reklama

Najnowsze informacje

2112VKryzys! News | | 30.09.2008 16:49 przez Pucek

Słyszymy o nim w telewizji, czytamy w gazetach, zaś każdy szanujący się serwis informacyjny w internecie zamieszcza o nim informacje. Tak, straszliwy i nieobliczalny kryzys sieje zamęt na giełdach świata. Wczorajsze wydarzenia (niewtajemniczonych odsyłam do jakiegoś serwisu informacyjnego)...
Słyszymy o nim w telewizji, czytamy w gazetach, zaś każdy szanujący się serwis informacyjny w internecie zamieszcza o nim informacje. Tak, straszliwy i nieobliczalny kryzys sieje zamęt na giełdach świata. Wczorajsze wydarzenia (niewtajemniczonych odsyłam do jakiegoś serwisu informacyjnego) dodatkowo spotęgowały zapaść. Zaraz, zaraz, ale co ma piernik do wiatraka? - Spytają co niektórzy. A właśnie ma, choć nie bezpośrednio. Mianowicie, duże spadki notują firmy z branży gier, takie jak chociażby poczciwe Take-Two. Zanotował on (ona?) spadek nieco ponad 4.5 procentowy. Maklerzy za pojedynczą akcję firmy zapłacą teraz 15,43 USD (mniej o 0.73USD i 10USD niż miesiąc temu). Dla porównania, akcja EA spadła na wartości o 9.16% i kosztuje 36 zielonych. Bill (miałem na myśli Microsoft :p) - minus 8.72%. Koszt akcji wynosi 25USD (mniej o 2.39USD), zaś wartość akcji Sony spadło o 5% i kosztuje 30.76USD (mniej o 1,65 USD). Czy ktoś jeszcze uważa, że Ameryka nie ponosi winy za całe zło na świecie? Oby tylko nie zamknęli nam Googli. :)
r e k l a m a

Komentarze (53) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 16
Becku (Poziom: 16) dodano: 30.09.2008, 17:14
oby to nie wstrzymało premiery gta 4 i fallouta 3 :D:D bo jak tak bd to przerąbane
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kejm3 (Poziom: 16) dodano: 30.09.2008, 17:20
nie zatrzyma spoko
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kejm3 (Poziom: 16) dodano: 30.09.2008, 17:21
to sie powinno nie długo skończyc poniewaz amerykanski rzad wplacil na utrymanie gieldy 700 mld &$
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
lyndows (Poziom: 11) dodano: 30.09.2008, 17:36
Tak, fakt. Po co o tym pisać?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Othello (Poziom: 11) dodano: 30.09.2008, 17:59
Po co o tym pisać?! Gdyby tak prace nad "czwórką" na PC padły z powodu braku odpowiednich finansów, to byś wiedział po co!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
19WaLdEk20 (Poziom: 16) dodano: 30.09.2008, 18:50
Othello ma RaCJE :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kejm3 (Poziom: 16) dodano: 30.09.2008, 18:55
wlasnie po co takie newsy dawac cos na temat gta 4 na pc a nie o kryzysach przeciez wiadomo ze gospodarka U.S.A poradzi sobie z tym
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lukasz15 (Poziom: 16) dodano: 30.09.2008, 19:14
Po Takich Kryzysach, Akcje Strzelają Jak Rakiety / Pną Sie Szybko W Góre. Jeszcze Rząd USA Doplacil 700mld.$ Wiec Napewno Tak Będzie;). Obawiam Sie Że To Troche Za Duży Kryzys By Akcje Przywrócić Do Normy. Opyla Sie Kupowac Teraz Akcje Tych Firm Jak Najszybciej Zawsze Mozna Zarobic Troche $;).
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 30.09.2008, 19:15
Wymawiając słowo USA podświadomie czujemy potęgę tego słowa... Ten kraj se poradzi...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Becku (Poziom: 16) dodano: 30.09.2008, 19:21
obyście mięli rację :D:D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Beny (Poziom: 11) dodano: 30.09.2008, 19:21
Poradza sobia zawsze daja rade
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Pucek (Poziom: 17) dodano: 30.09.2008, 19:25
Rząd USA nic nie dopłacał. Ten plan Paulsona nie został nawet zaakceptowany przez Izbę...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Mrozek[pl] (Poziom: 16) dodano: 30.09.2008, 20:05
Żalowy NEWS ... Odsyłacie do "jakiegoś innego serwisu informacyjnego" ... wtakim razie poco ten tekst? Nie łatwiej skopiowac link ? Affff
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
I love GTA (Poziom: 11) dodano: 30.09.2008, 20:58
Mrozek, wyobrażasz sobie newsa w postaci samego linku? Bo ja nie. Ludzie, myślcie czasem. co do newsa to USA sux tak samo jak Anglia i inni kochani, dobrzy i bez skazy "sojusznicy".
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
P_M_K (Poziom: 11) dodano: 30.09.2008, 21:07
Google akurat powinni zamknąć... America Rulez i love this country
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kubaxbx (Poziom: 11) dodano: 30.09.2008, 21:41
Niech Bush prowadzi wiecej Wojen,to napewno sie skonczy kryzys:/(napewno nie!!!)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Pucek (Poziom: 17) dodano: 30.09.2008, 21:42
Mrozek[pl] zupełnie nie rozumiem twojego zażenowania. Mógłbym napisać, że Izba Reprezentantów odrzuciła Plan Paulsena bla bla bla. Ale po co?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
szczupak01 (Poziom: 11) dodano: 30.09.2008, 22:21
"Jeszcze Rząd USA Doplacil 700mld." Chyba faktów nie oglądałeś, bo wcale nie dopłacił :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kejm3 (Poziom: 16) dodano: 30.09.2008, 22:28
kubaxbx wojny nie maja nic do znaczenia nawet poprawiaja sytuacje myslisz ze
G. bush jest glupi czy jak przeciez z wojny w iraku to on ciagnie rope az huczy tankowce cay czas dobijaja do portow
do nie dawna to wogole amerykaie nie ruszali swojej ropy caly czas brali teraz od siebie ,troche to kraj wielki oni nie odczuja tego tak bardzo ten kryzys nic nie zrobi takiego poprostu jak upadnie wielka firma to bedzie strata ale nic nie stanie sie z tak silnym panstwem [najlepsza gospodarka swiata]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[77.254.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 30.09.2008, 22:34
Wojny poprawiają sytuacje? dosyć dziwne stwierdzenie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kejm3 (Poziom: 16) dodano: 01.10.2008, 08:13
to po co niby by sie pchali na smierc. musza miec cos z tego przeciez rownie dobrze nie musieli by walczyc -nikt nie kazał im walczyc nie bronią kraju poprostu rabia porzadek [drogi porzadek] a za darmo nic nie ma a teraz ropa jest wazna [a tam jej nie brakuje
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[77.254.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 01.10.2008, 09:48
Więc mówisz, że Amerykanie prowadzą tę wojnę dla ropy?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
I love GTA (Poziom: 11) dodano: 01.10.2008, 09:54
Po pierwsze. USA ma zysk głównie z ropy naftowej. Po ataku huraganów na kilka z ich stacji ropy naftowej oraz przez kończące się złoża nagle powstał kryzys. Podpisali umowę (nie pamiętam a jakim już krajem w Azji Mniejszej) na dostawy ropy. Jednak przeciwnicy tego pomysłu zajęli budynek z pracownikami z USA zabijając część. Tamtejsi przestraszyli się i zerwali umowę z USA. I mieli problem. Sami rozwalili WTC, aby mieć pretekst do ataku na Irak. Podbiją i będą mieli ropę, a gospodarka USA dalej będzie się kręcić. Dlatego wszyscy zwolennicy USA powinni sobie dawno palnąć w łeb za rozgłaszanie bzdur.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lukasz15 (Poziom: 16) dodano: 01.10.2008, 10:59
Popieram 100%"I love GTA".
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Mister (Poziom: 16) dodano: 01.10.2008, 12:34
wlasnie tez o tym pomyslalem i mam nadzieje ze ten kryzys nic niezmieni :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[77.112.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 01.10.2008, 13:18
CZyli gry wszystkich tych firm powiny by c tańsz czy też nie wytłumaczcie mi to!!???
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kejm3 (Poziom: 16) dodano: 01.10.2008, 14:34
no j love gta z tym wtc to nikt nie wie jak to bylo to co powiedziales daje wiele do namyslu ale bylo pewne ze atak przeprowadzili wyznawcy islau choc wcale nie jest pewne kto zlecil tą wielką masakre
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 01.10.2008, 15:04
Normalnie apokalipsa a nie kryzys...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Ryba15 (Poziom: 11) dodano: 01.10.2008, 17:21
Tak i niby bush zabił ok. 1000 swojich rodaków żeby mieć rope...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
newyork01 (Poziom: 16) dodano: 01.10.2008, 17:26
tak się zastanawiam czy cenega poland bo to ona wydaje gta 4 w polsce odrazu spolszczy czwórkę.fajnie by było,np:crysis warhead i pure oraz far cry 2 odrazu będą,są spolszczone w dniu premiery.jeśli ktoś wie co kolwiek na ten temat niech napiszę
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lukasz15 (Poziom: 16) dodano: 01.10.2008, 17:33
Np. Pytanie: Kto Zabił Kennediego W Tamtym Demokratycznym Kraju ;>? Jakieś Służby Amerykańskie Czy Jak :P. To Jest Podobne Pyt. Do Tego Z WTC. Albo Inne Pyt: Gdzie Leży Strefa 51 ;>? W Nevadzie :>? Wojsko Ameryki Ma Technologie 20 Lat Do Przodu xD. Nie no... Co Ma Piernik Do Wiatraka :P.
Ropa Zawsze Bedze Atutem Ameryki Do Puki Sie Nie Skończy :P.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
I love GTA (Poziom: 11) dodano: 01.10.2008, 17:51
Ryba, bardzo mało wiesz jakimi sk*rwielami mogą być rządowe ścierwa z USA. Polecam też film "EndGame". Wtedy nie zabiją 1000, a kilka miliardów. :) Polecam również "11 września Niewygodne Fakty" oraz "911 In Plane Site". Nie mogę zrozumieć jak ludzie mogą być tak ślepi, żeby nie widzieć prawdy jakie naprawdę jest USA. Poza tym to wszystko nie jest na pewno sprawka samego Busha. On jest tylko marionetką, wcześniej również próbowano podobnych sztuczek. Udało im się dopiero 11 września.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kejm3 (Poziom: 16) dodano: 01.10.2008, 19:14
przeciez tak na prawde to nie prezydent kieruje lecz jego doradcy i tp a dla piedniędzy i wladzy robi się wszystko nikt nie chce nakładać teori ale sa różne poglądy na ten temat
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[77.254.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 01.10.2008, 19:32
Także lubie teorie spiskowe, ale to co piszą nie którzy przekracza granice.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kejm3 (Poziom: 16) dodano: 01.10.2008, 19:47
bakłażan rozumiem cie ale nie wszystko jest takie jak się wydaje ludzie od dawnych czsow zawsze próbuja rozdmuchiwac sprawy choć nie zawsz jest to prawda
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kejm3 (Poziom: 16) dodano: 01.10.2008, 19:49
dobra przestańmy gdybac pisac o gta 4 bo o kryzysie nie ma co poniewaz USA wyjdzie z tego na 100%[potęga USA potęga]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 01.10.2008, 21:10
Ja mam zasadę, do puki rząd(dla Amerykana USA, dla mnie PL) się nie wpieprza w moje życie(że nie ma o mnie pojęcia) i jest mi dobrze za ich rządów - to jest OK!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Klawisz (Poziom: 11) dodano: 01.10.2008, 21:20
Stany się pozbierają z tego każde państwo ma jakiś gorszy moment a teraz ważniejsze jest może wam nieznane państow Etopia w której dużo osób umiera z głodu ale tym sie nikt nieinteresuje bo po co kryzys Stanów przecież najwarzniejsz
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kejm3 (Poziom: 16) dodano: 02.10.2008, 07:36
czytam ca-action [[gta 4]]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
radek123 (Poziom: 16) dodano: 02.10.2008, 17:20
popieram w 100% klawisza amerykance sa najwazniejsi nieobchodzi ich jakas tam pipidowa etiopia(myslą ze nie potrzeba im pomoc bo sami wygina z glodu)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
radek123 (Poziom: 16) dodano: 02.10.2008, 17:22
a jescze amerykance sa mocne dopuku maj rope potem polska zarobi wiecej na weglu jak im sie skonczy :p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Klawisz (Poziom: 11) dodano: 02.10.2008, 19:13
wiem niewiele o ekonomii państw ale wiem że wszystkim krają zależy na rozwoju to zrozumiałe ale trzeba też pomagać innym
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kejm3 (Poziom: 16) dodano: 02.10.2008, 20:04
pomagac człowieku takie panstwa jak Jndie czy inna bieda nie moja wina ze tam mieszkaja czarne nie roby maa rope i nie wykorzystuja to za****ne prostaki narobja bachorów i potem placza do ONZ i chca pomocy .Gdyby w USA żylo 1 mld ludzi to pewnie też by upadło dlatego mojm zdaniem to to te biedne kraje powinny byc całkowicie odseparowane,nikt nie kazał im się nie rozwijac inne anstwa sie rozwijaja a oni płacza ----żadnej pomocy 0 ---
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
I love GTA (Poziom: 11) dodano: 03.10.2008, 00:56
kejm, człowieku, weź Ty się palnij w łeb, wyświadczysz tym przysługę miliardom ludzi na świecie. Ciekaw jestem czy byłbyś taki cwany gdybyś urodził się w "Jndiach". Nie chce mi się tłumaczyć czemu w "Jndiach" jest tyle ludzi, a nie mniej, bo pewnie i tak połowy z mojej wypowiedzi byś nie zrozumiał. Z góry przepraszam władzę za łamanie regualaminu, ale nie mogę wytrzymać jak widzę takich... osobników. Propo USA tam bogaci są, ale też o wiele więcej biednych. Proporcje są te same tylko rozdmuchiwana jest propaganda jakie to USA jest wspaniałe.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lukasz15 (Poziom: 16) dodano: 03.10.2008, 01:20
Teoretycznie W Każdym Kraju Są Tak Zwane "Nieroby" Ale Żeby Całe Społeczeństwo Np. Indi Nazwać Nierobami To Jest 'Lekka' Przesada. Nie Życzę Żadnemu Krajowi Źle. Stwierdzam Fakty, Teraz Stany Wyjdą Z Tego Kryzysu. A Gdy Ropa Się Skończy To USA Bedzie Trzaslo Dup* Za Przeproszeniem, USA Nie Jest Potęgą, To Jest 'Mit' Wykreowany Na Ropie Naftowej. Krajem Są Obywatele Danego Kraju. A To Co Napisałem O USA Tyczy Sie Elity/GłówStanów/Vipów Itp. Nie Zwykłych Obywateli. "Każde Imperium Upada Prędzej Czy Później" Stany Były Kiedyś Wspaniałe... Od Lat 90 Już Niestety Nie Są :(. A To Co Widzimy W Tv To Tylko 'Elity'. W Każdym Kraju Jest 'Coś' Nie Tak, Ale Nie Bede Tego Tu Pisał.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lukasz15 (Poziom: 16) dodano: 03.10.2008, 01:59
Zgadzam Się W 100% Z "I Love GTA". Domyślam Się Że On Też Ze Mną :P. 'kejm3' To Taki Ehh...Człowieczek Nie Będę 'Go' Określał, Brak Mi Słów Na Niego Albo Poprostu Z Grzeczności Nie Bede Go 'NazywałGo.../'Wyzywał'. "Palnij Sobie W Łep" I Przemyśl To Co Napisałeś/Powiedziałeś. A Jeżeli Widzisz Komercyjne MTV 'Programy O Życiu W Stanach'Itp. To Tam Sobie Wierz/NieWierz W Te Bajeczki Jak Tam Sobie Chcesz... Ale Człowieku Wiecej Współczucia/Szacunku Do Ludzi/Zwierząt Każdej Istoty. Cieszył Byś Się 'kejm3' Jak Byś Się Urodził W Np. Indiach, Nie Sądze... Nie Życzył Bym Ci Tego Nigdy. Nawet Jeżeli Jesteś Głupi/Taki Jaki Jesteś... 'Może' Kiedyś Zmądrzejesz. Są Takie Słowa Jak "Nie Gniewamy Się"Albo Dla..."Mamy Cie Gdzieś"Jak Tam Sobie Chcesz To Uważaj, Mi To Osobiście Zwisa. Ale Sobie W Bij Pare Żeczy Do 'Głowy'. Tyle Co Mam/Miałem Do Napisania, Przepraszam Wiem Że To Offtop I Spam Ale Naprawde Niemogłem Się Powstrzymać Jak Przeczytałem To Co Przeczytałęm... (Przepraszam Najmocniej)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kejm3 (Poziom: 16) dodano: 03.10.2008, 07:05
ludzie z kim ja gadqm skoro ma zabraknac ropy to nie tylko usa bedzie mialo zle ale wszystkie kraje a pozatym najbardziej odczuje to rosja [ku*wa a poco robią hybrydy i inne nie kapuje waszego myslenia]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16