reklama

Najnowsze informacje

1732VCW w liczbach & Porównanie z IV News | PSP iOS DS | 03.04.2009 18:42 przez Pucek
Encyklopedia: Grand Theft Auto: Chinatown Wars

Wyobrażacie sobie 140 tysięcy sprzedanych kopii Grand Theft Auto? Wielu z Was mogłoby zbić interes życia na lokalnym bazarku, jednak panów z Rockstar z pewnością to nie zadowala. Zaledwie tyle pudełek z GTA: Chinatown Wars trafiło w ręce posiadaczy przenośnej konsoli Nintendo DS po tygodniu od...
Wyobrażacie sobie 140 tysięcy sprzedanych kopii Grand Theft Auto? Wielu z Was mogłoby zbić interes życia na lokalnym bazarku, jednak panów z Rockstar z pewnością to nie zadowala. Zaledwie tyle pudełek z GTA: Chinatown Wars trafiło w ręce posiadaczy przenośnej konsoli Nintendo DS po tygodniu od premiery. Fakt tym bardziej nastraja negatywnymi emocjami, że łączna ilość posiadaczy samego DSa przekroczyła niedawno 100 milionów. Takiego wyniku nie osiągnęła nawet sprzedaż XBoxa 360 i PS3 razem wziętych, a dla przypomnienia w pierwszym tygodniu od premiery IV, 6 milionów osób miało w swych łapkach egzemplarz tejże właśnie gry wraz z paragonikiem. Nic się nie stało i trzymamy kciuki. Jeśli powyższa informacja kompletnie was nie rusza, to zapraszam pod ten adres, gdzie redaktorzy GamesRadar postanowili odnaleźć i uwiecznić miejscówki w Chinatown Wars odwzorowane z czwórki. Jest ich naprawdę sporo i porównując je trudno dostrzec jakiekolwiek różnice. ;) Pozdrawiam i zapraszam do oddawania swoich komentarzy.
r e k l a m a

Komentarze (28) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 11
przemo98 (Poziom: 11) dodano: 03.04.2009, 18:59
cw to chyba klapa
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
milosz1428 (Poziom: 16) dodano: 03.04.2009, 19:04
jaka klapa?? fajna gierka, poprostu dużo jest piratów i dlatego tak mało się sprzedało :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
ASGFanPL (Poziom: 16) dodano: 03.04.2009, 20:35
CW jest świetną grą więc mi tu nie wciskać że to klapa....
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.9.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 03.04.2009, 21:35
To z powodu piractwa. Mało osób kupuje gry na DSa. A tak nawiasam to gra zaj***ta
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
lostfanlp (Poziom: 11) dodano: 03.04.2009, 21:58
ja tam nie wiem jak można grać w takie gierki... mi ona przypomina gry z Pegasusa typu Tank ^^ widok od góry, zero grafiki, coś jak GTA II... po co komu takie coś w obecnych czasach kiedy to gry powalają grafiką i wszystkim innym (np. GTA IV, Call Of Duty 5)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Rykoszet (Poziom: 28) dodano: 03.04.2009, 23:11
No pokazujecie tylko same plusy GTA IV owszem fajna gra CW tak samo fajne ;) W 4 nie możesz dilować :D nie możesz rozbrajać bomb itp. a IV jak IV waży 16-17 GB. a CW 160 mb . Więc co wy tu porównujecie CW do Gta IV. Tylko dla tego że cw nowsze ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
teczynianin (Poziom: 16) dodano: 04.04.2009, 06:24
Ja w to gram na PC w chinatown wars kto chce se pograć na PC w to pisać do mnie na nr gg: 141739
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Switer (Poziom: 11) dodano: 04.04.2009, 11:43
ASGFanPL - Dobrze mowisz, polac Tobie!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Demonix (Poziom: 16) dodano: 04.04.2009, 13:00
Nie lubie takich ludzi co mówią, że grafika jest najważniejsza. I co ci po tej grafice - ładne to możesz robić wszystko? w GTA IV jest ładna grafika ale nie ma tyle urozmaiceń co CW. jnagorek jak byś przeniósł się do lat gdzie, PacMan, Mario było zaje***** to byś w nic nie grał bo grafa do [***] -.-
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Demonix (Poziom: 16) dodano: 04.04.2009, 13:02
Grafika nie daje tyle frajdy co np. w CW rozbrajanie bomby czy dilowanie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
przemo98 (Poziom: 11) dodano: 04.04.2009, 13:10
mi z ta klapą chodiło pod względem sprzedaży ale cw jest spoka gierką
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
lukascv (Poziom: 12) dodano: 04.04.2009, 15:07
Grafika to nie wszystko ale wszyscy by chcieli jak najlepszą ale CW ma dobre możliwości
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas93 (Poziom: 11) dodano: 04.04.2009, 15:31
ŚWIĘTE SŁOWA! Ja od dawna powtarzam, że świetna grafa jest mało ważna: wyjebiaszcze telewizory HD, GeForce 1000000000(itd) - jesteśmy w to zapatrzeni jak muchy w światło! Dziś tylko grafa, realistyka, HD i w kółko! A gry i filmy - beznadzieja! Krótkość, kiepskość fabuły, brak świetnego klmatu i piękna grafa oraz realność! - Cechy dzisiejszych gier! Efekt = nuda po 2 tygodniach(GTA IV po kilku miechach XD)!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Wuzi_PL (Poziom: 11) dodano: 04.04.2009, 22:18
Dużo tego sprzedali.OMG
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Piteros15 (Poziom: 16) dodano: 05.04.2009, 21:36
ja tam bym sie cieszył ^^
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mikim (Poziom: 11) dodano: 06.04.2009, 16:40
140 tysięcy to faktyczne mało ( biorąc pod uwagę ze łączną ilość posiadaczy DSa to ponad 100 milionów . ( to oznacza ze tylko 0.14% posiadaczy ma ta grę ) Ale z drugiej strony to powinni się coś takiego spodziewać bo ( podobno ) baaardzo łatwo zdobyć piracka wersje tej gry ( Powtarza się sytuacja z San Andreas, 12 milionów kopi a 2 mil.. z tego to oryginalny ( czy jakoś tak , dokładnie nie pamiętam ;) )
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tielan (Poziom: 11) dodano: 06.04.2009, 18:42
Nicolas, święte słowa! Nie grafika jest w grach najważniejsza, przecież mi się lepiej grało w takiego Dizzy'ego czy Micro Machines na pegasusa, niż w jakieś nowe gry jak Kane and Lynch czy inne... ;p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
radzio2211 (Poziom: 11) dodano: 06.04.2009, 21:36
tak pyknąłem se na pc w ta grę i muszę powiedzieć ze to gta (1 lub 2) przerobione na gta iv coś takiego , dziwny klimat ma jak dla mnie a dodam ze gta 2 bardzo lubię ;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
michu. (Poziom: 11) dodano: 06.04.2009, 23:07
"Call of duty" powala grafiką, ale na pewno nie klimatem, długością gry...

Jak już kilka osób wspomniało, grafika to nie wszystko, GTA CW ma klimat i jak na przenośną konsolkę nie jest złe.

A teraz zapytajcie sami siebie (tym co nie chodzi GTA 4 płynnie)
Wolałbyś mieć GTA 4 z grafiką dajmy na to pokroju Hitman Blood Money, z tą samą fizyką itd, czy taką jak jest teraz (przy okazji źle zoptymalizowana) i żeby Ci nie chodziła ? :F
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
DArkon1990 (Poziom: 16) dodano: 06.04.2009, 23:22
To pewne że z grafiką Hitmana 4 i [***]istą optymalizacją ;] bo obecna wersja to porażka, teraz boję się o Max Payne 3, grę robi R* ale obawiam się że jak dadzą Rage (Engine GTA 4) to będzie masakra na moim kompie....
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
DArkon1990 (Poziom: 16) dodano: 06.04.2009, 23:58
Przy okazji za wykonanie 100% gry w GTA 3, jest jakiś bonus?? np. nowa cześć miasta? bo obok willi z końca GTA 3, tam gdzie dla Cataliny dawaliśmy kasę, zauważyłem tunel, który jest zablokowany, i zaciekawiło mnie czy coś tam się odblokowywuje za 100% gry??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas93 (Poziom: 11) dodano: 07.04.2009, 15:13
Co koleś! XD - ale widzę, że kolejna osoba wzięła się za stare GTA, więc Respect! Nie ma kolejnego miasta, inaczej dawno byś o tym wiedział(GTA jest sławne)! W gazecie ponoć pisali o Jennie Jameson(dała głos Candy Suxxx), że jest sławna itd! R* wie z kim się zadawać! XD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas93 (Poziom: 11) dodano: 07.04.2009, 15:16
(PS - to była zwykła gazeta, żaden playboy)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
DArkon1990 (Poziom: 16) dodano: 08.04.2009, 00:53
Mówiąc o tym zablokowanym tunelu miałem na myśli ten http://www.xfire.com/screenshots/darkonpl1990/ pierwszy Screenshot z GTA 3 w moim profilu.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
rakol1 (Poziom: 16) dodano: 08.04.2009, 07:56
A jeden user mówił:kiedy wyjdzie CW to nas zasypią newsami.
Jakoś nie widzę tutaj dużo nowych newsów o CW.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas93 (Poziom: 11) dodano: 08.04.2009, 12:52
Tam dalej nie ma miasta, już pisałem!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
DArkon1990 (Poziom: 16) dodano: 08.04.2009, 13:48
To spokko, czyli nic tam się nie pojawi, nie odblokuje, szkoda....
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11