reklama

Najnowsze informacje

1566VNagrody GJA '08 rozdane... News | PC PS3 X360 | 01.11.2008 09:48 przez Jogi
Encyklopedia: Grand Theft Auto IV

Wyłoniono już zwycięzców konkursu Golden Joystick Awards roku 2008. Najbardziej może cieszyć fakt, że podczas trwającej prawie sześć godzin imprezie, dwie statuetki Joy'a przyznano GTA IV. Najnowsza wydana część GTA wygrała w kategorii najlepszej ścieżki dźwiękowej oraz została uznana grą roku na...
Wyłoniono już zwycięzców konkursu Golden Joystick Awards roku 2008. Najbardziej może cieszyć fakt, że podczas trwającej prawie sześć godzin imprezie, dwie statuetki Joy'a przyznano GTA IV. Najnowsza wydana część GTA wygrała w kategorii najlepszej ścieżki dźwiękowej oraz została uznana grą roku na Xbox 360. Niestety GTA 4 nie załapało się na grę roku, która powędrowała do twórców czwartej części Call of Duty. Jednak na pocieszenie, najlepszym producentem gier w Wielkiej Brytanii został Rockstar Games. Gratulujemy teamowi Rockstara nagród i czekamy na zbliżającą się premierę GTA 4 na PC...
r e k l a m a

Komentarze (56) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 16
19WaLdEk20 (Poziom: 16) dodano: 01.11.2008, 09:57
NO Za Tm Im można pogratulować ale za te spuznienie przydały by im sie ostre baty :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
KoKuS (Poziom: 11) dodano: 01.11.2008, 09:58
Należało się CoD'owi ta nagroda :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Pyko (Poziom: 11) dodano: 01.11.2008, 10:01
bardziej lubie gta ni CoD :Dwiec nagroda powinna nalezec do R* xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 01.11.2008, 10:07
Powinni patrzeć na ogół! Przecież w GTA:IV duże miasto, grafa, realizm, dużo codziennych możliwości, fajna fabuła itd... GTA fajniejsze...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
KoKuS (Poziom: 11) dodano: 01.11.2008, 10:21
Pyko, przeszedłeś Coda 4? To się nie odzywaj, nie grałeś pewnie ani w GTA4 ani w CoD'a 4.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
misiekgud (Poziom: 11) dodano: 01.11.2008, 10:24
No Nicolas92 o realizm w GTA IV można się kłócić, choć w tej części użyli Euphori, ale niektóre rzeczy które są w grze są dość przesadzone. W sumie to taki urok GTA, bo wkońcu można zrobić tyle fajnych i śmiesznych rzeczy.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 01.11.2008, 10:28
To, że broń się świeci, czy są zbyt ciężkie samochody lub brak wody pod wodą... - Mniejsza XD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Switer (Poziom: 11) dodano: 01.11.2008, 10:38
I prawidłowo że CoD4 wygrał tą nagrodę, ponieważ to jest naprawdę dobra gra, a MP jest najlepszy spośród wszystkich FPS-ów. Gratuluję też dla GTA.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wowGTA4 (Poziom: 11) dodano: 01.11.2008, 10:42
Gralem i w to i w to .GTA powinno wygrać to ,już klasyka no i R* dąży do real life a call to normalna strzelanka typu MOH albo rainbow [gta jest jedyne w swoim rodzaju].
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 01.11.2008, 10:45
wowGTA4 - wiem co masz na myśli... GTAIV to pomieszany styl ;D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Voltare (Poziom: 11) dodano: 01.11.2008, 11:10
Posiadam GTA IV oraz CoD 4, gdybym miał wybrać lepszą, to zdecydowanie byłoby to Modern Warfare. GTA niestety w kilku aspektach zrobiło kroczek w tył i jest trochę przereklamowana. Jak dostaniecie tą swoją upragnioną wersję na PC, to zobaczycie.
Gdyby CoD jeszcze miało dłuższy SP to..byłoby miodnie. :>
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
moro. (Poziom: 15) dodano: 01.11.2008, 11:23
Biadolicie, że GTA powinno wygrać. A ja się was pytam: czy graliście w CoD4 przynajmniej jakiś kawał czasu, żeby tak twierdzić. : > ? Seria CoD, także i GTA przyciąga tą swoją magią, i nie wiem jak to jest, ale miód czuje czy to po roku, czy po dwóch latach. Do tej pory się zagrywam w CoD2, CoD4 (MP), i wątpię, że mi się szybko znudzi : D...No i czekam na jakże upragnioną IV'ke na PieCa : )
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
maniutek555 (Poziom: 16) dodano: 01.11.2008, 11:42
Ja gram w COD'a 4 i fakt nie znudziła się już przez długi okres i ciągle w nią pykam.(MP oczywisćie), a GTA jak to GTA niepowtarzalne ;] Obie gry są równe, nie umiem inaczej tego wytłumaczyć. :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.25.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 01.11.2008, 12:12
Wedłóg mnie GTA IV wygrywa ponieważ Call of Duty przeszłem w 6 godzin i mi sie znudziłoo...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
larry92 (Poziom: 16) dodano: 01.11.2008, 12:21
CoD4 jest bardzo fajne, multi rządzi, ale czy rzeczywiście gra, którą ukończyłem w 5 dni grania po 1-2h zasługuje na miano gry roku? Jest przeraźliwie liniowa, a skryptów jest tyle, że aż głowa boli. Silnik graficzny jest dość stary (wierzcie lub nie, ale to baaaardzo mocno podrasowana wersja silnika z Quake'a III: Arena), przez co, żeby pograć na pełnych detalach z najwyższą jakością tekstur i w wysokiej rozdziałce trzeba mieć naprawdę mocny sprzęt. A GTA IV? Może i jest dużo bugów, może i model jazdy wkurza (i to bardzo), ale mimo wszystko gra jest bardziej grywalna od CoD4:MW. Taka jest moja opinia.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wowGTA4 (Poziom: 11) dodano: 01.11.2008, 12:50
tak call jest praktycznie,... [[[[grywalnośc do [***]]]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Jedi_et (Poziom: 17) dodano: 01.11.2008, 12:57
Ehh według mnie COD4 jest zrobiony tak jak film xD a GTA 4 bez porównania szczególnie fizyka a co do grafiki COD4 jest podobny na maksymalnych do GTA 4 na maximum
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pacw (Poziom: 16) dodano: 01.11.2008, 13:07
Wynik był do przewidzenia, a ja sam już jakiś czas temu oddałem głos na gta 4 w kategoriach w której ta gra zwyciężyła ; )
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Voltare (Poziom: 11) dodano: 01.11.2008, 13:07
Fakt, SP w CoD jest przerażająco krótki, ale od czegoś jest multiplayer, który może wciągnąć gracza na wiele, wiele godzin gry. Poza tym, w CoD każda misja jest inna, ma swój niepowtarzalny klimat i emocje związane z przechodzeniem jej, a GTA 4? Większość zadań opiera się na właściwie tym samym schemacie ( zabij, podwieź, zabij podwieź.. ). Nie zmienia to faktu, że obie gry są warte uwagi.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Jedi_et (Poziom: 17) dodano: 01.11.2008, 13:20
Ehh dla mnie GTA 4 jest lepsze od COD4 xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wowGTA4 (Poziom: 11) dodano: 01.11.2008, 13:49
Czyli ci co wolą call niech się wylogują ,myślałem że wszyscy na gta site uważają za najlepszą grę GTA -OGÓLNIE ALL CZĘŚCI[ale się zawiodłem i to bardzo] Jedi_et szacunek..
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Mrozek[pl] (Poziom: 16) dodano: 01.11.2008, 14:32
Ze ktos jest zarejestrowany nie znaczy ze jest super fanboyem serii GTA. Grajac w bully na pc mysle ze ma taka sama grafike no ale moge sie mylic ;P

Ale nie napisali jaki to COD ? COD 4? Jak tak to ja tez bym oddal ten glos na COD 4 - mam tą gre na kompa i lubie czasem kilka razy przechodzic misje :p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Jedi_et (Poziom: 17) dodano: 01.11.2008, 14:48
Ehh dzięki wowGTA4 i wzajemnie ja gram coś koło od 10 roku życia mam 17 xD acha taki off top wie ktoś może czy w GTA 4 na PC będzie spadochron ??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
moro. (Poziom: 15) dodano: 01.11.2008, 15:24
Nie, nie będzie. wowGTAIV, ogarnij się trochę. Brzmisz jak dziecko, które siedzi całymi dniami na chacie, i się onanizuje przy GTA. CoD4 wygrał, to logiczne dzięki MP! Naprawdę nie czaje ludzi, którzy myślą, że takie gry jak CoD wygrywają kampanią, a nie MultiPlayer'em...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Switer (Poziom: 11) dodano: 01.11.2008, 15:27
wowGTA4 - "tak call jest praktycznie,... [[[[grywalnośc do [***]]]"
Wiesz, gdyby była taka grywalność 'do [***]' to by nie była okrzyknięta najlepszym FPS-em w trybie MP i też nie górowała by w statystkach zaraz po WoW [np. na Xfire]. Więc..jak nie grałeś, to błagam nie odzywaj się, bo nie lubię jak ktoś zachowuje się jak fan boy, że jak jego gra będzie 'be' to od razu będzie 'krzyczał'.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wowGTA4 (Poziom: 11) dodano: 01.11.2008, 15:38
przeszedłem calla i nie różni się wiele od innych strzelanek ,a nawet ma mało możliwości .
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
KubaKX (Poziom: 11) dodano: 01.11.2008, 17:34
Dla mnie CoD jak i GTA to 2 [***]iste gry. CoD ma krótką fabułe, ale za to GTA4 ma przesłodzoną grafike moim skromnym zdaniem. Poza tym w GTA4 są nowe możliwości ale jakoś ich jest mniej... San Andreas było grywalniejsze, od wydania SA potrafie grać do teraz nie nudząc sie, za to czwórka mnie już lekko nudzi...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wowGTA4 (Poziom: 11) dodano: 01.11.2008, 17:36
ale w sa grasz na pc a gta 4 na konsoli i tu jest pies pogrzebany
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kacpes (Poziom: 16) dodano: 01.11.2008, 17:54
call jest do [***] grałem ani mp ani sp mi się nie podoba za to GTA a zwłaszcza czwórka nie no porostu lepsze GTA
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pacw (Poziom: 16) dodano: 01.11.2008, 17:59
wowGTA4 zastanów się kilka razy zanim znowu coś palniesz...
Co ma do rzeczy to, że ktoś gra na konsoli zamiast na PC? Multiplayer jest tu i tam, możliwości te same, jedyna różnica jest taka, że nie ma jako takich modów. Wcześniejszego posta nawet nie skomentuje ;x
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wowGTA4 (Poziom: 11) dodano: 01.11.2008, 19:03
Właśnie że to jest różnica i to wielka kim ty jesteś człowieku [grałeś w gta sa na konsoli jaka ró,żnica niż na pc z gta 4 będzie trochę mniejsza ale będzie gra na pc prezentują się o wiele lepiej .
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Fisz (Poziom: 11) dodano: 01.11.2008, 19:41
2 awardsy, najs :P gta znowu pobrało konkurencję.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[193.238.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 01.11.2008, 20:43
call of duty 4 jak i gta 4 to chyba najlepsze gry jakie wyszły !! w tym roku
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wowGTA4 (Poziom: 11) dodano: 01.11.2008, 20:53
nie bo w tym roku jeszcze wychodzi cod 5
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
moro. (Poziom: 15) dodano: 01.11.2008, 21:12
@KaniG, CoD4 jest z 2007.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 01.11.2008, 21:59
Te 2 gry są typowe dla gier 7 generacji... Robione realistyczne, ale za mało grywalne przez rozbudowanie(za dużo budżetu idzie na realizm) i pomysłowość... Jestem fanem GTA od 10 roku życia i nawet gdyby nie - to i tak gta jest lepsze...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 01.11.2008, 22:02
Miałem na myśli kiepską pomysłowość i jakby co - mam 16 lat czyli fan od 6 lat...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wowGTA4 (Poziom: 11) dodano: 01.11.2008, 22:17
Ja niepamiętam od kąd jestem fanem ale długo.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
moro. (Poziom: 15) dodano: 01.11.2008, 22:47
No, ja nie pamiętam czy się urodziłem, ale dlugo! : )..
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Mosinn (Poziom: 11) dodano: 01.11.2008, 23:21
Ja nie wiem co was tak ciągnie do CoD4? Ja jestem fanem gier opartych na wojnie i bardzo dużo gier tego pokroju przeszedłem na najwyższym poziomie. Mnie CoD4 znudził się po 2 misji. Fabuła to kicha jakiej jeszcze na oczy nie widziałem (ultranacjonaliści XD), rozgrywka za to fajna. CoD4 przeszedłem też w 3 dni na elicie zaliczyłem. Gdybym miał wybierać to GTA4 obowiązkowo. A o multi w CoD4 wolę nie mówić...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Mosinn (Poziom: 11) dodano: 01.11.2008, 23:28
@up: wowGTA4 - Zachowujesz się jak pewna osoba (nie będe mówił), która wywyższała siebię i GTA4. Wiem że jesteś podniecony przez GTA4 ale aż tak tego nie okazuj ;/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wowGTA4 (Poziom: 11) dodano: 02.11.2008, 08:56
Chce uświadomić że cod4 nie ma szans z gta ,dlatego nie wiem jakim cudem wygrał.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Janek17 (Poziom: 11) dodano: 02.11.2008, 09:00
2 statuetki to też dobrze!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Jedi_et (Poziom: 17) dodano: 02.11.2008, 09:24
Ehh zostaje jeszcze kwestia jakie będzie GTA 4 w MP na Pc jeżeli będzie xD bo podejrzewam że wtedy sytuacja może sie nieco zmienić :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Asull (Poziom: 11) dodano: 02.11.2008, 10:31
Lepiej nic nie mówić temu dzieciakowi netii (chodzi o Wowgta4)Ty byś chciał żeby wszystko gta wygrywało..Call of Duty 4 w zasłużenie wygrało statuetkę gra roku jest dłużej na rynku no i wyszło na pcta :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
GrzesiekPL91 (Poziom: 11) dodano: 02.11.2008, 10:46
CoD fajna gra ale moim zdaniem nie nalezala sie im nagroda za najlepsza gre.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 02.11.2008, 11:08
GTA 4 life, R* winners everywhere! This is a legend!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Voltare (Poziom: 11) dodano: 02.11.2008, 11:11
Mosinn. W FPSach nie stawia się wielkiego nacisku na fabułę, a nawet gdyby, to nie wiem, gdzie widzisz "kichę" w CoD 4 (może nie rozumiesz niektórych zagadnień i poruszanych w niej problemów?). "A o multi w CoD4 wolę nie mówić... " Multi w CoD słaby? To ciekawe co powiesz o tym z GTA.
Cóż, o gustach się nie dyskutuje, ale niektóre te wasze opinie mnie rozśmieszają. (większość 'krytyków' pewnie nie miała okazji zagrać w którąś z tych gier).
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
moro. (Poziom: 15) dodano: 02.11.2008, 11:34
@Voltare, są ludzie jak i parapety : P..
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Mosinn (Poziom: 11) dodano: 02.11.2008, 11:52
Ehhh...I gdzie sie podziały te gry z przed kilku lat, z ciekawą fabułą i klimatem?Teraz gry są robione na siłę, by tylko kasę zarobić.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Mosinn (Poziom: 11) dodano: 02.11.2008, 11:58
@up: Wiesz co kejm? Żal mi Ciebię dzieciaku. Czy aż tak zazdrościsz mi nicku, by wymyślać podobne? Prosiłbym moderatorów o usunięcie kont Mosina1 i Mosiek107, bo jakiś mściwy dzieciak w kulki ze mną gra. @Voltare - Ja właśnie bardzo dużo rozumiem z takich gier (nie trudno zrozumieć). Nawet nic nie podali o gospodarce państw i ogólnej sytuacji na świecie ;/.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Dorianssss (Poziom: 16) dodano: 02.11.2008, 14:52
gta 4 soundtracku nie miala za fajnego. ale najwidoczniej nie miala z kim innym konkurowac i wygrala. a cod'owi nalezy sie gra roku.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Mosinn (Poziom: 11) dodano: 02.11.2008, 16:40
A CoD może miał lepszy?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Voltare (Poziom: 11) dodano: 02.11.2008, 17:17
Nie (aczkolwiek też był dobry), dlatego to GTA zdobyło nagrodę za najlepszy soundtrack. :>
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17