reklama

Najnowsze informacje

1972VOgromna sprzedaż i ogromne zyski... News | PS3 X360 | 19.09.2013 19:13 przez robi
Encyklopedia: Grand Theft Auto V

Od premiery Grand Theft Auto V minęły dwa dni. Już teraz Rockstar może mówić o wielkim sukcesie tej produkcji. W samej Polsce wciągu 24 godzin sprzedano ponad 60 tysięcy kopii, co umiejscawia tę grę na pierwszym miejscu najlepiej sprzedających się produkcji z tej branży w historii naszego kraju....
Od premiery Grand Theft Auto V minęły dwa dni. Już teraz Rockstar może mówić o wielkim sukcesie tej produkcji. W samej Polsce wciągu 24 godzin sprzedano ponad 60 tysięcy kopii, co umiejscawia tę grę na pierwszym miejscu najlepiej sprzedających się produkcji z tej branży w historii naszego kraju. Bez problemu przebiła The Sims 3 i Wiedźmina 2. Już teraz się mówi, że zarobiono 800 milionów dolarów, a sama gra kosztowała Rockstara nieco ponad 260 milionów. Cóż za przebicie. Oczywiście przy tak wielkiej produkcji nie brak miejsca na problemy techniczne. Deweloperzy odradzają instalację na Xboxie 360 drugiej, niewymaganej płytki ("play") na dysk HDD. Powoduje to opóźnienie lub w ogóle brak wczytywania się niektórych tekstur wysokiej jakości. Niektórzy radzą wyczyścić pamięć podręczną, a później dokonać pełnej instalacji na dysk. Problemy powinny zniknąć i analogicznie sama gra powinna wczytywać się szybciej. To niedociągnięcie nie dotyczy konsoli PlayStation 3. Jak już mowa o konsolach to warto przedstawić różnice graficzne i wydajnościowe pomiędzy obiema platformami. Rockstar wykonał kawał dobrej roboty. Nie mamy powtórki z GTA IV, gdzie wersja na konsolę Sony miała zupełny brak antyaliasingu i sporo niższą rozdzielczość. Obie konsolki pracują w 720p. PlayStation 3 może pochwalić się gdzieniegdzie wyższą jakością tekstur i lepszym ich wczytywaniem. Materiał od CVG pięknie to obrazuje:
Jednak to wersja na konsolę Microsoftu ma wyższy i stabilniejszy framerate. Znów filmik, tym razem od magazynu Eurogamer:
r e k l a m a

Komentarze (16) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 23
Cysiek (Poziom: 23) dodano: 20.09.2013, 19:15
Konsola i wysokiej jakości tekstury, HA! Dobre :D
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 14
patryczek9861 (Poziom: 14) dodano: 20.09.2013, 20:09
A wyjdzie w końcu na PC czy nie ??
Bo nwm czy kupić na xboxa 360 ;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
Stasiu (Poziom: 21) dodano: 20.09.2013, 21:51
Wyjdzie na PC. Ale lepiej kupić xboxa i zagrać wcześniej ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
pawlow1 (Poziom: 11) dodano: 21.09.2013, 08:35
czekam tylko na informacje jakie będą wymagania na PC i odrazu kupuje pod tą grę kartę graficzną.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
zengarden (Poziom: 16) dodano: 21.09.2013, 13:01
Re:Cysiek, żal Ci już tyłek ściska, bo pc-towcy przeważnie czekają na gta dłużej, ale prawda jest taka, że nigdy w życiu już bym nie zamienił konsoli na kompa. Z tego chociażby względu, że wolę pada stworzonego do gry, niż szukanie po całej klawiaturze danej funkcji.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
pawlow1 (Poziom: 11) dodano: 21.09.2013, 15:01
zengarden kwestia gustu, ja np nie wyobrażam sobie grania w call of duty na padzie, jestem bardzo przyzwyczajony do klawiaturki i myszki. Tak samo dobrze gra mi się w GTA. Zależy chyba jak kto woli
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 20
wafel4 (Poziom: 20) dodano: 21.09.2013, 15:13
@ zengarden jak sobie dobrze ustawisz dłonie to nie musisz szukać :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
lukascv (Poziom: 12) dodano: 21.09.2013, 21:14
Na konsolach nie można tak dokładnie wymierzać bani jak za pomocą myszki :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Cysiek (Poziom: 23) dodano: 22.09.2013, 00:13
powiedział pctowiec. konsolowiec z doświadczeniem powie to samo. I tak zaczynają się wojny.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
MGTAMICHAEL (Poziom: 12) dodano: 23.09.2013, 21:26
Strona zeszła na samo dno, z tego co widać newsów w dalszym ciągu brak. O samej premierze nie pojawiło się ani jedno słowo, no z całym szacunkiem ale od dawna tutaj nikt już nie dba o porządek panujący w serwisie. A lata temu to była jedna z najbardziej znanych stron nt. GTA.


I mam kilka słów co do wpisów poniżej... Ludzie błagam Was dajcie sobie spokój z wypisywaniem głupot pt. "Konsolowcy" i "Pctowcy" Boże szlak mnie trafia jak widze te dwa człony :/ Każdy z nas jest GRACZEM do jasnej cholery więc traktujmy się jak jedno wielkie grono a nie że Ci są tacy i tacy. Naprawdę nie da się tego czytać, posiadacze konsol OK już grają a posiadacze komputerów stacjonarnych tradycyjnie muszą poczekać kilka miesięcy dłużej i każdy będzie zadowolony. Cholera jasna jak można ciągle bębnić temat "konsolowcy" a "pctowcy"! Brzmi to tak kretyńsko! Powtarzam po raz kolejny, wszyscy jesteśmy graczami, jesteś my jednym teamem.

O ludzie lekko się rozpisałem, pozdro dla kumatych :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
pawlow1 (Poziom: 11) dodano: 24.09.2013, 21:41
na GTASITE jeszcze nie ma premiery
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX (Poziom: 32) dodano: 25.09.2013, 22:58
Konsole są skierowane dla dzieci tak mówią na forum gta fve pl Tam większość graczy gra z aimbotem wiec poziom gry jest dla gimbazów i tak wysoki :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 14
Mopsu (Poziom: 14) dodano: 25.09.2013, 23:33
Kurde ludzie dajcie spokój w tym momencie każdy maniaczy w GTA V i chce je poznać całkowicie także admini pewnie robią to samo żeby potem mogli dobrze opisać tą epicka gre! :D dajmy jeszcze trochę czasu :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
snajperradom (Poziom: 33) dodano: 26.09.2013, 00:14
Kubatrix mam 23 lata gram od 8 roku życia. Nie uważam sie za dziecko ponieważ pracuję. Gram na konsoli bo tak mi wygodniej. A patrząc na poziom większości twoich komentarzy to śmiało można stwierdzić że sam należysz do tej gimbazy. Jedni preferują konsolę inni pc ciężkie do ogarnięcia? Mając GTA 4 na PC także widziałem osoby z AA na grach rankingowych. Tak samo na konsoli. Gra ma cieszyć a nie stwierdzać że jest ktoś lepszy. Co do gry, jest mega :D oby wyszła na PC bo musicie sami ją zobaczyć :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS (Poziom: 29) dodano: 27.09.2013, 12:34
Prośba do użytkowników. Jeśli widzicie komentarze łamiące regulamin piszcie mi PW na forum.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Razor123ski (Poziom: 11) dodano: 03.10.2013, 13:56
Kwestia gustu panowie ja np. mam GTA IV The Complete Edition na PC miałem kiedyś na ps3 a teraz kupiłem V na ps3 i powiem tak jak grałem w IV + DLC to na ps3 grało mi się znacznie lepiej po za tym GTA IV i EFLC są bardzo źle zoptymalizowane ponieważ mam bardzo dobry komputer jak na tą grę i nie czuje tej płynności na maximum detalach mam procesor 6 rdzeniowy - 3,5 GHz na 1 rdzeń, 8 GB Ram, kartę graficzną 2 GB Gforce GTX-650TI, mam nadzieje że jak zrobią V na PC to porządnie :) A jeżeli chodzi o pada to osobiście nie narzekam, kwestia gustu :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]