dodano: 30.09.2008, 07:15
przestancie sie w końcu pytac czy gta bedzie chodzilo na waszych pc przeciez macie podane wymagania lol nie kapuje takich
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Mrozek[pl] (Poziom: 16) dodano: 30.09.2008, 07:33
Ciekawe czemu trudno bedzie opanowac Nico... Napewno jakieś opóźnienie dali (reakcja po 2 sekundach) ;P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
newyork01 (Poziom: 16) dodano: 30.09.2008, 07:34
uff...z wymaganiami zmieściłem się idealnie ale dlaczego lepiej steruje się padem?!w końcu jest to komputer i R* powinien zadbać o to by lepiej grało się myszką i klawiaturą.Mam nadzieje że jeszcze to poprawią:/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Bujcyk (Poziom: 16) dodano: 30.09.2008, 07:40
ja niestety się z kartą nie mieszcze na 8600 gts nie pogram jednak będzie trzeba karte wymienić i wszystko śmigać będzie że aż miło
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
OG IB (Poziom: 16) dodano: 30.09.2008, 08:06
newypork01 masz racje ale to chyba niemcy nie maja w ustawieniach czegos takiego jak CZUŁOŚĆ MYSZY lub ODWRÓCONA OŚ MYSZY!!! no chyba że rockstar sie zapomniało!! i nie zrobiło takiej opcji!!! ALE PO CO WTEDY BYŁY PISANE WYMAGANIA JAK TERAZ SĄ INNE?!!?!?!?!?!?!??!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
OG IB (Poziom: 16) dodano: 30.09.2008, 08:08
sory za newypork01 pomyliło mi sie ;p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
barti2012 (Poziom: 11) dodano: 30.09.2008, 08:29
Uffff zmieściłem się ja właśnie mam HD 3870 :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
MarcinUser (Poziom: 16) dodano: 30.09.2008, 14:11
Te wymagania to brednie i tyle... Wymagania al'a Crysis mimo że grafika jest gorsza.
Według mi Rockstar Games podaje takie wymagania żeby potem było pozytywne zaskoczenie.
Jaja sobie robią, lub zawarli umowę ze sklepami komputerowymi, żeby gracze nakupili se nowych części ;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
MarcinUser (Poziom: 16) dodano: 30.09.2008, 14:12
A że niemcom źle się grało przy pomocy myszki to już ich problem :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
exex (Poziom: 11) dodano: 30.09.2008, 14:22
kosmiczne to one nie są wiele osób ma takie kompy ale ... nie ja :( . Chociarz jest pocieszenie za niedługo kupuje X-box'a (nie tylko dla GTA IV ale głownie )
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
I love GTA (Poziom: 11) dodano: 30.09.2008, 14:28
kejm, że też tacy analfabeci się biorą... n/c Twierdzisz, iż zwrócenie komuś uwagi to rzecz zła i godna potępienia? Litości. Co do wymagań to sądzę, iż R* po prostu sobie w ***** poleciał i nie chce im się optymalizować zbytnio.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[77.112.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 30.09.2008, 14:31
Trochę duże wymagania!!Mam nadzieję że pójdzie mi na pc jak go zmodernizje!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
rtc (Poziom: 16) dodano: 30.09.2008, 14:34
ja inekumam zabardzo tego, jka mam zwykly intel pentium 4 3,6gh. i grafike 256 to co nie pujdzie?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
exex (Poziom: 11) dodano: 30.09.2008, 14:35
źle chociaż napisałem i od razu od analfabetów wyzywa.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 30.09.2008, 14:55
Podrasujemy sprzęta i będzie wypas ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
KoKuS (Poziom: 11) dodano: 30.09.2008, 15:26

Cytat:

Autor: rtc IP, data: 30/09/2008 14:34:13
ja inekumam zabardzo tego, jka mam zwykly intel pentium 4 3,6gh. i grafike 256 to co nie pujdzie?


Nie pójdzie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kejm3 (Poziom: 16) dodano: 30.09.2008, 16:19
POPROSTU TU NIE BIEGA O TO jak kto pisze na boga ci ,którzy zwracaja uwage ta sa jacys poczatkujacy nie wiecie ze jak sie pisze na pc to nie uzya sie znakow i pt przciez to normal a jakis j love gta bedzie sie przy****dalał
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kejm3 (Poziom: 16) dodano: 30.09.2008, 16:21
a propo grania / to niech nikt nie czyta co lepsze tylko jak kto woli.... Ja na przyklad wole standard mysz i klawiatura
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
goliatniko (Poziom: 16) dodano: 30.09.2008, 16:37
To są wymagania zalecane, więc nie cykajcie. I za sprzęt wcale nie trzeba tak dużo wydać ja kupiłem sprzęt za 1000 zł i oprócz procka mam wszystko na max. A gdybym procka miał mieć na max zapłaciłbym 1300-1400 zł, a tyle kosztuje xbox 360 elite, a na kompie będzie lepsza grafa i poprawione błędy.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[85.14.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 30.09.2008, 16:53
eeeeee na luzie na wysokich detalch male wymagania pozdr
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
T-Rex (Poziom: 16) dodano: 30.09.2008, 16:57
To Są Zalecane??? Bo Pisze min. 512mb Na Karcie. ???
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
lyndows (Poziom: 11) dodano: 30.09.2008, 17:41
Nareszcie jakieś konkrety. :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Gremlin (Poziom: 11) dodano: 30.09.2008, 18:39
Co do myszki i pada. Redaktorom dziwnie się grało i nie ma się co dziwić, jakbyście grali najpierw w jakąś gre na padzie gdzie macie wszystko pod ręką, a potem na myszce i klawiaturze to też by wam się wydało to troche dziwne.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Krys (Poziom: 16) dodano: 30.09.2008, 20:11
kur*a no to sie usralo nie bede mial tyle ramu :(((((( ja chce GTA xD szkoda myslalem ze dam rade jakos z ta gra z karta graficzna tez nie najlepiej ale z tym ramem to dobili 2GB 0.o :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Edison (Poziom: 17) dodano: 30.09.2008, 20:21
"Wydaje się że sterowanie myszką jest wygodniejsze od pada"

"Można się dowiedzieć także, iż o wiele lepiej gra się przy pomocy pada niż przy standardowym duecie myszka + klawiatura."

Hehe, ale mętlik.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.174.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 30.09.2008, 20:43
2gb to teraz standard :P pozatym ile to kosztuje 100 ileś złotych .... teraz części do kompa są tanie jak barszcze więc nie ma się czym martwić :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
I love GTA (Poziom: 11) dodano: 30.09.2008, 21:02
kejm, rozwalasz mnie coraz bardziej. Z internetem mam pewnie dłużej do czynienia niż Ty masz lat. Ty chyba nie wiesz, że się używa polskich znaków, więc stfu, że się tak wyrażę. Mam już dosyć kłótni z dziećmi nie wiedzącymi co piszą...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kejm3 (Poziom: 16) dodano: 01.10.2008, 08:08
J LOVE GTA TY NAPRAWDE JESTES POJE**NY koles ty sie zaloguj na nasza klasa bo pierd***sz bez sęsu to ,,gta site" popie****cu
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
I love GTA (Poziom: 11) dodano: 01.10.2008, 09:59
Acha, GTASite to nie jest strona internetowa. Tutaj każdy ma się głowić czy to "o" czy też może "ó", bo komuś się nie chce ALT'a nacisnąć... I nie "pierd***lę bez sęsu" tylko piszę prawdę. Chyba każdy normalny użytkownik internetu jakiego znam używa polskich znaków czy to na forach, czy gdziekolwiek indziej. I panuj nad emocjami, bo Ci żyłka pęknie.
P.S. Nie "J love GTA" tylko "I love GTA". ;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
czonas122 (Poziom: 11) dodano: 01.10.2008, 11:15
Muhahahaha Zaraz Wystrzele nie quad do gta 4 hahahahaha i 8800 gt na minimalne niezgadzam sie paX nie czytaj bajek tyle hahahaha
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
dany182 (Poziom: 16) dodano: 01.10.2008, 11:51
hehe mówiliście '' gry na PC są tanie a na konsole drogo''. Tak, tylko teraz kupuj GTA IV za 100 coś, do tego ramow za 100 cos, jak nie masz to jeszcze lepszy procek albo grafike... [***]iscie...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
dren311 (Poziom: 11) dodano: 01.10.2008, 13:30
Co do niby kosmicznych wymagań, to te podane w newsie, są według mnie subiektywnymi odczuciami redaktorów niemieckich, którzy grali na najwyższych detalach i podejrzewam w nie najniższej rozdzielczości, z nie najniższą grywalną płynnością. Piszą przecież wyraźnie że "jednak nawet po obniżeniu detali GTA IV jest bardzo grywalne".
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kejm3 (Poziom: 16) dodano: 01.10.2008, 14:35
ale po co co sie meczyc [alt]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
MarcinUser (Poziom: 16) dodano: 01.10.2008, 16:05
kejm3, po co się męczyć? żeby było estetyczniej, ładniej :). Zgaduję, że się nie myjesz, bo po co się męczyć? :D

Ps. tylko nie mów, że się myjesz bo Ci mama każe.. :P

Co do artykułu, to oficjalne wymagania będą jak się ukażą na stronie Rockstar Games ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Godsmack (Poziom: 16) dodano: 01.10.2008, 16:06
Wkurza mnie że Rocckstar robi niedopracowane gry na konsole, a potem o wiele lepsze na PC'ty, gra na każdej platwormie powinny być takie same.

A ty kejm nie popisuj sie że jesteś dzieckien NEO
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
newyork01 (Poziom: 16) dodano: 01.10.2008, 17:20
tak się zastanawiam czy cenega poland bo to ona wydaje gta 4 w polsce odrazu spolszczy czwórkę.fajnie by było,np:crysis warhead i pure oraz far cry 2 odrazu będą,są spolszczone w dniu premiery.jeśli ktoś wie co kolwiek na ten temat niech napiszę
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 01.10.2008, 21:11
Nom, fajnie :)...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Klawisz (Poziom: 11) dodano: 01.10.2008, 21:27
Stany się z tego pozbierają każdy kraj ma kiedyś kryzys
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kejm3 (Poziom: 16) dodano: 01.10.2008, 21:41
MarcinUser JESI JESTES TAK PROSTY I NIE WIESZ CO MAM NA MYSLI TO powinienes sie pie***yć ja nie zwracam nikomu uwagi bo o tym nie mysle poprostu czytam i sie domyslam jak ktos blad robi, a jak nie umiesz sie domyslic to nie moja wina ze cierpisz na wodoglowie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kejm3 (Poziom: 16) dodano: 01.10.2008, 21:42
klawisz masz racje tez tak sadze
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
moro. (Poziom: 15) dodano: 01.10.2008, 22:50
Nie wiem, czy zauważyliście, ale na stronce GTA IV zniknął napis " Games for Windows ", zamiast tego, jest " PC DVD-ROM SOFTWARE ". Czyżby R* przemyślało wszystko, i jednak nie uczci wraz z M$ 2lecia GfW?...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
newyork01 (Poziom: 16) dodano: 02.10.2008, 07:34
żeczywiście moro.Gfw zniknął.to co multi w gta 4 nie będzię?!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
moro. (Poziom: 15) dodano: 02.10.2008, 11:48
OMG, tak, nie będzie. Zrobią tylko jedną wyspe, i dadzą jedną broń.
Multi będzie! Ale tutaj chodzi o to, że jak naprawdę GTA IV nie będzie w GFW, to Multiplayer, będzie bardziej wygodny. Bez " pseudo " dash'y...Po prostu wchodzisz w Multiplayer, wybierasz server, i tyle. Bez zbędnego bawienia się programikiem GFW. O to mi chodzi, kapishhhh ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
newyork01 (Poziom: 16) dodano: 02.10.2008, 14:33
ta rozumiem.kurde [***]ioszczo!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kacpes (Poziom: 16) dodano: 02.10.2008, 16:47
Autor: goliatniko IP, data: 30/09/2008 16:37:45
To są wymagania zalecane, więc nie cykajcie. I za
sprzęt wcale nie trzeba tak dużo wydać ja kupiłem
sprzęt za 1000 zł i oprócz procka mam wszystko na max.
A gdybym procka miał mieć na max zapłaciłbym 1300-1400
zł, a tyle kosztuje xbox 360 elite, a na kompie będzie lepsza grafa i poprawione błędy


to napisał kol.kilka stron temu też tak mam i się zgadzam jest gil co do Godsmack masz racje równe ale jak R* zrobił gra tylko na konsole i inne gry z ładniejszą grafą to był git dla ciebie o 10Zł się o to założę
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Marcin35050 (Poziom: 11) dodano: 02.10.2008, 22:30
Troche jednak wysokie wymagania choć nie minimalne ale wiadomo że jeżeli gra, grafa itd. ma być świetna to wymagania większe też muszą być, i szkoda że gra nie obsługuje kart zintegrowanych ;(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Becku (Poziom: 16) dodano: 03.10.2008, 15:08
ja i tak bd 6 gb ramu 800 brał i kartę gf 9600 gt 1024/256 w ddr3 bo mi na 2gb ramu 667 i karcie ati radeon hd 2600 pro 512/128 ddr2 nie pociągnie a jak już to z zamulem
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kejm3 (Poziom: 16) dodano: 03.10.2008, 15:32
ja nie musze się martwic o wymagania tylko jeszcze do premiery to nie wiem jak wytrzymam
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
moro. (Poziom: 15) dodano: 03.10.2008, 16:14
Becku, a po co Ci 6gb ram :D? Skoro XP widzi 3gb, a Vista 4gb ? :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Marshall89 (Poziom: 16) dodano: 03.10.2008, 16:30
moro. Xp widzi 3.25Gb RAM bo jest 32 bitowy odmiana xp ( 64vit) widzi do 128GB ram teoretycznie tak samo jest z vista 32 widzie też tylko 3.25 a 64bitowa do 128GB
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kejm3 (Poziom: 16) dodano: 03.10.2008, 18:34
a własnie po co komu 6 gb w zupelnosci starczy 2 gb[moro fakt]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Selo (Poziom: 16) dodano: 03.10.2008, 19:01
Grafika: Co najmniej 512MB, NVIDIA GeForce 8800GT lub ATI HD 3870,

Nie wiem jak to opisac poprostu kur** mac mam 8600 GT 256 i widze ze [***] z tego bedzie -,-

a co do procka nie napisali ile ghz ;d
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.174.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 03.10.2008, 19:57
SElo spokojnie ci pójdzie na gf 8600 na max raczej :P może raz na jakiś czas mała zwiecha ale to najwyżej :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
moro. (Poziom: 15) dodano: 04.10.2008, 00:58
Prorok, się znalazł 8)...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kejm3 (Poziom: 16) dodano: 04.10.2008, 07:49
spokojnie na gf 8600 na średnich bedzie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Marcin35050 (Poziom: 11) dodano: 04.10.2008, 11:41
No XP widzi 3.25GB bo ja mam 5GB i widzi mniej:(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Simma (Poziom: 16) dodano: 05.10.2008, 01:37
Moim zdaniem te wymagania są mocno zawyżone i na takiej konfiguracji będzie możliwa płynna gra z najwyższymi detalami. Aby uruchomić grę będzie wystarczył komputer z dwurdzeniowym prockiem, 1gb ram-u i kartą 256mb z obsługą shaderów 3.0. Ale to tylko moje przypuszczenia. Pamiętajmy zresztą że w GTA najważniejsza jest grywalność, a nie grafika ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.25.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 05.10.2008, 12:29
A te wymagania to podała firma R* ??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Simma (Poziom: 16) dodano: 05.10.2008, 14:57
Tego chyba nie wiadomo, ale mnie się wydaje że nie ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
MarcinUser (Poziom: 16) dodano: 05.10.2008, 17:16
Simma, racja.. najważniejsza jest grywalność, ale jeśli będą takie wymagania to grywalność nie będzie za dobra bo będzie ciąć :D:D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wolfsterein (Poziom: 11) dodano: 06.10.2008, 17:19
powinienem teraz mówić że komp jest z[***] i hujowa gra bedzie i wogóle jak inni kiedyś mówili o ps3 (rozumiem xbox bo to G.Ó.W.N.O
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wolfsterein (Poziom: 11) dodano: 06.10.2008, 17:21
fabi96 no chyba pan Gremlin niewymyślił se tego :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Simma (Poziom: 16) dodano: 06.10.2008, 18:49
wolfsterein - ale w tekście nic nie ma wspomniane o tym czy R* potwierdził te wymagania. A podała je tylko redakcja tego niemieckiego czasopisma. Przy okazji - nie zgodzę się z Tobą że X to gówno, uważam że to świetna konsola ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kejm3 (Poziom: 16) dodano: 06.10.2008, 19:58
poprostu one nie są pewne na 100% [raczej nie są pewne ]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15