reklama

Najnowsze informacje

4718VGTA V - ZNAMY DATĘ PREMIERY NA PC I NEXT-GENY // NOWY TRAILER News | PC PS4 XOne | 12.09.2014 14:55 przez Kubixxx
Encyklopedia: Grand Theft Auto V | Tagi: GTA V Next-geny PC Xbox One

Grand Theft Auto V trafi na konsole Playstation 4 oraz Xbox One jeszcze tego roku. 18 listopada 2014 roku. Gracze na komputerach osobistych zainstalują piątkę dopiero w nowym roku, 27 stycznia! Więcej informacji w rozwinięciu newsa!

GTA V - ZNAMY DATĘ PREMIERY NA PC I NEXT-GENY // NOWY TRAILER

GTA V na konsole nowej generacji i PC zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami zostanie podrasowane pod względem wizualnym. Więcej możecie przeczytać TUTAJ

GTA V: A Picket Fence and a Dog Named Skip

Los Santos i hrabstwo Blaine dostarczy nam jeszcze więcej niesamowitych widoków dzięki zwiększonemu view distance.

W krótkiej liście tak prezentują się najważniejsze zmiany

  • Nowe bronie, samochody i różnego typu rozrywki
  • Dodatkowa fauna i flora
  • Ruch na ulicach zostanie zwiększony
  • Nowa roślinność (Rockstar ma na myśli pięknie wyglądające trawy)
  • Zwiększony system zniszczenia (być może model zniszczenia samochodów zostanie poprawiony?), efekty pogodowe zostaną poprawione
  • Wiele więcej

GTA V na next-geny i PC zawierać będzie ponad 100 nowych piosenek. Każda z 17 stacji radiowych otrzyma nowe remixy lub audycje radiowe.

Wszyscy gracze, którzy zamówią pre-order otrzymają od Rockstara okrągły milion dolarów na zabawę w GTA V i GTA Online ($500K na tryb fabularny i druga połowa na zabawę w trybie multiplayer)

Dla graczy, którzy posiadają GTA V na PS3 i Xboxa 360 czekają fajne bonusy m.in. niespotykane wersję klasycznych samochodów znanych z poprzednich części Grand Theft Auto! Dukes, wodolot Dodo oraz szybszy i zwrotniejszy sterowiec. Zadania typu fotografowanie natury, nowe misje na strzelnicy, nowe bronie i inne.

Zmiany dotkną również GTA Online. Zwiększona ilość postaci stworzonych przez gracza. Sesje na next-genach będą teraz zawierać aż 30 graczy! Wszystkie dotychczas stworzone przez Rockstara i członków Social Cluba mapy, tryby i DLC zostaną udostępnione na PS 4, Xboxa One oraz PC.  Rockstar obiecuje, że to nie wszystko.

Istniejący gracze mają możliwość przeniesienia postaci z GTA Online (wraz z całym postępem i resztą) na daną konsolę lub komputer (wybierz rozsąnie!) Więcej informacji na temat przenoszenia postaci czeka na was TUTAJ.

Na sam koniec zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć (16 nowych screenów wykonanych na PS4). Wystarczy kliknąć w zdjęcie poniżej!

 

Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (46) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 14
grubens (Poziom: 14) dodano: 12.09.2014, 15:13
Hm.. GTA V 3 razy zgarnie tytuł najlepszej gry roku.

A 500K $ w trybie fabularnym to na głowe czy do podzialu?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Manki ;) (Poziom: 17) dodano: 12.09.2014, 15:18
Oto i Trailer numer 2 :D . https://www.youtu(...)vOrm9SX4 . Miłego oglądania ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Kubixxx do Manki ;) (Poziom: 51) dodano: 12.09.2014, 15:26
Trailer do newsa dodany :P Tyle informacji wysypało, że hoho! :)

+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
Kettger (Poziom: 32) dodano: 12.09.2014, 15:41
Zaraz się zacznie flejm PCtowców. Przyzwyczailiśmy się. ;]
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
MariQ (Poziom: 37) dodano: 12.09.2014, 15:03
Jest już trailer.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[77.222.***.***]
Komar do MariQ (Poziom: ) dodano: 12.09.2014, 15:24
Faktycznie, zastanawiające jest to, że podają datę na PS4 a na PC nie "Also coming to PC"
Tak jak by nie byli jeszcze pewni czy będzie to 27 stycznia 2015 lub trzeba to odbierać jako (również, także) tego samego dnia czyli 18 listopada.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
MariQ do Komar (Poziom: 37) dodano: 12.09.2014, 15:41
Na ich stronie jest napisane, że 27 stycznia.

@Kubixxx - poprawione :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
marta115 (Poziom: 31) dodano: 12.09.2014, 15:52
Doooobry news :>
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.31.***.***]
g5t (Poziom: ) dodano: 12.09.2014, 18:18
Jest trailer do pobrania w polskiej wersji i 1080p.
http://video(...).mp4.zip
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS (Poziom: 29) dodano: 12.09.2014, 18:30
W końcu się doczekaliśmy :) 27 styczeń - dniem rekordowego wygrzewania mojego kompa :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
Wenon (Poziom: 40) dodano: 12.09.2014, 16:19
Sam trainer za dużo nie pokazuje ale wkońcu widać, że to miasto a nie miasteczko (natężenie pieszych i aut), i ładnie ta deszczowa noc wygląda :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 20
Nickczemny do Wenon (Poziom: 20) dodano: 12.09.2014, 17:51
Trailer, nie trainer..
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
Wenon do Nickczemny (Poziom: 40) dodano: 12.09.2014, 18:41
ok..
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[77.222.***.***]
Komar (Poziom: ) dodano: 12.09.2014, 15:00
27 stycznia.
Dopiero ;(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
Wenon do Komar (Poziom: 40) dodano: 12.09.2014, 18:44
No niestety, nastawiłem się, że będzie w tym roku szczególnie, że R niedawno pisało o tym, że nic się nie zmieniło i, że premiera będzie w tym roku po aferze, że na pc nie wyjdzie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
polareczeq (Poziom: 11) dodano: 12.09.2014, 21:17
Dobry news ale szkoda że na PC dopiero w nowym roku ale warto czekać :D
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX (Poziom: 32) dodano: 12.09.2014, 21:27
Znowu my pecetowcy pokrzywdzeni. Tyle czekania i jeszcze przedłużają. Dobrze że chociaż FarCry 4 wyjdzie w tym roku. Na luty 2015 zapowiedziana jest gra Dying Light więc kolejny dobry tytuł się zapowiada. Będzie można popykać pare miesiecy aż w końcu cena GTA 5 na pc spadnie do normalnego poziomu poniżej 100zł.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
artur04c (Poziom: 24) dodano: 12.09.2014, 23:25
W końcu GTA V będzie takie jak powinno być :D Czyli duży ruch, lepsza grafika, model zniszczeń itd., a nie to co na konsolach "starej generacji" :) tylko szkoda, że tak długo trzeba czekać na PC wersję, ale może będzie za to dobrze zoptymalizowana i będzie zawierała od razu dodatki, które wyjdą do momentu puszczenia PC'towej wersji :P, albo R* szykuje coś specjalnego na wersję PC :D
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Kubixxx (Poziom: 51) dodano: 13.09.2014, 02:22
Mnie najbardziej ciekawąią cztery rzeczy:
Roślinność i podwodny świat
Niesamowite widoki typu LS w nocy
Sesja online i 30 graczy!
Old-schoolowe pojazdy takie jak hydrolot dodo. Wspomnienia z VC wracają!

O video editorze już nawet nie wspominam bo zwariuje :D

Może iFruit otrzyma kolejne update''y?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
EngineV8 (Poziom: 33) dodano: 13.09.2014, 13:07
Wczoraj gdy się o tym dowiedziałem też byłem oburzony, bo co tu ukrywać takie zagranie jest bardzo nie sprawiedliwe i nadal tak uważam (inni jakoś mogą wydawać gry na wszystkie platformy jednocześnie i każdy jest zadowolony), ale w szczegóły nie ma się już co zagłębiać bo wszystko już zostało powiedziane, a samo biadolenie i tak nic nie zmieni... Trudno, pogodziłem się z tym faktem.
Mnie osobiście najbardziej boli fakt że mój budżet na listopad przewidywał zakup "V" a do stycznia daleko i może być różnie... Kasy nie odłożę, bo do tego czasu pewnie ją utopie w lagunie a dokładnie w baku mojej Laguny, więc tylko pre-order mnie ratuje... Cóż prorocy na razie nie przewidują końca świata, wiec wytrzyma się jakoś te trzy miesiące dłużej :) Oby tylko warto było czekać. W ramach rekompensaty R* mógł by nam to jakoś wynagrodzić, choćby głupim humorystycznym estereggiem podsumowującym tą wtopę :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[176.110.***.***]
Shodan (Poziom: ) dodano: 13.09.2014, 12:04
Sam od siebie uwazam ze to juz jest zniewaga bo juz zmienilem kompa z mysla o GTA5 i czekalem na ta premiere w tym roku. Ale skoro ma byc w styczniu to pitole to i nie kupie juz tej gry. I mam nadzieje ze wiecej ludzi sobie odpousci i nie pozwoli sie traktowac w taki sposob bo to wiadomo ze z powodow marketingowych. K.... choc mogli to dac na swieta. Po co komu to w styczniu na nowy rok a swieta bedzie siedzial jak frajer z mysla ze nie dostanie produktu bo ktos chce na nim lepiej zarobic. Jesli nie bedzie w tym roku to mowie papa GTA5. Mojej kasy nie dostana.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[79.188.***.***]
jakc do Shodan (Poziom: ) dodano: 13.09.2014, 12:45
Typowe polaczki "nie tańczą jak im zagram? to ich okradnę- spiracę"
Najpierw tyle płaczu i kłótni że na pc GTA V NA PEWNO BĘDZIE BO ROCKSTAR TO PLANUJE, a potem wielkie zdziwienie że nie planowali- a to przez wasze lamenty i skandowanie. Dlatego też biedaki GTA VI nie będziecie mogli się nacieszyć i dobrze :)
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Mofiros2000 do jakc (Poziom: 45) dodano: 13.09.2014, 13:10
Chodzi bardziej o to,że miało być na jesień.Kto pod tym tematem w ogóle pisał że spiraci ich gry?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Kubixxx do Mofiros2000 (Poziom: 51) dodano: 13.09.2014, 14:13
Przypominam, że premiera GTA IV również była opóźniona. Być może Rockstar potrzebuje jeszcze troszkę czasu aby dobrze zoptymalizować grę i wydać naprawdę dobry produkt, przede wszystkim płynny jak L.A. Noire czy Max Payne 3 a zarazem zdolny na tak oszałamiającą grafikę jak na next-genach
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[95.49.***.***]
Wilfred do Kubixxx (Poziom: ) dodano: 13.09.2014, 14:36
"Troszkę" to chyba za mało powiedziane jednak. Gdyby to był Listopad dla PC, to można by mówić "troszkę" czasu więcej, bo nie wyszło we Wrześniu 2014. Ale jak oni teraz po tak długim milczeniu dop****olili Styczeń to już jest ostre przegięcie jak dla mnie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Kubixxx do Wilfred (Poziom: 51) dodano: 13.09.2014, 16:19
Wiesz co. Lepiej oddać gotowy produkt w pełni sprawny z kilkumiesięcznym opóźnieniem niż wydać takie Watch_Dogs i pluć graczom w twarz, że wydali pieniądze na zbugowaną betę ;D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[95.49.***.***]
Wilfred do Kubixxx (Poziom: ) dodano: 13.09.2014, 16:57
Może i lepiej. I tak nic z tym nie zrobimy w sumie. A co do Watch_Dogs to nie wiem o co wszystkim chodzi. Ja je przeszedłem i grało się w cale nie tak źle jak to większość mówi. Chociaż fabuła była do D, ale to już inna sprawa...
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.36.***.***]
Anonim (Poziom: ) dodano: 12.09.2014, 16:05
27 stycznia...bo oczywiście PC'ty można okłamywać i się z nich naśmiewać tak? Było wyraźnie napisane na poprzednim zwiastunie że "tej jesieni" a raczej styczeń przyszłego roku to nie jesień. Nosz ile ku**a można czekać i przekładać tą premierę. A potem się dziwią że piracą.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.70.***.***]
kokoks do Anonim (Poziom: ) dodano: 12.09.2014, 18:12
Lepiej poczekać i dostać produkt bez bugów i zoptymalizowany. Jednak mnie też zaczyna już to wkurzać i coś mi się wydaję, że optymalizacja jednak "piękna" nie będzie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
Piotr Sadowski do Anonim (Poziom: 37) dodano: 13.09.2014, 14:43
Ludzie nie piracą dlatego, że są przekładane premiery, tylko dlatego, że są parszywymi złodziejami.
Poza tym co to w ogóle za wytłumaczenie ,,przesuwają i się potem dziwią, że ludzie piracą"? :D
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.70.***.***]
kokoks do Piotr Sadowski (Poziom: ) dodano: 13.09.2014, 21:19
Koledze Anonimowi chodzi o to, że nie traktują nas na równi z graczami konsolowymi. Oczywiście to nie powód żeby ściągać gry z internetu ale jedno pchnięcie więcej do robienia tego. Osobiście tego ani nie ściągnę, ani nie kupię. Po prostu o tej grze zapomnę do tego czasu.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX do kokoks (Poziom: 32) dodano: 13.09.2014, 21:48
Dokładnie tak jest powinni wydać w jednym terminie na pecety i konsole jak np. Battlefield 4 i każdy byłby zadowolony. Z drugiej strony będzie można pograć w coś co się nie grało. Większość konsolowców już nie gra w te grę bo im się znudziła. Przegrali z 800 godzin więc ile można miasto zapewne znają już na pamięć :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
adrianhonda1 (Poziom: 27) dodano: 14.09.2014, 16:34
Ech... Miejmy nadzieję że wymagania będą w miarę lekko podwyższone w porównaniu do czwórki, w sensie że nie będzie o 1 GHz i 1 GB RAM skoku w górę.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Asmodeus (Poziom: 16) dodano: 15.09.2014, 17:05
wow nowe gta na peceta :) he
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.61.***.***]
zawiedziony (Poziom: ) dodano: 16.09.2014, 18:31
Ok rozumiem lepszą grafikę i w ogóle ... ale czy te wszystkie nowości zostaną wprowadzone także do GTA 5 na ps3 ??? Gdyby nie dodali tych nowych broni fryzur i ubrań do gta na ps3 to starzy konsolowcy byliby bardzo zawiedzeni :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Ptasior333 (Poziom: 23) dodano: 19.09.2014, 20:19
Mam pytanie odnośnie bonusu pieniężnego przy pre-orderze, a mianowicie czy ten bonus obejmuje wszystkie pre-ordery, jak choćby ze strony muve albo innej na polskim rynku? Wie ktoś? Z góry dziękuję za odpowiedź ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Ptasior333 do Ptasior333 (Poziom: 23) dodano: 24.09.2014, 16:47
Nieważne, dodali informację o bonusie w opisie gry.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Mofiros2000 (Poziom: 45) dodano: 13.09.2014, 05:54
Mam na to wy****ne,czekałem rok i nawet do czerwca żadnej informacji,następnie podali że na jesień wyjdzie to myślę ok,mogę poczekać.Rockstar ma szczerze w d***e ludzi grających na pc to i ja mam go w d***e.Nowiusieńkie-SUPER-FAJNE GTA V mogą sobie wsadzić,ja poważnie muszę się zastanowić czy chcę to kupić.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX do Mofiros2000 (Poziom: 32) dodano: 13.09.2014, 21:40
Po co się zastaniawiasz możesz zrobić im na złość i pobrać ich produkt za free. Mulitplayer będzie zapewne zryty więc sam nie widzę sensu wywalać 100 zł i więcej na grę w której zostanie mi tylko single player. Za jakiś rok po premierze kupię oryginał jak będzie za 19,90zł w mediamarkcie leżeć w koszu obok filmów XXX :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Mofiros2000 do KUBATRIX (Poziom: 45) dodano: 14.09.2014, 06:39
Z jednej strony nie chcę dawać swoich pieniędzy jak to ktoś napisał "Niepoważnej firmie",lecz gdyby spojrzeć na to inaczej to nie lubię piracić (nawet nie wiem jak to się robi) i wszystkie gry jakie mam są oryginalne.W skrócie to co piszesz ma nawet sens,ale dla mnie lepiej będzie jak w ogóle oleję GTA V,nie kupię ale też nie spiracę.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX do Mofiros2000 (Poziom: 32) dodano: 14.09.2014, 21:24
Nie da się olać tej gry jeżeli grało się we większość poprzednich części. Rozumiem że ktoś nie kupi w ciągu miesiaca po premierze ale nie zagrać chociażby na ściągnietej wersji w ciągu pół roku to już głupota dla fana tej gry. No chyba że nie jesteś fanem tego typu gier więc masz prawo nie grać w tą grę. Ja sam myslę o ściągnięciu tej gry ale przeraża mnie jej rozmiar, a mam słaby internet więc zostanie mi czekać na okazję gdy ktoś bedzie odsprzedawać na alledrogo :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[192.168.***.***]
anality do KUBATRIX (Poziom: ) dodano: 15.09.2014, 11:51
GTA ZA 20ZŁ HAHAHAHHAHAHHAHAHAH ZNAJDŹ MI TAKIE TO CI DAM MILION.
Mam nadzieje, że zrobią takie zabezpieczenie, że wy gównojady będziecie mogli tylko maksymalnie popatrzeć jak porządni gracze (pc'owcy) modują tę grę.
Prawdziwy fan poczekałby nawet kolejny rok. A wy? Żryjcie gruz.
Pewnie łindołsa tez mam pirate ;D haha
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX do anality (Poziom: 32) dodano: 15.09.2014, 15:47

anality napisał:

GTA ZA 20ZŁ HAHAHAHHAHAHHAHAHAH ZNAJDŹ MI TAKIE TO CI DAM MILION.
Mam nadzieje, że zrobią takie zabezpieczenie, że wy gównojady będziecie mogli tylko maksymalnie popatrzeć jak porządni gracze (pc'owcy) modują tę grę.
Prawdziwy fan poczekałby nawet kolejny rok. A wy? Żryjcie gruz.
Pewnie łindołsa tez mam pirate ;D haha


GTA 4 kosztuje do 20zł więc jesteś mi winen milion złotych :) Tobie mamuśka daje kaskę to stac cię na oryginały na każda grę w dniu premiery. Sam piszesz że "łindołsa też mam pirata" więc skąd ten hejt na piraty skoro sam ich używasz ? :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Mofiros2000 do anality (Poziom: 45) dodano: 15.09.2014, 16:32 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 15.09.2014, 16:33
Hola ty głupia c**to (obrażasz mnie więc się odwdzięczę) muszę ci przekazać kilka rzeczy:
1.Zabezpieczenie to powinni mieć twoi rodzice gdy figlowali
2.Nie potrafię nawet ściągać gier i nie chcę aby nazywano mnie piratem
3.A kij ci do tego że ktoś ściąga,jeżeli robi to dla przyjemności to rozumiem złość,ale jeśli komuś brakuje kasy na grę to nie bądźmy potworami,każdy zasługuje na poznanie boskiej serii jaką jest Grand Theft Auto

Tyle ci miałem do powiedzenia,hejterze anonimie.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
OkropnyCebulak do anality (Poziom: 29) dodano: 27.10.2014, 21:12
Ziomek, zjedz Snickersa. Ośmielę się stwierdzić, że twój argument o tym, że jemy gówno właśnie poszedł do kosza.
Znaleźć GTA za 20 złotych, to dasz milion? Proszę bardzo - chociażby Allegro. Tam jak dobrze wyhaczysz, to znajdziesz stare GTA III za MNIEJ niż 10 złotych, a trylogię GTA (GTA 1, GTA 2, GTA III) za niecałe 20 zeta - oczywiście wraz z wysyłką.
Teraz czekam na swój milion złotych. Rozumiem, że już mogę ci podać nr. swojego konta bankowego?

"Prawdziwy fan poczekałby nawet kolejny rok. A wy? Żryjcie gruz."
I znów musisz zjeść kolejnego Snickersa.
Prawdziwy fan poczekałby kolejny rok, tak? Rozumiem, że jak R* najzwyczajniej w świecie gra w ch**a z innymi graczami, to prawdziwy fan zamiast się sprzeciwić takiej polityce firmy, powinien siedzieć cicho i dalej czekać na grę, co?
Poprzedni zwiastun - "TEJ JESIENI". Potem się dowiadujemy, że owszem - tej jesieni będzie, ale dla konsolowców. Komputerowcy niech jeszcze kisną 2 miesiące i czekają na premierę. To jest po prostu - pisząc wprost - siarczysty kopniak w d*pę od R* wymierzony komputerowym graczom.

A, jeszcze co do tego "A wy? Żryjcie gruz." - no cóż. Sądząc po stylu wypowiedzi, ośmielę się stwierdzić, że kolega "anality" to tzw. gimbus, ew. podstawówka.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
zibu18 (Poziom: 18) dodano: 04.01.2015, 18:10
Podajcie tytuł utworu użyty w tym Trailerze. Z góry serdecznie dziękuję :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]