reklama

Najnowsze informacje

1030VGTA IV Downloadable Content for Xbox 360 News | PC PS3 X360 | 11.11.2008 01:56 przez Joł
Encyklopedia: Grand Theft Auto IV

Witam. Jak wiemy, w sprawie pierwszego dodatku do "czwórki" było już wiele nieścisłości, premiera została kilkukrotnie przesunięta, tym razem poznaliśmy "głos z góry" na ten temat. Dan Houser - wiceprezes Rockstar Games w wywiadzie udzielonym dla Variety podzielił się informacjami nt. tegoż...
Witam. Jak wiemy, w sprawie pierwszego dodatku do "czwórki" było już wiele nieścisłości, premiera została kilkukrotnie przesunięta, tym razem poznaliśmy "głos z góry" na ten temat. Dan Houser - wiceprezes Rockstar Games w wywiadzie udzielonym dla Variety podzielił się informacjami nt. tegoż właśnie dodatku. Wiceszef R* powiedział iż najprawdopodobniej gracze będą mogli cieszyć się dodatkiem dopiero w przyszłym roku, zapewnił również o tym, że prace biegną świetnym rytmem i przebiegają bez specjalnych komplikacji. Dan Houser zakomunikował o tym, iż program w wielu aspektach jest jeszcze niedopracowany, jednakże po tym co już zobaczył jest przekonany, że zarówno on, jak i cała firma będą mogli być dumni z GTA IV Downloadable Content for Xbox 360 kiedy zostanie on już ukończony w stu procentach. Głównym priorytetem dla panów z R* w dalszym ciągu pozostaje jakość produktów a nie kalendarz premier. Dan Houser zapowiedział, iż dokładny termin premiery poznamy w nadchodzących tygodniach...
Na dokładkę dodam iż seria Grand Theft Auto po raz kolejny może cieszyć się wyróżnieniem. Brytyjska Akademia Sztuk Filmowych i Telewizyjnych, w skrócie BAFTA corocznie rozdaje nagrody za najciekawsze zjawiska i osiągnięcia w rozlegle pojętych dziedzinach mediów i kultury. W tym roku trofeum otrzymało najmłodsze dziecko z rodziny GTA, czyli nasze legendarne Grand Theft Auto IV. Nasza wspaniała gra zwyciężyła jako "najciekawsze wydarzenie mienionego roku w kategorii multimedia". Gratuluje kolejnego trofeum tej wspaniałej serii... Dziękuje za uwagę.
r e k l a m a

Komentarze (25) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 16
DArkon1990 (Poziom: 16) dodano: 11.11.2008, 02:41
Heh spóźniliści się z newsem, już w poprzednim newsie, dwa dni temu pisałem o tym.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
przemo240 (Poziom: 16) dodano: 11.11.2008, 06:22
no to czekamy i tak do 3 grudnia ;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Dxm3000 (Poziom: 11) dodano: 11.11.2008, 09:04
Nie mogę się już dodatku doczekać :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
lyndows (Poziom: 11) dodano: 11.11.2008, 09:28
Niedużo konkretów jak na tak dużo tekstu.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 11.11.2008, 09:44
Nom - ale GTA IV wymiata i nie ma bata XD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
misiekgud (Poziom: 11) dodano: 11.11.2008, 10:52
O.o o ile wiem to nie dokońca Dan Housner jest zgodny z dodatkiem do ściągnięcia... Ponieważ pierwszy raz mielby udostępnić grę przez Live. Więcej na Gol-u radze porównać bo jedno nie lepi się z drugim. w Gol'u pisze o wywiadzie z serwisem Weblogs.variety i dokładnie. Radze przeczytać jeśli Xbox'scowcy są zainteresowani

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=43838
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Mrozek[pl] (Poziom: 16) dodano: 11.11.2008, 11:21
Heh a myślałem że to GTA IV downloadable demo na peceta :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Mushell (Poziom: 11) dodano: 11.11.2008, 11:28
Taaa, świat byłby piękny :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Dorianssss (Poziom: 16) dodano: 11.11.2008, 12:55
gta zasluzylo na ta nagrode jak nic innego.
ciekawe ile bedzie kosztowac ten dodatek na xboxa
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 11.11.2008, 14:08
GTA IV to dla mnie najlepsza gra roku, bo jest jak wiele gier w pigułce...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 11.11.2008, 14:11
... miałem na myśli, że ma w sobie gry różnego typu - wyścigówka, strzelanka, humoru, symulator życia w mieście i troszkę erotyczna XD)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Mushell (Poziom: 11) dodano: 11.11.2008, 14:38
GTA zaczyna przypominać gry RPG ale to nawet dobrze bo jest więcej możliwości ;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 11.11.2008, 14:47
Ja bardzo lubię symulatory, bo można żyć tak jak w real nie możesz... RPG to dobry pomysł do GTA...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wowGTA4 (Poziom: 11) dodano: 11.11.2008, 14:57
tak gta dąży do ,,real life"" [pewie gta 6 bedzie takie]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
rtc (Poziom: 16) dodano: 11.11.2008, 15:01
Głównym priorytetem dla panów z R* w dalszym ciągu pozostaje jakoś produktów a nie kalendarz premier.

I o to w tym chodzi....
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 11.11.2008, 16:34
Pamiętam jak pierwszy raz grałem w GTA - Do dziś w nią gram(kilka lat minęło) :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Fisz (Poziom: 11) dodano: 11.11.2008, 18:34
Sorry, że się przyczepię, ale JAKOŚ =/= jakośĆ :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Mushell (Poziom: 11) dodano: 11.11.2008, 18:47
Pewnie mu się nie wcisnęło do porządku : D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
aluzjonista (Poziom: 16) dodano: 11.11.2008, 22:10
Nicolas92: czy Ty musisz zawsze pisać tyle komentarzy? SPAMUJESZ człowieku, napisz jeden ale treściwy, a nie 10 kretyńskich. Pozdrawiam
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
daaaniel1206 (Poziom: 11) dodano: 12.11.2008, 12:11
Mam nadzieje, że R* poda kilka newsów nt. tego co znajdziemy w dodatku do "Czwórki" mam tu na myśli czy będą jakieś nowe ciuszki (przydałyby się), Może jakaś pora roku inna : ), autka, przechodnie itd itp :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
Stasiu (Poziom: 21) dodano: 13.11.2008, 16:25
aluzjonista, ty swoim komentarzem też nic nie wnosisz do tematu, i żeby nie było, że mój komentarz też nic nie wnosi to dodam, że gratuluję GTA za te wyróżnienie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
gmnepsania (Poziom: 11) dodano: 14.11.2008, 12:38
ciekawe czy dodatek będzie też na pc
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[193.238.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 14.11.2008, 15:54
hmmm dodatek :D moze bedzie kumaty :P:D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Mosinn (Poziom: 11) dodano: 15.11.2008, 00:45
Ludzie, pisze dodatek na XBOX'a, nie? Ja tu nie widzę nigdzie wzmianki o dodatku na PC, więc nie pisać bezsensownych wypowiedzi typu "ciekawe czy dodatek będzie też na pc ". Będzie co będzie, a póki co pisać na temat.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
gmnepsania (Poziom: 11) dodano: 15.11.2008, 16:37
no wiemy że nic tu nie pisze dlatego się pytam -.- pytam się jeszcze dlatego bo może ktoś wie ...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]