reklama

Najnowsze informacje

4458VKolejne porównanie graficzne GTA V na PS4 i PS3 News | PC PS4 PS3 X360 XOne | 17.06.2014 14:10 przez Kuchcik
Encyklopedia: Grand Theft Auto V | Tagi: GTA 5 PC

W sieci pojawiło się kolejne porównanie Grand Theft Auto V w wersji na konsole Playstation 3 oraz Playstation 4. Widzieliśmy już jedno, lecz to zostało przygotowane przez profesjonalne studio DigitalFoundry, które zajmuje się analizowaniem gier na codzień. Ilość detali przedstawiona w tym filmiku coraz bardziej przekonuje nas, że ekipa Rockstar Games faktycznie przyłożyła się do ulepszenia GTA V, przynajmniej pod względem graficznym. Ciekaw za to jestem, jak będzie wyglądała wersja na PC i jakie wymagania sprzętowe dostaniemy tym razem. A wy jak myślicie?

Kolejne porównanie graficzne GTA V na PS4 i PS3

A oto omawiane porównanie(polecam włączyć tryb HD):

Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (49) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 20
Lance Vance (Poziom: 20) dodano: 17.06.2014, 15:24
Coś pięknego ! Grając na PS3 nie przypuszczałem że można uzyskać jeszcze lepszą grafikę w "V" (nie mówię tutaj o Full HD). Na pewno kupię jeszcze raz "V-tke" ale na PC :)
Pozdrawiam.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
artur04c (Poziom: 24) dodano: 17.06.2014, 15:30
3:13 na xbox 360 i ps3 brak znaku STOP :D na pierwszym filmie ukazującym porównanie GTA zauważyłem to, ale zapomniałem umieścić komentarz. Myślę, że o wiele więcej bedzie takich szczegółów na konsolach nowej generacji i oczywiście też na PC :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS (Poziom: 29) dodano: 17.06.2014, 16:17
No to już chyba wiemy, dlaczego musieliśmy tyle czekać na wersję PC i next gen ;)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.22.***.***]
laki do XdtgS (Poziom: ) dodano: 17.06.2014, 18:22
Ja bardziej myślę, że Rockstar czekał właśnie aż wydadzą Watch Dogs. Teraz Rockstar sam chce pokazać na co ich stać. Przynajmniej teraz aż chce się czekać .
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
Kuchcik (Poziom: 21) dodano: 17.06.2014, 22:26
Chciałem ogłosić, że wkrótce będziemy organizować akcję z preorderem GTA V na PC. Będziemy oferować wam klucze do gry w okazyjnej cenie, ale to nie wszystko. Dla tych, którzy zamówią grę z nami, będą mieli szansę wygrać nagrody w postaci kluczy do innych gier, gift cardy, abonamenty Xbox Live Gold lub Playstation Plus. Każdy dostanie także dostęp do naszej strony całkowicie bez reklam przez pół roku. Wstrzymajcie się więc chwilę, bo warto.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
adacho do Kuchcik (Poziom: 22) dodano: 17.06.2014, 22:28
Mam nadzieję że te preordery nie będą chodzić po +200PLN :P
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Kubixxx (Poziom: 51) dodano: 17.06.2014, 14:44
Dalej uważam, że trzeba czekać na efekt końcowy, ponieważ w tej chwili ciągle analizujemy trailer i prawdziwą rozgrywkę. Chociaż i tak należy pochwalić Rockstara za pracę. Szczególnie góry i inne puste przestrzenie będą obrośnięte chwastami i inną trawą. Nic tylko czekać :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
Sznycel do Kubixxx (Poziom: 33) dodano: 18.06.2014, 00:56
To prawda, ale nie wydaje mi się, żeby R* zrobiło z GTA V na next-geny/PC-ty to co Ubi zrobiło z Watch Dogami :P.
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[93.105.***.***]
Radek (Poziom: ) dodano: 17.06.2014, 19:15
Konsolowcy dziękujemy za testowanie bety :P
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
snajperradom do Radek (Poziom: 33) dodano: 18.06.2014, 12:06
nie ma za co, beta i tak była na tyle przyjemna że do tej pory od dnia premiery gramy ze znajomymi xd
+ -3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
adacho (Poziom: 22) dodano: 18.06.2014, 22:52
Bez przesady, ten jeden głupi kciuk w dół czy w górę o niczym nie świadczy i zapewne nie odwzorowuje naszej inteligencji w rzeczywistości.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
hubertus7 (Poziom: 13) dodano: 17.06.2014, 21:20
ciekawe czy nasze kompy pociągną tego potwora
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[46.151.***.***]
zen83 do hubertus7 (Poziom: ) dodano: 20.06.2014, 15:03
twój pewnie nie skoro się tym martwisz
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Mofiros2000 (Poziom: 45) dodano: 18.06.2014, 12:28
Przepraszam wszystkich za minusy,mój 7mio letni kuzyn chciał mi zrobić na złość i minusował wszystko jak leci :(
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
Kuchcik do Mofiros2000 (Poziom: 21) dodano: 18.06.2014, 15:21
Dobra wymówka żeby zdobyć kolejne osiągnięcie ;)
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
Sznycel do Kuchcik (Poziom: 33) dodano: 18.06.2014, 16:07
Do osiągnięcia wystarczy jeden minusik :P
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Kubixxx do Sznycel (Poziom: 51) dodano: 18.06.2014, 16:49
Uwierz mi, listę osiągnięć znamy z Kuchcikiem do bólu :D
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 60
RAFkin do Sznycel (Poziom: 60) dodano: 18.06.2014, 17:09
Wystarczy, ale najwidoczniej nie jemu. Jest jeszcze inne osiągnięcie z ilością minusów. Już widziałem takie osoby, które nabijały to celowo, więc nie jest to pierwszy przypadek.

Z początku nie podejrzewałbym go o to, ale nawet kilka dni temu pisał do mnie, że zupełnie przypadkiem poślizgnęła mu się myszka i kliknął nie w to co chciał.
Jeszcze gdyby nie to, że pisał kiedyś do innych użytkowników na pw czy pisał nachalne komentarze na stronie w sprawie osiągnięć to w tego 7-latka dałbym radę jeszcze uwierzyć. Wychodzi jednak na to, że ktoś inny ma owy poziom ;) A jeśli tak to szkoda.
No chyba, że jednak się mylę, ale teraz jakoś zbyt trudno jest mi w to uwierzyć, że mogło być inaczej.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Mofiros2000 do RAFkin (Poziom: 45) dodano: 18.06.2014, 17:58
Wierzcie w co chcecie,nie chcę się z wami kłócić ale powiem że troszeczkę brak wam wiary w ludzi.Reszta jest tylko do xRAFkinx,mnie już osiągnięcia przestały interesować,a to co było kilka miesięcy temu to już inna historia.Forum odwiedzam już tylko dla informacji o GTA V na pc i ponieważ jest to jedyne wolne od minecraftowych dzieci miejsce gdzie można prowadzić inteligentne konwersacje z innymi użytkownikami.Mam nadzieję iż moja odpowiedź wyczerpała temat.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
adacho do Mofiros2000 (Poziom: 22) dodano: 18.06.2014, 18:26
Trochę przesadzasz. Wg mnie ilość użytkowników, tych aktywnych rzecz jasna, zdecydowanie się zmniejszyła.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Mofiros2000 do adacho (Poziom: 45) dodano: 18.06.2014, 19:01
Nie wiem co ma aktywność użytkowników do mojego komentarza.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
adacho do Mofiros2000 (Poziom: 22) dodano: 18.06.2014, 20:01
Ma, dużo. Pierwsze zdanie.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 60
RAFkin do Mofiros2000 (Poziom: 60) dodano: 18.06.2014, 22:31
Miałem wrażenie, że się ogarnąłeś od tamtego momentu i rzecz jasna nie ma nic złego, lepiej późno niż wcale. Nie wiem jak jest w obecnym momencie i jak to było w końcu z tym Twoim kuzynem, bo nikt go nie będzie za to ścigał i doszukiwał się prawdy, zresztą nie o to w tym chodzi.

Odnośnie minusowania, być może mam na to rozwiązanie, o ile tylko jest możliwe wdrążenie tego. Jeśli jest możliwość to może przed wstawieniem minusa osoba ta musi dać krótki (a jak chce, to może i dłuższy) powód z uzasadnieniem dlaczego dał tego minusa, co mu się nie podoba, z czym się nie zgadza czy dlaczego nie popiera zdania danej osoby itd.
W plusowaniu nie jest to konieczne, bo zazwyczaj jest w tym popracie zdania, zgadzanie się z tym, przyznawanie racji itp. więc pisanie ''popieram'' czy coś podobnego na dłuższą metę byłoby trochę żmudne i tutaj nie ma takiej potrzeby.
Krytyka za to wymaga już wykazaniem się np. jakąkolwiek wiedzą w danym temacie.

Oprócz tego znajdą się osoby, które w tym całym minusowaniu widzą jakieś wyżycie się, bo dostali pałę z przyrody i muszą się wyładować w taki oto sposób. Komentarze w minusowaniu rozwiązałyby też problem z osiągnięciem z minusami, bo jak już wcześniej wspominałem były (i pewnie jeszcze będą) takie osoby, które robiły to tylko, żeby nabić te osiągnięcie.
Oczywiście, że osiągnięcia po to są, aby je zdobywać i po to aby zachęcić do aktywności na stronie, lecz bez nadmiernego przesadzania.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
adacho do RAFkin (Poziom: 22) dodano: 18.06.2014, 22:49 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 18.06.2014, 22:50
Można to podsunąć administracji, ale na razie zajmują się problemami z rejestracją i organizacją preorderów V na PC i PS4.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Mofiros2000 do RAFkin (Poziom: 45) dodano: 18.06.2014, 22:50
Zgadzam się z pomysłem podawania powodu dania komuś minusa,rozwiązało by to wiele problemów lecz mam jeszcze pomysł aby wprowadzić zmianę oceny tzn.gdy da się komuś przez przypadek minusa to można to cofnąć albo zmienić na plus,mam bezprzewodową myszkę i zdecydowanie ułatwiło by mi to ocenianie komentarzy innych użytkowników.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[46.151.***.***]
zen83 do Mofiros2000 (Poziom: ) dodano: 20.06.2014, 15:06
CO TO JEST "7MIO" SZUKAEM W SOWNIKU JĘZYKA POLSKIEGO I NIC
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
adacho do zen83 (Poziom: 22) dodano: 20.06.2014, 15:28
Ty kolego wyłącz capslocka, potem pouczaj innych.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[46.151.***.***]
zen83 (Poziom: ) dodano: 21.06.2014, 08:52
co to jest "7mio" szukałem w słowniku Języka polskiego i nic ?
jak jesteś analfabetą to nie zasłaniaj się tym czy ktoś pisze dużymi czy też małymi literami.
Napisałem to dużymi literami abyś to przeczytał bo woła to o pomstę do nieba.
twoja znajomość j,polskiego jest wybiórcza, a ciężko było napisać siedmioletni pewnie dlatego, że nie wiesz jak to się pisze.
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Mofiros2000 do zen83 (Poziom: 45) dodano: 21.06.2014, 09:57 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 21.06.2014, 09:59
Och,bo się popłaczę,czyżby ktoś kto nie zaczyna zdania z dużej litery,pisze jako anonim zamiast jak normalny człowiek założyć konto i wszystko pisze dużymi literami ponieważ myśli,że jego zdanie wygląda wtedy lepiej pouczał mnie oraz sugerował że nie znam j.polskiego?

You made my day b***h!
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 14
boyaki1 (Poziom: 14) dodano: 21.06.2014, 12:01
normalnie wodotryski
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[46.113.***.***]
Szakal (Poziom: ) dodano: 21.06.2014, 16:33
Oby popracowali nad optymalizacją
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.29.***.***]
SiQish (Poziom: ) dodano: 17.06.2014, 20:12
Najgorsze jest to (no z tego co słyszałem) że na pc, ps 4 i x one ma GTA V działać 2 30 FPS'ach a używająć myszki będzie to widać i to bardzo mam jednak nadzieję że tego nie będzie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Krzycho_ do SiQish (Poziom: 16) dodano: 17.06.2014, 20:38
Przestańcie wierzyć w durnoty które gada rock czy jak mu tam, nie będzie żadnego ograniczenia klatek na PC
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
artur04c do Krzycho_ (Poziom: 24) dodano: 17.06.2014, 21:21
Ja akurat osobiście za tym Rockiem czy jak mu tam nie przepadam :D i uważam, że wszystko to co robi jest dla picu i dla $ :D :D Takie to jest moje skromne zdanie o tym Panu :P
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
artur04c do artur04c (Poziom: 24) dodano: 18.06.2014, 00:47 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 18.06.2014, 00:49
w sumie chyba nie było by realne ograniczenie klatek, bo są takie porządne karty graficzne które na pewno poradzą sobie z GTA V na ultra i co były by blokowane przez fps?przecież to by zmieniało całkowicie rozgrywkę, a R* chodzi o jak najlepszą jakość, żeby ich produkty się jak najlepiej prezentowały? Nie wieżę w to :D
A poza tym gdzieś było napisane, nie zacytuje bo nie pamiętam, ale było wspomniane, że w GTA V będzie maksimum wyciągnięte z konsol i PC dla optymalnej i jak najlepszej gry, żeby ta gra sprawiała jak najlepszą radość z gry :D więc o ograniczonych fps można już teraz zapomnieć :D. Takie jest moje zdanie, a co do Rocka to za przeproszeniem pieprzy trzy po trzy, aby zwiększyć zainteresowanie wobec siebie i żeby jego popularność i $ wzrastały, ale nie będę się w temat Rocka (czy jak mu tam było) zagłębiać bo szkoda czasu i zachodu :D
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[79.139.***.***]
dtn do artur04c (Poziom: ) dodano: 20.06.2014, 12:48
a jakoś NFS Rivals na PC zrobili z ograniczeniem klatek.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
adacho do dtn (Poziom: 22) dodano: 20.06.2014, 14:42
EA Games a Rockstar to dwie różne rzeczy.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[46.113.***.***]
Szakal do dtn (Poziom: ) dodano: 21.06.2014, 16:40
Ograniczenie FPS w Rivals musi być ponieważ silnik gry oblicza fizykę z liczby FPS. Gdyby nie byłoby ograniczenia to gra zaczełaby wariować
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[87.207.***.***]
r3jn (Poziom: ) dodano: 22.06.2014, 18:11
ograniczenie klatek nie wiąrze sie z tym że nie bd mógł grac na ultra. Słyszałes O vsync? chodzi głownie też o to by gracze nie uświadczyli Defektów dlatego obniżono do 30 w rivals lecz mogli zrobic do 60 bo monitory mają teraz standart 60 odswierzania
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.189.***.***]
Adamerio (Poziom: ) dodano: 17.06.2014, 15:20
2.58 - Ciężarówka PS3 kanciaste felgi i cysterna
3.04 - PS4 na ciężarówce brak kanciastośći
Czyżby owa ciężarówka była modelowana od nowa ? :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.65.***.***]
PeQ do Adamerio (Poziom: ) dodano: 17.06.2014, 21:26
AA po prostu jest :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.230.***.***]
Cecil do PeQ (Poziom: ) dodano: 22.06.2014, 20:10
tesselacja w swojej pełnej okazałości :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Bartosek14 (Poziom: 11) dodano: 17.06.2014, 19:49
Rockstar zrobiło tak najpierw dali graczą wersje na ps3 i xbox 360 a potem zrobiła lepszą na ps4 xone i pc żeby ludzie kupili grę dwa razy a oni tym samym zarobili więcej pieniędzy
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
adacho do Bartosek14 (Poziom: 22) dodano: 17.06.2014, 19:58
Skok na kasę to klasyczny ruch marketingowy, ale po Rockstarze bym się tego nie spodziewał.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[93.175.***.***]
Gural do adacho (Poziom: ) dodano: 24.06.2014, 20:18
No co ty, właśnie R* jest znany ze swoich ruchów marketingowych
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
MAREKWOLNY1993 (Poziom: 24) dodano: 20.06.2014, 20:14
Na PC będzie naj ladniejsze !!!
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
adacho do MAREKWOLNY1993 (Poziom: 22) dodano: 20.06.2014, 21:17
no jeszcze nawet daty premiery nie znamy
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[46.113.***.***]