reklama

Najnowsze informacje

2255VCW będzie duuuże | GTA IV w Kompanii Graczy News | PSP iOS DS | 24.12.2008 11:47 przez Pucek
Encyklopedia: Grand Theft Auto: Chinatown Wars

Grand Theft Auto: Chinatown Wars najwyraźniej nie cieszy się zbytnią sympatią fanów GTA. Czy jest to spowodowane mniej popularną przenośną konsolą Nintendo DS na którą zostanie wydana, czy to, że grafiką nie przypomina raczej czwórki, tego nie wiem. Wiem tylko tyle, że panowie z Rockstar Leeds...
Grand Theft Auto: Chinatown Wars najwyraźniej nie cieszy się zbytnią sympatią fanów GTA. Czy jest to spowodowane mniej popularną przenośną konsolą Nintendo DS na którą zostanie wydana, czy to, że grafiką nie przypomina raczej czwórki, tego nie wiem. Wiem tylko tyle, że panowie z Rockstar Leeds starają się jak mogą, by zainteresować graczy wciąż tworzoną produkcją jednocześnie pracując w pocie czoła. No, kończę z tym nieco chłodnym wstępem i przechodzę do konkretów. Powinno być już tylko goręcej. :) W wywiadzie dla magazynu Nintendo Power, prezes Rockstar Leeds Gordon Hall, ujawnił kilka interesujących faktów na temat Chinatown Wars. Mianowicie jak mówi pan Gordon "ta gra będzie zdecydowanie większa" od GTA:LCS i GTA:VCS. Oznacza to, że w CW oferować będzie więcej ciekawostek, zabawy i misji niż jego bracia z PSP. Trzymamy za słowo! Zwłaszcza, że jest to pierwsza tego typu produkcja na konsolę Nintendo(pomijając słabo rozwinięte GTA Advance).
Cenega.pl uruchomiła system umożliwiający zakodowanie naszego wielkiego Grand Theft Auto IV w Kompanii Graczy. Jak to zrobić ? Wystarczy skorzystać z opcji znajdującej się pod rejestracją i przy użyciu kodu z pudełka umiejscowić swoją grę w bazie danych. System wykorzystując kody Games for Windows zawarte w każdym egzemplarzu gry będzie naliczał punkty na osobistym koncie, a w dodatku gra będzie rozpoznawana jako zarejestrowana aplikacja. W związku z problemami w postaci braków kodów Kompanii Graczy w opakowaniach z naszym kochanym Grand Theft Auto IV - każda nowo-zarejestrowana osoba otrzyma 50 punktów gratis. Zespół Cenega.pl przeprasza za wszelkie kłopoty. Pamiętajmy, że kody można wymieniać na ciekawe nagrody ! Zapraszam do rejestracji w Kompanii Graczy! Rejestracja gry prawdopodobnie będzie działała tylko z wersją od Cenegi, czyli tej, która ma polskie napisy na pudełku. Jeśli masz instrukcje itd. po angielsku, to raczej się tam nie zarejestrujesz z grą.
r e k l a m a

Komentarze (26) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 11
Yembar (Poziom: 11) dodano: 24.12.2008, 12:21
Tylko szkoda że na DS mogli by na PSP też wydać ;/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Nitrous (Poziom: 16) dodano: 24.12.2008, 12:40
Suuuper ! Dobrze ze mam Nintendo DS Lite :D Gdy wyjdzie bede mial w co grac choc juz gta 4 ukonczylem ale jeszzcze nie na 100%. Po co PSP wiecej gta jak juz macie 2 wydania... Teraz Nintendo cos sie nalezy :D milo mi slyszec ze wiecej bedzie bajerow niz na PSP :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Mrozek[pl] (Poziom: 16) dodano: 24.12.2008, 12:48
PuceK, nie znosze twoich newsów - bo piszesz jak jakis epulsowicz ;x

co do CT to jestem ciekaw jak to bedzie z tymi rzeczami typu kradniecie aut, cpanie itd ;p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Nitrous (Poziom: 16) dodano: 24.12.2008, 13:01
CT ? chyba CW. Czemu jak epulsowicz. Normalnie pisze...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
lyndows (Poziom: 11) dodano: 24.12.2008, 13:52
Ciekawe. "Zwłaszcza, że jest to pierwsza tego typu produkcja na konsolę Nintendo." Jak to pierwsza? Przecież już jedno GTA wyszło na GB Advance, a przecież to jest Nintendo.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Tomi03 (Poziom: 16) dodano: 24.12.2008, 14:05
Rejestrował już ktoś GTA IV na Kompani graczy??
Ja mam problem z rejestracją klucza...Pisze że wpisałem niepoprawny, wpisuję ten co jest z tyłu głosu Liberty City i nie wiem czy to ten .Mam angielską wersję.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Alienman (Poziom: 16) dodano: 24.12.2008, 14:25
Pomyłka, za zarejestrowanie gry otrzymuje się dodatkowe punkty a nie za zarejestrowanie się na Kompanii Graczy:P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Alienman (Poziom: 16) dodano: 24.12.2008, 14:27
@Tomi03 może masz angielską wersję? Ja mam Cenegi i wszystko gra;P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
ASGFanPL (Poziom: 16) dodano: 24.12.2008, 14:34
Alienman umiesz czytać ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Alienman (Poziom: 16) dodano: 24.12.2008, 14:50
@ASGFanPL niedoczytałem, stres;) W takim razie nie zarejestruje;P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Tomi03 (Poziom: 16) dodano: 24.12.2008, 15:37
No cóż, mogłem kupić w Media a nie na Allegro i tak ta sama cena;/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
szczupak01 (Poziom: 11) dodano: 24.12.2008, 16:44
Hahahaha Pucek... DS mniej popularne? A może to, że Nintendo nie wyrabia z produkcją Wii/DS świadczy o tym, że ds jest mniej popularne? DS bije na głowę kilkakrotnie PSP, a tym bardziej już PS3 czy XBOX'a 360
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Pucek (Poziom: 17) dodano: 24.12.2008, 16:47
Mrozek[pl] - podaj jakiś przykład gdzie piszę jak epulsowicz.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Pucek (Poziom: 17) dodano: 24.12.2008, 16:55
szczupak01 - fanboy? A poza tym jak można porównywać DS'a z XBoxem/PS3? :>
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Neverkilled (Poziom: 11) dodano: 24.12.2008, 20:18
Pod względem sprzedaży. :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Degustator (Poziom: 11) dodano: 24.12.2008, 21:33
Witam
Jestem tu nowy i sorry, że trochę nie na temat ale może ktoś słyszał o tym i jest mi w stanie odpowiedzieć :) Chodzi mi o to czy wyjdzie GTA IV na PC w wersji "Specjalnej" [kolekcjonerskiej]?. Jeżeli ktoś słyszał coś na ten temat to byłbym wdzięczny za odp. Życzę wszystkim Wesołych Świąt :) Pozdrawiam
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wowGTA4 (Poziom: 11) dodano: 24.12.2008, 22:47
szczupak01 nie wiem o czym ty gadasz jak tak lubisz tego ds to go kup .Wiekszość ludzi woli psp ja tak samo ,ds nie ma tyle możliwości ,wogóle co tu gadać ds nie ma szans z psp
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Alienman (Poziom: 16) dodano: 25.12.2008, 03:20
@wowGTA4 każdy lubi coś innego. Jedni DS jedni PSP. Miałem PSP w ręku, i chodź jest to fajna zabawka nie wydał bym tyle kasy na to. Ja wolę gry bardziej wypasione, rozbudowane od tych co są teraz na konsolkach przenośnych. Kwestia gustu
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Devan (Poziom: 16) dodano: 25.12.2008, 07:51
Już zarejestrowane - 200pkt więcej na koncie ^^

Co do psp i ds'a. PSP miało być przenośną konsolą a dali tam tyle tych bajerów że nie wiadomo co to teraz jest a i tytułów nie dużo.
DS, hmm, zaletą jest dotykowy ekran, ewidentnie jest to konsola, no i jest pare ciekawych tytułów na niego.
I tak wole kompa xdd
A no i edycja kolekcjonerska, raczej nie bedzie, jak nie bylo w dniu premiery to teraz już raczej też nie dadzą.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
BIGJacob (Poziom: 16) dodano: 25.12.2008, 10:27
Wersja od cenegi to prawie jak wersja
kolekcjonerska
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Voltare (Poziom: 11) dodano: 25.12.2008, 12:03
Fakt, Pucek zrobił błąd. Co najwyżej DS cieszy się mniejszą popularnością w POLSCE. Jeśli chodzi o sprzedaż konsol na rynku amerykańskim, to kształtuje się to mniej-więcej w takiej kolejności (malejącej): Wii, Nintendo DS, Xbox 360, PSP, PlayStation 3, PlayStation 2. Są to dane z listopada opublikowane przez NPD.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Alienman (Poziom: 16) dodano: 25.12.2008, 12:33
@BIGJacob miałem w ręce dwie wersje, od Cenegi i jakąś zagraniczną. I powiedzieć muszę że w polskiej brakuje teksturowego opakowania na GTA, a reszta tj. Głos Liberty City, przewodnik, mapka jest ta sama tylko że po angielsku.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
szczupak01 (Poziom: 11) dodano: 25.12.2008, 18:08
Pucek - można pod względem sprzedaży, nie jestem Fanboyem, mam kilka konsol. Napisałem tylko, że DS jest jedną z najbardziej popularnych konsol na rynku...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
P_M_K (Poziom: 11) dodano: 29.12.2008, 12:34
jestem ciekawy czy CW wyjdzie na iPhone
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
jarek2045 (Poziom: 16) dodano: 31.12.2008, 13:30
Ehh... niestety ja mam z angielskimi napisami na okładce i straciłem :( Nie moge rejestrować gry elektronicznie :( i nie otrzymam z tego żadnych bonusów :( w tym także ,,dożywotniej gwarancji'', co oznacza że strach będzie grać, bo przypadki chodzą po ludziach,a ja mam szczególnego pecha :( więc raczej jak będę grał to jak najdłużej , z stosownym umiarem , aby nie uszkodzić nośnika .
PoZdRo
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
mafia_fan (Poziom: 16) dodano: 28.01.2009, 19:12
Będzie większe to super.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]