reklama

Najnowsze informacje

3244VRockstar wydało patch 1.0.4.0 News | PC PS3 X360 | 19.06.2009 15:38 przez PedriuX
Encyklopedia: Grand Theft Auto IV

Wygląda na to, że R* wprowadziło kolejną poprawkę do GTAIV na PC. Gdy następnym razem będziesz chciał się zalogować do usługi Games for Windows LIVE pojawi się informacja, by go ściągnąć. Rockstar oficjalnie nie dodało tego patcha na swoją stronę, więc na razie nie wiadomo co konkretnie zmienia....
Wygląda na to, że R* wprowadziło kolejną poprawkę do GTAIV na PC. Gdy następnym razem będziesz chciał się zalogować do usługi Games for Windows LIVE pojawi się informacja, by go ściągnąć. Rockstar oficjalnie nie dodało tego patcha na swoją stronę, więc na razie nie wiadomo co konkretnie zmienia. Niektórzy gracze zgłaszają wzrost FPS o 5 lub więcej. Naturalnie patch ten zawiera wszystkie zmiany dodane we wcześniejszych patchach, więc nie mając zainstalowanego patcha 1.0.3.0 można bez obaw ściągnąć najnowszą łatkę. Aby go pobrać kliknij tutaj. Warto również dodać, że ATi i nVidia wydały w tym tygodniu poprawki do sterowników kart graficznych. One również w pewien sposób wpłyną na jakość rozgrywki. Oto linki: ATi Catalyst 9.6 nVidia 186.18
r e k l a m a

Komentarze (53) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 16
pachol5501 (Poziom: 16) dodano: 19.06.2009, 15:49
sciagnalem, zainstalowalem i jak sie okazalo nie widac zadnych zmian oprocz tego, ze nie chodza mody. na dodatek latka zajmuje 54,7 mb czyli dokladnie tyle samo co 1.0.3.0...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[217.153.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 19.06.2009, 16:07
adres mi nie działa ... 404 not found ...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
nitek44 (Poziom: 11) dodano: 19.06.2009, 16:22
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tacens (Poziom: 11) dodano: 19.06.2009, 17:31
Jestem pewien, że jedna z poprawek uniemożliwia uruchomienie trainerów nawet na single player. Przedtem mi działało (cel: ukończyć szybko misje, cuz mi się save "zepsuł") teraz z nowym patchem nie rusza. W ilości FPS nie widzę różnicy, z resztą mam prawie all na max i problemów żadnych nie mam, więc to pewnie u mnie nie jest zauważalne. Miałem pewne bugi jeśli chodzi o niektóre cienie (bardzo szczegółowe) teraz wszystko gra. Nie wiem czy to patch czy jak ;) Pozdrawiam
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
radkinson (Poziom: 17) dodano: 19.06.2009, 18:45
no to spolszczenie się pewnie trochę opóźni :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tacens (Poziom: 11) dodano: 19.06.2009, 19:07
Wyszła nowa notka na gtapolska.pl, w której jest m.in. napisane, że: "Jeśli autorzy GTA IV nie wprowadzili większych zmian odnośnie pewnych funkcjonalności gry, postaramy się szybko dostosować łatkę polonizacyjną do nowej wersji gry i wydać ją - tak jak planowaliśmy - w podanym terminie, czyli "na początku wakacji"." Polecam zapoznać się z najnowszą notką ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
mieteq (Poziom: 16) dodano: 19.06.2009, 19:09
spolszczenie jest niezależne od patha, moze byc nawet 6.4.65.7 path a spolszczenie bedzie dzialac
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
wojteksc2 (Poziom: 16) dodano: 19.06.2009, 19:19
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ProTofik (Poziom: 11) dodano: 19.06.2009, 20:02
OK so z kąd mam wziąść NO-CD craka? (nie chce mi się ciągle wkładać płyty a na virtualny napęd się nie nabiera :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[217.153.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 19.06.2009, 20:32
jak się ma oryginała to aktualizacje tego patcha gówno daje ^^
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[217.153.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 19.06.2009, 21:14
ProTofik
to już twoje widzimisię że ci się nie chce wkładać non-stop :D (załatw sobie drugi napęd ;3
Ja mam cały czas w napędzie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tacens (Poziom: 11) dodano: 19.06.2009, 22:13
http://www.rockstargames.com/support/IV/PC/patch/index.html


" Maintenance Update:

* -Resource management adjustments based on the operating system detected.
"
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Barte_Q (Poziom: 16) dodano: 19.06.2009, 22:24
kolejny UPDATE i kolejny FAIL zr..... mi grafike nic (prawie) nie widac 0,0000000000001!! ani postaci ani scian ani podłogi tylko samochody.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
pecet93 (Poziom: 11) dodano: 19.06.2009, 22:50
Nie sądze aby ten patch spowodował opóźnienie spolszczenia ponieważ ten plik można podmieniać bez przeszkód, a po za tym wyszedł już FileCheckFix do nowego patcha, który umożliwia podmianę plików.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[217.153.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 19.06.2009, 23:40
Barte_Q
sam jesteś failem. Po co podmieniałeś? Nie musiałeś... Game For Windows LIVE jak nie masz to po kiego grzyba instalowałeś jak pisze że żadnych szczególnych zmian nie ma? Boże, co za ludzie... idź do pieca
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
mieteq (Poziom: 16) dodano: 20.06.2009, 06:24
zainstalowałem łatke, większych zmian nie widze, troche szybciej gra chodzi, moge ustawic wieksze parametry w grafice - jest OK
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
dommanu3 (Poziom: 16) dodano: 20.06.2009, 09:59
no super ten patch super! FPS o ponad 10 spadlo
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
raven1824 (Poziom: 17) dodano: 20.06.2009, 10:56
a jak te sterowniki daja cos?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
agree (Poziom: 11) dodano: 20.06.2009, 12:25
Dla mnie patch super. Z 45 fps na 53 :) .
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[217.153.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 20.06.2009, 13:52
http://rapidshare.com/files/246100163/commandline.txt.html

Wklejcie ten notatnik do folderu z grą. I jak włączycie opcje to ( nie wiem jak u was) będziecie mieli możliwość dania wszystkiego na maxa. Mi z 1GB zrobiło się 2GB graficznej xd
FPSy wogóle się nie zmieniają tylko temperatura o 5 stopni do góry. Nie wiem czy to legalne :F
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
Stasiu (Poziom: 21) dodano: 20.06.2009, 16:11
no nareszcie kolejny patch, może teraz w końcu se pogram na multi, bo patch 1.0.3.0 kompletnie zwalił mi grę
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[217.153.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 20.06.2009, 17:23
a czemu nie mogłeś? oO
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kewin22 (Poziom: 16) dodano: 20.06.2009, 17:56
Siema mam pytanie czy muszę ściągać poprzednie patche żeby naprawić wszystkie łady czy tylko mogę ten ściągnąć czyli czy ten patch zawiera poprzednie poprawki .
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[217.153.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 20.06.2009, 18:46
każdy patch zawiera poprzednie
"Naturalnie patch ten zawiera wszystkie zmiany dodane we wcześniejszych patchach, "
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
xXxNikoxXx (Poziom: 11) dodano: 20.06.2009, 20:56
Cysiek Twój link sie zepsuł
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
misiekgud (Poziom: 11) dodano: 20.06.2009, 21:02
Cysiek daj jeszcze raz linka :P Chcę zobaczyć co to^^
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[217.153.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 20.06.2009, 23:19
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
adi11_66 (Poziom: 16) dodano: 21.06.2009, 10:27
Cysiek, weź wrzuć to na odsiebie.com lub sendspace, bo z rapida można pobrać ten plik 10 razy...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tacens (Poziom: 11) dodano: 21.06.2009, 10:48
http://www.pcgameshardware.com/aid,674715/GTA-4-Making-full-use-of-512-MiByte-graphics-cards/Practice/ <- tutaj macie opisane wszystko krok po kroku (ang) jaki stworzyć plik i co do niego wpisać. Dla tych, którzy mają oryginalną wersję GTA IV i wszystkie nowe patche jest nie potrzebny ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Amanw (Poziom: 16) dodano: 21.06.2009, 11:43
E no wypaśna łatka pierwsza u której widze konkretne zmiany i naprawde dobre co prawda ustawienia mam dalej tesam mediumy :D to szybkość gry wzrosła o około 60 % (albo ja mam oko z guzika i tylko mi sięwydaje) ale nie naprawde polecam pobrać poprawia szybkość i to dobrze :D
A.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
agree (Poziom: 11) dodano: 21.06.2009, 11:50
Mi patch dał 9 fps na tych samych ustawieniach (medium - 54fps w benchmarku). Teraz gram na high 47 fps... O 2 więcej niż miałem przed patchem na medium :) .
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Ugasso (Poziom: 16) dodano: 21.06.2009, 13:10
Tacens. To jest zwykły commandline z komendą czytania tekstur z ramu. Temat istnieje już od dawna także nic nowego nie odkryłeś. Co do patcha w pewnym stopniu poprawił płynność gry, ale nie za wiele.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[217.153.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 21.06.2009, 14:02
niom :>
nie będę wrzucał tylko po prostu napisz:
-nomemrestrict -availablevidmem 2.0 -norestrictions -percentvidmem 100
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tacens (Poziom: 11) dodano: 21.06.2009, 22:17
@Ugasso
Wiem, że istnieje od dawna itd, ale sam widzisz, że niektórzy nie mieli nawet pojęcia o jego istnieniu ;-)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[217.153.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 22.06.2009, 00:45
no jak się forum nie zwiedza ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
sewin1994 (Poziom: 16) dodano: 22.06.2009, 10:03
Mi dali bana na forum za to, że napisałem, że mi multiplayer w Ojcu Chrzestnym 2 nie działa (pewnie pomyśleli, że mam pirata). Pisałem wniosek o odbanowanie, ale nikt nie odpisuje.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[217.153.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 22.06.2009, 11:16
to jest kpina... mogli się również domyśleć że nie nosisz bielizny...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
miki777777 (Poziom: 11) dodano: 22.06.2009, 13:31
nie powinni ci banowac
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
wat222 (Poziom: 16) dodano: 22.06.2009, 23:30
możecie mi podać commandline line mam procek e7300
grafikę 4850 512mb 4 GB ram
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
wat222 (Poziom: 16) dodano: 22.06.2009, 23:39
żeby można było grac na haig i tekstury żeby się wczytywały dobrze
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
SADEK (Poziom: 11) dodano: 23.06.2009, 11:08
Ten patch jest rewelacyjny mi pomógł bardzo a poza tym dodał ochroniarzy i kolejkę ludzi przed rosyjskim klubem. Bo wcześniej ich nie kojarzyłem.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Piotrziomek (Poziom: 16) dodano: 25.06.2009, 17:29
Wiecie co ten patch konkretnie dodaje???
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Czakon10 (Poziom: 11) dodano: 26.06.2009, 21:57
A moglby ktos podac linka do cracka na ktorym ten patch dziala bo mi nie chce isc albo przeslac swojego cracka przez e-maila prosilbym bardzo :):)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Piotrziomek (Poziom: 16) dodano: 26.06.2009, 22:04
A co do cracka to ma ktoś cracka no cd do GTA IV PS. mam orginał tylko płyty mi troche szkoda :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Czakon10 (Poziom: 11) dodano: 26.06.2009, 22:13
Piotrziomek ja mam ale najpierw potrzebuje cracka na ktorym ten patch bedzie dzialal :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Czakon10 (Poziom: 11) dodano: 26.06.2009, 22:16
Jak zainstalowalem tego patcha ten blad mi wywala: gta 4 fatal error: invalid resource decetded - please re-instal the game :((
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Czakon10 (Poziom: 11) dodano: 26.06.2009, 23:44
Odpiszcie ? albo niech ktos na maila przesle pliss :(:(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Piotrziomek (Poziom: 16) dodano: 27.06.2009, 18:39
chyba musisz zrobić reinstalke bo ja też znalazłem niby oficialnego cracka od R* dzieki któremu można grać bez płyty ale mam taki sam bład dlatego pisze czy ktoś ma patcha no cd gdyż wiem że były 2 wersje tego patcha jeden fake ( nasz ) i jeden sprawny ( tego którego szukam-y )
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Piotrziomek (Poziom: 16) dodano: 27.06.2009, 18:41
dlatego jeżeli ma ktoś sprawnego patcha no-cd niech poda linka lub napisze na PW!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Czakon10 (Poziom: 11) dodano: 27.06.2009, 21:54
Patch 3 mi w sumie pomogl bo widac poprawe gra chodzi o duzo plynniej i wogole tekstury sa lepsze ale skopal mi gre bo jak wczytuje gre i co leci ta muzyczka to potem jak gram to dalej ta muzyczka leci i jak przystepuje do jakiejs misji i potem ja wykonuje to slychac glosy z tego filmiku i troche obraz jest zamazany ale zgralem ta komende commadline i teraz nie mam problemu ale chce jeszcze tego patcha v4 zainstalowac zeby jeszcze lepiej chodzilo i zeby szlo bez zarzutow jak wyjdzie spolszczenie bo chce sobie jeszcze raz ta giere przejsc ze spolszczeniem
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Fisz (Poziom: 11) dodano: 30.06.2009, 11:22
Szczerze? To nie widzę żadnej poprawy po tym patchu. Myślałem, że będą większe zmiany (coś ala patch 1.0.3.0)... Pozostaje więc tylko czekać na następnego (o ile w ogóle takowy się ukarze).
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
lukasik149 (Poziom: 16) dodano: 01.07.2009, 18:03
Witam znalazłem filmik na youtube w którym jest link do paczki w którym znajduje się crack 1.0.4.0,patch 1.0.4.0,i chamachi.Opisane tam jest jak grać z kolegami na hamachi w gta 4 w wesji 1.0.4.0 wgrywanie cracka i patcha.Oto Link:http://www.youtube.com/watch?v=l28GoDbH76c
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12