reklama

Najnowsze informacje

2849VPierwszy gameplay z GTA V już jest! News | PS3 X360 | 09.07.2013 16:04 przez Kuchcik
Encyklopedia: Grand Theft Auto V

Wybiła już 16:00 i oto prezentuję wam pierwszy filmik prezentujący gameplay z Grand Theft Auto V!
Wybiła już 16:00 i oto prezentuję wam pierwszy filmik prezentujący gameplay z Grand Theft Auto V!
r e k l a m a

Komentarze (49) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 32
KUBATRIX (Poziom: 32) dodano: 09.07.2013, 16:07
Pierwszy :) Extra...
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Amebaww20 (Poziom: 11) dodano: 09.07.2013, 16:11
Szkoda tylko ,że mapka prostokątna i w 3D ;/
Liczyłem ,że będzie taka jak w każdym GTA. Ale ogólnie gierka świetna (jak każde GTA). Kupuje w premierę na PS3 :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
bankier228 (Poziom: 11) dodano: 09.07.2013, 16:32
mam tylko dwa słowa -ja [***]e ! no to zostało czekac^^
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Ganja_Man (Poziom: 11) dodano: 09.07.2013, 16:42
Medical WEED 
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX (Poziom: 32) dodano: 09.07.2013, 16:59
9 miesięcy do wersji PC ;/ Ciekawe na czym będzie polegała jazda na rowerze szosowym oraz czy jazda po górkach rowerem MTB będzie prowadziła uginanie się przedniego amora w rowerze. To bym chciał najbardziej :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
RapManJak (Poziom: 13) dodano: 09.07.2013, 17:33
Pierwsze GTA w które granie na padzie bez autonamierzania, nawet na PC będzie miało sens. Już rozumiem dlaczego na konsole obecnej generacji na razie ma wyjść. Wibracje itd. Problem tylko leży w podzespołach konsol a PC. Ważne tylko tyle żeby gra była dobrze zoptymalizowana. Dla mnie może zajmować nawet 100GB.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
miczeq@net (Poziom: 16) dodano: 09.07.2013, 17:56
orgazmicznie
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.21.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 09.07.2013, 17:58
Zaje-[***]-biste! Tyle na temat. Orgazm mózgu i skóry i te inne sprawy.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 56
Majek (Poziom: 56) dodano: 09.07.2013, 18:29
Mam nadzieję, że ten radar będzie taki jak w poprzednich częściach... ogólnie [***]iście mi się podoba :D
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 20
wafel4 (Poziom: 20) dodano: 09.07.2013, 20:52
@RapManJak po co grać na padzie na PC skoro można na KM?
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX (Poziom: 32) dodano: 09.07.2013, 20:56
Żaden pad na PC. Tylko klawa + mycha. Chyba że w wersji na PC będzie w misji: naciśnij trójkąt, strzel kółkiem :D Wtedy będzie Pad.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Kovalsky145 (Poziom: 11) dodano: 09.07.2013, 21:43
Zaje....ie to wygląda nie podoba mi sie ten radar i również ikonki np. ze sklepem z ciuchami tak jak z GTA 4 i GTA EFLC reszta WYMIATA ! :D
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
marta115 (Poziom: 31) dodano: 09.07.2013, 22:05
Epickość do kwadratu :))
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX (Poziom: 32) dodano: 10.07.2013, 01:16
Wpiszcie na youtube " GTA V - "Wprowadzenie do świata Grand Theft Auto V PL " - ,a będzie wszystko po polsku.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Driverix (Poziom: 11) dodano: 10.07.2013, 04:00
Jednak sie skusilem. Powiem tak - jestem zadowolony, [***] nie urywa, bo na razie to tylko dobra reklama, a pawda jest taka, ze duzo nie pokazali... Sam gameplay slabiutko przedstawiony, spodziewalem sie, ze pokaza dluzszy fragment jakies konkretnej misji, ale nic... Trzeba obejsc sie smakiem na razie i ogladac ten trailero-gameplay. ;0 Ogolnie, sama gra tez [***] nie urywa, ale jest dosc epicka, to musze przyznac. :) Przepowiadam wam, ze bedzie kolejne naprawde dobre Grand Theft Auto. :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.219.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 10.07.2013, 11:50
Jak dla mnie to lipa na PC wymagania będą ogromne a mi i spodziewam się że też wielu graczom wystarczyłyby wymagania jak w gta 4. Świetny pomysł z powrotem do SA i fabułą do której włączone są trzy postacie ale no te wymagania.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 20
wafel4 (Poziom: 20) dodano: 10.07.2013, 12:26
@Driverix zawsze się znajdzie ktoś kto ponarzeka. Moim zdaniem lepiej że nie pokazali jakieś misji tylko to bo przez to pokazali znacznie więcej nie zdradzając fabuły a gameplay by coś zdradził. I myślę że lepiej tego zrobić się nie dało :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ukasz (Poziom: 11) dodano: 10.07.2013, 13:42
Jak mam xboxa 360 4 gb to mi gra nie pojdzie bo slyszalem ze ma byc na dwoch plytach a ja nie mam dysku twardego w xboxie?
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Amebaww20 (Poziom: 11) dodano: 10.07.2013, 16:39
@ukasz Dokładnie, musisz kupić dysk conajmniej 60gb
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
snajperradom (Poziom: 33) dodano: 10.07.2013, 17:55
60gb to jak obie płyty chcesz instalować, a z tego co pamiętam obowiązek to instalacja jednej płyty by gra była cała, a na drugiej można grać nie instalując jej, jednak nie polecam dysku 20gb kiedyś kupiłem i żałuję kupa kasy a mało miejsca mam 320gb więc się nie martwię. Gra wygląda ciekawie, ważne że jest rozbudowana i będzie co robić, grafika jak grafika, ci od R* sami kiedyś przyznali że oni w gta nie stawiają na realistyczną grafikę a głównie na rozbudowę gry, co jak na razie widać idzie im dobrze. Panowie widzimy się na multi już niedługo ;)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.26.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 10.07.2013, 21:24
A mi tam sie ten radar nawet podoba ;) Gra będzie zaje***** :D
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.26.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 10.07.2013, 21:27
@ukasz Dysk lub Flash USB 2.0 16GB z przynajmniej 15MB/s odzczytu i co najmniej 8GB wolnego miejsca ;)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
oskipas (Poziom: 11) dodano: 11.07.2013, 21:23
Gra będzie na prawdę ekstra! :D Nowy sposób zmiany broni, taki jak w RDR. Jestem ciekaw ogromu tego całego świata ;D
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[79.163.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 12.07.2013, 14:10
Zapowiada się MEGA GIERKA.. ale czy przypadkiem nie przerysowana jak w przypadku GTA 4, któro zapowiadało się naprawde znakomicie a jak przyszło co do czego to niezbyt fajna gra. Mam nadzieję że R. postarali się i będzie to naprawdę świetna gra.
Na pewno kupię wersję na Xboxa no i będę czekać na wersję PC którą też mam zamiar zakupić.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Gta5Demo (Poziom: 11) dodano: 12.07.2013, 20:58
Jakby ktos chcial pograc w GTA 5 Demo to zapraszam ;):)

http://goo.gl/wiuI6

+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Kovalsky145 (Poziom: 11) dodano: 13.07.2013, 11:12
A skąś wziąśc klucz ?
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kajak995 (Poziom: 11) dodano: 13.07.2013, 11:31
Te GTA 5 Beta to keylogger :/
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
cansis (Poziom: 11) dodano: 13.07.2013, 15:21
To demo to fake :P
nie pobiera ŻADNYCH danych z internetu
na koniec prosi o klucz który niby zostanie nam podany po wpisaniu nr. telefonu...

za jeden nr. gościu jest do przodu o jakieś 40-60 zł.
Wiem co mówię.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
snajperradom (Poziom: 33) dodano: 13.07.2013, 18:04
hehe a czy ktoś wątpił w to że to fake? za taki nr koleś powinien dostać bana na ip od moderatorów strony
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX (Poziom: 32) dodano: 13.07.2013, 21:27
Widać choćby po komentarzach, że nie ma żadnych krytykujących lub negatywnych. Wszystkie są publikowane za zgodą autora czyli wszystkie które są pisane dla jaj. Zaraz zrobię donos na YT że gościu oszukuje i wyłudza kasę od nieświadomych użytkowników :) Na policję można też podesłać link to namierzą gościa przez numer telefonu.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
Hasbreak (Poziom: 15) dodano: 14.07.2013, 00:09
Napisałem tam komentarz, który został wykasowany spod filmu, a to dlatego bo była tam sama prawda. Trzeba ten film zgłosić i koniec. A od kiedy by Rockstars wydawało by Beta/Demo z POLSKIM instalatorem -_-.
Tym bardzie nawet na PC nie przenieśli GTA 5.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Cysiek (Poziom: 23) dodano: 14.07.2013, 04:10
Filmiki na YT są weryfikowane? Wstawka jest specjalną mistyfikacją ku zaprezentowaniu specjalnie napisanemu programowi żeby go wypromować że coś jest na rzeczy. Świeżaki to kupią, zobacza, sciągną. Autor dostaje kase za pobrania. Na końcu ankiety - dla mnie martwy punkt naiwności ludzkiej.

Macie nowe info:
Każda postać ma swój indywidualny sposób poruszania się
Animacje są ulepszone
Możesz zmienić zabawki psu (akcesoria, obroża)
Możesz stracić psa
Możesz polować na dzikie zwierzęta
Zwierząt będzie więcej niż 15 rodzajów
W grze będą pełnoprawne misje podwodne (dziwne, wcześniej było powiedziane że pod wodą będzie brak misji)
Możesz udać się razem (Trevor z Michaelem) na narty wodne

I 3 nowe screeny
http://i.imgur.com/0FpYit4.png http://i.imgur.com/FDIgKcm.png http://i.imgur.com/WqffkTn.png
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[79.185.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 14.07.2013, 11:14
Mistrzostwo Świata :P już zakupiłem dziś rano Pre Order na x360. W sumie teraz morze być już tylko ciekawiej :) Ciekawe kiedy dostaniemy kolejne informacje i jakiś typowy gamplay.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Cysiek (Poziom: 23) dodano: 14.07.2013, 12:58
Nie filmiki tylko komentarze są do weryfikacji. Pomyłeczka :)
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
Jerry_Cornelius (Poziom: 31) dodano: 14.07.2013, 13:31
Nie odsłonili za dużo tylko to co "wcześniej podali" ;) Podoba mi się bardzo rozbudowane misje które można przejść na wiele sposobów. Większa poprzeczka niż w GTA IV, jest "szare" i jakby trochę deko ubogie od GTA V :) , które jest mixiem gta IV i gta sa + jeszcze kilkadziesiąt ulepszeń :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Driverix (Poziom: 11) dodano: 14.07.2013, 16:23
@wafelek Juz sie nie goraczkuj, czekam na ta gre tak samo jak Ty i po prostu po gaeplay-u spodziewalem sie czegos, co bardziej ostudzi moje emocje. ;) Moze masz racje, to bylo najlepsze rozwiazanie, ale nie wazne, wyrazilem swoje zdanie, kazdy ma do tego prawo. A ja nie narzekam, bo gra zapowiada sie znakomicie i jeszcze troche i wszyscy polaczymy sie w wspolnym granjiu w to arcydzielo. Wiesz, nie chcialem sprawiac wrazenia narzekaczza, zle mnie zrozumiales... Patrzyles na moj komentarz ciemna strona , zamiast zobaczyc, ze sam gamplay mi sie jednak podoba. :) I czekam z niecierpliwoscia. Super gierka, juz zacieram raczki. Juz widze, jak wszyscy beda zaszyci w ekrany. :) Pozdrawiam Ciebie Wafel i innych fanow GTA! :> Pokój.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kajak995 (Poziom: 11) dodano: 14.07.2013, 19:52
Trochę ten gameplay za krótki
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Pangratt (Poziom: 11) dodano: 15.07.2013, 00:09
CJ99 Powiadasz że "lipa" bo wymagania na PC będą ogromne? Z tego co wiadomo to gra nie jest zapowiedziana na PC. Faktycznie "lipa" a nie gra. "Dla ciebie wymagania mogły by być takie jak w IV" A dla mnie moły by być wymagania żeby poszło mi na mojej Amidze 600 idąc tym tokiem myślenia :) Mnie jedynie martwi że R* obnaży się przez premierą ze wszystkiego co ma najlpesze przygotowane i nie będzie tego szału po paru godzinach gry. Obym się mylił :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX (Poziom: 32) dodano: 15.07.2013, 11:18
Pangratt a co mają powiedzieć pecetowcy jak zanim wyjdzie na PC to na YT gta 5 obnaży się w 100% ?? Niech R* pokazuje jak najwięcej info bo nie ma sprawiedliwości na tym świecie ;/
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[79.185.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 15.07.2013, 16:56
Jeśli wersja PC będzie przerobionym portem z konsoli to wymagania sprzętowe nie powinny być dużo większe od tych IV . Bo jak pamiętamy konsole stoją w miejscu a pc-ety idą do przodu. No chyba że R* przygotuje zupełnie nowy silnik graficzny i nowe tekstury pod pc co zmienia diametralnie postać rzeczy.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[79.185.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 15.07.2013, 17:00
Jak rozumieć ,, Objawienia do doznania " ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
snajperradom (Poziom: 33) dodano: 15.07.2013, 17:42
Chodzi o tą "religie" w grze
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Cysiek (Poziom: 23) dodano: 16.07.2013, 23:58
KUBATRIX, nikt nie zmusza cię pod groźbą zabicia cię abyś oglądał grę na YT. To juz ty i twoja psychika są za to odpwiedzialne. Przykro mi, taka prawda. Na PC będzie po około 7 miechach. Gra niczym się nie różni z wyglądu IV i z mechaniki z MP3 więc jestem dobrej myśli.
Pozdrowienia oprócz Asma z wygórowanym ego. Obyś się zabił spadając z niego.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX (Poziom: 32) dodano: 17.07.2013, 10:52
Ja chcę jak najwięcej filmików na YT. Mowa była o osobie Pangratt który się martwił że R* pokaże za dużo. Dla mnie może wypuścić demo, nagrać solucje, pokazać gdzie są wszystkie znajdźki oraz podać kody do tej gry. Tak czy siak to się stanie zanim wyjdzie wersja PC. Czy to wszystko obejrzę ? Połowę na pewno :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Pymyn (Poziom: 11) dodano: 19.07.2013, 22:09
Jeżeli chodzi o serię GTA to Rockstar chyba zawsze zapowiadał wersję PC dopiero po tym jak wyszła wersja konsolowa. Więc zapewne będzie podobnie w przypadku GTA V i premiera się odbędzie gdzieś koło maja-czerwca.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
snajperradom (Poziom: 33) dodano: 19.07.2013, 23:09
nie zawsze
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Insert (Poziom: 11) dodano: 26.07.2013, 17:46
Super gameplay .... czekam, na więcej.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
Hasbreak (Poziom: 15) dodano: 03.08.2013, 16:01
http://www.cda.pl/video/928881f/GTA-5-Demo-download-Skad-i-jak-pobrac-GTA-5-Demo

Czy naprawdę to musi być w internecie?
Szlag takich powinien trafić.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Cysiek (Poziom: 23) dodano: 04.08.2013, 00:55
olej. debile sami sie wykończą
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]