reklama

Najnowsze informacje

2545VŚwiąteczny konkurs GTASite.pl News | | 25.12.2008 15:58 przez Kuchcik

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku 2009, przygotowaliśmy dla Was świąteczny konkurs! Możecie wziąć udział w świetnej zabawie i wygrać wspaniałe nagrody. Zasady są proste. Wystarczy przesłać do nas pracę związaną z Grand Theft Auto i jeśli nam się spodoba, zgarniacie...
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku 2009, przygotowaliśmy dla Was świąteczny konkurs! Możecie wziąć udział w świetnej zabawie i wygrać wspaniałe nagrody. Zasady są proste. Wystarczy przesłać do nas pracę związaną z Grand Theft Auto i jeśli nam się spodoba, zgarniacie trofea! Zaskoczcie nas formą pracy, może to być zarówno opowiadanie, scenariusz wymyślonej misji z gry, graficzny projekt okładki lub HUD-a gry, a także wszelkiego rodzaju inscenizacje w realnym świecie(np. odegranie słynnej sceny z gry). Aby wziąć udział w konkursie, wymagane jest konto na Forum.GTASite.pl, więc jeśli jeszcze go nie masz, czas to nadrobić - zarejestruj się! Szczegóły na temat konkursu oraz obowiązkowy regulamin znajdziecie w tym temacie na forum. Konkurs trwa do 24.01.09. A oto lista nagród, przewidzianych za poszczególne miejsca: 1. Pierwsze miejsce: a) gra Grand Theft Auto IV na PC b) poradnik Brady Games do gry Grand Theft Auto IV c) gra Grand Theft Auto: Trylogia na PC d) kilka naklejek z motywem GTA IV e) konto e-mail w domenie @GTASite.pl o pojemności 7GB na czas nieokreślony f) status VIP na GTASite.pl oraz Forum.GTASite.pl 2. Drugie miejsce: a) gra Grand Theft Auto: San Andreas na PC b) poradnik Brady Games do gry Grand Theft Auto IV c) gra Grand Theft Auto: Trylogia na PC d) naklejka z motywem GTA IV e) konto e-mail w domenie @GTASite.pl o pojemności 7GB na czas nieokreślony 3. Trzecie miejsce: a) gra Grand Theft Auto: Vice City na PC b) gra Grand Theft Auto: Trylogia na PC c) naklejka z motywem GTA IV d) konto e-mail w domenie @GTASite.pl o pojemności 7GB na czas nieokreślony Zapraszamy wszystkich do czynnego udziału w naszej społeczności, gdyż jest to dopiero pierwszy z kilku konkursów przewidzianych na Nowy Rok!
r e k l a m a

Komentarze (41) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 16
Mrozek[pl] (Poziom: 16) dodano: 25.12.2008, 16:17
Wow, ale ja nie jestem utalentowany to sobie odpuszcze. Miłego zgarniania nagród! Chętnie zobacze co tam będziecie robic byle dostac jakąś w/w nagrode :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
maras723 (Poziom: 11) dodano: 25.12.2008, 16:18
Fajna sprawa :D Szkoda tylko, że nagrody przewidziane wyłącznie dla 1st, 2nd i 3rd miejsca...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.68.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 25.12.2008, 17:06
Ale nie napisaliście ile czasu jest na wykonanie pracy. Mam nawet jeden pomysł ale to ciężko by było zmieści do komputera :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
Kuchcik (Poziom: 21) dodano: 25.12.2008, 17:16
Czasu jest sporo - aż do 24.01.09. Możliwe, że jak będzie więcej dobrych prac to będą także wyróżnienia z jakimiś nagrodami..
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas93 (Poziom: 11) dodano: 25.12.2008, 18:10
Fajnie zrobiono kartkę świąteczną..... XD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Drey (Poziom: 16) dodano: 25.12.2008, 19:12
Jeżeli wykonam prace to gdzie mamy je wysyłać ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 56
Majek (Poziom: 56) dodano: 25.12.2008, 19:30
masz napisane na forum :|
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Ritchser (Poziom: 16) dodano: 25.12.2008, 19:43
Wymienione formy pracy to tylko przykładowe formy tak? Dla przykładu jeśli chciałbym w takim razie zrobić artworka to może on przedstawiać scenę np. z GTA III, czy trzeba się dostosować do tytułu konkursu w 100% procentach i wymyślić całkowicie coś samemu?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Hekko (Poziom: 16) dodano: 25.12.2008, 19:43
Panie Adminie
Czy może być to naprzykład PRO film nagrany w GTA IV ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
Kuchcik (Poziom: 21) dodano: 25.12.2008, 21:58
@Ritchser, oczywiście przykładowe, możesz zrobić coś na podstawie czegoś, co już istnieje.. @Hekko, może być także film z gry, tylko wiadomo że musi mieć jakąś fabułę, a nie zwykły stunt ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
lyndows (Poziom: 11) dodano: 25.12.2008, 22:41
o_O Super! ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
sponsor_grk (Poziom: 16) dodano: 25.12.2008, 23:15
Gdzie dokładnie na tym forum? I czy musi to byc koniecznie praca zrobiona na komputerze czy można narysowac odręcznie na kartce? Można wysłac kilka prac?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
czora94 (Poziom: 11) dodano: 25.12.2008, 23:27
Ja juz zrobilem :) ale na pewno nawet na 3 miejsce sie nie zalapie :D gdzie dokladnie na tym forum to umiescic?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
sponsor_grk (Poziom: 16) dodano: 25.12.2008, 23:29
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Codec (Poziom: 16) dodano: 26.12.2008, 00:39
Ja startuję!
Wybieram trzeci motyw!
Narqa
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Hekko (Poziom: 16) dodano: 26.12.2008, 09:13
Oczywiście Panie Adminie
Wkońcu już pisze scenariusz
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
slacker7 (Poziom: 11) dodano: 26.12.2008, 18:58
Hmm... interesujące. Może i wezmę udzialik. Przynajmniej będę mógł sellnąć IV i kupic coś innego :P bo swoją już mam :P, a co do czwórki to mam problem, a mianowicie po formacie kompa GTA zaczęło mi się zacinać ;/ Gra chodzi jak pokaz slajdów, a czasem nawet zacina się na Amen. Patch nie ma na to wpływu ;/ Wie ktoś co zrobić żeby ten błąd zginął, bo nie mam ochoty znów formatować kompa. Jeśli ktoś ma mi zamiar pomóc to proszę o kontakt na to Gadu: 11384936 żeby nie wprowadzać Offtopicu.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
venom567 (Poziom: 11) dodano: 26.12.2008, 21:45
Chłopaki mam sprawe czy jest roznica jak ma sie gta iv na dusku na sata 1 a na sata 2 ?? bo mam nowego kompa o fajnych parametrach a mam malo fps ;/ ? i aha jak sie save pzrenosi bo chyba przeinstaluje GTA z kieszzeni na dysk w kompie ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
LeopardIV (Poziom: 16) dodano: 26.12.2008, 23:55
C:Documents and Settings(nazwa uzytkownika)Ustawienia lokalneDane aplikacjiRockstar GamesGTA IVsavegames

Tu masz savy :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Mustafa (Poziom: 16) dodano: 27.12.2008, 00:14
:o
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Mustafa (Poziom: 16) dodano: 27.12.2008, 00:20
zajefajnie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
miki48 (Poziom: 11) dodano: 27.12.2008, 10:20
Ja chce naklejkę :D Może coś wymyśle do konkursu :)
@ http://pl.youtube.com/watch?v=6PtrinfpVRo
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.21.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 27.12.2008, 14:20
do miki48 - domyślam się że ten filmik nakręciełeś telefonem Niko, ale jak go dałeś do obróbki (chodzi mi o to jak wyjąłeś go z gry). Proszę o szybką odpowiedź.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
miki48 (Poziom: 11) dodano: 27.12.2008, 16:16
2kolo;-)
po 1. Nie mój filmik
po 2. Filmów sie nie nakreca telefonem tylko klikając F2
po 3. Wchodzi się do Video Editor i tam się wszystko obrabia
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
Mucha1470 (Poziom: 13) dodano: 27.12.2008, 18:27
A nagrodę można sobie wybrać, czy jak? Bo SA i VC już mam ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
OG IB (Poziom: 16) dodano: 27.12.2008, 20:49
fajnie z tym konkursem...:) ejj mam głupie pytanie: gdzie kupić taki garniak jaki jest na tym screenie bo w persusie nie widziałem!! tak samo nigdzie nie ma tych rękawic a nawet na opakowaniu z gra jest screen jak ma te rękawiczki xD prosze o odpowiedź
P.S. gram od 7 grudnia i 25 grudnia przeszedłem ostatnią misję wątku głównego bez poradnika!! efektowna cut-scenka na końcu jeśli wybierzecie revange...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
czora94 (Poziom: 11) dodano: 27.12.2008, 22:29
Ej... jak filmik zrobiony w video editor zgrac na dysk? bo chce go jeszcze troche skompilowac... prosze o pomoc i dzikuje
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Zbyszek223 (Poziom: 16) dodano: 28.12.2008, 08:35
No, praca zrobiona i już wysłana. Teraz czekamy do 24 stycznia na werdykt ^^
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
miki48 (Poziom: 11) dodano: 28.12.2008, 10:10
Przerobione filmiki w Video Edytorze masz tutaj: Dokumenty>Rockstar Games>GTA IV>Videos>Rendered
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wowGTA4 (Poziom: 11) dodano: 28.12.2008, 11:02
OG IB to nie jest glupie pytanie ,przyłączam się do niego [fajne te rekawice]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
krosfajer (Poziom: 16) dodano: 28.12.2008, 21:11
Ten garnitur można kupić w Perseusie, trzeba ostrożnie przechodzić koło marynarek, bo można którąś ominąć. Np. na jednym wieszaku wisi jakieś 9 marynarek z czego są tam po 3 różne.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
czora94 (Poziom: 11) dodano: 28.12.2008, 23:47
A czym odtworzyc formad .vid?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wowGTA4 (Poziom: 11) dodano: 29.12.2008, 11:51
krosfajer dzieki ale o garniakach to wiem[zrobilem all skoki i golabki,znam cala mape ] chodzi o rekawice jesli wogole da sie je miec, to chyba tylko na obrazku tak jest.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
P_M_K (Poziom: 11) dodano: 29.12.2008, 12:34
fajne nagrody
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
krosfajer (Poziom: 16) dodano: 29.12.2008, 13:08
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
OG IB (Poziom: 16) dodano: 29.12.2008, 19:06
jeszcze link do sciagniecia tego Mod'u by sie przydał ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
OG IB (Poziom: 16) dodano: 29.12.2008, 19:11
a garniturów nie ma... kupiłem wszystkie jakie napotkałem.... :( a przechodziłem bardzo powoli obok wszyssstkich!!! :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
BestNico11 (Poziom: 11) dodano: 04.01.2009, 11:33
Tak racja nagrody są ciekawe....
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
lukascv (Poziom: 12) dodano: 05.01.2009, 22:19
ja zrobie to w Power poincie zrobie zarypiasty slajd i do tego pełno gifów
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Ritchser (Poziom: 16) dodano: 11.01.2009, 18:01
Wysłał ktoś już jakieś prace? I wiadomo ile ich mniej więcej napłynęło już do redakcji?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
aluzjonista (Poziom: 16) dodano: 15.01.2009, 20:56
jak dodać załącznik (plik word) do tej wiadomosci do "pana konkursowego" ??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]