reklama

Najnowsze informacje

9999VGTA V DLC - Kolejna garść plotek News | PC PS4 PS3 X360 XOne | 30.07.2014 21:33 przez Boduczek | Tagi: DLC GTA V

GTA V DLC - Kolejna garść plotek

W marcu Rockstar potwierdził prowadzenie prac nad dużym fabularnym dodatkiem do GTA V. Do tej pory jednak nie mamy żadnych oficjalnych informacji, nie mówiąc o trailerze. Jednak zawsze pozostaną przecieki. A według nich w DLC możemy ujrzeć na przykład kasyna czy też zombie.

 

Informacji pojawiło się sporo. Zacznijmy od najważniejszej mówiącej o czasowej wyłączności dodatku dla PlayStation 4. Oczywiście powyższą informację należy traktować z pewnym dystanem, podobnie jak pozostałe, nie mniej jednak warto przypomnieć sobie sytuację z GTA IV i dwoma DLC (Lost and Damned i Ballad of Gay Tony) które przez jakiś czas były dostępne tylko dla posiadaczy konsol X360. Skoro wtedy było możliwe to z Xboxem, możliwe jest wykupienie sobie wyłączności na dodatki do GTA V przez Sony.

Kolejne informacje dotyczą już samej zawartości - mamy otrzymać DLC z kilkoma kasynami, 3 minigrami, 12 nowymi misjami zabójstw na zlecenie (w "podstawce" zadania te dostawaliśmy od Lestera). nowymi misjami dla IAA (odpowiednika CIA) czy też dodatkowymi zadaniami dla Trevora. Być może będzie to coś w stylu "rozszerzonej edycji GTA V tylko na PS4", chociaż możliwe że będzie to kolejny darmowy dodatek, z serii tych ktore otrzymywaliśmy już wcześniej (m.in Valentines Massacre, I`m not a hipster czy Beach Boom Pack).

 

Co do zabójstw pojawiły się przecieki dotyczące nazw misji - assassin_skydive może sugerować konieczność zabicia kogoś podczas skoku spadochronem a assassin_cablecar może oznaczać zabójstwo kogoś w kolejce linowej prowadzącej na Mount Chiliad.

Na koniec zostawiłem prawdziwą bombę - co powiecie na GTA V: The Walking Dead? Zombie pasują do otwartego świata San Andreas? Przyznam, że chociaż mam ich dość po tym jak pojawiają się w średnio co trzeciej produkcji, to z chęcią ujrzałbym je w wielkim open worldzie jakim jest GTA V.

 

Cała sprawa jest "grubymi nićmu szyta" - hipoteza dotycząca obecności nieumarłych w DLC opiera się na nazwie "main_zmb" - owe zmb ma oznaczaść skrót od zombie. Nie przekonuje Was? Cóż, mnie też nie, ale zawsze to jakaś poszlaka.

 

To tyle z plotek i niepotwierdzonych informacji. Pozostaje nam czekać na oficjalne newsy od Rockstara - GTA V na nextgeny powinno nadejść w ciągu kolejnych 4-5 miesięcy a wraz z nim omawiane dodatki.

Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (21) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 51
Kubixxx (Poziom: 51) dodano: 31.07.2014, 02:06
Zombie idealnie wpasowalo sie w klimat Red Dead Redempyion i nawet GTA V nie ma szans przebić Undead Nightmare pod tym względem. Nie znaczy to jednak, że nie ujrzymy zombie w Los Santos. (Jeden już stoi na Vinewood Blvd :p).

DLC do GTA z okazji Halloween to idealna okazja na nowe makijaze i ubrania typu Zombie Fashion :) Dodatkowo kilka map i ew walka o przetrwanie z tymi przebraniami + limit amunicji i same baseballe. Walking Dead jak się patrzy. Ew. Czołg na mapie jak w piereszym sezonie serialu :)
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Vorrad do Kubixxx (Poziom: 16) dodano: 31.07.2014, 09:36
Zgadzam się z tym 100%, jak dla mnie zombie nie pasują do wielkiego i nowoczesnego Los
Santos, ale jako halloweenowy update - jak najbardziej :D
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.2.***.***]
Patryk (Poziom: ) dodano: 31.07.2014, 13:08
wielu rzeczy w tej grze nie ma które powinny być. miasto jest jakby iluzją, bo nigdzie nie można wejść, nie można kupować domów, nie ma centrum handlowego, nie ma burgershota i cluckinbella siłowni nie ma wielu rzeczy, gra po przejsciu fabuły staje się zwyczajnie nudna, i serce sie kraje na to niewykorzystane miejsce,
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 14
grubens (Poziom: 14) dodano: 31.07.2014, 19:00
Mogliby jeszcze dodać percing.
+ -3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
MariQ do grubens (Poziom: 37) dodano: 31.07.2014, 19:08
Fuj.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
LukiGK1 (Poziom: 32) dodano: 30.07.2014, 21:54
Przed premiera GTA V mialem nadzieje ze beda w tej grze kasyna. Niestety nie ma ale byl bym bardzo zadowolony jak by sie to zmienilo. Na pewno spedzil bym duzo czasu przy pokerku. :D
+ +5 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
aigel123 do LukiGK1 (Poziom: 21) dodano: 30.07.2014, 22:05
Komentarz ukryty [Pokaż]
+ -5 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
snajperradom do aigel123 (Poziom: 33) dodano: 30.07.2014, 23:20
a ja bym chciał zombie, byle były one ciężkie :D powiedzmy coś na wzór dayz że mało jestp ojazdów i musisz przetrwać z ekipą :D
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
Los Piernikos do snajperradom (Poziom: 18) dodano: 31.07.2014, 20:10
W trybie fal który jest w GTA Online dać zombie nacierające i garstka graczy musi przeżyć mając niewiele ammo do broni. To byłoby genialne. Trzeba byłoby wchodzić na auta itp ;P
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
adrianhonda1 do Los Piernikos (Poziom: 27) dodano: 01.08.2014, 11:27
To właśnie jest dobry pomysł. Co to byłaby za zabawa, w której na 1 zombie byłoby 100 kulek na zombie czy 1 rakieta. Lepsza byłaby zabawa, tak jak mówisz, mało amunicji a dużo truposzy.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
snajperradom do adrianhonda1 (Poziom: 33) dodano: 01.08.2014, 12:58
Albo mini gra z zombie i kasynem. kilka osób gra w pokera, na zewnątrz masa zombie. Czasy są ciężkie a jedzenia coraz mniej. Więc pierwsza osoba która przegra w pokera musi wyjść i przeżyć powiedzmy 5 min :D reszta może z dachu utrudniać mu życie wabiąc zombie :D. Jeżeli przeżyje wraca do budynku i gra toczy się dalej :D (chyba jednak coś z psychola w głowie mam ;) )
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
grenpay (Poziom: 17) dodano: 01.08.2014, 17:13 | Edytowano 2 razy. Ostatnio: 01.08.2014, 17:14
Jest błąd powinno być pozostaną a nie pozostahą :) a co do zombie to byłby zarąbisty pomysł.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
adrianhonda1 do grenpay (Poziom: 27) dodano: 04.08.2014, 12:07
Mogło być w DLC coś w rodzaju epidemi wirusa zombie, gdzie umykamy przed ugryzieniem przed truposzem.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
adamol3 (Poziom: 13) dodano: 03.08.2014, 14:05
Kto nie lubi zombie? :D
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
adrianhonda1 do adamol3 (Poziom: 27) dodano: 04.08.2014, 12:10
Może się znajdą ludzie co truposze ich odrzucają.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.36.***.***]
guest (Poziom: ) dodano: 01.08.2014, 01:58
niestety w undead nightmare, jak dodatek do Red Dead Redempiotn, było źle dopracowane. Zombie, które podczas obrony miasta były banalne do eliminacji, podczas, gdy głupi wjazd do kanionu, przy "wierzchowcu" standartowym kończył się zgonem. nie będę zagłębiać się w samą rozgrywkę, która była banalna. mnie osobiście w samym GTA V brakuję trybu "hard", bo nie oszukujmy się, gra jest banalna, nie wymaga wielkich umiejętności.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
CJKrol do guest (Poziom: 13) dodano: 01.01.2016, 22:41
Jak dla mnie to bardzo dobrze, że gry są łatwe. Jaka to przyjemność gdy gra jest trudna?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
CJKrol (Poziom: 13) dodano: 01.01.2016, 22:45
Zombie serio? Jak dla mnie to DLC do GTA V powinno pokazywać to jak Michael i Trevor robili napady, a gra się by kończyła podczas prologu GTA V. Jak nie to chociaż więcej klimatów gangsterskich rodem z San Andreas. CJ'a zamiast tej lamy Lamara by dali było by dobrze. O matko już Ryder mnie mniej denerwował niż ta lama...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 14
grubens (Poziom: 14) dodano: 31.07.2014, 02:07
Ciekawe czy dodatek wyjdzie w tym roku czy w 2015
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[188.125.***.***]
Mieszkaniec LS do grubens (Poziom: ) dodano: 06.03.2016, 22:40
Ciekawe czy wyjdzie do 2018.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[176.111.***.***]
piotrxxx (Poziom: ) dodano: 14.03.2016, 14:28
Ja powiem tak niby jest gta online ale tez powinny byc kasyna siłownia jakies centrum handlowe. A zombie jest beznadziejnym pomysłem jest duzo gier o zombie i mi sie to juz nudzi. Brakuje wejscia do wszystkich posiadłości i kupywania apartametu.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]