reklama

Najnowsze informacje

8498VGTA V na PC, PS4 i X ONE oficjalnie zapowiedziane! Trailer w rozwinięciu News | PC PS4 XOne | 10.06.2014 04:59 przez Boduczek
Encyklopedia: Grand Theft Auto V | Tagi: Grand Theft Auto V GTA 5 PC PC PS4 Xbox One

Panowie i Panie, NARESZCIE! To jest już pewne - jesienią tego roku zagramy GTA V na PC i nowych konsolach! I co tu dużo mówić - trailer dosłownie miażdży! :D

GTA V na PC, PS4 i X ONE oficjalnie zapowiedziane! Trailer w rozwinięciu

Pamietacie news sprzed miesiąca w którym informowałem Was o możliwości zapowiedzenia GTA V na PS4 podczas konferencji Sony? Większość osób traktowała to jak zwykłą plotkę, podobnie zresztą jak ja sam. Tym razem jest inaczej.

GTA V na PC i nextgenowe konsole jest faktem!

 

Nie przedłużając - zostawiam Was z oficjalnym zwiastunem. A ten... Powoduje niezły opad szczęki. Zobaczcie zresztą sami.

Nextgenowe GTA V na PC, PS4 i Xbox One pojawi się "jesienią" tego roku - nieznana jest dokładna data premiery. Prawdopodobnie nastąpi to w okolicach premiery oficjalnego fabularnego dodatku DLC.

@UPDATE - Kubixxx - Warto dodać jeszcze jeden bardzo istotny fakt, który ucieszy wielu graczy. Grand Theft Auto V na komputery osobiste zawierać będzie "Video Editor" działający na zasadzie znanego nam z GTA IV. Na razie nie znamy szczegółów. Wiadome jest to, że Rockstar otwiera w tej chwili furtkę wszystkim kreatywnym graczom, którzy zaleją YouTube falą dobrej Machinimy!

Jeśli mowa o rozgrywce, to Rockstar zapewnia, że gracze otrzymają poprawiony system uszkodzeń, a także możliwość zapolowania na wcześniej niewidziane gatunki zwierząt. Nie zabraknie również nowych zadań i misji, rodzajów broni, pojazdów oraz opcji zmiany wyglądu postaci.                                                        

                                                                                                    - gry-online.pl

Preordery // konferencja Sony na E3

W tej chwili Rockstar udostępnił preorder do nabycia poprzez  Amazon, Bestbuy, Gamestop oraz Rockstar Warehouse (gdzie odradzam, w tej chwili sklep nie obsługuje naszego kraju). Cena na next-geny oraz PC to w tej chwili $59.99. Jeżeli chodzi o polskie sklepy - serwis Muve.pl oferuje GTA V na PC w cenie 159.99 PLN

Wszystkich chętnych zapraszam do obejrzenia prawie dwugodzinnej konferencji Sony na targach E3. Wątek dotyczący GTA V to tylko dwie minuty całego show (polecam przewinąć do 1:35:10), jednak dla nas najważniejsze :)

Zobacz także

Sonda - wypowiedz się!

r e k l a m a

Komentarze (70) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 19
LukiSacz (Poziom: 19) dodano: 10.06.2014, 10:02
Nareszcie! :D
+ +4 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
ziemiak11 (Poziom: 16) dodano: 10.06.2014, 11:18
Jeszcze jakbyście mogli dodać do ankiety odpowiedź o wersji PC, żeby nie wrzucać go do jednego wora z konsolami.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Kubixxx do ziemiak11 (Poziom: 51) dodano: 10.06.2014, 11:20
Myślę, że pierwsza odpowiedź w ankiecie kieruje się ku PC :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX (Poziom: 32) dodano: 10.06.2014, 11:48
No nareszcie. Gta 5 i Far Cry 4 będzie w co grać na jesieni :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX (Poziom: 32) dodano: 10.06.2014, 11:53
"Jeśli mowa o rozgrywce, to Rockstar zapewnia, że gracze otrzymają poprawiony system uszkodzeń, a także możliwość zapolowania na wcześniej niewidziane gatunki zwierząt. Nie zabraknie również nowych zadań i misji, rodzajów broni, pojazdów oraz opcji zmiany wyglądu postaci."

Warto było poczekać! Dostaniemy dużo lepszą i bardziej dopracowaną grę niż posiadacze konsol PS 3 :) Można powiedzieć że dostaniemy wersję premium gry z mnóstwem dodatków nie występujących na wcześniejszych konsolach :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
Sznycel (Poziom: 33) dodano: 10.06.2014, 08:40
Czy ja widziałem poruszającą się wskazówkę obrotomierza w 49/50 sekundzie? Ludzie, trzymajcie mnie. Jeszcze jakby dali w końcu płynną animację kierownicy to jeszcze byłoby lepiej (zawsze mi tego brakowało od momentu wyjścia GTA IV). Jest powód, żeby kupować nowy Pecet :D.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
Piotr Sadowski do Sznycel (Poziom: 37) dodano: 10.06.2014, 10:58
Bo nie można sobie było po prostu za marnych kilka stówek kupić konsoli? :P
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
ziemiak11 do Piotr Sadowski (Poziom: 16) dodano: 10.06.2014, 11:15 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 10.06.2014, 11:16
Mówiąc szczerze konsole sa obecnie po prostu... przestarzałe. Jest to dość smutne bo za 3-4 lata będzie hamować rozwój gier, ale taka jest prawda jeżeli dziś next geny są porównywalne z PC wyższej klasy średniej oznacza to, że za rok czy 2 staną się kulą u nogi obniżającą jakość nowych gier. Trzeba bowiem pamiętać, że ich cykl życia jest przewidziany na kolejne 7-8 lat...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
Piotr Sadowski do ziemiak11 (Poziom: 37) dodano: 10.06.2014, 11:26
Niestety zadowolenie użytkowników, czy wyrównywanie poziomu platform nie jest założeniem producentów nastawionych na zarobki... gdyby nowe konsole oferowały taką samą stałą jakość jak potężne PCty, które z czasem stanieją, to nikt nie inwestowałby w coraz to nowsze karty graficzne i procesory, a także w drugą stronę - nie istniała by potrzeba wymyślania nowych generacji konsol, bo wszystko chodziło by na tym, co jest :) Utarło się, że ,,każdy ma coś dla siebie", czyli konsolowcy swoje 50 calowe ekrany i wygodne kanapy, a PCtowcy swoje High-endowe sprzęty ciągnące wszystkie nowe gry na Super-Ultra-High ustawieniach i takie ,,wojenki" PC vs konsole nie robią nic innego, jak napędzają sprzedaż podzespołów i sprzętu i tak to ma właśnie działać, by było opłacalne. Zupełnie jak z polityką - nie liczą się ludzie/gracze, tylko interesy partii/producentów :P
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
Sznycel do Piotr Sadowski (Poziom: 33) dodano: 10.06.2014, 12:34
Grę posiadam, na PS3. Ale po prostu ciągle szukam pracy, żeby przez jakiś czas sobie zarobić m.in na nowy komputer ze względu na gry takie jak GTA V, Battlefield 3 czy mniej wymagająca ale bardzo fajna gra RTS pt. Men of War.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
artur04c (Poziom: 24) dodano: 10.06.2014, 10:24
Wiedziałem, że Commodore 64 jest podpowiedzią na GTA V na PC i inne generacje, Chcieli nam ukazać jaka jest różnica pomiędzy starymi konsolami, a nowymi i grafiką PC :D
Widać dużą różnicę, Grałem w gta V na xbox'sie i widzę, że jest wielka różnica, ale nie ma sie co wymagać ze starej konsoli.
Wersja PC będzie rewelacyjna, a detale i szczegóły graficzne są fantastyczne, tylko szkoda, że tak długo trzeba czekać, ale też nie ma na co narzekać, w końcu R* ogłosiło oficjalnie GTA V na PC :)
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
MariQ do artur04c (Poziom: 37) dodano: 10.06.2014, 13:59
Heh, nie. Commodore to tylko filmik. Gta zapowiedzieli na E3, które trwa bodajże od wczoraj, więc nawet redaktorzy tego nie wiedzieli.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 60
RAFkin (Poziom: 60) dodano: 10.06.2014, 10:07
Czyli, że przeciek o którym pisałem niedawno okazał się być prawdziwy :)
Bardzo dobra wiadomość. Rockstar lubi zaskakiwać, choć spodziewałem się, że coś takiego może się wydarzyć to i tak dobrze, że w końcu jest to 100% potwierdzone.
Ciekawe jak będzie z wymaganiami i optymalizacją, ale mieli na to sporo czasu i jeszcze lepsze umiejętności, więc mam nadzieję, że uczą się na błędach i nie popełnią go drugi raz, bo nie wydaje mi się, żeby mogło to się stać. Jeśli tak będzie to GTA V na pewno zakupię.
Trailer miażdzy, widać polepszoną grafikę i póki co idzie to wszystko w dobrym kierunku.

Dobrze rozpoczęty dzień. Warto być cierpliwym ;)
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
ziemiak11 do RAFkin (Poziom: 16) dodano: 10.06.2014, 10:47
Albo był zwykłym szczęściem, to jest jak z przepowiadaniem deszczu jeśli będziesz każdego dnia twierdzić, że będzie padać w końcu rzeczywiście deszcz spadnie.
Pewnie nigdy się nie dowiemy jak było w tym przypadku.
Niemniej już nie mogę się doczekać na preordery.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Kubixxx do ziemiak11 (Poziom: 51) dodano: 10.06.2014, 10:56
Według Rockstara pre-ordery będą dostępne... jutro! :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
marta115 do RAFkin (Poziom: 31) dodano: 10.06.2014, 14:21
Wspominałam o tej cierpliwości :)
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
OkropnyCebulak (Poziom: 29) dodano: 10.06.2014, 14:48
JEST! Kurrr... wreszcie GTA na PC :D. Nie ma to jak dobre rozpoczęcie dnia.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
Kettger (Poziom: 32) dodano: 10.06.2014, 15:06
GTA V Xbox One. ;]
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Zembu (Poziom: 41) dodano: 10.06.2014, 15:26
To teraz całą jesień będę w domu siedział xD
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Cysiek (Poziom: 23) dodano: 10.06.2014, 17:22
Czy to jest śmieszny zbieg okoliczności że we wtorek ogłoszono GTA V na PC a od czwartku zaczynam nową pracę xD? Rozpoczęcie zbierania 5 kafli na potwora has begun.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
aigel123 (Poziom: 21) dodano: 10.06.2014, 07:40 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 10.06.2014, 07:47
Z tego co widać to nieźle polepszą GTA. ZAJEBIŚCIE!
A i postępy z PS3 będzie można przenieść na PS4. Warto jest jednak poczekać i mieć [***]istą grę. Jedyne co mnie martwi to optymalizacja.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Bartex2 do aigel123 (Poziom: 28) dodano: 10.06.2014, 19:56
Nie pamiętasz? Mówili, że chcą aby gracze byli zadowoleni z jakości.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Bartex2 (Poziom: 28) dodano: 10.06.2014, 19:58
Wy narzekaliście, że długo nie zapowiadają, a oni wam chcieli zrobić dobrze.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Manki ;) (Poziom: 17) dodano: 10.06.2014, 20:55
Ha ! ;d . Wiedziałem że to kiedyś nadejdzie ;d .
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
kowal97 (Poziom: 19) dodano: 10.06.2014, 22:22
Mam pytanie. Wiadomo coś na temat ed. kolekcjonerskiej na PS4?
Jeśli kupilem już kolekcjonerke na PS3 to DLC z PS3 będęmiał na PS4?
Czy mam kupic drugą kolekcjonerkę? :/
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS (Poziom: 29) dodano: 11.06.2014, 09:06 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 11.06.2014, 09:07
Wreszcie :D To było pewne że wyjdzie wersja PC, aczkolwiek rekordowo długo R* przeciągnęli te info. Zapewne dlatego, ponieważ chcą dać nam jaknajbardziej dopracowany produkt.Teraz pozostaje czekać do jesieni i jechane :D
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
Maciek5 (Poziom: 12) dodano: 11.06.2014, 17:54
W końcu tak długo czekałem na GTA V [PC] oby tylko poszło na moim komputerze :)
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
marta115 (Poziom: 31) dodano: 10.06.2014, 09:44
Czy można jeszcze lepiej zacząć dzień?! :) PC-owcy radujcie się! ;)
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
OkropnyCebulak do marta115 (Poziom: 29) dodano: 10.06.2014, 14:47
Nie ma to, jak zobaczyć informację, że GTA V wyjdzie na kompa...
NARESZCIE! Po tylu miesiącach niepewności.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
marta115 do OkropnyCebulak (Poziom: 31) dodano: 10.06.2014, 20:40
I na co były te wszystkie spiny :D
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
OkropnyCebulak do marta115 (Poziom: 29) dodano: 10.06.2014, 20:56
Szczerze, to z tej niepewności. GTA na konsole rozpieszczane, natomiast o wersji PC brak informacji.
Aż w końcu dzisiaj wbijam, i... ufff, nareszcie ulga :-), wreszcie GTA na PC.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX do OkropnyCebulak (Poziom: 32) dodano: 11.06.2014, 02:38
Nie ciesz się i tak ci nie pójdzie nawet w low ustawieniach bo masz wolnego kompa :)
+ -4 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
OkropnyCebulak do KUBATRIX (Poziom: 29) dodano: 11.06.2014, 07:59
Wyczuwam zawiść. Tyle w temacie.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
MariQ do KUBATRIX (Poziom: 37) dodano: 11.06.2014, 18:02
Tylko skąd możesz to wiedzieć, może odpali na ultra?
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
Migulo (Poziom: 30) dodano: 11.06.2014, 18:38
Wiedziałem, że to tylko kwestia czasu :).
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
artur04c (Poziom: 24) dodano: 11.06.2014, 15:15
0:42 Czy wy też widzicie czarnego kota, który skacze z ogrodzenia na karton koło kościoła? :D
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
Piotr Sadowski do artur04c (Poziom: 37) dodano: 11.06.2014, 19:36
Ta :D Dojdą nowe zwierzęta (np rekiny młoty), więc liczę, że pojawią się również wyczekiwane konie (rodem z Red Dead Redemption)... zresztą muszą się pojawić, bo nie sądzę, żeby tor wyścigowy i boksy zostały zrobiony po to, żeby stały puste :P
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Kubixxx do Piotr Sadowski (Poziom: 51) dodano: 11.06.2014, 20:12
Oj tutaj z tym torem się trochę zagalopowałeś :P
Myślę, że raczej jest to nieosiągalne.
Idąc tym tokiem musiałbym wymusić od Rockstara możliwość gry w Baseballa w GTA IV, ponieważ pojawiały się w Broker czy Alderney boiska do gry. (A szkoda i Baseballa i koni :P)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX do Kubixxx (Poziom: 32) dodano: 11.06.2014, 21:22
Jak by wprowadzili można by robić pasztet z kunia.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
Roman95 (Poziom: 12) dodano: 12.06.2014, 08:47
Wszystko fajnie i cudownie :D Ale martwi mnie optymalizacja (co mam nadzieję, że nauczyli się na błędach GTA 4 i EFLC) i wymagania ;/ Ale jakby zrobili optymalizację jak w Max Payne 3, że pograsz na Ultra na Core 2 Duo (wymagany quad core i7) to byłoby magią :D Bo mam i7 czwartej generacji, ale watch dogs mi nawet na minimalnych ścina :P I mam duże nadzieje, że ten długi okres dał jakieś dobre rezultaty i chociaż na średnich pójdzie :D
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
Sznycel do Roman95 (Poziom: 33) dodano: 12.06.2014, 10:06
Max Payne 3 nie wymagał zbyt "wiele" (choć i tak był de facto dość wymagającą grą) z prostego względu - świat w Max Payne 3 był niewielki. Miałeś kilkanaście obszarów wokół których operowałeś, zaś GTA V to świat ogromny i otwarty i z tego co widać każdy centymetr kwadratowy tej mapy będzie dopieszczony i naszprycowany detalami.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
MAREKWOLNY1993 (Poziom: 24) dodano: 14.06.2014, 16:33
Ciekawe czy pojdzie na moim lapku ;)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
MGTAMICHAEL (Poziom: 12) dodano: 15.06.2014, 15:39
Nowa maszyna już zamówiona ze sprzętem pod najnowsze dzieło R*. Byle do jesieni. :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
adrianhonda1 (Poziom: 27) dodano: 15.06.2014, 17:36
Ja sobie chyba kupie nowego blaszaka żeby odpalić grę.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
RysiuSLU (Poziom: 27) dodano: 11.06.2014, 12:41
GTA V PC już do kupienia? :D http://www.rocks(...)order/pl A co z polską wersją...? ;/
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 60
RAFkin do RysiuSLU (Poziom: 60) dodano: 11.06.2014, 13:28
Nie już, bo to jest pre-order, wczoraj Rockstar o tym informował. Możesz kupić teraz, ale grę dostaniesz dopiero w dniu premiery.
Polska wersja językowa też na pewno będzie, tyle, że nie jest jeszcze potwierdzona.
Na muve.pl pre-order jest za 160zł, normalnie będzie kosztować trochę drożej, ale nie będzie to wielka różnica. Zresztą w innym sklepie może trafić się taniej.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
MariQ do RAFkin (Poziom: 37) dodano: 16.06.2014, 16:44
Polska wersja językowa jest jako jedna z wersji, które dostajesz, niezależnie od kraju, w którym kupisz grę. Nie potwierdzona jest jeszcze polska dystrybucja.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[77.255.***.***]
ILikeMyself (Poziom: ) dodano: 17.06.2014, 12:52
ściągnął ktoś patch 1.14?
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 14
grubens (Poziom: 14) dodano: 15.06.2014, 17:48
Dziękujemy posiadaczom PS3 i X360 za testowanie wersji beta.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
MariQ do grubens (Poziom: 37) dodano: 15.06.2014, 19:52
Hahaha takie śmieszne.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Mofiros2000 do MariQ (Poziom: 45) dodano: 17.06.2014, 12:48
Dla was-konsolowców śmieszne było gdy nabijaliście się z ludzi czekających na wersję pc GTA V,więc teraz i my mamy prawo się z was pośmiać.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
MariQ do Mofiros2000 (Poziom: 37) dodano: 17.06.2014, 13:12
Nie jestem konsolowcem, po prostu ten "żart" jest słaby i nudny.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
reddeath (Poziom: 12) dodano: 17.06.2014, 09:34
witam wiadomo czy premiera jest potwierdzona? Wiecie może czy bedą polskie napisy w wersji an PS4? tak jak to było przypadku past genów.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
Kuchcik do reddeath (Poziom: 21) dodano: 17.06.2014, 14:27 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 17.06.2014, 14:30
Tak, polska wersja językowa(napisy) jest potwierdzona i jeśli kupisz grę pudełkową z polskiej edycji(od firmy Cenega) lub z oficjalnego źródła w wersji cyfrowej(np. Steam dla PC), to na pewno takie napisy będziesz miał.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Mofiros2000 (Poziom: 45) dodano: 10.06.2014, 18:50
Hajs na grę gotowy :)
teraz tylko czekać na rozwój wydarzeń
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX do Mofiros2000 (Poziom: 32) dodano: 11.06.2014, 21:24
Tak szybko uzbierałeś to zapewne masz go dużo. Pożycz mi z tysiaka bedzie też na upgrade kompa :)
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Mofiros2000 do KUBATRIX (Poziom: 45) dodano: 16.06.2014, 18:41
Pieniądze zbierałem odkąd wyszło GTA V na konsole,a dopiero w kwietniu skończyłem i uwierz mi,nie mam go dużo.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.232.***.***]
Knix do Mofiros2000 (Poziom: ) dodano: 17.06.2014, 17:33
Wielkie mi zbieranie 200 zł za grę i to od premiery. Dla mnie licząc od września to trochę marne pieniądze
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Mofiros2000 do Knix (Poziom: 45) dodano: 17.06.2014, 21:21
Skoro to dla ciebie mało to są dwie opcje:
1.Rodzice dają ci hajs
2.Jesteś bogaty
Nie mam 200zł tylko 500zł na kolekcjonerską
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Cysiek (Poziom: 23) dodano: 17.06.2014, 21:37 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 17.06.2014, 22:01
Panowie. Nie śpimy. Dzisiaj wyszło DLC które wyciekło pare dni "Nie Jestem Hipsterem" i łatka 1.14
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
Kuchcik do Cysiek (Poziom: 21) dodano: 17.06.2014, 22:01
Przecież jest news o tym na głównej z godziny 14tej...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
Kuchcik (Poziom: 21) dodano: 17.06.2014, 22:25 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 17.06.2014, 22:26
Chciałem ogłosić, że wkrótce będziemy organizować akcję z preorderem GTA V na PC. Będziemy oferować wam klucze do gry w okazyjnej cenie, ale to nie wszystko. Dla tych, którzy zamówią grę z nami, będą mieli szansę wygrać nagrody w postaci kluczy do innych gier, gift cardy, abonamenty Xbox Live Gold lub Playstation Plus. Każdy dostanie także dostęp do naszej strony całkowicie bez reklam przez pół roku. Wstrzymajcie się więc chwilę, bo warto.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
adacho do Kuchcik (Poziom: 22) dodano: 19.06.2014, 18:38
Jestem ciekawy skąd wy macie te preordery. Rockstar wam daje za free? Sami zamawiacie?
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.235.***.***]
FalconGT do Kuchcik (Poziom: ) dodano: 23.06.2014, 20:48
Jak będziecie zamawiać preordery to dajcie znać.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.23.***.***]
Pinczu (Poziom: ) dodano: 24.06.2014, 17:13
Fajnie,jak by zrobili demo do gta 5,bo nie wiem,czy mi się opłaca kupować GTA 5,czy zadziała na moim PC
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
MariQ do Pinczu (Poziom: 37) dodano: 24.06.2014, 17:44
Będą wymagania. Zawsze możesz spitracić, na pierwsze 24 godziny na własny użytek można legalnie, a doba powinna ci wystarczyć do sprawdzenia czy działa.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[77.222.***.***]
Komar (Poziom: ) dodano: 03.07.2014, 22:15
http://www.empik.com/grand-theft-auto-v-pc-rockstar-games,p1098763479,multimedia-p
Platforma: PC Data premiery: 2014-12-31 145,99 zł
Platforma: PlayStation 4 Data premiery: 2014-12-31 280,99 zł
Muve.pl PC 159,99 zł
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Mofiros2000 do Komar (Poziom: 45) dodano: 04.07.2014, 09:00
"Uwaga! Podana data premiery i cena nie są oficjalne i mogą ulec zmianie."
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[77.222.***.***]
Komar do Mofiros2000 (Poziom: ) dodano: 04.07.2014, 09:43
Premiera ma się odbyć w 2014 a 31.12.2014 jest ostatnim dniem wiec się Empik zabezpiecza w ten sposób.
Bardziej interesujące są ceny, a po podaniu daty premiery powinny pojawiać się wersje kolekcjonerskie z dodatkami.
Miejmy nadzieje, że R* zrobi premierę na rocznice wydania GTA V czyli 17 września, inna bardzo prawdopodobną datą jest okolica 29 października. Wiele części GTA miało premiery w dniach 25-27.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.182.***.***]
2 Pac (Poziom: ) dodano: 14.07.2014, 20:24
No i co internetowi hejterzy od konsol jak nie znacie sie na barnzy gier to nie hejtujcie ze gta 5 nie wyjdzie na PC bo kazda gra wyjdzie na PC bo dystrybutorzy gier nie sa głupi zeby nie wydac gry na PC gdyby to zrobili to stracili by duzy hajs ale nigdy tego nie zrobią gry zawsze wychodzily najpierw na konsole a potem na PC i tak juz zostanie na wieki :-) ze najpierw wychodza gry na konsole a dopiero pózniej na PC :-) tak hejtowaliscie i co nic wam z tego nie przyszlo gta 5 bedzie na PC !!!! hahha :-) pzodro dla hejterow haha :-)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]