reklama

Najnowsze informacje

6378VŚciągnij mi GTA! News | | 08.12.2008 18:06 przez Pucek

Serwis TorrentFreak stworzył ranking dziesięciu gier na pecetową platformę, które dorobiły się największej popularności w sieci torrent w roku 2008. To, co najbardziej smuci nas, czyli fanów GTA, to obecność jednej z gier ze stajni Rockstar, a mianowicie Grand Theft Auto: San Andreas. Uplasowała...
Serwis TorrentFreak stworzył ranking dziesięciu gier na pecetową platformę, które dorobiły się największej popularności w sieci torrent w roku 2008. To, co najbardziej smuci nas, czyli fanów GTA, to obecność jednej z gier ze stajni Rockstar, a mianowicie Grand Theft Auto: San Andreas. Uplasowała się ona na siódmym miejscu z wynikiem 740 tysięcy pobrań. Jest to jednak nie aż tak przerażający wynik, gdyż premiera San Andreas w wersji na PC miała miejsce ponad trzy lata temu. Bardziej niepokojące są wyniki gier Elektroników, bowiem na niechlubnym podium dwa pierwsze miejsca zajmują gry Spore (1,7 miliona pobrań) oraz The Sims 2 (1,15 miliona pobrań). Tak czy inaczej, rozmiary piractwa zmuszają do głębokich przemyśleń nad tokiem myślenia wielu graczy "Po co wydawać kasę na jakąś głupią grę. Pogram i odłożę na półkę, a wydanych pieniędzy nikt mi nie zwróci". Przykre...
r e k l a m a

Komentarze (118) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 11
Kapi0555 (Poziom: 11) dodano: 08.12.2008, 18:12
Z Gta 4 już raczej tak nie będzie jak z San Andreas przez te zabezpieczenia. Ja i tak już zamówiłem czwórke :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Raidmax X1 (Poziom: 16) dodano: 08.12.2008, 18:19
lole kupować GTA IV a nie ściągać polecam bo jak kiedyś przyjdzie do was kontrola to już się nie wymigacie. A GTA IV naprawdę warto jest kupić bo raczej ci sie nie znudzi no chyba że wyjdzie GTA V :p ale jak przejdziesz grę to zawsze można sobie polatać po mieście i pozabijać przechodniów albo pocinać w multika POLECAM ORYGINAŁA PRZYNAJMNIEJ JEDNEJ FIRMY NIE ROZWALAJCIE TYM PIRACTWEM
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tielan (Poziom: 11) dodano: 08.12.2008, 18:26
A ja nie kupie sobie tego waszego wymarzonego GTA. Za duże wymgania, a grafa jak w codzie5...
A co do posta poniżej.. ta, a słyszałeś, by przyszła do kogoś kontrola i wsadziła kogoś do paki za ściągane gry? Bo ja nie. Tylko plotki takie krążyły..
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pawelosek (Poziom: 16) dodano: 08.12.2008, 18:29
Ja bym się tak cieszył aby zrobili kontrole w całej polsce kto ma legalne rzeczy a kto nie i by się skończyło piractwo w Polsce...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[87.116.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 08.12.2008, 18:33
Ta, to przypuszczam 80% społeczeństwa poszło by siedzieć. Po za tym nikt chyba by nie zrobił takiej akcji, za dużo by to kosztowało.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
LeopardIV (Poziom: 16) dodano: 08.12.2008, 18:34
Jest jeden sposób na wyeliminowanie piractwa...ceny gier...niższe...jak by każda gra kosztowała 50-60zł to ludzie by nie ściągali...bo np. cena GTA IV (150zł) jest dość duża...ale oczywiście warto kupić :D...już do mnie jedzie pocztą...:P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
LeopardIV (Poziom: 16) dodano: 08.12.2008, 18:36
Olo_PL...prawda...mało kto nie ściąga muzyki z internetu :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wowGTA4 (Poziom: 11) dodano: 08.12.2008, 18:43
Ja tylko powiem coś jeśli piractwo jest nie legalne ,to dlaczego [***] w sklepachsą czyste płyty logiczne ,że na nie mozna nagrac tylko coś pirackiego [dlatego ni kapuje prawa.Mówią ,że piractwo jest nie legalne a pozwalają je udostępniać [druga sprawa płyty to nic ale taka strona torrenty.org naprzykład to przecież oni maja ta strone legalnie to dlaczego policja nie wezmie do wiezienia tych adminów i nie skasuje strony,jak dla mnie to piractwo nie jest tak nielegalne na jakie wygląda
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Maxioo (Poziom: 11) dodano: 08.12.2008, 18:47
A EA się doigrało. Znajomy ściągnął spore żeby pokazać elektronikom, że lepiej zaufać graczom i obniżyć cenę, zamiast podwyższać cenę przez inwestycje w jakieś głupie DRM-y :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wowGTA4 (Poziom: 11) dodano: 08.12.2008, 18:52
t o rrenty . org a wyswietla gta site heeeee
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
DeeKey (Poziom: 11) dodano: 08.12.2008, 18:57
jak by nie patrzył to kupuje sie gry dla multi, po co kupić Assansis jak nie ma multi a to samo można ściągnąć...ja miałem kilka oryginałów ale tylko dla multi w tym CoDa 4 i oczywiście to co mam i to co kocham... GTA 4 ...jak patrze na pudełko to sie ciesze a co dopiero jak włącze to jest bajka i tyle mimo tego że czekam na patcha bo grafike mam...hmm lipa :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
gangsta885 (Poziom: 16) dodano: 08.12.2008, 19:00
Opłaty kompensacyjne

Jest to specjalny podatek nałożony na cyfrowe nośniki danych (takie jak płyty CD, DVD) oraz na sprzęt RTV. Jest on przeznaczony dla twórców, wydawców muzyki i filmów jako rekompensata za dozwolony użytek osobisty. W Polsce wynosi on obecnie w zależności od nośnika czy sprzętu od 2-3%.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Tomszak (Poziom: 16) dodano: 08.12.2008, 19:17
Z IV tak nie będzie. :) czy ;( ??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kacpes (Poziom: 16) dodano: 08.12.2008, 19:25
miał racje przedmówca ja mam oryginał GTA IV i nawet jak rodzice zabiorą mi kompa to na sam widok pudełka będę się cieszył oraz inny który napisał "niższe ceny gier" to ode mnie aha mam GTA IV ale mam zamiar kupić inne GTA dla R* niech chodziarz ja będę uczciwy z tą firmą
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kacpes (Poziom: 16) dodano: 08.12.2008, 19:29
a i jeszcze niższe ceny gier ale nie wszystkich np. GTA IV ma dobrą swoją cenę
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
DeeKey (Poziom: 11) dodano: 08.12.2008, 19:40
no GTA 4 ma dobrą cene...warta jest tych ok.120 zł
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
czora94 (Poziom: 11) dodano: 08.12.2008, 19:53
W sierpniu bede zmienial pare czesci... z Core 2 Duo na Core 2 Quad albo i7 (jak stanieje do terazniejszej ceny Core 2 Quad) i karte graficzna z GeForce na... wlasnie na co? prosilbym o podpowiedzi... tylko nie cos w cenie 1500 zl.. chyba ze stanieje do tego czasu na okolo 600-700 zl bo tyle planuje na nia wydac :) prosze o pomoc
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
LeopardIV (Poziom: 16) dodano: 08.12.2008, 19:59
czora jak mozesz planowac jaka karte graficzna kupisz za 9miesiecy??? Za te 9miesiecy C2Q to bedzie gowno...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
Mucha1470 (Poziom: 13) dodano: 08.12.2008, 20:02
Jakby obniżyć cenę ,,4" do ok. 85-90 zł., to bym się nie zastanawiał nad kupnem i od razu kupił. A tak to rozmyślam i rozmyślam... Autor ma trochę racji - przejdę i odłoże na półkę, potem będzie szkoda oddać komuś innemu... Ale nie zamierzam ściągać. Zaoszczędzę i kupię.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
czora94 (Poziom: 11) dodano: 08.12.2008, 20:09
No wsumie to racja ze brdzie gowno... ale jak taki i7 jest teraz w granicach 1500zl to za te 9 miesiecy moze byc za 600 co nie? :) i ja chce np karte ktora teraz jest za powiedzmy 2000zl to potem tez stanieje... a jak stanieje nie za duzo to mi ojciec dolozy :PP tylkoze ja sie na tym kompletnie nie znam i jakis terazniejszy hicior by mnie interesowal... tak zebym mial potem spokuj na 4-5 lat :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Driffter (Poziom: 11) dodano: 08.12.2008, 20:15
No spoko. Mi tam gta IV dziala nawet multi ostatnio sobie pocinam i wymiatam : > Przelazl ktos gta IV singla?? bo nie mgoe przejsc misij co trzeba ubrania jakies kupic ktorych nie ma w rzadnym sklepie gg macie w moim profilu help - .-
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 54
Majek (Poziom: 54) dodano: 08.12.2008, 20:21
nie żebym piractwo popierał.. ale w np. USA gość zarabia przeciętnie 3.000$ i u nich gra kosztuje ok. 30 $.. wiec oni sobie mogą na to pozwolić.. ale w Polsce, polak zarabia 1.500 zł średnio a gra kosztuje 200zł O_o to tak dla informacji :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Driffter (Poziom: 11) dodano: 08.12.2008, 20:27
ok 80% moich gier to piraty :P Orginaly tylko takie co w necie gram np cod 4, cod 5, bf 2, cs s, i all nfs most wanted, undercover itp. no i GTA IV reszta piraty xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kacpes (Poziom: 16) dodano: 08.12.2008, 20:31
a mój kumpel pochodzi z Ameryki tam u nich gra średnio 80$
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 08.12.2008, 20:32
Ja dzisiaj kupiłem GTA IV PC... Ale mam ostro dużo piratów...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Mati_056 (Poziom: 16) dodano: 08.12.2008, 20:35
ja jeszcze GTA IV nieprzeszłem pykam sobie troche w multi troche sie pouczyć trzeba bo będzie pare zagrożeń :)) teraz kase zbieram na Mafie 2 <---- to będzie wy[***] gra :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Okil (Poziom: 11) dodano: 08.12.2008, 20:44
Heh a ja już zamówiłem ;) poresztą nie chce mi się ściągać 13 gb xD Heh w ogóle to myślałem żę więcej osób będzie ściągać gta IV ale pewnie jest ze 100 tysięcy więcej osób (może nawet więcej) bo przecież jeszcze są rapidshary, hashe, p2p, itp.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Alienman (Poziom: 16) dodano: 08.12.2008, 21:14
A ja się nie zdziwię jak IV za niedługo dołączy do tego grona. Sam ją pobiorę, ale mam grę zamówioną w sklepie. Nigdzie w sklepach w moim mieście jej nie ma. Dlaczego? Cenega s[***]a sprawę. Naprawdę "Profesjonalność" na wysokim poziomie... I proszę na mnie nie najeżdżać że grę ściągnę, bo i tak mam zamówioną;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
jac76 (Poziom: 16) dodano: 08.12.2008, 21:36
Grę kupilem, jak patch nie poprawi troche dzialania na moim kompie to pewnie odsprzedam, bo w tej chwili proba gry to porazka, nie mowiac o skaszanionej robocie przez R*, reszta piraty (dużo)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pachol5501 (Poziom: 16) dodano: 08.12.2008, 21:45
ej powiedzcie jak w domyslnych ustawieniach w GTA 4 na pc macie rotacje do tyłu do przodu motorem... z gory dzieki :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
dawiq (Poziom: 16) dodano: 08.12.2008, 21:46
Nie dziwie się tak rozszerzonemu piractwu w Polsce,ale nie dziwcie się w polsce średnio gry kosztują 100-200zł-niektórych polaków nie stać na to ...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
misiekgud (Poziom: 11) dodano: 08.12.2008, 21:50
A wy wszystko Chuja wiecie!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
misiekgud (Poziom: 11) dodano: 08.12.2008, 21:56
Sorry to nie powinno tutaj trafić tylko na GG. Jeszcze raz sorrki. :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Alienman (Poziom: 16) dodano: 08.12.2008, 22:04
misiekgud rozbawiłeś mnie:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
misiekgud (Poziom: 11) dodano: 08.12.2008, 22:05
Nie ma za co, to przez przypadek. Miało trafić do kolegów na GG. :D :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Raidmax X1 (Poziom: 16) dodano: 08.12.2008, 22:25
wiem że te pytanie to nie tutaj ale tu dużo osób zagląda. Chciałem się dowiedzieć czy ktoś już odkrył jak chować tę broń do bagażnika ?????
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
MaX771 (Poziom: 16) dodano: 08.12.2008, 22:28
mafia 2 nigdy nie wyjdzie na swiat... nigdzie nie ma informacji o tym ze cos takiego ktos tworzy... ktos tam gdzies o tym powiedzial ale tylko raz... a piractwo jak to piractwo... nie tylko w domach prywatnych, ale i na mniejszych komendach policji pirackie systemy maja, chociazby 98 :P mnie by sie nie chcialo sciagac gtaIV bo nie dosc ze 13 giga, to jeszcze razy 2, bo to obraz plyty jest, a zeby zainstalowac to dochodzi do tego 2x wiecej i jeszcze troche... pol 40gigowego dysku :P jakies 21GB w sumie :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
I love GTA (Poziom: 11) dodano: 08.12.2008, 22:53
MaX, oklaski Ci się należą... http://pl.youtube.com/watch?v=zWzlaZOCwjE
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
lyndows (Poziom: 11) dodano: 08.12.2008, 23:06
Dziwny news jak na ta stronę. Tego się nie spodziewałem.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Alienman (Poziom: 16) dodano: 08.12.2008, 23:26
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
MaX771 (Poziom: 16) dodano: 09.12.2008, 00:48
dobra, musialem cos przeoczyc... wszystkie serwisy trąbily o gtaIV... interia czy onet... a o miafii 2 nic nie slyszalem :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
MaX771 (Poziom: 16) dodano: 09.12.2008, 00:51
a tak swoja droga to bardzo mnie ciekawi zbieżność liberty city i mafii :P chodzi mi o to ze jak wyszlo gtaIII Liberty City to wyszla mafia1... a jak wyszlo gtaIV Liberty City to wychodzi mafia2 :P podejrzane :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
MaX771 (Poziom: 16) dodano: 09.12.2008, 00:53
i jeszcze jedna sprawa... gtasite promuje przestepczosc zwana piractwem i piratami... a chocby o ten link do GoD, pobieraj szybciej p2p... gdzie sie podzialo najlepsze zaibatsu.pl :( bardzo mi brakuje tamtego serwisu...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Driffter (Poziom: 11) dodano: 09.12.2008, 08:17
Dawać mi Mafie II grafa z 50 x lepsza niz w gta 4 bedzie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Mrozek[pl] (Poziom: 16) dodano: 09.12.2008, 08:24
Taa mafia 2 zapowiada sie lepiej niz Godfather 2 ale i tak czekam na Saints row 2 to dopiero jazda ;P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Kriken777 (Poziom: 16) dodano: 09.12.2008, 09:22
Zgadzam się z Maxem (ostatni post). Ostatnio wszędzie tylko widzę linki do GoD :/

btw. Nie wypowiadajcie się jak się nie znacie. To tak na przyszłość. http://www.mafia2game.com - oficjalna strona Mafii II z trailerem, screenami, i ciągle nowymi newsami.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wowGTA4 (Poziom: 11) dodano: 09.12.2008, 10:02
Mrozek[pl] nie wiem co widzisz w tym saints row to jest przecież kopia gta sa z lepsza grafiką ,a do gta 4 i mafi 2 to saintsowi brakuje
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wowGTA4 (Poziom: 11) dodano: 09.12.2008, 10:12
CZY !! wie ktoś jak dostać śię na ten server w GTAIV gdzie są te zombiaki [o ile mozna na nim grac na pc.prosze o odpowiedz bo tam moze byc fajna zabawa
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
MaX771 (Poziom: 16) dodano: 09.12.2008, 12:37
a ja gralem w saint row... glupia gra strasznie :) gralem na xboxie 360 :) na poczatku simsy 2 a potem gtaIII :) chyba z godzine sie z bracmi smialismy jak stworzylismy ufoka z dziwna geba i kolorowymi wlosami :) albo strasznie chudego koscistego goscia z irokezem :) w pierwszej misji to najwieksza zbita byla jak tym dziwnym gosciem sie wchodzi w jakas tam mafie i trzeba pokazac jak sie bije... :) z godzine smiechu :) tak [***]owo wygladal :) potem wyjscie na miasto i nuuuda... nie ma to jak gry od rockstar* games :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
dany182 (Poziom: 16) dodano: 09.12.2008, 13:30
jeśli już mówicie o Mafii 2 to musicie wiedziec ze jest robiona z myślą głownie o konsolach ;). Tak mowia sami tworcy. wyjdize na peceta ale najbardziej wypasiona bedzie na konsolki.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Mati_056 (Poziom: 16) dodano: 09.12.2008, 13:44
dany182... żal tą gre robią z myślą o obu platformach. Mafie 2 po tym roku to będą robić 8 lat :O ciekawe jak będzie to wyglądać a pozatym niema co porównywać obie gry ponieważ GTA ma czasy dzsiejsze a Mafia na przed i po wojnie. Obie gry mi się bardzo podobają :) ale raczej ja wole te starsze klimaty. Aha jak by co to mój nick w GTA 4 to GTAMatipl zapraszać mnie :D pozdro moze pogramy :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Mati_056 (Poziom: 16) dodano: 09.12.2008, 13:46
aha a jak już temacik o mafi to w tą niedziele o 21 godz pokażą Drugi filmik z mafi 2 :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[193.138.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 09.12.2008, 13:53
Je teraz ściągam GTA IV a powodem są te wymagania :/ Nie mam kompletnie pojęcia czy mi pójdzie. Nie chce by było jak z Gothic 3 co kupiłem w premierę ale grac nie mogłem teraz mam na szczęście nowego kompa ale wole być ostrożny. Jeśli pójdzie mi GTA IV to kupię bo wiem ze warto wydac tą kase. Ale musze być pewny
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
LeopardIV (Poziom: 16) dodano: 09.12.2008, 14:12
Ale sie [***]lem....poczta dzwonila do drzwi a domofonu nie slyszalem...widzialem tylko jak odjezdza...pewnie GTA to bylo :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 09.12.2008, 14:57
HAHA - dobre XD - Ja mam wgrane gta - tylko rejestracja mi została i się zobaczy jak chodzi... XD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
czora94 (Poziom: 11) dodano: 09.12.2008, 15:12
Ej... jaka teraz jest najlepsza karta graficzna? taka z ktora mialbym spokuj na dluuugi czas? czen nie gra roli
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
czora94 (Poziom: 11) dodano: 09.12.2008, 15:13
nie czen tylko cena :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Broothery (Poziom: 16) dodano: 09.12.2008, 15:14
Zawsze tak było, jest i będzie. Nic tego (niestety) nie zmieni.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wowGTA4 (Poziom: 11) dodano: 09.12.2008, 15:16
tak lepiej miec oryginałke bo gta 4 na necie jest [***]ista[to powie ktoś jak wbic sie na ten server z zombiakami ???
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 09.12.2008, 15:35
Należy mieć jedną z tych nowych GF - z serii 200... - Byś miał spokój na nieco dłużej!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
radzio2211 (Poziom: 11) dodano: 09.12.2008, 15:35
TE spore to słyszałem ze w takich ilościach jest pobrane z powodu jego zabezpieczeń ^^
EA pewnie teraz im łyso ze ich super zabezpieczenia nic nie dały z tego powodu bardzo się cieszę :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
matrud (Poziom: 11) dodano: 09.12.2008, 16:09
ja mam gtx 260 i powiem szczerze ze myslalem ze bedzie na full.. i tak grafa jest [***]ista chodz zeby plynnie dzialalo jest troche rzeczy zredukowanych.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
DeeKey (Poziom: 11) dodano: 09.12.2008, 16:19
microsotf to kupaaaa...gówno...sraka...jeszcze tego patcha niezaakceptowali :/ wogóle to zrobią?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 09.12.2008, 16:50
Zazdroszczę tej karty XD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 09.12.2008, 17:09
SORRY za koma pod komem!! Mam pytanie, jak się rejestrujesz na S-Club, to w tej 4 części rejestracji(było 5) - na co jest to pole(nie było konieczne) i jak długo mam czekać na potwierdzenie?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Mrozek[pl] (Poziom: 16) dodano: 09.12.2008, 17:24
Czlowieku od tego jest forum -.-
Zeby nie robic off topa: GTA SA ... hmmm nigdy bym nie pomyslal myslalem ze to news o GTA IV ze juz rekordowo pobrano :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Melon55 (Poziom: 16) dodano: 09.12.2008, 18:05
Szkoda tylko że pobrania GTA IV też już są pewnie liczone w dziesiątkach tysięcy... :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Okil (Poziom: 11) dodano: 09.12.2008, 18:22
@seboolek http://cristgaming.com/pirate.swf -Bana dla tego pana poprosze :->
Kurde jeszcze nie ma poczty ;( i pewnie dzisiaj nie będzie a już się doczekać nie moge :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wowGTA4 (Poziom: 11) dodano: 09.12.2008, 18:42
rozumiem jak ktoś ma problem na live ale sc nie kapuje [ja juz all rzecy mam good i gram na necie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
radzio2211 (Poziom: 11) dodano: 09.12.2008, 20:11
@down kolego a jak myslales ? :D
to jest strona o produktach R wiec czego sie spodziewales ?? :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 09.12.2008, 20:32
Ile czasu oczekiwaliście potwierdzenia na e-mailu(ja dopiero dziś się zarejestrowałem na S-Clubie)?? Chce wiedzieć i tyle...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
DeeKey (Poziom: 11) dodano: 09.12.2008, 20:57
Vegeta...popieram twoją wypowiedź i każdy jest piratem...muzyke tonami kto ściąga...gry, filmy, itd...ja mam GTA 4 oryginalne ale rozumie tyh którzy to ściągają (dla większości pirat) rozumiem tych co ściągają bo nie chcą kupić czegoś w ciemno żeby sie nie zawieść :) wogóle to powiem tak... TEN "NEWS" nie jest tu potrzebny...i tym bardziej nie ma miejscu :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
dany182 (Poziom: 16) dodano: 09.12.2008, 21:07
jedno co pewne to to ze ta wasza wersja na Pc okazala sie miec wiecej bledow niz te na konsole. Ze nie wspomne o problemach z wymaganiami ktore sa solidnie zawyzone bo Rockstar nie zoptymalizowal kodu. W rezultacie macie srednia graficznie gierke wymagajaca super sprzetu xD. Gratz.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
dany182 (Poziom: 16) dodano: 09.12.2008, 21:09
aha, poczekajcie na wynik sciagania GTA IV przez PeCetowoc, juz przekroczyl sciagiecia ktore xboxowcy mieli od swojej premiery. Lypa.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
Stasiu (Poziom: 21) dodano: 09.12.2008, 21:51
GTA IV na PC ma ponoć lepszą grafikę (jeżeli da się wszystko na maxa) od wersji konsolowej.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
dany182 (Poziom: 16) dodano: 09.12.2008, 22:21
pewnie ze ma ''PONOĆ LEPSZĄ''. badzcie jednak realistami. wiekszosc ma takie kompy ze GTA IV chodzi im na LOW co daje grafe GORSZA zdecydowanie od konsol. Zeby poszlo na najlepszych detalach potrzeba mocarnego kompa...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Pepe16 (Poziom: 11) dodano: 09.12.2008, 22:26
dziś zakupiłem sobie grę, trochę się tnie, ale nie jest tak źle jak dla mnie ;P gra działa na Service Pack 2 :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kakademona (Poziom: 16) dodano: 09.12.2008, 22:28
jak działa na sp2 to instaluje XP Prof x64!!! :D YEAH! Visto - papa!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kacpes (Poziom: 16) dodano: 09.12.2008, 22:48
Vegeta na premiera
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Pepe16 (Poziom: 11) dodano: 09.12.2008, 23:12
Działa na SP2 ;] ale jak już ktoś wspomniał, trzeba zrobić to: Start-->Uruchom-->regedit-->HKEY_LOCAL_MACHINE-->ystem--> CurrentControlSet-->Control-->Windows i zmieniasz wartość w CSDVersion z 200 na 300. Wtedy powinno działać, u mnie przynajmniej tak jest ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
matrud (Poziom: 11) dodano: 10.12.2008, 00:19
nie ma kompa na full detale jeszcze
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
DeeKey (Poziom: 11) dodano: 10.12.2008, 06:30
jak będzie patch to będą full detale :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Mati_056 (Poziom: 16) dodano: 10.12.2008, 08:19
mi działa powyżej średnich :) to jak wyjdzie patch to moze na full strzeli :P aha wie ktoś coś może na temat spolszczenia do GTA IV ? czy wogóle niebędzie ? :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wowGTA4 (Poziom: 11) dodano: 10.12.2008, 08:29
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Devan (Poziom: 16) dodano: 10.12.2008, 09:04
A ja właśnie ukończyłem singla, właśnie wrzucam filmik z napisami koncowymi (tylko fragment bo mi miejsca na dysku brakło xd) na xfire - http://www.xfire.com/profile/devan93/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
maciek_IV (Poziom: 11) dodano: 10.12.2008, 12:22
żal mi takich ludzi którzy ściągają gry z internetu
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wowGTA4 (Poziom: 11) dodano: 10.12.2008, 14:13
maciek_IV tak masz racje,ale nie wierzę ,że nie posiadasz zadnego pirata.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
maciek_IV (Poziom: 11) dodano: 10.12.2008, 14:30
wszystkie piraty zniszczyłem jakiś rok temu jak dostałem nowego kompa
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
LeopardIV (Poziom: 16) dodano: 10.12.2008, 15:21
Instaluje GTA IV Oryginał :D...czy jest tylko jeden cd-key xD?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
czora94 (Poziom: 11) dodano: 10.12.2008, 15:37
hej mam problem... gdy zalanczam gra to wszystko fajnie pieknie... nagle wywala do windowsa i wyskakuje menadzer realtek hd... i pyta ktore urzadzenie zostalo podlaczone... musze wybrac na ok i nagle wyskakuje blad w gta IV i pyta czy wyslac raport o bledach czy nie...;/ mam oryginala... pomocy!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
miki48 (Poziom: 11) dodano: 10.12.2008, 15:38
maciek_IV ja też nie ściągam gier z neta, ale myśl też że są ludzie biedni których nie stać nawet na... mario a kompa mają z czasów epoki brązu (xD) WIĘC ŚCIĄGAJĄ. Ja nie mam nic przeciwko nim, lecz mam dużo do tych których na tę grę stać, lub do tych których nie stać, lecz z jakimś małym zaangażowaniem było by ich stać (np. uzbieranie z kieszonkowych itp.). Nie fer jest też że "ja płace i gram, ty nie płacisz grasz" lecz gdy ktoś na serio jest biedny to skąd ma tę gre mieć? Kupicie mu ją? Pójdzie do sąsiada i powie "Znam fajną grę, tylko że nie mam kasy, kupi mi ją pan?"??. Nie fer jest też to że niektórzy mają dużo, a inni nic :) Piractwo jest dobre, jeśli skapujesz co napisałem... I żeby nie było to NIE ŚCIĄGAM PIRATÓW, CHCE GRĘ? ZBIERAM I IDE DO EMPIKU.

TyLe bo już zadużo. Jak ktoś chce coś spytać o GTA to <>gg: 2783364<>Nick w grze Miki48<> Staram się pomagać :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 10.12.2008, 15:45
Mnie stać i kupiłem!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Devan (Poziom: 16) dodano: 10.12.2008, 16:08
Również kupiłem oryginał, dokładnie pre-order.
Kupuje tylko takie gry które się nie nudzą i można grać w nie naprawdę długo.
Jeżeli już ściągam to tylko po to aby ocenić czy opłaca się kupić i jak chodzi, no chyba że jest demo no to wtedy demko ściągam.
Ściągnąłem np Far Cry 2, obcykałem że fajne i chodzi na medium to kupiłem oryginał. nie dosyć że teraz mogę pograć na multi bez bawienia się z hamachi, to mam jeszcze wszystko po polsku, drukowane instrukcję i mapkę.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 10.12.2008, 16:16
Możecie podać mi link do strony sprawdzającej, czy dana gra mi pójdzie? Oprócz "can i run it"! Kiedyś jakaś była podana w innym temacie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
czora94 (Poziom: 11) dodano: 10.12.2008, 16:23
HEJ! Pomoze ktos?!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 (Poziom: 11) dodano: 10.12.2008, 16:27
Więc jak z podobną stronką do "you can run it"??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
DeeKey (Poziom: 11) dodano: 10.12.2008, 16:31
GDZIE PATCH!!!???
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
Stasiu (Poziom: 21) dodano: 10.12.2008, 17:03
w Microsofcie...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wowGTA4 (Poziom: 11) dodano: 10.12.2008, 17:13
LeopardIV TAK
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
bartekxyz (Poziom: 11) dodano: 10.12.2008, 17:16
Jest nowy sterownik dla kart ati. Ale nie przyspiesza gry ani o klatke
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
bartekxyz (Poziom: 11) dodano: 10.12.2008, 17:16
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kakademona (Poziom: 16) dodano: 10.12.2008, 18:29
ludzie!!! ludziee!!! właśnie przyszło mi GTA IV!! :D - ale jest qrde problem :( Mam Vistę bez service packa... i co mam zrobić? od razu mówię że SP1 nie mam zamiaru instalować ;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
miki48 (Poziom: 11) dodano: 10.12.2008, 18:31
Jak masz oryginal to wes zrob windows update
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kakademona (Poziom: 16) dodano: 10.12.2008, 18:32
no właśnie jak masz... nie ma na to jakiejś łaty czy coś?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
Robert93 (Poziom: 15) dodano: 10.12.2008, 18:34
Mam pytanie wiem, że w złym newsie ale czy pojdzie mi CZWORECZKA na radeonie 4670?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
miki48 (Poziom: 11) dodano: 10.12.2008, 18:36
bartekxyz ta strona jest walnieta :D zobacz obrazek, prawie na full http://images32.fotosik.pl/416/9daf5d7a9123548d.jpg

a na srednich mi sie przycina :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kakademona (Poziom: 16) dodano: 10.12.2008, 18:42
ehh no pomocy ja chce w gta pograc :|
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
DeeKey (Poziom: 11) dodano: 10.12.2008, 19:01
po pierwsze to...rób formata instaluj XP z SP3 i tyle...po drugie to na viście GTA 4 ma problemy bo vista sama w sobie to problem...a jak tak bardzo nażekasz na tego SP1 do visty to masz problem...a czemu nie chcesz SP1 na viste?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
miki48 (Poziom: 11) dodano: 10.12.2008, 19:13
DeeKey ja mam Viste nie sprawia mi żadnych problemow, GTA IV normal, narzekasz bo masz XP i myslisz ze to najlepszy system, tez tak myslalem dopoki nie mialem Visty!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
Stasiu (Poziom: 21) dodano: 10.12.2008, 19:18
@kakademona -> musisz poszukać w necie czy da się oszukać system, żeby widział, że masz tego SP1, bo wiem że w XP tak się da
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
DeeKey (Poziom: 11) dodano: 10.12.2008, 20:15
@miki48...wiesz że z 90% ludzi na świecie uważa viste za jedną wielką pomyłke...XP to narazie najlepszy system miałem viste i to oryginalną powiem inaczej mam ale niezainstalowaną bo...vista to jeden wielki SHIT...XP to jest system bez błędów i problemów z uruchamianiem większości programów na kompa...Windows 7...prawdopodobnie będzie to najlepszy system...ulepszona vista tylko usuną wszystkie te błędy jakie vista sprawiała...vista w samej sobie jest dobrym systemem jednak błędu i problemy z ną to koszmar i nie gadaj że nie mam racji
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Devan (Poziom: 16) dodano: 10.12.2008, 20:54
ehm, jakie błędy? sam mam vistę z sp1 i żadnych problemów mi nie sprawia, przeciwnie działa lepiej jak xpek który cotygodniowo mi sie sypał odkąd upgradeowałem sprzęt xdd
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
DeeKey (Poziom: 11) dodano: 10.12.2008, 21:15
no tak bo masz SP1 to bardzo wiele pomaga viście, ale weź wytłumacz takiemu cepowi żeby to zainstalował :/ a pisze to w temacie o piractwie... z nieoryginalną vistą...wiesz ile za takie coś sie buli kasy?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.228.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 11.12.2008, 14:46
Nie dziwie sie, gta to najlepsza gra..
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Paweł.Ziomek.pl (Poziom: 11) dodano: 22.12.2008, 22:29
Devan - Do VISTY nie trzeba ściągać SP,Vista w przeciwieństwie do XPka sama ściąga aktualizacje.A co do piratów to tylko buraki które nie wiedzą co to torenty nie ściągają,myślą że odkrycia dokanali.Sam ściągam piraty,bo kasy nie mam
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Paweł.Ziomek.pl (Poziom: 11) dodano: 22.12.2008, 22:30
Dla mnie od GTA jest lepsza seria BATTLEFIELDA i COD 4 Modern Warfare
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
GosiaW04 (Poziom: 11) dodano: 28.05.2010, 14:45
Jak ściągnońć gta???
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Igor33a (Poziom: 16) dodano: 20.12.2013, 18:02
Lol, pierwszy news ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]