reklama

Najnowsze informacje

9999VSprawy techniczne GTA 4 News | PC PS3 X360 | 29.11.2008 14:21 przez XdtgS
Encyklopedia: Grand Theft Auto IV

Im bliżej premiery GTA 4 na blaszaki, tym bardziej gorąco i to nie tylko pod względem oczekiwania, ale i pod względem wciąż napływających nowych informacji. Najnowsze nowinki ukazały się na stronie IGN i dotyczą wywiadu przeprowadzonego przez IGN z R* odnośnie spraw technicznych GTA 4. Ogólnie...
Im bliżej premiery GTA 4 na blaszaki, tym bardziej gorąco i to nie tylko pod względem oczekiwania, ale i pod względem wciąż napływających nowych informacji. Najnowsze nowinki ukazały się na stronie IGN i dotyczą wywiadu przeprowadzonego przez IGN z R* odnośnie spraw technicznych GTA 4. Ogólnie mówiąc to co nas przyszłych kupców GTA 4 na PC najbardziej interesuje. Wywiad jest obszerny lecz najważniejsze info znajduje się poniżej: - Niestety ale jeśli będziemy chcieli zagrać w GTA 4, będziemy zmuszeni włożyć do napędu płytę z napisem "Disc 1", gra bez płyty w napędzie będzie niemożliwa (Nie dotyczy to legalnie pobranej wersji GTA 4 poprzez STEAM). - Do gry wymagana będzie jednorazowa aktywacja gry przez internet. Jednym słowem, aby zagrać należy mieć połączenie z internetem, jeśli osoba pragnąca zagrać w GTA 4 nie ma u siebie ów połączenia, będzie musiała iść z dyskiem do kolegi,kafejki itp. do którego jest podłączony internet, aby tam zainstalować i aktywować grę. - Za zabezpieczenie płyty będzie odpowiadać znany z innych gier system zabezpieczeń "SecuROM" - Nie ma żadnych ograniczeń co do ilości instalowań lub odinstalowań GTA 4, oraz ilości komputerów na której można ową grę zainstalować. Jeśli mowa o sprawach technicznych, nie sposób nie przypomnieć jeszcze raz wymagań sprzętowych: -Minimalne: *System operacyjny: Windows Vista - Service Pack 1 / XP - Service Pack 3 *Procesor: Intel Core 2 Duo 1.8Ghz, AMD Athlon X2 64 2.4Ghz *Pamięć RAM: 1.5GB *Dysk: 16 GB wolnego miejsca *Karta graficzna 256MB NVIDIA 7900 / 256MB ATI X1900 -Rekomendowane: *System operacyjny: Windows Vista - Service Pack 1 / Windows XP - Service Pack 3 *Procesor: Intel Core 2 Quad 2.4Ghz, AMD Phenom X3 2.1Ghz *Pamięć RAM: 2.5GB Vista / 2GB XP *Dysk: 18 GB wolnego miejsca *Karta graficzna 512MB NVIDIA 8600 / 512MB ATI 3870 -Inne wymagania: *Do gry online: konta Games for Windows - LIVE, oraz Rockstar Games Social Club.(Poradnik jak owe konta założyć znajduje się TUTAJ) *Oprogramowanie: Sony DADC SecuROM, Adobe Flash, DirectX, Microsoft's .NET Framework, Games for Windows - LIVE, a także Internet Explorer. Do całego artykułu (po angielsku) odsyłam TUTAJ
r e k l a m a

Komentarze (635) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 11
gmnepsania (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 14:33
ajajaj same problemy z tym gta IV;/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
GhousT (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 14:36
Ciekawe czy jeśli chodzi o Rekomendowane wymagania tzn : Phenom X3 2.1Ghz czy będzie to samo co Athlon X2 o taktowaniu 3.15 Ghz :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Fisz (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 14:37
Nie będzie to samo, bo X3 ma 3 rdzenie :E
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
matrud (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 14:39
ojoj pojdzie na full :D :D:D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pawelosek (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 14:41
I bardzo dobrze że jest zabezpiecznie! Przynajmniej ci piraci se pomażą o tej grze (No może jak tego zabezpieczenia nie zniosą [OBY])
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kacpes (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 14:48
jeśli jesteście głupi to napiszecie jak rozmównik przede mną ale nawet z takiej gry da się zrobić kopie :p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
RafucK (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 14:49
pawelosek, piraci z-hackują to szybciej niż gra będzie się instalować (co za problem zrobić jakiegoś RIP'a czy coś?). Największy problem z zabezpieczeniami mają właściciele oryginałów -_-
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
gmnepsania (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 14:49
nom kacpes ma racje niestety ;/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wowGTA4 (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 14:51
zabezpieczenia zawsze złamią [hakerzy taż się uczą]Głupio zrobili,jak by nie mogło być jak zawsze gra normalnie bez rejestracji a multi kurde nie przez to cholerne windows...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
RafucK (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 14:53
Właśnie. Po co wpier*olili ten pieprzony G4W Live ;/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Sebartus (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 14:54
mam pytanie czy gta 4 mi ruszy dosłownie ruszy bo mam kompa 3200 atlon gf 7300gt 256mb i 1gb ramu czy gta wogule ruszy ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ProTofik (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 14:54
A takie tam wymagania to chyba każdemu pójdzie na maxa w najwyższej rozdziałce....
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wowGTA4 (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 14:55
zawsze utrudnią [pierwszy raz tak się denerwuje przed kupnem gry ,żeby tylko wszystko było ok]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
michal21 (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 15:02
Sebartus nie pujdzie ci minimalna karta grafy to 7900 to chyba ci bedzie przecinać
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Mati_056 (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 15:11
heh ja już sie zarejestrowalem na Social Club :D czekam na środe
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[82.160.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 29.11.2008, 15:14
Jeżeli myslicie że te zabezpieczenia cos dadza to sie myliie. Jak tylko ktos upnie obraz do netu to zaraz piraci zcrackuja te wszystkie securomy i inne windows livy.

ps. Jeden typ z danii juz od wczoraj ma ogyrinal i jest film na youtube jak pokazuje pudelko dwie plyty i jak mu sie instaluje na kompie. Mial wystawic drugi film z gameplayem lecz nie moze aktywowac gry przed premiera.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Sebartus (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 15:20
michal21 >> moze bedzie ciac ale minimum to 1.5 ram ja mam 1gb minium karta to 7900 ja mam 7300gt 256 tez moze isc procek minium 2 x 1.8 ja mam 3200 tak samo nfs undercover nowy wymagania sa nie na moj komp a mi poszlo na srednich ladnie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
raven1824 (Poziom: 17) dodano: 29.11.2008, 15:22
to se pogralem... od poniedzialku mi neta odlaczaja :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
chymciu (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 15:23
jeżeli raz zarejestrujemy dany egzemplarz gry to już obojętnie gdzie będziemy możemy grac w dany egzemplarz gry?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Dako (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 15:25
Mhm wszystko ładnie i w ogóle ale czy pójdzie mi na windows x64 sp2?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
michal21 (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 15:25
ja sie na social club ide rejestrować
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Othello (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 15:26
Nieziemskie wymagania :o Ale za to super zabezpieczenia przed piractwem. :) Gińcie niewierni! :> A ty Sebartus nie spamuj, tylko czytaj wymagania, bo polecisz na "banana island"!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
michal21 (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 15:28
zarejestrowałem sie na social club ale maila z aktywacją nie dostałem
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
chrzanu (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 15:29
Na laptopie by mi poszło na srednich detalach gdyby nie ram bo mam wiste 2 GB a pod wiste trzeba miec 2,5 GB wiec nie wiem
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
lkosma (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 15:34
Witam, mam pytanko. Czy ktoś z was zamawiał GTA w sklepie "Robson" ? Napisałem do nich maila z pytaniem o datę dostępu i miejsce z którego grę dostaną. Jakaś Agata od nich napisała mi że gry nie mają od cenegi tylko z zagranicy ale nir dała mi odpowiedzi czy dokładają do pudła kod do GFWL. Wie ktos cos o tym ? albo chociaz o tym sklepie ? Czy to możliwe że nie dostają gry od cenegi ? a moze agata jest niepoważna ? Czekam na odpowiedź.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
matrud (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 15:37
pewmie z zagranicy sciagaja^^
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
lkosma (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 15:39
coś nie chce mi sie wierzyć. A jeśli ściągają z jakiegos zaścianka nie obsługujacego GFWL np. jakiejś Albani i nie dostane to im mordy po*******dalam
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
matrud (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 15:40
a zaplaciles juz?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Mrozek[pl] (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 15:40
O ile mi wiadomo to te zabezpieczenie latwo zlamac
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
lkosma (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 15:41
nie, place przy odbiorze ale made in allegro. Fak martwie sie ze czeka mnie "tylko" single.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
matrud (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 15:43
no a ile chca hajsu?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
lkosma (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 15:46
140 z przesylka ale to nie istotne, niech mi ktos powie ze nie mam sie o co bać ;p albo robson spłonie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
adrian158 (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 15:51
a ten abonament to ściema była?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Dako (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 15:54
z Abonamentem to chyba tyczyło się do xboxa
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
RoUs (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 16:00
Lipa troszke z tym logowaniem, wspolczuje osobom ktore nie maja neta;p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
adrian158 (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 16:07
nie tak źle, gorzej byłoby gdyby za każdym razem trzeba było się logować do gry offline
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Tomi03 (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 16:13
A ja kupiłem na Allegro ze sklepu "swiat_gier_video" i też wysłałem mailem skąd biorą gta, tylko mi nie odpisali....:(może ktoś wie czy to może być z cenegi
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
lyndows (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 16:34
Tyle będzie trzeba zrobić aby zagrać w czwórkę. :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[80.244.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 29.11.2008, 16:40
Wie ktoś czy grając przez neta będzie dostępny ruch uliczny, tak jak to jest na konsoli?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
RafucK (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 16:51
Olo_PL, tak. Będzie "żywe" miasto, ty i inni gracze. http://www.gametrailers.com/player/33318.html
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
michal21 (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 16:51
ja już sie wyędzie zarejestrowałem wystarczy tylko zainstalować i zarejestkować gre i grać!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
edding3004 (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 16:52
Ja mam procka Intel Core Dual 2 x 2.4Ghz, kartę GeForca 8800GT 512Mb i pamięci 2GB ciekawe na jakich mi pójdzie?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
michal21 (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 16:58
edding3004 mam ten sam sprzęt oprucz procka, ja mam procesor core 2 duo 2.33 ghz :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Pytos (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 17:13
jezu i tak zaraz hakery to złamią i ktoś zrobi cracka i będzie grać na piracie każdy kto nie kupi gry tak samo było z far cryem nie dało sie grać bez cracka tylko można było robić mapki ktoś po 2 dniach zrobił cracka i gra chodzi;> I tak kupie orginała :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ProTofik (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 17:14
ja mam C2D E8500 3,16GHz
Geforce GTX260 core 216
Ram 2x2GB DDR3
Monitor 22" 1680x1050
I neta 20 MB
Na razie się nie martwię co mi pójdzie a co nie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
downight (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 17:14
Ja mam Semprona 1.6 GHz, 1GB RAMu 2x800MHz, Nvidia Geforce 7300GT 256MB - heh nie pójdzie pewnie :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Weery (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 17:21
ja mam identyczny spprzet jaki jest w rekomendowanych quad geforce 8600 itd ale jedno mnie martwi jak mam 2gb ramu a w viscie jest wymagane 2,5 to pojdzie mi??? a tak sie nie boje raczej na full pójdzie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Weery (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 17:21
sory jakie geforce nivida ;P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Weery (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 17:22
no znaczy Nividia Geforce 8600 sory za pomyłke xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
TorresQ (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 17:29
Mam słabszą o jeden model kartę graficzną od rekomendowanych ale i tak gra będzie działać bez problemu więc wymagania zbytnio mnie nie zaskoczyły.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Weery (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 17:31
czyli sa szanse ze na full pójdzie?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Weery (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 17:33
pójdzie mi na full lol ludzi nie ma tu?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
Jerry_Cornelius (Poziom: 31) dodano: 29.11.2008, 17:34
punkt: "Nie ma żadnych ograniczeń co do ilości instalowań ....." OmG co to ma znaczyc?! jesli bedzie mozna tak grac przez internet to golizna -,- bo wszyscy na 1 kodzie. SecuROM to nie problem i do złamania a podczas aktywowania pewnie jakis pliczek dadza to wystarczy to powielić. Wielkie mi zabezpieczenia ;|. Wymagania... bardzo małe(taka konfiguracje PC mam z zeszłego roku :D )
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Weery (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 17:36
do corneliusa ja tez mam z tamtego roku konfiguracje ALE W KONCU ODPOWIE KTOS CZY NA FULL PÓJDZIE??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Sebartus (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 17:39
pujdzie mi na 3200 + 1gb ram i 256 gf 7300gt
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
Jerry_Cornelius (Poziom: 31) dodano: 29.11.2008, 17:42
@Weery
Owszem pojdzie, (mi chodzi nfs undercover na max detalach bez zadnego zamulenia), była informacja w newsach co do działania na full detalach i wspominali ze przycinała ale to była wina sterów a nie karty graficznej czy sprzetu.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ProTofik (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 17:42
Weery, porównaj se do wymaganych i se sam sprawdź.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Weery (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 17:44
to spoko dzieki za informacje a ty Sebatrus wżyciu ci nie pójdzie musiałbys albo nowy komp albo wszystkie czesci powymieniac.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Sebartus (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 17:44
odpowiecie mi na pytanie ktoś :?? czy pujdzie mi na 3200+ 1gb ram i 7300gt 256mb na minimalnych
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
pj1993 (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 17:44
Do [***]. Zabrali mi kompa i najprawdopodobniej bede miał go około 18 grudnia. Kurwa!!! A było tak blisko :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Sebartus (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 17:45
a to szkoda ;/ bende musial dalej grac na xboxie ;/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Weery (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 17:45
@pj1993 dlaczego ci zaBRALI??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Weery (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 17:46
człowieku karte musiałbys graficzna kupic procesorek nowy i ram
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
pj1993 (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 17:47
Ja [***]e
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ProTofik (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 17:47
ludzie ku*wa ogarnijta się, to forum czy co? Porównajcie se a nie pytacie się jak dzieci neo...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Weery (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 17:47
@pj1993 ????? o co ci chodzi ?????
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
pj1993 (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 17:48
Zrypał mi sie przez GPS prawdopodobnie, poszedł do serwisu. Powiesze sie zaraz
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
Jerry_Cornelius (Poziom: 31) dodano: 29.11.2008, 17:49
tylko ze ja mam GT 8800 512ram Geforce XFX, ram 4GB(2x2Gb) Geil 800mhz, procesor 5600 AMD athlon 64 x2 Dual 2.81Ghz Windows XP z Sp 2 (sp3 powoduje błedne działanie systemu operacyjnego wina lezy po sterownikach do procesora) dysk 320GB
myślałem o zakupieniu dodatkowej karty graficznej ale płyta głowna nie ma miejsca na nia :/ no ale na GTA IV i nowe bzdety to jestem do przodu jeszcze na 1-1.5 roku
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Weery (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 17:49
powiesisz sie bo kompa ci zabrali lol maniak?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Weery (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 17:50
ej a jak sprawdzic jaki sie ma service pack windowsa?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
pj1993 (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 17:51
Powiesze bo bede miał IV!! Ale nie bede miał na czym grać
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
Jerry_Cornelius (Poziom: 31) dodano: 29.11.2008, 17:52
pulpit/moj komputer/prawy klawisz myszki/własciwosci/1 strona(ogólne) i tam sa podane parametry. Eh tu powinno byc shout box albo czat albo irc bo spam na tych komentach wy[***]
niezly offtopic -,-
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
pj1993 (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 17:53
Może se u kumpla pogram ale nie robie sobie nadziei
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Weery (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 17:55
nie wiem nic nie pisze ale ok na 100% mi pojdzie ale z tym ramem to tez dobrze bo w visci trza 2.5gb a ja mam 2gb
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kuba9519 (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 18:00
Mam pytanko: Czy jest szansa, że GTA 4 zadziała na XP serwis pak 2?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Weery (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 18:01
no moze pójdZie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ReyDR (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 18:02
Yo wszystkim. Mam pytanie, czy mi pójdzie GTA IV na moim takim PC:
Windows XP Professional
Intel Core 2 Duo CPU E6550 2.33GHz(2CPUs)
RAM 1GB
ATI Radeon HD 2400 PRO 512 MB ?
Plz pomóżcie :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Weery (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 18:03
Bedzie cieżko no może ale z zacinkami
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
WojteCK (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 18:06
Sorry za wszelkie wulgaryzmy które napisze....


Ale no [***] jego mać, co my robiliśmy tą gre [***]? czy graliśmy? weźcie się uspokójcie!!! nikt w to jeszcze [***] nie grał na PC, i nie wie!! Wszyscy wiedzą to samo co osoby pytające: "Puidźe mi na moijm kompie" więc takie pytania do do R* wysyłać -.-
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Weery (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 18:07
Wojtek ty zjebie jak masz jakies problemy nikt ci nie karze czytac i pisac!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ReyDR (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 18:11
No właśnie skąd możesz wiedzieć jak będzie chodziła u kogoś??? :D:D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
michal21 (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 18:11
popaprało cie frajerze!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
michal21 (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 18:13
karzdy ma innego kompa i na rużnych ustawieniach bedzie chodzić a jak nie to se ps3 kup wtedy ci pujdzie na 500%
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ReyDR (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 18:15
Jak narazie wszystkie nowe gry co nie dawno wyszły np. Far Cry 2, Call of Duty World At War działają mi normalnie, bez "ścinek"
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
michal21 (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 18:18
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Weery (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 18:19
michal to xbox podłączony do monitora oraz koles sobie myszke i klawie podlaczyl
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Weery (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 18:21
a nie to fake bo koles skreca w prawko a auto w lewo lol xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
dommanu3 (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 18:22
co to za link to fake 100% na pc jest nowe intro ... ja tez mam xboxa i komputer do jednego monitora podlaczone takie fake moze zrobic kazy....

a czy ktos moze mi potwierdzic :

*Pamięć RAM: 2.5GB Vista / 2GB XP
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Weery (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 18:23
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ReyDR (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 18:25
fakeeee!!!!:D:D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
michal21 (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 18:26
dajcie link z tym duniczykiem co gta 4 na pc instaluje plz
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[93.105.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 29.11.2008, 18:30
gta 4 wreszcie na pc juz za 2 dni
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Weery (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 18:32
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
michal21 (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 18:33
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
michal21 (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 18:34
dzięki weery
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ReyDR (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 18:35
2 dni. Nie wiem jak ja wytrzymam w szkole,
czekając aż pójde po tą gierke!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
michal21 (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 18:37
ten duniczyk nagrał 2 parta? bo to pierwszy jest.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
michal21 (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 18:38
już jest cloneDVD czyli zaraz złamią zabespieczenia
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
krzys1808 (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 18:39
michal21---> Nie ma parta 2 ponieważ nie diałają serwery na których trzrba będzie zarejestrować gre. Napisał że będzie we wtorek albo w środę
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Weery (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 18:41
juz sciagaja gtsaa ;P a co dunczyla grac nie moze bo sa wlaczone te zeby zarejestrowac gre w necie bo to 2 bedzie wlaczne a gta juz jest tylko ze my go nie mamy bo u cenegi na magazynach juz jest
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
gangsta885 (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 18:44
Autor: pawelosek IP, data: 29/11/2008 14:41:55
I bardzo dobrze że jest zabezpiecznie! Przynajmniej ci piraci se pomażą o tej grze (No może jak tego zabezpieczenia nie zniosą [OBY])

Pomarzyć możesz , taka sama sytuacja z rejestrowaniem gry było z Bioshock i co jest crack i możesz grać bez rejestracji.Dziś wszystko załamią crakerzy.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
michal21 (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 18:44
nie mogli 1 grudnia wypuścić
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 18:45
I czekam! No i doczekać się nie mogę!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Weery (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 18:45
michal mogli 21 listopada tak juz bysmy grali
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
michal21 (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 18:45
te gta 4 to bez zabezpieczeń mogli zrobić bo dla hakerów one nie istnieją
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Weery (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 18:46
nicolas ja tak samo no kurde tak sie nudze juz ja chce gta!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
michal21 (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 18:47
ale lepiej 3gru bo potem by błędy były i te inne a tak to zrobiął wszystko dokładnie jednak chyba warto czekać
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Weery (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 18:48
no warto ale te czekanie zaostrza apetyt i tylko obojetnie gdzie jestes myslisz o 1 o gta
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
michal21 (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 18:50
oglądałem filmik na youtubie, facio przeszedł wszystkie misje głównej fabuły 60-65% gry w tydzień
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
michal21 (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 18:51
a żebyś wiedział
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[85.220.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 29.11.2008, 18:52
ładne detale samochodów zrobili nie to co w sa kwadraćaki nie samochody
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Fisz (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 19:08
@gangsta885: może i złamią wszystko, ale trochę czasu minie, zanim to zrobią. Zanim wyjdzie crack, to już wszyscy będą hulać na multiku.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[82.160.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 29.11.2008, 19:09
prawda jest taka ze gosc z youtube z danii o nicku nikolaibo ma naprawde gta ale i tak nie moze jeszcze zagrac. I to nie on zrobil upload na demonoidzie tylko jakis dow[***]nis podpisał sie jesgo nickem, a pozatym ten obraz to fake, na zacohdzie maja łacza 10x szybsze od naszych wiec 12gb to tylko kwestia paru godzin i jak sie okazało to FAKE. Moderator juz usunął tego torrenta. Wiec wychodzi na to ze ten dunczyk ma jako jedyny gta w domu bo jesli mial by go ktos inny to gra byla by juz w necie a crack by juz sie robil.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wowGTA4 (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 19:12
są tacy co wolą poczekać [max 2 tygodnie i pykac na cracku ].Wyczujcie płacisz za gre tyle kasy i jeszcze karzą ci się rejestrować i wogóle sądząc po tym co piszą to same problemy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[82.160.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 29.11.2008, 19:15
wowGTA4 może i tak ale i tak R* troche robi nam łaske bo równie dobrze wogole mogłoby nie być gta IV na pc a wtedy trzymał byś białego pada w ręku i wpatrywał się w 21" elemisa
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
WSZtmm (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 19:21
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Ghost589 (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 19:25
Do:Autor: WSZtmm IP, data: 29/11/2008 19:21:31//Te zdjęcia co podałeś w linkach wyglądają bardzo realistycznie chyba gość miał znajomości u wydawcy, albo z 2 tygodnie siedział i to drukował wszystko :).
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 19:34
Pudełko ma tak wyglądać - ale ja nie jestem pewien czy to prawda... :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Garfield 2 (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 19:37
Ghost:
Na PC już ludzie niektórzy mają w Indiach i nie wiem czemu
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Ghost589 (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 19:37
Jeszcze tak patrze na te zdjęcia co podał WSZtmm i szczególnie na pierwszym zdjęciu ten przewodnik po Libert City wydaje się podejrzanie cienki jak by była jedna strona tylko wydrukowana(okładka). Zobaczcie sami.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[93.105.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 29.11.2008, 20:03
ja mam wymaganie jeszcze lepsze nisz od rekomendowanych
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Fisz (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 20:05
OMG! Zauważcie na na 1 i 2 zdjęciu to pudło ma wypuklenia przy napisie grand theft auto [załamuje się światło] więc sam by tego nie zrobił -.- Nie wiem czemu niektórzy twierdzą, że to fake. Przecież u nas cenega już od 1-2? dni ma IV na magazynach. Pewnie koleś ma jakieś znajomości, dał magazynierowi na flachę i dostał swoje gta :C
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[93.105.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 29.11.2008, 20:06
ha ha wsztm zal to jest puste pudelko po grze z wydrukowanym nakladka z neta a plyta to chyba tez wydrukowana
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Fisz (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 20:12
xzibit26_pl: sam jesteś wydrukowany. Przecież widać, że płytka oryginalnie tłoczona, bo nadruk jest gładki i błyszczący.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Mrozek[pl] (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 20:17
Przeciez na Youtube jest juz filmik jak koles wgrywa GTA a jak nie wierzysz : WSZtmm podal takie same fotki jak ten koles ma plyty itd
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Mrozek[pl] (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 20:18
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Shotgun (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 20:34
według mnie to zaduzo troche hałasu wokół tego gta gra jak kazda inna po jakimś czasie sie zawsze znudzi i będzie odstawiona w kont są wazniejsze sprawy niz jakies gry
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
patrykkora (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 20:42
jeszcze tylko 2 dni :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 20:46
Takie są gry 7 generacji i nie udane 6... Jednak GTA IV to wyśmienita gra! Wyjątek...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
RafucK (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 20:53
komentarz z YT: No, this isn't fake. Rockstar siad that the guy really have the game, but he can't play the game till 3 December, because a kind of protect (disable the running of the game before 3 December).
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
gmnepsania (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 20:56
ten zegar gtasite jest chyba popsuty ;/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
gmnepsania (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 20:58
powiny być 4dni a nie 2dni ;/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ProTofik (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 21:43
ja chyba nawed kupie oryginała... Ale to tylko spekulacje.
PS: Admini poprawcie zegar na stronie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
cuZz (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 21:43
nie jest zepsuty, odlicza datę do 2 grudnia
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ozim123 (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 22:07
Heh...ja tam mam farta ;d akurat sie mieszcze w rekomedowanych ;d;d a co do tych zdjec ;p przyjzyjcie sie tej gazetce z liberty city ;p sama okladka... chyba ze to jakas reklama ;p a poradnik w pudelku
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ketrabosz (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 22:08
założe się że maxymalnie godzine po wydaniu będą już cracki, keygeny itp. :) np. Need For Speed Undercover miał światową premierę 18.11.08 a 17.11.08 można było go ściągnąć ze wszystkimi keygenami itp.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
RoUs (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 22:10
juz jest GTA IV jest do pobrania z keygenem gdzie nie trzeba sie rejestrowac;p Linku nie podaje bo to piractwo, a to porządna stronka;d:D:D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ketrabosz (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 22:11
takie pytanie dotyczące możliwości instalacji na wielu komputerach - będzie coś takiego jak konta w stylu TDU?? Jak tak to nikt nie złamie MP.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ketrabosz (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 22:17
nie ma torrenta bo gta nie jest nawet w fazie tłoczenia ;) może jakieś tech demo ale wątpie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Fisz (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 22:24
@ketrabosz: nie chcę nic mówić, ale IV już jest w magazynach gotowe do wysyłki...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
RoUs (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 22:25
poszukaj to zobaczysz;P nie musisz mi wierzyc sam sprawdzi tak jak w tym banku ING bank:D:D:D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ketrabosz (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 22:28
wjeta hopy co to fake? :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS (Poziom: 29) dodano: 29.11.2008, 22:31
"juz jest GTA IV jest do pobrania z keygenem gdzie nie trzeba sie rejestrowa" Ta jasne ;] Po co takie glupoty pisac to nie kapie..
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
gmnepsania (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 22:40
zegar jest zepsuty bo odlicza czas 1 grudzień godzine 24:00
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Mati_056 (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 22:41
ani ja RoUs pewnie se z [***] wzioł weż wogóle wy*******j z tąd je***y piracie po ch**a tu wchodzisz to nie stronka dla ciebie pozdro
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ketrabosz (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 22:41
a jak jest z wersjami na xbox/ps3 - piraci mogą sobie spokojnie grać w internecie? to by było troche no fair
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ketrabosz (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 22:43
wow mamy chat ;D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 22:48
Ten kto ma kogoś z rodziny na wyższych stanowiskach - na magazynach, może se zabrać dla krewnego grę i może dlatego jest przez czyjeś debilstwo do pobrania...(chyba, że reguły są przestrzegane - to gry nie wydostały się z magazynów)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
KoKuS (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 22:52
Ktoś się pytał nt. piractwa na konsolach, więc odpowiadam. MS nie robi wiele aby zabezpieczyć swoją konsolę przed piractwem, ale zdarzają się wyjątki, np. po wprowadzeniu nowego Dashboarda sporo osób zarobiło bana. Na PS3 sytuacja wygląda tak że nie ma piractwa, mimo że BlueRay zostało kilka dni temu złamane, to mimo to nadal się nie opłaca piracić ze względu że 1 płyta BluRay kosztuje ~ 50 zł, a nagrywarka ~1000 zł, więc niewiele się zwraca. Lepiej mieć oryginalną wersję, cieszyć się bezproblemową grą, nie bać się bana, no i mieć na półce pudełko z grą :>
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
WSZtmm (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 22:54
KoKuS widzę że jesteś w temacie.
MS nie banował za NXE.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
cuZz (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 22:54
@gmnepsanie to sobie dodaj do tego zegara 1 sekundę i już nie pierdziel
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
WSZtmm (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 22:55
Płyta Blu Ray 20 zł a nagrywarka 650.
Blu Ray w PS 3 jest wolne.. i ludzie zaczną olewać PS3. bo wynaleźli nowe płytki na stary czerwony laser o pojemności 100 GB.
Xbox będzie rządził i PC.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ketrabosz (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 22:56
to jak będzie z tą sytuacją na PC?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ketrabosz (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 22:57
dobra jak będzie tak będzie - grę mam już zamówioną więc myślę, że problemów nie napotkam
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
WSZtmm (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 22:57
A jak ma być ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ketrabosz (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 23:00
no wiesz jedna osoba kupuje... za 140 a inni za 15zł... trochę niesprawiedliwe
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
WSZtmm (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 23:01
Taki świat..
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.2.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 29.11.2008, 23:02
Witam mam tutaj takie cUś dla osób które by chciały mieć service pack 3 dla windows XP ale nie wiedzą z kont go mieć, to jest link do patcha sp3 zajmuje 300mb i działa na pirackiej wersji windows XP oraz oryginalnej. http://programy.pcworld.pl/pobierz/pc/17666.html
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.2.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 29.11.2008, 23:06
ketrabosz zal cie człowieku ^^ ja dałem dobry link tylko ty jakiś poobutton ^^eh...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
ASGFanPL (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 23:08
ketrabosz to nie jest śmieszne...... Nie klikajcie w to bo to jest jakieś sranie na babke (dosłownie)....
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ketrabosz (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 23:08
H@H@ spoko :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Klawisz (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 23:09
frajer któremu nieszkoda fiuta puszcza jakieś zj***ne linki co niemasz nikogo to go poszukaj ale poco taki badziew tu wciskasz
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.2.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 29.11.2008, 23:09
no własnie ketrabosz to jakiś eh.. a wiec powtarzam posta tutaj macie link do patcha który zajmuje 300mb posiada on najnowsze laty oraz uaktualnienia http://programy.pcworld.pl/pobierz/pc/17666.html
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
RoUs (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 23:15
wlaczcie sobie Ci co maja xp aktualizacje w panelu sterowania, to odrazu wam sie sciagnie ze strony producenta .... OMG ;/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ketrabosz (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 23:15
klawisz niezły z ciebie klawisz... albo taboret. wyluzuj
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kuba9519 (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 23:15
Wielkie dzięki tez2! Już ściągam. A to, że działa też na pirata windowsa to dla niektórych wielka zaleta! (nie dla mnie xD)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.2.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 29.11.2008, 23:16
RoUs tak ale przy okazji zablokuje programy takie jak windows media player i inne jak ktoś ma piracka wersje a ten patch nie ja go mam i mam windows sp3 dzieki temu i jestem zadowolony a tutaj dałem tego linka dla osob które chciały by mieć sp3.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kuba9519 (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 23:17
... a mają pirata (nie ja ;))
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
RoUs (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 23:18
Klawisz czym sie kierowales przy wyborze takiego niku bo na pewno tak samo z siebie (jestes zwolenikiem Policji???)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.2.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 29.11.2008, 23:19
kuba9519 no ale dużo osób ma, np. JA!! :D a wiec ten patch mi się przydał i tobie też ;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kuba9519 (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 23:19
tez2 ten patch na pewno mi Okna nie rozchrzani? ;p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.2.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 29.11.2008, 23:21
kuba9519 mam ten patch i wszystko działa to są takie jak przy aktualizacji windowsa pliki tylko że w instalacji i działają z pirackimi wersjami windowsa też
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
RoUs (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 23:22
tez 2 kto Ci takich bzdur na opowiadal nic Ci nie zablokuje bo choćby media player jest wersja( bez wzgledu na wersje) free... LoL;o
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kuba9519 (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 23:22
Mam nadzieję (nie żebym miał pirata ;p)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.2.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 29.11.2008, 23:23
poprostu jak masz windows xp sp2 a chcesz mieć sp3 które wymaga gta 4 to pobierasz ten patch i instalujesz i tyle masz sp3 ;].
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.2.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 29.11.2008, 23:25
RoUs mi jakoś kiedyś jak chciałem akutalizować windowsa tak przez panel sterowania to mi zablokowało parę programów ;p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
RoUs (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 23:26
WoW ale macie problemy z zainstalowaniem sp3 ... wtf;p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Klawisz (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 23:26
nie poprostu niechciało mi się myśleć i pierwszal lepsza myśl poszła na mój nick
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.2.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 29.11.2008, 23:27
hehe ok skończmy już rozmowę o tym sp3 :P a tak jeśli chodzi o gta 4 to już się też nie mogę doczekać tych paru dni jeszcze ;] no ale cóż tylko czekać :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
RoUs (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 23:30
no to jak kazdy, ale na tej stronce sie nic nie dzieje;/ zadnych newsow, artykułów, zupelnie nic
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Alienman (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 23:30
Kurde mam umówioną randkę z GTA, może 2 grudzień? Nie umiem się doczekać. Zamkniemy się w pokoju... Kurde ale mam fantazję:D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
RoUs (Poziom: 16) dodano: 29.11.2008, 23:33
alienman powinieneś sie leczyc:P;P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ketrabosz (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 23:35
za te 140 zł dostanę 2-3 pały na półrocze i wywalą mnie z LO i bd miał prze***ane i nigdzie mnie do pracy nie wezmą i bd zarabiał tak jak Niko i bd w USA - już nie wiem czy sie cieszyć z premiery :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ketrabosz (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 23:37
co do wymagań Rekomendowane czyli zalecane przez producenta - czyli będzie śmigać mi na q6600 4ramu i gf8600 bez zacięcia??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Klawisz (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 23:38
ketrabosz to się weź za siebie człowieku nieczekaj na gta tylko się ucz
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.2.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 29.11.2008, 23:51
ej sorki że się pytam ale za bardzo to ja się nie znam a wiec mam takiego kompa RAM:2GB Grafika:GeForce9600GT (512) Procesor:64 X2 Dual Core Processor 3800+ 2,01 GHz i chciał bym się dowiedzieć od osoby która się na tym zna czy mi gta 4 wejdzie?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
WSZtmm (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 23:53
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ketrabosz (Poziom: 11) dodano: 29.11.2008, 23:57
hopie! to jest fake!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
WSZtmm (Poziom: 11) dodano: 30.11.2008, 00:00
Tiaaa.. z Far Cry 2 też tak mówili Eh..
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
WarLord (Poziom: 16) dodano: 30.11.2008, 00:00
Wladek fake....
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ketrabosz (Poziom: 11) dodano: 30.11.2008, 00:01
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Kamiloss (Poziom: 16) dodano: 30.11.2008, 00:02
żenada - i tak nie pogracie po po pierwsze nie ma cracka a po drugie gra wymaga aktywacji w necie

dobrze że ja swój egzemplarz już zamówiłem ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.2.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 30.11.2008, 00:02
WSZtmm to jest fake usuneli już ten torrent z tylu stron.. a zresztą sam pobierz i zobaczysz ^^ czysty fake i tyle.. był ten torrent omawiany już na jakieś stroni gdzie goście go pobrali i się okazało że fake
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
WSZtmm (Poziom: 11) dodano: 30.11.2008, 00:02
RLD nie śpi.. ;) i crack będzie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
WSZtmm (Poziom: 11) dodano: 30.11.2008, 00:04
na xvboxa kupiłem oryginał.. i miałem jeden z pierwszych podczas premiery to i na PC też kupię org.. Wszystkie gry na Xboxa piraty a GTA oryginał :) szacunek
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Kamiloss (Poziom: 16) dodano: 30.11.2008, 00:05
WSZtmm - co z tego ? po niecie nie pograją piraci...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.2.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 30.11.2008, 00:06
WSZtmm to jest fake usuneli już ten torrent z tylu stron.. a zresztą sam pobierz i zobaczysz czysty fake i tyle.. był ten torrent omawiany już na jakieś strone gdzie goście go pobrali i się okazało że fake
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
19WaLdEk20 (Poziom: 16) dodano: 30.11.2008, 00:06
pewnie z kilka osób nie czyta opisów tylko sciaga tego mojego fejka
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
WSZtmm (Poziom: 11) dodano: 30.11.2008, 00:08
No więc dlatego mówię że kupie org.. zresztą nienawidzę multi.. dla mnie mogłoby nie istnieć.. w cod i inne gierki tylko singiel.. nie trawie multi.. w multi mogę pograć 10 minut ale dla mnie totalny bezsens chodzić w kółko po mapie i strzelać do siebie tak 24/24 7/7 365/365 ..Singla przechodzisz i malina.. a nie co chwila jarać się kto lepszy..
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ketrabosz (Poziom: 11) dodano: 30.11.2008, 00:09
fake nie fake... chociaż napewno fake to i tak za góra 4-5 dni sobie pogramy :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Kamiloss (Poziom: 16) dodano: 30.11.2008, 00:12
Multi skutecznie przedłuża grę - co za tym idzie daje jeszcze więcej frajdy a o to w tym chodzi :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ketrabosz (Poziom: 11) dodano: 30.11.2008, 00:14
od razu w multi zakładam gang Scooter Brothers! http://pl.youtube.com/watch?v=GxKj_CmtHRI
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.2.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 30.11.2008, 00:25
ok lecę już spać życzę wam i sobie wytrwania i cierpliwość do premiery GTA4 na pc w polsce :PP Narka wszystkim ;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Kamiloss (Poziom: 16) dodano: 30.11.2008, 00:28
przez spanie czas oczekiwania na gta 4 szybciej mija ;D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kacpes (Poziom: 16) dodano: 30.11.2008, 00:28
Chyba się do gangu dołączę
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ketrabosz (Poziom: 11) dodano: 30.11.2008, 00:32
kurde ale mafia 2 to będzie dopiero gra ;] ide spać. P@P@
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kacpes (Poziom: 16) dodano: 30.11.2008, 00:32
macie racje sleep
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[80.244.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 30.11.2008, 00:54
Choć mam gta IV na xbox360 to i tak kupie na PC. Ze względu na możliwość jej modyfikacji.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Derdakov (Poziom: 11) dodano: 30.11.2008, 01:46
a ja dziś zamówiłem na Cenega.pl i nie moge sie doczekać Aby zagrać w multi bez zadnych konsekwencji musze zmienić w Windows Live kraj z którego pochodze i moge grać? Tak?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kuba9519 (Poziom: 16) dodano: 30.11.2008, 07:48
Ja na mikołajki dośtane ^^ Oczywiście oryginał żeby na multi grać. To będzie moje pierwsze oryginalne GTA ;p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kuba9519 (Poziom: 16) dodano: 30.11.2008, 08:34
tez2 mam spore problemy z tym sp3 ;p a konkretnie to z plikiem atapi.sys... Chyba sobie odpuszczę, może na sp2 zadziała...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Sebartus (Poziom: 11) dodano: 30.11.2008, 08:58
a ja juz sciagam gta 4 :) jeszcze 15% i pykam crack juz tez jest juz sie doczekać nieumie ;P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kuba9519 (Poziom: 16) dodano: 30.11.2008, 09:06
Sebartus. A niby skąd wziąłeś GTA4 przed premierą ;p. Chyba, że piraci są szybsi niż myślałem ;). Co do sp3 to znalazłem już lepszy sposób :) DZIĘKI WAM GOOGLE! ;p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Bodzio (Poziom: 11) dodano: 30.11.2008, 09:07
To nie jest strona wazerowa tylko strona o GTA bez piractwa, paru użytkowników już pożegnałem. Jak ktoś jeszcze bedzie podawał jakieś linki albo cokolwiek pisał o tym, że ściąga (nas to nie obchodzi czy ściagasz czy nie) to również się pożegnamy.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
RoUs (Poziom: 16) dodano: 30.11.2008, 09:32
Jak gta GTA 4 ma LAN to kazdy sobie zagra przez multi, tylko ze w orginalce przez internet, a Ci co beda mieli pirata zagraja przez hamachi;d
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 30.11.2008, 09:59
GTA IV - gra dla której jesteśmy gotowi tyle zrobić... Trochę dziwne, mam nadzieje, że się szybko nie znudzi!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kox123 (Poziom: 16) dodano: 30.11.2008, 10:00
Bodzio - tak trzymać ;d
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wowGTA4 (Poziom: 11) dodano: 30.11.2008, 10:35
Bodzio własnie [przestańcie o tym mówić ]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Czarny IV (Poziom: 16) dodano: 30.11.2008, 10:47
Ja nierozumiem! Jak można piratować tak świetną grę! Czy wy nooby,którzy mają piraty,nie chcecie poczuć tej radości trzymania w rękach tak wspaniałej gry?!
Nie którzy na tej stronie to są skończeni debile bez wyobraźni i honoru -_-"
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Mrozek[pl] (Poziom: 16) dodano: 30.11.2008, 10:51
HEhe a ja mam pliczek ReadMe.txt z płyty GTA IV i juz ucze sie sterowania ^^
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Fisz (Poziom: 11) dodano: 30.11.2008, 10:53
Tak to już jest jak się dzieci 10-13lat dorwą do neta, myślą, że jak coś ściągną z torrenta/innych sajtek to są fajni. Banować dzieciarnie w piz**.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Mrozek[pl] (Poziom: 16) dodano: 30.11.2008, 10:56
Jak by co to ja znalazlem ten pliczek na innym forum o gta/o ile wiem to legalnie posiadac taki pliczek/, a nie jakims torr$nt
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
raven1824 (Poziom: 17) dodano: 30.11.2008, 11:27
http://pl.youtube.com/watch?v=AvYCqLbR-6o moze mi ktos powiedziec skad gosciu to wytrzasnał???
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
slacker7 (Poziom: 11) dodano: 30.11.2008, 11:28
A ja znam osobę, która ma ponad 100 gier i ŻADNEGO pirata. Tym kimś jest Mosinn. Ma tu konto na gtasite może ktoś kojarzy. Znam chłopaka osobiście i wiem jak jest. Nie ma piratów, a to czemu? Zapewne szanuje prawo i lubi mieć tę satysfakcję z zakupionej gry i pełnego korzystania z niej (chodzi o grę w multi). Ja dawniej byłem pirat jakich mało. Byłem nawet gotów pobierać chleb z torrentów ^^, ale stwierdziłem, że fajniej mieć oryginały. Czemu tak stwierdziłem to sam nie wiem xD Mam jeszcze trochę piractwa w półce, ale ostatnio wszystko zamieniam na oryginały. Póki co zamieniłem SWAT4, Gothic 1 i 3, GTA 3, GTA VC teraz czas na Kompanię Braci i Gta San Andreas :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
dommanu3 (Poziom: 16) dodano: 30.11.2008, 11:33
raven1824

gta 4 na calym swice ukaze sie 3 rudnia, wiec gra zostala juz dawno wytloczona a obecnie rozprzestrzenia sie po swiecie.. zapewne juz duzo sklepow posiada gta 4 gdzies na zapleczu... a jesli pracujesz w tym sklepie albo masz znajomosci to za krate browaru swoją gre dostaniesz wczesniej... ja np fife 09 dostalem 4 dni przed premiera w taki sposob :) pozdro
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Jonathan (Poziom: 16) dodano: 30.11.2008, 11:36
@slacker7:

Też przestawiam się na oryginalne rzeczy. Zaczęło się od filmów DVD, później przyszedł oryginalny Windows, a po weekendzie GTAIV :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Fisz (Poziom: 11) dodano: 30.11.2008, 11:36
@raven1824: ukradł / dał magazynierowi na flachę :E
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
raven1824 (Poziom: 17) dodano: 30.11.2008, 11:38
qrwa 3 dni stanowczo za duzo nie wytrzymam :( :( :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
dommanu3 (Poziom: 16) dodano: 30.11.2008, 11:39
ale i tak nawet jak ja pojde jutro i dostane to gta 4 za krate browaru czy o tak o to nic z tego bo zeby zagrac trzeba gre zarejestrowac :/ a rejestracja rpzoczyna sie w srode... w dniu premiery gry....
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[88.156.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 30.11.2008, 11:55
Już nie mogę się doczekać kiedy gra pojawi się w torrencie :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
raven1824 (Poziom: 17) dodano: 30.11.2008, 12:01
karma01 z calego serca zycze tobie i wszystkim piratom zebyscie nigdy nie zagrali w GTA 4 :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Alienman (Poziom: 16) dodano: 30.11.2008, 12:05
A jak ja ściągnę (bo nie wytrzymam presji) i już mam tą grę zamówioną, to też od złodziei mnie wyzwiecie?:P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Jonathan (Poziom: 16) dodano: 30.11.2008, 12:06
@dommanu3:

Dzień premiery to 2 grudnia. W USA część sklepów pewnie zacznie sprzedaż o północy z 1 na 2 grudnia, więc aktywacja na pewno będzie wtedy już możliwa.

U nas to jest wtorek, 8 rano czasu polskiego. Jakie czekanie do środy?


+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wowGTA4 (Poziom: 11) dodano: 30.11.2008, 12:22
tak aktywacja będzie na 100% możliwa już od wtorku jak nie od poniedziałku [co to za gadanie ,że od sierody]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
fredi_ (Poziom: 16) dodano: 30.11.2008, 12:34
"sierody" ?? O KU*WA !! HAHAHAHAHA !!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Zelazko_PL (Poziom: 16) dodano: 30.11.2008, 13:05
Wymagania przesadzone.sa takie duze ze wzgledu procesow w tle a sama gra wymaga mniej.Wystarczy powylaczac wszystko w tle i minimalne beda zalecanymi :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ReyDR (Poziom: 11) dodano: 30.11.2008, 13:08
Racja przesadzone jak nie wiem co ale mi pójdzie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ReyDR (Poziom: 11) dodano: 30.11.2008, 13:12
Najlepiej wyłączyć wygładzenia krawędzi wtedy gra śmiga. Wyłączenie tej opcji i tak nie sprawi że grafika bedzie slaba...:P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 30.11.2008, 13:24
Ja mam karte 7900 GS(256) i chce grać w tą grę :S No to załamka...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
RoUs (Poziom: 16) dodano: 30.11.2008, 13:29
GTA IV JUZ DO POBRANIA Z PEWNYCH TORRENTOW DAJE SCREENA< JESLI KOGOS NIE STAC:/ JA KUPUJE GTA 4, I NIE CHCE ROZPROWADZAC PIRACTWA, ALE WIEM JAK WYGLADA SYTLACJA W NIE KTORYCH DOMACH. TU DAJE LINK ZE SCRRENEM http://img201.imageshack.us/my.php?image=gbffdhgfh6.png
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wowGTA4 (Poziom: 11) dodano: 30.11.2008, 13:39
BOZE JUZ DAWNO JEST OD KILKU NASTU GODZIN ALE PO CO O TYM GADAC jak ktos jest pirat to znajdzie zawsze
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Fisz (Poziom: 11) dodano: 30.11.2008, 13:39
Taa.. to have fun z tym pobieraniem. Lepiej kup oryginała, to już pograsz w IV w następnym tygodniu.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wowGTA4 (Poziom: 11) dodano: 30.11.2008, 13:42
Zelazko_PL wymagania są ,ponieważ gra nie ma wogóle wczytywań prawie .A ZEBY PC NADĄżyło za grą musi być dobrze wypasione.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
crimer (Poziom: 16) dodano: 30.11.2008, 13:42
To wszystko fake narazie :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wowGTA4 (Poziom: 11) dodano: 30.11.2008, 13:43
Ja kupuje oryginalne osobiscie w sklepie bo kupic przez neta żadna satysfakcja
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Fisz (Poziom: 11) dodano: 30.11.2008, 13:55
Fake, nie fake. Teraz tak g**** zrobią, jedynie mogą sobie popatrzeć na pliki :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
drake (Poziom: 11) dodano: 30.11.2008, 13:58
Kolejne pisanie o pirackich wersjach Grand Theft Auto IV na PC/crackach/torrentach zakończy się usunięciem komentarza lub nadaniem 48 godzinnego bana na konto i ip. Pozdrawiam, redaktor strony GTASite.pl - drake.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
drake (Poziom: 11) dodano: 30.11.2008, 14:02
Dodam jeszcze coś: Nielegalna kopia GTA IV posiadana przez Nicolaibo, jest można by powiedzieć do [***] - można ją aktywować i włączyć dopiero podczas oficjalnego wydania, czyli 2/3 grudnia 2008 roku.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
sanderus7 (Poziom: 16) dodano: 30.11.2008, 14:03
Sorry że pisze ale nie wiem czy mi wejdzie xd (nie jestem dziecko neo)

AMD Athlon x2 64 6000+ 3GHz
ATI Radeon HD 4850 512 MB
3,5GB Kingston 800MHz
Windows XP Home SP 3
Wiem że tej gry nie macie ale ja chcę sie upewnic ;d
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
dommanu3 (Poziom: 16) dodano: 30.11.2008, 14:05
o i dobrze XD ale gra jest tak oczekiwana i wzbudza tak wilkie emocje ze wiekszosc nawet jest zdecydowana pojsc po nią do sklepu co jest dla mnie wielkim zaskoczeniem xD w srode wszystko ucichnie :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
drake (Poziom: 11) dodano: 30.11.2008, 14:09
sanderus, na minimalnych/srednich ci pojdzie, jakos ja, mimo iż mam złoma (athlon 64x2 3800, 2gb ramu, gf 7600gs) się nie przejmuje, bo na minimalnych napewno każdemu, może z mniejsza liczba fps pójdzie :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
GTAGAMER (Poziom: 16) dodano: 30.11.2008, 14:09
sanderus7 GTAIV spokojnie ci pójdzie na takim sprzęcie:):) Ja osobiście nie moge doczekać się jak skocze do sklepu po nowiuśkie GTAIV i odpale go na mojej maszynce:) Wymagania nie są wcale takie duże jak wszyscy mówili.:)
Pozdro.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
GTAGAMER (Poziom: 16) dodano: 30.11.2008, 14:10
drake myśle że powinno mu pójść nawet na najwyższych.. mam nadzieje, że optymalizacja nie będzie skopana w co wątpie bo każde GTA było pod tym względem świetne:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
I love GTA (Poziom: 11) dodano: 30.11.2008, 14:36
RoUs, to jest fake, wystarczy komentarze przeczytać. Dobija mnie już to czekanie na premierę, z nudów zacząłem odłożoną kasę liczyć. ;P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ReyDR (Poziom: 11) dodano: 30.11.2008, 14:37
Plz piszczie czy mi pójdzie, najlepiej Ten kto się zna:
Microsoft Windows Professional
Intel Core 2 Duo CPU E6550 2.33GHz (2CPUs)
RAM: 1GB
ATI Radeon HD 2400 PRO 512 MB
PLZ !!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Hekko (Poziom: 16) dodano: 30.11.2008, 14:41
Pujdzie ci na minimalnych
ale jak dokupisz jeszcze 1 gb ram (kosztuje 50 zł) to ci pujdzie bez przycinki na minimalnych
P.S musisz mieć servis packa 3 żeby ci poszedł
P.S 2 jak masz grafike geforca od 7300 w góre to powinno pujść
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ReyDR (Poziom: 11) dodano: 30.11.2008, 14:44
AA skąd możesz o tym wiedzieć?! :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ReyDR (Poziom: 11) dodano: 30.11.2008, 14:45
No ram to napewno nie wstawie bo kompa mam jeszcze na gwarancji :D:D:D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[80.244.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 30.11.2008, 14:46
No ale co to za przyjemność grania na najniższych detalach. Grafika wygląda okropnie, Kwadratowe wszystko jest. Tak jak np. Gta Sa da na najniższe detale to się grać nie da.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ReyDR (Poziom: 11) dodano: 30.11.2008, 14:46
aaa windows service pack 2 wystarczy????
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ReyDR (Poziom: 11) dodano: 30.11.2008, 14:48
Jak dotąd najnowsze gry (Call of Duty World at war far cry 2) działają mi bez problemu!!! :D czemu GTA 4 ma nie pójść
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ReyDR (Poziom: 11) dodano: 30.11.2008, 14:50
procesor mam 2 rdzeniowy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Bodzio (Poziom: 11) dodano: 30.11.2008, 15:01
To skoro wiesz, że ci pójdzie to po co sie pytasz?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Kubaa (Poziom: 11) dodano: 30.11.2008, 15:03
wiadomo na ilu płytach będzie gta 4?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Fisz (Poziom: 11) dodano: 30.11.2008, 15:07
2 płyty DVD-DL
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Kubaa (Poziom: 11) dodano: 30.11.2008, 15:18
gdzie znalazłeś tę informację?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
panzN (Poziom: 11) dodano: 30.11.2008, 15:23
jak to jest z tym service pakiem, niby jest ze sp3 ale niektorzy mowia ze sp2 wystarczy, prosolbym o wypowedzneie sie kogos kto ogarnia temat.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wowGTA4 (Poziom: 11) dodano: 30.11.2008, 15:31
w wymaganiach pisze ,że 3 ponieważ jest to najnowsza aktualizacja do xp a ze gra chodzi przez windows to specjalnie tak piszą .Jestem pewien na 99% ,ze gra pojdzie na sp2 spokojnie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
mucha1992 (Poziom: 16) dodano: 30.11.2008, 15:33
ej a powiedzcie mi po co jest Sony DADC SecuROM bo jestem zielony
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
hectorpoznan (Poziom: 11) dodano: 30.11.2008, 15:37
Ee tam wszystko da sie zlamac a wymagania sa przesadzone i tyle :P na bank ruszy bez problemu na karcie 128mb ramu 512 i procku 3,0GHz bo przy takiej grafie to smiac sie chce ze sa takie wymogi.
Mi tam bedzie ladnie chodzic ;) ale co tam xbox mi wystarcza
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
misiekgud (Poziom: 11) dodano: 30.11.2008, 15:39
A Disc 1- to raczej by nie podpisywali. I 18GB na dysku wąpie że udałoby im się skonwertować tak do 7,90GB. ponad 10GB obcinając. Więc możliwe że GTA IV pojawi się na dwóch płytach DVD DL. A po za tym "Ci" co kupia orginała nie mają się co martwić. :D :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Fisz (Poziom: 11) dodano: 30.11.2008, 15:50
@mucha1992: to jest zabezpieczenie przed kopiowaniem płyt.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Fisz (Poziom: 11) dodano: 30.11.2008, 15:53
BTW. Po cholerę się pytacie czy gra będzie działała na SP2 czy na SP3. Macie SP2? Spoko, ściągnijcie na wszelki wypadek ServicePacka3, jak gra nie będzie działała, to się wtedy zainstaluje SP3 i można grać :c
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
crimer (Poziom: 16) dodano: 30.11.2008, 15:56
Dokladnie jak napisal Fisz - dodam tylko ze SP3 nic nie kosztuje i mozna go za free legalnie pobrac wiec ja nie widze najmniejszego problemu:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
RoUs (Poziom: 16) dodano: 30.11.2008, 15:59
OmG nie którzy pisza takie bzdury , ze tego czytac sie nie chce... a szczegolnie z tymi wymaganiami, jak ktos sie nie zna to niech nie udziela odpowiedzi, poniewaz robi z siebie pjaca;/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Alienman (Poziom: 16) dodano: 30.11.2008, 16:06
Jeśli nie wiecie czy wam pójdzie wejdźcie sobie na tą stronkę http://www.systemrequirementslab.com i nie robcie spamu.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kepud1 (Poziom: 11) dodano: 30.11.2008, 16:10
hectorpoznan ty chyba pogięty jesteś w takim razie, jak mówisz, że wymagania są przesadzone... Nie widziałeś chyba NFS'a. Tam można mówić, że wymagania są przesadzone... Jak potrzebna karta grafiki 512MB, a mi śmiga na 256 na full detale...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kepud1 (Poziom: 11) dodano: 30.11.2008, 16:11
RoUs dokładnie, masz rację to co nie którzy piszą to chyba urwali się z choinki xd
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Alienman (Poziom: 16) dodano: 30.11.2008, 16:14
Taa tak samo z Falloutem 3. Wcale nie mam wypaśnego kompa a na full mi chodziło, tylko że po jakimś czasie wywalało do windowsa...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
RoUs (Poziom: 16) dodano: 30.11.2008, 16:19
jak komus poszedl crysis Warhead na najwyzszych albo na srednich to bez obawy wejdzie mu gta 4 (ma takie same wymagania) KONIEC TEMATU~~!!!~~
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
raven1824 (Poziom: 17) dodano: 30.11.2008, 16:32
kurde dali by jakies nowe newsy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[93.105.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 30.11.2008, 16:44
ktos zna linka do pobrania gta 4 na pc
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Fisz (Poziom: 11) dodano: 30.11.2008, 16:45
@xzibit26_pl: nie, gtfo
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
RafucK (Poziom: 11) dodano: 30.11.2008, 16:47
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 30.11.2008, 16:49
xzibit - weź nie bądź śmieszny!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
raven1824 (Poziom: 17) dodano: 30.11.2008, 16:56
na tym zdjeciu zgadza sie ikona 4 wiec moze to nie byc fake
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Totmes (Poziom: 11) dodano: 30.11.2008, 17:31
RafucK skad juz masz gre cwaniaku? nie chce linka, bo zamowilem se na cenedze oryginal, tak tylko z ciekawosci pytam, czy powtorzyla sie sytuacja z gta SA, ktora tez przed premiera sie na necie pojawila
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 30.11.2008, 17:37
Na pewno - jeżeli już 2 wychodzi, a 3 u nas - to będzie...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Edison (Poziom: 17) dodano: 30.11.2008, 17:37
RafucK - ładny fake :>.
Czemu fake? Dlaczego tekst w grze jest taki "skokowy" czyli mniejsze i większe wiersze? Czemu jest taka ikona a nie logo IV? Czemu górna część ekranu gry styka się bez chociaż milimetrowego odstępu od przycisków zamykania, minimalizowania i