reklama

Najnowsze informacje

2059VBiznesowy weekend z Social Clubem News | PS3 X360 | 05.03.2014 18:48 przez Kubixxx
Encyklopedia: Grand Theft Auto V | Tagi: GTA Online GTA V Social Club

Biznesowy weekend z Social Clubem

Ubierz szykowny garnitur, załóż buty ze skóry krokodyla i wsiądź do luksusowej fury! Czas na Business Weekend Social Club Online Event! 7-9 marca to dni wielkiego przepływu pieniędzy w Los Santos!

Czeka na nas wiele niespodzianek. Bonusowe punkty RP czy dodatkowe dolary GTA za lądowe i powietrzne wyścigi. Od piątku zrzuty broni zostaną wzmocnione. Takiej paczki od Merrywaether nie powstydził by się żaden żołnierz! Tak jak przy okazji walentynek, Rockstar Games zaprasza na konkurs. Do wygrania okrągły milion dolarów GTA oraz kilka przedmiotów czy ubrań ze sklepu (Warehouse). A zwycięzcy snapmaticowego konkursu będą mogli pochwalić się nową tablicą rejestracyjną "BUSINESS". vanity plate in the #BUSINESS Snapmatic Contest. Chętnych zapraszamy na live-stream jak zwykle w piątkowy wieczór. 

 

 

Szczegółowe informacje:

  • Nowe pojazdy, samolot Vestra, nowe bronie - to już od wczoraj czeka na wszystkich graczy.

  • W weekend jest okazja do dodatkowych punktów RP jak już wspomniałem w wyścigach lądowych oraz powietrznych (odpowiednio 50% RP dla przyziemnych zabaw. Wyścigi wyższych lotów otrzymują większe premie pieniężne).

  • Simeon musi za wszelką cenę zdobyć samochód Ocelot Jackals. Tak dobrze płatna robota nie może przejść koło Ciebie niezauważona. Czekaj cierpliwie na wiadomość w telefonie, zgarnij furę i czym prędej jedź do południowych doków!

  • Zrzuty broni oprócz Minugnów, RPG i bomb przylepnych będą zawierać ogromną ilość punktów RP. Rockstar zapowiedział, że wartość punktów może mieć aż 8000 RP. 

  • Konkurs Fotograficzny - tym razem tematem przewodnim jest biznes. Najbardziej kreatywne i cieszące się popularnością zdjęcia otrzymają nagrody! Bierz znajomych, bądź kreatywny i do dzieła! Pamiętaj aby dodać do zdjęcia hashtag #BUSINESS.

Kolejny konkursik

Tym razem Rockstar przygotował nam coś na wzór konkursu przy okazji premiery dodatku do Max Payne'a 3. Zwycięzca konkursu użyczył swój nick, który znalazł się na nagrobku na nowej mapie w trybie multiplayer. Tym razem mamy okazje zawisnąć na jednym z bilbordów w Los Sanots i hrabstwie Blaine! Każda gruba ryba musi być rozpoznawalna, a Twoja reputacja wzrośnie. Oprócz tego do wygrania T-Shirt z logiem Trevor Philips Industries oraz czapka moro z logiem Merryweather Security. Konkurs trwa od piątku do niedzieli! Niestety w loterii nie uwzględniono naszego kraju...

Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (13) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 30
Matri11110 (Poziom: 30) dodano: 05.03.2014, 19:25
Fajne takie eventy, kiedyś muszę wziąć udział w konkursach ze snapmatic, fajna sprawa ogólnie.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
TheBomb (Poziom: 18) dodano: 05.03.2014, 19:32
Fajna czapeczka. Dobrze by bylo aby mozna sobie bylo zakupic cus takiego z GtaSite logo:)
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
Matiman7 (Poziom: 31) dodano: 05.03.2014, 19:37
Fajne te konkursy, ale jak zobaczyłem na jakim poziomie byly zdjęcia z poprzednich edycji, to odechciało mi się nawet próbować ;)
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Igor33a (Poziom: 16) dodano: 05.03.2014, 21:45
Trzeba kupic golda.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
Ultras (Poziom: 30) dodano: 05.03.2014, 22:27
Konkurs z czapeczką i koszulką do wygrania nie jest dla obywateli Polski. Brawo Rockstar.
+ +6 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Kubixxx do Ultras (Poziom: 51) dodano: 06.03.2014, 01:19
Fakt, jutro dodam info do newsa. Naszych wschodnich sąsiadów obsługują chyba z litości nad tym co się dzieje w państwie :p
+ +4 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[188.124.***.***]
Tom (Poziom: ) dodano: 06.03.2014, 11:28
piekny lay ale bedzie piekniejszy jak bedzie news o gta v na pc :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
Crrooss (Poziom: 46) dodano: 05.03.2014, 19:10
Kolejny powód aby wrócić do trybu Online. Nie jestem fanem multika w GTA V, ale bardzo fajnie, że jednk starają się go rozkręcić. :)
+ +5 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Cysiek do Crrooss (Poziom: 23) dodano: 05.03.2014, 20:14
Niech dalej rozwijają GTA Online ale kładą też nacisk na bół [***] osób którym nie podobają się błędy czy glitche.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
snajperradom do Cysiek (Poziom: 33) dodano: 06.03.2014, 17:30
to chyba grasz w inną grę, gdy mi zbugowało grę i sociala, w ciągu 3 może 4dni dostałem mail od nich i poprawili wszystko co mi nie działało. Ta było 2 razy, z tablicami rejestracyjnymi i brakiem emblematów.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
kojak9669 (Poziom: 12) dodano: 06.03.2014, 17:54
Ciekawe kiedy dadzą jakieś fabularne dlc?
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 34
MikeViP do kojak9669 (Poziom: 34) dodano: 07.03.2014, 21:33
Pewnie niedługo xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Cysiek do MikeViP (Poziom: 23) dodano: 08.03.2014, 03:49
Fabularne DLC to misje Assassinations i nowe zadania w szkole latania xD
R* już dawno o tym mówił.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]