reklama

Najnowsze informacje

2521VSan Andreas od jutra dostępne na PlayStation 3 News | PC PS2 PS3 iOS Android Xbox X360 Mac WP Amazon | 10.12.2012 22:51 przez robi
Encyklopedia: Grand Theft Auto: San Andreas

Chyba nikt by się nie spodziewał, że jeszcze w tym roku pogramy w Grand Theft Auto San Andreas na konsolach siódmej generacji. Bardziej przygotowani byliśmy na rok 2014, gdzie wtedy odbyłaby się dziesiąta rocznica premiery tejże gry. Już jutro, lecz nie wiemy o jakiej godzinie, San Andreas ma...
Chyba nikt by się nie spodziewał, że jeszcze w tym roku pogramy w Grand Theft Auto San Andreas na konsolach siódmej generacji. Bardziej przygotowani byliśmy na rok 2014, gdzie wtedy odbyłaby się dziesiąta rocznica premiery tejże gry.
Już jutro, lecz nie wiemy o jakiej godzinie, San Andreas ma się pojawić w PlayStation Store, a posiadacze Xboxa 360, mogą się cieszyć tą grą już od dawna, pobierając ją z Xbox LIVE Marketplace za 1200 punktów. Panowie z Rockstar naprawdę wykonali dziwne posunięcie nie udostępniając wcześniej Vice City na te platformy.
Do sieci trafił również skan jednej ze stron węgierskiego magazynu PC Guru przedstawiający Trevora wspinającego się na napis Vinewood:
Jakość nie jest wystarczająco dobra, żeby wywnioskować coś nowego na podstawie tego jednego screena.
r e k l a m a

Komentarze (25) Skomentuj Obserwuj

[78.149.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 11.12.2012, 03:32
Dla mnie to nic nowego, od dawna grałem w GTA San Andreas na PS3, mam ciągle wersje 60GB, która ma wsteczna kompatybilność i czyta gry z PS2. Ponad to grałem LCS i VCS- które kupiłem nie posiadając juz PS2 od dawna.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
tomekk (Poziom: 11) dodano: 11.12.2012, 05:00
"że jeszcze w tym roku pogramy w Grand Theft Auto San Andreas." Jak to pogramy? Ja nie zamierzam...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
alanek1995 (Poziom: 16) dodano: 11.12.2012, 13:47
wie ktoś jak pobrać na xbox360 bo na xboxie nie mam gry Gta san andreas ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Cysiek (Poziom: 23) dodano: 11.12.2012, 14:05
alanek, czytałeś newsa czy tylko obrazki? Jest link do marketplace, kupisz za 1200MSP i gra będzie w kolejce do pobrania...
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[87.116.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 11.12.2012, 16:48
Gta SA na xbox 360 na Polskę jest niestety zablokowany, a na polskim lavie nie ma tej gry to tak dawno bym sobie kupił tą grę jeszcze raz. A ten skren to chyba z filmiku ostatniego pochodzi.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Cysiek (Poziom: 23) dodano: 11.12.2012, 19:20
jeszcze zablokowany? Zgłaszałeś? Przeca PL jest w zasięgu xboxa
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Sobczac (Poziom: 11) dodano: 11.12.2012, 21:57
Odpowiedz jest prosta. Dlaczego dostajemy GTA SA na PSN tuz po VC na urzadzenia mobilne? Po pierwsze wydawanie VC i tu i tu stworzy kolizje platform przez co sprzedaż bedzie podzielona, po drugie GTA SA za 2 lata powinno pojawic sie na urzadzeniach mobilnych i teraz jest ostatni moment na to zeby jeszcze sporo zarobic na wersji PS3 gdyz ta wersja kosztuje 14,99$ czyli ok 60 zł a to sporo jak na tak starą gre, gdy emocje ucichną pojawi sie GTA VC na PSN, a potem San Andreas na urzadzeniach mobilnych. Chodzi tylko i wylacznie o przemyślaną koncepcje sprzedaży zeby sie jak najbardziej opłacało to proste ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
demz (Poziom: 16) dodano: 11.12.2012, 22:09
@Sobczac, rozumiem, że to info posiadasz od samego Rockstar.
btw. gry wciąż nie ma na sklepie. W Stanach już jest "jutro", więc mogliby się sprężyć. Pewnie znów wyjdzie tak jak z III, że poczekamy kilka miesięcy.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
demz (Poziom: 16) dodano: 11.12.2012, 22:59
Dobra już kminię, w Ameryce update mają we wtorki, w Europie w środy. Więc trzeba poczekać do jutra. Ale jeśli gra ma kosztować 60 zł to chyba się 5 razy zastanowię. Trochę za stara jest, żeby tyle hajsu bulić...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Igor33a (Poziom: 16) dodano: 12.12.2012, 07:38
wiem jedno: W gta 5 będą drabiny :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
demz (Poziom: 16) dodano: 12.12.2012, 18:45
LOL no tak, bo w GTA IV nie było drabin. :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
meardok (Poziom: 11) dodano: 13.12.2012, 00:14
GTA SA na PSN kosztuje 59zł
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
demz (Poziom: 16) dodano: 13.12.2012, 17:25
6 dych za prawie 9-letnią grę ahahah podziękował :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Igor33a (Poziom: 16) dodano: 14.12.2012, 07:42
panie demz:


Były bodajże w sercu statuly wolnośći xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kvl (Poziom: 16) dodano: 14.12.2012, 15:18
Igor33a Radości jak już xD i statuy albo statui hehe
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
demz (Poziom: 16) dodano: 18.12.2012, 23:00
Parę gier z PS2 Rockstar wkrótce zawita na PS3. Bully, Grand Theft Auto: Vice City Stories, Red Dead Revolver, Midnight Club, Midnight Club 2 i Midnight Club 3: DUB Edition Remix.

źródło: http://www.esrb.org/index-js.jsp

wpisywać tytuły i przy każdym powinna być już przypisana konsola PS3.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Cysiek (Poziom: 23) dodano: 20.12.2012, 02:52
Spójrzcie na daty 2, 3 i 4 posty pode mną o_O
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
snajperradom (Poziom: 33) dodano: 20.12.2012, 15:42
Czujny Cysiek w akcji :D
tyle razy odpalałem tą strone i nawet do głowy mi nie wpadło że tam są takie daty :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
meardok (Poziom: 11) dodano: 20.12.2012, 20:08
To są chyba znaki że zbliża się koniec świata...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
arney (Poziom: 11) dodano: 21.12.2012, 14:24
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
arney (Poziom: 11) dodano: 21.12.2012, 14:29
A na stronie empiku jest napisane że GTA V wyjdzie 10 maja

http://www.empik.com/gta-v-ps3-rockstar,p1063171791,multimedia-p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Cysiek (Poziom: 23) dodano: 21.12.2012, 19:48
A coś z zagranicznego serwisu?
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
meardok (Poziom: 11) dodano: 24.12.2012, 11:25
Nowe Fotki na rockstargames.com
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.219.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 02.01.2013, 19:54
gta sa na xbox super
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
adrianhonda1 (Poziom: 27) dodano: 23.07.2014, 12:25
Mnie jednak intryguje ten obraz. Popatrzcie na postać która się wpina po drabinie - ma jaśniejszą cerę od CJ'a, a mógłbym powiedzieć że to nie jest afroamerykanin. Fakt - ma białą koszulkę i spodnie jeansowe (jak CJ), ale coś mi tu niezbyt pasuje. Krzaki po lewej - ja ich sobie z SA nie pamiętam, nawet pamiętam że napis był na niskiej "łysej" górce, czyli krzaki po lewej i duża góra nie pasują. Była też droga w średniej odległości od napisu (na obrazku powinna być w prawym dolnym rogu). Nie pasują mi radiowozy - skąd k**** do dresa mieliby przetransportować radiowozy z Liberty City. Przecież to radiowozy z Liberty przeniesione praktycznie żywcem (brak naklejek). Więc dla mnie coś tu nie pasuje. Czuję że to jakiś żart kawalarza, który sobie robi jajca z fanatyków gry. Wiem co piszę, gdyż grałem blisko 8 lat (od 2006 do 2013) nie chcąc się od niej oderwać.
P.S. To coś co widaćpo prawej wydaje się na jakąś pustynie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]