reklama

Najnowsze informacje

2302VSan Andreas na urządzenia mobilne News | PC PS2 PS3 iOS Android Xbox X360 Mac WP Amazon | 26.11.2013 18:24 przez robi
Encyklopedia: Grand Theft Auto: San Andreas

Jak to Rockstar ma w zwyczaju odświeżać co roku erę Grand Theft Auto III na urządzenia mobilne, tak teraz następnym przystankiem okazało się GTA San Andreas. Wcześniej ze znanych tytułów tej serii ukazało się GTA III i Vice City, które oba zostały wydane z okazji dziesięciolecia gry. Panowie z...
Jak to Rockstar ma w zwyczaju odświeżać co roku erę Grand Theft Auto III na urządzenia mobilne, tak teraz następnym przystankiem okazało się GTA San Andreas. Wcześniej ze znanych tytułów tej serii ukazało się GTA III i Vice City, które oba zostały wydane z okazji dziesięciolecia gry. Panowie z Rockstara się trochę pospieszyli, bowiem dziesięciolecie San Andreas przypada w październiku następnego roku, i to już teraz w grudniu dostaniemy najlepiej sprzedający się tytuł na konsolę Sony PlayStation 2.
Gra będzie jak najlepiej zoptymalizowana pod względem sterowania na urządzeniach mobilnych. Przyciski będą się wyświetlać tylko wtedy, gdy będą potrzebne. Do wyboru będą trzy opcje sterowania. Dla urządzeń z iOS 7 zaimplementowane będzie wsparcie dla specjalnego kontrolera. Grafika też się zmieni, została całkowicie przebudowana. Szczegółowe dynamiczne cienie, większy dystans rysowania detali, wzbogacona paleta barw czy polepszone modele postaci i pojazdów sprawią, że będzie to najlepiej wyglądająca wersja San Andreas ze wszystkich platform razem wziętych.
Przypomnijmy sobie drugi trailer
Przygody Carla Johnsona uruchomimy na wybranych produktach z systemem iOS, Android, Amazon Kindle i Windows Mobile. Dokładna lista wspieranych modeli nie jest jeszcze znana. Tak samo jak dzień premiery. Pozostaje nam tylko czekać na kolejne informacje.
r e k l a m a

Komentarze (15) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 11
kajak995 (Poziom: 11) dodano: 26.11.2013, 19:16
Oby na Androida wyszło jak najszybciej :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Zbyszek223 (Poziom: 16) dodano: 26.11.2013, 22:30
Nie na Windows Mobile, tylko na Windows Phone (dwie różne rodziny systemów mobilnych)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 20
wafel4 (Poziom: 20) dodano: 27.11.2013, 00:05
Myślicie że na Xperii T pójdzie?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
Roman95 (Poziom: 12) dodano: 27.11.2013, 09:14
Jak myślicie, czy na Xperii Play to jeszcze pójdzie?? Co prawda 3 mi się zawieszała, a VC chodziło płynnie na full detalach.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Razor123ski (Poziom: 11) dodano: 27.11.2013, 15:11
mogę sb pomarzyć :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Igor33a (Poziom: 16) dodano: 28.11.2013, 15:10
Oby zrobili normalne celowanie z broni, takie np. Klikanie palcem na przeciwnika.

+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Rychmen (Poziom: 11) dodano: 30.11.2013, 11:07
Kiedyś seria GTA miała ten klimat. Te gry były powiązane z prawdziwą gangsterką, a światy gry nie były stylizowane na jak najbardziej realne. To było super w GTA. Od czwórki wzwyż to sama komercja i nudna gra. Okrojona i o fabułę i możliwości. Grając w Vice City, San Andreas i GTA III człowiek wczuwał się w postać, a teraz? Sranie w banie - wybór postaci, fabuła gry robiona pod nagrody a rozgrywka nasiąknięta możliwie jak najbardziej realizmem. No ale trudno. Gry komputerowe mają swoje ery. Ja jestem chłopakiem z tych lepszych czasów, gdzie internet był w miarę mądry i grało się w wakacje w GTA Vice City przychodząc z podwórka.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Rychmen (Poziom: 11) dodano: 30.11.2013, 11:09
Fajnie, że wydają polepszoną graficznie wersję San Andreas.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 20
wafel4 (Poziom: 20) dodano: 30.11.2013, 18:29
@Rychmen no bo przecież gangsterka musi być nierealna i najlepiej żeby samochody wybuchały po dachowaniu tak? :/ Ja w Niko Belica się wczułem np.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Cysiek (Poziom: 23) dodano: 02.12.2013, 19:13
Nie mam smartfona.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Rychmen (Poziom: 11) dodano: 03.12.2013, 16:16
Tak, wtedy gra akcji to była gra akcji. W tego typu grach liczy się zręcznościówka. Nie rozumiesz mnie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 20
wafel4 (Poziom: 20) dodano: 03.12.2013, 22:53
Kto co woli
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
MariQ (Poziom: 37) dodano: 08.12.2013, 15:33
Fajnie by było, jakby wydali aktualizację wersji PC z możliwością poprawienia grafiki, chętnie zagrałbym sobie wtedy 145345 raz w tą grę.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Saleen28 (Poziom: 16) dodano: 10.12.2013, 21:12
Pewnie w przyszłości ktoś przekonwertuje pliki odpowiedzialne za grafikę na pc. Tylko po co to wam jak i tak jest już baaardzo dużo modów ulepszających grafikę
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
larry92 (Poziom: 16) dodano: 12.12.2013, 01:54
https://itunes.apple.com/pl/app/grand-theft-auto-san-andreas/id763692274 - od godziny do pobrania z polskiego AppStore.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]