reklama

Najnowsze informacje

3423VNiko na PC dopiero pod choinkę? News | PC PS3 X360 | 29.10.2008 19:39 przez Kuchcik
Encyklopedia: Grand Theft Auto IV

Czy to możliwe, aby gra, na którą czekają wszyscy posiadacze PeCetów zaliczyła opóźnienie swojej premiery? Wszystko wskazuje na to, że to bardzo prawdopodobne. Niedawno kilka największych sklepów internetowych, np. Amazon oraz GameStop, podały na swoich stronach, że wysyłka gry nastąpi dopiero po...
Czy to możliwe, aby gra, na którą czekają wszyscy posiadacze PeCetów zaliczyła opóźnienie swojej premiery? Wszystko wskazuje na to, że to bardzo prawdopodobne. Niedawno kilka największych sklepów internetowych, np. Amazon oraz GameStop, podały na swoich stronach, że wysyłka gry nastąpi dopiero po premierze, czyli 2 GRUDNIA 2008, a nie jak wcześniej było podawane 18 listopada(21 w Europie). Gdyby to było dla Was za mało, niektóre serwisy, takie jak np. IGN.com również zmieniły datę premiery na grudzień. Czyżby to było już nieuniknione? Rockstar Games nie ustosunkowało się jeszcze do tych informacji, więc nie mamy jeszcze oficjalnego potwierdzenia co do tego poślizgu.. Mam natomiast także pozytywną informację w dniu dzisiejszym.. Pamiętacie takiego prawnika jakim jest John Thompson, jego zmagania z brutalnymi grami, Rockstar Games i nie tylko? Otóż mogę Was oficjalnie poinformować, że po 31. latach pracy, stan Floryda podziękował panu Thompsonowi za wszystko i zakazał mu wykonywania zawodu w ich stanie. :)
Za podesłanie newsa dziękuję m.in. użytkownikowi misiekgud i domek593.
r e k l a m a

Komentarze (95) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 11
Mosinn (Poziom: 11) dodano: 29.10.2008, 19:40
Wiedziałem że tak będzie...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Mrozek[pl] (Poziom: 16) dodano: 29.10.2008, 19:49
To szykuje nitke i idę sie powiesic na łóżku.

To nie możliwe!! No cóż... trzeba będzie się zadowolic SAINTS ROW 2, aż do gwiazdki
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
Kuchcik (Poziom: 21) dodano: 29.10.2008, 19:52
Saints Row 2 również przesunięte, tylko gorzej, bo aż na styczeń 2009. Mowa oczywiście o wersji na PC..
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Simma (Poziom: 16) dodano: 29.10.2008, 19:53
Trochę mnie śmieszą reakcje innych :) Oczywiście sam jestem wielkim fanem GTA i już się nie mogę doczekać na IV, ale bez przesady... Ludzie to dwa tygodnie, przecież nawet jeśli (w najgorszym wypadku) trzeba będzie czekać dłużej to chyba nic aż tak strasznego się nie stanie...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
slacker7 (Poziom: 11) dodano: 29.10.2008, 20:03
kuźwa, szkoda, ale te 2 tygodnie to i tak nic.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
NoooX (Poziom: 11) dodano: 29.10.2008, 20:13
Nie wiem jak dla was ale dla mnie 14 dni to dużo =,= Jedyne co pozostało to czekać na potwierdzenie przez R* :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
goliatniko (Poziom: 16) dodano: 29.10.2008, 20:24
Ja nie jestem zadowolony z tego, ale trzeba zwrócić uwagę na to, że po pierwsze nie jest to potwierdzone prze R*, a po drugie w oryginalnej wersji pisze, że data premiery MOŻE ulec zmianie, czyli jeśli R* się pospieszy to zdążą do 21 listopada. Mam nadzieje, że data premiery nie ulegnie zmianie. Trzeba czekać na możliwe wiadomości od Rockstargames.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wowGTA4 (Poziom: 11) dodano: 29.10.2008, 20:25
[***]!!!!!!!!! nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!nienienienieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!kocham tą gre nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wowGTA4 (Poziom: 11) dodano: 29.10.2008, 20:26
2 tygodnie to wieki czekamy na tą gre od wieków
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.19.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 29.10.2008, 20:27
ja wiedziałem, że tak będzie, aha, aha xD no cóż na xboxa też były zmiany i dłuższe i jakoś gracze przeczekali - my też przeczekamy :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mateusz1504 (Poziom: 11) dodano: 29.10.2008, 20:28
Ja pierd~*$# 2 tygodnie to 2 tygodnie więcej męki :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[193.238.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 29.10.2008, 20:33
Ja juz NIeczekam Bo juz gram Na PS3 ale szkoda ze przesuneli date premiery !!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
19WaLdEk20 (Poziom: 16) dodano: 29.10.2008, 20:35
kur.. mać jaPierd... niedawno napisałem posta ze sobie zebysmy nie czekali jeszcze 2 miechy aa tu jak na złość 2 tyg to jest wiecznosć ja dziennie sprawdzam na gtasite ile pozostało i juz taki szczesliwy byłem ja zobaczyłem 22 dni ale cóż teraz bedzie 36 kur.. mac
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Marcin35050 (Poziom: 11) dodano: 29.10.2008, 20:35
Jestem zdania goliatniko jeszcze nie potwierdzone ale skoro już sklepy internetowe przesuwają premiere...:( Może R* zaniedługo to potwierdzi...no coż 2 tygodnie przeczekam zresztą karte grafy mam słabą to najpierw na tym muszę się skupić bo jest zintegrowana.Ale jestem dobrej myśli :);)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 29.10.2008, 20:41
Czas leci wolno jak czekasz, ale należy pamiętać, że czas leci nawet jak o nim mówimy i coś jakby leciał nawet wtedy jak leci XD. Nim się obejrzymy - będzie GTA!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kacpes (Poziom: 16) dodano: 29.10.2008, 20:47
noi i c**j ale lepiej poczekać niż dostać załamki od tych błędów w grze
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Marcin35050 (Poziom: 11) dodano: 29.10.2008, 20:48
Chciałbym już sobie zagrać w IV bo SA mi już uszami wychodzi...:/ chociaż jak narazie jedna z najlepszych część z serii GTA :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
PYTEL (Poziom: 16) dodano: 29.10.2008, 20:56
Fakt, lepiej poczekać ten tydzień i kilka dni, niż żebyśmy wyklinali bugi. Ja tam mogę trochę poczekać. Jak narazie trzeba się rozkoszować filmikami z Game Play'u z konsol. :]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Damiannny (Poziom: 16) dodano: 29.10.2008, 20:58
a mnie to przesunięcie nie wkurza, po tygodiu GTA IV mi sie znudziło...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.25.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 29.10.2008, 21:03
Mam pytanie kupić XBOXA 360 i Gta IV czy czekać do Grudnia i dopiero kupić??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pachol5501 (Poziom: 16) dodano: 29.10.2008, 21:04
bardzo mi milo pane kuchcik ze nie patrzysz w nadsylane niusy. warto by spojrzec :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 29.10.2008, 21:09
Co ja tu słyszę ?? Że niby nie warto? Może mam zwidy, ale już od 2 lat nie słyszałem o jakieś przełomowej grze(że znana i długo-grywalna oraz EXTRA)!! Myślałem, że to GTAIV!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Marcin35050 (Poziom: 11) dodano: 29.10.2008, 21:18
Do fabi96 troche nie kapuje pytania bo to chyba nie waźne czy kupisz Xa teraz czy w grudniu chyba, że chodzi o cenę to może w święta bedzie taniej.Ja sam mam zamiar kupic Xboxa, nie chce tracić kasy ciągle ulepszając PCta tylko zapłacić raz ale dobrze za konsole na którą więcej gier wychodzi choć każda kosztuje:( no chyba że konsolka spiratowana...:>
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[79.186.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 29.10.2008, 21:31
Znów przesuwają premierę?! Cholera, a już wierzyłem że im się uda. :/ Szkoda, na szczęście nie maja takiego poślizgu jak z premierą "czwórki" na konsole, bo wtedy bym się załamał. ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wowGTA4 (Poziom: 11) dodano: 29.10.2008, 21:31
o lol fabi ma na myśli, czy lepszy gta na pc czy jak nie wytrzyma do premiery [miesiąc [***]] teraz xbox z desperacji.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Mosinn (Poziom: 11) dodano: 29.10.2008, 21:34
Fabi96- polecam konsolę. Sam z niecierpliwości xbox'a w wakacje kupiłem i jakoś nie żałuję, a jeszcze Resident Evil 5 ma wyjść...mniam!... :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
DArkon1990 (Poziom: 16) dodano: 29.10.2008, 21:36
O tym opóźnieniu to ja napisałem w poprzednim Newsie, co do Thompsona czy on nie nazywał się Jack??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
lyndows (Poziom: 11) dodano: 29.10.2008, 21:37
Znowu przesuwają premierę?! Przynajmniej dobrze, że nie mają takiego poślizgu jak z premiera "czwórki" na konsole, bo wtedy bym się załamał. Już wierzyłem, że premiera będzie w listopadzie. ;/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
michu. (Poziom: 11) dodano: 29.10.2008, 21:38
Jeszcze nic nie jest potwierdzone Panowie... :). Choć wiadomo, różnie to bywa..
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Mosinn (Poziom: 11) dodano: 29.10.2008, 21:41
@up: Żal mi trochę tego Thompsona. 31 lat kariery w plecy no ale cóż... Nie potrafił się zastosować do nowych zasad panujących w interaktywnym świecie, to interaktywny świat dostosował go do siebię w bardziej brutalny sposób.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Nikox (Poziom: 16) dodano: 29.10.2008, 21:49
aa to sie poczeka !! Spokojna głowa :) szybko te dni przelecą =)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
PYTEL (Poziom: 16) dodano: 29.10.2008, 21:52
Jack chyba nie mógł przeżyć, że gry niszczą ludzi. Zgodzę się z tym, ale nie do końca :] A co do premiery to tak podejrzewałem, że jak zwykle przesuną. No ale cóż, te 2 tygodnie to się jakoś wytrzyma...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wowGTA4 (Poziom: 11) dodano: 30.10.2008, 05:24
Po części miał rację ,jak w gre zagra jakiś psychiczny człowiek to potem są skutki.Facet idzie na miasto ,naśladując gre i zabija.[gry są dla ludzi ale nie wszystkich]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
slacker7 (Poziom: 11) dodano: 30.10.2008, 07:08
Ja już nie wiem co o tym sądzić ;/ Niby wszystkie sklepy przesuwają premierę, ale co najważniejsze nie ma potwierdzenia od samego R*. Sam już nie wiem co twierdzić czy to tylko plotka i wszyscy naiwnie się na nią nabrali czy może to prawda. Jednak bardzo, ale to bardzo zastanawia mnie to iż sam R* nie dał info, a wszystkie sklepy już dały 2.12.08 hmm dziwne.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
newyork01 (Poziom: 16) dodano: 30.10.2008, 07:30
Tak myślałem.poczeka się.fajny ten nowy zegar tylko tych dni do premiery trochę za dużo.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Rodneyyy (Poziom: 11) dodano: 30.10.2008, 07:44
No nie! Ale to i tak kilka dni naszczęście, ale ciekawe dlaczego?! Czekamy na odpowiedź panów z R*
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
PYTEL (Poziom: 16) dodano: 30.10.2008, 08:49
slacker7, To są wkońcu amerykańskie sklepy, więc pewnie zostali jakoś poinformowani o tym... Eeee tam, nie przeżywajmy, to kilka dni, zleci ;P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
johnjerry (Poziom: 11) dodano: 30.10.2008, 09:01
Na gry-online również pisze "GRUDZIEŃ" Nie jest to ciekawa wiadomość, lecz nie ma co tragizować. Jest to tylko kilka dni. Wytrzymaliśmy już tyle czasu, to i wytrzymamy te kilka dni dłużej ;] Trzeba być cierpliwym. I mamy więcej czasu na zbieranie kasy na grę ^^
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
johnjerry (Poziom: 11) dodano: 30.10.2008, 09:03
A co do Rockstar. Wszyscy wiedzą jacy Oni są ;] Były przecieki o GTA IV na pc, a Oni milczeli. Teraz będzie tak samo, w końcu się odezwą.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
aluzjonista (Poziom: 16) dodano: 30.10.2008, 10:05
Przecież odpowiedź na pytanie: "dlaczego?" jest prosta i logiczna. Wszystko się lepiej sprzedaje przed świętami! Dlatego moim zdaniem to zagranie typowo marketingowe. Jakaś ściema, że opóźnienie, tak naprawdę liczy się $$$ . :) Chociaż swoją drogą widok GTA4 pod choinką to świetna sprawa :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
przemo240 (Poziom: 16) dodano: 30.10.2008, 10:32
niech jeszcze coś dopracują przez te 2 tyg ;]
ale mnie śmieszą ci co i tak ściągną GTA z internetu a sie denerwują że będzie przesunięte
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
aluzjonista (Poziom: 16) dodano: 30.10.2008, 10:38
przemo: bo PCtowcy to piraci w większości. Na PS3 gra kosztowała ponad dwie stówy, a i tak schodziła jak ciepła bułka w piekarni. Niestety, mimo, że na PC gra jest znacznie tańsza to i tak znajdą się (nie bójmy się użyć tego słowa) złodzieje. Taki kraj, każdy chce grać lecz nie każdego stać :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Marcin35050 (Poziom: 11) dodano: 30.10.2008, 11:07
Do wowGTA4 ja rozumie pytanie fabiego i wyraźiłem zdanie, czyli że kupno Xboxa 360 jest bardziej opłacalne bo oprócz GTAIV wychodzą na niego fajne gierki.Za niedługo (może długo xD)wyjdzie kolejna spoko gierka ale okaże się że komp jest za "słaby" bo ramu zamało albo procek za "stary"
chociaż ceny dysków,ramu itd. gwałtownie spadły ;> sam dokupiłem sobie RAM'u :) pozdro ...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Patrikos (Poziom: 11) dodano: 30.10.2008, 14:08
Heh, dobrze że nie będzie to po 3 grudnia, bo ja chcę na moje urodziny (3 grudnia) GTA IV
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 30.10.2008, 14:11
PC jest ogólnie lepszy od konsol(przydatność)... Gdybym nie miał kompa to bym kupił komp niż konsole... Czekam na wersje PC...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Fisz (Poziom: 11) dodano: 30.10.2008, 15:28
aluzjonista - a na konsolach nie piracą? Wystarczy zobaczyć sobie na allegro X360 - co 2-3 konsola przerobiona.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
sewin1994 (Poziom: 16) dodano: 30.10.2008, 15:40
Mnie to nawet pasuje, bo 20 listopada mam wywiadówkę i ciężko by było 21 kupić sobie GTA IV.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
przemo240 (Poziom: 16) dodano: 30.10.2008, 16:11
@aluzjonista
sam tylko pare gier mam orginalnych, ale chodzi mi o to że ktoś "jęczy" że bedzie puźniej a i tak ściągnie zamiast kupić.
a 150 to nie jest dużo jak na taką gre jak gta
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pawelosek (Poziom: 16) dodano: 30.10.2008, 16:28
haha a ja se teraz pykam w COD WAW przez neta ;]

Jak ktoś chę tego COD WAW no to kierować się do mnie na gg 893289 ale najszybciej w sobote bo w poniedziałek jadę na operacje.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wowGTA4 (Poziom: 11) dodano: 30.10.2008, 16:30
R*, lubi stroić żąrty troche nie wierze w ten grudzień.[gre zamówiłem ale nie przez neta tylko u kumpla w sklepie.[nie wierze w grudzień i nie che wierzyć.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Mosinn (Poziom: 11) dodano: 30.10.2008, 16:37
Czas pokaże...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Dizzy28 (Poziom: 16) dodano: 30.10.2008, 16:45
no nie ;/ empik ma jeszcze date premiery 21 listopada ;D mam nadzieje, że jednak GTA IV bedzie w listopadzie.
Pozdrawiam
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
aluzjonista (Poziom: 16) dodano: 30.10.2008, 17:31
uogólniłem konsole :) Ale napewno mniejsze piractwo na X360 niż na PCcie. Na PS3 jak narazie tylko oryginaly:)

zgadzam się z Toba przemo240.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
wormss (Poziom: 16) dodano: 30.10.2008, 18:05
alouzjonista, na PS3 piractwo też już się rozrasta. Na Xbox360 też piractwo rośnie. A wszyscy narzekają, że tylko na PC piracą.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
lukass17 (Poziom: 11) dodano: 30.10.2008, 18:18
Eeeee tam. Nie ma co się bać przesunięcia premiery, amazon to wielka korporacja i nie pozwoliłaby sobie na błąd , z tego co teraz widzę to na amazon.uk (Wielka Brytania-Europa xD)data wydania jest bez zmian, widocznie US ma jakies problemy z wydaniem GTA na swój rynek;]

To tyle,wnisoek- my Polacy zagramy wcześniej niż w USA.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 30.10.2008, 18:27
Ciekawostka XD...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Mosinn (Poziom: 11) dodano: 30.10.2008, 18:35
Fajnie by było by Polska miała coś szybciej niż USA lecz niestety to mało prawdopodobne.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 30.10.2008, 19:06
I pewnie okaże się, że 02.12... Ciekawe w jakim mieście będzie kolejne GTA(kontynuacja) Pewnie w Miami... I to Miami z nową oprawą graficzną XD! Coś jak bad boys(95)... XD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Fisz (Poziom: 11) dodano: 30.10.2008, 19:09
Mosinn - a jednak!
W Polsce Quantum of Solace będzie w kinach 7 listopada, a w USA dopiero 14 :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
raven1824 (Poziom: 17) dodano: 30.10.2008, 19:10
hmmm... to ze tak sie stranie bylo pewne od samego poczatku. Ja belem sie tylko ze poslizg bedzie o jakies 2 miesiace. Dobrze ze to tylko 2 tygodnie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Black_Jack (Poziom: 11) dodano: 30.10.2008, 19:21
Jaki John do cholery?! JACK THOMPSON!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
Wiszkas (Poziom: 35) dodano: 30.10.2008, 19:38
wormss - piractwo na PS3, buahahahahaha. Błagam cię stary, nie rozśmieszaj mnie. Ta konsola nawet nie zna tego słowa, a piratów nie zobaczy jeszcze przez długi czas.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Fisz (Poziom: 11) dodano: 30.10.2008, 20:07
IGN.com potwierdza lekki poślizg IV i podaje [OFICJALNE] wymagania. Napisałem już o tym njusa na gtasite.pl Za niedługo powinien się ukazać :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Garfield 2 (Poziom: 11) dodano: 30.10.2008, 20:10
Fisz: Byłem pierwszy ;p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Fisz (Poziom: 11) dodano: 30.10.2008, 20:14
A to peszek :E
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Garfield 2 (Poziom: 11) dodano: 30.10.2008, 20:16
życie :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
moro. (Poziom: 15) dodano: 30.10.2008, 20:42
Dawać tego news'a, paróweczki!.. ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
raven1824 (Poziom: 17) dodano: 30.10.2008, 21:11
zycie moje stracilo kolory :( zalamka totalna :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Fisz (Poziom: 11) dodano: 30.10.2008, 21:21
oj tam... to 'tylko' 2 tyg :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
raven1824 (Poziom: 17) dodano: 30.10.2008, 21:24
nie ma jeszcze newsa bo pewnie licznik tez musza odrazu zmienic :( :( :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Fisz (Poziom: 11) dodano: 30.10.2008, 21:34
Co za problem zmienić datę w skrypcie licznika? Przecie to minuta roboty :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
19WaLdEk20 (Poziom: 16) dodano: 30.10.2008, 21:53
wymaganie 3 giga ramu karta x260 procek quad załamka na maksa :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Ghost589 (Poziom: 11) dodano: 30.10.2008, 22:00
Do:Autor: 19WaLdEk20 IP, data: 30/10/2008 21:53:06//// Skąd masz te wymagania??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Ghost589 (Poziom: 11) dodano: 30.10.2008, 22:13
Zauważyłem na tej stronie http://pc.ign.com/articles/925/925105p2.html w ramce po prawej stronie że zmienili tylko datę dla wydania GTA dla USA dla Europy i Australii jest nadal 21.11.2008 może faktycznie zagramy wcześniej :).
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
19WaLdEk20 (Poziom: 16) dodano: 30.10.2008, 22:17
Zobaczysz ze takie bedą z IGN przeczytałem :/ kurw. mam 8600 i procek 5200 4 giga ramu kurw. :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
raven1824 (Poziom: 17) dodano: 30.10.2008, 22:53
no i co z tym przesunieciem bo juz sie zamotalm normalnie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
patrykkora (Poziom: 16) dodano: 30.10.2008, 22:54
na ign jest wyrażnie napisane że 2 grudnia premiera w ameryce a u nas normalnie jak zapowiedziano 21 LISTOPAD ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
raven1824 (Poziom: 17) dodano: 30.10.2008, 22:59
ale to jest troche niemozliwe zeby w ameryce bylo pozniej niz w europie chyba ze ktos sie znowu zaczal rzucac ze gra o zabijaniu i srelemorele
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
misiekgud (Poziom: 11) dodano: 30.10.2008, 23:13
Ale ludzie jesteście chyba naiwni wierząc w to ze w Europie i wszędzie wyjdzie 21 listopada oprócz w Ameryce. To zwykłe niedociągnięcie, ze strony IGN albo poprostu nie wiedzą kiedy będzie aktualna data GTA IV na PC w Europie. O.o może na Mikołajki, fajny prezent by był! :P
W krótce kiedy Rockstar napisze jakieś oświadczenie w sprawie czy rzeczywiście przesuwa datę premiery i resztę nie wyjaśnionych do tej pory kwesti powinna pojawić się konkretne informacje na temat premiery, wymagań i ogólnych urozmaiceń w wersji PC.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
P4wloo (Poziom: 11) dodano: 31.10.2008, 07:08
Lol waldek aleś ty dziwny jest nie wprowadzaj innych w błąd.Nie wiem gdzieś ty to na IGN wyczytał ale jak nie wiesz to sie nie udzielaj.
Oficjalne wymagania na IGN potwierdzone przez R* to:
http://pc.ign.com/articles/925/925515p1.html
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
slacker7 (Poziom: 11) dodano: 31.10.2008, 07:08
Te wymagania co podał waldek są jak najbardziej z IGN.com, ale wg. mnie są one za wysokie o jakieś 2x. Ci z ign to jakieś przymuły przecież takie wymogi to na Assassin's Creed o 2x za duże. Spójrzcie na grafę GTA i AC. Coś tu jest nie tak i znów tylko sklep podaje, a R* siedzi i milczy przy czekaniu na to GTA to ja wyłysieje chyba ^^
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
wormss (Poziom: 16) dodano: 31.10.2008, 07:47
Wiszkasz, naprawdę na PS3 znaleziono już sposób. Błędy w Firmware 1.51 i Resistance które po wyciągnięciu płyty nie wychodzi z gry.
Można użyć exploita na pendrive, bugu z resistance, ale wyciągać zworki w napędzie PS3. I piraty działają. Nagrywa się je na płytki dwuwarstwowe.
Nie wierzysz ? Sprawdź i się przekonasz.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wowGTA4 (Poziom: 11) dodano: 31.10.2008, 08:11
Ho Ho ale mamy tych piratów wypowiadających się na gta site,ja bym się wstydził mówić że mam piraty.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Fisz (Poziom: 11) dodano: 31.10.2008, 08:17
slacker7 - z tym, że w IV masz duży świat [ludzie, samochody i inne detale] + do tego dochodzi ten silnik fizyczny euphoria z którym kompy niezbyt sobie radzą :P [tzn ma cholernie wysokie wymagania co do procka]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 31.10.2008, 09:37
Wchodzimy w nowe czasy... Kiedyś gra będzie zajmować 1 terabajt miejsca! XD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wowGTA4 (Poziom: 11) dodano: 31.10.2008, 10:46
z tym 1 terabajt to trochę przesada to będzie chyba za 50 lat jak gra to będzie wyglągała jak okulary w trójwymiarze.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Mrozek[pl] (Poziom: 16) dodano: 31.10.2008, 11:18
No ale dlaczego dali tylko w US: 2 Grudzień, a reszta 21 Listoopad? Może zapomieli albo mamy szczęście :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 31.10.2008, 11:22
Szczęścia to nam brak, bo ciągle nic nie jest pewne...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
DArkon1990 (Poziom: 16) dodano: 31.10.2008, 11:23
Serwis IGN potwierdza - GTA IV zadebiutuje dopiero 2 grudnia, a nie, jak wcześniej planowano, 18 listopada. Ogłoszono też minimalne wymagania sprzętowe gry i przypomniano zalecane.

Potwierdziły się wcześniejsze doniesienia o przesunięciu daty premiery gry GTA IV (PC) na 2 grudnia bieżącego roku. Informację o dwutygodniowym poślizgu przedstawiciele Rockstara przekazali dziennikarzom serwisu IGN. Nie podano natomiast żadnych powodów takiej decyzji. Przypomnijmy, że pierwotnie jedna z najbardziej oczekiwanych przez pecetowców produkcji miała zadebiutować 18 listopada.

źródło gram.pl
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
DArkon1990 (Poziom: 16) dodano: 31.10.2008, 11:26
A oto oficjalne Wymagania:

Wymagania minimalne:
System operacyjny: Windows Vista - Service Pack 1 / XP - Service Pack 3
Procesor: Intel Core 2 Duo 1,8Ghz, AMD Athlon X2 64 2,4Ghz
Pamięć RAM: 1,5 GB
HDD: 16 GB wolnego miejsca na dysku
Karta wideo: 256 MB NVIDIA 7900 / 256 MB ATI X1900

Wymagania zalecane:
System operacyjny: Windows Vista - Service Pack 1 / XP - Service Pack 3
Procesor: Intel Core 2 Quad 2,4Ghz, AMD Phenom X3 2,1Ghz
Pamięć RAM: 2 GB (Windows XP) 2,5 GB (Windows Vista)
HDD: 18 GB wolnego miejsca na dysku
Karta wideo: 512 MB NVIDIA 8600 / 512 MB ATI 3870
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Nikox (Poziom: 16) dodano: 31.10.2008, 12:30
Uwaga :))Data wydania: 21-11-2008
Grand Theft Auto IV (PC) :]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Fisz (Poziom: 11) dodano: 31.10.2008, 15:42
Nikox - przecież w newsie jest napisane, że premiera zostaje przesunięta na 2 grudnia... naucz się czytać omfg.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kostek66 (Poziom: 16) dodano: 01.11.2008, 22:09
kurcze albo wiecie co!!!!!! najlepiej jak już jest ta premiera przesunięta na GRUDZIEN to by rockstar moze dał na mikołaja pod hoinke pare egzemplarzy GTA IV orginalnych na pc w rekompensacie za to opuźnienie :D :D :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Janek17 (Poziom: 11) dodano: 02.11.2008, 08:51
Jeśli gra ma być opózniona to niech coś w niej poprawią.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Newslettergry (Poziom: 11) dodano: 02.11.2008, 12:04
poprawa poprawa ??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]