reklama

Najnowsze informacje

3723VWitajcie na nowym GTASite.pl! News | | 28.02.2014 21:49 przez Kuchcik

Po kilku latach wysłużonego desingu strony, przedstawiamy wam nową, rewolucyjną wersję GTASite! Strona została stworzona zupełnie od nowa, dlatego nie przypomina niczym poprzedniej wersji. Czeka na was wiele usprawnień i nowości, które ułatwią nawigację na stronie, a także pozwolą milej spędzać wam na niej czas. Poza odświeżonym wyglądem, który jak widzicie upodabnia się do kolorystyki Grand Theft Auto V, strona opiera się na nowym, autorskim systemie zarządzania treścią.

Witajcie na nowym GTASite.pl!

PRZEGLĄD ZMIAN I NOWOŚCI

Jak widzicie funckjonalność strony przeszła swoistą rewolucję. Zmieniliśmy cały wygląd, ale to tylko szczyt góry lodowej! Kluczowe funkcjonalności nowego GTASite.pl to:

  • Encyklopedia GTA - każdy gracz, posiadający konto w serwisie, może dodać posiadane gry do swojej kolekcji Gram/Mam, ocenić każdą z wersji wedle swojego uznania, oznaczyć czy przeszedł grę (i z jakim czasem). Dzięki temu w przyszłości powstanie ranking najlepszych gier z serii GTA według czytelników GTASite.pl. Poza tymi funkcjami, zgromadziliśmy w jednym miejscu opisy, zdjęcia i filmy wszystkich gier z serii. Encyklopedia pełni rolę spoiwa wszelkich materiałów na stronie.
  • Filtrowanie strony po grze - jak widzicie na górze strony pojawiła się możliwość wyboru danej części GTA. Dzięki temu zobaczycie interesujące was artykuły, newsy i download dotyczące konkretnej części. Wystarczy na górze kliknąć opcję "Filtruj" i wybrać interesującą nas część.
  • Download -  nowa funkcjonalność działu z plikami i dodatkami to przede wszystkim nowy, pojemny i szybki serwer FTP na pliki. Większość downloadu jest już na naszych nowych serwerach, pobieranie będzie więc prostsze, szybsze i bezpieczniejsze. Ponadto, sam dział zyskał nowy wygląd i funkcję wyszukiwarki. Pliki zostały przyporządkowane do kilku głównych kategorii oraz kilkunastu podkategorii, dzięki czemu szukanie ulubionych dodatków będzie przyjemnością.
  • Społeczność - zupełna nowość na stronie, od teraz każda aktywność na stronie nagradzana jest punktami aktywności. Ponadto w systemie jest równo 140 osiągnieć do zdobycia, czyli niestandardowych aktywności jak np. przeczytanie X artykułów, newsów, napisanie X komentarzy czy zdobycie X plusów lub minusów od innych użytkowników, itp. Na podstawie punktów aktywności tworzone są rankingi tygodniowe, miesięczne i Hall of Fame. Zakres punktowanych aktywności na stronie będzie ulegał powiększaniu wraz z dalszym rozwojem strony.
  • Blogi - każdy z Was może publikować swojego bloga na łamach GTASite.pl z dowolnymi kategoriami ustawianymi według własnych potrzeb. Najlepsze notki/blogi wyróżniane będą publikacją na stronie głównej (wymieszane razem z newsami).
  • Memy - dział ten zawiera oczywiście śmieszne memy, obrazki, gify i filmiki dotyczące serii GTA. Każdy fan GTA wie jak wiele śmiesznych sytuacji może zdarzyć się w grze, a tutaj znajdziecie całą masę takich rzeczy.
  • Recenzje - poza blogami, możecie także recenzować każdą z wersji GTA, która weszła na rynek. Tekst oraz wypunktowane plusy i minusy, oceny cząstkowe - pokażcie innym, jak oceniacie konkretne GTA!
  • Profile użytkowników - kolejną z nowości jest rozbudowany profil użytkownika, gdzie możecie pokazać swój avatar oraz duże zdjęcie w tle. Ponadto widoczna jest kolekcja gier użytkownika, najlepsze GTA według ocen gracza, a także informacje o aktywnościach i osiągnięciach na stronie, pozycja w rankingu. Każdy profil można komentować, a ponadto użytkownicy mogą wysyłać między sobą prywatne wiadomości (funkcja skrzynki odbiorczej i nadawczej).

 

Zmian na stronie jest jeszcze więcej niż w opisie powyżej. Zapraszamy do zapoznania się z nową stroną, komentowania, zgłaszania nam uwag, sugestii i pomysłów. Czekamy na wasze uwagi, co zrobić aby strona podobała wam się jeszcze bardziej!

r e k l a m a

Komentarze (57) Skomentuj Obserwuj

[83.26.***.***]
Jurand (Poziom: ) dodano: 28.02.2014, 22:55
Super, podoba mi sięę
+ +14 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
TheBomb (Poziom: 18) dodano: 28.02.2014, 22:59
Ciekawy wyglad i podejscie. O wiele lepsze od starego pochmurnego designu:)
+ +13 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.66.***.***]
Franklin (Poziom: ) dodano: 28.02.2014, 23:04
Będę tęsknił za starą stronką :( Ale ta jest całkiem, całkiem ;d mam nadzieję, że szybko się przyzwyczaję ;d
+ +11 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Igor33a (Poziom: 16) dodano: 28.02.2014, 23:12
Jest pro :D
+ +8 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 14
Suchar (Poziom: 14) dodano: 28.02.2014, 23:16
Elegancko!
+ +9 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.29.***.***]
Polska (Poziom: ) dodano: 28.02.2014, 23:14
Jest możliwość powrotu do starego wyglądu czy ten jest jedyny bez opcji wyboru?
+ +10 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
Kuchcik do Polska (Poziom: 21) dodano: 28.02.2014, 23:25
Obecnie dostępny jest jedynie ten wygląd, ale w planach mamy także dodanie możliwości zmiany designu pod starą kolorystykę, a także jeszcze wcześniejszą - jasno-niebieską :)
+ +12 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 20
mac* (Poziom: 20) dodano: 28.02.2014, 23:31
A gdzie lista osób online jak Iks zaproponował? :P
Czym prędzej wprowdźcie bo jest przydatne =D
+ +11 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
Kuchcik do mac* (Poziom: 21) dodano: 28.02.2014, 23:34 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 01.03.2014, 03:08
Lista osób online pojawi się najprawdopodobniej w dziale Społeczność. Dzięki, pamiętamy o tym!
+ +11 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
marta115 (Poziom: 31) dodano: 28.02.2014, 23:52
A mi się podoba :) Jest przejrzyście, łatwo znaleźć to co akurat jest nam potrzebne. Życzę powodzenia moderatorom :) Pozdrawia - żeńska strona pasjonatów GTA :)
+ +9 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
Ultras (Poziom: 30) dodano: 01.03.2014, 00:21
Oby gtasite znów tętniło życiem :)
+ +10 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
TheBomb do Ultras (Poziom: 18) dodano: 01.03.2014, 00:26
Na starej wersji za wiele nie mozna bylo zrobic:( , nowa widac daje znacznie wiecej mozliwosci.

Ultras napisał:

Oby gtasite znów tętniło życiem :)
+ +8 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Cysiek (Poziom: 23) dodano: 01.03.2014, 00:29
A gdzie linkacz przekierowujący do forum?
+ +5 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
Kuchcik do Cysiek (Poziom: 21) dodano: 01.03.2014, 00:32
Obecnie jest jedynie w stopce na dole, ale wkrótce pojawi się także w zakładce Społeczność.
+ +5 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS (Poziom: 29) dodano: 01.03.2014, 01:30
No i gitara :D
+ +6 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
Steryd (Poziom: 19) dodano: 01.03.2014, 10:19
Jak dla mnie ok. Prosto i przejrzyście i bez zbędnych fajerwerków.
+ +6 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.24.***.***]
nrb (Poziom: ) dodano: 01.03.2014, 05:42
Wygląda ładnie ale z funkcjonalnością już gorzej. Poprzednia wersja była lepsza, prostsza i bardziej przystępna z informacjami. Wtedy po lewej była ładna lista działów każdego GTA i szybko można było znaleźć co trzeba a teraz siedź i szukaj... jakoś tak na gorzej to wyszło
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[213.156.***.***]
speedzior do nrb (Poziom: ) dodano: 01.03.2014, 10:31
problemem starej wersji było to, że ciągle dochodziły nowe działy do tego lewego menu - za kilka wersji nowego GTA, lewe menu byłoby tak długie, że dostać się gdziekolwiek to nielada sztuka i wyczyn.

Teraz są główne kategorie - spójne dla wszystkich wersji, teksty są uporządkowane w główne kategorie, tak samo pliki w download.

Na górze jest dodatkowy pasek FILTRUJ pozwalający filtrować wybrane materiały tylko do danej wersji gry.
Dodatkowo w dziale np download jest zaawasnowana wyszukiwarka plików, można szukać według wersji, kategorii, platform, itp itd. - tego absolutnie w starej wersji nie było.

Jeśli chodzi o nawigację po stronie to jeszcze troszkę usprawnień będzie w niedalekiej przyszłości :)
+ +6 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
TM_artist20 (Poziom: 17) dodano: 01.03.2014, 10:43
Wygląd wymiata :D
+ +6 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
Maciek5 (Poziom: 12) dodano: 01.03.2014, 10:54
Superowe :)
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.29.***.***]
Michal (Poziom: ) dodano: 01.03.2014, 10:46
Komentarz ukryty [Pokaż]
+ -8 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[213.156.***.***]
speedzior do Michal (Poziom: ) dodano: 01.03.2014, 10:55
dla Twojej informacji, ekipa programistów Gtasite to ta sama ekipa co w PPE, wydawca PPE doskonale wie o tym i jesteśmy z nimi w stałym kontakcie.

Jeżeli będziesz napastliwie spamował i pisał dalej takie bzdury to dostaniesz bana, żeby nie bylo że nie ostrzegaliśmy...
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[176.111.***.***]
Polska (Poziom: ) dodano: 01.03.2014, 11:43
Jeszcze jedno pytanie. Bo nigdzie przy zalogowaniu nie widzę opcji,żeby mnie nie wylogowywało. I za każdym razem musze logować się od nowa. Będzie dodane automatyczne logowanie czy jest i ja tego nie widze?:P
+ +6 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[213.156.***.***]
speedzior do Polska (Poziom: ) dodano: 01.03.2014, 11:48
tak będzie taka opcja dodana wkrotce
+ +6 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
Matiman7 (Poziom: 31) dodano: 01.03.2014, 13:04
Stonka wyglada teraz rewelacyjnie!
+ +9 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
GrigiPL (Poziom: 19) dodano: 01.03.2014, 13:07
No jest całkiem spoko.
+ +5 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Zembu (Poziom: 41) dodano: 01.03.2014, 16:17
Ten nowy desing jest pro :D
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
MAREKWOLNY1993 (Poziom: 24) dodano: 01.03.2014, 18:14
Ladnie to zrobiliście , podoba mi się ! :)
+ +4 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
MariQ (Poziom: 37) dodano: 01.03.2014, 18:33
Jest estetycznie, wydaje się być wygodnie. Zobaczymy za jakiś czas jak to wygląda w praktyce.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 34
MikeViP (Poziom: 34) dodano: 01.03.2014, 21:23
Ładnie wygląda nowa odsłona GTASite
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
MJW (Poziom: 11) dodano: 01.03.2014, 22:47
W końcu. ;)
+ +5 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
MrKevlar (Poziom: 25) dodano: 01.03.2014, 23:36
Dla mnie świetne odświeżenie stronki. (Tamta też była fajna, ale trochę smutna bo w końcu była stylizowana na GTA 4, a ta jest stylizowana na GTA 5)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
TheMalibu (Poziom: 12) dodano: 02.03.2014, 09:23
Na początku byłem sceptycznie nastawiony do tej zmiany, ale teraz GTASite wygląda o niebo lepiej! Gratuluję!
+ +4 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
Matri11110 (Poziom: 30) dodano: 01.03.2014, 23:41
Stronka zdecydowanie nabrała rumieńców, ta strona ma potencjał. Z chęcią zobaczyłbym w bibliotece inne gry nie związane z gta ale ogólnie z tego samego gatunku, co wy na to ?
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Kubixxx do Matri11110 (Poziom: 51) dodano: 02.03.2014, 00:03 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 02.03.2014, 00:04
Jezeli masz na myśli inne gry ze stajni Rockstara to był już osobny serwis pod nazwą "Rockstar Site" ale nie zdobyl popularnosci i umarł śmiercią naturalną... :)
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.26.***.***]
Polska do Kubixxx (Poziom: ) dodano: 02.03.2014, 17:35
Tak szczerze to też bym tutaj widział inne gry od R*. Nie ma co się oszukiwać, teraz jest bum na strone, bo jest nowa itd. Ale za niedługo to ucichnie, newsów o GTA będzie coraz mniej i strona będzie świeciła pustkami. GTASite by nie umarło bo ma już jakąś tam liczbe użytkowników i artykuły z innych gier R* by na pewno nie zaszkodziły, a mogłyby pomóc.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Kubixxx do Polska (Poziom: 51) dodano: 02.03.2014, 20:40
Nie powiem, że to był zły projekt. Było to dość ciekawe. Artykułów nagromadziliśmy w miarę a nawet tłumaczone były filmy itd. Tylko po tak długiej i owocnej pracy nad nową stroną taki krok raczej nie nastąpi szybko. Czas pokaże :)
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
Rewo94 (Poziom: 12) dodano: 01.03.2014, 12:07
Zapowiada się interesująco. Pomysły na stronę może nie najbardziej oryginalne, ale wykonanie jest na prawdę imponujące. Gratulacje za uzyskany efekt! Strona miła dla oka, interfejs jasny i czytelny, a do tego rzeczy, które zachęcają użytkowników do korzystania z serwisu w sposób czynny. Mam tylko jedną uwagę, gdzie forum!? :(
+ +5 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
Kuchcik do Rewo94 (Poziom: 21) dodano: 01.03.2014, 12:36
Forum jest tam gdzie zawsze, pod adresem: http://forum.gtasite.pl/ . Obecnie odnośnik jest jedynie w stopce strony, ale pojawi się także w zakładce Społeczność :)
+ +6 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
TheBomb do Rewo94 (Poziom: 18) dodano: 02.03.2014, 21:34
Widze ze w stopce jest link do forum.:)

Rewo94 napisał:

Zapowiada się interesująco. Pomysły na stronę może nie najbardziej oryginalne, ale wykonanie jest na prawdę imponujące. Gratulacje za uzyskany efekt! Strona miła dla oka, interfejs jasny i czytelny, a do tego rzeczy, które zachęcają użytkowników do korzystania z serwisu w sposób czynny. Mam tylko jedną uwagę, gdzie forum!? :(
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
Ultras (Poziom: 30) dodano: 02.03.2014, 23:22
Jest gdzieś możliwość zobaczenia Redakcji? Pamiętam, że przed oficjalnym otwarciem było takie coś.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
Kuchcik do Ultras (Poziom: 21) dodano: 03.03.2014, 12:36
Jest, jest - http://gta.net.pl/redakcja.html . Ten link zostanie gdzieś wrzucony na pewno.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[80.50.***.***]
Migulo (Poziom: ) dodano: 03.03.2014, 15:50
Bez obrazy, ale mi się nie podoba, nie mogę się w tym odnaleźć.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Cysiek (Poziom: 23) dodano: 05.03.2014, 02:55 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 05.03.2014, 02:57
No, w końcu favicon ma przeźroczyste tło :)

Dla mnie zbędny jest alert czy chce się dać łapkę w dół/górę komentarzowi.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[213.108.***.***]
saper (Poziom: ) dodano: 03.03.2014, 21:37
ja też nie mogę się odnaleźć i w ogóle mam parę spraw 1. po co w niektórych downoladach usunięto zdjęcia? po 2. czemu jak filtruje sobie na jakąś gre np: gta VC to czemu nie zmieniają mi się newesy lub encyklopedia jak wchodzę w główną zakładkę i po 3. czy mogli byście zrobić coś takiego żeby oprócz powrotu do starego wyglądu była opcja wyboru dawnnej funkcjonalności czyli wszystko wypisane ładnie po lewej stronie strony. oraz po 4. lubię wygląd broni z gta sa (chodzi o obrazek) ale mimo wszystko wstawianie go jako rangi do newesów artykułów itd. to przesada może ktoś się na tym nie zna co?
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
Kuchcik do saper (Poziom: 21) dodano: 04.03.2014, 20:39
1. Uaktualniamy bazę downloadu, z czasem wszystko wrócido normy, a plików będzie jeszcze więcej.
2. Starsze newsy nie są posortowane po danej części, jest tak dopiero z nowymi. Sortowanie jest do artykułów, poradników i recenzji.
3. Niestety starej funkcjonalności na stronie nie przewidujemy, ale przyzwyczaicie się do nowej. Cały czas staramy się ją poprawiać.
4. Dlatego wprowadziliśmy poradniki jak korzystać ze strony, pierwszą część znajdziesz tutaj, gdzie są opisane też te rangi - http://gta.n(...)eal.html
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[213.108.***.***]
saper do Kuchcik (Poziom: ) dodano: 06.03.2014, 11:16
dzięki za pomoc fajnie, że zrobiliście poradniki, bo ciężko się dostosować ponieważ zmiana jest wielka.

p.s: fajnie że zrobiliście dział z memami na razie to najbardziej mi przypadło do gustu ale jak się przyzwyczaję to i wszystko będzie fajne XD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Igor33a (Poziom: 16) dodano: 06.03.2014, 15:59
Juz się nawet przyzwyczaiłem do nowej strony :D
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[150.254.***.***]
tommy (Poziom: ) dodano: 01.03.2014, 11:28
ekstra ale dodajcie rss
+ +4 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[213.156.***.***]
speedzior do tommy (Poziom: ) dodano: 01.03.2014, 11:30
http://gta.net.pl/rss.html
poprwaimy zeby to automatycznie łapało :)
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Cysiek do speedzior (Poziom: 23) dodano: 06.03.2014, 23:28
O dzięki. Przyda się :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Kubixxx (Poziom: 51) dodano: 01.03.2014, 03:09
Nowe tchnienie GtaSite = kolejne spedzone lata przy stronce a juz za rok bedzie dekada! :p
+ +8 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
TheBomb do Kubixxx (Poziom: 18) dodano: 08.03.2014, 16:27
To sie nazywa dedykacja! Super

Kubixxx napisał:

Nowe tchnienie GtaSite = kolejne spedzone lata przy stronce a juz za rok bedzie dekada! :p
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Bartex2 (Poziom: 28) dodano: 26.03.2014, 23:32
Ja mam ciągle bekę jak widzę to osiągnięcie "Hot Coffee rozlane" :D chociaż sam nie wiem co w tym śmiesznego.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
cwiercfunciak_z_serem (Poziom: 21) dodano: 27.03.2014, 12:34
Strona prezentuje się świetnie;) I oby jak najwięcej atrakcji typu GTASite Offline;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
Crazyl (Poziom: 12) dodano: 27.07.2014, 18:35
Chcę jednak jeszcze używać starej wersji . Była bardziej czytelna
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.9.***.***]
GothicKiller (Poziom: ) dodano: 22.10.2014, 16:21
Ta wersja jest całkiem fajna, ale tamta była lepsza.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]