reklama

Najnowsze informacje

4741VInnowacje... News | PC PS3 X360 | 06.12.2008 12:55 przez Joł
Encyklopedia: Grand Theft Auto IV

Witam. Wreszcie twórcy gry i sprzętu biorą się do roboty i zapewniają, że wszystko będzie działać jak należy ! ~ Patch usprawniający działanie GTA IV ~ Wiele skarg i problemów opisanych przez graczy na łamach GTAForums.com, jak też na innych forach i witrynach traktujących o serii Grand...
Witam. Wreszcie twórcy gry i sprzętu biorą się do roboty i zapewniają, że wszystko będzie działać jak należy !
~ Patch usprawniający działanie GTA IV ~
Wiele skarg i problemów opisanych przez graczy na łamach GTAForums.com, jak też na innych forach i witrynach traktujących o serii Grand Theft Auto w końcu dotarło "na górę". Rzecznik Rockstar Toronto zapewnia, iż Rockstar Games doskonale zdaje sobie sprawę z wszelkich niedoskonałości swojego najnowszego dzieła. Zapewnia iż patch poprawiający błędy został już ukończony, jednakże z powodu iż Grand Theft Auto IV jest grą Games for Windows - Live, wszelkie modernizacje muszą być zaakceptowane przez firmę Microsoft. Rzecznik zawiadamia, iż uzupełnienie stworzone przez Panów z R* znajduje się już w siedzibie Microsoft'u i oczekuję na zatwierdzenie. W patche ma się znaleźć pokaźna ilość usprawnień i modernizacji, w tym między innymi: - Udoskonalenia edytora grafiki: postęp poziomu renderingu, ulepszenie fx podczas powtórek oraz inteligentniejsze mianownictwo plików wideo. - Poprawki do kręgli, z których nie dało się swobodnie korzystać, w przypadku użytkowania wrażliwszych myszy. - Innowacje dla ATI 1900. - Zmniejszenie użycia pamięci. - Udoskonalenie systemu grafiki. - Wsparcie kontrolerów DirectInput (przed zainstalowaniem nowego programu, należy usunąć obecny, ponieważ może on nie działać z należytą funkcjonalnością). - Problemy z programem do zarządzania energią, które powodowały powolne prędkości i przycięcia. Ponad to, został zmodernizowany Social Club, w taki sposób, iż błąd MMA10 powinien już zostać zwalczony raz na zawsze. Jeżeli jednak komuś dalej będą trafiały się takie błędy, R* prosi o udzielnie informacji, które z pewnością pomogą w ew. dalszej korekcie.
~ Nowe sterowniki ~
Nvidia wydawała nowy sterownik, poprawiający wydajność i likwidujący błąd, który występował w przypadku użytkowania kart z serii 7900. Jeżeli jeszcze nie zaopatrzyliście się w ten sterownik, możecie pobrać go tutaj. ATI zapowiedziało nowe sterowniki Catalyst 8.12, które mają ukazać się 10 grudnia. Według zapowiedzi, sterowniki dadzą znaczną poprawę wydajności.
~ Premiera The Lost and Damned ~
Zapowiadany już dawno temu DLC dla graczy Grand Theft Auto IV użytkujących konsolę Xbox360, w końcu zobaczy światło dzienne. Rockstar Games ogłasza, iż premiera DLC odbędzie się podczas Video Game Awards 2008, 14-tego grudnia br. o godz. 9:00 na Spike TV. Więcej szczegółów nie zostało ujawnionych, także nie wiemy co zostanie zaprezentowane. Jednak z pewnością warto będzie oglądać. The Lost and Damned zostanie wydane dla graczy już 17-tego lutego. Dziękuje za uwagę ! Do zobaczenia !
r e k l a m a

Komentarze (93) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 21
Stasiu (Poziom: 21) dodano: 06.12.2008, 13:06
Nareszcie poprawki.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Nitrous (Poziom: 16) dodano: 06.12.2008, 13:07
Yeah !
Narescie jakas łatka. Teraz tylko czekac na zaakceptowanie. Mam nadzieje ze polepszy sie z uzyciem CPU i pamieci karty graficznej... :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
19Roberto103 (Poziom: 16) dodano: 06.12.2008, 13:09
Wrescie sie wdzieli do roboty i czekamy na latki i patche ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mateusz1504 (Poziom: 11) dodano: 06.12.2008, 13:12
No nareszcie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
maxt87 (Poziom: 16) dodano: 06.12.2008, 13:14
Fajnie...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Selo (Poziom: 16) dodano: 06.12.2008, 13:17
Ok :D Wreszcie cos zaczeli robic. Moze nawet zanim kupie GTA IV bedzie dalo sie juz normalnie bez wiekszych bledow grac :P ( Oczywiscie poza pierdo****i rejestracjami)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
mucha1992 (Poziom: 16) dodano: 06.12.2008, 13:24
no wkoncu jakas dobra informacja . JUz tyko zalezy od microshitu kiedy to zaaakceptują
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Nitrous (Poziom: 16) dodano: 06.12.2008, 13:27
E tam akurat rejestracje sa krotkie i latwe :D Ale najbardziej ciesz sie z poprawienia ustawien graficznych i uzycia procesora itd. zrobilem testy i uzycie procka mam 92 % a Karty graficznej 100% :( Mam nadzieje ze to poprawia
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
aXimo (Poziom: 11) dodano: 06.12.2008, 13:52
hmm ten sterownik to wciąż beta.. :/
ale czego nie robi się dla gtaiv :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Xanatos (Poziom: 16) dodano: 06.12.2008, 13:56
Właśnie tłumaczyłem tego posta z GTAForums.pl, na którym gość z Rockstar Toronto pisał o tych usprawnieniach itd. już miałem spolszczoną wersję dać na forum, kiedy ktoś tu już to spolszczył :(.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
env1ro (Poziom: 16) dodano: 06.12.2008, 14:08
Oby tylko Microsoft szybko sie bujnal z zatwierdzeniem patcha...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
MarcedOne (Poziom: 16) dodano: 06.12.2008, 14:09
"Innymi słowy... Czego sie microsoft dotknie...TO ZAWSZE SPIER..OLI." Mam 8600GTS a mam ten problem co na 7900 mam nadzieje ze te stery u mnie zadzialaja i pojda.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
michu. (Poziom: 11) dodano: 06.12.2008, 14:17
Radujmy się ;D.

Chyba jednak na święta zakupię ową grę, mimo radeona x1550 ;). Możecie się śmiać, kolega ma słabszy proc, lekko lepszą kartę i mu śmiga, myśle że po patchu będzie lepiej zoptymalizowana i będzie git. A jak będzie poniżej 25FPS to sobie poczekam na nowego kompa, ważne że gta 4 będzie już na półce :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Szakal_ (Poziom: 16) dodano: 06.12.2008, 14:27
No i miło :) Byly by to było dziś, góra dziś popołudniu ;d
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[87.116.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 06.12.2008, 14:31
No i po zainstalowaniu nowych sterów to już kompletnie nie mogę zmienić rozdzielczości ani na małą ani na duża, to samo jest z detalami a zwisy dalej są. Nadzieja w pathu.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Raidmax X1 (Poziom: 16) dodano: 06.12.2008, 14:37
no i Max771 miał rację wszystko będzie cacy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 06.12.2008, 14:48
Ja mam 7900 GS!! Kupuje tę grę i pobieram patcha!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
NocnaGlizda (Poziom: 11) dodano: 06.12.2008, 14:50
Nie dość że ta gra ma wymagania z kosmosu to jeszcze ten patch ma "shit" da! HD3850 cholerny... I mój procesor Athlon X2 2.3 Ghz... Czy to nie jest jak Gothic 3? Poprzednie części były spoko a trójka została spierdzielona. Jeśli ta gra ma się dobrze sprzedawać to oprócz fajności mogli by coś jeszcze zrobić...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
cysiu21 (Poziom: 16) dodano: 06.12.2008, 14:54
Mam takie pytanie czy muszę się na tych wszystkich stronach rejestrować by móc grać w GTA i co jeśli się nie zarejestruje??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Metal100 (Poziom: 11) dodano: 06.12.2008, 14:59
Cysiu jezeli chcesz grac tylko w single nie musisz się nigdzie rejestrować
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 06.12.2008, 15:01
Trzeba!! By zapisywać grę!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
MaX771 (Poziom: 16) dodano: 06.12.2008, 15:10
a mnie sie wydaje ze ten patch to tez bedzie [***]nia... rockstar musi wspolpracowac z microsoftem... wniosek jest taki ze czworeczka na pcty jest jednym wielkim niewypalem... ci co nie kupili polecalbym bojkot GTA IV... a Ci co kupili... no coz... gra na polke i zero grania... dopuki patch nie wyjdzie... a jak wyjdzie i [***] da... to gra na polke, i zasypac rockstar i take 2 mailami... niech sie cholery martwia o graczy... bo wspolpraca z microsoftem im [***]nie wyszla... lepiej jakby sami kombinowali... patch bylby juz w naszych raczkach i na naszych kompach, ale rockstar jest zalezny od microsoftu i musi czekac na zatwierdzenie... znajac gatesa billa i jego spolke to do sylwestra nie zatwierdza patcha... a jak jednak bedzie w przyszlym tygodniu to i tak [***] im w plecy... bo tydzien czekania to bardzo malo... zyski z czworeczki ma i rockstar i microsoft... sadze ze nawet microsoft wieksze... no bo [***]e tak kreca ze wykreca dla siebie najlepiej... to jest jak z tymi handlarzami samochodow ktorzy biora zaliczke i znikaja... microsoft zawsze w [***]a lecial... wzieli kase na sprzedaz czworeczki i teraz graczy beda w [***] mieli... a rockstar bedzie obrywal od graczy... w ten sposob microsoft bedzie mial nieskazitelna opinie... znaczy taka jak ma, a rockstar sie pogrąży... szkoda ze nie mam 2 tys zl... kupilbym ps3 i gta4 na konsole a ta pctowa wersje i microsoft bym mial w [***]... na kompie zainstaluje linuxa, kupie ps3 i bede mial gdzies microsoft... na mnie nie beda zarabiac...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Mrozek[pl] (Poziom: 16) dodano: 06.12.2008, 15:13
Max 771 za duzo tych trzy kropek, ale z całoscią się z tobą zgadzam - Microsoft i Rockstargames = niewypał. Wiecie kedy maja wyjsc te nowe sterowniki ATI i ten patch?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
mucha1992 (Poziom: 16) dodano: 06.12.2008, 15:14
zalezy to od microshitu
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kakademona (Poziom: 16) dodano: 06.12.2008, 15:45
na jakimś forum ktoś napisał "jak chodzi mi GTA 3 to pójdzie GTA 4?" hhahaha
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Stig (Poziom: 11) dodano: 06.12.2008, 15:47
No nareszcie się wzięli do roboty. Byle tylko microsoft tego nie popsuł.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
cysiu21 (Poziom: 16) dodano: 06.12.2008, 15:47
Czego się dotknie Microsoft to zawsze s[***]. Niepotrzebnie z nimi współpracują.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.76.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 06.12.2008, 15:56
Czy warto GTA 4 kupić teraz czy lepiej poczekać ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
mucha1992 (Poziom: 16) dodano: 06.12.2008, 15:58
spilski jak chcesz kup teraz i narazie nie wgrywaj puki nie wyjdzie patch
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Kamiloss (Poziom: 16) dodano: 06.12.2008, 16:06
Czy jest tutaj, kto tak, jak ja czeka na swoje gta, które ma przyjść pocztą?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
konrad78914 (Poziom: 11) dodano: 06.12.2008, 16:10
Tak. Mi jeszcze poczta nie dostarczyła gierki
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wowGTA4 (Poziom: 11) dodano: 06.12.2008, 16:10
Mrozek[pl te sterowniki od nv. juz sa
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Xoludus (Poziom: 16) dodano: 06.12.2008, 16:11
Czy jak gracie w singla to wam bledy wywala po jakims czasie?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Kamiloss (Poziom: 16) dodano: 06.12.2008, 16:15
Więc nie tylko mnie już roznosi, że wszyscy grają ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Tomi03 (Poziom: 16) dodano: 06.12.2008, 16:16
Mi pewnie w poniedziałek przyślą.

+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
czora94 (Poziom: 11) dodano: 06.12.2008, 16:19
a co ze spolszczniem od cenegi? kto mniej wiecej wie kiedy sie pojawi? po jakim casie sie w SA pojawilo? z singla nic nie rozumiem...;/ pomocy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Kamiloss (Poziom: 16) dodano: 06.12.2008, 16:20
za pół roku może będzie spolszczenie... :)

mi też chyba dopiero w poniedziałek dojdzie no nic trzeba wytrzymać.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
MaX771 (Poziom: 16) dodano: 06.12.2008, 16:34
jak nic z singla nie rozumiesz to przeczytaj solucje zamieszczone na tej stronie :) bedziesz wiedzial jak misje robic :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ozim123 (Poziom: 11) dodano: 06.12.2008, 17:05
1. Jezeli chodzi o bledy to powiem tyle ze przeszedlem jakies 10% gry i jak narazie zadnego bledu nie mialem ;d
2. Ja tez czekam na spolszcznie bo nie czaje singla ;/ wiem jak robic misje ale 'klepanie' misji a przechodzenie ich wiedzac dlaczego tego kogos trzeba zabic albo czemu ukrasc ten a nie inny samochod to jest roznica :) i co do spolszczenia to ja raczej czekam na te fanowskie bo od cenegi to poczekamy do wakacji ;d;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
adrian158 (Poziom: 16) dodano: 06.12.2008, 17:44
Na torrentach są już działające wersje a z orginałem są problemy, windows live nawala, i to ma być sposób na zmniejszenie piractwa?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 06.12.2008, 17:48
XD Beznadzieja!! XD Windows Live jest beznadzieją!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Patrikos (Poziom: 11) dodano: 06.12.2008, 17:57
Mam pytanie, czy do grania w Single player potrzebny jest internet?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
radzio2211 (Poziom: 11) dodano: 06.12.2008, 17:58
Do czego to doszlo zeby ludzie kturzy kupili orginalna gre musieli dluzej czekac niz pirat
... co do spolszczenia moze zrobimy je dla gtasite ? (tez dla siebie ;>)
ale najpierw musze sie nacieszyc gra :D
pozdro
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Nitrous (Poziom: 16) dodano: 06.12.2008, 18:04
Omg -_- Po co wam spolszczenia... tekst jest banalnie prosty. Ja nie wiem co tam mozna nie zrozumiec. A w ogole ja nie mam problemow z windows live. Jestem tam ciagle zalogowany gdy gram i nic mi nie nawala
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[85.222.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 06.12.2008, 18:10
Zainstalowałem te nowe sterowniki od Nvidi.
Teraz nie mogę nic w opcjach grafiki nawet zmienijaszć ustawień. ;/ Moja karta to GeForce 8600 GT. Ma ktoś jakiś pomysł co mógłbym zrobić żebym mógł zmieniać te opcje?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pawel124 (Poziom: 16) dodano: 06.12.2008, 18:29
Kaka2267: może przeinstaluj :P już się nie mogę doczekać na tego patcha,a ciekawe czy w ogóle coś pomoże...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.40.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 06.12.2008, 18:38
Lol nie uczycie się angielskiego w szkolę ?? Nawet jeśli nie to gracie w gry różnej maści po angielsku i szalejecie na stronach internetowych także po angielsku .Jeśli nie potraficie nadal nauczyć się tych banalnych podstaw to nie wiem co z wami będzie ...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
DeeKey (Poziom: 11) dodano: 06.12.2008, 18:43
no mam nadzieje że ten patch coś pomoże...bo grafike mam zabijającą xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[85.222.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 06.12.2008, 18:44
pawel124: już to robiłem - nic nie pomogło ;/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
KubaKX (Poziom: 11) dodano: 06.12.2008, 18:56
Sory ze nie na temat, ale zapomniałem czy R* rozwiązał sprawe doczytywań na Xboxie?? Bo nie pamiętam tego i jeśli ktoś wie czy R* to rozwiązał to jeśli moze niech mi poda mi sposób na pozbycie sie doczytywań...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
DiiL (Poziom: 16) dodano: 06.12.2008, 18:57
No ściągam sterowniki zobaczę co to :] Mam nadzieję że panowie z mocrosoftu rusza [***] i już na dniach dostaniemy to an co wszcy czekamy :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
cysiu21 (Poziom: 16) dodano: 06.12.2008, 18:59
Słyszałem. że aby móc zrobic save trzeba się zarejestrować która to strona??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Altair_Fan (Poziom: 16) dodano: 06.12.2008, 19:01
Czy po tym patchu na słabszych sprzętach będzie gra szybciej i wydajniej chodzić?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
cysiu21 (Poziom: 16) dodano: 06.12.2008, 19:08
"Według zapowiedzi, sterowniki dadzą znaczną poprawę wydajności."Według newsa tak.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Altair_Fan (Poziom: 16) dodano: 06.12.2008, 19:13
cysiu21 - ufff... to dobrze. Mi na 1024 x 768 i MEDIUM detale to kamera sie obraca po jakichs 3-4 sekundach o.O. Więc może ten PATCH coś pomoże :P.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
barretk131 (Poziom: 11) dodano: 06.12.2008, 19:14
A jak zainstalowalem GTA IV to bede mugl pózniej zainstalowac patcha?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Hermes17 (Poziom: 11) dodano: 06.12.2008, 19:18
barretk131 - rozumiem, niektórzy są mądrzy inaczej, ale przecież bez gry nie zainstalujesz patcha, bo po co? o.O i ortografia dzieciaku "mugł" *śmiech*
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Czarny IV (Poziom: 16) dodano: 06.12.2008, 19:18
Co za ułomy robiący błędy ortograficzne, siedzą na tej stronie/forum...
barretk131: Tak... Czy wy tylko zgrywacie głupich, czy tacy jesteście?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
8 Ball (Poziom: 11) dodano: 06.12.2008, 19:22
Jak mam GeForca 8600 GT i zainstaluje ten sterownik Nvidi to mi cos sie poprawi ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Czarny IV (Poziom: 16) dodano: 06.12.2008, 19:26
Co za ułomy robiący błędy ortograficzne, siedzą na tej stronie/forum... 8 ball: Tak... Czy wy tylko zgrywacie głupich, czy tacy jesteście? Muszę znów to ponawiać... *śmiech*
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pawelosek (Poziom: 16) dodano: 06.12.2008, 19:28
no dobrze że się biorą do roboty bo też chce zagrać bo dzisiaj kupiłem grę
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
cris7703 (Poziom: 16) dodano: 06.12.2008, 19:37
ja mam geforce 8600 gt 256mb ram sterowniki nvidia 178.24 chodzi mi na rozdzielczosci1152x864
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Fisz (Poziom: 11) dodano: 06.12.2008, 20:07
NVM. Sterownik dalej sypie artefaktami na graficznych 7xxx. Trzeba poczekać na inny :C
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Kamiloss (Poziom: 16) dodano: 06.12.2008, 20:19
ja tam musze czekać na gre, bo jeszcze nie przyszła...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
piotrex1995 (Poziom: 16) dodano: 06.12.2008, 20:21
a te stery sa dla 7900 czy jak mam 8600gts tez moge pobrac? (ta wersja jest angielska)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Mrozek[pl] (Poziom: 16) dodano: 06.12.2008, 20:26
Ehh gralem i stwierdzilem ze fajna gierka ale za bradzo laguje :/ kompa mam spelniajacego low a nawet medium powinno isc a laguje nawet na najmniejszych detalach ( na tych co budynki sa z tektury) moze ten patch poprawi plynnosc i grafike
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 06.12.2008, 20:34
Intel Core 2 CPU - 1.8 GHz(4 rdzenie), SP3 i 3 GB - RAM - to mam dobre. Tylko 7900 GS(minimalna)... Kupuje 9600 GT - na ferie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 06.12.2008, 20:36
Nie grałem. Nie wiem - jak będzie...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ProTofik (Poziom: 11) dodano: 06.12.2008, 20:50
Nicolas92, współczuje tej karty...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
S.T.O (Poziom: 16) dodano: 06.12.2008, 21:28
A ja mam ATI Radeon X1550 512 MB. Czy taka karta, tez może być powodem, że mi się GTA tnie i że na samochodach nie powstają wgniecenia podczas uderzeń?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Mosinn (Poziom: 11) dodano: 06.12.2008, 21:34
A podobno R* miało poprawić błędy z konsoli w GTA4 na PC, a tutaj taka niespodzianka
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Nitrous (Poziom: 16) dodano: 06.12.2008, 21:51
A kto ci tak powiedzial ? przeciez mowili juz ze bugi beda przeniesione z konsol na Pc... Uch juz nie moge sie doczekac. Ciekawe jak bedzie chodzilo gta na tym patchu ^^
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kakademona (Poziom: 16) dodano: 06.12.2008, 22:01
wszystko przez ten zasrany M$!! a gdyby tak GTA IV było na maki??!! to by działało lepiej niż na konsolach... o ile mac by spełniał wymagania ^^
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
I love GTA (Poziom: 11) dodano: 06.12.2008, 22:01
Jedni z lepszymi kompami ode mnie się skarżą, inni z gorszymi mówią, że im świetnie działa. Ja już się pogubiłem. Ale tak czy siak kupuję jutro GTA i co ma być to będzie, najwyżej wracając do domu będę wnosić modły do wszelkich możliwych bogów i bożków żeby mi działało... po ludzku...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
MaX771 (Poziom: 16) dodano: 06.12.2008, 22:01
czekam na patcha bo nic mi nie pomaga... nowe stery nie wprowadzaja zadnych zmian...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 06.12.2008, 22:08
Dzięki za współczucie ProTofik XD - Ja dla tej gry jestem gotowy zrobić ostro sporo...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Alienman (Poziom: 16) dodano: 06.12.2008, 22:50
I tu mnie R* pozytywnie zaskoczył. Patch po 4 dniach od wydania gry. Ale boję się że patch był robiony na szybko i wywoła jeszcze gorsze błędy...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 06.12.2008, 22:53
To R*!! Nie M$!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 06.12.2008, 22:54
Powinien się udać!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
DeeKey (Poziom: 11) dodano: 06.12.2008, 23:58
elo...mam takie pytanie. jak chce włączyć multiplayera to loading bardzo długo trwa a potem pisze " coś tam...disconnet...coś tam" o co biega?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
lyndows (Poziom: 11) dodano: 07.12.2008, 00:59
Nareszcie doczekaliśmy się patch-a. :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
newyork01 (Poziom: 16) dodano: 07.12.2008, 09:34
wczoraj kupiłem czwórkę.pomimo wszystkich problemów udało mi się zainstalować.mój komp spełnia wymagania tak że gra powinna chodzić na full detalach a z przycinkami chodzi na medium.cienie są jak kocie gówno,błędy graficzne i woda i odbicia w niej wyglądają tragicznie:/.mam nadzieje że r* to poprawi.poza tym gra jest [***]ista!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
piotrex1995 (Poziom: 16) dodano: 07.12.2008, 13:53
mam 8600gts, 2 gb ram, athlon64 x2 2,7 ghz, pojdzie na low 60 fps?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
cris7703 (Poziom: 16) dodano: 07.12.2008, 18:20
siemka czy juz jest dostepny ten patch do gta IV
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
lyndows (Poziom: 11) dodano: 07.12.2008, 20:56
Widzę, że powoli radzą sobie z problemami R* i producenci kart graficznych za to jeden problem pozostaje, mianowicie Microszit.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
czora94 (Poziom: 11) dodano: 07.12.2008, 21:08
a te sterowniki Nvidi pomoze tez w przypadku GeForce 8500? bo tnie mi sie dosc mocno...;/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Fisz (Poziom: 11) dodano: 08.12.2008, 10:00
@czora94: powinny pomóc.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Fisz (Poziom: 11) dodano: 08.12.2008, 10:03
@cris7703: nie, jeszcze nie wyszedł. Wiadomo tylko, że pojawi się jeszcze w TYM tygodniu ;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Filip89 (Poziom: 11) dodano: 09.12.2008, 13:17
Ja mam NVidia Gforce 7900 GS 512, PROCESOR INTEL CORE DUO 2.66 x2 RAM 3GB + dodatkowe usprawnienie przez dodanie RAM urzywanego przez dysk 2GB.
Miałem problem z przenikającymi tekstórami, lecz po zainstalowaniu sterowników, które wypuściła Nvidia, wwszystko chodzi pięknie!!!Gra chodzi nawet na wysokich ustawieniach grafiki wspaniale!!więc jeśli ktoś ma ten problem to raczej kwestia sterowników...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Filip89 (Poziom: 11) dodano: 09.12.2008, 13:21
Gra jest super a procka używa 13% a grafy tez niewiele, gra się naet super na defragmatorze dydku i jego oczyszczaczu, lecz żeby tak było trza ogarnąć kompa Tune Up 2008
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Filip89 (Poziom: 11) dodano: 11.12.2008, 15:33
nie, to raczej kwestia sprzętu lub sterowników!p.s piszę się tekstur
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tomiolek (Poziom: 11) dodano: 12.12.2008, 17:21
Kiedy ten patch ma wyjsc ??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
matiozoo (Poziom: 11) dodano: 07.01.2009, 18:08
heh.. ja nie mialem zadnych zterownikow zadnych poprawek i smika zajefajnie ^^

a mam sp 3 windows xp ATI radeon 3870 x2 intel kor quad 2.4 ghz no 2 gb ramu ^^ i to wszystko bez zadnych problemow poszlo . wiec nie martwic sie ci co maja radeona 3870 mozecie zpokojnie grac :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]