reklama

Najnowsze informacje

3363VZnamy pełną mapę GTA V! News | PS3 X360 | 10.09.2013 15:18 przez Kuchcik
Encyklopedia: Grand Theft Auto V

Na popularnej stronie Reddit.com pewien użytkownik, który wszedł w posiadanie oficjalnego poradnika do GTA V od BradyGames, wrzucił skan pełnej mapy Los Santos i terenów pobliskich. Jak już wcześniej wspominaliśmy, mapa ta jest kilkanaście razy większa od tej dostępnej w GTA IV. Zobaczcie sami jak...
Na popularnej stronie Reddit.com pewien użytkownik, który wszedł w posiadanie oficjalnego poradnika do GTA V od BradyGames, wrzucił skan pełnej mapy Los Santos i terenów pobliskich. Jak już wcześniej wspominaliśmy, mapa ta jest kilkanaście razy większa od tej dostępnej w GTA IV. Zobaczcie sami jak to będzie się prezentować:

Przy okazji wrzucam jeszcze fotkę prezentów, jakie dostałem od Rockstara parę dni temu z okazji premiery GTA V :) Może nie widać, ale jest tam też "złoty" pendrive, niestety pusty ;)
r e k l a m a

Komentarze (20) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 23
Cysiek (Poziom: 23) dodano: 10.09.2013, 15:22
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
matiauto1 (Poziom: 11) dodano: 10.09.2013, 16:50
Miasto na tej mapie jest o wiele mniejsze, niż się spodziewałem.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Surfboyy (Poziom: 11) dodano: 10.09.2013, 19:31
na 100 procent fake nic tu nie pasuje z mapy gtav z edycji kolekcjonerskiej ...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Blind (Poziom: 16) dodano: 10.09.2013, 19:57
Ty jesteś fake.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[217.75.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 10.09.2013, 20:21
To jest fake, na 99%.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
robi (Poziom: 35) dodano: 10.09.2013, 20:34
Żaden fake. Mapa wydaje się mała, bo przyjmujecie za małą skalę. Samo miasto jest o 10% większe od Liberty City z IV.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
kowal97 (Poziom: 19) dodano: 10.09.2013, 22:56
niby za co dostałeś prezenty od rockstargames ??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Cysiek (Poziom: 23) dodano: 10.09.2013, 23:11
Przecież mapa jest z poradnika od BradyGames.
Sami patrzcie: http://i.imgur.com/iUSTRJC.jpg
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Pangratt (Poziom: 11) dodano: 11.09.2013, 00:16
żaden fake ulice zgadzają się z tymi które były w gameplayu :) a mapa wydaje się mała bo pokazane są tylko główne ulice :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Razor123ski (Poziom: 11) dodano: 11.09.2013, 13:04
Mapa wydaje się być trochę mała ale zobaczymy prawdziwą skalę w grze :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Blind (Poziom: 16) dodano: 11.09.2013, 14:22
@Kowal97 - a to , że robi tę stronę od 10 lat to za mało?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Cysiek (Poziom: 23) dodano: 11.09.2013, 14:56
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Cysiek (Poziom: 23) dodano: 11.09.2013, 16:02
I ile ten pendrive ma pojemności?
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Driverix (Poziom: 11) dodano: 11.09.2013, 18:54
Ok, widzę, że muszę wkroczyć... TO NIE potwierdzone. Wystarczy? :D Tak to sobie moglibysmy gdybac cały dzień i do niczego nie dojdziemy dopóki to nie info od rockstara. ;) Pozdro i zajmijcie sie polecam czyms pozytecznym, bo widac po waszych komentach, ze sie podniecacie strasznie tym, jakby to byla praqwda. Na razie to moze byc zwykly fejk, wiec sie dzieci nie napalajcie. Druga sprawa, NAWET jak to by byla mapa z GTA V, to ona wcale nie jest mala, ludzie... Miasto baja bogo, idealne do jeżdżenia, czego chcieć więcej??? TO JEST LOS SANTOS, a nie mapa polski, ludzie, omcknijcie sie... Tereny będą duze na pewno, ale co, wy chcecie oczywiscie miasto wieksze niz realny świat - ha ha ha. To niestety z góry wam mówie, że sie rozczarujecie przy grze. ;) To jest miasto Los Santos. W grze nie chodzi o wielkosc, nie tylko to sie liczy. Liczy sie, ze to bedzie ultra dopracowane w każdym małym sczegoliku, w kazdej malej uliczce, w kazdym kącie i w każdym aspekcie miasto. Nie wazne, czy to autostrada, czy jakies osiedle, roznych miejsc nie zabraknie, a bedą tak charakterystyczne i dopracowane, że wy powinniście na to zacierać rączki , jak ja, a nie jak miliony idiotów teraz na INTERNETACH spierają się o wielkość miasta i porownuja je z marnym GTA V, ktore bylo malo dopracowane. :) Naprawde, zal [***]e sciska, chociaz wy, Polacy, nie dajcie sie i ku*wa ddajcie spokoj z tą mapką, która na tą chwilę, kilka dni (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) przed premierą GRY, NIC, nic nie znaczy. :) Amen to dat i bye bye, see ya on multiplayer, folks! ;) Trzymajcie sie fani GTA i pomyslcie chociaz troche nad tym, co napisalem . ;p :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
RJay (Poziom: 11) dodano: 11.09.2013, 22:56
Tutaj macie Rozmiar mapy i porównanie z GTA IV http://www.youtube.com/watch?v=jH1vDWUP5T8
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
Stasiu (Poziom: 21) dodano: 11.09.2013, 23:50
Driverix tak tylko mówiono, że mapa ma być kilkanaście razy większa od IV, no i gdzie tu jest kilkanaście? Co najwyżej kilka. Gdy zachwalano jakie to będzie ogromne, że większe niż IV, RDR i GTA:SA razem wzięte, to wyobrażałem sobie coś o wiele większego od tego. No ale zobaczymy w grze.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Driverix (Poziom: 11) dodano: 13.09.2013, 16:51
Ja tam od początku wiedziałem, że to wielka bujda z tym rozmiarem mapy... Kilkanaście razy większa... człowieku. Ty wiesz jaka by ona musiała być, teraz weź to doczytaj na konsoli, ta będzie ledwo dawać rade, haha! :) Marzenia marzeniami, ale prawda jest taka, że ta mapa jest już ogromna, a wy na nią narzekacie... :> Zobacz sobie lepiej po screenach ile pracy włożyli przy tym, przy grze, to jest ważniejsze, a nie sama mapa. Mapa to tylko mapa, nic więcej. W grze nic nie będzie znaczyła. Jak oni to zrobili rzetelnie, pożądnie, tak, że wszystko będzie płynnie działać i chodzić jak ulał, to bajka po prostu... I właśnie o to chodzi. Żeby przy tym rozmachu wszystko ładnie i pożądnie zgrać, aby gra była wydajna... A wy chcecie kilkanaście razy taką mapę, no weźcie się panowie opamiętajcie. :> To już nie trzeba się na niczym znać, nie trzeba byc twórcą gier - wystarczy zdrowy rozsądek i pomyśl mój przyjacielu - jakby to miało działać na KILKANAŚCIE razy takiej WIELKOŚCI, jak samo GTA IV miało problemy przy większych akcjach i dostawało w kość... A tutaj przypominam ma być tak napchane pojazdów, wodnych, (ocean!!!) latających, jeżdżących, że katastrofa to zgrać... Mam nadzieję, że po długiej, BARDZO (mało kto sobie wyobraża jaką Rockstar przeżywa morderczą pracę przy tworzeniu swoich gier... Sam nie potrafię sobie tego wyobrazić (jak raz obejrzałem filmik jak tworzy się sandboxy TAKIE JAK GTA - czyli nadal nie GTA, to głowa mnie bolała... A oni to RZECZYWIŚCIE robią!) po prostu nalezy się wielki szacun za te gry i wkład jaki w nie oni wkładają, ludzie - po pierwsze doceńcie ten potężny wysiłek i MORDERCZĄ (!!) pracę non stop przez lata, zamiast na wstępie krytykować gre i wytykać co się nie podoba! Myślicie o sobie tak bardzo i o swoich zachciankach na temat gry, że to naprawde ciężko sie czyta, szkoda was komentowac.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
snajperradom (Poziom: 33) dodano: 13.09.2013, 18:31
http://www.independent.co.uk/life-style/gadgets-and-tech/news/gta-5-map-leak-shows-off-the-biggest-grand-theft-auto-game-world-to-date-8809502.html

zdjęcie na samym dole, podobno materiał z tweetera R* czy jakoś tak, nie pamiętam bo kumpel z Angli wyczytał coś i mi wysłał. Więc tak czy siak to będzie bydle
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
snajperradom (Poziom: 33) dodano: 13.09.2013, 18:34
Wiesz z tą płynnością w 4, to był nowy silnik R* sam wtedy twierdził że nie okiełznali go cąłkiem, że to było coś nowego dla nich, myślę że 4 można zaliczyć jako naukę tworzenia gry na danym silniku i w 5 już wysuneli wnioski co poprawić. Tak czy inaczej GTA V to będzie gra na lata, i jeszcze dłużej, nie wiem co będą musieli zrobić w 6 żeby to przebić, bo poprzeczka jest w h. wysoko :D do zobaczenia na xie :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
Stasiu (Poziom: 21) dodano: 13.09.2013, 23:22
@Driverix Ale ja nic nie mówię, czy ja narzekam? Tylko czepiam się faktów ;) Dla mnie już wydaje się niemożliwe, że Xbox360 obsłuży tak wielką i rozbudowaną grę jaką jest GTA V. Szkoda tylko, że jest jedno miasto, to nowość jeśli chodzi o GTA.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]