reklama

Najnowsze informacje

4892VWrażenia z zamkniętego pokazu GTA V na PC i nextgeny! News | PC PS4 XOne | 12.09.2014 12:24 przez Boduczek | Tagi: GTA V PC PS4 Xbox One

Wszystkie przecieki mówią nam, że w GTA V na nowych konsolach i PC zagramy już w listopadzie. Tymczasem Rockstar pokazał grę na zamkniętym pokazie, jakie są wrażenia?

Wrażenia z zamkniętego pokazu GTA V na PC i nextgeny!

 

Możemy się spodziewać jednej z najlepiej zremasterowanych produkcji, przeniesionych ze starej generacji sprzętu, na nowy. Podobał Wam się Tomb Raider Definitive Edition? Jesteście pod wrażeniem Metro Redux? Zatem przygotujcie się na efekt pracy Rockstara...

 

 

Na forum NeoGaf  możemy przeczytać wrażenia użytkownika Shogun, który widział GTA V na zmkniętym, 45 minutowym pokazie zorganizowanym specjalnie dla menadżerów kalafrnijskiego Gamestopu. Całość była odpalona na PlayStation 4.

 

Rockstar zaprezentował cały przekrój mapy San Andreas - największe zmiany będą dotyczyć roślinności - ma być ona bardziej bujna, szczegółowa a zwierzęta mają mieć realistycznie wygldającą sierść. Poprawiono tez wygląd wody oraz raf koralowych na dnie morza. Największe pochwały Rockstar zbiera jednak za masywnie zwiększony draw distance, na ulicach zobaczymy sygnalizacje świetlną z większej odległości, większe natężenie aut i przechodniów w Los Santos, a deszcz spowoduje realistyczne powstawanie kałuż.

 

Z dodatkowych informacji - pokaz przypominał bardziej podróżowanie "wolną kamerą" w tak zwanym "debug mode", tak wiec nie pokazano jako takiego żywego gameplayu. Nie wiadomo zatem jak zmieniła się fizyka, model zniszczeń czy też strzelaniny i inne fajerwerki graficzne. Pokaż miał dużo bardziej statyczny charakter ukazania okolic San Andreas, wspomnianych zatłoczonych ulic, lepszych tekstur, bujnej roślinności. Nie mniej jednak na pokazie GTA V działało w 1080p w bardzo stabilnych 30 klatkach na sekundę, a przypomnę, że był to pokaz "tylko" na PS4, tak więc pecetowcy mogą być raczej spokojni. Rockstar postarał się zadbać o optymalizację.

 

Na koniec warto wspomnieć iż Rockstar potwierdził "nową zawartość", jaką będą chociażby ulepszone stacje radiowe oraz obiecał, że w najbliższym czasie powinniśmy zobaczyć drugi trailer. Tym samym jest prawdodobne że przy tej okazji poznamy dokładną datę premiery.

 

Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (16) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 51
Kubixxx (Poziom: 51) dodano: 12.09.2014, 12:59
Super news :)
No to nic tylko czekamy na trailer!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
Wenon (Poziom: 40) dodano: 12.09.2014, 14:18
"deszcz spowoduje realistyczne powstawanie kałuż." W końcu kałuże w gta :p może i mało istotna rzecz ale ja lubię takie szczegóły, aby też dawały rozprysk jak się przez nie szybko przejedzie :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
snajperradom (Poziom: 33) dodano: 12.09.2014, 14:17
Grand Theft Auto V arrives for PlayStation 4 and Xbox One on November 18th, PC version coming January 27, 2015. Exclusive content details at http://rsg.ms/3d087ff
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
snajperradom do snajperradom (Poziom: 33) dodano: 12.09.2014, 14:19
z profilu r* na fb
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 60
RAFkin (Poziom: 60) dodano: 12.09.2014, 14:30
Jestem ciekaw w jakim stylu pokażą drugi trailer. Ważniejsza jednak jest kwestia z tą całą optymalizacją, jak i z wymaganiami na pc.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[77.222.***.***]
Komar (Poziom: ) dodano: 12.09.2014, 14:45
Rockstar oświadczył, że produkcja ukaże się w wersji na Xboksa One oraz PlayStation 4 18 listopada w Ameryce, a 21 listopada – w Europie. Gracze PC-towi będą musieli poczekać nieco dłużej, bo aż do 27 stycznia przyszłego roku.

Całość na gry-online.pl
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 60
RAFkin (Poziom: 60) dodano: 12.09.2014, 14:51
Błąd w ''kalafrnijskiego'' pod trailerem i zaznaczone pogrubienie w ''est'' w ostatnim zdaniu.

Przynajmniej data jest już znana, chociaż z ta lubi często ulegać zmianom.
Jakoś nie dziwi mnie zmiana daty premiery na pc na późniejszą... ;)
Nie sądziłem tylko, że to zrobią, ale jeśli w ostatecznym wydaniu wersja ta będzie wręcz idealnie zrobiona to wówczas będzie można im wybaczyć ten czas. Gorzej jeśli nie będzie zbyt kolorowo.

Oprócz pojawienia się nowych broni, zwierząt itd. mają wrócić takie pojazdy jak Dukes, samolot Dodo czy sterowiec.

Nowy trailer ma być o 15, czyli już za chwilę.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 20
Lance Vance (Poziom: 20) dodano: 12.09.2014, 14:52
Super, czekam na wersję na PC :) Bo na PS3 już ograłem :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
snajperradom do Lance Vance (Poziom: 33) dodano: 12.09.2014, 14:58
a ja przesiadam się z x360 na xone :D ale to póżniej, jak stanieje trochę bo do 2016 bez problemu xlive będzie działać
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.37.***.***]
Ziom41 (Poziom: ) dodano: 12.09.2014, 13:15
30FPS HAHAHAHA, next geny to szrot...
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
MariQ do Ziom41 (Poziom: 37) dodano: 12.09.2014, 13:29
Filmy maja 24 i wygląda naturalniej niż 60.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[80.245.***.***]
Oski918 do MariQ (Poziom: ) dodano: 12.09.2014, 15:20
Filmy to nie gry...:S
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
MariQ do Oski918 (Poziom: 37) dodano: 12.09.2014, 16:11
Ale obraz to obraz.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[93.105.***.***]
SaintSinners (Poziom: ) dodano: 12.09.2014, 12:55
Ciekawe kiedy wymagania sprzetowe zobaczymy :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.219.***.***]
Guest56983-83 do SaintSinners (Poziom: ) dodano: 12.09.2014, 16:26
Znając R* w dzień premiery :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32