reklama

Najnowsze informacje

1989VPremiera Vice City 10th Anniversary Edition News | PC PS2 PS3 iOS Android Xbox Mac | 06.12.2012 23:11 przez robi
Encyklopedia: Grand Theft Auto: Vice City

Właśnie dziś w mikołajki odbyła się premiera Grand Theft Auto Vice City na urządzenia mobilne z systemem iOS lub Android, za które trzeba zapłacić niecałe pięć dolarów. Posiadacze iPhoneów, iPodów i iPadów, mogą już bez problemu grać, lecz ci, którzy mają Androida nie za bardzo. Bowiem z jakichś...
Właśnie dziś w mikołajki odbyła się premiera Grand Theft Auto Vice City na urządzenia mobilne z systemem iOS lub Android, za które trzeba zapłacić niecałe pięć dolarów. Posiadacze iPhoneów, iPodów i iPadów, mogą już bez problemu grać, lecz ci, którzy mają Androida nie za bardzo. Bowiem z jakichś nieprzewidzianych problemów technicznych panowie z R* muszą przesunąć premierę na bliżej nie określony czas. Wspominają jedynie, że chcieliby uborykać się z problemem do końca przyszłego tygodnia. Czyżby miała powtórzyć się sytuacja z Maxem Paynem, gdzie na urządzenia Android obsuwa trwała miesiąc? Oby nie. Bądźmy dobrej myśli. Na koniec, dla tych, którzy nie mają jak pograć, garstka screenów:
r e k l a m a

Komentarze (17) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 16
demz (Poziom: 16) dodano: 07.12.2012, 00:51
Droga redakcjo, przymiotniki piszemy razem ("nieokreślony"). I sprawdziłem w słowniku, nie ma takiego słowa jak "uborykać". Chyba chodziło o "uporać". :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
demz (Poziom: 16) dodano: 07.12.2012, 00:55
Można by się jeszcze przyczepić do składni pierwszego zdania, które można zrozumieć tak, że urządzenia mobilne kosztują pięć dolarów.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
michal_piorkowski (Poziom: 11) dodano: 07.12.2012, 17:08
Przyszedłeś na tą stronę żeby pouczac jak się poprawnie pisze ? Powodzenia... Brak mi słów..
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
demz (Poziom: 16) dodano: 07.12.2012, 21:57
Czekałem, aż ktoś się oburzy. Redakcja powinna umieć pisać newsy, w końcu nie każdy może to tu robić, a błędy zawsze powinniśmy poprawiać. Trzeba szanować język, szczególnie w necie. ;) A tak w ogóle to: "TĘ stronę". :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Cysiek (Poziom: 23) dodano: 07.12.2012, 22:28
Powinno być "za którą trzeba zapłacić".
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
sskk333 (Poziom: 11) dodano: 08.12.2012, 02:02
Szkoda mi was człowiek nie robot pomylić się może. Stawiam że i wy również kiedyś popełniliście błędy ... Dobra a propo co szkoda że nie wiem i nie umiem ale gdybym miał możliwość napisania listu do R* to poprosił bym ich o to by wszystkie GTA które miały już 10 lat to zamiast robić je na jakieś androidy i inne badziewia lepiej niech zrobią na PS3 :P na pewno bym kupił :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Hermes17 (Poziom: 11) dodano: 08.12.2012, 12:56
@sskk333, jak mnie śmieszą tacy ludzie...
Jest błąd, użytkownik go znajduje i informuje w komentarzu - źle, no tak, przecież co z tego, że jest błąd, po co kogoś informować. Przecież to nic takiego, że będzie popełniał kolejne błędy, kogo to obchodzi? Przecież to Polska, tutaj nikogo nie obchodzi jak się pisze. Czy on napisał, że to jest robot i ma się nie mylić? Nie, on zwrócił uwagę na błąd.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
demz (Poziom: 16) dodano: 08.12.2012, 21:05
@sskk333, GTA III już jest na PS3. Na co czekasz? Vice City i San Andreas też będą, kwestia czasu.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
maliniarz (Poziom: 16) dodano: 09.12.2012, 15:03
A ja posiadam tą grę. Odpaliłem na LG L5 troche mało fps ale da sie pograć.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Cysiek (Poziom: 23) dodano: 09.12.2012, 18:23
Tę grę, nie tą grę... do kuŸwy nędzy/
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
maliniarz (Poziom: 16) dodano: 09.12.2012, 19:22
Dobrze polonisto nie gorączkuj się
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Hermes17 (Poziom: 11) dodano: 09.12.2012, 23:07
Kolejny "wyzywający" od polonistów..
Masakra.
Gra wyciekła, ale nie działa jeszcze poprawnie na wszystkich telefonach. Np. na Xperii S zwiecha po wejściu do samochodu.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 20
wafel4 (Poziom: 20) dodano: 09.12.2012, 23:12
Ale wy macie problemy. Zamiast komentować newsa czepiacie się gramatyki.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Cysiek (Poziom: 23) dodano: 10.12.2012, 00:34
Jesteś Polakiem czu emigrantem? Masz dysortografię i inne śmiecie na dys-?
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
memcor (Poziom: 11) dodano: 10.12.2012, 22:26
sskk333 masz racje niech R* nie tylko robi ta klasyke na IOS`a i androida a raczej tylko niech zrobi gta III i VC bo z tego co na rockstargames.com widzialem to gta SA ma byc od 11.12.12 na PSN do kupna jak i na XBOX live. Oczywiscie SA ma byc na PS3 i X-klocka
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 20
wafel4 (Poziom: 20) dodano: 10.12.2012, 23:02
@Cysiek do mnie to?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Sobczac (Poziom: 11) dodano: 13.12.2012, 21:38
Nie ma co sie dziwic ze tyle kosztuje, jezeli to nie jest zwykly port z PS2 tylko wersja ulepszona podobnie jak VC na urzadzenia mobilne to wymaga ponownego wkladu pracy w ta gre. PS3 nie ma wstecznej kompatybilnosci wiec gre trzeba przeportowywac, przy tak duzym swiecie jak San Andreas zajmuje to troche pracy zeby poprawic wszystkie bugi itp. niestety za 5$ nie oplacalo by im sie robic tej gry, a GTA SA ciagle trzyma cene.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]