reklama

Najnowsze informacje

2307VGrand Theft Auto Online Gameplay News | PS3 X360 | 15.08.2013 16:02 przez robi
Encyklopedia: Grand Theft Auto V

Oficjalny gameplay z Grand Theft Auto Online już jest! Grand Theft Auto Online będzie dostępne od pierwszego października. Według Was dobre posunięcie?
Oficjalny gameplay z Grand Theft Auto Online już jest!
Grand Theft Auto Online będzie dostępne od pierwszego października. Według Was dobre posunięcie?
r e k l a m a

Komentarze (40) Skomentuj Obserwuj

[79.163.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 15.08.2013, 16:49
Stwierdzam że bardzo podoba mi się GTA Online. Chętnie bym w nią zagrał i to już dzisiaj. Troszkę długo czekać do października ale coś za coś. Miejmy nadzieję że GTAO będzie grą godną polecenia znajomym.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Igor33a (Poziom: 16) dodano: 15.08.2013, 18:21
przebija wszystkie multiplayery
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX (Poziom: 32) dodano: 15.08.2013, 19:00
To data premiery została przesunięta czy tylko sam multiplayer został przesunięty ?
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Insert (Poziom: 11) dodano: 15.08.2013, 19:22
GTA nigdy nei miało dobrego oryginalnego trybu multi ... wygląda na to ,że przyszedł czas by to zmienić!
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX (Poziom: 32) dodano: 15.08.2013, 19:37
Ciekawe czy wprowadzą tryb free road.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Pangratt (Poziom: 11) dodano: 16.08.2013, 00:54
Nie zachwyca.. szczególnie 16 graczy rozsianych po tak potężniej mapie :) nikt nikogo nie znajdzie i takie są fakty
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 20
wafel4 (Poziom: 20) dodano: 16.08.2013, 01:49
Co Ty gadasz Insert?! Multi do SA jest super a gracze spokojnie się znajdą
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
Roman95 (Poziom: 12) dodano: 16.08.2013, 10:14
OK. Teraz dwa pytania, o ile coś jeszcze wiadomo na ten temat. Czy GTA Online będzie darmowe czy płatne, Czy jest wymagana podstawka GTA V i czy te GTA Online jest jako DLC??
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
snajperradom (Poziom: 33) dodano: 16.08.2013, 10:46
To jest zwykłe multi tak jak w 4, gta online to nie osobna gra xd, ma inną nazwe bo troche inaczej działa, ale jest to zwykła gra, wymagany gold na xie jak do każdego multi
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
Minoo122 (Poziom: 13) dodano: 16.08.2013, 12:42
Zaje*****e się zapowiada. Mam nadzieję, że nie będą działały trainery jak w gta 4
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
armin99 (Poziom: 17) dodano: 16.08.2013, 18:13
Zaje***** multi. Po obejrzeniu gameplaya coraz poważniej zastanawiam się nad kupnem komputera lub konsoli pod tą grę bo widzę że naprawdę warto!
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX (Poziom: 32) dodano: 17.08.2013, 21:04
Lepiej kupić kompa przynajmniej grafa będzie zdecydowanie lepsza z większą ilością szczegółów w porównaniu do konsol. Ciekawe czy będzie można grać online komputer vs konsola ?!
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Pangratt (Poziom: 11) dodano: 17.08.2013, 21:26
KUBATRIX
Na komputer vs konsola nie licz, a czy lepiej kupić komputer? Ja jestem zdania że lepiej kupić PS4 jeżeli nie spieszy się komuś żeby pograć :) Grafika na 99% będzie taka sama jak na PC a dwa to cena :) Kiedyś byłem przeciwko konsolom ale od jakichś 3 miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem PS3 i nie narzekam. Co miesiąc dostaję 3-4 gry o wartości 200-300 zł za 16 zł także jest w co grać. Konsola nie grzeje się tak, jest cichsza i nie trzeba siedzieć przykuty do krzesła a można wygodnie się rozsiąść w fotelu. Ale to jest raczej temat Konsole vs PC :)
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 20
wafel4 (Poziom: 20) dodano: 18.08.2013, 10:05
Jak się nie spieszy to właśnie PC raczej a jak spieszy to konsolę chyba
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
Roman95 (Poziom: 12) dodano: 19.08.2013, 09:14
Pangratt możliwe, że będzie dobra, ale według mnie to porównywalna do grafy z PC bo na kompie, zawsze możesz zrobić ustawienia na full detal, a pozatem nie uśmiechałoby mi się kupować konsoli z powodu GTA 5 i w dodatku gry kosztują majątek w porównaniu z PC. Ja zostaję przy Windowsie (żeby nie było ja tu nie zniechęcam do kupna PS4 czy XONE tylko wyrażam moje zdanie, że póki co to jest nieopłacalne).
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Cysiek (Poziom: 23) dodano: 19.08.2013, 18:02
Mam permabana na gtasite bez możliwośc aktywowania konta więc dziele się tutaj informacjami. Pewnie na gtasite obił wam się wywiad z prezesem R* North. Teraz podsumuje wywiad z nim z magazunu 3DJugeos:

[*]Kamera się oddali i przełączy się do charakteru online bezproblemowo. Podczas tej animacji proces doboru meczu (matchmaking) będzie w toku.
[*]Dobór meczu będzie zależeć od przyjaciół i od rankingu ludzi w pobliżu ciebie.
[*]Możesz robić w GTA Onlien niemal wszystko co można robić w trybie single player.
[*]Każda misja wymaga odpowiedniego poziomu gracza gdyż misja ma różne poziomy trudności i złożoność. Im większy poziom, tym misja jest trudniejsza.
[*]W GTA Online jest około 700 misji.
[*]Misje będa układane przypadkowo podczas gry Online.
[*]Dla niektórych napadów będziesz podrzebować konkretnej broni, pojazdów i ludzi, jak snajpera czy kierowcę. To również będzie zależeć od misji utworzonej w Kreatorze, jeśli pobrałeś ją przez Social Club.
[*]Niektóre misje są tak skomplikowane, że potrzeb a idealnej komunikacji.
[*]Będzie opis pomocy każdego charakteru w funkcjach napadu.
[*]Możesz zmieniać pogodę, porę dnia, czas, stację radiową na początku wyścigu czy misję w zawartości Kreatora.
[*]Istnieje coś takiego jak "życia drużyny". Jeśli masz 4 życia drużyny i 4 osoby w drużynie, i kiedy wszyscy umrą pozostanie 0 żyć. Jeśli ty zginiesz 4 razy, całej drużynie pozostanie również 0 żyć. Innymi słowy - jeśli ktokolwiek zginie (łącznie 4 razy), misja się nie powiedzie.
[*]Możesz oglądać wyścigi i rozgrywki DM w telewizji w apartamencie.
[*]Możesz użyć maski aby ukryć się przed policją.
[*]GTA Online będzie działać na serwerach Social Club, dane będą przechowywane w Chmurze. Istnieją centra danych od Nowego Jorku po San Diego.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Olek191 (Poziom: 11) dodano: 19.08.2013, 18:06
to bedzie cos wielkiego zawsze wiedziałem ze *R nie s[***] zadnej gierki :D
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
Hasbreak (Poziom: 15) dodano: 19.08.2013, 19:02
Cytuje wam artykuł z Polygamia :
"Bo oto osiągnięcie "From Beyond the Stars" wymaga od nas zebrania wszystkich części statku kosmicznego. Czyżby GTA V zamierzało zafundować nam wyprawę, jakiej w serii jeszcze nie było?"
Ciekawe co nie?
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX (Poziom: 32) dodano: 19.08.2013, 21:35
Cysiek za to nie masz bana na zrytym forum gta five. Niby wiadomości dużo ale moderatorzy to jedna wielka kupa łajna :)
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Cysiek (Poziom: 23) dodano: 20.08.2013, 19:31
Czemu tak sądzisz xD
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
Hasbreak (Poziom: 15) dodano: 20.08.2013, 20:50
Mam wrażenie jakby tutaj wypowiadali się tylko : Cysiek i Kubatrix
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Pangratt (Poziom: 11) dodano: 20.08.2013, 20:51
Roman95

Obstawiam że grafika na PC na full detalach nie będzie gorsza od grafiki na PS4. Dwa nikt nie kazuje przecież kupować gier. Płacisz 16 zł miesięcznie i każdego miesiąca dostajesz 4 gry w ramach tej opłaty. Wg mnie lepsze rozwiązanie. Poza tym konsola uciągnie gry przez najbliższe 10 lat - kup komputer za 1700 zł i graj na nim przez 10 lat :P Nie żebym był wielkim fanem PS4 bo nie kupie od razu jej na pewno. Ale za jakieś 3-4 lata .. ;)
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
Roman95 (Poziom: 12) dodano: 20.08.2013, 22:14
Ale chodzi mi o płyty BD a nie cyfrowy download, że konsole zawsze będą droższe od PC (chodzi o gry na płytach) i minie szmat czasu albo nawet lata zanim wrzucą cyfrowe wersje na PSN albo XBL. Chciałem w wcześniejszym komentarzu powiedzieć, że nie opłaca się kupować sprzętu "TERAZ": Bo jest nie dopracowany, szybciej się przegrzewa (tak jak było z xbox 360 pierwsze wersje i potem RROD), no i oczywiście CENA.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Pangratt (Poziom: 11) dodano: 20.08.2013, 22:55
No czy się szybciej przegrzewa - dyskutował bym, skąd mozesz wiedzieć skoro jeszcze nie ma na rynku a porównywanie do Xboxa to trochę przesada wszak było to lat temu prawie 10 więc technika poszła trochę do przodu a i Sony Microsoftem ma niewiele wspólnego :) Co do gier, płytki faktycznie droższe ale cyfrowe wersje są dostępne od razu po premierze (chyba że chodzi Ci o darmowe wersje), aczkolwiek i te pojawią się od razu po premierze PS4 (bo do tego nawiązuję). Jenak sam wolę poczekać z zakupem i poczytać opinię użytkowników bo jakoś mi się nie spieszy żeby zagrać w GTA V z super grafiką bo jak by na to nie patrzeć nie grafika dla mnie jest najważniejsza :)
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
Hasbreak (Poziom: 15) dodano: 21.08.2013, 00:14
Gdy czytam tutaj wypowiedzi to mam chęć wam zakomunikować, oczywiście niektórym, o tym - jak rzeczywiście Gta 4 z swoją grafiką nie powalał, to był młody silnik, bo wystarczy pomyśleć dlaczego nie było samolotów i wodotrysków graficznych w porównaniu do kolegów (gier). RAGE i zarazem też nowy silnik Euphoria,razem zmusiły rockstar do wielkich dla siebie zmian w kodzie gry, które odbiły się nijak na wyglądzie samej gry.
Oświadzczam wam: W Gta 5 to zmieni, jak wiadomo jeśli ktoś długo pracuje z czymś to zdobywa większe doświadczenie i tym bardziej to utwierdza mnie o zupełnie nowej jakości najnowszego Gta więc osobą niepewnym radził bym kupić/zamówić najnowsze dzieło Rockstar Games.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX (Poziom: 32) dodano: 21.08.2013, 01:10
Ja jestem osobą niepewną więc wskaż mi w którym sklepie mogę zamówić gta 5 na PC ? :)
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[213.114.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 23.08.2013, 01:53
Długo do października ? Co mają powiedzieć ludzie, którzy czekają na wersje na kombajny (pc)
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX (Poziom: 32) dodano: 23.08.2013, 03:09
Pecetowcy zawsze pokrzywdzeni :) Miejmy nadzieję że poprawią wszystkie konsolowe błędy oraz polepszą grafikę aby można było grać w max detalach na rozdzielczości 640x480 :)
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
kowal97 (Poziom: 19) dodano: 24.08.2013, 13:10
mam pytanko co się dziej z gta.net.pl?? cały czas jesteście do tyłu. Nie dodajecie nowych screen-ów nowych info np. o Banshee z west coast customs http://www.igta5.com/coming-soon-win-a-real-life-2013-bravado-banshee
wszystko stoi w miejscu.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX (Poziom: 32) dodano: 24.08.2013, 20:34
O kurde jak dużo nowych zdjęć na stronie igta5 . com nawet na kretyńskim forum five com pl nie ma tych fot :) Ładna woda na fotce z kanałem. Dzięki kolo za linkasa.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX (Poziom: 32) dodano: 24.08.2013, 20:35
**Miało być gta five pl
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
kowal97 (Poziom: 19) dodano: 24.08.2013, 20:56
spoko ;) jak chcesz jeszcze jakies info to ogarnij to: http://www.gtafive.fr/le-blu-ray-disc-de-gta-v-pour-ps3-en-cours-de-pressage/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
kowal97 (Poziom: 19) dodano: 24.08.2013, 20:58
http://www.gtav.net/ tu też jest dużo info
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX (Poziom: 32) dodano: 24.08.2013, 21:43
O faktycznie. Jeszcze więcej zdjęć :) Teraz to najlepiej zapaść się w sen zimowy i obudzić na wiosnę na premierę wersji na PC :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
kowal97 (Poziom: 19) dodano: 24.08.2013, 22:04
ja tam tego problemu nie mam, kupiłem już gta v ed. kolekcjonerską na ps3.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Cysiek (Poziom: 23) dodano: 24.08.2013, 22:18
Od 2 dni jest dużo spoilerów i wycieków z preloadowej wersji gry cryfrowej na PS3. WYciągnięto audio cutscenek i radiostacji.
Na gtafive.pl wszystko znajdziecie. Na gtaforums R* poprosił własciciela o usunięcie działu spoilerów więc wszystkie przecieki są jeszcze dostepne na forum :)
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
kowal97 (Poziom: 19) dodano: 24.08.2013, 22:49
byłem tam przed chwilą i żałuje swej decyzji. Za dużo spojlerów na temat gta V :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
romek199555 (Poziom: 11) dodano: 25.08.2013, 14:08
Trochę mi szkoda graczy PC. Kiedy oni dostaną swoją wersję to w internecie będzie pełno filmików, poradników i spojlerów fabuły. Najgorsze są te filmiki lets play na youtube w dniu premiery. Często potrafią zepsuć całą radość z grania bo wiadomo co się stanie w misji.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX (Poziom: 32) dodano: 25.08.2013, 17:30
Zanim wyjdzie wersja na PC to na YT i w sieci będzie 99,99% obnażone GTA 5 i to jest najgorsze :) Kto nie wytrzyma to przynajmniej będzie znał przebieg fabuły i będzie wybierał tylko najlepsze rozwiązania w porównaniu do osób które grają pierwszy raz. R* mówi że jest duże piractwo ale zobaczcie na alledrogo jakiego dnia bym nie włączył i wybrał kategorię Gry na PC to jest kilkadziesiąt ofert kupna oryginalnych wersji GTA na PC. GTA 4 wyszło kilka lat temu, a ofert kupna ogrom. Marketing firmy R* jest do [***] :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Cysiek (Poziom: 23) dodano: 25.08.2013, 23:58
TO nie oglądaj, zbrzydne ci spoilerowanie samego siebie
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]