reklama

Najnowsze informacje

886VKonferencja Sony na Gamescomie News | PS4 | 12.08.2014 17:11 przez Kubixxx
Encyklopedia: Grand Theft Auto V

Konferencja Sony na Gamescomie

Już za dwie godziny rusza konferencja Sony Entertainment na targach Gamescom, które odbywają się w niemieckiej Kolonii. Czy poznamy nowe informacje dotyczące wydania  GTA V na next-geny? 

W przypadku targów E3, GTA V zostało zapowiedziane właśnie na next-geny i PC. Mimo bardzo krótkiego komunikatu, to właśnie ten punkt na konferencji Sony zapadł wszystkim graczom w pamięci. 

Samą transmisję z możecie obejrzec TUTAJ. (Start o 19:00)

Warto zwrócić uwagę na wywiazd przeprowadzony z przedstawicielem PlayStation, Johnem Kollerem; osobą odpowiedzialną za marketing na terenie USA. (Wywiad pochodzi z czerwca bieżącego roku - tuż po targach E3)

Koller został zapytany przez redaktora serwisu Kotaku.com o to, czy Grand Theft Auto V na PS4 będzie zawierało dodatkową treść, ekskluzywną tylko dla konsoli Sony. Odpowiedź oczywiście była ogólna a więcej informacji poznamy wkrótce. Napomniane zostało jednak to, że Rockstar znaczy bardzo wiele dla PlayStation i być może gracze otrzymają ciekawy prezent.

Na ile takie informacje sa wiarygodne? Jeżeli taka wiadomość okaże się prawdziwa to gracze mogą liczyć na DLC, czasowe bonusy lub roczny abonament PlayStation Plus za darmo dla każdego graczy, który kupi GTA V na PS4. 

Czy według Was dzisiaj możemy się spodziewać nowych informacji na temat GTA V na next-geny ? Czekamy na wasze komentarze!

Sonda - wypowiedz się!

r e k l a m a

Komentarze (8) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 33
snajperradom (Poziom: 33) dodano: 12.08.2014, 19:00
a dlaczego wzmianki o konferencji m$ nie było?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Mofiros2000 (Poziom: 45) dodano: 12.08.2014, 20:47
Oglądam wywiady z nadzieją że będzie coś o GTA,jeśli nie będzie to uznam że straciłem czas na godzinną konferencję która w tym roku była szczególnie słaba :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Mofiros2000 (Poziom: 45) dodano: 12.08.2014, 19:11
Właaśnie oglądam,w trailerach nie było GTA V
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.74.***.***]
Tiz do Mofiros2000 (Poziom: ) dodano: 12.08.2014, 20:10
Słabo cos ogladasz, bo w zlepce slajdów było GTA V oczywiscie to nic nie znaczy, ale było.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Mofiros2000 do Tiz (Poziom: 45) dodano: 12.08.2014, 20:15
No i ile pokazali? Tyle że Trevor wstaje i idącego z chopem franklina,wielka mi rzecz.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.74.***.***]
Tiz do Mofiros2000 (Poziom: ) dodano: 12.08.2014, 20:43
Czytaj ze zrozumieniem, zlepek slajdów ktory w sumie nic nie znaczy.

W wielu grach jeszcze nie wspominali, mimo ze wiemy ze beda wiec zawsze jakis tam 1% szansy jest ze cos gdzies o gta 5 sie przewinie, ale raczej zostanmy przy tym ze rockstar to rockstar, oni moga dac nawet info na dzien przed premiera ze w nastepny dzien bedzie premiera.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Bartex2 do Tiz (Poziom: 28) dodano: 12.08.2014, 21:32
Nie pyskuj niezalogowany.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
adrianhonda1 do Tiz (Poziom: 27) dodano: 15.08.2014, 21:29
Tacy są. Co poradzisz. Jak potrawią "wkleić" w mapkę uśmiech, czy też kobiece piersi to potrawiliby takie coś wywinąć graczom, którzy będą potem do siebie fikać by uzyskać grę.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]