reklama

Najnowsze informacje

2540VWielki powrót GTA na konsole PSP? News | | 28.02.2009 19:32 przez Kuchcik

Można było zauważyć, że Sony już długo nie robiło interesów z Rockstar Games, ale teraz postanowiło się odezwać. Do premiery Grand Theft Auto Chinatown Wars zostało już tylko 17 dni, co skłoniło nowego szefa marketingu PSP do rozmów na temat kolejnych części GTA, na przenośne konsole PlayStation...
Można było zauważyć, że Sony już długo nie robiło interesów z Rockstar Games, ale teraz postanowiło się odezwać. Do premiery Grand Theft Auto Chinatown Wars zostało już tylko 17 dni, co skłoniło nowego szefa marketingu PSP do rozmów na temat kolejnych części GTA, na przenośne konsole PlayStation Portable. W udzielonym wywiadzie dla Multiplayer Blog, John Koller, wypowiada się tak:
"Seria Grand Theft Auto jest dla platformy PlayStation bardzo ważna. Mieliśmy dwie części GTA na PSP, do tej pory i sprzedawaliśmy je wręcz świetnie. Na pewno wznowimy rozmowy z Rockstar Games na temat ich wszystkich marek. Na razie żadna z nich, nie pozostała poza rodziną PlayStation(...) Będąc szczerym, przyznam, że Rockstar działa zawsze na swoją korzyść. Jesteśmy bardzo dobrymi partnerami, ale to nie zmienia faktu, że postanowili wydać dodatek The Lost and Damned tylko na X360. Musimy się po prostu pogodzić z ich biznesowymi decyzjami."
Koller dodał jeszcze na koniec, że premiera GTA Chinatown Wars na Nintendo DS, była nie tylko dla niego sporym zaskoczeniem, lecz jak twierdzi, będzie z ciekawości sprawdzał wyniki sprzedaży tegoż tytułu.
r e k l a m a

Komentarze (51) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 11
przemo98 (Poziom: 11) dodano: 28.02.2009, 19:44
fajnie może będzie kolejne gta na psp
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
mafia_fan (Poziom: 16) dodano: 28.02.2009, 20:22
Pewnie będzie.To już będzie 3 gra z seri GTA na PSP.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
GTA.Master (Poziom: 16) dodano: 28.02.2009, 20:30
moim zdaniem najlepiej się gra w GTA na komputerze
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
bartas225 (Poziom: 16) dodano: 28.02.2009, 21:07
gta.master prosze cie nie zaczynaj wojny konsole vs komputery
heh niedługo pewnie usłyszymy pierwsze info o kolejnym gta na PSP :D:D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pacw (Poziom: 16) dodano: 28.02.2009, 21:32
Hah, może wreszcie zrobią coś ala GTA San Andreas Stories : >
GTA.Master - powtórzę się, ale co mi tam - "to kwestia przyzwyczajenia".
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Zelazko_PL (Poziom: 16) dodano: 28.02.2009, 21:37
wolalbym jakies europejskie GTA.Na przyklad berlin-warszawa-paryz :) fajnie by bylo
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ProTofik (Poziom: 11) dodano: 28.02.2009, 21:58
Jak będzie to na pewno sobie pogram, a na psp rzadko gram :) Głównie po necie chodzę i filmy oglądam ( nie,nie mam 40, a 15 xd)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ProTofik (Poziom: 11) dodano: 28.02.2009, 21:58
*(nie mam 40 lat, a 15) Poprawione z poprzedniego komentarza
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
maciek_IV (Poziom: 11) dodano: 28.02.2009, 22:39
gta.master fakt że najlepiej się gra, ale komputera ze sobą do autobusu nie weźmiesz lub pociągu, jak będzie GTA na PSP to sobie kupie bo mam wszystkie części GTA
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.145.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 28.02.2009, 23:00
tak psp i gta CW
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mazda555 (Poziom: 11) dodano: 01.03.2009, 00:57
w sumie fajnie by bylo ajkby nowa czesc na PSP wyszla - kedys sam kupilem a konsolke glownie ze wzgledu GTA :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Othello (Poziom: 11) dodano: 01.03.2009, 08:26
Przydałyby się jeszcze jakieś części na PSP, fakt. Np. San Andreas Stories. :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Łapa882 (Poziom: 11) dodano: 01.03.2009, 08:59
Tak fajnie by było gdyby była jeszcze jakaś część GTA na PSP gram w Vice City Storyes prawie od dwóch lat i mi się nie znudziło
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
rakol1 (Poziom: 16) dodano: 01.03.2009, 09:11
Szkoda że nie mam PSP , nudno mi trochę kiedy mam szlaban na kompa czy TV. ;/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.145.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 01.03.2009, 09:17
zal rakol1 to sobie kup na alegro so cholernie tanie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
rakol1 (Poziom: 16) dodano: 01.03.2009, 14:16
GTA4live patrzyłem nie dawno i są po 500 do 800 zł i nie są takie tanie ;/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
naxrun (Poziom: 16) dodano: 01.03.2009, 14:29
San Andreas Stories nie będzie na 90 % . Czemu ? umd ma pojemność tylko 1.8 gb według Wikipedi więc jeśli będzie to musi to być coś nowego ... albo mogli by wydać bez filmików .
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
barti2012 (Poziom: 11) dodano: 01.03.2009, 16:02
@naxrun GTA: SAS jest całkiem możliwe, jak R* chce to potrafi zrobić coś dobrego. Nie zważając na te 1.8 GB musieliby tylko skompresować tekstury na rozmiar PSP. Jakość muzyki troszkę obniżyć, to wcale nie musi zajmować 4GB jak na PC. Taka przynajmniej jest moja teza. Ale zależy kto jak na to spojrzy. :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
naxrun (Poziom: 16) dodano: 01.03.2009, 19:59
Faktycznie ... nie pomyślałem o tym
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas93 (Poziom: 11) dodano: 01.03.2009, 21:02
My takie gadugadu na temat SAS a ciekawe jak by wyglądała fabuła SAS?! Może byśmy grali Cezarem Vialpando? Mogłaby to być kontynuacja albo przeszłość! XD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.40.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 01.03.2009, 21:09
@down przeszłość -,- Moim zdaniem - o ile ma być to SAS - będzie to nowa postać, powiązana z jakimś bohaterem SA. Tak jak było to w VCS oraz LCS...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
naxrun (Poziom: 16) dodano: 02.03.2009, 13:37
Ja tam bym wolał dalsze przygody Carla
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mikim (Poziom: 11) dodano: 02.03.2009, 18:46
To bardzo dobra wiadomość ( jeszcze jedno GTA na PSP by się przydało ), tylko oby z tych rozmów coś wyszło a nie kolejna plotka.Ale zacytuje moje ulubione przysłowie "poczekamy , zobaczymy";)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
jnagorek (Poziom: 16) dodano: 03.03.2009, 08:39
No soniak nareszcie se przypomnial
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Vacetti (Poziom: 16) dodano: 03.03.2009, 10:42
Nareszcie Sony sie upomniało o GTA , dobrze by było gdyby CW wyszło na PSP. Może wkońcu Rockstar to przemyśli zamiast wydawać na konsole która jest mniej popularna os PSP.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
P4wloo (Poziom: 11) dodano: 03.03.2009, 15:49
Bzdura, DS tekaże jest popularny i to bardzo ale nie w naszym kraju...
Cieszłbym się z jakiego kolwiek gta na PSP, byle było bardzo długie, wciągające, i miało dobrą fizyke+grafike, ale to już chyba nie na to PSP ;d
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Vacetti (Poziom: 16) dodano: 03.03.2009, 17:16
@P4wloo no dobrze może przesdadziłem troche z DS ale taka prawda że na PSP powinna być jeszcze jakaś część GTA
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
lukascv (Poziom: 12) dodano: 03.03.2009, 17:37
ja tam sądze że gta powinno być wydawane na każdą platforme , a i tak szczerz mówiąc to jak usłyszałem o tej konsoli DS to nie wiedziałem o co chodzi
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
rakol1 (Poziom: 16) dodano: 03.03.2009, 18:29
lukascv ludzie z R* nie mają na to kasy by na każdą platformę wydawać GTA.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Tomszak (Poziom: 16) dodano: 03.03.2009, 21:32
Buhahah, NDS ma 100 mln, a PSP ok. 50, i na czym R* bardziej zarobi ??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Totmes (Poziom: 11) dodano: 03.03.2009, 22:06
wybaczcie, że nie na temat, ale już dawno o tym przycichło, chodzi mi o spolszczenie. W newsie, który był na początku stycznia tak entuzjastycznie pisali, że pod koniec stycznia wyjdzie, że praca szybko idzie, itp itd. A mamy marzec, a nikt nawet nie wspomniał, jak idzie im z tym spolszczeniem. Dalej ma wyjść?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Vacetti (Poziom: 16) dodano: 03.03.2009, 22:38
Dokładnie jak prace na spolszczeniem do GTA IV??? Bo nagle sprawa ucichła ;D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
Stasiu (Poziom: 21) dodano: 03.03.2009, 22:46
Spolszczenie jest ukończone w 51%. Info by http://www.gtapolska.pl/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Totmes (Poziom: 11) dodano: 03.03.2009, 23:19
Stasiu, to w takim razie mowa jest o dwóch spolszczeniach, o ile się nie mylę, ponieważ ja słyszałem tylko o oficjalnym spolszczeniu Cenegi, a to z linka jest ponoć nieoficjalne. Mnie to tam nie robi różnicy, skoro wykształcony zespół nad nim pracuje, po prostu nie mogę się doczekać :p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
jnagorek (Poziom: 16) dodano: 04.03.2009, 11:10
a propo spolszczenia sciagnolem sobie spolszczenie do gta 4 ale okazalo sie ze spolszczylo mi tylko menu i smialem sie z samego siebie ha ha ha!!!!1
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
naxrun (Poziom: 16) dodano: 04.03.2009, 11:35
Tak tak to prawda ds w 2007 roku 4 sierpnia było na samym szczycie (sprzedane sztuki ) a teraz myśle że będzie na 3 ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.145.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 04.03.2009, 16:36
ds po prostu nie jest tak wielofunkcyjny jak psp i dlatego w polsce nie sprzedaje sie najlepiej ,ze wzgledu na zarobki przecietny polak decyduje sie na zakup jednego typu konsoli przenosnej a poniewaz konsola psp oferuje szerszy zakres funkcji jest najczesciej wybieraną konsolą przenośną .Czego nie mozna powiedzieć o krajach wysoko rozwiniętych gdzie ludność najczęściej posiada dwa typy równie znanych konsol przenośnych:psp,ds
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
bielu00 (Poziom: 16) dodano: 04.03.2009, 19:57
a co do spolszczenia to codziennie sprawdzam postęp i zauważyłem że już co najmniej od tygodnia jest to 51% ale niedawno też tak było że przez dłuższy czas postęp się nie zmieniał a później podskoczył o 10%,
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
bielu00 (Poziom: 16) dodano: 04.03.2009, 20:00
a to że autorzy [spolszczenia] nie zmieścili się w terminie[koniec lutego, początek marca] chyba należy im wybaczyć, w końcu nie każdy podjąłby się stworzenia czegoś takiego jak spolszczenie do takiej gry. I to za darmo. Powinniśmy się raczej cieszyć że są jeszcze tacy ludzie w naszym kraju.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
ASGFanPL (Poziom: 16) dodano: 04.03.2009, 20:51
Jakbyś bielu00 zajrzał tam na forum to na pewno znalazłbyś odpowiedz na to dlaczego nie zmienia się pasek postępu przez dłuższy czas
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
lyndows (Poziom: 11) dodano: 05.03.2009, 15:34
Całkiem ciekawe.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
bielu00 (Poziom: 16) dodano: 05.03.2009, 17:21
ASGFanPL- pewnie tak bo na forum nie patrzyłem
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.145.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 05.03.2009, 20:32
juz tydzień nie ma nowych newsów
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
naxrun (Poziom: 16) dodano: 06.03.2009, 07:25
I co z tego ? po prostu nie ma nowych wiadomośći .
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Vacetti (Poziom: 16) dodano: 06.03.2009, 12:42
Po prostu jak narazie nic sie niedzieje , można to nazwać "ciszą przed burzą" kiedy wyjdzie CW zasypią nas newsami ;D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
rakol1 (Poziom: 16) dodano: 06.03.2009, 18:31
W sumie prawda jest to jeden z newsów który ma dużo komentarzy. ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Vacetti (Poziom: 16) dodano: 06.03.2009, 22:00
Zgadza się xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
lukascv (Poziom: 12) dodano: 06.03.2009, 22:16
No właśnie , a dlaczego nie było tyle komentarzy na początku??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
unmuted (Poziom: 11) dodano: 07.03.2009, 00:12
troche nie na temat ale tylko zobaczcie :D

http://www.wykop.pl/ramka/152792/duke-theft-auto
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16