reklama

Najnowsze informacje

2692VUpdate's fail ! News | PC PS3 X360 | 23.04.2009 21:38 przez Joł
Encyklopedia: Grand Theft Auto IV

Jeżeli w najbliższym czasie uruchomiliście lub uruchomicie swoje ukochane "czwóreczki", zostaniecie poproszeni o aktualizacje waszego Games for Windows Live. Niestety, po instalacji nasze oczy mogą zostać doświadczone niemiłym widokiem. Może zdarzyć się iż, po instalacji tegoż właśnie...
Jeżeli w najbliższym czasie uruchomiliście lub uruchomicie swoje ukochane "czwóreczki", zostaniecie poproszeni o aktualizacje waszego Games for Windows Live. Niestety, po instalacji nasze oczy mogą zostać doświadczone niemiłym widokiem. Może zdarzyć się iż, po instalacji tegoż właśnie uaktualnienia wasza gra zwolni i zacznie się przycinać. Dlatego nie doszukujcie się błędów gdzie indziej, to nie jest wasza wina ! Według ankiety przeprowadzonej przez największe forum na świecie traktujące o serii Grand Theft Auto - GTAForums.com, aż 70% graczy zostało dotkniętych tą usterką. Występuje wyraźne przycinanie się obrazu co kilka sekund. U niektórych graczy, po samej instalacji aktualizacji, gra może zaciąć się na ładowaniu. Po uaktualnieniu także mogą zostać zresetowane ustawienia opcji grafiki. Jest jednak wąska grupa (10% głosujących w sondzie GTAForums.com), która ani przed, ani po instalacji tejże aktualizacji nie uświadczyła żadnych problemów. Możecie, więc mieć nadzieje, że będziecie należeć do tej szczęśliwej gromady. Pozostali mogą jedynie oczekiwać, aż Zespół Microsoftu usunie ten defekt. Dla zainteresowanych, zamieszczam link do dyskusji na ten temat na GTAForums.com.
@Update 24.04.2009 Z dniem dzisiejszym Panowie z Microsoftu wydali nową aktualizację dla Games For Windows LIVE, która ma naprawić błędy powstałe przy poprzednim uaktualnieniu. Zainteresowani mogą zaopatrzyć się w łatkę automatycznie po uruchomieniu gry lub pobrać ją tutaj i zainstalować ręcznie.
r e k l a m a

Komentarze (51) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 11
Nicolas93 (Poziom: 11) dodano: 23.04.2009, 22:03
Pierwszy! XD, ale do rzeczy - ja od samego początku nie chciałem instalować patchów(dla bezpieczeństwa) i aktualizacji i gram offline. Mimo, że nie gram w Multi, gra w Single mi się podoba, mam dobry komp i nie potrzebuje dodatków.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.29.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 23.04.2009, 22:13
Niestety ten blad mnie spotkal po aktualizacji:( ale mysle ze zespół Microsoft jak najszybciej to naprawi. W multi elegancko chodzi, żadnej sciny ale w singlu to takie lagi ze az sie grac nie chce.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ProTofik (Poziom: 11) dodano: 23.04.2009, 22:19
mi się GTA po załadowaniu nie włącza :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
aXimo (Poziom: 11) dodano: 23.04.2009, 22:29
U mnie update w ogóle się nie udaje..
Najpierw prosi o uaktualnienie, pasek postępu zawiesza się na 99% i tak sobie wisi, mogę jedynie anulować, wtedy odłącza mnie od "usługi LIVE".
Mogę grać i zapisywać stan gry bez problemów i nic się nie zacina.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
Stasiu (Poziom: 21) dodano: 23.04.2009, 22:43
a ja nie zaktualizowalem, bo sie dowiedzialem o problemach i se gram :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pachol5501 (Poziom: 16) dodano: 23.04.2009, 22:43
No i niestety mnie tez ten problem dotknal :(. kurde.. to nie jest fair, ze mamy oryginaly, instalujemy patche, a wychodzimy na tym gorzej niż piraci....
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
pecet93 (Poziom: 11) dodano: 23.04.2009, 23:01
Przed aktualizacją chodziło ładnie płynnie, a tu autoaktualizacja i du..., mam nadzieję że szybko dadzą patch i nie bedzie się ciąć.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
Stasiu (Poziom: 21) dodano: 23.04.2009, 23:35
Zawsze możecie formata strzelić, i potem nie aktualizować.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
DoubleP90 (Poziom: 11) dodano: 24.04.2009, 00:46
a ja co myslalem ze jestem jedyny co tak ma.. kurde to niesprawiedliwe.. kupilem gta 4 jak byla premiera.. wydalem 60 euro na gre i kurde takie rzeczy mi robia :/ nie spodziewam sie szybko patcha bo znajac microsoft to wszystko psuje ale naprawic to nie ma komu.. cos mysle ze nastepny gta to rockstar nie da sie microsoftowi
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[195.74.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 24.04.2009, 08:45
o cholera trzeba zobaczyc
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pakur96 (Poziom: 16) dodano: 24.04.2009, 09:17
no ciekawa ta sytuacja
całe szczeście że mój kuzyn GTA4 na 360
a ja chciałem sobie kupić 4
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Neq12 (Poziom: 11) dodano: 24.04.2009, 09:42
No bo to jest tak, ze microsoft sie czegos dodknie to wszystko spierdo..
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
marcin928 (Poziom: 16) dodano: 24.04.2009, 10:48
a ja zaktualizowalem i dziala bez zadnych problemow
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas93 (Poziom: 11) dodano: 24.04.2009, 11:03
Taaaa, czego nie dotknie - spier.... - tak mówił Damianero. XD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
lukascv (Poziom: 12) dodano: 24.04.2009, 11:34
Po co aktualizować wystarczy mi zwykłe GTA 4
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[195.74.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 24.04.2009, 11:53
yeah jest super nic mi sie niestalo wszystko chodzi ja powinno wow!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
cysiu21 (Poziom: 16) dodano: 24.04.2009, 11:54
Mi to samo przez tą aktualizacje zaczęło się wszystko pie******. Po co Micro$hit pchał się do tej gry :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
radzio2211 (Poziom: 11) dodano: 24.04.2009, 12:00
a ja się [***]em na kompa ...
ale ten format i tak się przydał ;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
milosz1428 (Poziom: 16) dodano: 24.04.2009, 12:48
a ja tego gówna nie instalowałem, czekam zawsze aż inni zainstalują i się wypowiedzą.. :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
DarkFool (Poziom: 16) dodano: 24.04.2009, 13:10
HEHEHE A ja jestem wśród tych 10% i po aktualizacji wszystko jest ok :D
Spadam grać :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Piciu713 (Poziom: 16) dodano: 24.04.2009, 14:01
To dlatego tak mi sie GTA 4 ścinało. Jak nie co kilka sekund to sciny po 20 minutach gry
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
GTA.Master (Poziom: 16) dodano: 24.04.2009, 14:10
ale lipa, małe szanse się ma że nie będzie usterki
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
arenas (Poziom: 16) dodano: 24.04.2009, 15:14
Ja mam tak samo jak aXimo.Wyłączyłem to i gram offline tyle ze jeszcze w tryb single :P a bez tej aktualizacji można grać w multi?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
rakol1 (Poziom: 16) dodano: 24.04.2009, 15:31
dobrze ze tego nie sciagnolem nadal dziala u niektorych mp :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Alienman (Poziom: 16) dodano: 24.04.2009, 18:15
Hah, dobrze że nie miałem czasu żeby zaktualizować i anulowałem;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
RoUs (Poziom: 16) dodano: 24.04.2009, 20:15
ten wczesniejsza aktualizacja to jeden wielki syf zobaczmy teraz co wydali;p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[87.116.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 24.04.2009, 22:09
Sprawdził ktoś tom najnowszą łatkę już?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kejm3333 (Poziom: 11) dodano: 24.04.2009, 23:04
kicha na max ,to gta to jeden wielki bug co chwile jakies problemy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Mosinn (Poziom: 11) dodano: 24.04.2009, 23:39
I to jest to twoje "boskie" GTA4 na PC.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
DoubleP90 (Poziom: 11) dodano: 25.04.2009, 00:57
ta nowa latka poprawia bledy :) teraz gta chodzi mi jak wczesniej ;) spodziewalem sie poprawke dopiero za 2-3 miesiace xD tak to z microsoftem :P ale zaskoczyli mnie :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
dommanu3 (Poziom: 16) dodano: 25.04.2009, 11:33
Kicha tp gta ic na pc i do tej pory nie wydali zadnego porzadnego patcha tylko jakeis [***]y co chwila ... zal !!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pawelosek (Poziom: 16) dodano: 25.04.2009, 11:35
Kurde teraz mi MP nie działa co za szajstwo!!! P.S na tym starej aktualizacji zobaczymy teraz czy może zachwyci mi te MP bo jak nie to wyzionę ducha :|
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[195.74.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 25.04.2009, 19:52
OH przyznam sie szczeze niegralem jeszcze w multi nigdy poniewarz mam problem z live ,ale co tam nie multi nigdy nie rajcowal,bo z live mam problem z zalogowaniem zalorzylem se konto no i dobra chce sie logowac a tu [***] (Sory z okreslenie) wyskakuje mi ze blag w logowanie ze bledne to czy tamto,no i niemam takich zmartwien jak niekturzy, niemam terz Achievementów i z tego terz sie ciesze bo mi to do niczego niepotrzebne,nie albo inaczej to by mi przeszkadzalo, no i mam spokój.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[195.74.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 25.04.2009, 19:54
sory ze walilem tyle byków czasami niepatrze na klawiatóre.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
ASGFanPL (Poziom: 16) dodano: 25.04.2009, 19:56
Skończ z graniem w gry i wróć do szkoły bo do walenia w "klawiatóre" przyda Ci się znajomość słownika, chociażby minimalna...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[195.74.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 25.04.2009, 20:09
hej ty pamietasz Jnagorek ,no to ja bo tamto konto mi zablokowali
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
jarek2045 (Poziom: 16) dodano: 25.04.2009, 21:17
U mnie po tej pierwszej aktualizacji, jakby GTA IV przyśpieszyło xD a tak na serio to nie odczułem żadnych nie korzystnych zmian w działaniu gry :)
PoZdRo
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kejm3333 (Poziom: 11) dodano: 25.04.2009, 22:56
HP A6000 nie wiem czy jesteś noob czy po prostu laik .Gry ,wiekszosc gier jest robione pod multi wiec nie gadaj bzdur typu ,że single daje ci tyle frajdy .Jestes jednym z tych dzieciaków co nie potrafią sie zalogowac do live ,ale to nic dziwnego ponieważ nawet pisać nie potrafisz.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[195.74.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 25.04.2009, 23:36
dobra wiec bede gadac po rusku albo jak litte jackob eysy my breda.a poza tym niemoge sie zalogowac bo mi mejla z aktywacja nieprzyslali jak sie logowalem w social clubie to mi przyslali i bylo wszystko Good .no niewiem moze lIve ma mnie w [***] tak jak ja twoje gadanie kejm3333
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
I love GTA (Poziom: 11) dodano: 25.04.2009, 23:51
Nie pomyślałeś może, moje drogie dziecko, że konto zostało zablokowane z jakiegoś specjalnego powodu? Czytając niektóre komentarze tutaj nie wiem czy się śmiać, płakać, czy w rzyć kopnąć. A GTA 4 samo w sobie po zaliczeniu fabuły i innych pobocznych rzeczy nie nadaje się już do niczego. W takie GTA SA grało się cały czas z przyjemnością, a 4 nie odpaliłem już od dłuższego czasu.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kejm3333 (Poziom: 11) dodano: 26.04.2009, 09:35
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[195.74.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 26.04.2009, 13:42
`jua w sa nieczesto gram ale w gta 4 codziennie a mam juz 92.50% i ciagle tylko chodze na dziwki zeby sobie popatrzec
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Mosinn (Poziom: 11) dodano: 26.04.2009, 19:00
A nie za młody jesteś?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.18.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 28.04.2009, 17:24
ba
jeszcze ma mi gra sie ciac
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
bisFHcrew (Poziom: 11) dodano: 28.04.2009, 17:45
nie dziwcie się, nikt tej gry nie chciał wydawać na PC, a że większość graczy (polska) napierali na to żeby wydali na te wasze biedne blaszaki to wsadzili do emulatora i wam dali... może to czas kupić konsole skoro producenci już wam pokazują na przykładzie zepsutych gier na PC że nie w2arto grać na blaszaku, co ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
I love GTA (Poziom: 11) dodano: 28.04.2009, 19:59
bis, wracaj do swojej konsolki i łam palce grając analogiem w FPS. Następny fanboy...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Mosinn (Poziom: 11) dodano: 29.04.2009, 17:26
@bisFHcrew: ja też mam konsole i nie uważam że jest lepsza od komputera, ani komputer od konsoli. Każdy sprzęt jest przeznaczony do czegoś innego. Konsola, fakt, głównie przeznaczona jest do gier i nie ukrywajmy tego bo to prawda, a komputer przeważnie do pracy choć do gier się też wspaniale nadaje, więc nie fanboy'uj tu bo to nie miejsce od tego. @ I love GTA: Nie przesadzaj. Na analogu też się fajnie w strzelanki gra.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
agree (Poziom: 11) dodano: 30.04.2009, 14:49
Biedne blaszaki? Mój blaszak jest wart 3x więcej od PS3 , o "X'ie" nie wspominając...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11