reklama

Najnowsze informacje

3452VRockstar przerywa milczenie News | | 04.12.2009 18:14 przez Fezq

Na konferencji firmy Take-Two, jeden z przedstawicieli ekipy Rockstar Games - Strauss Zelnick, udzielił odpowiedzi na dość interesujące pytanie pewnego dziennikarza. Dotyczyło ono w pewnym sensie premiery nowej odsłony GTA, o której w ostatnim czasie tak głośno. Jednak swoją wypowiedzią ucina...
Na konferencji firmy Take-Two, jeden z przedstawicieli ekipy Rockstar Games - Strauss Zelnick, udzielił odpowiedzi na dość interesujące pytanie pewnego dziennikarza. Dotyczyło ono w pewnym sensie premiery nowej odsłony GTA, o której w ostatnim czasie tak głośno. Jednak swoją wypowiedzią ucina on chyba wszelkie dotychczasowe spekulacje. Twierdzi, że tak uznana marka jaką bez wątpienia jest R*, nie może pozwolić sobie na wypuszczanie gier w tak krótkim czasie. Każdy fan musi swoje odczekać, aby móc w pełni delektować się grą. Biorąc pod uwagę fakt, że nowych informacji mieliśmy doczekać się już w marcu, trzeba mu przyznać trochę racji. Tak więc, największe szanse na ujrzenie nowego Grand Theft Auto mamy niestety dopiero w 2011 roku chyba, że twórcy słynnej serii ponownie nas zaskoczą.
r e k l a m a

Komentarze (45) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 11
drake (Poziom: 11) dodano: 04.12.2009, 18:17
z mila checia bym sie wcial w twojego niusa, ale nic nie ma do pisania, karwasz w twarz
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Admax (Poziom: 11) dodano: 04.12.2009, 18:21
szkoda że dopiero w 2011 (choć może być wcześniej=])
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Fezq (Poziom: 16) dodano: 04.12.2009, 18:22
Specjalnie wyczerpałem temat, żebyś nie mógł mi tu psuć newsa.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Adamziomal2 (Poziom: 16) dodano: 04.12.2009, 18:48
Rzeczywiście trochę szybko by to było.
No to teraz tylko czekać, aż będą informacje o TLAD na PC.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Michal998 (Poziom: 16) dodano: 04.12.2009, 18:49
Bardzo dobrze że nie będzie kolejnego GTA w przyszłym roku! R* straciło by swoją reputacje wdało by się w ślady NFS lub FIFA. Takie gierki są robione w kilka miesięcy co widać gdy w nie gramy. A nowe GTA powinno wyjść w 2012
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kejm3333 (Poziom: 11) dodano: 04.12.2009, 19:43
nie no 2012 to lepiej nie,bo chce je jeszcze przejsc xd
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Piotrziomek (Poziom: 16) dodano: 04.12.2009, 19:47
Prawda jest taka że R* nie chce zbić łatwej kasy i woli popracować np. 2 lata i zrobić gre do której zawsze będziemy wracać. Dlatego lepiej poczekać przykładowo 2 lata i grać w gre na miare XXI wieku , niż czekać 9 miesiecy" tak jak na fife " i grać w gre pełną bugów... i nabijać kase firmie która takie g**no zrobiła .... ( bo inaczej tego sie nie da wyrazić ) Chciałbym z tego miejsca pochwalić R* i życzyć kolejnej udanej części naszego kochanego GTA :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[212.76.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 04.12.2009, 19:54
no no teraz trzeba czekać na DLC na PS3 i PC (jeśli będą, bo taką mam nadzieję)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Czarny IV (Poziom: 16) dodano: 04.12.2009, 21:00
Szkoda, że nie ma tu nikogo z Rockstara ;)
Chciałbym im pogratulować świetnej roboty ;D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Neverkilled (Poziom: 11) dodano: 04.12.2009, 21:04
Mogą sobie robić jakieś kolejne DLC , ale pełnoprawną kontynuację niech robią już na next-geny czyli na PS 4 i Xbox 720. Wolałbym zauważyć jakiś skok jakości grafiki niż zaraz mieć GTA V w tej samej oprawie co GTA IV i w dodatku pewnie bez antyaliasingu na PC bo nie potrafią zrobić patcha DX10.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Drey (Poziom: 16) dodano: 04.12.2009, 21:12
Trochę sobie poczekamy. Mogliby w tym czasie wydać The Lost and Damned na PC.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Piotrziomek (Poziom: 16) dodano: 04.12.2009, 22:11
To że dodatki wyjdą jest pewne,gdyż R* potrzebuje kasy do przygotowania GTA V ( czyt. wykupienie licencji poszczegolnych utworów muzycznych, podkład głosu pod postacie , kasa dla ludzi rozmawiających na antenie każdego radia i co najważniesze opłacenie ekipy za prace nad grą ) na GTA IV wydano bodajże 100 milnionów $ więc na GTA V też bedzie potrzebna taka suma ... a skąd ją wziąść??? poprzez wydanie dodatków na PC i PS 3 ... R* nie wydaje teraz tych dodatkow gdyz ma umowe z Microsoft na wyłaczność dla Xbox'ów a umowa kończy sie chyba z końcem tego roku co może świadczyć o wydaniu dodatków w połowie nowego roku ... troszke myślenia z waszej strony prosze :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Czarny IV (Poziom: 16) dodano: 04.12.2009, 22:44
@Down
Możliwe, że wydadzą DLC na PC, tylko dlatego, żeby zarobić na GTA V... Ale to mało prawdopodobne, ponieważ nawet to im się nie opłaca...

P.S Świąteczny design na stronie :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[212.76.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 05.12.2009, 07:50
może na PC sie nie opłaca ale na PS3 tak gdyż jak wiadomo nie ma tam takiego piractwa no ale jak obie wersje wyjda to kasa sie ssumuje no i bedzie git
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Piotrziomek (Poziom: 16) dodano: 05.12.2009, 10:06
Fakt , na PC jest dużo piractwa ale napewno gre na PC'ty kupi więcej ludzi niż na PS chociaż i na tą konsolke gra pewnie rozejdzie jak ciepłe bułeczki.
Łącznie r* możę za te dodatki zarobić dużo kasy , a do tego umowa na wyłączność dla Xbox'ow z microsoftem kończy sie chyba z końcem tego roku i wtedy R* te dodatki może już wydawać na wszystkie platformy ... W moich obliczeniach najprowdopodobniej dodatki wydją w połowie roku ( czyt. czerwiec , lipiec )
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[212.76.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 05.12.2009, 10:54
I tak najprawdopodobnie bedzie a jesli tak biedzie to w dzien premiery kupuje na ps3 i bede gierczyc caly dzien
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Czarny IV (Poziom: 16) dodano: 05.12.2009, 11:24
Ja i tak sobie na gwiazdkę Xkloca kupuję i będę "gierczyć" całymi dniami w EfLC. Najpierw zacznę od oryginalnej IV, żeby nauczyć się grać na padzie, później TLaD, a na końcu najlepsze. TBoGT :D

@Piotrziomek, jak to obliczyłeś? :O
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.181.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 05.12.2009, 12:32
mam nadziejie ze nie wyjdzie ps4 do tej pory
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
cy7u (Poziom: 11) dodano: 05.12.2009, 17:49
no no, bo sie okaze ze wyjdzie na PS4, Albo na X720 ;D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ProTofik (Poziom: 11) dodano: 05.12.2009, 18:19
srał pies konsole niech na PC wydadzą...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Piotrziomek (Poziom: 16) dodano: 05.12.2009, 21:17
Nie musiałem obliczać poprostu zobaczyłem ile R* konwertował podstawe GTA IV ( czyt. Niko Belic ) z konsol na PC'ty i przypuszczam że właśnie tyle to będzie trwać :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[87.204.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 05.12.2009, 22:10
jak oceniacie że gta5 będzie na innym silniku to nie może być takiego samego konwertowania czwórki z ps na pc... jeden a, drugi b, trzeci z i koniec xd
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Czarny IV (Poziom: 16) dodano: 05.12.2009, 23:03
Konwertowanie z Xkloca na PC trwało 8 miesięcy. Więc, trzeba czekać na koniec kontraktu Microsoftu z R* i wtedy doliczyć 8 miesięcy ;) To się trzeba będzie naczekać...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[87.204.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 06.12.2009, 00:27
8 miechów + połowa = rok ;C
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kejm3333 (Poziom: 11) dodano: 06.12.2009, 01:54
To wyjdzie ,gdy oni przewidza najlepszy czas sprzedazy .Oni decyduja sobie wszystkim ,nawet czasem premiery gier sie przeciaga własnie dla takich rzeczy.Marketing to brudna gra.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Piotrziomek (Poziom: 16) dodano: 06.12.2009, 11:49
Czarny IV .... powtorzyć po mnie każdy umie :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Piotrziomek (Poziom: 16) dodano: 06.12.2009, 11:53
a pozatym wątpie by robili to 8 miechow , gdyż wtedy konwertowali cała gre na PC a teraz tylko jej część gdyż musza tylko daodać do tego co skonwertowali ( czyt. podstawowej wersji gry ) dodatkowe postacie i nowe misje ... a to może trwać około 3-5 miesiące/cy .... jeśli sie postarają
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pawelosek (Poziom: 16) dodano: 06.12.2009, 13:36
Widzę że znawcy się odezwali że gra była skonwertowana przez 7 miechów :D (hehe). Oni się tak tłumaczą bo gdyby pracowali 24/7 to by to zrobili w niecały miech. A tak to pracują (Przypuszczam) 6-8 godzin na 1 dobę. Jeśli się mylę poprawcie mnie :P.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Oxinex (Poziom: 16) dodano: 06.12.2009, 17:21
nie no, jakby pracowali 24/7 to by była lekka przesada. Jeśli W OGÓLE wyjdzie to powinniśmy się cieszyć :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Piotrziomek (Poziom: 16) dodano: 06.12.2009, 21:02
Co do pracy 24/7,to żąden normalny człowiek by niewyrobił no chyba żę ma coś z robota ;)
A jeśli chodzi o dodatki to wyjdą , w styczniu lub lutym R* nas o tym oficjalnie poinformuje .... wierzcie mi lub nie ale tak będzie ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Czarny IV (Poziom: 16) dodano: 06.12.2009, 21:12
Jak w styczniu, lub w lutym, skoro kontrakt na wyłączność z Microsoftem i ich Xboxem będzie trwał gdzieś do Kwietnia? Potem konwert na PS3, a następnie na PC dopiero...

No chyba, że konwert będzie i na PS3 i na PC, ale to i tak potrwa kilka długich miesięcy, na pewno pod koniec roku następnego wyjdą oba dodatki
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[212.76.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 06.12.2009, 21:36
co z tego ze skonczy sie dopiero w kwietniu ... wtedy moga sprzedawac a nie robic dlc. Juz mogli zaczac konwertowac dawno a w kwietniu wydadza proste i logiczne
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Czarny IV (Poziom: 16) dodano: 07.12.2009, 08:11
Ale wątpię, że będą konwertować jednocześnie PS3 i PC...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[87.204.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 07.12.2009, 13:50
a ja wątpie w wasze teorie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Czarny IV (Poziom: 16) dodano: 07.12.2009, 15:42
Rockstar posklejał milczenie i nadal w nim tkwi...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Piotrziomek (Poziom: 16) dodano: 07.12.2009, 20:19
"Czarny IV" nie opowiadaj bzdur !!!
Gdzieś czytałem ( nieoficjalne źródła )że Microsoft ma wyłaczność do dotatków , ale tylko czasowy i trwa on do końca tego roku :) Więc R* spokojnie może od stycznia robić dodatki na platformy PC i PS3 , a i jeszcze jedno R* ma pare siedzib w których mogą robić dodatki na 2 platformy w jednym czasie , więc nie wciskaj głupot które sam wymyśliłeś normalnym ludzią ...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
TonyPL (Poziom: 11) dodano: 07.12.2009, 21:59
A może wyjdzie tylko TLaD na pc i ps3 bo w najnowszym patchu były tylko archivementy do The Lost a nie do Ballady
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kejm3333 (Poziom: 11) dodano: 07.12.2009, 22:58
Lepiej trzymajcie kciuki by nowe gta 5 w przyszłosci wyszło na pc ,bo narazie zapowiada sie czarno dla blaszaków .Nie mam pojecia co was te dodatki do 4 kreca przecie to tylko kilka nowych rzeczy.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Piotrziomek (Poziom: 16) dodano: 08.12.2009, 16:15
Kejm może kilka ale ... za to ważnych rzeczy ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[87.204.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 08.12.2009, 16:40
Poprzedni post jest o wspólnym graniu z R* na Party Mode. CZEMU JA GO MAM W GTAIV xD?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[87.204.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 08.12.2009, 16:40
Poprzedni post jest o wspólnym graniu z R* na Party Mode. CZEMU JA GO MAM W GTAIV xD? zaraz po Free modzie?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[87.204.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 08.12.2009, 16:41
sry za double. ping podniósł mi się w chwili pisania do 30 tysięcy...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16